M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sif & Thor You & me... return...
 :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: V. Frogner ;; :: Lakások Frognerben ;;

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
2 posters


Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Szept. 22, 2023 12:41 pm
Sif & Thor

Nem tudja teljesíteni… nekem még is úgy tűnt, képes lenne rá. Eltudna hagyni, és idővel felejtene is, hisz nem sok boldogságot adtam a számára. Elég volt csak belegondolnom, még is hányszor mentem félre, hány alkalommal csaptam be, majd engedett vissza. De még is ki az, aki megérdemel ennyi esélyt? Ki az, aki tudja, hogy miért bocsájt meg folyamatosan?
Vajon miért teszi?
-Miért adsz nekem ennyi esélyt? - emeltem rá tekintetem, de nem értem hozzá, bármennyire is akartam. Karjaim testem mellett lógtak. Hogy valójában nem értettem az egészet, vagy egyszerűen csak tőle akartam hallani az érveket, arra nem tudtam megfelelő magyarázatot adni.
Az igazat megvallva, már elegem volt az örök lelkiismeret-furdalásból, de úgy tapadt hozzám, akár egy átok, és hiába a feloldozást adó szavak, odabent egy érzés nem hagyott megnyugvást a számomra.
Megingattam a fejem, s hátat fordítottam egy pillanatra neki, aztán nemsokára már ott ültem a földön. Végighallgattam a szavait, de nem feleltem rájuk, csak csendben figyeltem, és igyekeztem felfogni őket úgy alapjukban, ám valami még sem engedte, hogy higgyek nekik.
Mikor csókot hintett fejemre, lehunytam szemeim egy pillanatra, aztán megingattam a fejem, kinyújtva magam elé lábaim.
Azonban szavai egy pillanatra elcsendesítettek, én pedig csak ültem ott, emésztve a kapott szavakat. Hagytam bemenni a házba, én pedig ottmaradtam.
Nem akartam kutyát. Úgy nem. Semmiképpen sem.
Akadt bennem egy fajta makacsság, mi nem engedte, hogy végbemenjen bennem a változás, hogy hinni tudjak a szavaknak, mit felém intézett.
Hagytam őt elmenni, s talán bemenni a házba. Hagytam, hogy minden fenekestül felforduljon, és maga alá temessen az a mérhetetlen lavina, mi egyre csak gyűlt körülöttem.
Nem is tért vissza olyan régóta az életembe, még is annyi kellemetlenséget okoztam a számára.
Nem ezt érdemelné… nem járna neki a szenvedés… boldog életet kellene élnie. Valaki olyan mellett, aki megbecsüli, és nem hajítja félre, ha egyszer ráun az egészre, hanem képes új utat választani magának…
Vettem egy nagyobb levegőt, majd elterültem a földön, s tekintetem az égre szegeztem néhány pillanatig, jobb lábam felhúzva, majd tenyereimbe temettem arcom, s felszegett fejjek, pillantottam az ajtó felé.
-Francba is… - nyöszögtem, majd hasamra fordulva felkeltem, s elindultam befelé, ahol megkerestem őt, majd magam felé fordítottam, ha épp tett vett valamit, ha ült, akkor felhúztam, majd karjaimba zártam minden szó, és magyarázat nélkül.

Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Hétf. Jún. 19, 2023 9:46 am

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Fizetni a hibákért, amiket elkövettél, és azt hinni, ha eleget szenvedsz, az elég. De ez nem így van. Egy pillanatig átláttam a mély szemekben izzó, hitetlenkedő dühön. Fájdalom volt mögötte. És a tudat, hogy fájdalmat okoztam neki, meg ő saját magának, égetett, mint a sav. A bűntudat nagyszerű ösztönzőerő. És olyan hirtelen nem is tud eltűnni, semmibe veszni. Nem megy oly’ gyorsan. Elhúzódott. Közölte, hogy hagyhatjuk a kutya témát. Valóban így lenne? Nem, nem hinném. Egy régi vágyat elodáztatni fájdalmasabb, mint mit magadban érzel a másik által. Sört bontott, majd letelepedett. Megelégelni ugyanazokat a hibákat. Egy dolog, melyet valaha is jól csináltam...elmosolyodtam, a szemeibe néztem, majd fejet ingattam.  
- Thor...az összes. - számomra nem volt olyan hogy csak egy dolgot tett helyesen. Már maga a létezése is egy áldás, a gyermekeink kiket felneveltünk és megélt éveink újfent. A közös csalódások és a közös élményeink varázsolták szebbé a kapcsolatunkat, mi magunk faragtuk össze magunkat eggyé. Nem az ő haragja, vagy az én szeretetem tette ezt eggyé. Hanem a kölcsönös tisztelet és szeretet a másik irányába mely mindig szerelemmé vált. A mai napig. Semmit sem érni...nekem ő jelenti a mindent, ahogy a gyermekeinknek is. Ha ő nem lenne, hát akkor nem maradna semmim. Nélküle jobb lenne az én életem. Ezt hallva kicsit ledöbbentem, kezem is ökölbe szorult, ám mire replikázhattam volna, ott hagyott egymagamban. Jobb lenne nélküle. Kinek? Neki lenne jobb? Sosem gondoltam hogy nélküle jobb, sosem gondoltam ilyen balgaságra. Az hogy elmentem, az gondolkodási idő volt...leginkább azért, hogy tisztán lássak. Most tisztán látok! Még mindig szeretem őt! Ki tudna több száz évet leseperni a vállairól és semmisé tenni? Hát én biztos hogy nem. Gondolataimba merülve Thor meglépett a válaszadásom elől. Figyeltem a távozását, majd a sörre emeltem a pillantásom. Én elhiszem hogy neki mennyire fájnak azok a dolgok mik történtek. Hogy a kisgyermekkel nem lehet különböző okok miatt, hogy ez miatt bűntudat mardosa, hogy megbocsátottam ezt is. De ki bocsátana meg neki ennyiszer? Ki ha nem én, aki oly nagyon szereti Őt? Ő nem találna hozzám hasonlót soha és ugyanez visszafele is érvényes. Nincs nála jobb, nincs hozzá hasonló. Büszke vagyok rá, hogy ezt így nyíltan elém vágta. Halottam a dühét, halottam az égi halk zenebonát. Lassan a pulthoz léptem, hogy megragadjam a sört, hogy azzal együtt a testem mellett lógatva kilépjek hozzá a levegőre. Némaság uralkodott talán egy teljes percig, majd ráemeltem a pillantásom, ahogy ott ült.  
- Sose kérj olyat tőlem, mit nem tudok teljesíteni Thor Odinson! - mérgesen vágtam hozzá a szavakat, talán így még sosem halott, ám nem kifakadás volt mindez, egyszerűen közöltem a tényeket...  
- Ez lényegében olyan volt, mint ha én arra utasítanálak, hogy soha többet ne legyél Thor! Nem tudnád megtenni, ahogy én sem tudnék ilyet meglépni! Mindig fontos voltál az életemben és ez most sincsen másképp! Nem csak te vagy bűnös. Sokan átélték mindezt már korábban! Csak mindenki másképp. Te őrlődsz rajta, de adok jobb ötletet! Holnap hozunk haza egy kutyát a menhelyről! Bárhonnan. Felesleges erről vitába szállnod velem, mert nem engedek belőle! Ha engem kerülni akarsz, akkor lesz melletted másik nő! Vagy fickó! Vele talán jobb hangulatba kerülsz és segíteni is tud. - mellé léptem, leguggoltam mellé, letettem a sört is hozzá közel, szerelmes csókot hintettem a fejére.  
- Szeretlek Odin fia! Mindennél jobban! - mormogtam a feje búbjáén mindezt, majd ha hagyta akkor felkeltem mellőle és visszahátráltam őt figyelve az ajtóig, hogy onnan visszatérjek a ház falai közé. Nem ejtettem könnyeket, ugyan rosszul estek szavai, de mindig van másik megoldás.
Ebben hiszek.
És ha már én sem, akkor ki?


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Kedd Jún. 06, 2023 11:51 am

Ellen Øen Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Sif & Thor

Nem voltam benne biztos, hogy igaza volt a korán kelés nem szeretésével kapcsolatban, de nem kezdtem el replikázni, és még csak nem is szóltam semmit. Talán csak egy grimaszra futotta tőlem, majd már ott sem voltam. Eloldalogtam, pedig ez a kutya dolog már elég régi keletű dolog nálam.
Valami olyasmi, amit régóta dédelgettem, és aztán talán az egyedüllét hozta ki belőlem, hogy meg is akartam lépni, ám még sem lett belőle semmi sem.
Lementem az edzőtermembe, és hát nem volt a legvirágzóbb kedvem. Haragudtam magamra, haragudtam az egész világra, és úgy éreztem, minden visszacsap, amit valaha elkövettem, és ez az egész adjunk egy újabb esélyt egymásnak dolog is, balul fog elsülni, mint eddig minden egyes próbálkozásom.
Zenget az ég, villámok cikáztak, ami így ebben az évszakban elég furán vették ki magukat, de nem tudtam, vagy egyszerűen csak nem akartam parancsolni az érzéseimnek.
Végül magam sem tudom miért hoztam meg azt a döntést, de felmentem, s mikor elém lépett, én minden szó nélkül öleltem magamhoz, s csak kis idővel később kértem elnézést, de a mondatom befejezetlen maradt, mikor nem lökött el magától.
Csak álltam ott, karjaimban tartva, kihasználva az ölelést amit kaptam, majd a szavai hallatán egy pillanatra elgondolkodtam.
Kitart mellettem. De vajon azt megérdemlem? Vajon jár nekem az a bizalom, mit megakart nekem szavazni újfent, a rengeteg árulásom ellenére? Vajon tényleg jár nekem ez a sokadik esély?
Aztán mikor bocsánatot kért, elengedtem, megingattam a fejem. Távolabb léptem tőle, ki az ölelésből, mit ő szorosabbra akart húzni.
-Nem kell… nem lenne rá időm. - morogtam az orrom alatt, majd hátat fordítottam, beléptem a konyhába, kinyitottam a hűtőt, előszedtem egy üveg sört, mit aztán fel is nyitottam magamnak, s beleittam.
Nem lesz rám hatással, de már csak az íze kedvéért is kellemes volt, no meg, egyfajta stressz levezető rituálénak is megfelelt.
Végül csak megszólaltam.
-Tudod az érzés, mikor mindent elrontasz, és újra és újra ugyan azokat a hibákat követed el, egyszer megelégeled az egészet. -letelepedtem a bárszékre, nekitámasztottam könyökömet a pultnak, s úgy emeltem felé pillantásom. - Csak egy dolgot mondj, amit valaha is jól csináltam. Csak egyet, mikor nem keringett körbe azaz érzés, hogy semmit sem érek. Itt vagyok haragvó szívvel, hirtelen haraggal, és mellé ha mindez nem elég, még az a rohadt lelkiismeret is kibabrál velem. - megingattam a fejem.
-Szerintem jobban járnál nélkülem. Messze tőlem, mert úgy is lesz olyan, mi miatt ismét úgy fogsz dönteni, hogy jobb neked nélkülem. - lehajtottam fejem. - Hidd el… jobb neked nélkülem. - felkeltem letettem az üveget, s még csak bele se kortyoltam, csak otthagytam az egészet, és kimentem a hátsó udvarra, ahol letelepedtem a verandára, s ismét sötét felleget kezdtek gyülekezni az égen, távoli halk mormogással.
Úgy éreztem, nem vagyok hozzá méltó, és lehet ez az egész csak valami picsogás volt, de ha már neki sem mondhattam el az érzéseimet, akkor valóban semmi keresnivalója nem volt mellettem.
Őszinteség… lehetne akár az első lépés is. Légy őszinte azzal, akit szeretsz… De vajon szeretem e még? Vajon ismerem e igazán, s vajon ő ismer e engem?
Meglehet, tényleg az apám vére vagyok, és ezért ez a rengeteg félrelépés. Ez a sok kicsapongás. De hogy ez a nyomorult lelkiismeret honnan ered…
Ha kijött hozzám, nem szóltam semmit, s csak ültem tovább csendesen. Hát hová veszett el az a jókedv, mi körbevett nem is olyan sokkal ezelőtt? Hová tűnt el? Miért nem látom azt az apró kis fénysugarat az alagút végén, mit akkor?
Megtámasztottam magam térdeimen, összekulcsoltam ujjaim, s a földet fürkésztem.

Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Márc. 30, 2023 11:48 am

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»
Ha kutyafeleséget akar hát elvenné Fenrirt. Felszöktek magasba a szemöldökeim. Ajkaimon huncut mosoly.  
- Fenrir nem szeret korán kelni... - szúrtam vissza enyhébben, csipkelődésnek szántam, nem halálosan komolynak ezt az egész lecserélés dolgot. Thor viszont mintha mindent túl komolyan venne...de legalább belátja, hogy az óriásfarkas hát túl óriás és szőrős. Hozzám vág egy törlőrongyot, a mosolyom még mindig ott virít az arcomon. Kicsit kemény volt ez a beszólásom? Nem megsérteni akartam ezzel... de ezt értem el vele és inkább lelépett tusolni.  
- Thor! - szóltam utána lágyan, de nem túl szigorúan. Nem akartam megbántani, lelombozni az ötletétől, csak olyan hirtelen dobta fel a témát a kutyáról, mintha...azt hittem ha kicsit elviccelem a dolgot...segítek. De csak rontottam a helyzeten. Nem akartam. Ám az ételhez sem nyúltam. Thor nélkül nem ugyanaz a közös étkezés. Egymagában a bolond az aki iszik. Nem akartam, hogy holmi kutyafeleséget vegyen el magának. Nem akartam hogy megsértődjön hogy nem akarok kutyát. De akarok kutyát. Kicsit, nagyot, szőröset, bolyhosat, kopaszt...bármilyen megfelel. De most...mintha minden közös tervünket elmosta volna egy vihar, egy vihar előtti csend és egy omladozni készülő vár. A poharamba öntöttem még némi alkoholt, majd a pulthoz dőltem és legurítottam azt a torkomon. Össze kellene pakolnom. Félek, hogy Thor nem fog visszajönni, hogy egyen, ide kint meg csak megszárad ez az étel. Nem hagyhatom, hogy ehetetlen legyen, nem akarom, hogy Thor ezen is kibukjon. Nem akarom, hogy egy roncs legyen, egy tehetetlen gócpont...tenni akarok érte valamit. Akármit. Nem akarok kétségek között megfulladni, de azt sem akarom, hogy Thor üsse meg a bokáját, hogy neki legyen baja ettől a nyomasztó erőtől, ettől a lelki problémától, mely nyomja teherként a vállait. Hallottam a dörgést. Nagy levegőt kellett vennem és reszketegen kifújnom, hogy némi nyugalomra leljek ezek után. Libabőr fut végig rajtam, nem foglalkozom vele. Gondolataim ezer felé járnak, leginkább mind férjemen. A dörgés. Thor sajátja. Mégis most mintha az egész világra haragudna.  Nem engedtem hogy könnyek telepedjenek meg szemeimben, erős akartam maradni, nem hullhattam alá. És azt sem hagyhattam, hogy Thor hulljon össze. A dörgés...túl közeli, túl intenzív. De nem hátráltat meg a céljaimtól. A céljaim...Thor az egyetlen célom régóta. Nem mindig elég, ha megbocsát nekünk valaki. Az esetek többségében te vagy, akinek meg kell bocsátani magadnak. Ehhez ha elég lennék, már ezerszer tettem volna valamit, de kevésnek és kicsinek érzem magam... ám Thor visszatért, elém lépett és magához ölelt. Viszonoztam az ölelést, hallgattam szívének ritmusát, szavai is előkerültek.
- Thor. Szeretlek. Legyen ezer meg egy hibád is...ki fogok tartani melletted. - hangom komolyan csendült, magamba szívtam az illatát, a bőrének pólusait.  
- Bocsánat. Nem akartam, hogy túlreagáld a dolgot. Szerezzünk be egy kutyát, jó? - még jobban magamhoz szorítottam erős testét, majd felpillantottam rá. Ha nem nézett le rám, ha nem nézett a szemembe, akkor azlrt, ha rám nézett, akkor meg éppen azért.  
- Ne érezd magad haszontalannak. Adj egy esélyt. Magadnak!  


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Kedd Márc. 21, 2023 4:37 am

Ellen Øen Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Sif && Thor

Nem akartam lecserélni, sem pedig pótolni, szóval egy cseppet benne is maradtam a mozdulatban, aztán egy pillanat alatt meg is bántam amit mondtam. Mindig ez az átkozott magyarázkodás! Folyamatosan úgy éreztem, mindig elkövetek valami hibát, ami ellen nem tehetek semmit, mintha belém lenne kódolva. Egy hiba, ami örökké lelkiismeret furdalást okoz a számomra.
-Már nem laktál velem mikor eszembe jutott a kutya. -magyaràztam végül, miközben elővettem két tànyért, aztán letettem őket az asztal lapjára, hogy majd szedek rá egy-egy adagot.
Megdörgöltem az arcomat egy pillanatra, aztán újfent a dolgommal foglalkoztam, legalàbb is amíg meg nem szólalt miután elnevette magát, s a szemöldököm magasra szökött.
-Ha kutya feleséget akarnék, elvenném Fenrirt! -vágtam egy grimaszt, majd megingattam a fejem, de magam sem értettem ezt az ennyire túl gondolni valamit. Bàr ez túl elhamarkodott kijelentés volt, így behunyt összeszorított szemekkel azonnal tiltakoztam is.-Nem... ő nekem túl nagy túl szőrös! Felejtsd el! De ebből jól már nem jövök ki! - megdörgöltem a tarkómat,aztán újfent megráztam a fejem és inkább beleittam a poharamba, majd újra fegráztam a fejem.
-Rzt most túlgondoltam! Ez a Te hibád! -felvettem egy törlőrongyot, majd felé dobtam, s közben igyekeztem szigorú képet vágni, ám nem ment, mert a képek, mik lelki szemeim elé villantak, mindent elrontottak, így inkàbb kiittam a poharam, aztán újratöltöttem azt.
-Sokat járok futni, és... Jó gondolatnak tűnt. A Midgardiak szeretik a kutyákat.- megvontam a vállam, aztán felsóhajtottam. -De tényleg felejtsd el! Úgy se lenne rá kapacitásom!- mielött még leültem volna, letettem inkább mindent, amit addig a kezemben tartottam, és elindultam a fürdő felé.
-Megyek letusolok!- azzal már fel is kaptam a kanapéról a törölközőm, majd magamra csuktam az ajtót, megtámaszkodtam a csapban, s kedvem lett volna az öklömmel megcsapkodni a falat, de megelégedtem annyival, hogy inkàbb ökölbe szorítottam a kezem, majd inkább kinyitottam az ajtót, s miközben odakint megdörrent az ég, s fényesség támadt egy pillanatra, inkább lementem az alaksorba, ahol az edzőtermet rendeztem be magamnak, s miközben magamat szídtam, hogy hogy lehetek ilyen barom, hatalmasat ütöttem a boxzsákomba,ami fájdalmas csikorgással pattant egyet, de kivételesen nem szakadt le a helyéről. Kihívás volt ilyen erős láncot találni, de szerencsére törp kovácsok is akadtak ezen a világon.
Még párat beleütöttem, majd ismét, miközben apró villámok cikáztak ökleim körűl.
Eszembe jutott, hogy Malin elment, és minden szó nélkül Alexet is vitte magával. Eszembe jutott, hogy nem tehettem ellene semmit sem. Elvitte a fiam, és én nem adhattam meg neki azt a lehetőséget, hogy legyen egy apja.
Eszembe jutott mennyi mindent szúrtam el, majd az egész addig fajult, hogy a zsák leszakadt, majd hatalmas mennydörgés hasított át a csenden.
A kutyák felvonyítottak, autók szirénái bekapcsoltak, én meg csak álltam ott a leszakadt boxzsák és kiszakadt plafon romjai között, ökölbe szorított kezekkel, hogy még erre sem vagyok képes.
A lelkiismeret...az a fránya lelkiismeret, ami nekem jutott apám helyett osztályrészül. Ami nekem jutott, hisz a nagy erőhöz kell valami ellensúly is.
Ha Sif nem jött le, akkor felmentem, majd ha még ott volt és nem ment el, akkor elé léptem, és minden szó nélkül öleltem magamhoz, szorosan, s egy pillanatra sem akartam elengedni.
-Ne haragudj! Én...- de nem felyeztem be a mondatot.
Ha lejött megnézni mit művelek, hát csendben maradtam, s csak magamhoz öleltem szorosan, s el sem engedtem egy jódarabig.
Ha felmentem, és nem találtam otthon, nos, akkor csak mogorva ábrázattal tettem le magam a kanapére egy üveg pia társaságàban, elhatározva, hogy holnap nem megyek dolgozni.


Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Kedd Márc. 14, 2023 10:35 pm
Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Régen sem volt könnyű. Most meg végképp nem az semmi sem. Az emberek változnak és velük együtt mi is. Mikor váltunk ennyire bizalmatlanná a másik felé? Mégis mi hozta ki mindezt? Az ital? Nem. A gyerekeink? Nem. Itt már több minden szólt ellenünk, mint bármely más felé. Itt mi voltunk a hibásak és nem másokat kell okolnunk. Egymást marni sem kellene szóval itt ki kell találni valamit. Az ital finom, akitől kaptuk mindőnk szereti. A szavait is, hiszen ő komolyan gondol mindent. Felkelt a földről, megittam a maradék italt, majd figyeltem az útját.  
- De, igen, kezdem érezni az étel hiányát. - mosolyodtam el, miközben a ténykedését figyeltem. Otthonosan mozgott, ezen a részen nem bántam hogy magára hagytam kicsit, de mégis bánt a dolog. Csak úgy lelépni. A hír megrázott, de itt vagyok. Kihevertem. Nagyobb szükségem volt rá, minthogy ilyen maga alá temessen. Felkeltem a szőnyegről, az asztalhoz léptem, hogy letegyem a poharat, majd ha mert nekem is akkor letelepedtem az asztalhoz hogy magamhoz húzva enni kezdjek. Ha nem, akkor mertem ki magamnak és utána ültem csak le. Nagyon jó illata volt, szóval ezt az ételt megint elszúrtuk. Mind a ketten, hiszen az ő keze is benne volt ebben. A kutyás témában szemöldökeim felszöktek. Szótlanul figyeltem férjemet, majd egy tincset hátra tűrtem a fülem mögé. - Hát nem tudom. Csak magadnak szeretnéd a kutyát? Én nem vagyok ellene, de ez most úgy hangzott, mintha lecserélnél egy négylábúra... - én is tudnám gondozni, ha itthon vagyok, valaki mindenhogy lenne itthon vele, de szöget szúrt a fejemben mindez persze. Persze nem egy kutyán fogok megsértődni, vagy épp egy kutyával fogok a férjemért harcba szállni...vicces lenne. Közben enni kezdtem és igen, finom lett. De a kutyás gondolataim visszatértek, mosolyt csalogatva ezzel az arcomra, de aztán halk nevetéssé fajult. Mikor abba maradt, csak védekezőn felemeltem a kezem.
- Bocsáss meg Thor, az én hibám. Túlgondoltam! Biztos érdekes lehet egy kutyafeleség. De ez kicsit rosszul is eset. Túl sokat gondoltam bele és ez lett belőle. - újabb falatokat tüntettem el az ételből, majd felkeltem, hogy a korábbi poharakat előtúrva innivalót öntsek mindkettőnknek. Az egyik Thor elé került, a másikat már a visszaülés előtt inni kezdtem.  
- Milyen kutyán gondolkodtál? Hosszú vagy rövid szőrü? Kicsi vagy óriás? Menhely vagy kisállatkereskedés? - kérdezek azért rá, hiszen érdekelnek ezen a téren is a gondolatai, érzései. Kíváncsi voltam, hogy vajon miért pont kutya? Miért pont most? És miért nem más állat? Persze, a kutya is szuper meg minden. Én nem voltam nagy állatbarát. Megvoltam velük, de nem mondtam volna meg magamról soha hogy nah most én kutya vagy macska esetleg hal párti volnék.



//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Szer. Feb. 22, 2023 5:14 pm
Sif && Thor

Elképzeléseim nekem is akadtak azzal kapcsolatban, honnan is származhatott az az üveg, de azt tudtam, hogy bizony már nagyon régóta díszelgett a polc tetején arra várva, hogy egyszer meglegyen bontva, és elfogyasztásra kerüljön.
Magam is meglepődtem rajta mennyivel oldottabbnak éreztem magam, már pusztán a jelenlététől is. Úgy gondoltam, valamit előcsalt belőlem, mit jó ideje eltemettem már magamban. Valamit, amit meglehet nem kellett volna elrejtenem odabent.
Mivel nem mondott nemet az ital elfogyasztására, így kaptam magam, és felbontva töltöttem neki is, majd magamnak is, s egy kicsit forgattam azt a kortyot a számban, mielőtt szóltam volna a koccintás után.
-Nem. Ami a szomszédból jött, az szinte a másnapot sem élte meg! - nevettem el magam, miközben megforgattam kezemben a poharat, hogy némi levegőhöz jusson az ital, aztán újfent belekortyoltam, tovább ízlelgettem, hisz rég ittam már hasonló nedűt.
Újabb szavaira egy pillanatra elkomorodott az arcom, s tekintetem felhőssé vált. Eszembe juttatta hűtlenségem, mit végül a lelkiismeretnek hála, mi lehetett áldás vagy átok, vagy egyszerre mind a kettő elmondtam neki is.
-Egymás mellett… - sóhajtottam. - Szép gondolat volt tőle. - úgy éreztem, nem érdemeltem meg ezt az italt, hisz megannyi teher nyomta vállam, ami minduntalan visszaette magát a tudatomba.
Néha eszembe jutott, talán jó lenne felejteni. Szép lassan csendesen eltemetni magamban azt aki voltam, és azzá lenni, akit eljátszok ebben a világban. Aztán eszembe jut, hogy mennyire nem szeretném elveszíteni az erőm. A személyiségem… azt ami azzá tesz ami, és aki vagyok.
Elhessegettem a gondolatokat, aztán mosolyt költöztettem arcomra.
-Nem is tudtam, hogy nagyobb üveget szánt nekünk! - megingattam a fejem, aztán újra töltöttem a poharainkat.
Meglehet túlságosan lelkis lettem az elmúlt időszakban, és újra meg kell tanulnom elrejteni a dolgokat mélyen magamban, hogy ne a bánat, és az önmarcangolás legyen osztályrészem.
-Nem vagy éhes? - kérdeztem végül, miközben felkeltem a helyemről, és megindultam a konyha felé, hogy szerezzek magamnak egy tányért, amire tehetek a kajából, mi nem is olyan régen készült el.
Annyira nem éreztem éhesnek magam, de még is ott égett bennem a gondolat, hogy nem ülhetek csak ott mellette a földön, hisz a végén… a végén valami olyat tennék, amit később vagy megbánnék, vagy… nos minden esetre elég furcsa gondolat volt.
Őrlődés… igen. Azt hiszem ez a megfelelő kifejezés.
Válaszától függően cselekedtem, szóval ha nem kért, akkor csak én magamnak szedtem, s telepedtem le az asztalhoz.
Ha odajött, mert kért kaját, és együtt ettünk, akkor az asztalon helyet kapott az ital is, s egy pillanatra a régi idők lakomáit juttatta eszembe. A hatalmas asztalok, az óriási csarnokban, a rengeteg étel a terített asztalokon. Ez ahhoz képest semmi sem volt.
-Már régóta gondolkodok egy kutyán...De amennyit dolgozok… szegény sokat lenne egymaga… - magyaráztam.


Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Szomb. Jan. 21, 2023 11:11 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Lefeküdtem mellé, figyeltem a zenét, vitt engem is magával a ritmus, a fejem “bologatásával” rá is leltem hamar. Mosolyogtam. Főleg mikor Thor újra neki állt beleéléssel léggitározni, akkor volt az én pillanatom is. Újra elkapott az éneklés. Beleéléssel és kicsit hangosabban, mint korábban. Még a szemem is lehunytam, hogy hitelesnek tűnjek. Tényleg énekelni akartam, részt venni újra ezekben a mókázásokban. Aztán abba maradt, nevetve figyeltem Thort, ahogy engem szemlélt, majd ahogy felkelt mellőlem, úgy ültem fel, hogy az üvegért nyúló férfit figyeljem. Visszaült, kérdésére egy hümm csúszott ki, hiszen gondolkodni kezdtem. Nem igazán tudom mióta van meg...
- Hát van két elképzelésem. Vagy a szomszédok adták, mikor beköltöztünk...vagy a sokadik házassági évfordulónkra kaptuk Thrudtól. Talán Ulltól. És igen, kóstoljuk meg. - ültem végül törökülésbe, figyeltem az italt és elgondolkodtam, hogy vajon tényleg a gyerekektől kaptuk-e, vagy csak meg lett véve rég, hogy majd megbontsuk különleges alkalommal. Hogy különleges alkalom volt-e azt nem tudnám megmondani, de az biztos, hogy a férjem számomra különleges. Elvettem a felém nyújtott poharat, majd töltés után koccintottunk. Megszagoltam, egész klassz illata volt, majd meghúztam az italt. Felnyíltak a szemeim, volt bukéja rendesen, kellemes de mégis maró. Felszöktek szemöldökeim, Thorra pillantottam, a hasonló reakcióra kuncogni kezdtem.  
- Felsőbbrendű, szóval az italt nem a szomszéd kezéből vettük át. - kortyoltam újabbat az italba, nem halandó ital az biztos már. Annál jóval erősebb és hatásosabb. Újra beleszagoltam, majd magamhoz vettem az üveget, hogy megszemléljem közelebbről és forgassak rajta, hátha valamit nem vettünk észre. De semmi különleges nem volt rajta, halandó által készített üvegbe zárt isteneknek szánt ital volt. Töltöttem még egy keveset magamnak és neki is, majd az asztalra tettem az üveget, egy kortyot eltüntettem, majd Thorra pillantottam.  
- Több mint 200 éves, Thrudtól kaptuk amikor leköltöztünk. Ajándék volt hogy itt is megleltük egymás mellett a jót, a kötődést, a széthúzás mentes mindennapokat. Hogy egymás karjaiban leltük meg a békét, mindent ami szebbé teheti az életet! - feleltem halkan, apró mosoly költözött az arcomra, az emlékek hatására.  Kihúztam magam, szabad kezemmel a hajtincsemet hátra sepertem, elpillantottam a férfitől, majd a szőnyeget kezdtem figyelni.
- Ennél nagyobb üveget szánt, frappáns szöveggel, de azt már elfelejtettem mi is volt.


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Jan. 19, 2023 4:31 am
Sif && Thor

Talán... Mondom csak talán! Előfordulhat, hogy megzavart a jelenléte. Meglehet, hogy egy cseppet másfelé kellett volna figyelnem, és hagyni had menjen minden a maga szakaszában, és tempójában, de még is mikor nekimentem a bútordarabnak, amiről jól tudtam, hogy ott van, hisz én tettem oda, még is váratlanul ért, hogy a kádban pancsol. Meglepődtem, hisz azt hittem múló szeszély lehet, vagy épp csak azért jött, hogy ... De nem. Sif nem olyan volt. Túl kedves, és túl jó hozzám a kilóméter hosszú lajstromlistám ellenére is.
Szóval miután kimorogtam magam, leszedtem egy italt a szekrény tetejéről, hozzá poharakat, majd úgy gondoltam felteszek egy lemezt, s mindezek után esett meg, hogy vitt magával a zene, mint valami normál embert, s ahelyett, hogy megcsináltam volna a hiányzó felüléseket, inkább léggitároztam, és énekeltem, ahogy azt elég ritkán tettem. Szóval igen...pedig nem is ittam le magam a sárga földig.
Az első kérdésre nem reagáltam érdemben semmit, hisz vitt magával a zene, de a következőre már kinyitottam szemeim, főleg mikor meghallottam, ő is énekel.
Elmosolyodtam.
-Egész nyugodtan! -tártam szét karjaim, mint egy jelezve egész nagy a padló van hely bőven, majd visszahúztam karjaim.- Ez a legjobb rész! Most! Figyelj!!- már emeltem a karom, csuktam a szemem, s pendült a láthatatlan gitár, miközben énekeltem, s arra a pillanatra elfelejtettem minden gondom.
Ha ő is énekelni kezdett, hát az oldalamra fordultam, felkönyököltem, s úgy figyeltem őt egy mosollyal az arcomon.
Nem gondoltam, hogy vissza fog jönni hozzám megint... Nem gondoltam, hogy ujfent utat enged számomra, de még is megtette. Nyitott, és ên meg... visszadültem a hátamra, beletúrtam a hajamba, majd egy pillanatra lehunytam szemeim, aztán felpattantam, elvettem a kis asztalra készített üveget, és a poharakat, majd visszatelepedtem mellé.
Alaposan megnêztem scelgondolkodva cirógattam meg a cimkét.
-Van ötleted mire kaptuk? Az igazat megvallva, arra sem emlékszem, hogy kitől...- húztam el a szám, majd elmosolyodtam.- Megbontsuk?
Válaszától függően vagy kinyitottam, vagy visszavittem a polc tetejére.
Ha a megivás mellett döntött, kibontottam, s töltöttem mind a két pohárba, az egyiket felé nyujtottam, majd beleszagoltam.
-Nos, akkor ahogy itt mondják, a puding próbája az evés... Szóvaaal!- koccintásra emeltem poharam, s ha megvolt, hát belekortyoltam. Köhintettem egyet, majd összeszaladt szemöldökkel néztem az üvegre, és a cimkéjére. -Aha...jó cucc!- ismét belekortyoltam. Erős volt, markáns, és volt valami kellemes aromája, amit nem tudtam beazonosítani.
Ha nem bontottuk ki, akkor felkeltem, visszatettem a polcra, majd szedtem elő tányérokat.
-Éhes vagy? -szóltam ki a konyhából, majd válaszától függően szedtem ételt, s telepedtem le az asztalhoz enni.
De ha italoztunk, akkor a szőnyegen üldögéltem, a kanapé oldalának vetett háttal, s próbáltam előkotorni, kitől is kaptuk hajdan az üveget, s miféle alkalomra, ha csak Sif addig nem mondta még meg


Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Szomb. Jan. 07, 2023 10:09 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Hangokat hallottam, puffanást, majd valami morgás is beütött, aztán a TV hangja ütötte meg füleimet. Elmosolyodtam. Kuncogni kezdtem, halkan. Hiányzott ez az egész és kellemes volt még így is. Kellett mindkettőnknek a normális társaság, szóval a hiány ott lebegett mindkettőnk feje felett. Kinek így, kinek úgy. Csak valakinek meg kellett lépnie a dolgokat. Én mondjuk megelégedtem a látványával is. Aztán majd a helyére billen minden egyéb is. Rövid idő telt el, míg a víz kellemesen forró volt, ahogy hűlt, úgy éreztem hogy menni kellene, szóval felálltam, kiszálltam, egy törölközőt csavartam magamra, eltakarva melleimet. Aztán átballagtam a szobába, hogy magamra vegyek friss ruhákat. A hajamon dörgöltem egy keveset, végül a törölközőt visszavittem a fürdőbe, hogy felterítsem száradni. A levetett ruhadarabokat a mosatlan közé helyeztem, a fürdővizet kiengedtem és kitakarítottam a habot belőle. Hallottam a zenét, halottam férjem énekhangját is. Nevetni kezdtem, jóízűen, még a könnyem is kicsordult tőle, aztán a helyszínre értem. A látvány mosolyt fakasztó volt, ahogy néztem őt, miközben a szőnyegen léggitározott és énekelt is közben. Láttam a két poharat, majd az ételhez is oda léptem a konyhába, de minden rendben volt vele. Készen van. A mosogatógép is ki volt pakolva, fejet ingattam szemet forgatva, szóval lekapcsoltam mindent is, aztán visszaléptem meleg szívvel a férfihoz. Félre billentett fejjel néztem végig rajta, a mosolyom levakarhatatlan volt. Kedves mosoly volt, nem a lenéző fajta, olyat talán nem is tudnék neki szánni. Az énekbe, a refrénbe beszálltam én is, reméltem csak, hogy nem fog faképnél hagyni, szóval hasonló beleéléssel mint ő, csak halkabbra vettem. Együtt akartam vele újra mindent is csinálni. Ezzel is kezdhetjük a megbékélési fázist, nekem ez is megfelelőnek bizonyult. - Nem vagy éhes? Nem szeretnél enni? - tettem fel a kérdést figyelve őt lent a földön, még mindig félre billentett fejjel figyelve az arcát és a szemeit ha kinyitotta azokat. Nem ültem le, kényelmesebb volt jelenleg ácsorogni, úgy pillantva rá boldog szemekkel. Pillantásom elsiklott a 2 pohárra és az üvegre is. Óh. Ajkaimra is kiült ez az egy apró szócska, hiszen az elég régóta fent volt a polcon, nem is tudom már milyen alkalom volt.  
- Beszállhatok? - érdeklődtem végül finoman, apró mosoly kúszott ajkamra, miközben lepillantottam hozzá. Ha még nem kelt fel onnan...

//Öltözet//

[/quote]
Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Jan. 05, 2023 4:48 pm
Sif && Thor

Nyertem. A néni mosolygott, s talán szereztem neki pár kellemes pillanatot, szóval visszatértem Sifhez, segítettem elpakolni, majd a nehezebb dolgokat én cipeltem egészen hazáig.
Engem nem zavart a csend, sem pedig az, hogy nem szóltunk egymáshoz. Az alatt a néhány hónap alatt alaposan megszoktam, s tudtam, ez csak némi hallgatás, s szükség volt rá ahhoz, hogy egyszer majd visszatalálhassunk önmagunkhoz.
Odahaza aztán lepakoltam a cuccokat, eltettem amit nekem kellett, majd mentem a szobába, hogy átvegyek valami edzős cuccot, s lementem az alaksorba, hol lámpát kapcsoltam, majd felcsaptam a kedvenc számom, s megálltam a bokszzsák előtt, s püfölni kezdtem. Előbb lassan, majd egyre ütemesebben, majd végül a lábam is lendült, majd jöhetett pár fekve nyomás, súlyzó emelgetése, majd a futópadra tettem fel magam, s szaladtam pár mérföldet.
Nem mondom, hogy nem fáradtam el az idő teltével, de azt sem, hogy annyira kiütött volna, egyszerűen csak jólesett mozogni, s az érzés, hogy nem voltam egymagam, adott az egésznek egy kellemes felhangot.
Egy kis törölközőben megdörgöltem az arcomat, kikapcsoltam az addig hangosan üvöltő zenét, majd felmentem, tiszta törölközőt szedtem elő, aztán teljesen megfeledkezve arról, hogy nem egyedül vagyok, dobtam le magamról a felsőm, aztán a fürdőnél megütötte fülem az énekszó, s elkalandozott a tekintetem, szóval annak hála nekigyalogoltam a kanapé oldalának. Átestem rajta, s elterültem a fekvő felületen, majd arcom belefúrtam, körbeforgattam szemeim miután átfordultam a hátamra  megdörgöltem arcomat. Hogy lehetek ilyen béna?! morogtam volna még egy jó darabig, de egy pofavágás kíséretében felkeltem, elvettem a kapcsolót, benyomtam a tévét, hisz akár azt is hihette ha észrevette a kis akciómat, hogy direkt csináltam, és már is nem annyira égő az egész bénaság.
Eredetileg fürödni akartam. Venni egy kellemes fürdőt, hogy aztán lazulgathassak kicsit a kádban, de elfoglalta, így nem adatott meg. De nem morogtam rajta, csak felkeltem, bevettem magam a konyhába, meglestem a kaját, s elégedetten hümmentettem, majd belekóstoltam ha már készen volt. Ha nem, akkor csak megkavartam, ám egy falatot akkor is loptam, aztán a polc tetejéről levettem egy régi üveget, ami már nem is tudom mióta állt odafent, de úgy gondoltam, igazán felbonthatnám már, ha egyszer annyit tartogattam.
Szóval elővettem két poharat, egyet Sifnek, egyet pedig magamnak, majd az üveg és a poharak társaságában visszamentem a kanapéra, hová letettem magam, majd belekortyoltam a 20 éves italba, majd gondoltam egyet, s előszedtem egy lemezt, lekapcsoltam a tévét, felcsaptam a lemezjátszó tetejét, s magam sem tudtam miért, pedig már régóta nem került a kezembe az a lemez, és miért pont azt a dalt választottam, de felcsendült a régi ismerős dallam, majd a refrénnél magam is beszálltam, miközben a konyhában ténykedve pakoltam el a mosogatógépből, s  teljesen megfeledkeztem arról, hogy eredetileg fürödni akartam.
-Life is a highway I wanna ride it all night long, If you're going my way, I wanna drive it all night long!! - tudtam az egész szöveget, de még is mindig csak ennél a résznál szálltam be, majd miután végeztem elvágódtam a puha szőnyegen, hisz eredetileg akartam csinálni még pár felülést, de helyette léggitároztam, pofát vágtam, majd énekeltem ismét pár strófát.


Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Jan. 05, 2023 4:06 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Elmagyarázta, hogy a néni miért olyan amilyen. Hogy a családja leszarja, nagy ívben. Igen így érthető, de tényleg szurkoltam neki, hogy minden rendben menjen. Thor mindig is segítőkész volt és nem csak velem kapcsolatban. Ezt szerettem benne leginkább és azt, hogy odaadó...mindig. A pénztárnál nekem adta a tárcát, majd elviharzott, hogy segítő kezet nyújtson az idősebb korosztályú néninek. Csak mosolyogni tudtam, hogy mennyi mindent megtesz egy mosolyért, hogy a néni megpuhuljon. De tudtam, nem csak ezek miatt teszi. A valódi szándék is ott lapult. Valóban segíteni akart és ez többet jelentett nekem is. Fizettem, majd kitoltam a kocsit, hogy eltudjuk őket pakolni. Thor visszatért és az öröm ott sugárzott mindenében. Győzött.
- Tudtam, hogy sikerülni fog. - mosolyogtam rá, majd mehettünk haza felé. Csend telepedett ránk, az út nem volt vészesen hosszú, de ez így kínos volt. Mondjuk nem is az utcán akartam a dolgokat megbeszélni vele. Csak ránk tartozott. Csak ő és én. Megbeszélni és újra együtt élni, nem csak meglenni a másik mellett. Zárjuk le, kezdjük újra, szeretem őt. Bármire képes lennék érte, de elhagyni sose! Haza érve egyből pakolni kezdtem mindent a helyére, be a fürdőbe, be a szobába, hütőbe, mindent a saját helyére. Ahol megtalálom. A húst egyből előszedtem, vettem elő kést, deszkát és előkészítettem. Hogy ma este, vagy holnapra legyen Thornak valami ehetőbb étele.  Dúdolni kezdtem, az a dal jutott eszembe, amivel közösen szoktuk eladni a házat. Felvágtam hozzá némi hagymát, a húst is olyanra szeltem, ahogy azt ő szerette, majd a sütőbe tettem. Felkapcsoltam, aztán nekidőltem a pultnak egy sóhajjal. Ránéztem az időre, majd vetkőzni kezdtem. Póló le, lépéseim a fürdőbe vittek, ahol aztán már vettem is le sorban a ruháimat, ám az ajtót nem csuktam be. Beindítottam a vizet, hogy kellemes legyen a hőmérséklete, hogy a mezítelen testemet bele tudjam meríteni. A hajamat megmostam apró elnagyolt mozdulatokkal, leöblítettem, majd sóhajtva kifordultam hogy a kezeimet a kád szélére helyezzem, államat arra helyezzem... dúdoltam. Újra előjött az a dal. Elmosolyodtam. Nevetni kezdtem, majd énekeltem. A közös dalunkat, ami megunhatatlan volt mindig is számumnkra. Mindig eszembe jut és dúdolni szoktam, ám most nem vagyok rest az énekléshez sem.  


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Jan. 05, 2023 2:58 pm
Sif && Thor

Szóval bandukoltunk a bolthoz, odabent pedig, ahogy a szokás megengedte, úgy indultam utamnak, de persze nem rohantam, hisz nem feledtem el, hogy nem egymagam érkeztem, szóval ahol kellett, ott megálltam, s vártam egy darabig, majd a szomszéd nénivel incselkedtem, s olykor ironikusan, olykor teljesen komolyan szólaltam meg.
A bemutatást kicsit túlzásnak gondoltam, de mégsem indultam a néni után, hogy megfedjem, mennyire nem illendő csúnyán mutogatni ott ahol kis gyerekek is lehetnek, de mivel tartottam attól, hogy a végén lefújna egy sprayvel, így inkább annyiban hagytam az egészet, ám a pultnál azért segítettem neki levenni valami cuccot a magasból.
S megkaptam érte a jutalmat, egy széles mosolyt, de lehetett akár fintor is, de én még is mosolynak gondoltam, aztán jeleztem, hogy győzni fogok, és valahogy egy cseppet sem érdekelt hogy Sif kinevetett, csak az adott pillanat foglalkoztatott, és az, hogy képes volt elterelni a gondolataimat az egész katyvaszról, amibe kevertem saját magam.
-Győzni fogok, mert győznöm kell, és meg kell puhítanom. Képes mosolyogni, csak elfelejtette hogyan kell… az unokái nem látogatják, a fia egy balfasz, a menyéről ne is beszéljünk… - magyaráztam, mintha csak egy pletykás vénasszony lennék. Tény valóban sokat tudtam a néniről, hisz figyeltem, hallottam a veszekedéseket, mikor az udvaron heverésztem az esőben, vagy éppen csak a napon süttetem a hasam.
Közben összeszedtem azokat, amikre szükségem volt. Borotva habot nem vettem, mert éppen nem akartam megszabadulni az arc szőrzetemtől, de tettem oda sampont, meg tusfürdőt, hisz abból is elég kevés volt már.
- Nem. Minden megvan. - bólintottam, majd ballagtam kifelé a pénztárhoz, ahol aztán odaléptem a nénihez, s kedves mosollyal arcomon emeltem kékjeimet irányába.
- Segítek kivinni a kocsijához! Biztos nagyon nehezek!
- Oh… hát… - körbenézett, talán azt latolgatta, elzavarjon e, miközben a biztonsági őrért kiállt, vagy elfogadja a segítséget. - Köszönöm… igazán… kedves…. - felelte végül fa arccal, hisz úgy gondoltam, már rég elszokott az efféle segítségtől.
Kifelé menet, odaszóltam  még Sifnek.
- Mindjárt jövök!! - azzal odadobtam neki a tárcámat, hogy abból fizessen, mint ahogy régebben is tettük, majd mentem a nénivel kifelé a kocsihoz.
Ott aztán megálltam, s mikor kinyitotta a csomagtartót, betettem a táskákat.
- Ezzel meg vagyunk… - ő felemelte kezét, majd megpaskolta az arcom.
-Huligán!! - suttogta mosolyogva, aztán elköszönt, s beszállt a kocsiba, én meg egy ezer wattos mosollyal mentem vissza Sifhez, zsebre vágott kezekkel, önelégült pofával.
- Győztem!! Mosolygott! - elégedett voltam. Ennek ellenére elvettem a táskákat, hisz a nehezét én magam akartam vinni, bár az összes pakkal elboldogultam volna.. Még is nyugodtan ballagtam mellette, csendesen, azon agyalva, vajon mit kellene tennem ahhoz, hogy meg… de nem. Nem akartam bocsánatért kuncsorogni, hisz valóban hibáztam. Nem akartam a kedvét sem elrontani, vagy ha még sem volt jó kedve, hát akkor tovább rontani, de ezer meg egy forgatókönyv kavargott a fejemben, s mindegyiknek az lett a vége, hogy egymagam maradok a bűneim végett.

Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Jan. 05, 2023 2:30 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Megindultunk, beszéltem a problémáról, részben mi miatt is maradtam a barátnőnél. Tudom, hogy szólhattam volna, akartam is, de úgy voltam vele, megy az nekem is és nem árt ez a kis különlét. Egy kicsit ártott csak. A boltba érve Thor kocsit ragadott, megmosolyogtam a gyerekes megmozdulását, aztán körülnéztem magam is, vajon nekem, vagy nekünk mi szükségünk van otthonra. Figyeltem miket tesz bele, pakoltam bele én magam is egy pár almát, feltűnt, hogy egy nénivel incselkedik. Felvon szemöldökkel néztem Thort, majd a néni, aztán mosolyba fordult az arcom. Aztán halottam Thort is a nénivel kapcsolatos dolgokat. Mosolyt akar csalni az arcára. A szomszédunk. Eddig csak a táskájával találkozott. Figyeltem a nénit, aki bemutatott Reidarnak...o-ké. Ez egy hosszú ismerkedés első lépése lehet.  
- Igen, imád. Ez tisztán látszik az arckifejezésén. - mosolyogtam, majd meg simítottam a karját, aztán figyeltem mi mennyibe kerül, olykor odébb mentem, majd elindultam a fertőtlenítőszerek irányába. Lekaptam a szokásost, amivel szerettem takarítani, úgy láttam nem árt majd egy kört tennem ilyen téren, szóval a kocsihoz léptem és már csak azt láttam, hogy püfölik a férjemet. Kicsúszott egy halk nevetés, majd Thor győzelmét tapsoltam meg.  
- Igen, igen! Neked szurkolok! - nevettem el a végét a győzelmi mámora miatt, de szentül hittem benne, hogy eljut a céljáig. Mindig eljut és én segítek majd benne, ha padlót fog bármiben. Hiszen esküt tettünk a hold alatt. A pékárukhoz léptem, pár zsemlét tettem a kosárba, meg sajtos finomságokat. Aztán a húst is megnéztem, kértem egy csomó mindent, jó pár kg-al, hiszen egy férfinek mindenféle húst ennie kell, szükséges a szervezetének! Részemről ennyi a vásárlás, enni kell, takarítani megint csak, a többi pedig másra tartozik.  
- Még szeretnél valamit esetleg? - kérdeztem Reidar mellé lépve a kocsit fürkészve. Nem foglalkoztam a sörrel, sem mással, hiszen megérdemli. A lényeg hogy a főzéshez és sütéshez meg van minden. Ha meg van minden, akkor mehettünk a kasszához, ahol fizettem, hiába álltam ellenálásba, nem engedtem a dolgokból. A táskákat előszedtem, majd pakolás után mehettünk is. Az apróságokat vittem, amik nem voltak oly nehezek, de a sört és húst rábíztam a haza útra.  


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Hétf. Jan. 02, 2023 3:38 pm

Ellen Øen Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Sif && Thor

Végül amellett döntött, hogy gyalogoljunk, s valamiért én annak az eshetőségnek sokkal jobban örültem, szóval elmentem összekészülni, hisz még sem akartam valami otthoni vacakban elmenni, bár az sem igazán érdekelt volna.
Még is magamra vettem egy másik szakadásmentes farmert, hozzá egy világos pólót, majd cipőt húztam, s indulásra készen álltam meg karba font karokkal, aztán megvontam a vállam.
- Az is megfelel. - bólintottam, aztán a hús hallatán elmosolyodtam. - Mindegyik tökéletesen hangzik. - elég volt csak egy cseppet belegondolnom, hogy elég régóta nem főzött rám senki, és már maga a lehetőség is tökéletesnek hatott. Szóval elmosolyodtam, úgy szegeztem rá a tekintetem, arcomon halvány mosollyal, s mikor ő is készen állt, már indulhattunk is a bolt irányába, hogy megvegyük mindazt, amire szükségem volt odahaza… illetve amire szükségünk volt? Furcsa volt még az az egész, de talán idővel majd visszaszokok a gondolatba, és egy idő után már nem csak én leszek, hanem ismét ott lesz az a bizonyos mi is.
Odakint felajánlottam a karom, s ő belém karolt, szóval úgy haladtunk az utcán, s hallgattam feleletét.
-Ráncba szedted? - vontam fel fél szemöldököm,  vigyorogva emeltem rá kékjeim, s mellé kacsintottam is egyet, ám vonásaim elkomolyodtak, hisz tudtam nem tréfa dolog volt ez, szóval nem is érte meg vele foglalkozni.
-Szólhattál volna. Tudod, hogy… - hirtelen hallgattam el, dörgölve meg szabad kezemmel tarkómat, hisz ráeszméltem miért is voltunk külön, s mi okból nem szólt, hogy segítség kellene, s a gondolatra újfent elkapott a magam iránti harag, és utálat, amit nem tudtam egykönnyen levetkőzni, szóval nem is emeltem rá tekintetem, s nem is szóltam többet, csak mentem mellette csendesen, míg oda nem értünk a bolthoz, ahol a fotocellás ajtó kitárult előttünk, s így együtt léphettünk be oda.
Odabent fogtam egy kocsit, aztán tolni kezdtem, majd egy idő után, mikor nem volt elöttünk senki, kicsit megtoltam, majd ránehezedtem a fogókájára, s úgy gurultam egy keveset, majd megálltam a zöldségek előtt, pimasz mosolyt küldve egy idős néninek, aki rosszalló pillantást vetett felém, mire kiegyenesedve megköszörültem a torkom.
- Csókolom! - zavartan fogtam meg egy narancsot, körbeforgatva a kezemben, mosollyal az arcomon, s talán még intettem is a néninek, majd felvettem egy másik narancsot, lemértem őket, s betettem a kosárba, majd még tettem oda néhány zöldséget, csak a szokásost, hisz jól emlékeztem miket szokott használni a főzéshez, de nem mentem tovább, hanem bevártam őt, aztán igyekeztem nem komiszkodni a nénivel, mint eddig minden egyes vásárlásom alkalmával.
Ha Sif odaért mellém, akkor közelebb hajoltam hozzá, s úgy mondtam neki halkan.
- Vagy egy hónapja azon dolgozok, hogy mosolyt csaljak az arcára… ott lakik a szomszédban, de eddig csak a táskájával csapkodott meg… - odapillantottam a nénire, intettem neki, mire laza eleganciával felmutatta a középső ujját, én meg mosolyogva  intettem vissza, s mosolygás közben mondtam. - Imád engem!
Aztán Sifre kacsintottam, majd haladtam tovább, s leemeltem pár dolgot az egyik polcról, majd elgondolkodva álltam a sörök mellett. Végül amellett a darab mellett döntöttem, amit az Álffal ittunk a napokban. Az utóbbi időben az a márka jött be a legjobban, szóval tettem oda pár dobozzal.
Kicsivel később, mikor ismét megpillantottam a nénit, épp egy konzervet próbált levenni a felső polcról, szóval odaléptem hozzá.
- Segítek. - szóltam lágyan, aztán leemeltem azt onnan, s köszönetképpen nekemcsapta a táskáját.
- Huligán!! - morogta, de ott bujkált egy mosolyszerűség az arcán, majd mikor továbbment, mutogattam utána Sif-nek.
- Mosolygott!! Győzni fogok!!

Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 23, 2022 7:01 am

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Férjem távolságot tart, testileg és lelkileg is, talán az elméjét is sikeresen elzárta előlem, hogy a gondolatait megtartsa magának. Nem, sosem tudtam a gondolatokban turkálni, de a férjemmel olyan szinten voltunk, hogy mondani sem kellett és mindig tudtuk mire gondol a másik. Mára ez kihűlt, de csak idő kell és újra elő bukkan majd ez is. Nem erőszak, csupán gyengédség kérdése. Az orhidea említése rá vall, így nem lombozom le a kedvét, szeretném megkapni, így legalább kimozdulunk itthonról. Nem írom akkor össze, hiszen tudja, hát rendben, elhiszem, mosoly költözik az arcomra, a lelkemben kicsit elszálnak a felhők. Szereztem pár táskát, melybe kényelmesen elférnek a dolgok, mivel nem tudom mennyi minden kell, így tanácstalan vagyok a folytatásban. De ő addig felöltözik, addig nyugta van a kérdéseimtől. A kabátomat vettem fel, majd a táskámért nyúltam a kérdésére pedig egyből ráemeltem a tekintetem.  
- Az attól függ, hogy mennyi mindent kell vásárolni. - elmerengtem egy pillanatra, hiszen olyan sok minden nem lehetett, de aztán vállat vontam. - Gyalogoljunk. Jót tesz a séta. - a közelébe léptem felkészülve a vásárlás pillanataira, de kérdése elgondolkodtatott. Szivem nem vert olyan gyorsan, a légzésem normálisra váltott a közelébe. Arcára pillantottam, végül szemeibe állapodtam meg.  
- Valami rakott zöldséges-húsosra gondoltam, amit a sütőbe sütnénk... - jó nyilván a zöldség gondolata rémisztő egy ekkora embernek, de aztán a következő gondolatot is felhoztam.  
- Vegyünk jávorszarvas húst, azt sokféleképpen megcsinálhatom. De ha odaérünk, majd meglátom mi van. És hogy te mit kívánsz meg. - nem akartam ráerőszakolni a dolgokat, így elhessegettem az ételkérdést és indulhattunk is. Gyalog. Belé karoltam és indulhattunk is az útra. A táskámba rejtettem a táskámat, a kabátomat összehúztam. A közelsége bátorító volt és egyben nyugtató is. Az utcát figyeltem, a csendet ami ide telepedett közénk és az egész helyre. Kérdésére azonban nem kezdtem el nyugtalankodni, nyugodt maradtam és rettentően jól esett a kérdés. Őszintén is feleltem rá.  
- A barátnőmnél húztam meg magam. Szülinapja is volt, a gyerekei szülinapját is megünnepeltük. Segítségre volt szüksége így segítettem neki, mert kicsit bajban van. A volt férje zaklatja, szóval ráncba szedtem a tagot... - gyűlöltem ha egy nőt zaklatnak testileg és lelkileg, hiszen egy halandóról volt szó. A munkahelyem rendszeres takarító nője, aki a szívembe nőte magát. A segítségem pedig jól jött, főleg mert ő olyan védtelen, de a gyermekeiért bármit megtett.  
- A férfi betört a házba, követett több alkalommal is minket, veszekedést alakított ki, kezet emelt a gyerekekre, elakarta őket vinni...egy agresszív alkoholista. - sosem féltem ezektől az illetőktől, elintéztem a dolgot, a rendőrség felügyeli a továbbiakban. Távolsági végzés van, szóval norvéga másik végében tartózkodik a fickó már. És persze dolgoztam is, hiszen attól hogy itthonról leléptem, attól még a munkámat meg kellett csinálnom. Persze úgy, mikor Thorral nem tudtunk összefutni. Szóval nem is tudom, hogy miatta mentem el, vagy a barátnőm miatt, hogy segítsek neki. Nem haragszom Thorra ez biztos. A pillantásom az övével találkozik, mikor felemelem a fejem, hogy ránézzek. Egy mosolyt is megengedek felé, olyat, amivel állandóan illetem őt sokszor.


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Dec. 22, 2022 5:41 pm

Ellen Øen Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Sif && Thor
Nem mintha mást akartam volna menni vásárolni, de volt benne valami megnyugtató, higy erre is hajlandó volt. Így nem kellett esetleges kínos csendnek lennie közöttünk, vagy éppen olyas fajtának, mikor... Nem is tudom. Rég nem voltunk már ennyire közel egymáshoz, s talán az egész az én hibám volt, hisz mindig az volt. Túl csapongó a lelkem, vagy szimplán csak egy szemét disznó vagyok.
A gondolatot elhessegettem, de nem kergettem el végleg.
Minden esetre bólintottam szavára, s még egy mosolyt is megengedtem magamnak.
-Eddig nem élvezetből tettem.- vontam meg a vállam, aztán lassan felkeltem, s említést tettem az orchideáról, amit meg akartam venni neki, ám úgy hogy itt volt, egy árnyalatnyival talàn egyszerűbb lesz a dolgom, mert tudni fogja melyik lesz a megfelelő, s nem csak én választok egyet.
-Csak mikor eszembe jutsz valamiről.-magyaráztam egyszerű szavakkal, hisz puszta tény volt még elöttem is, hogy az elmúlt napokban nagyon sokszor gondoltam rá, ahogy arra is, hogy ez a rengeteg szarság csak is azért történik, mert annyi rosszat elkövettem ellene. Megcsaltam, átvertem hazudtam, és ő még is hű maradt, én pedig egy utolsó szemétládaként megkaptam a magamét. Minden pillanatot megérdemelve.
Vonásaim elkomorultak a gondolataim menetére, majd belőle csak következő szavai zökkentettek ki.
-Nem kell összeírni. Tudom mi kell.- feleltem őszintén, majd míg ő táskákat keresett elő, addig én szereztem magamnak zoknit, hogy aztán belebújhassak a cipőmbe.-Mehetünk most is. Kocsival, vagy gyalog...-felé fordulva várakoztam válaszára, s közben kaptam egy kérdést vagy inkább kettőt.
-Te mit ennél?- kérdeztem vissza inkább, mert az igazat megvallva, semmi tervem nem volt. Nem szokásom agyalni az ilyesmin. Sokkal jobban kedveltem a spontán pillanatokat, mikor az otthon fellelhető kajákból kiokoskodok valamit, ami eddig szerencsére mindig ehetőre sikeredett.
Ha a válasz igen volt, hát akkor felvettem a kabàtom, s már mentem is a kocsim felé, feltéve ha azzal akart menni.
Ha nem, akkor megvártam míg kijött, majd zártam az ajtót, hogy aztán zsebembe rejtett kezekkel haladhassak tovább, s ha talán belémkarolt, akkor sem ellenkeztem, hisz titkon rettentő jölesett a közelsége.
Titkon szomjaztam minden kedvességre, mi feledtethette velem gyarlóságom. Nem kellene ennyire önmarcangolónak lennem, ám a lelkiismeret komisz jószág. Komisz, és szörnyen gonosz.
-Merre jártál mostanában?- pillantottam felé, kedvesen, követelés mentesen, hisz ha nem felelt, azért sem sértődtem meg.

Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 20, 2022 11:26 am

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Nem tervezett sokfélét mára, bár ilyenkor futni szokott. Ezt elhagyja ma, vagy majd később tervezi bepótolni mindezt? Nem szeretnék bepofátlankodni a napi rutinjába, csak szeretném ha tudná, nem hagyom magára. A székre ültettem, kérdést tettem fel, ám a válasz meglepett. Elfogyott a kávé. Vásárlás. Az egy jó program. Elmosolyodtam, miközben figyeltem őt.  
- Akkor elmegyünk bevásárolni. - nem okozott gondot ez a dolog, hiszen nem akart ezzel foglalkozni, így nem is erőszakoltam magam rá. Pedig...ha tudná. Biztos tudja. Figyeltem a szavakat, ahogy kiejti őket, ahogy megvakarta a tarkóját. Más lett. Másként lát dolgokat. Minket. Az érzelmeit felém. Nem akarom elhagyni, fájna a szívem, a lelkem, a testem. Mindenem. Fájdalmat okozni ezzel neki...nem akarok. Sose. Megtettem legutóbb, többé nem hagyom el. De a bizalmat újra kell fektetnünk a másikba. Tudom!  
- A főzés remek dolog, főleg ha később élvezi is az ember. - kedves mosollyal figyeltem, miközben odébb ballagott, kicsit távolabb tőlem. Nem mentem a közelébe, ha a távolságot választja, akkor elfogadom. Hiszen mondta. Az elejéről akarja kezdeni, hiszen változnak a dolgok. Tehát nem lovagolhatok vissza az életébe úgy, mintha semmi sem történt volna. Igaza van? Fogalmam sincs.  
- Egy orchidea? Mindig akad valami új dolog, amivel kedveskedni szeretnél? - fejet ingattam mosolyogva, majd oldalra billentettem a fejem.  
- Mikor szeretnél elmenni bevásárolni? Összeírod hogy mi kell, mi fogyott el? Addig szerzek pár táskát. - mivel jó ideje nem voltam itthon, így nem tudom mit használ el és mit nem. De magam részéről tudom mit kell bevásárolnom, hiszen ilyen nagyobb bavásárlásokat nem tartottam. Itthon végre lesz alkalmam mindenre is. A konyha egyik fiókját kihúztam, néhány vastagabb táska lapult benne, még én tettem oda az utolsó itthonlétemkor. Előszedtem őket és a táskámba pakoltam. Talán elég lesz. Ha meg nem, akkor majd veszek még hozzá. Nem okoz nagy gondot.  
- Hova menjünk bevásárolni? - nyilván nem egy nagy bevásárló központ van a közelben, így eldöntheti melyik a szimpatikusabb és hol találunk meg minden olyat ami szükséges lesz. Illetva valami ehetőt is kellene varázsolni, ami nem épp gyorskajából áll.  
- Az ebéd mára vagy holnapra? Mit szeretnél enni? - tettem fel a kérdést, de persze ha nem akar enni normálisan, akkor elfogadom. Előbb fogja fel, hogy haza jöttem és nem haragszom. Hiszen lassan akar tovább lépni. Amit elfogadok.  


//Öltözet//

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 20, 2022 8:13 am

Ellen Øen Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Sif && Thor
Szeretett. Szerettem volna elhinni, hogy igazak a szavai. Szerettem volna elhinni, hogy legalább annyira szeret mint a növényeit, és azt, amit azok képviseltek.

Miközben beszélt hozzám, nem toltam el magamtól, hagytam, hogy öleljen. Hagytam, hogy része legyen a pillanatnak, s talán az én lelkemnek is adott némi megnyugvást jelenléte.
Hosszú idő óta, első alkalommal nem voltam egyedül.
Figyeltem miképpen csúsztatta fel kezét nyakamra, majd állapodott meg ott keze megállt az arcomon, én pedig nem vettem le róla tekintetem.
Én nem tudtam kimondani. Nem tudtam pontosan mit éreztem iránta már egy ideje. Ő mindig olyan jó, én meg ... szöges ellentétéi vagyunk egymásnak, és még is oly régóta alkottunk egy párt.
Mikor megfogta a kezem, mentem vele, s menet közben kezdtem el választ adni neki, miközben a növények ismét csak növények voltak.
-Nem voltak nagy terveim mára. Általában ilyenkor elmegyek kocogni, aztán hazaesek valamikor...-vallottam meg, hisz minek is hazudnék?!
A konyhába érve aztán lenyomott egy székre, ahová engedelmes gyermekként tettem le magam. A legerősebb Isten voltam hajdan, és még is egy nő képes úgy rángatni, mint egy rongybabát.  
-Elfogyott a kávé... az igazat megvallva vásárolni kéne.-magyaráztam, bár az is lehet, hogy az egészet csak terelésnek szántam. Nem akartam arra használni, hogy elnyomja a bánatom.
Miközben olykor megérintett, előbb a lábaimat fixíroztam, aztán ráemeltem kékjeim.
-Kezdhetnénk mindent az elejéről...én sokat változtam, s talán te is... Néhány dolgot már teljesen másként látok...- megdörgöltem a tarkóm, zavartan elmosolyodtam.- Még főzni is megtanultam...- lassan felkeltem a székről, majd körbementem a konyhában, aztán nekidőltem a pultnak, mellkasom elött összekulcsolt kezekkel.
-A minap láttam a boltban egy nagyon szép Orchideát, amid még nincs... Akad neki még hely... -pillantottam a szoba felé, ahol a növényei voltak. -Mit szólsz?
Ezekhez valóban lett volna kedvem. Lefoglalni az elmém, hogy szép lassan visszataláljak önmagamhoz, és ne az önsajnálat, és mardosó bűntudat útján járjak.

Vissza az elejére Go down
Ellen Øen Asheim
Kiskép :
Sif & Thor  You & me... return... 78712fc0e24ca8aa6528837514ea0727dbe7a128
Rendeltetésem :
Sif vagyok
play by :
Elizabeth Lail
Posztok száma :
18
User neve :
Csinszka
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Diplomata. Botanikus


Ellen Øen Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 16, 2022 10:32 am

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.

Thor <<>> Sif
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; Kimi no Chikara»

Az ölelésem elől vajon menekülni szeretne? Valóban ennyire őrlődik és nem tudja elengedni? Pedig megtenné ha könnyedén mennének a dolgok? Igen, valóban a sokadik volt, de kiszámolja ezeket úgy őszintén? Én a második esélyt sokadjára adtam meg számára, mert úgy szeretem ahogy van és nem akarom, hogy változtasson magán bármit is. A visszaölelése felért bármilyen más boldogság hormon helyett, boldog voltam mellette, nekem csak ő kellett és ezt túlmagyarázni sem tudnám. Szavaira elmosolyodtam, majd meg simítottam hátát, felpillantottam az arcára az ölelésem közepette.  
- Tudom. De attól még szerethetlek. Változások... minden ami benned van, a tiéd. Megbirkózunk együtt vele. A problémákkal. A bajainkkal. Bármivel amit elénk sodor az élet. Szeretnélek átsegíteni mindenen. - szavaltam csendesen őt fürkészve, el sem engedtem őt hosszú ideig, csak mikor a szavaim végére érkeztem. Elengedtem, tenyerem felcsúszott a válla vonalán, a nyakán, majd az arcán állapodott meg. Mosolyom őszinte volt felé, úgy éreztem tényleg haza érkeztem. Hozzá, s soha nem megyek el, támasza leszek örökkön örökké.  
- Szeretlek. Bármikor ki fogom mondani, bármikor éreztetem veled Thor. Nem foglak egyedül hagyni. - leengedtem a kezem az arcáról a szavak után, majd visszapillantottam a virágokra, melyek visszatértek az eredeti állapotukba, hagyva hogy maguktól növekedjenek, szépüljenek. A természet rendje. A tekintetem a férfire vándorolt, majd újra mosolyt csalogattam ajkaimra.  
- Mihez lenne ma kedved? - tettem fel a kérdésemet, majd a lapát keze után nyúltam, ha hagyta, akkor összefűztem ujjaival az ujjaimat, majd léptem ki vele a növények lepte szobából, magukra hagyva a szépet, hogy az életem legszebbjével töltsek el egy kis időt, ha hagyja. Ha velem jött, ha nem eresztette el a kezem, akkor a konyhába irányítottam a lépéseinket, ha segítette a dolgomat, akkor az asztalhoz székre ültettem, majd felé emeltem pillantásom.  
- Kávét? Sört? Sifet? - kérdeztem a végét már elkuncogva, de nem léptem el mellőle. Arcomon a mosoly ott volt. Ahogy az érintéseim is. A haját, a tarkóját, az arcát, vállát simogattam, attól függően hogy merre voltam a konyha mely szegletébe lépkedtem.  A táskámat is elpakoltam közben olyan helyre ahol nincs útban, majd kipakolok. Úgy sem engedném, hogy a kanapéra legyen száműzetve... a kabátomat a helyére pakoltam. De mindig visszaléptem hozzá.
Ha nem hagyta magát szeretgetni, akkor ha elhúzta a kezét az enyémtől, akkor sem sértődtem meg. Mosolyogva léptem el mellőle, valamilyét akkor is megérintve, hogy tudja, ne csak lásson, érezze is hogy tényleg jelen vagyok az életében.

//Öltözet//

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Sif & Thor You & me... return...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Thor & Aaron
» Thor & Malin | hello stranger
» worlds colliding | Thor & Sif

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: V. Frogner ;; :: Lakások Frognerben ;;
-
Ugrás: