M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Shane Barness
2 posters


Sigurd Hemmingsen
Kiskép :
Shane Barness 3WL9
Rendeltetésem :
Surtr és Rán fia vagyok
play by :
jack falahee
Posztok száma :
42
User neve :
benibigyó
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
journalist
Előtörténet :
they say blood is thicker than water
but I guess the blood is starting to wear thin

Keresem :
we're all looking for something,
something to be
Shane Barness A8bc42f97f39129211dcc3647583adaa6273bf19


Sigurd Hemmingsen
Elküldésének ideje — Csüt. Aug. 18, 2022 7:09 am
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane Barness Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Szer. Aug. 17, 2022 5:15 pm

Savannah Crawford felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane  Barness
Óriás
rendeltetésem
A családom szerint Makacs vagyok • Amit kitűzök magam elé azt megvalósítom. Nincs olyan, amit nem akarok, már csak dacból is végigvinni. Ha azt mondod, nem vagyok képes rá, már csak azért is megteszem! Már csak azért is végigmegyek azon az átkozott úton, és ha kell, akkor jól a képedbe is vágom a végén, egy vigyorral a képemen. Talán pont ebből a dacból tanultam meg táncolni.
Az ellenségeim szerint Levakarhatatlan vagyok • Mint a floki a lábtörlőt. Ha keresztbe teszel nekem, hát addig megyek utánad, míg meg nem kapod a magadét, s talán senki sem akarna ellenségnek. Vagy lehet csak én gondolok ilyeneket, a csöppet nagyobb egómnak köszönhetően.
Szerintem tulajdonság Jófej •Mit kell ezen magyarázni? Jófej vagyok, mert nem csaplak agyon. Jó fej vagyok, mert nem temetlek a kövek alá. Jófej vagyok, mert kihúzom a segged a bajból, és tartom a hátam, ha szükséged lenne rá. Ha megbecsülsz a legjobb haverod lehetek, és hogy ebben mi a legjobb? Még ha az ellenségem is vagy, akkor sem doblak fel a zsaruknak!


play by
Channing Tatum
életkor
200+
foglalkozás
Tanulok… mindig tanulok valami ujjat
a karakter
Saját
hirdető
-
fő karakterem
Bjørn Kristiansen
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
„Napló bejegyzés? Jah, azt nem írok. Az olyan kislányos dolog. Most talán még flegmán körbe is forgatom a szemeimet, és vágok egy grimaszt. Hogy kissé gyerekes lennék olykor? Meglehet, hisz a magam nemében még fiatal vagyok! Még is mi az a 200 év egy Óriásnak?! Semmi! Szóval a lényeg annyi, hogy nem fogok itt neked arról picsogni, hogy nem volt egyszerű gyerekkorom, mert szar volt a világ akkor, vagy éppen nem olyan egyszerű mint hajdanán.
Haver!! A számítógép, és ezek a telefonok, meg a sok kütyü, maga a csoda!! Elképesztően leleményesek az emberek, és még az sem zavarja őket, hogy mindenki vájkál az életükben, a világhálónak hála.
Néhány éve elhatároztam, hogy beiratkozok Oslo-ban egy iskolába, és megtanuljam az emberek történelmét, hogy végig követhessem miken mentek keresztül.
Egész hamar sikerült beilleszkednem. De ennyi történelem óra bőven elég is. Vagy még kicsit dumálhatok magamról, de inkább lépek, mert még rengeteg dolgom van!”


Letettem a tollam, majd felpillantottam. Tudtam, hogy nem lesz elég, és elhinni sem fogja senki, elvégre az ittenieknek, ha a képébe vágod, hogy Haver! Én már 200 éves vagyok, és a legelső cipőm is öregebb nálad, akkor hajlamosan hülyének nézni a másikat, és ez bizony itt sem volt másképpen. Felkeltem a helyemről, majd kivittem a lapot a tanári asztalhoz, kacsintottam egyet, s még egy hangot is hallattam hozzá, s egy laza kézmozdulattal pisztolyokat formázva gyorsan mutattam a pofa felé, majd kaptam magam, és visszamentem a helyemre.
Felpakoltam a lábam az asztal lapjára, tarkómon összekulcsoltam kezeim, és igyekeztem a lehető legkényelmesebben elhelyezkedni, azon a törékenynek kinéző széken, ami még is elbírta a roppant súlyomat.
-Barness! Vegye le a lábát az asztalról! Nem otthon van! - harsant fel a tanár hangja, miközben fekete keretes szemüvege felett rám emelte tekintetét, s némi torokköszörülés után letette a lapomat, mit kegyeskedtem kitenni elé. A hitetlenség, és az unalom, mi kirajzolódott az arcára, gyerekek!! És ez nevezi magát Irodalom tanárnak?! Semmi fantáziája nincsen! Akkor sem mutatna semmi érdeklődést, ha eltemetné maga alá egy sziklaomlás.
Vágtam egy fintort, majd lepakoltam lábaim, és elhelyezkedtem némileg „tiszteletreméltóbb” pozícióban, aztán megropogtattam nyakamat.
- Sok van még hátra? Dolgom lenne… - csattantam fel, miközben rápillantottam az órára.
- Ez a kiváltság Mr Barness, amiért nem hajlandó viselkedni, és mindig közbekotyog. - ismét azt a gyűlölt pillantást vetette felém, és bizony legszívesebben hozzá vágtam volna az asztalt, majd fütyörészve kiballagtam volna a teremből zsebre vágott kezekkel.
- Jah… vágom… de ha egyszer annyi információ téves! - bólintottam végül még is, ám azért gondolatban eljátszottam vele, milyen csodásan nézne ki, ha beleépíteném a falba. Nem bírtam ezt a flegma barmot, és akkor sem, hogyha én akartam ezt az egészet magamnak.
A többiek persze nevettek, legalábbis akik bírták a képem, ám akadt olyan is, aki csak a szemét forgatta, vagy püffögött, mint valami köpködő kobra.


És így tanácsoltak el ebből az intézményből. Rövid volt a pályafutásom ezen a helyen, s egy darabig meg sem eröltettem magam, hisz a magam 200 évével mondhatnám azt, hogy visszamegyek hegymászónak, hisz az a nekem való terep, tanulok kis geológiát, már csak a poén kedvéért,hogy kő lényemnek eleget tegyek, am ott volt maga a tény, ami merőben fájdalmasra sikeredne, ha a családomnak be kellene vallanom, kudarcot vallottam. Én ezt az én egómmal nem engedgettem meg magamnak.
Szóval néhány hónap lébecolás után, fogtam magam, és kerestem egy másik iskolát. Egy másik helyet, ahol majd szépen továbbképezhetem magam. Hogy miért csinálom? Talán unalomból.Talán azért, hogy ne azzal kelljen eltelnie a mindennapjaimnak, hogy dolgozom a megszokot monoton keretek között, hanem szépen legyen valami izgalom is. Valami ami egy cseppet megengedi, hogy lazábbra vegyem a viselkedésemet.
Azért tudok komoly is lenni ha arról van szó, és talán épp ennek a bizonyítási vágyamnak volt köszönhető, hogy bekerültem egy olyan társaságba öhm... Ahogy az emberek szokták mondani...kockák...
De! Mivel tudok menő is lenni, így a hideg víz ellenére is elszoktam járni szörfözni... Talán ennek volt köszönhető, hogy egyszer majdnem a hullámsírba tett egy kiadós vihar. Na bumm! Nagy kérdés... Vajon megfulladnék, vagy korallok nőlnének rajtam a sziklaságom miatt? Szóval a deszkám széttört, én meg irónikusan zátonynak csapódtam, és cseppet zabossan másztam partra, hisz aznapra nem mondtak vihart.
Na szóval a sulinál tartottam igaz? Alakult cseppet az életem, és én lettem a védelmező néhány kölyök számára.Erős voltam, és vagyok, ám nem fitogtatom, akár a képességeimet sem. Manipulálni a sziklát, a földet... Csodás mesterség, de mostanában nem akartam gyémántot vagy aranyat keresni.
Szóval egyetem, tanulás és bulik, én meg laza jó arc kocka srác vagyok a szemükben, aki igyekszik nem kiakadni, ha valami nem smakkol a történelemben, vagy a mondák terén...
Hát ennyit rólam burkoltan... Ha érdekel több is, keress meg! Szabad időmben a kampuszhoz közeli kocsmában megtalálsz a pult mögött.

Vissza az elejére Go down
 
Shane Barness
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shane & Aaron
» Shane and Savannah
» Shane & Aaron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott óriások ;;
-
Ugrás: