M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Whoreson


Astrid Friberg
Kiskép :
Whoreson Tumblr_inline_p7r6fwbmpN1sk47ji_100
Rendeltetésem :
Skadi vagyok
play by :
Kate Beckinsale
Posztok száma :
41
User neve :
Vic
Csoport :
Elátkozott
Pontgyűjtő :
34
Lakhely :
Oslo Vestre Aker
Foglalkozás :
üzletasszony
Előtörténet :

Silvery goddess of the snow,
Your shining beauty melts the cold

Keresem :
lost memories
little troublemaker pocketsatan


Astrid Friberg
Elküldésének ideje — Hétf. Jún. 13, 2022 9:45 pm
Karakter teljes neve
Isten
Skadi és Odin fia
A legkisebb gyermekem vagy, akit egyedül nevelek a hegyekben. Te vagy az egyetlen, aki velem él, miattad készült a szálloda melletti lakásunk alagsorába egy rúnákkal védett edzőterem, hogy megtanuld kezelni az erődet. Túlságosan fiatal vagy még és nem érted igazán mekkora hatalom van a kezedben, legalábbis én így gondolom. Páros jégtáncos vagy, a legjobb a környéken, nem véletlen, hiszen én edzlek a partnereddel együtt. A környezetünkben lévők nem tudják, hogy a fiam vagy, ez egy titok, így a sí paradicsom lakói, vendégei és alkalmazottai előtt edzőnek szólítasz. Ha ketten vagyunk, csupán akkor hívsz anyának. Direkt így neveltelek, hiszen a létezésed egy olyan titok, amiről csupán az apád és én tudunk. A mostoha apád Njörd mindig is tisztában volt vele, hogy nem az ő fia vagy, de sosem vetette ezt a szememre, hiszen neki is van elég fattya. Az apád maga Asgard királya, Mindennek Atyja, a nagy Odin, akinek a nevéhez minduntalan próbálsz felnőni. Te, drágaságom egy görbe este eredménye vagy, amire egyikünk se volt felkészülve, hiszen mindketten házasok vagyunk, ellenben akkor egyikünk se beszélt a házastársával. Kellemesnek induló, mégis titkokkal teli végkifejlet vagy. Sokszor azt hiszed nem szeretlek úgy, ahogy a testvéreidet, Freyt és Freyat. Pedig mind ugyanakkora helyet foglaltok a szívemben. Mindketten tudjuk titkon, hogy a lázadozásaiddal nem könnyíted meg az életünk és rendre felfordulást okozol magad körül. Arról nem is beszélve, hogy a hátam mögött jelenleg a fiatal asszisztensemmel mulatod az időt a tanulás vagy az edzés helyett. Látod rajtam, hogy sokszor elréved a tekintetem, mintha nem lennék Önmagam, de még csak nem is sejted, hogy utolért az átok. Előtted titkolom a legjobban ezt a helyzetet és amennyire lehet kihagyunk az istenek problémájából. Nemrég Odin felesége, Frigg tudomására jutott a létezésed, hála a tavaszi mulatságnak, amire betoppantál külön kérésem ellenére. Ez nem a te problémád, hiszen végre találkozhattál apáddal, de a következmények mindannyiunkat terhelnek a jövőben.

Ezek az alap tények, minden más a megalkotóra bízva. A név szabadon választható, a pb is alakítható, ha mással jobban eltudod képzelni. Nagyon várunk mindannyian!  sziv


SZABAD

play by
Hero Fiennes Tiffin | Froylan Gutierrez
életkor
26
foglalkozás
műkorcsolyázó
a családom szerint
bajkeverő
az ellenségeim szerint
kiszámíthatatlan
szerintem
elhanyagolt
Nem az apák gyöngye, meg kell vallani... És nem is te vagy az első gyereke a házasságán kívül. Ne várd, hogy pátyolgasson téged, mert azt egészen biztosan nem fog. De három lépés távolságból szeret, hiszen a fia vagy.

Frigg | Leonore Lindqvist •Mostoha-anya
Skadival éppen újra jó viszonyt ápolt volna, amikor számára is világossá vált férje félre lépése. Téged nem utál, ugyanakkor hosszú évszázadok kellenek még ahhoz, hogy a szívébe fogadjon.
Frey | Mattias Olsen • féltestvér |bátyj
Talán vele van a legkevesebb kapcsolatod az apádon kívül. Ő külön életet él a feleségével és zárkózottnak tűnik, legalábbis olyankor, amikor látogató megy Skadihoz. Nem tudod, hogy az átok miatt ilyen.

Róla se tudsz sokkal többet, mint a bátyádról. Annyi biztos, hogy mindennél jobban szeretik egymást.
Njörd | keresett • mostoha-apa
Skadi és Njörd kapcsolata mindig is az a se veled, se nélküled kapcsolat. Van, hogy Skadi eltűnik egy-két napra a tengerre máskor pedig hetekig nem néz felé, mondván gyűlöli a nagy kékséget. Ehhez mérten a ti kapcsolatotok se egyszerű. Elfogadta a létezésed, de sosem kezelt igazán fiaként - a sajátjával se tette - mindig volt benne egy egészséges távolságtartás.

Atla Inge Hedeby • féltestvér | nővér
Még nem tud a létezésedről, de valószínűleg kedvelni fog, ha egyszer megtudja az édesanyátoktól ki is vagy. Főleg azért, mert kicsit édestestvéreként fog rád tekinteni, hiszen őt is részben Odin nevelte fel mostohaapaként.
Gyda | NJK • Skadi titkárnője | szerető
Gyda egy éve került Skadi mellé, mint asszisztens. Az elején tökéletesen végezte a munkáját, ám mostanában sokszor eltűnik és fél információkat ad át a főnökének. A bálon véletlen kiderült Skadi számára, hogy több van Gyda és a fia között, mint egyszerű ismeretség. Rátok van bízva mi lesz a vége. Meghirdeted-e a lányt vagy szakítasz vele.

A keményebb bulik alkalmával ő mindig ott volt. A legjobb ivós, drogozós cimbid, akivel simán tudsz rendezni versenyeket ha olyan kedvetek van. Állítólag nemesi sarj, de úgy beszél mint egy út széli lotyó. Mindenkivel folyton flörtöl - veled is - mégis hangoztatja, hogy vőlegénye van. Sosem tudod hova tenni igazán, de ha kikapcsolódásra vágysz, csak őt kell hívnod és egyből ott terem.
Vissza az elejére Go down
 
Whoreson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: Karakterbazár ;; :: Keresett karakterek ;; :: Aktuális hirdetések ;;
-
Ugrás: