M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Rendhagyó hirdetés


Aaron Bergström
Kiskép :
Rendhagyó hirdetés Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Rendhagyó hirdetés Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Rendhagyó hirdetés Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Szer. Júl. 20, 2022 11:44 am
Karakter teljes neve
Isten/Félisten/Ember
rendeltetése
Ez egy rendkívüli hirdetés, figyelmesen tessék elolvasni.
Jövőbeli játékokat tudunk mi ketten majd játszani (2023-tól esedékes az is csak májustól), a jelen még nagyon nem opcionális, zűrösek a körülményei Aaronnak.
Bőséges plottok várnak az oldalon, csapj le másokra is, mindenki nagyon szívesen ötletel veled. Csak bátran színesitsd az oldal színvilágát! Ha megtetszett a karakter, dobj meg egy pm-ben, vagy keress fel Discordon (Sonny#5851) és letárgyalhatunk mindent is. Nagyon rugalmas vagyok.

Többféle ötlet rajzolódott ki a fejemben az orvosról, aki lehet hölgy is, vagy férfi! Attól függően kinek mihez volna kedve, ime a többféle variáció, fajokra bontva. Illetve pár elképzelés a Pb alanyokról (a tiédet is szívesen meghallgatom)
Férfi: Nick Gehlfuss (ő van a képen), Matthew Marsden, Colin Donnell, Matt Czuchry, Ricky Whittle (a bőrszín miatt elitélhetik a betegei, aztán láss csodát;csodakezei vannak)
Női: Sarah Drew, Amy Adams, Kristen Bell, Ellen Pompeo,

1.: Isten

Eir: Gyógyítással kapcsolatos Ász istennő. A Prózai Eddában „kiváló orvosnak” nevezik


Az emberi neved tényleg bármi lehet.
Amit rólad tudni érdemes még:

(Az istennel kapcsolatos dolgok ((múlt, jellem)) teljes mértékben rád bízva)

Elszánt főorvos vagy, baleseti sebészeknél. Volt már velem dolgod elég sűrűn, ismered már a nevem, hiszen 2017 óta folyamatosan jártunk hozzád édesanyámmal, zűrös gyerek voltam, állandóan megtalált a baj. Eltörött csont? Késszúrás? Betört koponya? Üvegszilánkok a kézfejben? Eltört orr? Már semmin sem tudsz meglepődni velem kapcsolatban, ám meglep egy dolog velem kapcsolatban. A heves természetem mellett orvos akarok lenni, jelentkeztem a Osloi egyetem kórházára, hogy később 2-3 év múlva hallgatóként bekerüljek oda. Ám neked jobb ötleted van. Ismered Aegirt az apámat, úgy döntesz, hogy a szárnyaid alá veszel. Az egyetemi óráim után mehetek hozzád órákra elméleti fejtágításra vagy ott lehetek egy műtétnél. Elszánt vagy velem kapcsolatban, úgy gondolod sikerülhet jobban elnyomnod azt a haragot, amit hordozok magammal. (Ebben már Aegir is a segítségemre volt, elég sokat segített) Segíteni akarsz, pedig már számtalanszor elküldtelek régebben a picsába. Bocsánat érte. S te még mindezek ellenére sem rettentél vissza tőlem. Elhatároztad, hogy segitesz a jó úton tartani. Hiszel abban, hogy lehet belőlem olyan jó orvos, mint amilyen te is vagy!


Halandó/Félisten (48 + év)
A név itt is teljesen rád bízva, ahogy a családod is, ennél a verziónál egy FÉRFIT képzelek el.

Kvistli-ben (Dalholen, Norvégia) nőttél fel és éltél ott kettő testvéreddel és a szüleiddel tizenhét éves korodig, mígnem eleget téve az álmaidnak elindultál az orvossá válás útvesztőjében és Osloba költöztél kollégiumba. A családodnak már akkor meg volt erről a véleménye, ugyanis soha nem szerették az orvosokat, főleg nem a családotokban s mint minden férfit a családod körében, téged is más útra szántak. Persze, mert ki más vezetné a lovas farm ügyeit, ha nem a férfiak?
Ettől függetlenül makacsságod, konokságod előtt mindenki fejet hajtott, elhitték, hogy márpedig neked nagy céljaid vannak melyeket meg is fogsz valósítani hisz törhetetlen, határozott és rendkívül erős jellem voltál már akkor is.
Elszántan tanultál, tepertél, hogy az egyetemen éveken át osztályelső voltál, majd a legjobb kórházakba küldtek gyakorlatokra mígnem az Oslói Egyetem Kórház mellett döntöttél ahol cirka 7 év alatt baleseti sebész szakorvossá, később pedig főorvossá avanzsáltál. Hatalmas lángelme vagy, aki teljes szívvel próbálod megmenteni a betegeid életét, és általában sikerül is, kivéve, ha már végső stádiumban kerül hozzád a páciens.
A találkozásunk hasonló az isteni verzióhoz, annyi a változás, hogy ott a Bergström név lesz ismerős. Engem is már láttál el, de talán még a bátyámat is ismered. Anyám mellett ő is vitt be a kórházba "harci sérülések" miatt, ahol te láttál el.




SZABAD

play by

Bárki - Nick Gehlfuss (ő van a képen)
életkor
47 + év, illetve kortalan *(fentebb olvasható)
foglalkozás
Főorvos & oktató
a családom szerint
 Hős
az ellenségeim szerint
Meginghatatlan
szerintem
Lerázhatatlan
Aegir / Magnus Wiker • kapcsolat fajtája

Ha Istenként érkezel, hát őt biztosan ismered. Ő az apám. Ajánlattal veszel a szárnyaid alá. Kapcsolatotok rátok bízva.

Axel Bergström hadnagy • kapcsolat fajtája
A bátyám. Régebben (míg nem tudtuk félisteni életünket) addig elég sűrűn látogattuk a részlegedet. Volt hogy te láttál el,
mikor bevittek egy egy "harcisérülés" ellátására. Kapcsolat rátok bízva.
Ugyanez érvényes Katrine Bergströmmel (édesanyám) is. 2022-ben már szinte nem is láttad, talán egyszer.

Vissza az elejére Go down
 
Rendhagyó hirdetés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: Karakterbazár ;; :: Keresett karakterek ;; :: Aktuális hirdetések ;;
-
Ugrás: