M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Shane and Savannah
2 posters


Savannah Crawford
Kiskép :
Shane and Savannah 16636c46447337c8d0c696c111c58611ec153015
Rendeltetésem :
-
play by :
Josephine Langford
Posztok száma :
15
User neve :
rapunzel
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
7
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
tanuló
Előtörténet :
Shine bright like a diamond


Savannah Crawford
Elküldésének ideje — Hétf. Aug. 07, 2023 12:41 pm

Magnus Wiker felhasználónak tetszik ez a poszt.



Shane & Savannah

Nyöszörögve nyitottam ki a szememet. Pokolian fáj minden porcikám pedig még csak fel se tornáztam magam az ágyban, csak a hátamon fekszek. Mikor sikerül kinyitnom a szemem akkor pár percig még bámulom a plafont és próbálom a fejemben rendbe tenni a dolgokat. Visszaemlékszek az estére és kb elsüllyedek a szégyenemben...Hogyan lehettem képes rátörni Shane-re és levágni egy ilyen hisztit amit csináltam tegnap éjjel? Óh te jó ég, magamra se ismerek, de komolyan...sosem fordultam még ki ennyire önmagamból. Mondjuk az is igaz, hogy még soha a büdös életben nem ittam le magamat ennyire a sárga földig. Tényleg nem tudom, hogy mi ütött belém. Szerintem annyir akikészültem bizonyos dolgoktól, hogy egyszerre jött ki rajtam és Shane-en csattant az a bizonyos pofon.
Nagy nehezen kikászálódok az ágyból, de amint lábra állok vissza is ülök, mert hihetetlen mértékben elkezdek szédülni és rohadt erős fejfájás gyötör. Végül nagy nehezen kikúszok a szobából és édes kávé illat üti meg az orromat. A sejtjeim rögtön ébredezni kezdenek és sikítanak, hogy vigyek be végre koffeint a szervezetembe.
Mikor Shane ad nekem egy bügre kávét, azt mosolyogva fogadom el.
- Mielőtt bármit is mondanál. Nagyon sajnálom az éjszakát. Nem szoktam ilyen lenni és nem tudom, hogy még is mi üthetett belém. – kezdem el a magam mentegetését majd belekortyolok a kávémba. Jól eső sóhaj hagyja el a számat. Elmondhatatlanul jól esik a kávé, szinte már kezdi is elmúlasztani a fejfájásomat.
- Őszintén? Nem túl jó. Önbecsülésem az kb a béka segge alatt, fejem pedig szétakar szakadni, de azt hiszem megérdemlem a tegnap este után. – mindenre jól emlékszem. Miket mondtam és tettem.

• szavak • zene
•  <3
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane and Savannah Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Vas. Ápr. 23, 2023 6:17 am
Savannah & Shane
Sikerült belekeverednem egy hatalmas katyvaszba, mintha a magam baja nem lett volna kellően elegendő. A pasas, akitől tanulhattam volna, lelépett, és mindent maga mögött hagyott. A barátom, akit igaz nem olyan régóta nevezhettem barátomnak, de  akkor is az volt, teljesen kifordult magàból, és az apja elmondása alapján ez talán eképpen is marad. Ott volt még az egyetem is, ahová lássuk be, a hátam közepe sem kívánt bejárni, ám még is megtettem. Még is eljártam, magyaràzkodtam, játszottam a kölyköt aki már rég nem voltam.
Épp azon agyaltam, inkább fel kellene hagynom ezzel az egésszel, és elztazni valahová, hogy ráakadhassak az enyéimre, mikor a lány megérkezett, majd számonkérések hada érkezett, s én persze egy blőd szöveggel magyaráztam, miért is nem kerestem.
Igaz jogos volt maga a tény, hogy nem cseréltünk számot, de kifogásnak akkor is gyengének hatott.
Figyeltem a lányt egy jó darabig, elötte üldögélve, és valahogy úgy éreztem, csak futnánk a felesleges köröket, hogyha folytatnám ezt a beszélgetést vele, szóval inkább felajánlottam az itt alvás lehetőségét, s elvezettem a szobámba.
-Nincs mit!- igyekeztem egy kedves mosolyt költöztetni az arcomra, majd ráterítettem a takarót.
Kicsit várakoztam míg elaludt, s csak aztán mentem ki, hogy rendeljek némi kaját, majd a kanapéra tettem le magam, vekapcsolva a ps-t, s szokásommal ellentétben csendben játszottam.
A kaját elég hamar meghozták, mit ki is fizettem, majd annak egy részének a társasàgában telepedtem le a babzyákomba, számban egy szelet pizzával, mormogva, hogy már vagy tucadszor nyírt ki ugyan azaz ember, s kész voltam revansot venni.
Miután meguntam, inkább lehevetedtem a kanapéra az étel elpakolása után, párnát gyűrtem a fejem alá, magamra dobtam egy plédet, benyomtam a tévét, s viszonylag hamar elnyomott az álom, s az ébrenmaradásban az is hátráztatott, hogy a macskám is rámtelepedve dorombolt a maga elégedettségében.
Amilyen hamar elaludtam, olyan hamar keltem fel. Persze a kis szőrgombóc tehetett az egészről, hiszen az arcomat piszkálgatta a farkával, mi azért egy magamfajtàt is képes volt zavarni.
-Kösz... De húzd odébb a virgàcsaid...-morogtam oda a macskának, miközben letettem magamról, mit sértett pillantással köszönt meg, én meg elvêgeztem a dolgom, majd a konyhába mentem hogy készítsek egy adag kávét, s közben a telefonom kaptam elő, már majdnem írva egy üzenetet Aaronnak, miközben ráfagyott a kezem a mozdulatra. Felsóhajtottam. Nem is emlékszik rám... Sms helyett inkább egy játékot kapartam elő, s még a kávé lefőlése után is azzal múlattam az időt, már ha közben a lány nem kelt fel.
Belém is szorúlt némi illem, szóval ha kijött hozzám, hát elé toltam egy bögre feketét, meg némi ételt, majd letelepedtem vele szemben.
-Szóval...-megkapartam arcomat, majd a magam bögréjére kulcsoltam ujjaim.- Hogy vagy?
XXX SZÓ // @"Savannah"
Vissza az elejére Go down
Savannah Crawford
Kiskép :
Shane and Savannah 16636c46447337c8d0c696c111c58611ec153015
Rendeltetésem :
-
play by :
Josephine Langford
Posztok száma :
15
User neve :
rapunzel
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
7
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
tanuló
Előtörténet :
Shine bright like a diamond


Savannah Crawford
Elküldésének ideje — Szer. Ápr. 19, 2023 5:11 pm


Shane & Savannah

- Mostoha anyám, de igen, mondhatjuk így is. – bár nem értem miért akart annyira a családunkhoz tartozni akkor, ha már másodjára hagy el. Ennyire borzalmas lennék?
Mindig is féltem attól, hogy elhagynak. Utáltam egyedül lenni, világéletemben féltem a magánytól és most még is ezt élem át újra és újra és újra. Szerintem már az egyetemre se vennének vissza, annyit hiányoztam már Oslo miatt. Vagyis szó szerint semmim nem maradt ami eltudná terelni a figyelmemet.
Mikor szóba hozza azt, hogy a bajaimhoz még ő is csatlakozott, újabb kortyokat iszok a vízből majd felhúzom a lábamat, átkarolom és úgy nézek a férfira, miközben az állammal támasztom a térdemet és úgy pihentetem a fejemet. Még nem érzem, de már előre tudom, hogy holnap a halálba fogok kívánni minden csepp alkoholt ami a fejfájásomért lesz felelős.
- Jó volt az az éjszaka, és azt hittem, hogy neked is, de akkor csak én gondoltam ezt megint túl. – tényleg olyan vagyok, mint valami hisztis liba. Beállítok ide hozzá miután leittam magamat a sárga földig és elkezdem mindenért őt okolni, majd kiverem a balhét amiért nem keresett. Lehet be sem jövök neki csak bódult állapotban volt és éppen csak beérte velem akkor este. Megérteném. Nem vagyok valami modell alkat, sokkal szebb lányok is vannak nálam, csak...szinte éhezem már a szeretetre és arra, hogy valaki végre velem is törődjön.
Épp folytattam volna a mondandómat mikor elhalgattam inkább és néztem mit matat a zsebében, majd mikor rákoppint a telefonjára és elmondja, hogy azért nem keresett, mert akkor éjjel egyikünk sem azzal volt elfoglalva, hogy számot cseréljünk, szégyenlősen elmosolyodok.
- Oké, ez jogos indok. Neharagudj... – oldalra döntöm a fejem és úgy vizslatom a szemeit. Annyira szép szeme van, eltudnék veszni bennük.
- Köszönöm, hogy itt alhatok. – mondom halványan mosolyogva miután bevitt a szobába és lefektetett. Ilyen állapotban szerintem hazajutni se tudtam volna. Csoda, hogy idáig eltudtam jönni.
Nagyon hamar bealudtam, szinte észre sem vettem. - Miért hagy el mindenki...senki nem tud engem szeretni... – motyogom álmomban, és forgolódok közben.

• szavak • zene
•  <3
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane and Savannah Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Kedd Ápr. 18, 2023 5:22 pm

Savannah Crawford felhasználónak tetszik ez a poszt.

Meglehet, egy cseppet felelőtlen voltam, mikor egy egyszeri alkalom után talán hitegettem a másikat. Szavai alapján legalább is azt tettem, bár nem rémlett ilyesmi.
Egy alkalomnak hatott az egész. Egy röpke éjszaka, amit szépen magunk mögött tudhattunk. Nem mondom, hogy nem éreztem jól magam, de azt is tudtam, hogy számomra annyi volt, és vége. Nem akartam komoly kapcsolatot, erre itt ez a lány, aki bezörgetett az ajtómon, és most leültettem a kanapémra, elvéve tőle az üveget, hogy legalább azt, ami még ott ékeskedett benne, ne legyen alkalma meginni.
Szavaira vettem egy nagyobb levegőt, majd letettem magam mellé az üveget, s persze a víz is odakerült hozzá. Inkább azt igya, mint a piát abból a nyamvadt üvegből.
Csendben hallgattam végig szavait, s egy pillanatra lehajtottam a fejem, majd rá emeltem tekintetem.
-Szóval dióhélyban, fenekestűl felfordult az életed, és hátrahagyott az anyád. - elhúztam a számat. Nagyon is ismerős volt ez a szituáció. Engem is elhagyott a családom, bár azt a tényt elfelejtettem, vagy éppen nem is akartam vele közölni, hogy én nem egy egyszerű ember vagyok.
Lehet akkor sikoltva szaladt volna el a közelemből, hogy aztán sose találjon vissza hozzám a következő napokban, vagy élete során egyszer sem.
-És akkor ehhez még csatlakoztam én is, mert nem hívtalak fel. - megdörgöltem a rarkómat, kicsit közelebb hajoltam, s úgy folytattam mondanivalómat. - Nem ignorállak, csak - előkotortam a zsebemből a telefonom, majd letettem magam mellé, s utána ráböktem a kijelzőre. - Nincs meg a számod. Akkor nem azzal voltam elfoglalva, meg talán te sem. - finoman értem térdéhez, majd ha rám emelte tekintetét,  hát finoman elmosolyodtam.
-Gyere pihenj le... aztán ha felébredtél, és kijózanodtál, majd megbeszéljük ezt az egészet, ha még mindig úgy gondolod kerültelek. - Ha nem kellt fel magától, akkor felkeltem, finoman fogtam karjaimba, majd vittem be a hálóba, s fektettem le, majd bújtattam ki a cipőjéből, hogy aztán betakarjam, majd letelepedtem az ágy végébe.
-Pihenj egyet. Mire felkelsz, én itt leszek. - kedves mosoly költözött arcomra, majd megvártam míg esetleg elaludt, s csak aztán mentem ki a konyhába, hogy rendeljek valami kaját, amit majd rendre belediktálok, és majd elbeszélgetek vele arról, ami a jóelőbb történt.
Végül, ha megrendeltem a kaját, és ha ő elaludt, akkor a nappaliban henyéltem míg fel nem kelt, ám ha nem akart elaludni, és kijött a szobából, akkor igyekeztem meggyőzni, hogy pihenés után, s józan fejjel, bizony sokkal jobban menne a beszélgetés, főleg ha még emlékezni is fog rá.
Vissza az elejére Go down
Savannah Crawford
Kiskép :
Shane and Savannah 16636c46447337c8d0c696c111c58611ec153015
Rendeltetésem :
-
play by :
Josephine Langford
Posztok száma :
15
User neve :
rapunzel
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
7
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
tanuló
Előtörténet :
Shine bright like a diamond


Savannah Crawford
Elküldésének ideje — Hétf. Ápr. 10, 2023 4:49 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.



Shane & Savannah

Igazából magam sem tudom megmondani, hogy miért fáj ennyire, hogy nem hívott fel, hiszen csak egyszer találkoztunk. Az megint más tészta, hogy egymás szájában kötöttünk ki azon az éjszaka. Vajon mit gondolhat most rólam? Ugyanolyan kis csitri vagyok, mint a többi amerikai. Bár ez már nem izgat. Úgy kb fél vodkás üveg óta.
Mikor arrébb áll, hogy betudjak menni, néha-néha megtámasztom magam a falnak, hogy ne essek el, majd leülök a kanapéra. Viszonylag elég ügyesen és kevés bugdácsolással jutottam el idáig, bár túl nagy távot se kellett megtennem.
Nézem ahogy leül a kanapé elé, szemügyre veszem a vonásait. Az arcélét, szája tökéletes vonalát, és az izmait a mellkasán amit ugyan nem látni, de hiába van rajta póló, még azon is picit látni vélem. Vagyis jár edzeni. Vagyis jól nézhet ki ruha nélkül is. SAVANNAH! Miért jár egyáltalán ilyeneken az eszem? Hogy tudtam pont én valakibe így belebolondulni? Főleg, hogy csak egyszer buliztunk együtt.
- Héé az az enyém. Még fizettem is érte! – próbálok az alkoholos üvegem után nyúlni, de amikor túl sokáig nyújtózkodom és megszédülök, jobbnak látom, ha inkább visszaülök a kanapéra. Ami amúgy meg kell hagyni baromi kényelmes.
Még duzzogok egy kicsit majd elkezdek kortyolni a hideg vízből. Be kell valljam jól esik ahogy hűti a torkomat és végre nem olyan folyadékot viszek be a testembe ami szétmarja a nyelőcsövemet.
- Mi történt? Hm. – hol is kezdjem neki a mondandómat? - Lett egy nevelőanyám akit utáltam, aztán megszerettem. Otthagytam Amerikában az egyetemet, hogy ide jöjjek utána majd ismét felszívódott és hetek óta kb semmit sem tudok róla. Magamra maradtam, nem ismerek senkit. Deeeee amikor összeismerkedtem veled az tök jó volt, de azóta is ignorálsz és nem is kerestél. – mikor befejezem veszek egy mély levegőt és iszok a vízemből. Észre se vettem, hogy ezt mind egy szuszra mondtam el.
• szavak • zene
•  <3
Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane and Savannah Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Szomb. Ápr. 01, 2023 6:29 am

Savannah Crawford felhasználónak tetszik ez a poszt.

A napok elég lassan teltek. Aggodalom költözött szívembe, és annyira a feladatomra sem tudtam koncentràlni. Megtanulni mindent, amit a halandók tudnak, s aképpen cselekedni, hogy ne egy hasznavehetetlen kölyök legyek, aki nem ért semmihez sem látszólag.
Az aggodalom oka? Egy nyikhaj féltengeristen volt. Talán a legjobb és egyetlen barátom. Az apja elvitte, hogy helyrehozza a fejében a dolgokat. Azt persze nem tudom, hogy emlékszik e rám, avagy majd ha visszatér, csókot kéne eblehelnemba homlokára, hogy rájöjjön, ezt a szikladarabot ismerem!
Az egyetem annyira nem érdekelt, hogy le is foglalja a figyelmem, meg aztán csak ott vagyok a 200 éves fejemmel.
Igaz eljátszom, hogy egy komolytalan kölyök vagyok, de akarnak olyan pillanatok is, mikor megmutatom valós arcomat.
Épp készültem eloldalogni, hogy végre valahára visszaballagjak az egyetemre, hogy ha egyszer már elkezdtem, azt bizony be is fejezzem, mikor kopogás hangja törte meg a csendet, és a nevem elnyujtott alkoholtól feszülő hangon szelte át az ajtó tömör részecskéit.
-Nem vártam senkit... Te vártál valakit?!- pillantottam a szőrös négylábúra, ki valamiért úgy döntött, tarsamul szegődik vagy 1 hónapja, és azóta levakarni sem tudtam, aztán szép lassan megszoktam a jelenlétét ennek a pofátlan kis vörös fehér csizmás nyávogónak a jelenlétét.
Mivel a kopogás nem halt el, és a bajszinak sem volt ellenére, hisz csak mancsa nyalogatásával, majd feje piszkáláslával volt elfoglalva két lusta ásítás között, arra a következtetésre jutottam, megnézem ki keres ilyen lelkesen.
Odasétáltam az ajtóhoz, kikukkantottam a kis ablakon, bár sokat torzított a képen, így sokra nem mentem vele, szóval összeszaladt szemöldökkel agyaltam ki lehet a látogatóm.
Megköszörültem a torkom, magam sem tudom miért, majd kipattintottam a zárat, s kinyitottam az ajtót, ahol egy szőkeség álldogált, támasztva magát, kezében piás üveggel.
Nem rémlett, hogy bárkit is megbántottam volna, vagy épp közöltem volna, hogy a szívem csücske.
Egyszer akadtam össze egy csajjal, de a címem, nos azt nem adtam ki sosem. Egyetlen kapcsolatom akad, aki tudja a valós címem, ám ő valamerre a nagyvilágban sütteti a hasát a tengerparton.
-Segíthetek?- megtámasztottam magam a karommal az ajtófélfán, majd kicsit odébb toltam az ajtót, hogy rendesen lássam kivel is van dolgom. Kellemetlen ha nem emlékszünk valakire, de az pontosan tudja mi kik is vagyunk.
Végül körbekémleltem, majd elléptem az ajtóból, engedve, had jöjjön be.
-Gyere be... Ülj le...- mutattam a kanapé felé, ám ott domborított az egyetlen nő az életemben. -Na húzd onnan a szőrös virgácsaid...- felkaptam a bajszit, ki sértett pillantást vetett rám, s mikor letettem, egy sértődött nyávogással, eloldalgott az ablak párkány felé, majd oda tette le magát.
A lánynak meg, hogyha bejött, és helyetfoglalt, készítettem egy kávét, s adtam neki egy pohár vizet, mit letettem a kis asztalra, aztán magam is letelepedtem mellé, finoman a kezében tartott üveg felé nyúlva, s elvéve tőle ha hagyta.
-Ezt most megörzésre elkopzom, te meg mond el mi történt...-összepréseltem ajkaim, miközben az üveget száműztem egy másik helyre, majd letelepedtem a kis asztalkára a kanapéelőtt, a lánnyal szemben
Vissza az elejére Go down
Savannah Crawford
Kiskép :
Shane and Savannah 16636c46447337c8d0c696c111c58611ec153015
Rendeltetésem :
-
play by :
Josephine Langford
Posztok száma :
15
User neve :
rapunzel
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
7
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
tanuló
Előtörténet :
Shine bright like a diamond


Savannah Crawford
Elküldésének ideje — Csüt. Márc. 30, 2023 10:09 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.



Shane & Savannah

Mióta kiderült, hogy a mostohaanyám ismét magamra hagyott, mondhatni elindultam lefelé a lejtőn és egyenlőre még nem tudom meddig fogok zuhanni. Eddig bárki akit megszerettem az magamra hagyott. Mindig mindenki elmegy...mindig mindenkit elveszítek. Lesz ez valaha is máshogy? Lesz valaki aki végre egyszer az életben mellettem marad?
Igazából fogalmam sincs miért nem mentem még vissza Amerikába, miért maradtam itt Oslóban, hiszen nem ismerek senkit, nincs itt semmi keresnivalóm.

Kb 1 hete voltam egy buliban ahol a változatosság kedvéért úgyszint nem ismertem senkit, de úgyvoltam vele, hogy mit árthat. Legalább iszok egy jót és elfelejtem minden bajomat. Végül így is lett, sőt: egész jól eltöltöttem az este hátralevő részét egy férfival, akiről később megtudtam, hogy Shane a neve.
Lehet túl sokat képzeltem bele, de rosszul esik, hogy azóta se hívott fel.
- Végülis...mit árthat nekem egy kis alkohol. – megvonom a vállamat majd húzok egy nagyot a vodkás üvegből. Grimasz kerül szinte rögtön az arcomra mikor a torkomban megérzem a már túlismerős maró érzését az alkoholnak. Kiderítettem, hogy hol lakik a férfi akivel 1 hete oly’annyira összemelegedtem, szóval el is indultam így az estefele, kissé ittasan. Ugyan, mi történhetne?

Nem kellett sokat mennem. Vagy igen? Nem tudom, kezemben az üveg amiből útközben bele-belekortyoltam. Vagy lehúztam. Nem tudom.
Megállok a lakás előtt és pár pillanatig hezitálok, de az alkohol miatt bátrabb leszek, szóval bemegyek a lépcsőházba és a megfelelő ajtón elkezdek kopogni, miközben neki dőlök az ajtónak, hogy ne kelljen tartanom magamat.
- Shanee. – nyöszörgöm.
• szavak • zene
•  <3
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Shane and Savannah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Savannah C.
» Adele ღ Savannah
» Shane & Aaron
» Shane Barness
» Shane & Aaron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: Oslo Sentrum ;; :: Lakások Sentrumban ;;
-
Ugrás: