M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Shane & Aaron
2 posters


Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Csüt. Jún. 15, 2023 5:24 pm
Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»
Valóigaz. A képembe tolta szinte ki is ő maga. A tesóval ugyan korábban beszéltük már, hogy vajon apánk mi okból fog vagy akar majd felbukkanni. Egyikőnk sem nyert. Mindkettőnk az anyánkra szavazott, hogy miatta, hogy egy újabb éjszakát töltsön el vele gyerek nemzés terén, majd lelép kis idő múlva. Hiszen mi garancia lett volna arra hogy ezúttal marad? Mindketten hatalmasat tévedtünk. Aegir miattam jött haza és végül lehorgonyzott. A zűrös napok és hetek nyugodtabbá fajultak, aztán kezdődött minden elölről a hülyeségem végett. De most ez lényegtelen is. Apa úgysem tudja elengedni azt a dolgot, hogy az Ő hibája végett öltek meg. De ami a kutat illette, a benne lévő érméket...hagytam a gondolatot, hogy elmarom onnan, hogy jobbra fordítsam. Majd idővel lesz szélcsengő ide a magam pénzéből. Ez itt Aegir motyója. Nem fogom ellopni. Gondolat útján ez egész klasszul hangzott...de meg is tenni...nos az már nem rám vallana. Azok az idők már elmúltak annyi biztos. Tavaly még simán fogtam volna mindenki szeme láttára és léptem is...de most...más szelek és vizek járnak. Aegir fia vagyok és nem csupán kis Bergström. Vagy Kis B. Szóval igen...velem is hatalmasat fordult a világ mióta az apám saját maga oktat, képez és mutatja be a világát. A turista vezetővel szemben menni elég mókás dolog, főleg hogy te magad tudod hogy miről beszélsz, míg ő csak tanulta valahonnan. Könyvekből, internetről. Én a saját istenemtől tanultam. Aki az apám, de...ő sokkal több annál, ám be nem vallanám még magamnak se, nemhogy másnak. Persze hallottam negatív szavakat, de pozitívok is jöttek, kíváncsi szemekkel társulva. A kúthoz ülve azonban a polipcsápok megindultak kifelé a flakonból és polipalakot öltöttek, ami szétzúzott egy buborékhajót.  
- A Kraken nem csak a legendákban létezik, ahogy az istenek sem csak a könyveket és az internetet színesítik meg. Többek annál! - magyaráztam jéghideg szemekkel, miközben fél pillantásom Shane-n tartottam, ahogy mellém telepedett. Erősebbé tett ezzel így, megnyugtatott a jelenléte és ezzel így plusz inspirációt adott. Hitet, hogy ő bízik bennem, így én is hiszek magamban az eddigieken túl.  
- A tengeristen nem csak sört “osztott” a többi istennek! Ő maga a Tenger. Ott van mindenhol, hall mindent és lát. A megölt állataiért és a vizei szennyezéseiért piszok dühös és nemrég pattant el nála az utolsó cérna. - újabb rövid magyarázat, a polip gömbbé vált, majd nagy hullámként végig sodort a “partokon”, végül újra a nézelődőket terítette be hogy nedvesek legyenek. Mindenki vizes lett kihez hozzá ért, ám mire a harmadik negyedik emberhez eljutott, tova illant a nedvesség, hogy újra eggyé váljon. Felpattantam a kút széléről, lábaimmal nem akartam felmászni, túl nagy tiszteletlenséget nem akartam elkövetni Atyám Apám irányába.  Kicsit közelebb léptem a túravezetőhöz, szinte az arcába hajoltam, gúnyos mosoly került az arcomra.
- Megtudja mondani, hogy a másik tengeristent hogy hívják? - kérdeztem, ám csak hallgatást kaptam viszonozásul. Hallottam a suttogásokat, hogy tudatlan mód csak egyről tudtak. A víz ismét meglódult, kitartottam a bal kezemet és a vízgömb fölé érkezett, hullámzott, rezgett, majd kisimult. Belsejében apró buborék kezdett formát ölteni, bálna alakot vett fel, végül újabb apró gömbök keletkeztek. Tovább léptem a közelben lévőkhöz. Mindegyik láthatta, amit én. Az apró bálna felfalta a szeméthalmot mit elhagytak a tengerben, majd meghalt, lesüllyedt és vége volt.
- Minden állatra ez várna, ha Aegir hagyná lent a sok szemetet. Aki tiszteli az élővilágot...aki szereti a tengeri népet...az segít és nem pusztít! - újabb bálna keletkezett, mely újabb szemétbuborékot falt fel...ám ugyanúgy végezte, mint az előző.
- A bálnák, a cápák és a halak...élelemnek nézik a szemetet, beleakadnak a halászhálókba, vagy a szemétbe, melybe beleakadnak és a vesztüket okozzák... - csendesen haladtam el a férfiak és nők előtt, egyesek lent és fönt is legyezni kezdtek a gömb körül, hátha találnak megmagyarázható dolgot. Ám nem találtak. Nem mosolyogtam ki őket, tekintetem őszinte tisztaságot sugall, ugyanúgy a hangom sem hazug szavakat csalt elő. Keserűség. Az egyik belepöccentett a vízbe, az azonban azon a helyen szétplaccsant nagy erővel és mind ráömlött a ruhájára, az arcára, a hajára. Hideg volt és nedves. Ezt ő is megmondta. Ijedt volt és meglepett. Nem szórakozásból mímelt trükk volt. Mindenkin látszott a döbbenet. Leengedtem a karomat magam mellé, majd a fickó mellkasához tettem másik kezem, tenyerem. A víz lassan engedett róla, mindenhonnan “felszáradt”, míg nem újra gömbként mutatkozott a tenyerem felett, ahogy odébb húztam róla a kezem.  
- Ha nekem nem hisztek...akkor higyjetek a szemeteknek, amit láttok, amit hallotok...a tenger pillanatok alatt változik...úgy látod hogy békés és kimész rá...egy pillanat alatt változik a hangulat a jó idő ellenére és a mélybe ránt egy pislantás alatt. Ti emberek kezdtétek el, annak ellenére hogy ő annó segített rajtatok...és a hála...elmaradt. Ezidáig. Békét akartok hozni a tengerre? Kérjetek bocsánatot, rebegjetek el hozzá imákat...  - aki meg nem hiszi el, az meg nézze meg újrra a felvételt a visszahúzódó tengerről...visszahátráltam a kútig, majd leültem a szélére.



Öltözet ---- Kinézet
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Csüt. Jún. 15, 2023 4:29 am

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
Furcsa volt ez a hónapos távlat, hisz számomra sokkal többnek tűnik. Mondjuk nálam a hit furcsa lábakon állt, hisz ên magam nem hittem, hanem tudtam. Persze bonyolult ezaz egész, s valahogy úgy éreztem, jobb nem is belefolynom ebbe az egészbe, hisz hatalmas viták lehetnének ezzel kapcsolatban, mibe nem egy alkalommal keveredtem már hosszúra nyúlt életem során.
Persze tudásom javarészt szüleimtől eredt, hisz én magam a csöpp 200 évemmel, szinte gyermeknek számítottam hozzájuk képest.
-A képedbe nyomta, hogy ott van... De nem szidalmazhatja mindenki, és nem ússza meg mindenki annyival, hogy beverik a képét.-villantottam egy mosolyt felé, mi egyre szélesedett, aztán ismét a kútra emeltem tekintetem.
-De a hitet is egyre nehezebb kezelni...és ott van még jó néhány dolog, mi nehezít rajta.- morfondíroztam, aztán megvontam vállam kérdésére.
-Nem tudom. Valószínüleg régóta. A legtöbb helyről elszokták vinni. Kiszedik, beváltják, és a kút karbantartására fordítják.-mormogtam az egyik hattyú szoborral szemezve.
Hamarosan megérkezett a túrista csoport, s a viszonylag csendes környezet úgy vált zajosabbá, s Aaron is magyarázni kezdet, hisz nem állhatta meg az egészet szó nélkül.
Persze én magam sem gondoltam, hogy a helyében másképp cselekednék.
Okozott ugyan egy kis meglepetést, mikor nem ugrott neki az embereknek, a buta kérdések miatt, de a buta kérdés is kérdés, s a tudás által változik egyre okosabbá.
Figyeltem miképpen szedte elő a palackot, majd ballagott oda vele, s tette le magát a kút peremére, s elötte persze én magam is kaptam egyet, aminek fel is bontottam a kupakját, s vártam csendesen.
Figyeltem az emberek reakcióit, a kétejt szemeikben, s páran még puffogtak is hozzá, hisz az egészet egy újabb unalmas shownak gondolták, mit az idegenvezető eszelt ki.
Úgy gondoltam, magával az Istennel jobban járt volna. Bár az is lehet, hogy végighallgatta volna csendben a sok balgaságot, mosolyogva a bajsza alatt, aztán csendben eloldalog.
Persze volt aki már mobilt kapott elő, hisz selytett valamit, én persze gyanútlanúl ültem a palackkal a kezemben, bár nem is tudom mit hittem akkor mi a francért kaptam egy palack vizet.
Abban a pillanatban, mikor polipcsápokként magasodni kezdett felfelé a víz olyan szinten ugrottam meg, a váratlanság hevében, hogy majdnem felborítottam azt, és utólag el is dűltem a pad támlájához, s egy Oh havert suttogva kaptam az arcomhoz, aztán megingattam a fejem, kimosolyogtam magam, majd figyeltem a telefonok hadát. Volt ki döbbenten figyelt, volt ki fényképezett, volt aki azt suttogta, hogy a kölyök a legjobb illuzionista akit eddig látott.
Én meg...nos én meg ültem ott még egy darabig majd felkeltem, s karba fontam karjaim, azonban nem tettem semmit, hisz nem az volt a feladatom, hogy egy kisebb földmozgatással pánikot keltsek.
Ezt a "műsort" lehet pár évtizeddel hamarabb kellett volna előadni, még a modern technika előtt.
Láttam barátom arcán, hogy talán már nem bírja tovább. Szóval magam sem tudtam miért, de letelepedtem mellé, s egy megtudod csinálni suttogással telepedtem le mellé, de nem értem hozzá, hisz nem akartam kizökkenteni.
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Kedd Jún. 13, 2023 7:14 pm
Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»
- Hónapokkal ezelőtt én sem hittem. Nem hittem, mert nem tudtam miben higgyek. Nem láttam, nem tapinthattam, nem érezhettem azt miben hinnem kellett. Hiába a rengeteg mese róla anyám szájából hogy létezik, egész addig semmisnek gondoltam, míg szó szerint meg nem mutatta magát. - magyaráztam, ám fogalmam sincs miért mondtam el mindezt. Talán hogy tudja hogy én miképp gondolom a hit alapjait. Igaz, én nem féltem Aegirtől. Rohadt dühös voltam rá. Megtudtam volna folytani egy kanál vízben. Sokszor még most is, ha túl szigorú valamivel kapcsolatban, de az más tészta. Az erőm akkoriban nem mutatkozott meg, csak annyiban, hogy nem fáztam és hogy erősebb voltam a kortársaimnál. És dühösebb. Mindenkire. Mindig. Most kicsivel könnyebb, hogy tudom kezelni az “idomítást”, bár még nem tökéletes. Mit nem akarhatott Aegir? Egy valamit tisztán tudok...távol lenni tőlünk. Anyától leginkább. A kút történetére Shane is mondott ezt azt, hogy vajon a hiten túl kaptak-e mást is? Igen...vajon megkapták azt, mire kérleltek? Vajon megkapták a hőn áhított védelmet? Vagy a kapást a halakra? A tervem között szerepelt egy szélcsengő...jó, nem egy...de Shanek furcsának hatott az ötletem. Rövid nevetésféle csúszott ki a számból. Ez jó. Ez tetszik. Viszket a tenyerem, csinálhatnékom van, mehetnékem van, ám mégsem moccanok. Még nem lehet. Pedig sajtkukacok mozognak bennem, tettre kész vagyok, ám kivárok.  
- A pénz meddig volt itt? - pillantottam megint csak rá, majd előre. Hiszen a pénz azóta ott lapul, mióta dobálják bele. Az alját se látni már pár helyen, mert ugyanoda dobálják legtöbbször. Amikor körbe meneteltem, akkor figyeltem meg. Ám én magam nem szándékoztam egy kanyit sem dobni bele. Hitet adni, imát mormolni apró nélkül is lehet. Csak igazán hinni kell amit kívánsz és akinek küldöd. A túravezető érkezése és béna történeteitől felállt a szőr a hátamon, a kérdést pedig kijavítottam. Jobb ha nem tudják rosszul. Hallottam Shane-t, ahogy a nevemet kiejtette. Ám a válaszom csak kimerült annyiban, hogy a hozzá közelebbi sarkam felemeltem enyhén a földtől és visszaejtettem. Tudom. Mindent tudok. Minden átkozott szabályt lenyeltem már ezzel kapcsolatban. A féken tartás azonban kimerült annyiban, hogy felkeltem a helyemről.  A táskámat a padra tettem, a letekert palackot a kezemben szorongattam. A szoborra pillantottam, majd ejtettem egy mosolyt. Nem volt bennem félsz. Nem volt bennem harag. Fel voltam háborodva, hogy itt csak én tudtam annyi de annyi mindent a tengeristenről. Ám oly sok mindent mégsem akartam ám kiadni róla. Ám az érzéseit...közvetíthetem.  
- Aegir egy óriás. Rán férje...így belőle isten. A kilenc ikerlányában is akad óriás vér. Egyesek csak istenként hivatkoznak rájuk.  Tudja bárki is, hogy merre járt a vén tengeristen az évszázadok alatt? Hogy mennyi háborút győzött és vesztett? Esetleg bármi más róla? - pillantottam a túravezetőre, aki kicsit megrökönyödve állt és figyelt. Hallgatott. Nagy volt a csend.  
- A Tenger haragos! - csattantam kicsit fel, majd visszább vettem. - Vajon miért? Vajon miért nem tud most bárki hajóra szállni és kihajózni? - tettem fel a kérdést, kezem lógva maradt az üveggel együtt, végül a kútig elsétáltam, ahová leültem a szélére, nem tiszteletlenségből, pusztán az üveget akartam úgy helyezni, hogy ne legyen látható. Az egyik lábam a másik combom alá húztam. Többek is felfigyeltek a szavamra, az itt lézengők is figyelni kezdtek. Shanere pillantottam röpke ideig végül az itt lézengőkre.  
- A Tenger óvja a sajátjait, óvja összes vizét. Szerintetek miért küldött egy csomó mindent vissza a partokra? - néztem végig mindenkin, aki figyelme rajtam volt. Csend volt. Síri csend, egy suttogás sem érkezett, sem távolról, sem közelről. Tán ilyen csend itt sosem volt.  
- Mert elege van belőletek! - a víz a palackból felemelkedett, a padon lévő is aprón ficánkolni kezdett, ám mivel bontatlan volt, Shane-re várt a megtisztelő feladat, hogy kinyissa, míg nem figyelnek rá. A víz elém hullámzott, mint egy kígyó, majd sebesen megindult, hogy az arcokat érintse meg finoman, végül ismét mögém érkezett a víz fölé. Úgy ültem le, hogy ne nagyon legyen látható a kézmozdulataim, bár leginkább a sértettségem vezérelt most.  
- Miért lenne a tengernek elege belőlünk? Az csak tenger. Honnan ez a sok ostobaság?
- Egy ISTEN! - vágtam vissza. - Tengeristen. Ugyanolyan vérszemet kapott rátok, mint anno nagyon régen Krakken. Tudja itt valaki, hogy az mi? - tettem fel a kérdést, közben a mögöttem lévő víz, mit mindenki tisztán láthatott, csápokat növesztett, megnyúlt kissé és ha Shane is megnyitotta a palackot, akkor amaz is egyesült az általam megbontottal. Egy polip formát vett fel, a csápok mozogni kezdtek, apró gömb vált ki belőle, mi ovális alakot vett fel, azt ölelte körbe az egyik csáp és szétroppantotta. Láttam a mobilokat. Láttam hogy filmeznek, a fotókat. Nyeltem egyet. Az én idegrendszerem is véges...  

Öltözet ---- Kinézet
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Kedd Jún. 13, 2023 5:36 am

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
-Ez is egy nézőpont. -bólintottam, ám hogy igazán mit gondoltam a hitről, nos azt vagy elmondtam már, vagy megtartottam magamnak, ám végül még is megszólaltam.-Én is voltam már hitehagyott, de az enyém másfajta volt, mert én Tudom hogy ők vannak...-böktem a szökőkút istenei felé.
-Hogy mit nem akarhatott?- felpillantottam a szobrára, aztán oldalra billentettem enyhén a fejem. -Ezt csak tőle tudnád meg igazán. De ha.... Nem...nincs rá jó válaszom.
Elhallgattam, majd jött az érmedobás, amit talán rendesen végig sem gondoltam, ám még is megtörtént. Még is lendült a pénz, s landolt a többi között.
-Kölcsön...-elmosolyodtam.-És mi lenne amire beváltanád? -karba fontam karjaim, aztán visszatelepedtem a padra.
-Magam sem tudom igazán. Talán áldást kértem a küldetésünkre. Vagy egyszerűen csak bedobtam, mint sok százan már. Rád bízom mit gondolsz.-elkényelmesedtem, s egy pillanatra lehunytam szemeim, élvezve a napsütést, ám a nyugalom nem sokáig maradhatott, hisz Aaron magyarázni kezdett.
Elsőre csak fél szemmel sandítottam fel, majd felültem egészen, s lassan kirajzolódott egy mosoly az arcomon.
-Régi szép idők valakinek biztos... Kérlek álld meg a hajóm, hogy ne tudjon elsűlyedni a viharban! Kérlek álld meg a hálóm, had fogjak halat a családomnak! Kérlek kérlek kérlek... Rengeteg kérés. De vajon kapni kaptak valamit cserébe a hiten kívűl? -több volt bennem mint általában mutatni szoktam, s néha azért kifigyelt az a kétszáz év, bár annyira nem hatalmas távalt, hogy bölcsnek nevezhetném magam, inkàbb csak láttam pár dolgot, s sokat mesélt a családom.
-Igen, de vajon meddig maradna itt egy szélcsengő?- emeltem rá a tekintetem, majd újfent hátradűltem, lehunytam szemeim, s csendben maradtam, ám ismét megtört a hely mormogástól, vaku villanástól terhes varázsa.
Nyüzsgés támadt, mire újfent felpillantottam, aztán egy nő kérdésének hallatán karba fontam karom, aztán Aaron felé sandítottam benedvesítva ajkam, de nem keltem fel. Még is ugrásra készen várakoztam, hátha meg kell fékeznem varátom.
Az idegenvezetőnek esélye sem volt válaszolni, hisz Aaron közbekotyogott, mire kiszélesedett a mosolyom.
Megkapartam állam, villantottam egy mosolyt.
-Aaron...- pusztán ennyit mondtam. Nem akartam féken tartani, csak egyszerűen nem akartam bajt. Lelki szemeim elött láttam miképpen ugrik neki a pasasnak, s csapkodja meg azért, mert nem a legpontosabbak az ismeretei, vagy kiabálja le az emberek fejét.
Az emberek szkeptikusak. Nehezen hisznek el dolgokat. Hisz ha azt mondod, egy Isten az apád, vagy az anyád, nos hamar csattan a szeretem magam pulcsi, és üldögélhetsz életed végéig egy gumírozott szobában.
Aztán tekintetem a palackra tévedt, s kíváncsian ültem fel rendesen, várva, vajon mire készül. Mondjuk volt rá egy ezresem, hogy csak bűvész trükknek vélnék az egészet.
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Hétf. Jún. 12, 2023 6:10 pm

Magnus Wiker felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»
Kérdésemre nem éppen olyan választ kaptam, mire számítottam, de elgondolkodtatott, csupán egy aprócska pillanatra. Nem hagytam magam ezáltal azonban kizökkenteni, még mindig a megakartam tenni az apám felé ezeket a lépéseket.  
- Tudom, hogy a hitben is hinni kell! De ha nem hiszel, nem félsz és nem látsz magadon kívül semmit.
Önzőség lenne ha mindenki csak magát látná és magában hinne? Nem látnának túl magukon és nem látnák meg azt miben hinni kellene? Önző mód mindenki leszarja. Ez a valóság. Hiszen mindez itt...egy kiállítási - egy fényképre felkerülő tárgy. Pusztán ennyi. Nem több. Aegirrel szemeztem. Nem tudom, hogy kétszáz évvel ezelőtt miképpen létezett az emberek szemében... de így biztos nem. Bár ha feltúrnám a netet, akkor mindenhol kilométeres szakálak zengenék körbe az arcvonását. Holott a tengeristen alig hord arc szőrzetet. És még csak borotválkozni sem tanított meg. Ő vajon megtanulta anyától? Mondjuk arra nem vagyok kíváncsi hogy hol tüntet még el szőrzetet magán. A vízbe pöckölt érme nem igazán mozgatta meg a fantáziám, főleg hogy semmi sem történt miatta. Eggyel több érme. Nagy ügy.  
- Mit nem akart? - sandítottam furcsálóan Shane-re. - Szobrot, vagy tudomást magáról? - kérdeztem is vissza egyből, szinte azonnal az első kérdésem után. Elidőztem Shane arcélein, majd vissza a víz felszínére, majd fel az öregemet ábrázoló képmásra. Rideg szemeket kapott. Shane közben leült, elmagyaráztam neki Aegir “pénzmániáját”, hogy ezt itt értékesebbre kellene beváltani. Erre még replikáz is. Szemet forgattam, elmosolyodtam, fejet ingatva fordultam hátra felé.  
- Ki beszélt itt lopásról? - húzódtak fel lassan szemöldökeim, majd újra magam elé fordultam. - Ez nem lopás lesz. Kölcsönveszem, hogy jobbat tegyek ide...- fogalmam sincs hogy apámnak mennyire tetszene, de ez most pont az a dolog, hogy több mindent tudok én róla, mint ő saját magáról most! Hiszen Aegir is kedvel egyes mást mifelénk, így aztán ezt a tudást ki is használom a javamra. Mégis azok az érmék miért jobbak ott mint beváltva?  
- A pénz nem minden. Miért dobálják be az emberek? Mert már van benne, az az egy már nem számít. Már senki sem tudja miért került bele a legelső érme. Te miért dobtál bele? - újra felé fordultam, ám immár megindultam felé és ledobtam magam mellé a padra. Felemeltem a fejem, előre dőltem, hogy térdeimre támasszam kezeimet. A szobrot figyeltem, a csobogó vizet.  
- Ha még egy ima is járna mellé...még elfogadhatóbb lenne, de csak szórni bele a vakvilágba... - elhúztam a szám, majd hátra dőltem, Shane-re pillantottam.
- Régen, amikor ivóvízhez jutni még nagyobb megerőltetéssel járt, a források és nyilvános kutak nagy megbecsülésnek örvendtek. Az emberek az istenek ajándékainak tekintették azokat, és egyfajta miniszentélyként kezelték őket. Gyakori volt, hogy a kutaknál egy-egy istenség szobra állt, akihez imádkoztak is, illetve neki köszönték meg az éltető vizet. Az isteneknek szánt áldozatként pénzt dobni a kútba már a keltáknál, illetve a rómaiak korában is szokás volt... ma már nem ezek miatt dobálják. Maga a felajánlás gesztusa volt a fontosabb, nem az értéke. - magyaráztam, hiszen tudok ezekről. - De ma már semmi haszna sincs. Van benne és dobnak bele. Már senki sem tudja az okát... - halkan magyaráztam, nem voltam mérges, nem voltam csalódott, sem nagyképű. Bár az is lehet, hogy maradhatnak, hiszen ha Aegir is látná mennyi de mennyi van benne, kitudja miért, ha nem járt hozzá semmi, akkor...fogalmam sincs. De az addig oké, hogy fák vannak, meg padok. De túl nagy a csend, ha nem lenne itt senki.  
- Szélcsengő. Annál békésebb dolgot nem tudnék ide elképzelni. A tengeristen szereti a nyugit...a lazaságot. - vontam vállat, hiszen nem gondoltam olyan nagy dologra ami kelhet ide... de hát nem kevés darab kell ide... Egy darabbal mit érnék?  
- És akkor itt van Aegir tengeristen szobra a kilenc lányával és feleségével Ránnal. Egy kút hölgyeim és uraim. - jött egy hang kicsit távolról, a tekintetem egyből odasiklott a hangforráshoz. Egy idegenvezető pár turistával megközelítették a helyet, egyből fotók készültek a kútról. Közben az idegenvezető tovább magyarázott, hogy mikor készült a szobor és kinek köszönhetően.  
- Aegir még a mai napig odalent a tengeri csarnokaiban osztogatja az isteni italokat a többi istennek? Mit gondol erről mr Hen? - kérdezte az egyik turista, ám mire amaz kinyitotta volna a száját, jómagam gúnyos nevetésben törtem fel, minden szem rám szegeződött.  
- A tengerekben nincsenek csarnokok. Az istenek világában igen. És nem osztogatta...Aegir megvendégelte őket és két hűséges “inasa”...a háborúkról beszéltek, felkészültek azokra. - magyaráztam el röviden az én verziómat. Apa ugyan elmesélte, de nem az ő szavait adtam vissza. Úgy hiszem hogy tévesen tudnak dolgokat az öregemről és ez bosszantó. A táskámat lehúztam a hátamról és az egyik üveget szedtem ki, letekertem a kupakot, ám csak a várakozás maradt.  



Öltözet ---- Kinézet
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Hétf. Jún. 12, 2023 1:05 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
Első blikkre nem igen értettem miért is kell elutazni ide, ám mikor megemlítette a kutat, beindultak a vezérhangyák a fejemben, s kezdtem kombinálni. Bár az még eléggé vak folt volt a számomra, hogy miért is nem az apját hozta el ide magával, ám mivel választ igazán úgy sem kaptam, így azt a csontot el is engedtem, bármennyire is forgott az elmémben minduntalan.
Kérdéseire sem emeltem felé tekintetem, pusztán a kutat szemléltem, a szobrokkal, s a körülötte nyüzsgő embereket.
- Nem tudom. Még sosem voltam Isten. - megvontam a vállam. - Az imádat nem mindig vezet jóra, hisz a nevedben rengeteg kegyetlenséget követhetnek el. Hogy ezt most Te parancsoltad így, és annak úgy kell lennie. Bár ez akkor is megállja a helyét, ha rettegnek. Ha jobban belegondolsz, mindegyik a hiten alapszik. Hisz amiben nem hiszel, attól nem félhetsz. Nem igaz? - felé fordítottam tekintetem, aztán kicsit közelebb léptem az egyik bronz hattyúhoz, s finoman megérintettem, majd visszahúztam a kezem, hisz nem akartam sem kárt tenni benne, sem pedig tiszteletlennek lenni.
Lassú léptekkel jártam körbe, hátam mögött összekulcsolt karokkal, s alaposan megnéztem magamnak a kidolgozott arcvonásokat, majd megálltam, s megszemléltem a szakállas istenséget. Vajon valaha rendelkezett ilyen arcszőrzettel, vagy egyszerűen csak mindegyik istenséget ilyennek képzelték el? Szakállal, s öreg emberként. Elgondolkodtató volt.
Aaron szavaira a vízbe pillantottam, hol akadtak érmék szép számmal, s felvontam szemöldököm, majd kicsit közelebb hajoltam, s belepillantottam.
Aztán zsebemben kotortam keveset, előszedtem egy érmét, majd magam sem tudtam volna megmondani milyen inditatásból, de csókot hintettem rá, aztán belepöcköltem a kút vizébe, hová pár levegőben való pörgés után elegánsan meg is érkezett.
-Vannak akikről keveset tudnak. - vállat vontam, s ismét felpillantottam a szobrokkal tarkított műalkotásra, enyhén oldalra billentett fejjel. - Mi van, ha ő nem akarta?
Elfordultam a kúttól, majd letelepedtem egy padra, s onnan szemléltem az embereket, miközben levettem a hátamról a táskámat, s letettem a két lábam közé.
Azt mondta, nem fog tetszeni amit mond, s első gondolatra úgy éreztem, lehet igaza lesz, hisz mi mindent lehetne csinálni egy szökőkúttal, vagy éppen szobrokkal?! Kipingálni, dekorálni, tönkretenni… ám mikor folytatta, úgy tűntek el arcomról az érzelmeim, s helyüket megkapta a kíváncsiság.
-Szóval… ellopod a város pénzét, a szökőkútból, veszel belőle valami értékesebbet… - egy pillanatra elhallgattam, felkeltem, s Aaron mellé léptem. - Ez mind szép és jó haver… de nem te mondtad az imént, hogy nem érdekli a pénz? Miből gondolod, hogy a földi javak mérvadóak lennének?
Valóban kíváncsi lettem, hisz tudni akartam mit akar kezdeni a pénzzel, s még is mit szeretne kezdeni magával azután. Nyilván, nem megrongálni akarná, hisz ahhoz nem kellene megvárni, míg mindenki elmegy. Vandálkodni bármikor lehet, ám mindazt nem néztem ki belőle.
Azért körbepillantottam, keresve a térfigyelő kamerákat, s bizony találtam is párat.
-Miért zavarnak azok az érmék? Akár ott is maradhatnának nem? - morfondíroztam. Sok volt a kamera.
Igaz nem voltam nyuszi, de még is rengeteg kérdésem akadt, s míg nem tudtam rájuk megfelelő választ találni, addig bizony azok az aggályok ott is maradnak.
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Szomb. Jún. 10, 2023 8:05 am

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»
Marad, ha teszek valamit csajozás terén. Vagy ilyesmi téren. Egy próbát megér, de amíg távol leszünk egyéb dolgok miatt, azt félre kell tennem rövid időre. De rajta leszek az ügyön. Amint az agyam is átkapcsol normális tinédzserbe, talán minden más lesz. Már várom a pillanatot, hogy azt mondjam, vagy apa, innentől már minden rendben lesz. Mert az lesz ugye? Nem lesz többé semmi baj? Az meg hogyha a nők terén befuccsolok és a másik nemért fogok rajongani, akkor ő lesz az első kire számíthatok. Mosoly kúszik az arcomra, miközben fejem felé fordítom. Barát. Igaz barát jóban és rosszban. Későn jönni rá valamire totálisan gáz. Ha előbb haverkodom össze vele, talán más irányt vett volna az életem, de most már kár érte rinyálni, nem? Ami történt megtörtént, nem nézhetek hátra, hanem lépdelek előre. Lépdelés. A taxifogás hamar ment, az út 40 km. Fél óra és ott voltunk. Az autó nem mehetett be a sétáló övezetbe, így gyalogosan indultunk meg a kijelölt hely irányába. A taxiban semmit sem mondtam, hiszen a falnak is füle van, ezt nagyon gyorsan megtanultam így aztán síri csend diktálta az utat is. A kiszállás után megindultam a tér felé, sosem jártam erre, így az új környezet miatt mindent is figyeltem. Környezet, emberek, hanghatások. Nem akartam flashbackelni, így reméltem nem lesznek arról a napról ismerős hatások. A molin kút pár méternyi sétálás után látható távolságra került, így már csak azt figyeltem, már csak az kezdett érdekelni, hogy közelebbről lássam. Hogy mi a terv... hümmögtem egyet, a fejem is mozdult ehhez. Tényleg nem tudtam. Látni akartam és megmutatni ostobácska apámnak, hogy nem minden a bosszú és a félelem. Ha hitet akar, ahhoz más felé kell lépni, más utat kell keresni. És ez pont itt van az orrom előtt.  
- Te hogy vagy vele Shane? Ha Isten lennél...miből merítenél imákat? Olyan imákat a halandóktól, amiből erőt merítesz? A félelem a rettegéssel karöltve szerinted is jobb, mint az hogy imádjanak? - kérdeztem halkan, miközben a lépteink közelebb vittek a Bronz szökőkúthoz. Aegir és a kilenc lánya. Figyeltem az építési remekművet, a szökőkútat, ahogy a fickó régen elképzelte a tengeristeneket. Vajon ő régen az 1800-as időkben találkozott már velük? Johan Peter Molin... hálás vagyok az ürgének ezért a csodálatos dologért. Luxustárgy. Számomra nem az! Ez egy lépés az én utam felé. Egy olyan út, melyet én választottam! A kút peremén végig simítottam és lassan körül jártam figyelve a kőfaragványokat. Duva, Himingläva és Unn, majd Hrönn, Ran és Kolga, majd Aegir és a maradék lányai; Bylgja , Blodughadda és Båra. És Nix hárfáján játszó folyami szellem. Hat hattyú veszi körbe a szökőkutat. Végül a vízbe dobált pénzérmékre terelődött a figyelmem. Rengeteg lapult a vízben, beterítette teljesen az alját. Talán régiségek is akadtak bent már olyan nagyon régről. - Aegirnek semmit nem számít a pénz. Nem tud vele mit kezdeni, számára nem értékes. Bár senki sem tud róla szart sem. A mitológiája ott kezdődik, majd ott fejeződik be hogy tengeristen és hogy meghívta az isteneket sörözni, legyőzte a Krakent és ennyi...de ez semmi Shane! Ennél több mindent tett mióta létezik, mióta világ a világ. És itt senki sem tud semmit róla. - felháborodtam kissé, bár mivel megosztotta velem jóformán a titkait, nem adhatom csak úgy ki őket és nem is szándékozok így tenni. Valami mást kell kitalálnom. A járókelőkre pillantok, turisták, itt lakók, itt pihenők...nők férfiak gyerekek. Akadnak festők és rajzolók a padokon, kik a járókelőkön művészkednek, megfestik mit látnak maguk előtt. Ez egy jó dolog. Figyelem ahogy az ecsetet húzza vonja, majd elkészíti az arc egyik felét. A fűzfákra pillantok milyen messzire és meddig nyúlnak el. A szökőkútra pillantok megint, fel a tálra.  
- Hm...- egy röpke pillanatra elgondolkodtam, elmerültem a gondolataimba, a tudásomban. - Egy vízzel teli tál, mely a Mälaren-tavat jelképezi. A tó a Balti-tengerbe ömlik Stockholmnál. A szökőkút pedig magát a Balti-tengert szimbolizálja. - magyarázom Shannek, fogalmam sincs mennyit tudhat erről, hogy tulajdonképpen mit és mennyit szimbolizálnak itt a dolgok. Egyesek fotókat csinálnak, szelfit...én más dolog miatt érkeztem. Megmutatni ezeknek itt, hogy ez a szobor itt több mint turista csalogató emlékmű. Többé nem lesz az!  
- Nem fog tetszeni, amit mondok, de valahol elkell kezdeni cimbi... fogalmam sincs akad e kamera, de éjjel kitisztítjuk a kutat a fölösleges érméktől, beváltjuk és veszünk belőle valami sokkal értékesebbet. Aztán kezdődhet az én időm! - kéken villannak a szavaim nyomán íriszeim. Eldöntöttem, hogy teszek valamit az öregemért és ha nincs is szüksége sok dologra, ami van neki az meg bőven elég, így kap egy kis pluszt. Ma pedig megfigyelem az itt lévőket hogy a maradék időben mennyi erre a forgalom... fontos!


Öltözet ---- Kinézet
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Csüt. Jún. 08, 2023 2:02 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
Váltani… úgy gondoltam, egyszerű mondani, és ezzel egyetemben annál nehezebb is megtennem. Változtatni.
Legyintettem egyet, hiszen úgy gondoltam, sokkal egyszerűbb úgy tennem, mintha mi sem történt volna, és csak a pillanatnak kell élnem. Úgy éreznem, az egész felesleges szócséplés, és a végén szép lassan majd minden harmóniába kerül.
Nyugodtan üldögéltem az út további részében, néha ittam pár kortyot az italból, aztán Aaron megtörte a beállt csendet.  
Magamra mutattam.
-Én mutassak példát? - felvontam a szemöldököm, elmosolyodtam, aztán megingattam a fejem. - De tudod mit?! Ha te is megpróbálod, akkor én is, és talán akkor nem lépek le.
Arról nem ejtettem szót, hogy mi is volt az igazi indokom. Persze ott volt bennem az is, hogy megrémültem egy esetleges kapcsolattól. Ahogy az is, hogy ismét magam maradtam mint a kisujjam, és úgy éreztem, részemről ezen a földtekén ennyi volt.
-Nem tudom. De szerintem nem vagy az. - ismét vállat vontam. - De ha kiderül az ellenkezője, rám akkor is számíthatsz! - finoman a vállába boxoltam, amolyan minden rendben lesz haver módon, majd jöhetett a leszállás pillanata, szóval bekötöttem az övemet, és nyugodtan ültem végig az egész végét, s csak akkor keltem fel, mikor arra engedélyt adtak.
Szerencsére elég hamar kiértünk a reptérről, és odakint álldogáltunk.
-Akkor menjünk taxival. - adtam meg a választ, hisz túl sok volt a lehetőség, és fontosnak tűnt az amit tenni akar, még akkor is, hogyha én magam nem sokat tudtam róla.
Megindultam arrafelé, hogy akkor fogjak egy taxit, és elvitessem magunkat a Molin kúthoz.
Szóval ha Aaron benne volt, akkor fogtam egy taxit, beültem hátra, a táskámat a lábamhoz tettem, majd megmondtam hová is szeretnénk menni.
Útközben persze végig csendben voltam. Nem akartam egy idegen előtt olyan dolgokról beszélni, amihez abszolút nem volt semmi köze.
Figyeltem az utat, a környezetet, s közben a fejem teljesen kiürült.
Meglehet a legjobbkor jött ez a kis kiruccanás. Meglehet tényleg erre a levegőváltozásra volt szükségem.
Hamar megérkeztünk, s ki is fizettem az utat. Úgy gondoltam, Aaron állta a repjegyet, én pedig ennyit simán bevállalhatok.
Felvettem a táskámat a hátamra, megkapaszkodtam jobbommal a pántjában, majd barátomra emeltem tekintetem.
-Szóval… mi a terv? Vagy mész és mutatod mire gondoltál? - fejemmel a kút felé bökve indultam meg arrafelé.
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Hétf. Május 22, 2023 6:50 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»
Fogalmam sincs tényleg mi lesz ha odaérünk, hogy milyen látvány és mennyi látogatója lesz a helynek. Így ezek által fogok majd dönteni a továbbiakban. De nem fogok eljönni onnan üres kézzel. Nem, nem akarok elhozni onnan semmit, de adni igenis akarok ennek az egésznek valamit. Ezen múlik, még akkor is ha Shane-nek mindez nem jön be. Sajnos vagy sem, amíg nem tudom mi vár ott, addig ez a rész van érvényben. Ami pedig az ő részét illeti...felvonult szemöldökkel hallgattam végig a kifakadását. Elmúlt már kétszáz, de ez a csaj felforgatta az életét. Hát ember... szemet forgattam.
- Akkor itt az ideje a váltásnak, nem? - ha már ennyire fél valamitől, hogy felforgatja az életét és oda van hogy a csaj belépett oda. Vagy elküldi, vagy pedig össze jönnek, ez a két választási eshetőség akad az én szemszögemből is. Ami pedig a csajokat vagy a pasikat illette... neki lehetett egy két klasz oka, amiért én miért nem csajoztam még be. A pukkancskodásom az oka. Hát jól van testvér, ha ez a válaszod, én elfogadom. Széles vigyor telepedett a képemre, jóleső érzés volt kibeszélni magam ezen témáról is. Tényleg nem tudtam mi a helyzet ezen a téren magammal, de nem is agyaltam ilyesmiken sose. Az ökle a vállamon megint csak egy olyan gesztus volt, amin nem tudtam felhúzni magam. Ő megtehette anélkül, hogy a képébe az öklöm mászna viszonzásul. Együtt csajozni. Jó gondolat. De majd ez is halad az idővel együtt remélem. Nem mintha hiányozna egy csaj az én életemből... végül a srác közölte miképpen találkozott az említett lánnyal. Szóba kerültem én is, melyre csak szemet ingattam, hiszen akaratomon kívül vitt el az öregem.  De nem szóltam közbe, hagytam had mondja ki magából ezt az egészet. Amíg szünetet tartott kifelé kezdtem újra bámulni az ablakon, ahogy megszólalt, utána persze megint felé fordultam. Hallgattam őt, ám mikor megkért egy dologra, csak nevetni kezdtem. Jó ízűen, majd felé fordultam a nevetést abba hagyva.
- Összeseperlek, összeraklak. Ha neked sikerül, akkor nekem is majd menni fog. Szóval légy férfi és mutassd meg hogyan működik egy hosszútávú kapcsolat. - ha már a bátyámat nem utánozhatom le mert messzebbre léptek le, így marad a nála is idősebb haverom. Az apámat nem utánozhatom ezen a téren egy bizonyos dolog miatt, de a példaképemként még tanulhatok tőlük is. A szüleimtől. A kérdésére felvontam a szemöldökeim, majd visszakérdeztem.
- Miből gondolod hogy nem? - patt helyzet azt hiszem. Én nem tudnék rá válaszolni, szóval visszaültem és előre meredtem. Még tíz perc volt az útból, így egy újabb adag inniért kéretőztem, szerencsére mindketten kaptunk újra, majd egyből le is húztam az adagot. Újra kinéztem az ablakon, elidőztem a tájon, majd megszólaltam azelőtt, hogy a légiutaskísérő is közölte volna mindezt.
- Megjöttünk.
Mindent az utasítások szerint csináltam, olykor megszoktam tenni amire utasítanak...apámnak köszönhető mindez. Nem ilyen voltam. Szóval mikor leszállhattunk a gépről és az állomásról ki akartunk keveredni, hát rábíztam magam Shanere. Ő sokkal jártasabb erre mint magam. Ami pedig a kutat illette, volt egy hatalmas térképféle kirakva mint tábla. Itt áll ön. A Molin kútra szegeztem a pillantásom. Vigyáz mert jövök!
- Hm... Egy óra buszozás oda. 35 perc taxi. Vagy vonat. 40 km. Nincs gáz.- fejet ingatlan, ahogy olvastam a kiírást, megdörgöltem a fejem, majd elindultam hogy fogjunk egy taxit. Oda akartam érni, hogy lássam, hogy a részese legyek egy olyan régiségnek mint az a kút.


Öltözet ---- Kinézet
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Hétf. Május 22, 2023 4:37 am

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
Az igazat megvallva, magam sem tudtam miért született meg bennem a gondolat a tàvozásra, de...nem. ez hülyeség, hisz nagyon is jól tudtam mi volt az, ami elindított ezen az úton.
Akadt valaki, vagy éppen valami, ami menekülésre ösztönzött. Valami, ami új volt, ahhoz képest amiket addig megéltem.
Az illemhelyen elég sokáig elidőztem, de mentségemre szolgáljon, talán a pánik miatt, és nem azért mert akkora hatalmas dolgom akadt.
Szóval visszaérve letelepedtem a helyemre, majd szinte egyből kérdeztem is, mire választ is kaptam azonnal.
-Imprózni? -vágtam egy grimaszt, bólintottam párat, majd megengedtem magamnak egy mosolyt is felé.-Remek!
Persze azt hittem kész tervvel érkezik, és nem csak úgy odaesünk a kúthoz, hogy hali megjöttünk!
Mielőtt még ezt előadhattam volna, már érkezett is a replika arra, mit mondtam neki mielőtt elvonultam volna.
-Öhm...nézd... Itt vagyok 200plussz...és eddig még nem igen akadt komoly kapcsolatom. Aztán jön egy kiscsaj, aki felforgatja a szuperűl berendezett életemet. Szerintem te is frászban lennél.- csendben maradtam egy ideig, aztán elnevettem magam szavaira.
-Nézd öreg...nem hinném hogy az lennél, de úgy vélem te még nagyon kölyök vagy, vagy lefoglal a pukkancskodás.- vállon böktem az öklömmel, s mellé villantottam egy mosolyt is.-De ha kiderűl hogy meleg vagy, nem kell titkolnod! Bár úgy képzeltem, majd együtt csajozunk! -széles mosoly kúszott arcomra, aztán lassanként hátradűltem, egy pillanatra behunytam szemeim.
-Semmi extra esemény, csak egy buli volt, ahová elmentem. Ott táncoltam, jó volt a hangulat, és összeszedtem egy kiscsajt. Nem gondoltam semmi komolyra, pusztán egy kis kaland, mielőtt lelépek, ha már Te is dobbantottál, aztán a minap megjelent az ajtómban. Csatak részegen közölte nem kerestem, és szégyeljem magam.-meglódúlt a nyelvem, s elmondtam. Kiadtam magamból.- Savannah a neve... Elhagyta a családja...- vállat vontam.- Nincs vele baj. Helyes lány...
Elcsendesedtem, s meredtem a kijelzőre, figyelve merre járunk, mekkora utat tettünk meg eddig a magasban, s mennyi van még hátra, bár a számokból semmit sem fogtam fel.
Aztán ismét megszólaltam.
-Le akartam lépni, mert nem volt miért maradnom. Nem kellett vigyáznom senkire. Elhajtottam magam mellől mindenkit-megkapartam a fejem.-Totàl bunkó voltam, de... Azt hittem, ha lelépek, talán valahol találok valami célt magamnak. Aztán jött az a csaj, és most Te is itt vagy...jó ez hülyén hangzott! Szóval...talán nem fogok lelécelni...de ahhoz meg kell ígérned, hogyha beleroppanok egy kapcsolatba, majd összesepersz egy árokparton!
A kősziklahumort nem hagyhattam ki. Talán saját egyediségem volt azthiszem. Mondjuk az is jó érzés volt, hogy megkönnyebbültem.
-Mellesleg...miből gondolod, hogy meleg vagy?- fordúltam felé vehemens érdeklődéssel.
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Csüt. Május 18, 2023 5:30 pm
Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»

Senki oldalán se áll. Remek. Mindenki a saját oldalát állja meg. Jó persze, a természetfelettit csak a természetfeletti értheti meg, egy ember sosem fogja, valószínűleg én sem tökéletesen. Próbálom felfogni, próbálom, de hát ő mondta, hogy ember akart lenni, hogy anya mellett lehessen. Azért finomította a képességét, csiszolta hozzá az évekhez, hogy anyával maradhasson. Akkor most kidobja mindezt a kukába? Nem hagyhatom. A harag által nem fogja elérni őt senki. Más módon többen kapálóznak majd. Ami nem a kihasználás alapon megy. Ami meg a jó hatással van rám az apámat illeti...lehet benne valami. Mindenki változik, ha megtalálja azt a személyt az életében, akire mindig is vágyott. Ami meg a helyrehozást illeti, még mindig nem az ő hibája volt mindez. Az enyém. Hiszen ez megtörtént volna akkor is, mikor fasírtban voltunk, vagy míg elment arra a tíz napos túrára. Szóval...de ha úgy érzi hogy ez még mindig az ő felelőssége...nem vehetem el előle. De most...mintha telibe szarna minden együtt átélt jó dolgokat, amit velem és a halandókkal élt át, előkaparta a rosszat és csak az van jelenleg előtte. Bosszú. Félek, hogy meg is fogja tenni. És félek majd a saját reakciómtól. Szóval most lelkileg olyan elveszettnek érzem magam. Olyan nagyon. Utoljára akkor éreztem magam így, mikor anya bejelentette a tesó halálhírét. Elsőnek nem hittem el, másodjára sem, de harmadjára összetörtnek éreztem magam, aztán összetörtem. De most más dolog miatt is. Akit eddig ismertem Aegir...összeismerhetetlen a mostanival. Egy és ugyanaz a két személy, mégis...ijesztő a másik oldalát is megismerni. Tartsam magam távol tőle? Félnék tőle? Az előbb mutatta meg a hatalmát! A legutóbb mikor a kapitányt ölte meg, benne voltam a közepében, de kívülről szemlélni...egészen más. Shane és a légiutaskísérőt kezdtem el figyelni, kiakartam zökkeni ebből az egészből, mert csak dühítem ezzel saját magam és nem voltam eddig sem a nyugodt állapotban. Bólintottam a vízre, az állandó víz ívásomat lecsökkentettem ugyan, de az erőszakoskodásra korábban is megittam a magamét. Most is megfogom. Megkaptuk a folyadékot, hamar lehúztam azt, hiszen most mit tartogassam feleslegesen? Majd ha emiatt ki kell mennem, akkor majd lent a földön elintézem a dolgaimat. Ami pedig az ő dolgait illeti...a sajátjaimon kussoltam, mert tudom, hogy igaza van. Felesleges lenne pont vele vitába szállnom bármiért is. Elakarja hagyni az országot, de közbe jött egy csaj...mi?! Tikkelt egyet a szemem és rápillantottam, de ekkor lépett le a mosdóba. Ökölbe szorítottam a kezem és rácsaptam erőteljeset az előttem lévő ülésbe. Mégis miért akar lelépni? Miért nem tud maradni? Hát már ő is?! Picsába. Kinéztem az ablakon, hátha eltereli valami a figyelmem, de csak a srác szavain csüngtem. Ő is elakar hagyni. Ahogy mindenki más is megtette. Jó, ő biztos nem az én viselkedésem riasztotta el...de akkor sem mehetne el! Megunta Norvégiát? Megunta Oslo-t? A kérdése zökkentett ki.
- Improvizálok majd, fogalmam sincs...de nem lesz könnyű menet. Szóval készülj fel mindenre is. - túl nagy nyugalom telepedett a szavaimra az előző méreg hatására. Közben vissza dőltem az ülésbe rendesen, majd eztán pillantottam csak rá. - Félsz az elkötelezettségtől? Vagy félsz a visszautasítástól?  - kérdeztem a szemeire akasztva a sajátaimat, majd kis idő múlva megszólaltam. - A melegség sem lenne jobb, kezdem azt hinni, magam is az vagyok... - horkantottam fel a végére, hiszen ezt még én sem hinném el magamról, bár fura, hogy nem nézek meg női melleket és segget se, ráadásul ha meg is nézem...nem történik semmi! - Mi bajod a csajjal, mesélj... ki az, hogy találkoztál vele? - kérdezem érdeklődően, amúgy tényleg érdekel a dolog.


Öltözet ---- Kinézet
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Csüt. Május 18, 2023 5:36 am

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
Az, hogy kinek az oldalán állok, elêg képlékeny fogalom volt. Pusztán meg kellett nézni a tényeket, vajon hihetünk e a szemünknek, vagy egyszerűen csak az kell tennünk, amit mások, és ráfogni mindent az időjárásra, és annak szeszélyeire.
Legszívesebben rohantam volna, hogy meglessem ezt az egészet magam is, és ámuljak hatalmas erején, de csak annyit tettem, hogy megvontam a vàllam, kitártam a karjaim.
-Pártatlan vagyok Öcsém! Nem állok senki oldalán sem!- mosolyt villantottam, visszadobtam a táskám a vállamra, s hamarosan már a gépen csücsültünk, hol feltettem a legkézenfekvőbb kérdést, hiszen annyira látszott rajta, ám az is benne volt a pakliban, hogy pusztán izgul, mit talál annál a kútnál, és az vajon fog e segíteni amit kiagyalt.
Meglehet ezért is terelte a témát felém, de én sem voltam a legközlékenyebb kavics akivel valaha találkozott, szóval csak bólintottam, mintegy rudomásúl véve, ő itt lesz nekem.
Rengeteg kérdés kavargott bennem, ám egyiket sem tettem fel, csak a repüléssel kapcsolatban, és válaszára bizony mosolyom ott ragadt arcomon.
-Jó hatással van rád az öreged!- bólintottam párat, de a mosoly maradt.-Klassz hely! Szuperek a hegyei! Minden Istennel nehéz!-tettem hozzá mintegy mellékesen, aztán csak üldögéltem a helyemen, élvezve az utat, hisz szerencséte a pilóta sem volt fakezű,és viszonylag az időjárás is jó volt.
Jó érzés volt, hogy akad valaki az életében, aki foglalkozik vele, annak ellenére is, hogy mekkora barom tudott lenni. Kiakadni, puszta nyers haraggal tombolni... Ám azt reméltem, ez az egész segít neki majd abban, hogy leküzdje mindazt, mi benne lakozik.A haragot, mi szép lassan felemészti.
Csendben hallgattam szavait a rémálmokról, a traumájáról,aztán csak egy bólintásra futotta.
-Igen. Igaz harapófogóval kellett szinte kiszedni belőle, de hallottam. Aggódtam is, de azt mondta, kézben tartja a dolgaid. Addig nem nyugszik, míg helyre nem hozza.-morogtam immár az utaskíséreő felé pillantva, kinek intettem, elnézést kértem, majd pedig egy pohár innivalót, s ha Aaron is kért, akkor természetesen ő is kapott.
Szerencsére gyorsan megkatam/tuk, így hamar olthattam szomjamat.
Szerettem volna azt mondani, hogy teljesen nyugodt voltam, ám az adrenalin minduntalan ott dobolt bennem. Egyre erhteljesebben, egyre jobban, s határozottabban. Izgultam? Én? Még is miért? A viszontlátás vêgett? Azért, mert ott volt velem az, aki tudta milyen is vagyok? Mert visszakaptam egy barátot? Meglehet. Vettem egy nagyobb levegőt, hàtradöntöttem a fejem, majd lassanként megeredt a szavam.
-Épp azon agyaltam, hogy elhagyom a várost, és megnêzem, máshol milyen a világ, mikor egy csaj betoppant az életembe. Nem tudom mit kezdjek vele... Őhm... Nem vagyok rasszista, semmi bajom azokkal akik nem olyanok mint én... De...- megingattam a fejem, felkeltem. -Mindegy is. Mindjárt jövök!
Szerencsére az illemhely szabad volt, így beléphettem. Megtámasztottam magam a kis csapszerűségen, lehajtottam fejem egy pillanatra, aztán tekintetembe révedve ácsorogtam ott vagy 2 percig, aztán lemostam a képem, s visszaballagtam a helyemre, immár mosollyal arcomon.
-Izgulsz már? Kiváncsi vagyok mit találtál ki!
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Vas. Május 07, 2023 9:48 am

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»

Lézengett a környéken ő is. Elment olyan messzire? Jó hát persze, hiszen az idejéből kitelik, hiszen bő 200 éves is elmúlt. Csak a hegy miatt ment el, a szerzetesek nem hatották meg, nem miattuk ment el. Remek. De legalább tudja miről beszélek. Amúgy a látvány igen, elragadó, magával ragadó, gyönyörű. Elvertek párszor a nagy számért és a haragos mivoltomért, de erre ő is ráreplikázott. Szó nélkül hagytam ezt a részét. Valamiért igaza volt. Tudom hogy igaza van. Van aki ezen nem huny szemet. Szóval megérdemeltem. De a szót fogadás az megint másik dolog és még ő is ellenem van. Félrebillentett fejjel figyelem.
- Te mégis kinek az oldalán állsz haver? - tetetett sértődöttséggel nézek végig rajta. Ez úgy hangzott mintha Aegir pártját fogná ebben a témakörben. Jó, persze, a parancs az parancs, ezért majd úgyis büntetés jár, de a muszáj nagy úr! Ez pedig meglépős dolog mindenképpen! De ha ezen túl leszek, akkor utána úgyis szó nélkül tűrnöm kell mindent, amit rám zúdítanak. Nehéz lesz, de megoldható! Shane pedig megunta a fiatal légkörét és új szintekre emelkedne.  
- Akárhol is vagy akármit is csinálsz magaddal az életben...én itt leszek! - számíthat rám ezután is, hiszen haverok vagyunk, talán testvérnek is beillene, bár mostanában nem igen volt mód összefutni. Talán majd ha végleg visszatérünk Oslóba és nem csak egy hetet töltünk itthoni légkörben. Most erre van szükség, ezt pedig felfogtam. Aegir pedig nem olyan aki nem érne rám. De most a pihenésére kell fókuszálnia, jómagam pedig teret és időt hagytam neki. A híreket nem néztem, időm sem volt ezidáig ilyesmire. Neten sem olvastam semmit.  
A tovább haladásunk engedélyezve volt, így mehettünk a gépre. A szavait szemforgatva fogattam, tudom hogy marhul, én is. Vagyis hát nem tudom hogy fogom elviselni a tömeget, de majd improvizálok. A helyünkre ültem, elhelyeztem a táskámat, nem foglalkoztam a tengervízzel, nem akartam kommunikálni vele, hogy apámhoz elérjenek a szavak. Aztán remélem nem hallgat le. De ha megis történik sem fog érdekelni. A levegőbe emelkedés kellemetlen volt, követtem az utasításokat, igaz Shane-t utánoztam jobbára, hiszen ilyen gépen még nem volt alkalmam utazni. Szóval csak a kérdése tartott életben.  
- Helikopterrel... ilyenbe még nem. - fordultam a másik ülésben lévő emberek felé, ahogy elhelyezkednek, kicsatolják az öveiket és susmorognak. Sokan vagyunk. Visszafordultam előre.  
- Abból még ki is ugrottam...kétszer. Talán háromszor. Chittagongi tengerpart és a hegy között ingázunk párszor. Nehéz egy tengeristennel... - fejet ingattam apró mosollyal. Nem volt bajom azzal  hogy időnként mennünk kellett, hiszen megtaláltam azt a közeget valóban, ahová igazán úgy éreztem...oda tartozom. Otthon vagyok. Ráadásul meg kell tanulnom kontrollálni magam és a vizet is tanulnom kell irányítani, a magamévá tenni. Hogy amit magamhoz veszek, az csak az enyém legyen és ne apám szedje ki a kezeim közül.  
- Poszttraumás stresszben szenvedek. - szólalok meg csendesen végül a percek csendes pillanatában. - Rémálmok kísérik az éjszakáimat végig, van mikor éber álmodom... nehéz belőle felkelni. Vannak mozzanatok, amik visszakergetnek abba a pillanatba, mikor mindaz megtörtént. Hallottad Aegirtől a dolgokat...ugye? - pillantottam rá, de nem fordultam felé. Ha apa mesélt neki ezt azt, akkor az elrablásomtól a műtétig mindenről tud...ha nem, akkor megejtek neki amire emlékszek.


Öltözet ---- Kinézet
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Csüt. Május 04, 2023 10:33 am

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
Sajnálja, én sajnálom, mindenki sajnál valamit, de ami megtörtént, az már a múltat képezi, és talán arra a múltra ráboríthatjuk azt a bizonyos fátylat, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen.
Persze mesélt cseppet arról, hogyan tengették a napjaikat, és az a csepp tényleg csak egy apró csepp volt.
-Bírom azt a hegyet! Időztem kis ideig a környéken, de a szerzeteseket nem lestem meg annyira. - megvontam a vállam, vágtam egy grimaszt. -Engem inkább csak a hegy érdekelt. - csendben hallgattam tovább. A szegényes körülmények engem annyira nem zavarnak, bár tény és való, hogy elég hamar hozzászoktam a jóhoz, és hogy van miből tengetni az életem ezen a világon.
Az hogy elverték pár alkalommal, inkább csak mosolyra késztetett volna, de inkább fa arccal szemléltem a világot, legalábbis egy ideig.
-Ha megelégelik, hogy folyton morogsz, akkor ez szokott lenni. - villantottam egy mosolyt, s dobtam egyet a táskámon.
Az, meg hogy nem maradnak olyan sokáig, valahogy nem ért meglepetésként.
-Miért is várják el tőled, hogy szót fogadj, makacs kis barátom!? - fejet ingattam, s közben azért elgondolkodtam, vajon az ő helyében én mit tennék. Főleg az esetben, ha egy Isten parancsolná meg nekem, hogy ne menjek el sehová.
Meglehet némi hezitálás után szót fogadnék neki, és maradnék a hátsómon nyugodalomban, még akkor is, ha már esetleg unom a képét bámulni. Ám az is benne volt a pakliban, hogy amilyen makacs, és kemény fejem van, a szava ellenére sem cselekednék aképpen, ahogy kellene.
-Velem semmi érdekes nem történt. A szokásos marhaságok. De azon gondolkodok, otthagyom ezt az egész színjátékot, és kezdek magammal valamit. Unalmas. - vágtam egy grimaszt, aztán rá emeltem tekintetem, egy fej ingatással. - Vagy a motivációm fogyott el, vagy egyszerűen csak elég volt.
Arra persze nem tértem ki, hogy elvesztettem egy mentort, és arra sem, hogy talán lassanként akad egy nő is az életemben. Majd talán később.
Aztán mikor kinyögte végre hová is megyünk, egyből kereszt kérdéssel reagáltam, és a válasza… nos lehet egy kicsit meglepett.
-Én nem olyannak gondolnám, aki nem érne rá veled foglalkozni… Itt nagyobb szar van a palacsintában, és gondolom köze van ahhoz is, amivel tele volt a híradó… - nem konkretizáltam, hisz úgy voltam vele, talán saját maga is tudja miről hadoválok.
Jó nem számonkérni akartam, csak jogosnak éreztem, ha egyszer ahhoz a kúthoz tartunk. Persze azt is megtudtam közben, hogy nem azonnal jövünk vissza, ám mivel számítottam rá, így csak torkot köszörültem, s büszkén kihúztam magam, peckesen lépkedve mellette, akár valami hatalmas uraság.
- Tudom! Mivel ide hívtál, és nem egy busz állomásra, így úgy gondoltam, jobb ha csomagolok is. - megvontam a vállam, visszaeresztettem a laza stílusba, majd miután áthaladtunk az ellenőrzésen, és meglepő módon megengedték neki, hogy áthozza azt a sok palackot, amit persze karba font karokkal néztem végig, benedvesítettem ajkaim, s úgy bandukoltam immár mellette, miközben átkarolta a nyakam, és úgy haladtunk egymás mellett.
A mozdulat tőlem sem maradt el.
-Ne aggódj! Nagy duzzogva, de valahogy el fogom viselni! - mosolyt villantottam, aztán követve az instrukciókat, megindultam a beszállókapuhoz, ahol leadtam a jegyem, majd helyet foglaltam, s feltettem a táskámat a tárolóba, aztán kényelmesen elhelyezkedtem addig, míg el nem kezdődött a beszéd.
Övek használatáról, hogy ha olyan helyzetbe kerülünk, akkor a fejünk felett vannak maszkok, amit az arcunkra kell tenni, s hogy milyen hosszú is lesz az út, és hogy majd ha felszálltunk, akkor majd az övet is kikapcsolhatjuk.
Nem első alkalommal repültem már, így nem volt ismeretlen az előadás.
Az övet bekapcsoltam, a mobilomat meg ki, hiszen nem lenne jó, ha bezavarna a pilótának.
A gép lassan megindult, majd egyre gyorsult, s a kifutópályán elérve a megfelelő sebességet, megkezdte az emelkedést.
A fülemnek nem volt a legkellemesebb érzés, de még mindig jobban viseltem mint mások. Rágót tettem a számba, majd Aaron felé nyújtottam a csomagot. Hamar felértünk a kellő magasságba, így aztán az övem is kikapcsoltam, majd újfent kényelembe helyeztem magam.
-Repültél már?
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Szer. Május 03, 2023 5:57 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»

Jó. Tényleg szokatlan tőlem ilyet hallani és ha még meg is lépem, akkor az tényleg már nem én lennék. De...úgy érzem kijár mindez neki. És ha mindez működik, akkor máshol is nyert ügyem lehet. Visszafizetem a sok kapott kedvességet, még akkor is ha nincs is szükség rá. A sok köszönöm...el sem fogadta sokszor, mert nem azért tette, hogy hálálkodjak. De mégis akkor miképpen hasznosítsam a köszönöm szó jelentését számára? De ami a lényeg, Shane nem kért több magyarázatot hirtelen. Most úgy sem tudnám csak úgy elmondani. Majd az események folynak a maguk medrében, én csak megkezdem. Talán a többi majd mind pozitívumként nyeli magába el a végtelen. Ami pedig őt illeti... lekoptattam, apa pedig felvilágosította. Aegir roncs volt...nagyon leterhelhette a történés őt mind lelkileg és testileg egyaránt. Tartotta bennem az életet, nem engedte hogy eltávozzam innét. Nem anya miatt. Önmaga miatt és miattam. Hogy jobban megismerjük egymást. Shane pedig többször is érdeklődött.  
- Sajnálom. - felelem őszintén és csendesen, hangom inkább lefele konyuló élt üti meg, majd fejet ingattam.  
- Edzettünk, valahol... izé...- el kellett gondolkodnom mégis hogyan nevezzem meg neki azt a helyet, amelyről még én se sokat érdeklődtem. Oké hogy szerzetesek meg távol Oslotól meg minden... - ...a Tigrisfészekben. Nem tudom mond-e neked bármit is a hely. Szerzetesek lakják. Úgy élünk mint ők...szóval nehéz szegényes életkörülmények között élni... - húztam el a szám keserűen. Nehéz szót érteni velük, igaz van tolmács meg minden, meg akad egy talán kettő fiatalabb nálam, akik ezerszer több mindent tudnak mint én. A többiek meg...istenkirályul tolja mind.  - Elég sokszor gatyáztak el, szóval gondolhatod a tombolásom mértékét. - vakartam tarkót is, hiszen nem mindig tudom kontrollálni a haragot, ha az arcon üt.  
- Nem maradunk itt sokáig...a bátyám nősült, kaptam egy hetet pihenni...nem is szabadna itt lennem. Csak történtek dolgok, melyek mellett nem tudok elmenni szó nélkül. - magyaráztam miközben haladtunk. Nem akadtam meg a szavakban, folytak maguktól. Shane nem olyan mint az apám. Az apámmal nem mindig megy gördülékenyen minden és hát...nem mindig ugyanaz a véleményünk és az ízlésünk sem. - És te? Mesélj te is...túl sokat jártattam a szám. - adtam át a nem létező botot hogy beszéljen. Persze megemlítettem hogy ez amolyan kussolós túra, kirándulás, vagy küldetés, vegyük úgy aki ahogy akarja mód. Persze nem ellenkezett, csak vigyámni akar rám, hiszen ha nem tenné, akkor hátra kötnék a sarkát a szüleim. Öhm...nem hinném, hogy így lenne. Szerintem nem is gondolnak arra, hogy Shanel lógtam meg. Meg hát...ki gondolna arra, hogy átutatzok egy másik országba? Anya elsőre biztosan nem. Apa sem. De ez most kit is érdekel? A célunkat is megmondtam neki és totálisan kiakadt. Csak mosolyogtam rajta, tekintetemen is látszott hogy élvezem a helyzetet, az ő fennakadását. De ahogy apát megemlíti, csak szigorúan fejet ingatok.  
- Nem. Apa most nem ér rá. Meg úgy rám sem, szóval veszett fejsze nyele. - nem említettem, hogy miért is nem ér rá az öregem, hogy elveszítette a meccset a polipfej ellen, hogy most irritálja minden egyes emberi lélegző élőlény ezen a földtekén, hiszen szennyezik a vizeit és esélyt sem akar adni nekik. Haragból büntetné mindet. Aztán az ellenőrzés miatt megállítottak minket, kipakoltam a zsebeimet, az összeset. A táskámat is a megfelelő helyen felbontották és a furcsa tekinteteket el is kaptam, hogy az üveg vizeket figyelik. Mintha az uticélnél nem tudnék venni inni. Mit mondhatnék? Pótolnom kell azt a víz mennyiséget amit nem ittam meg eddig. Mivel mindent rendben találtak, így léphettünk is tovább a cuccainkat összeszedve. Az meg hogy mit akarok ott csinálni...az majd ott kiderül valóban. Magam sem tudom, hogy mit fogok ott találni, vagy érezni. Most sem vagyok épp toppon, de igyekszek nem rohamot kapni. Apának igaza volt ezzel a nem léphetek le dologgal, de meg kellett lépnem....mire haza érek totálisan kikészülök. Megszegtem a szabályt, de talán elnézni nekem, ha sikerül mindez...ha meg nem...talán a két szép szemem megnyerő lesz majd. Meg a francokat. Elviselem majd a büntetésemet jöjjön az bármekkora erejű árvízzel.  
- Amúgy még időben szólok remélem...nem jövünk haza sem ma, sem holnap... - pillantottam kékjeimet rá, majd a tenyeremet a tarkójára fektettem. Végül sikerült mellé is lépnem, hogy átkaroljam teljesen a hatalmasságát. Komolyan mondom mintha az apám méreteit örökölte volna!  
- Szóval most pár napot ki kell hogy bírj velem. Nem tudom mi lesz és hogyan, de még mindig nem vagyok tökéletes haver. - nyugtatom meg kicsit ennyivel, majd ezer wattos mosolyomat is megmutatom. Aztán a másik vállamat lazán megvonom. Szerintem sok idő nem kellett ehhez és a gép belsejébe is beértünk, ahol már csak a helyeinket kellett megkeresni. Egymás mellé foglaltam helyet, szóval eldöntheti, hogy ablak mellé akar-e ülni, avagy sem. Oké repültem már, de helikopterrel, nem utasszállítóval... ez megint más élmény lesz amúgy. Elvileg a légiutaskísérőt is végig kell majd hallgatnunk, szóval...remélem nem telik ez a fél óra unalmasan el. Leplezetlen izgalom tört rám, a vigyorom le se szökött rólam.  

Öltözet ---- Kinézet
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Szer. Május 03, 2023 12:40 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
A lényeg lényege mindig lényegtelen...vagy talán lényeges? Ki tudja már! Annyi biztos, hogy teljes mértékben tisztában voltam vele, talán életem leghatalmasabb hülyeségét követtem el, mikor letelepedtem ahhoz a zongorához. Bár elnêzve az embereket, és a kíváncsi tekinteteket, sokkal inkább kezdtem azt érezni, őket teljesen hidegen hagyja hogy nézel ki, ha tudsz játszani rendesen, és nem csak hülyeségeket klimpírozol.
Szóval oda is pattantam Aaronhoz, aki viszonozta a köszönést, majd kezembe nyomott egy jegyet, bár inkább akarta beleékelni a mellkasomba.
Szavaira igyekeztem komoly képet vágni, ám az arcom nem akart engedelmeskedni, és egy mosoly kúszott felfelé képemen, miközben zsebre tettem a jegyet, s szabad kezemmel mutattam felé.
-Te? Nos legyen! De... -megráztam fejem.- Felejtsd el! Nincs de! -megindultam arrafelé, ahol áteshetünk az ellenőrzésen, s közben hallgattam Aaron szavait.
-Jah hàt...igen...próbáltam veled beszélni, de lekoptattál egyszer részegen, aztán a tengerek haragos ura, aki akkor inkább volt egy roncs... Felvilágosított pár dologról, és hagytam az egészet. Sokszor érdeklődtem, de...lényegtelen! A helyzet változatlan bizonyos mértékig! -megvontam a vàllam. Savannah-val még nem volt olyan a kapcsolatunk, hogy bárkinek is vilàggá kürtölném, szóval arról hallgattam. Mikor megállított, s belépett velem szemben, úgy menve elöttem, felszaladt a szemöldököm. Sóhajtottam.
-Ahm...Akkor ünnepélyesen fogadom, hogy vigyázok a seggedre! Máskülönben az őseid megcsapkodni találnak, és lássuk be... Nem lenne egyik sem kellemes!- megdörgöltem a tarkómat, aztán csendesen haladtam tovább, mindaddig míg ki nem nyögte végre hová is megyünk.
-Várjál már! A Molinhoz? De... Mi? És pont engem? Nem mintha nem örülnék, de nem az öreged kellett volna elcincálnod oda? -megemeltem kezem, megráztam jelezvén, hogy nem úgy gondolom ahogy gondolja, és folytattam.- Megyek veled szívesen, talán egyszer ha làttam... De... Fuh...-megdörgőltem tarkóm, aztán átadtam a csomagom, kipakoltam a zsebeim, és várakoztam.-Mit akarsz ott csinálni?.... Neeee! Várj! Ne válaszolj! Majd megtudom, ha odaértünk.
Szóval átléptem a kapunk, előre hátra dülöngéltem miután visszavettem a cuccaimat.
Lehet cseppet meggondolatlan voltam, de kellett ez a kis kiruccanás. Mondjuk majd szépen igazolhatom merre csatangoltam, de mondjuk egy cseppet sem érdekelt. A gondolataim összekuszálódtak cseppet, de majd kiegyenesítem őket. Idővel.
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Kedd Május 02, 2023 6:57 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»

A gondolataim miatt nem tudtam igazán fókuszálni. Aegir és a túlgondolása. A félelme. A haragja. Másképp kell megoldani, bár mindkettőnk máskép gondolja. Ő haragból cselekszik, ahogy szokott. Nekem megtanította, hogy a düh nem mindenre megoldás, így agyaltam kicsit és kutattam. De ezt majd a fejéhez vágom, csak térjek vissza hozzá. Shane nem írt vissza, de adtam neki időt, hogy válasszon. Ha nem jön a 1,5 óra letelte után egyedül megyek. Nem írtam támpontot, semmi lényegeset, de ha megjelenik, mindent megfog tudni. Türelmes voltam, még akkor is mikor a zongorát halottam a távolból, eszembe sem jutott, hogy pont Shane fog ott gubbasztani a billentyűk fölött. Nekem nincs érzésem hozzá. A rajzoláshoz és festékekhez már annál inkább. De nem most és nem itt. A tömeget fürkésztem, jelenleg is nehezemre esik mindent kizárni, így örülök hogy Shane betoppant...késtem? Kizökkent a lassan életre kelő pánikból, mikor a szemeibe nézek. Késtem? Miért is? Azt ne mond hogy...előbb itt volt már, mint én... Baszki!  Őt ismerve.... A döbbenet az arcomra van írva, de automatikusan köszöntöm a megszokott mód, alighogy ő belekezdene. Nem felejtettem el. Csak nem tudtam hova és kihez illeszteni a darabokat mik a felszínre törtek olykor. Ahogy apámnál is ez szokott lenni. Kérdésére elhúzom a szám, majd a csekkoló hely felé pillantok sunyin. Végül vissza a férfira, előszedem a jegyét és a mellkasához nyomom tenyérrel, finom mozdulattal.
- A kezdetekhez. - csak ennyit mondok, ha megfogta a jegyet, akkor engedem csak el és húzom vissza a kezem. - Meg kell mutatnom egy istennek, hogy nem mindig a harag vezet egyenesen a célhoz. - még jó hogy a hangzavar miatt nem kell csendesebbre vennem a figurát, így jól érthető a számára hogy mit is fecsegek. - Mizu amúgy...nem beszéltünk...nem tudom mióta. - vakarom meg a tarkómat és apró mosolyt is megeresztek, majd óvatos mozdulattal nyúlok a könyöke alá, hogy megindulhassunk a jegyekkel a csekkoláshoz. Lesz időn bőven megbeszélni a dolgokat. De nekem jelenleg a segítsége kell.  
- Aaaa... még egy dolog! Aegir nem tudja, hogy veled vagyok és anya sem. Szóval ha hívnak, mert nem érnek el... Te nem tudod hol vagyok! - lépek be elé, hogy hátra felé kezdjek el menni előtte miközben magyarázom, szigorú szemeket vetve rá. - A Molin kúthoz megyünk, hogy kielégíthessem kíváncsiságod!  
Halálosan komolyan beszélek, szóval amint ezt tisztáztuk már fordulok is előre, hogy a csekkoláshoz váró kisasszonynak agyjam a jegyemet. A helyünket is megmondja, egymás mellé kértem helyet, remélem az útitársam sem fogja bánni a dolgot.  

Öltözet ---- Kinézet
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Kedd Május 02, 2023 6:11 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
A hosszú napok tengerében éldegéltem, egyik esemény a másik után talált rám, és még egy lány is besétált az életembe. Annyi szépséghibával, hogy ember volt, de nem bántam semmit. De nem is az volt a lényeg.
Épp a zuhany alatt áztattam magam, énekelve a rádióval, majd megmostam a hajam is, hisz sosem lehet elég tiszta az „ember”. Szóval egy jó ideig tartó zuhanyzás után, kiléptem a szárazra, magam köré tekertem egy törölközőt, s épp nekiálltam a fogmosásnak, mikor csippant a telefonom. SMS.
Rég nem kaptam már sms-t.
Fogkefével a számban kaptam fel a készüléket, majd nyitottam meg az üzenetet, s nem kicsit lepődtem meg azon, még is kitők érkezett.
-Mi a…. - összeszaladt szemöldökkel olvastam el, majd minden gondolkodás nélkül kezdtem el öltözködni, összepakolni magamnak pár holmit egy hátizsákba, vettem magamhoz néoi pénzt, meg kártyákat, aztán magamra kaptam a táskámat, és már kapkodtam is a lábaim a garázsba, hogy ott aztán kocsiba pattanjak, és meg se álljak a reptérig.
Sok idő eltelt azóta, hogy utoljára próbáltam vele kapcsolatot létesíteni, hogy beszélni tudjak vele, de nem emlékezett rám, szóval az egészet hagytam lógva, és szinte már „elfelejtettem” a telefonszámát. Ami persze nem volt igaz, de ha meg akarnám játszani a sértődöttet, tuti ezzel jönnék elő.
Bár ahogy magamat ismerem, hogyha a családom is előkerülne, akkor sem mondanám a szemükre, hogy szarjanak sünt, amiért minden szó nélkül leléptek.
Meglehet, nekem is azt kellett volna tennem, ám akkor sosem ismerem meg ezt a srácot, és akkor a csajjal sem találkozok… szóval mondhatni minden a megfelelő ütemben alakult, leszámítva, hogy a mentoromnak is lábanőlt, de a gondolatok helyett, inkább csak az utat figyeltem. Próbáltam úgy hajtani, hogy ne kapjanak el gyorshajtásért, hisz nem akartam elkésni sem.
Mondjuk annyira rohantam, hogy elfelejtettem választ írni Aaronnak, ami persze már csak akkor jutott eszembe, mikor letettem a kocsimat, és kifizettem a tárolását három napra.
Kaptam a táskám, felkanyarintottam a vállamra, zsebembe ejtettem szabad kezem, s laza eleganciával majdnem bent ragadtam a forgóajtónál, de szerencsére sikerült mozgásra bírni a szerencsétlenséget.
Iiigen… az ajtó volt szerencsétlen, és nem én! Ő nem akart kinyílni!  Szóval, miután többed magammal kiszabadultam, szépen útnak eredtem, hogy megkeresem Aaront.
Mivel nem beszéltük meg, hogy pontosan hol, így nem is kezdtem el rajta pánikolni, csak szépen fogtam magam, s haladtam a tömeggel, egészen addig a helyig, ahol a jegyeket lehetett megvenni.
Villantottam egy mosolyt a hölgy felé, majd körbefordultam, s megindultam a tér közepe felé, ahol megakadt a tekintetem egy zongorán.
Túl hamar érkeztem, így aztán odaléptem a kis emelvényre, ledobtam a táskám, majd belekezdtem egy ismerős dallamba.
Bírtam a fickót, és cseppet sajnáltam mikor meghalt, de nem élhet mindenki örökké… szóval belekezdtem játszani egy dalt, s egy idő után énekelni, bár talán a lelkesedésem jobb volt, mint az ének, és el is kellett foglalnom magam valamivel, míg Aaron is befut.
Szóval remekül szórakoztam, és még közönséget is szereztem magamnak.
Mikor aztán megpillantottam, épp akkor lett vége a dalnak.
Legördültem a székről, meghajoltam, kaptam a táskám, aztán pattantam is a haver elé, s igyekeztem sértődött pofát vágni.
-Késtél… - mosoly siklott képemre, majd ha engedte megragadtam alkarját, majd magamhoz húztam így egy gyors ölelésre, aztán elengedtem, zsebre tettem lazán a kezem, és torkot köszörülve kérdeztem. -Hová megyünk?
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Vas. Ápr. 30, 2023 1:28 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; The Phoenix»

Előzmény itt

A Kraken elleni vereség túl fájdalmas volt apának, valami piszkálta a lelkét, valami zabálta őt belülről. Nyilván a méreg és idő kell. Megkapja. Tőlem biztos. Így ebben az állapotban úgysem fogunk tudni edzeni, menni sem képes, ekképpen pedig nem leszek hajlandó az ujjamat sem mozdítani, hogy arra adjam a fejem, hogy változást hozzak magamra. Jelenleg más motoszkál az agyam hátsó zugában. Aegirt hagyom kicsit megemészteni a dolgokat, talán anya segíteni fog rajta. Haza térek, magamra csukom az ajtómat, a laptopom elé telepedtem és átnéztem pár dolgot. Shane-nek SMS-t küldtem az alábbi szöveggel.

“Találkoznunk kell. Van két órád eldönteni, hogy jössz-e velem repülve messze osloból. Szükségem van a segítségedre!
Kis B. “  

Aztán belemerültem a böngészésbe. Térképet kapcsoltam, útvonalat, hogy merre tudunk majd menni. Nyomtattam, írtam, majd pakolni kezdtem a táskámat. Egy váltásruha, bele a térkép és a papírok, majd előkerestem nagyobbacska üres üveget is, hogy majd töltsek bele tengervizet. Szükségem lesz rá. A telefonomat az ágyra dobtam, szükségtelen lesz elvinnem. Ahogy a bátyám csillagját is oda raktam a telefonomra. Felesleges. Apa szavai irritálóan csengenek a fülemben. Teszek ellene hát hogy ne így legyen. Az edzés nem érdekelt, az se hogy elnyomjam magamban a haragomat. Pulzált a bőröm alatt, a pakolásom hirtelenek voltak, szinte úgy dobáltam bele mindent a táskába. Agyaltam azon, hogy hova tehettem a pénzemet. Az utolsó eladott drog... felkutattam az akasztós szekrényben a cipőimet, kiszórtam onnan a ruháimat az ágyra. Átkutattam a zsebeiket, majd az ágy alá is benéztem. A dobozom még ott volt. Amolyan rejtett doboz volt, nah nem mintha olyan nagy rejtekhelyre tettem volna. Előszedtem, felnyitottam a tetejét. Akadt benne némi pénz. Talán még a bátyám adta... vésztartalék. Talán a repülőjegyeinket állja. A többi nem érdekel. Se az hogy meddig leszünk, sem a visszaút...a cél lebegett a szemeim előtt. Hogy sikerrel járjak. Leszartam hogy nem mehettem volna el, leszartam a pihenésre intő szavakat. Nem beszéltem le senkivel sem azt hogy hova megyek, sem azt hogy meddig. Teszek ezekre a dolgokra jelenleg. Lekaptam magamról a ruhákat, vettem egy gyors zuhanyt, átdörgöltem azt a kevés hajat is ami volt jelenleg, majd törölközés és valami értelmes ruhát is kaptam magamra. Pakoltam a táskába néhány almát, feltártam az ajtómat a konyhában hogy előszedjek néhány üveg vizet, berámoltam őket a táskába. Aztán a garázshoz nyíló ajtót nyitottam ki. Aegir autója. Figyeltem egy darabig hosszasan, elidőztem rajta, majd fejet ingattam. Nem állok készen. Nem vihetem csak úgy magammal. Csalódnék magamban, ha megtenném újra. Felnyitottam hát a csomagtartót és kiszedtem belőle a tengervízzel töltött üveget. Talán kétszer két liter elég lesz...de mintha a bátyó is hozott volna legutóbb...hova tehette? Akkor nem kellene lemennem megint a partra... jelenleg utálom az egészet. Lehunytam a szemem és kutattam a házban fellelhető vízforrás után. Megleltem. A földszinti fürdőszobában volt a palack, így azt is magamhoz vettem és pakoltam bele a táskába. Készen álltam. Körül néztem, majd az órára. Indulnom kell. A szobámat úgy hagytam ott ahogy, a telefonom ott hagytam az ágyon, aztán megindultam. Sietősek voltak a lépteim a Gardermoeni repülőtérre. Hiszen ott lesz találkozóm Shane-el. Eszembe sem jutott sem sapkát, sem kapucnit húzni. Ez érdekelt a legkevésbé most. Fűtöttek a negatív érzések és nem hagytak nyugtot. Belepiszkált az érzéseimbe és kellemetlen érzést hagyott maga után. Oslo mellé igyekszek Akershus megyébe a repülőtérre. Hogy majd a csekkolás előtt végre összefussak a kőóriással is. Persze ha eljön. Ha nem, akkor nélküle megyek. Nem hoztam fejhallgatót, nem érdekelt a tömeg, sem a pánikrohamjaim, próbáltam kizárni őket, próbáltam a célra fókuszálni, hogy nem lehet igaza. A repülőtér ugyan nem az én közegem, nem érzem magam otthonosan, ám úszva és hajózva messzebb lenne a kiszemelt uticél. A kezdetekhez akarok eljutni, ahol ez az egész elkezdődött és csak utána tudok bárhol máshol kialakítani ilyesmit.  
A tömeget fürkészem, ahogy a csekkoláshoz tartanak, a repülő amivel menni akarok fél órán belül indulni fog. A jegyek már a kezemben vannak. Figyelek hátha ismerős alakra leszek figyelmes... Shane az egyetlen olyan haverom, akiben ilyen téren képes vagyok megbízni. Hívhattam volna bárki mást, hívhattam volna Ian-t vagy Duncant. De ők nem értenének meg. Nem értenék meg a helyzetet. Ő megérti ezt az egészet. Ebben hiszek.



Öltözet ---- Kinézet
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Shane & Aaron
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shane & Aaron
» Shane and Savannah
» Shane Barness
» Axel & Aaron - no one can do about it
» Thor & Aaron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: Európa térsége ;;
-
Ugrás: