M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


atla estrith hedeby


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Atla Estrith Hedeby
Kiskép :
atla estrith hedeby 055cc71011f7909242a53017b2b7130edb6c870f
Rendeltetésem :
Freyja vagyok
play by :
ester expósito
Posztok száma :
36
User neve :
szuszu
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
modell, celeb
Előtörténet :
I am not a woman, I'm a god
I am not a martyr, I'm a problem
I am not a legend, I'm a fraud
Keresem :
atla estrith hedeby Idriselba-actor

'cause you're the reason
I believe in fate,
you're my paradise
And I'll do anything
to be your love or
be your sacrifice

atla estrith hedeby C4d9c5d73e42fdb6833cb012c437f7d8b8b57b9e


Atla Estrith Hedeby
Elküldésének ideje — Hétf. Nov. 15, 2021 9:35 pm
Atla Estrith Hedeby
istennő
Freyja vagyok
A családom szerint empatikus vagyok • A tökéletes nő. Fiatal, lélegzetelállítóan gyönyörű, törékenynek tűnő, bájos, szexi: mindenki olyan akar lenni, mint Atla. Tényleg mindenki, ezt nem csak úgy mondom. Láttad már a portfólióját? Kapkodnak utána a divatlapok, de egyre több megjelenése van a social médiában, és ezzel arányosan egyre többen követik is az Instagramon. Láttad már a feedjét? Ha nem, jó eséllyel egy kő alatt élsz… és elmondom, hogy túl van a százezer követőn. A királyi család mellett talán ő a leginkább közkedvelt személy Oslóban. A képei mindig tökéletesek, és persze ebbe rengeteg munka is van, ő meg van olyan jó fej, hogy folyton bepillantást enged a háttérbe a követőinek, ezért is szeretik annyira.
Az ellenségeim szerint lélegzetelállító vagyok • A háttér azonban még mindig csak egy backstage szoba a valóság előtt. Atla valóban fiatal, lélegzetelállítóan gyönyörű, mondhatni hibátlan, és tényleg mindenki meg van veszve érte. Ki ne lenne, amikor egy annyira külsőségközpontú világban élünk, ahol a vaskos, érzéki ajkak, a szőke haj, a kifogástalan test, és egyetlen tökéletes mosoly elég is a túléléshez. Ugyanakkor azt nem tudják a követők, hogy Atlának valóban a túlélésről szól mindaz, amit láttat magából.
Szerintem ambíciózus vagyok • Minden szívecskével egy kicsit több ereje van Freyjának. Minden alkalommal, amikor körberajongják, egy kicsit jobban ragyog az ősi legendák istennője. És ő még talán a szerencsések egyike, mert a világ, amiben túl kell élnie a segítségére van, még ha véletlenül is. Minden a testről, a szépségről, a szexről szól. Freyja pedig ebből nyer erőt.


play by
Ester Expositó
életkor
kortalan
foglalkozás
modell, celeb, instasztár
a karakter
canon
hirdető
staff
fő karakterem
Freyja
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Az embereket sok szempontból tarthatnám felszínesnek, de akkor rendkívül álszent lennék, elvégre ők tartanak életben. Ha megszűnne a rajongásuk irántam, elvesznék, talán örökre. A Sors furcsasága pedig, hogy bár én “sikeres vagyok” a fajtámból, és talán az egyszerű halandó lét sem olyan élhetetlen, mint azt sok évvel ezelőtt gondoltam, a családom minden tagja fertőzötté vált, amiből a világ, amelyben Atlaként ismernek, semmit sem tud. Hiszen hogyan is magyarázhatnám el az emberiség egy részének, hogy ki vagyok én valójában, mióta létezem, ki a valódi anyám és apám, ki a testvérem? Hogy mi történt felfoghatatlanul sok idővel ezelőtt? Hogy milyen problémákkal kellett megküzdenünk eddig? Megrémülnének az igazságtól, ezért tagadnák, s engem vetnének meg. Láttam már mindezt… De ott a másik oldal is: nem érthetik meg a tökéletesnek álcázott képek mögött a mindennapos fájdalmat, a bizonytalanságot, az aggodalmat, amiért a bátyámat utolérte a Felejtés. Márpedig ő az egyetlen, akire mindig és feltétel nélkül számíthattam a hosszú létezés során, ezért is olyan fojtogató a gondolat, hogy elveszíthetem, akár csak egy részét is a bátyámnak.

A napok sokszor olyan sűrűek, hogy teljesen belefeledkezem a rutinba. Látszik, mennyire megváltozott minden. Csak az erőm egy töredéke maradt meg, és a két macskám, akik most csendesen dorombolnak összegömbölyödve az ölemben, miközben a reggeli kávémat kortyolom a kanapén és feltöltök néhány képet instára, hogy aztán lőjek egy képet erről az idilli pillanatról sztoriba is egy fotót. Az emberekkel olyan könnyű megszerettetni magadat: nem engem akarnak látni, Atla hibátlanságára kíváncsiak. A túléléshez pedig nekem ez is éppen elég.
Odakint szállingózni kezd a hó, a város ködös látképét gyorsan vakító fehérség veszi át, én pedig mindezt bentről, a melegből figyelem. Elkényelmesedtem talán, de most nincs felesleges időm és energiám hasonló kérdéseket boncolgatni, mert sokkal komolyabb problémákat kell megoldani ebben az életemben.
Vissza az elejére Go down
 
atla estrith hedeby
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Atla Inge Hedeby
» darius & atla
» astrid & atla
» ylla & atla
» alexander & atla

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott istenek ;;
-
Ugrás: