M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Plot-hálózat
3 posters


Milo Elden
Kiskép :
Plot-hálózat UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Hétf. Dec. 05, 2022 8:08 pm
Hali! ;)
Manihoz keresnék régi ismerősöket (vagy akár újakat)!  8(

Amit róla tudni érdemes:
Zárkózott és iszonyat kevés barátja van/volt/lesz, de ha te a hűvössége ellenére úgy gondolod, hogy a szövetségese lehetnél, akkor ne tartsd magadban, még akkor se, hogyha úgy gondolod ő nem tartana a barátjának téged.  facepalm
Ha ismered Sol-t – régebbről – akkor biztosan tudod, hogy Mani a Hold megtestesítője/istene (ahogy jobban tetszik) aki Sol ikertestvére. Mani olyannak tűnhet, aki keveset vitatkozik és nem avatkozik bele az istenek dolgába, sokkal jobban érdekelte őt mindig is, hogy a feladatát végezze és a csillagok „megteremtésével” ámulatba ejtsen mindenkit. De valahányszor valaki birtokolni akarta a Napot, a Holdat és még sok mást azért magában háborgott. Ő ugyanis ilyen. Van egy békés oldala – egy fényes, mint magának a Holdnak – és egy kevésbé kellemes, hűvős. Valójában csak az elköteleződéstől fél, az érzelmektől, de ezt nem mindenki látja meg, mert tesz róla, hogy ne a középpontban legyen. Talán, aki ismeri Hjúki és Bil történetét – az igazit, nem pedig a koholmányt (magyarázat az etmben) – az tudja, hogy bizony neki is van szíve, de olyan régen mutatta ezt meg bárkinek is, hogy az már tényleg csodának számít. :'(
Itt Osloban még nem sokat mozdult el a menedékhelyéül szolgáló lovardából, de amikor megtette bárkivel találkozhatott. Na ez a bárki lehetsz te! Felfigyelhetsz rá! Akár arra is, hogy esténként mennyivel élénkebb, mint nappal. Hogy neked mi dolgod lehet vele? Kitalálhatjuk közösen! Az élete nemcsak a lovarda körül forog, szeret rendezvényeket szervezni (egyelőre csak a lovarda népszerűsítésével kapcsolatos témákban, de a jövőben majd kitalálok neki egyebet is). Azért, mert imádja az ilyen aprólékos munkát, amihez az kell, hogy kimozduljon és kizökkenjen a másoktól való tartózkodásából. Ha valamit el kell intézni hát akkor kénytelen a sarkára állni és telefonálni vagy találkozót lebeszélni, ha az ügy nem ér meg csak egy sima telefonbeszélgetést.  8)
Ja, így hirtelen ennyi jutott eszembe, de amúgy nyitott vagyok bármire, ha esetleg a Hold ellensége akarsz lenni, hát legyen. harcra fel
De ha neked van előre elképzelt ötleted akkor ne kímélj, megoszthatod velem pmben és ha tetszik, akkor nem állok az álmaid elképzeléseid útjába. :D Én nem harapok, de az engem követő hatalmas farkasbébi lehet, hogy igen, szóval légy óvatos! muhaha
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Sziasztok!

Gullveig nem egy nagy erőbajnok, fizikuma eggyel a nulla felett áll, ezért egy olyan vállalkozó szellemű személyt keresek (nemtől, kortól, fajtól függetlenül), aki tudna kicsit lendíteni a helyzetén és megtanítaná néhány trükkre. Olyan valakit, aki jártas a közelharcokban (küzdősportokban/harcművészetekben, de az is ér, ha csak jó utcai bunyós) és edzőpartnere lenne hosszabb távra.

Ha érdekel, keress PM-ben.  lufis


Vittek is harcra fel
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Ahoy!

Adok még egy utolsó esélyt ennek a legénynek itt, hátha megtalálja a helyét a világban.

Main plothiányban szenvedő, tudós farkasnak keresek main plothoz illő karaktereket és eseményeket. Szeretnék valami forgatagot köré, ami itt tartja az országban, ugyan is a falkájának feloszlása - és az ismeretlen hiánya - további utazásra ösztökélné, ergo nem maradna meg. Kár lenne érte. Keresek valakit, akit megkedvelhet, vagy akire neki lehet szüksége valami miatt. Discordon, vagy pömöben megtalálsz (Discon és Axelen gyorsabban észreveszem)

Köszönöm a figyelmedet!
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Hey mindenkinek!

Jönnék egy plot csokorral, amit ide kipakolnék elétek, hátha valaki kedvet kap rá, vagy jó ötlete támad rá. Szívesen fogadok új élményeket, lehetőségeket. Emellett, ha van ötleted, de nincs a felsoroltak között, akkor bátran írj rám.


- Te vagy az egyik  szomszédom, akivel néha kerti partyzgatunk, ha úgy jön ki a lépés.
- Szobrász vagyok, így lehet jelentkezni bármilyen ötlettel, legyél gazdag vagy sem
- Nagy túrajáró törpe vagyok, szívesen csatlakozásnál valamelyik kalandomhoz?
- Ivócimborákat keresek nemtől függetlenül, mert lazítani tudni kell!
- Fedezzük fel a világot közösen, valamelyik nyaraláson!

+1
-  Huh mi a franc? Képes a kő szívem meglágyulni, mikor a közelemben vagy? Meddig jutunk el?



Halihó, további szépeket :)
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Szép napot Mindenkinek!

Bátorkodnék én is megpróbálni keresni.
Jégtáncos lánykámnak keresek kapcsolatokat.Bármilyen ötletet meghallgatok.
Köszönöm,hogy elolvastatok. lufis
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Keresem a Bajt!
Illetve, nem csak azt.

Keresem azokat a kapcsolatokat, amelyek egy átlagos - és nagyon nem átlagos - "ember" életében szerepelhetnek. Egy-egy ismerős, barát vagy barátnő, netán egy visszajáró vásárló, aki imádja a termékeimet.

Ezen kívül keresek lehetőséget valakivel, hogy valami izgalmasabba is keveredhessek. Lehet ez egy lassú bozót tűz, vagy haragos vihar, amely olyan gyorsan és váratlanul távozik, mint jött.
A legjobb egy hosszútávú plot volna, mert szeretném elindítani a lánykát valami fejlődés útján - ennek iránya gyakorlatilag mindegy -, de arra számítani kell, hogy egy régi ismerős amolyan őrangyalt játszik néha felette. Tehát ha bele keversz valamibe, számítani kell arra, hogy nem lesz az ügy elveszve az éterben, a semmiben, de talán egy részt ez is adja meg az izgalmát és fűszerét a dolgoknak.

Ha volna kedved ötletelni, várom a galambod, de discon jobban megtalálsz.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Helloka tánci

Nagy lelkesen tennék egy próbát felkutatni azokat, akik szívesen keverednének össze Ruby-val.

Zanzásítva pár fontos támpont:
- Van egy minden igényeket és álmokat kielégíteni kívánó bordélyom ami mellé nincsenek gátlásaim.
- Mondd mik a kívánságaid, és ha éppen nincs kéznél akkor a föld alól is előkerítem neked
- Információkereskedés a fő profilom, ha kellően megfizetsz akkor gyakorlatilag majdnem bármit kérhetsz - fontos tudni, hogy Ruby a végletekig Hel-t szolgálja, tehát ellene soha nem fog fordulni (mondjuk ettől még próbálkozni lehet, abból is érdekes játékok születhetnek helloszia )
- Odáig vagyok a vérért, szóval ha elég finom vagy, és engeded, hogy időnként megcsapoljalak, az öledben fogok dorombolni (nemtől függetlenül oh yeah )

Tényleg csak a fantázia szabhat határt bárminek, mert én alapvetően nagyon lelkes user vagyok.
Annyi mindent írnék még, de felesleges, mert ha ennyiből nem keltettem fel az érdeklődésed, akkor a többiből sem fogom.
Dobálj hozzám üzenetet, és pillecukrot.
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Sziasztok! Idunnt szeretném magaménak tudni, s hozzá keresem isteni kapcsolataimat. Jópofa lenne egy gyereide-takarodj kapcsolat pl Lokival, de nem finnyózok semmin, bárkinek és bárminek örülnék. Csak pár fecnidobálás az ára. umm
Bioboltom van, ID-t kérnek alkoholvásárláshoz tőlem, a szemránckrémek gyártói nem belőlem élnek. Kedvenc gyümölcsöm az alma, isteni pitét sütök. Ugye kérsz? nyalifali
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Sziasztok!

Nem feltétlenül egyetlen karaktert keresek csak.. Közös plotolás híve vagyok, ha fel- vagy ki akarsz használni egy embert, ne fogd vissza magad Twisted Evil
Eden fantasy vonalon mozog a regényeivel, az évek alatt rengeteg információ birtokosává vált a régi istenek, lények körében. Viszont tényleges bizonyítékot még nem talált, holott hisz bennük.
Olyasvalakiket keresek, akik (ha nem is megvezetik) az életének részesévé válnak, apró-cseprő információmorzsákat adagolnak be neki a beszélgetések, közös programok (baleset, interjú, feketepiaci árverés, kórházban leletek összekeverése, lángra lobbanó étteremmel, áramszünet miatti sötétben ácsorgás a bankban, bénázás a szűk körű pókerpartin...) során magukról, a majd' elfeledett lényekről. Több játékra tervezek mindenképpen, tartós kapcsolatok kialakítása a cél.
Talán ez egy kicsit formálja majd Eden jellemét is, mert szeretném, ha a megszokott életviteléből kirángatnák őt, megmutatnának neki egy olyan világot, aminek soha nem lehet a része, de szemtanúja lehet.
És ha ebből regény lesz, az illetők dedikált példányt fognak kapni (amennyiben nem posztumusz kiadásról beszélünk muhaha ), plusz egy lojális, megbízható, baromi sokat kérdező és beszélő nőt a nyakukba!

Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Ahoy!

Akad ez a kutyás fickó. Állatorvos, az alig egy hónapos menyasszonya nyolc hónappal ezelőtt eltűnt [később kikerül hirdetésnek, kiderül valójában félisten és ez áll az eset háttérben drága anyával/apával], állandóan leköti magát valamivel, alapvetően barátságos forma, ritkán marcona, de a kéretlen tanácskozással, pszichoanalízissel könnyen rálépnek a tyúkszemére.
Keresek hozzá mindenféle személyt, akit megcsap az ihlet szele, rugalmas, nyitott vagyok mindenre.

Lehet kapcsolódni az eltűnt oldaláról is a rokoni, baráti horizonton. Itt fontos megjegyeznem, számára abszolút ismeretlen volt az információ nem egyszerű halandó, így ez ennek figyelembe vételével lehetséges, variálható. Valószínűleg mítikus lényekhez tehát nem igazán volt köze a felszínes hellószián kívül.
...kivéve, ha megalkotás alatt lévő vagy meg nem alkotott istenségről/óriásról van szó, akibe belefér a megszokott életéből való kiszakítása, hogy megismerje vagy valami hasonló, mert #istenvagyokmindentmegtehetek.
Sev-hez, akit mindenképp keresnék, szükség lenne rá az egy régebbi, közelebbi barát. i have my homie!
Hozzá lehet rokoni, munkaügyi szálon is kapcsolódni, kezelhette a macskád, kutyád, de könnyen válhat futópartnerré, négylábút sétáltató társsá lehet a dögért rajongani is, simogatható fajta, szomszéddá, évekkel ezelőtti exé, etc, bármi esetleg az et-ben megragadja a figyelmed, tudnád hozzá kapcsolni a karakteredet. Lehetett Sev a gyanú középpontja is, elvégre klasszikus, hogy a partnernek, házastársnak nagyobb motivációja van a bántalmazásra, hasonló cselekedetekre, etc, szóval nem kell puszipajtiknak se lenni, ha ez a vonal jobban bejön a jellemének figyelembe vételével. :3

Itt, de dc-n is elérhető vagyok közös ötleteléshez.  :33

tsóközön
Vissza az elejére Go down
Anonymous


Vendég —
Sziasztok!

Keresem azokat, akik részei lehettek eddigi életemnek.
A kapcsolatok jellege megbeszélés kérdése (van egy cégem, ott akár halandóként is dolgozhatsz). Annyi kérésem van, hogy a kapcsolatnak legyen valami tartása, legyenek benne lehetőségek. Például egy snassz szomszéddal, ha nincs semmi háttér, maximum két kört lehet cseverészni. muhaha Szeretem ha történik valami a játékokban, ha van benne fejlődés. bujik

Számtalan országban megfordultam az idők során, ennek részletezése megtalálható az előtörténetemben.
Közepesen gyors játékos vagyok. Vannak lassabb és gyorsabb időszakaim.
Ha valaki szívesen kapcsolódna hozzám több játék erejéig, nyugodtan zaklasson PM-ben. sziv
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Plot-hálózat 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Plot-hálózat 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Pént. Dec. 03, 2021 7:44 pm
Hát akkor felavatnám ezt a helyet :D

Sokat gondolkodtam rajta, na jó... csak ezen a napon, de akkor is sokat... és arra gondoltam, megörvendeztetném a nagyfiút, egy gyerekkel, akinek a létezéséről egy pillanatra sem tud 😄 Nem ígérem, hogy a világ legjobb apukája lesz/leszek, hisz rég elfelejtette milyen érzés szeretni, de abban biztos lehetsz, hogy ilyen apa mellett unatkozni nem lehet 😄 Leginkább leány gyermeknek örülnék, de egy fiúra is rá tudsz dumálni 😄 Pb elképzelésem nincsen, de csak akad olyas valaki, aki mindkettőnknek megfelelne 😄
Igen... tudom, elképzelhetetlen, hogy akad olyan nő, aki egy ilyen alakkal összeakarna akadni, ám ha még is látsz benne potenciált, tárt karokkal várlak 😄


Megérkezett * - *
Vissza az elejére Go down
Metanoia
Kiskép :
Plot-hálózat Tumblr_pu5fg5GNH21yrzslpo7_250
Rendeltetésem :
Ygdrassil vagyok
play by :
faceless
Posztok száma :
136
User neve :
those three
Csoport :
vezetőség
Pontgyűjtő :
37
Lakhely :
behind you
Foglalkozás :
to help you
Előtörténet :
nine worlds
Keresem :
all gods and monsters
Kor :
1025


Metanoia
Elküldésének ideje — Szomb. Júl. 31, 2021 4:58 pm
Plot-hálózat
sztorit mindenkinek!
Vannak olyan helyzetek - gyakrabban, mint gondolnánk -, mikor a karakterünk életébe jól jön egy plusz cselekményszál, legyen szó lakótársról, barátokról, munkatársakról. E tárházban tudsz keresgélni, vagy te magad is bedobni valamit.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Plot-hálózat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» what a plot twist you were
» Elyna & Jackson - what a plot twist you are

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo macskaköves utcái
átolvasandó kötetek
 :: Harmatos horizontok ;;
-
Ugrás: