M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Astrid Friberg
2 posters


Atla Estrith Hedeby
Kiskép :
Astrid Friberg 055cc71011f7909242a53017b2b7130edb6c870f
Rendeltetésem :
Freyja vagyok
play by :
ester expósito
Posztok száma :
36
User neve :
szuszu
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
modell, celeb
Előtörténet :
I am not a woman, I'm a god
I am not a martyr, I'm a problem
I am not a legend, I'm a fraud
Keresem :
Astrid Friberg Idriselba-actor

'cause you're the reason
I believe in fate,
you're my paradise
And I'll do anything
to be your love or
be your sacrifice

Astrid Friberg C4d9c5d73e42fdb6833cb012c437f7d8b8b57b9e


Atla Estrith Hedeby
Elküldésének ideje — Pént. Nov. 26, 2021 9:05 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Astrid Friberg
Kiskép :
Astrid Friberg Tumblr_inline_p7r6fwbmpN1sk47ji_100
Rendeltetésem :
Skadi vagyok
play by :
Kate Beckinsale
Posztok száma :
41
User neve :
Vic
Csoport :
Elátkozott
Pontgyűjtő :
34
Lakhely :
Oslo Vestre Aker
Foglalkozás :
üzletasszony
Előtörténet :

Silvery goddess of the snow,
Your shining beauty melts the cold

Keresem :
lost memories
little troublemaker pocketsatan


Astrid Friberg
Elküldésének ideje — Kedd Nov. 23, 2021 9:51 pm
Astrid  Friberg
Elátkozott
Skadi
A családom szerint hűvös vagyok • Ki ráz a hideg a tengertől, unom az egyhangú látványt. Az egyetlen állandó kiegészítőm a nyakamban lógó fehér kristály. Ezen felül ritkán látni rajtam a nyaklánchoz hasonló kristályú jegygyűrűt. Nosztalgikus napjaimon viselem leginkább. A gyermekeimet; Freya és Frey mindennél jobban szeretem, míg a férjemmel Njörddel elég bonyolult a kapcsolatunk, ugyanakkor tudom, hogy most hatalmas szüksége van rám.
Az ellenségeim szerint törtető vagyok • Bájaimat kizárólag akkor használom ha érdekem fűződik hozzá. Szeretem a havat, a körül ölelő hegyeket és a síelést. Nem véletlen, hogy a hegyekben hoztam létre egy síparadicsomot, ahol adva vannak a téli sportolási lehetőségek. Emellett nagy kedvencem a vadászat, melynek heti rendszerességgel szentelek időt. A félreértések elkerülése végett nem csak íjjal és lőfegyverrel vadászom. Jobb napjaimon -  mér pedig csak olyan létezik - befektetőkre vadászom leginkább mintsem állatokra.
Szerintem ellenállhatatlan vagyok • Egy istennő, aki a halandók között jár mégis milyen lehet? Földöntúli szépséggel rendelkezem, középhosszú barna fürtökkel, igéző kék szemekkel és vékony testalkattal. Belépek egy helyiségbe és minden szám rám tapad, mintha sose láttak volna hozzám hasonlót azelőtt. Mikor a földre érkeztem furcsáltam ezt, ma már megszoktam és lepereg rólam.


play by
Kate Beckinsale
életkor
kortalan
foglalkozás
üzletasszony
a karakter
saját
hirdető
-
fő karakterem
present norn
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
A válás nehéz volt, mégis elkerülhetetlennek tűnt. Kibékíthetetlen ellentét. Ez állt az indokláson, pedig tudjuk, hogy hazugság. Egyszerűen képtelenek voltunk alkalmazkodni egymáshoz, a másik által megálmodott életkörülményekhez. Alex mindig is a tengereket kedvelte, ahhoz húzott a szíve, míg az enyém a hegyekbe vágyott, ahol egykor atyám, Thjazi is élt. Furcsa, hogy az esetek nagy részében Njörd problémamegoldó képessége kiváló, kompromisszumok millióját kötötte hosszú élete során, hogy a leggyorsabb és legideálisabb helyzeteket teremtse meg. A feleségével azaz velem képtelen volt erre. Ketőnk harca régre nyúlik vissza, talán a döntése miatt kezdtem haragudni rá és váltam hűvössé. A döntése mely megváltoztatta az életünket és a gyermekeinkét is. Az első háborút követően hajlandó volt lemondani róluk minden ellenérzetem hidegen hagyva és oda adta őket Odinnak. Frey jogosan haragszik az apjára, míg Freya megbékélt. Anyai szeretetemnek hála én sosem mondtam le róluk és ha tehettem velük töltöttem az időmet, most sincs másképp a halandók világában. Jó kapcsolatban állunk, ugyanakkor hagyom hadd éljék az életüket, nem lógok a nyakukon. Tisztában vagyok az átokkal és csak reménykedni tudok, hogy valamelyik nálam hatalmasabb isten megoldást talál erre a kényes helyzetre. Muszáj hinnem benne mielőtt elveszítem a fiamat. Őt megtalálta a kórság, látom rajta, hogy szenved bármennyire tagadja. Az emlékeit apránként veszíti el, ahogy az emberek tudatából teljesen kikopik a léte. A lányom szerencsére mellette él a bajban, így nekem jutott a feladat, hogy meggyőzzem a férjem vegye fel vele a kapcsolatot, ássák el végre a csatabárdot. Felemelve a kezem könnyedén kopogok a viskó - számomra az a hotelomhoz képest - ajtaját, bebocsájtást várva.
- Alex, örülök, hogy ajtót nyitottál! Beszélnünk kell - szólalok meg, amint kinyílik az ajtó. Mielőtt bármit is mondhatna csókkal hintem az arcát, hogy ezt követően beljebb lépkedjek. Nem kell nekem invitálás, egykor ezt hívtam az otthonomnak. Az a kibékíthetetlen ellentét most semmisnek tűnik, ahogy előttem áll. Emlékszem az első találkozásunkra Asgardon, az első alkunknak köszönhetően lettünk férj és feleség, majd az idők folyamán összecsiszolódtunk. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szeretem még most is. Ugyanakkor nem élhetek vele együtt, mert a szívem a hegyekbe húz, a hótakaróval borított erdőkbe, ahol minden tiszta fehér. Körbe pillantok a házon, hogy húzzam az időt, azt vizsgálom, hogy mi változott mióta utoljára itt jártam. Felvillannak az utolsó látogatásom alkalmával történtek, hogyan feküdtünk az ágyban, míg a kandallóban pattogott a tűz. Néha vannak jó pillanataink, melyek arról árulkodni, hogy nem aludt ki teljesen a szerelem lángja közöttünk, ilyenkor elhiszem, hogy még van remény kettőnk számára. A kezembe veszek egy kagylót és azt vizsgálom, mintha ennél fontosabb dolgom nem is lenne, majd nagyot sóhajtva leteszem az asztalra.
- Beszélned kell a fiaddal, ez nem tűr halasztást. Éppen elég ideig haragudtatok egymásra - mondom ki a jöttem okát, nem tűrve ellenkezést. Mégis ellágyul a szívem és közelebb lépve végig simítok borostás arcán. A meghitt pillanatot a telefonom éktelen csengése szakítja félbe, mire megnézve a kijelzőt egy bocsánatkérő pillantással felveszem.
- Mondd gyorsan Gyda - az asszisztensem, aki a távollétemben ügyezi a sportkomplekszumot - Nem, az nem lehet. Tudod, hogy az őszi napéjegyenlőség ünneplésére akkor rendezzünk a bált. A meghívókat kiküldted már? Igen, ott a lista az asztalomon. Rendben, mindjárt indulok - hallottam, hogy még lett volna pár kérdése, de bontottam a vonalat, hogy figyelmem megint a férjemnek szentelhessem. Újra bocsánatkérően nézek rá, majd megforgatom a szemeimet, ahogy hallgatásba burkolódzik.
- Gyere el a bálra, ott lesznek ők is - szólalok meg újra egy apró mosollyal az arcomon, majd apró csókot hintek az ajkára - Ígérem legközelebb tovább maradok - ezt követően el is indulok a kocsihoz, hogy visszatérjek a hegyekbe. Túl sok az elintéznivaló és az idő sürget.
Vissza az elejére Go down
 
Astrid Friberg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hakon Friberg - Son of Odin & Skadi
» astrid & atla
» Eric & Astrid
» Astrid & Eisa | the inevitable
» unspoken feelings - Anja & Astrid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott elátkozottak ;;
-
Ugrás: