M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren
 :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: Idősíkok;; :: A jövő ;;

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
2 posters


Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Pént. Jún. 23, 2023 5:28 am

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Ren

-Napi kettő igazán remek teljesítmény!- megengedtem magamnak egy mosolyt, persze nem azért mert olyan dinka lettem volna, ki folyamatosan csak mosolyogni tud, egyszerűen csak olyan kedvem szottyant. Meglehet, az ismerős arc varázsa volt csupán.
Szóval egy darabig ott àlldogáltam,hisz kérdést intéztem hozzá, melyre illik megvárni a választ, nem csak úgy lelépni.
Többet várt. Ismerős érzés volt.
-Ha megszokod talán nem lesz rossz.-megvontam a vállam, bár alapból nem annak a széttanulom magam típusú embernek tűnt, de mivel könyvet sem a borítója alapján ítélünk meg, így a következtetések levonása sem az én munkakörömbe tartozok.
Aztán a barátai hívták, így én is másfelé indultam. Nem ismertem, nem akaszkodhattam rá. Nem mintha megakartam volna tenni, hisz eddig is elvoltam hasonló tendenciával.
Aztán eszembe ötlött a gondolat, hogy bizony nekem kellene egy modell, és Bry nem igen ér rá a napokban, főleg az új pasija óta, de nyilván ez csak az én problémám, szóval így a srác után szóltam.
Hamar az asztalomnál termett, az arcához nyúltam, s már-már a művész feléledő szemével néztem, mikor elkapta a karom.
Más már vinnyogva sipárgott volna, nekem még csak a szemem se rebbent.
-Nem fogsz kővéváltozni, csak mert hozzád értem.-mormogtam csendesen, s igyekeztem nem szarkasztikusnak lenni, ami általàban össze is szokott jönni.
Mikor visszakaptam a kezem, metettem az asztal lapjára, doboltam párat az ujjaimmal, átmozgattam őket majd fujtatva dültem hátra.
Aztán mintha mi sem történt volna feleltem egy már feltett kérdésre, mire ő is választ adott.
Szemöldököm felszaladt, majd bólintottam párat.
-Felesleges...a kocsma udvarán kell csinálni.Oda gondolom akkor mész, amikor akarsz.- elvettem egy másik szőlőszemet,megforgattam ujjaim között, de nem tettem a számba, majd felkeltem a helyemről, felvéve a cuccaim.
-Holnap, ha Odin is úgy akarja, ugyan azon a folyosón találkozunk, a 4. Órában...-feleltem, majd előszedtem a rezgő telefonomat, hátatfordítottam, s elindultam.
-Anya...?De.. nem. Még nem....én még nem végeztem a napommal...van még talán 2 előadás...-körbeforgattam szemeim, aztán már mentem is kifelé, hogy találkozhassak vele.
Ötletem nem volt mit talált ki a számomra, de abban biztos voltam, nem fogok örülni neki.
Odakint még is megöleltem, puszit nyomtam arcára, majd beszélgettünk kicsit a napom folytatásáról, és kezdtem egyre mérgesebb lenni, amiért ennyire gátat akartak szabni számomra.
Még sem kezdtem el morogni rajta, csak egy elkések szöveggel már el is oldalogtam. Útközben az sem érdekelt, hogy nekimentem valakinek, kit majdhogynem fel is löktem, ám nem álltam meg, csak mentem a termek felé, hová aztán betettem magam valahova a terem végefelé.
Elgondolkodtam azon, hogy lehet hibát követtem el azzal, hogy megérintettem, s nem kellett volna, de lehet az egész csak egy furcsa berögződés volt, mióta agyagozni tanultam.
Zárójelben megjegyeztem magamnak, hogy anyámnak nem mindig akadnak hülye ötletei.
Szerencsére az előadás gyorsan eltelt, s annyira nem is volt unalmas, így viszonylag jó kedvvel ballagtam kifelé, hogy odakint letegyem magam valahová, s közben előszedtem a süteményt, mit anyámtól kaptam, meg egy füzetet, s elkezdtem átnézni a jegyzeteimet.
Mint a jóelőbb megtudtam, apa fog értem jönni, így nem kell majd haza sétálnom.
xxx SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Csüt. Jún. 22, 2023 9:09 am

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Felismert. Már miért ne ismerne fel pár óra elteltével? Sokszor azért ijesztő mindez. Mármint hogy újra ennyi korombeli között legyek. Hozzá szoktam apámhoz, a Tigrisfészekhez és annak lakóihoz. Itt azonban sajnálatomra...senki sem tud ázsiaiul. A hónapok azonban ragasztottak rám egyest mást, így aztán a rögös utam is hol kiegyenesedni látszott hol pedig simának. De sosem szerettem a könnyű melót. Egy isten fia ne akarjon könnyűszerrel megkaparintani bármit. Harcoljon érte, küzdjön és két kézzel akarja! Eleresztettem Rent, láttam a mozdulatot, a haját tűrte hátra, ám jobban elfoglalt az, hogy szavaira szenteljem a figyelmem.  
- Még senki se...főleg napi kétszer... - mosolyodtam el, majd újabb kérdésére vállat vontam. Nem nagyon kötött le így elsőre, főleg hogy nem egymagam voltam és ugyan úgy indultam neki, hogy figyelek...nem mindig jön össze.  
- Mondjuk úgy hogy kicsivel többre számítottam. - tártam kicsit szét a kezeim, hallottam a társaságom hangját, de most jobban lekötött, hogy Ren-t “biztonságba” tudjam. Leginkább magamtól, hiszen mindig én vagyok a fal, miről visszapattan. Nem érzem magam kényelmetlenül ez miatt, csak furcsa így első nap. Megemlítette, hogy várnak, így aztán már lépett is, magamhoz tudtam a kajámat, tök mindegy mi ez, megesszük, majd ledolgozzuk a nap végére. Épp a srácok asztalához tértem át, mikor Ren hangja harsan át a tömeg zaján. Egy pillanatra lefagytam, míg azt figyeltem hogy mit mond, majd a tálcámat is lassan lepakoltam, ugyanígy a táskám is helyett kapott. Szóval míg a haverok ökörködtek, az egyik a táskámra figyelt, ismert, így visszasétáltam Renhez, hová letelepedett. Helyett foglaltam az üres székre, míg ő kicsit összepakolt, a kajájáért nyúlt, majd az arcomhoz ért. Másodpercek. Az érintése valós volt, ám nem szoktam hozzá, hogy nőnemű lény érintkezzen velem. Anya se érhetett hozzám, mióta haza tértünk. Vissza kell szoknom ide, hiszen a szerzetesekkel való élet és az ahogy apám felkészített... Reflex, vagy csak a rossz szokások, de rengeteg érzés kavargott egyszerre bennem, köztük a félsz is, de nem Rentől. A harag, mely alattomos volt és becsapja az embert, hogy nincs sehol, mégis ott lapult valahol és rajtam röhögött. De lehet csak a tömeg váltotta ki mindezt...vagy a közel való eresztés. Hiszen mi van ha ő is...elhagy, meghal, mint... alig 5 másodpercet találkozott a keze az arcommal, megfeszültek az izmaim, de a lendület, mellyel megragadtam a kezét és elhúztam arcomról...észre sem vettem az erőmet, amit belevittem, hogy talán fájdalmat okozok neki. De bevillant hogy nem épp egyedül vagyunk, így elengedtem. Elpillantottam róla, leeresztettem kezem, majd mintha semmi sem történ volna válaszoltam.
- Ha megtudod csinálni fél óra alatt benne vagyok. Mozdulatlanul ülni egy egész órán át...izgalmas lesz. - pillantottam rá végül. Tekintetemben nem égett semmi, sem a harag, a félelem, csupán a közönyösség szikrája vetült árnyékként rá. Fokozottan ügyelni szoktam az ilyen dolgokra. Hogy idegenek ne tapizzanak, hogy az erőm ne engedjem szabadon, erre Renre negyed erőt emeltem. Nem ártani akartam, csupán az érintése zökkentett ki kicsit a mindennapokból. Még vissza kell térnem ide is rendesen, az iskolai élet, az új barátok megismerése és befogadás, a lelkesedés az új dolgok irányába. Az, hogy újat tanulok az apámmal, az mindig lelkesedéssel önt el...de most ez más esemény volt. Ha folytatta a beszédet az apjával kapcsolatban, akkor csak elmosolyodtam és válaszoltam.
- Ne felejts át hívni ha kerti sütögettek. Klassz móka. Főleg ha kigyullad az egész, vagy túl sűl a hús. - mosolyogtam az orrom alatt, még nem akartam távozni, ám a figyelő szemek a másik asztaltól nem izgattak. Azonban ha nem szólt ezek után semmit...felálltam az asztaltól.
- Ha megbocsátasz. - mormogtam az orrom alatt, hiszen sosem voltam tiszteletlen és hát nem most fogom elkezdeni. Egy lépést tettem el onnan, majd a lány ránézése nélkül folytattam.  
- Mikor találkozzunk? Melyik terem? - kérdeztem, s ha megkaptam a válaszom, akármit is adott hozzá, vagy ha meg sem szólalt, úgy tértem vissza a csapathoz. Leültem hozzájuk, majd enni kezdtem, a rám nézőkkel nem foglalkoztam, próbáltam elkerülni a témát, ami a lány asztalánál történt, már ha láttak belőle bármit is. Egyikükre sem figyeltem, hamar bekaptam pár falatot, felkeltem, fogtam a táskám és a tálcát a helyére pakoltam tűntem el a zavaró légtérből. Talán a pánik, hogy a hangzavart nem voltam képes tolerálni, talán az, hogy dühös voltam az érintés miatt...vagy leginkább magam miatt, mert csak egy apró gesztus volt és én mégis...máshogy reagáltam mint kellett volna. De más vagyok, más lehet simán belebújt volna a tenyerébe, vagy bármi...én nem ilyen vagyok... előhalásztam a mobilomat a farmerből és telefonálni kezdtem. Apa száma gyorshívón volt. A mai nap számomra véget ért...
Vagyis csak ért volna...apa nem ért rá azonnal, nem is ő vette fel a mobilt, hanem a búvártársa. Szóval rendben...még két óra, hiszen nem hagyhatja csak úgy ott őket. Akkor már el sem kell mennem, hiszen 3 óra múlva vége az első napom kínjainak. A csengő harsant, csak egy jelzés volt, hogy 5 perc múlva újabb óra és készülni kell. Visszhangot ütött a fejemben ez a hang, kiroppantottam a nyakam, majd az étkező felé pillantottam. Talán bocsánatot kellene kérnem tőle a viselkedésem miatt...igen, gyötrő pillanatok, vészmadár a fejemben másodpercek érkeztek elő.

Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Szer. Jún. 21, 2023 4:43 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Ren

Valahogy a gondolataim nem engedtek teljesen koncentrálni, s hiába is akartam arra figyelni, hogy hová kellene mennem, jobban érdekeltek Aaron rajzai, sem mint azon elmélkednék éppen, mit is kellene megtennem.
Egész addig nem jöttem rá, míg rá nem pillantottam a telefonom lapjára, és meg nem láttam az időt, ám annak ellenére megmutattam neki merre is van a terem, amit keresett.
-Nem… az igazat megvallva, húztam pár hétig, de a folyamatos piszkálódás… elegem lett… - megvontam a vállam, s kicsit megforgattam a szemeim.
Közben elérkeztünk a teremhez, s ott elköszöntem tőle, de megemlítettem, hogy talán majd kajánál találkozunk, hisz akkor szoktam menni, mikor a többiek is.
Mikor utánam kiáltott, vállam felett visszafordultam felé, megengedve magamnak egy mosolyt, aztán beléptem a terembe, elfoglaltam a helyem, de gondolataim nem jártak a szobrászkodáson.
Az arc cseppet torz lett, túl hosszúra alkottam meg a nyakat, aztán morcosan gyűrtem össze, majd estem neki újra, míg a végén nehezen sikerült valami elfogadható alakot létrehoznom.
Ki szokott kapcsolni, s messze űzi a gondolataimat, ám ez alkalommal ez nem történt meg.
Persze közben beszélgettek, s a tanár is odajött mellém, megfogva kezem, hogy segítségemre legyen, amiért persze hálás is voltam, de még annak ellenére sem találtam meg a megfelelő „hangot” magamban.
Az idő gyorsan telt, egyik esemény követte a másikat, majd azon kaptam magam, hogy igyekeztem az étkezde felé.
Nem volt a legbizalomgerjesztőbb, de legalább ehetőnek tűnt, főleg, hogy még salátát is szereztem hozzá.
Egy pillanatra megálltam, keresve magamnak egy szabad helyet, hisz nem akartam odatelepedni senkihez sem. A gondolataim túl kuszák voltak ahhoz, hogy valakivel is beszélgessek.
Épp tovább akartam haladni, és felbontani a gyümölcsöm, hogy elorozzak belőle egy csinos szőlőszemet, mikor valaki szó szerint levett a lábamról! Na bumm!!
Vagy én vagyok rohadt szerencsétlen, vagy az illető nem tud a lába elé nézni.
Épp rá akartam rovallni, hogy talán lekopott e a szeme, s már nyitottam a szám, mikor a tálcámról felé emeltem tekintetem, s egy darabig csüngtem ott a karjában, a kékjeit lesve.
-Hali… - hangzott meglepődött hangom, aztán mellkasán megtámasztva kezem, visszavettem saját testem felett az irányítást, s két lábra álltam, majd visszavettem a tálcámat is. -Még senki nem vett le a lábamról… - eltűrtem hajam fülem mellé, s egy komisz mosoly játszott képemen. Igaz nem úgy gondoltam, hogy majd még összefutunk, de vannak pillanatok, mikor szó szerint alakulnak a dolgaink.
-Milyen volt az előadás?- elpillantottam az egyik asztal felé, ami akkor még szabad volt, s észrevettem az Aaron felé integető srácokat, s elpillantottam mellette.- Várnak a barátaid. - elléptem mellőle, majd elindultam, ám visszafordultam felé, s ha kellett utána kiáltottam. - AARON!! Szükségem lenne egy modellre… csak az arcod kellene… de ha nem, akkor keresek mást…
vártam egy kicsit aztán akár felelt, akár nem, letelepedtem az üres asztalhoz, felcsaptam a táskám az asztalra, hisz nem akartam szinte senkit magam mellé, majd előszedtem a mappámat, a ceruzámat, s elkezdtem firkálni, skiccelni, elmélkedni, vajon hogyan lenne a legszebb a szobrom.
Ám ha Aaron jött velem, akkor a táskám nem került az asztalra és a mappát sem vettem elő. Akkor csak rápillantottam, kibontva a gyümölcsöm.
Ám ha elment mondjuk kajáért, akkor előkerült a mappa, s tovább folytattam a skiccelést.
Ha közben esetleg a barátai helyett hozzámjött oda, akkor becsuktam a füzetet, ráemeltem tekintetem, miközben betoltam egy szöllőszemet a számba, s elmosolyodtam.
-Csak az arcodra lenne szükségem... remek az arcéled... - magam sem tudom miért, de felemeltem a karom, finoman igazítottam arcán, s közben figyeltem, s észre sem vettem milyen közelről figyeltem. - Nem tartana sokáig... és a professzorom leigazolja az órád. - visszafordítottam magamfelé, s mosolygó szemekkel figyeltem kékjeit, leengedve karjaim, visszahúzódtam, s ettem tovább, de nem kértem elnézést a személyes tér megrontásáért.
-Mellesleg... igen... apa ragaszkodik hozzá, hogy vele menjek. Össze akarja rakni a kerti sütőt még ma... - magyaráztam újabb gyümölcsfalat után.
xxx SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Szer. Jún. 21, 2023 8:41 am

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Nem tudja hol kellene lennie pontosan jelenleg ebben a percekben. Néha megértem magamat ilyen téren, olykor kiesik az idő, hogy tényleg kések valahonnan. Még mindig pótlom az elmaradt dolgaimat, így aztán az odakoncentrálás eléggé eltereli a figyelmem a más dolgokról. Renate viszont...szerintem nem is itt volt gondolatban. Nem a suliban, mintha másutt járt volna éppen. Szabadulni innen és szabadulni otthonról is. Éreztem-e már ilyet? Régebben. Pontosan ugyanezt éreztem. Apa miatt nem tudtam meglenni otthon, itt a suliban meg másra törekedtem. Nem a tanulásra. Szerencsére ösztöndíjjal felvettek, szóval nem voltam rosszul beállítva az előző suliból. Hálás vagyok ezért mindenkinek! A telefonján az időt figyeli és eszébe jut minden. Elkésik, de mégis segít. Az első napom itt és máris problémába ütközöm, ezzel magammal sodorva mást is. Remek Aaron, csak így tovább! Meg leszel dicsérve. A küzdelmekben, a vízzel való bánásmódom tökéletesen ki van fejlesztve, de hogy az emberekkel jobban kommunikáljak...arra nem találtak fel még edzés módot. Jó lett volna. Megindultunk, szóba került az apja és hát kapott büntetést. Szoba fogság. Gáz. Mondjuk én nem is mondhatnék erről semmit sem. A múltbéli viselkedéseimmel én is megkaptam a magam büntetéseit, átkozom is azokat a pillanatokat a mai napig. Szerencsére elmúltak és már nem olyan vészes büntetéseket ró rám apám. Az ő szülője sokkalta szigorúbb. Mondjuk egy lánnyal én is az lennék. Talán apám is az lenne velem, ha lány lennék? Nem akarok lány lenni, isten ments, tökéletes vagyok így ahogy. A terem ajtó előtt megálltunk, majd Renre emeltem pillantásom. Leadta, mert nem jött ki a tanárral.
- Gondolom már az első nap megtörtént. - cukkoltam kicsit, bár a hanglejtésem gúnyosságra itélkezett, mégsem volt bennem semmi megvető az irányába. Pusztán a tény, hogy valakivel nem jött ki. Én anno sok emberrel nem jöttem ki. Kaptam is az áldást a tanároktól folyton... beszólások, kritikák és visszapofázás. Igazgató? Büntetések hada és beírások. Mind remekül ment...aztán valami változást hozott. Vissza vettem egy hangyányit és tanulni kezdtem, odafigyelni. Már nem kaptam beírást, nem küldtek az igához...változás volt, bár hogy jó irányba-e vagy sem, azt talán csak én magam tudnám megmondani.  
- Majd megtalállak úgyis. - az ebéd jól hangzott, kajás voltam már most is, bár akadt kaja bennem is és a táskám is rejtett ezt-azt. Amióta apám szó szerint rendesen etettni kezdett mindenfélével, rendesen megjött az étvágyam is és napi szinten pusztítottam. Nem tudom mire menne anyám, ha egyedül lenne velem...bár akkor nem lennék ennyire kajás, így apa gondoskodik még mindig az étkezésem rendszerezésén. Megérintett miközben elhaladt mellettem, csípőjével megbillentett, bár hagytam magam, ennyivel még nem döntene csak úgy fel akárki. Bergström. Rég hallottam már csak így ezt mezítelenül. Utána pillantottam, végig néztem rajta, majd fejet ingattam.  
- Alig várom Holen. Alig várom. - szólaltam meg kicsit hangosabban, hogy a távozásával még halja, majd beléptem a terembe. Lekezeltem pár ismerős arccal, kik közben bemutattak a többieknek. Ismertük egymást középsuliból, így ez könnyebben fog menni majd. Nem bajkeverő állatok...néha ugyan befigyel a nagy szájuk, de rendes tagok. Az ebédszünet hamar elkövetkezett, vagy csak nekem telt el gyorsan ez az idő. Sok infót kaptam és még érdekes is volt hogy fejfájás mentesen küzdöttem végig a dolgot. Van igazolásom egy két dolog miatt, így mentességben részesülök pár helyről. A táskámmal megindultam az ebédlőbe, ahol kisebb tömeg fogadott. Elhúztam a szám, a csapat megindult kaját felvenni, dumáltak a helyükről, hogy ott találkozunk, még mutatták is merre találom. A tekintetem azonban mást fürkészett. A lányokat, ám egyik sem Ren volt. A táskában volt egy flakon tengervíz, ám eszembe sem jutott azt használni felderítésre. Nem volt vészhelyzet. A hangzavar azonban kizökkentett, így tovább lépdeltem, míg bele nem futottam valakibe, sikeresen elkaptam megint, ahogy az ebédjét is elkaptam. Reflex. Kiválóak!  
- Helló... - vontam fel szemöldököm kis késéssel, miközben realizálódott a hangzavaron túl, hogy ki is került megint csak a karjaim közé. Egy nap kétszer...bár mosoly nem társult hozzá, de ez a tömegnek volt köszönhető...és a mellékelt zavargáshoz.  

Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Kedd Jún. 20, 2023 4:17 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Ren

Nem is tudom igazán hová rohantam annyira. Talán az egyik órámra akartam eljutni késés nélkül, vagy egyszerűen csak menekülni akartam, s mivel Bry nem volt velem, így egymagamban maradtam a tömegben, és persze hogy bele is ütköztem valakibe, s mint kiderült, ugyan annak a srácnak a karjaiba estem bele, kivel hasonlót már eljátszottam nem is olyan régen.
Persze kibukott belőlem egy kérdés, amire talán nem is kellett volna érdeklődnöm, hisz nem az én dolgom volt, ám ő még is válaszolt nekem.
-Az jó! Biztos jól fog majd mutatni. - aztán el is hallgattam, hisz rájöttem, lehet hatalmas hülyeséget mondtam, s inkább az egészet el kellett volna intéznem egy egyszerű mosollyal, ahogy általában szoktam.
Kicsit jobban fogtam magamhoz a táskámat, aztán ismét kipiszkáltam egy arcomba hulló tincset.
-Öhm… nekem most talán szabad órám van… és öhm...ilyenkor szoktam -összeszaladt a szemöldököm, majd pislogtam párat, s ha volt rajta óra, akkor az ő karján néztem meg az időd megfogva azt s kicsit megemelve, hogy jobban lássam, ám ha nem volt, akkor elővadásztam a telefonom, s megnéztem az időt. - Én épp most fogok elkésni. - vágtam egy grimaszt, aztán egy mosoly is kicsúszott az arcomra, majd a felém nyújtott papírra emeltem tekintetem.
Picikét kellett gondolkodnom, még is hol van az a terem amit keresett.
-Nincs olyan messze. Odakísérlek! - azzal meg is indultam, ha elfogadta a segítségem, s haladni kezdtem a folyosón, hogy aztán szép lassan elérjünk egy lépcsőig.
Valahogy szóba került apa, és a büntetés is, mire elhúztam a számat, körbeforgattam szemeimet, fújtattam, s inkább összefogtam a hajam, hisz úgy sem lesz jó ha beleér az agyagba.
Igaz csak egy szakkör volt, amiről rendszerint késni szoktam, de szerettem oda járni. Ott olyan lehettem, amilyen valóban vallottam.
-Részben… részben szobafogságot kaptam. - megvontam a vállam, mintha nem érdekelne a dolog. Elegem volt, de nem akartam panaszkodni, és kifakadni újfent, de már maga a gondolat is bosszantó volt a számomra.  - Részben pedig nem. De lényegében igen. Hosszabb lett, szenvedősebb…, de még mindig jobb, mint amit anyám akart.
Megálltam egy terem ajtaja előtt, kicsit jobban húztam magamhoz a táskám, s befelé böktem.
-Ez lenne az.
Odébb léptem, s ráemeltem tekintetem, arcát figyelve, majd bepillantottam a terembe. Voltak odabent már egypáran.
-Én leadtam ezt a tárgyat. Nem jöttem ki jól a tanárral, de talán egy másikon összefutunk majd. - megengedtem egy kedves gyors mosolyt, aztán ismét az órára pillantottam. - Fuh tényleg elkések! De ha gondolod ebédnél összefuthatunk!- elléptem mellette, s futólag megérintettem a karján. - Még találkozunk Bergström!- csípőmmel finoman meglöktem, aztán megszaporáztam lépteim, s beléptem egy másik terembe, ahol letettem magam az egyik székhez, levettem a pulcsim, s vidáman fogtam neki a szobornak, mit azon az órán kellett elkészíteni.
xxx SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Kedd Jún. 20, 2023 8:57 am

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
Ismertem a lányt korábbról, de ha nem ismerem is elkapom, hiszen ne sérüljön meg senki sem általam. Nem engedhetem, hiszen semmi jó nem származna belőle. Változtak az idők és én magam is változtam. Felismert ő is, ami kellemes meglepetés volt, hogy ezek szerint emlékezetes volt az első találkozásunk. Nekem mindenképp. Mondjuk örültem, hogy a hónapok edzése után apa nagyobb teret engedett meg, ám inkább nevezném hosszabb póráznak, mint elengedésnek. Szabályok voltak, melyhez kötnöm kellett magam. Az edzéseket pedig kellett nyomatni, hogy ezzel is korlátozzuk tovább a haragra gerjedést. De most Ren...hátrébb lépett, így leereszthettem a kezem, mivel elkaptam, majd a mozdulatait is figyelemmel kísértem. A rajzok...miért fontosak ezek a rajzok számára? Apa is kíváncsiskodott már felőle, de ez nem megy olyan hamar. Tudom mit akarok belőle, ám a rajztudásomat megint csiszolgatni kell, hiszen 5 hónap kimaradt.  
- Megyeget, mindennap egy kicsi, aztán a nyárra lehet végzek is. - feleltem egész komolyan, lezserül megvontam a vállam. Persze nem akartam addig elhúzni a dolgot, minél hamarabb beakartam már fejezni, így is késtem vele sokat. De nem akarom hogy a kapkodásom a minőségre menjen rá. Nem érné meg akkor a fáradozást. Amúgy is nagyon fontos nekem mindez! Ebből nem csak egy rajz lesz. Ez egy minta, hiszen az eredeti majd egy nagyobb elemre megy, ami nem papír, hanem rozsdamentes dologra megy rá, ami nem is ázhat szét. Ez kerül majd fel a söröző címerének. Legalábbis ez a terv és ehhez készülök hozzá. A tesóval lemeccseltük, hogy segít majd a vágásokban, hiszen nem fog oda engedni fűrészek, hegesztők és ilyesmik közelébe.  
- És te hova készültél ilyen sebesség mellett? - pillantottam végig rajta, majd ismét megállapodtam a szemein, az arca vonalán és a mozdulat, mellyel a hajáét hátra tűrte. És ha már az egyetemnél járunk, a papíromat is neki nyújtottam, hogy tudja-e ezt a termet hol találom.
- Nem tudod esetleg hogy merre van? - kérdeztem rá, majd eszembe jutott, hogy múltkor milyen sebbessen lelépett és beszélt sok mindenről...
- Amúgy apád nem hosszabbította meg a büntetésed? - kérdeztem rá kíváncsian a dolgokra, hiszen nem említettem Killiannak, hogy a lánya csak úgy lelépett a munka elől. Befejeztem amit kellett és elhúztam én is.

Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Szomb. Május 20, 2023 7:31 am

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Ren

Az érzelmeim győzedelmeskedtek, kifakadtam, aztán elrohantam, pedig az ilyesmi nem igen volt jellemző rám. De valahogy az egêsz annyira felzaklatott, hisz tudtam Apa azért nem jött vissza, mert anyámmal vitstkoznak. Egyik ezt akarja, a másik azt, én meg a két tűz között megrekedve lassan már a szökésen gondolkodtam.
Bry nem tud a dolgokról, szemében anyám egy csodálatos nő, akinek a gyermeke az elsődleges.
Meglehet, ha hamarabb születek, hálás is lehetnék ezért, de későn érkeztem. Talán túl későn. Más idők járnak, és nem ott vagyunk, ahol csak az volt a fontos kihez mész hozzá, hogy legyen belőled valaki.
Aznap sokáig mászkáltam, rótam a város utcáit, aztán üzentem apának, hogy Bry-nál alszok.


Az események nem igen fordúltak meg az ünnepek után sem. Talán mégjobban borzolódott minden, ám ennek ellenére igyekeztem megmaeadni önmagamnak.
Igaz nem felejtettem el, hogy majd be kell futnom a dékánhoz, és leadnom a dolgozatomat, amivel egy kicsit...öhm na jó nagyon megcsúsztam, ám még is rohanásban voltam.
-Bry! Kérlek ne most! Ha nem adom le, oda az utolsó lehetőségem!
-De...
Nem hagytam hogy végig mondja, hisz már futottam tovább, át az udvaron, végig a folyosókon, megtorpanva az ajtaja előtt, pedig vettem egy nagyobb levegőt, koppantottam, s mikor szabad jelzést kaptam, beléptem. Viszonylag sokat beszélgettünk, rápillantott, s talán ha mázlim van, akkor megkapom azt az utolsó helyet a kurzuson. Nem mintha érdekelt volna, de talán mindenütt jobb mint odahaza.
Elégedett mosollyal képemen sétáltam immár, talán még táncikáltam is egyet, amolyan "jajj de szuper hogy nem szúrtam el" módon, majd eszembe jutott, hogy Bry-t a másik irányban "felejtettem", így vettem egy fordulatot, megindultam a másik irányba, aztán....
Aztán vagy belesétáltam valakibe, vagy amaz jött nekem, de olyan hévvel közlekedett, én meg nem mindig vagyok olyan mint egy szikla, hogyha nem fogja meg a karom, bizony lehuppantam volna a hátsófelemre.
Valahonnan ismerős volt a hangja, aztán rám emeltem tekintetem, és olyan kék szemekkel találtam szemben magam, miket talán ezer közül is felismernék.
Ajkaim enyhén szétnyíltak, pillogtam párat, hisz emlékeztem mennyire gáz módon viselkedtem.
Mikor visszakaptam a karom, köbepillantottam, nem ejtettem e el valamit, aztán a srácra emeltem tekintetem, megengedtem magamnak egy mosolyt felé.
-Szia Aaron...-azok a kékek egy pillanatra elnyeltek, ám távolabb léptem, hogy ne legyek bent az aurájában. Szívesen füllentettem volna, hogy nem is borúltam volna meg ha nem kap el, de tisztában voltam az igazsággal, így talán egy cseppet hálás is voltam.
Hajam fülem mögé tűrtem, s ismét mosoly siklott keresztűl képemen.
-Haladtál a rajzokkal?- magam sem tudom miért kérdeztem, egyszerűen csak kisiklott a számon. Zavarban voltam... Nem kicsit! Pompás! Gratulálok! Mondjuk kíváncsi is voltam, hisz egy jó ideje nem vitt arra a lábam.
Egy olyan beégés után, míg nem üllepedik el ami kifakadt belőlem, nem akartam a hely közelébe se menni, bár ez lehet csak engem érdekelt.
xxx SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Pént. Május 19, 2023 10:57 pm

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Sajnos vagy sem, de az én erőm és a temperamentumom kéz a kézben járnak. Megtanultam az erőmet használni, ezalatt pedig arra is kénytelen voltam, hogy az állandóan robbanni akaró haragomat is féken tartsam. Piszok nehéz volt. Még mindig ha belém tapossák az ideget, akkor visszatérek az időzített bombához. De már több a nyugalmam mint eddig volt. Hála a Tengerek Istenének, aki több ennél, hiszen az apám! Az erőm, pedig együtt jár a pusztítással, hiszen nem kis erőt sikerült az uralmam alá hajtani. Gömbök készítése? Apró hullámok? Hát ha erről lenne szó, nem kellene erről beszélnem, hogy nem bohóckodásra való mindez. Az első hónapot túlléptük és apa minden erejét és tudását rám összpontosította. Történtek dolgok és hát...az lett belőle amit sokan nem akartak látni. De az edzések sem állhattak le, így a szünetünk után erősebb fokozatra kapcsoltunk, mindig egy fokkal feljebb. Tökéletes. Hogy apa szavaival éljek. Még van mit edzeni, hisz nem vagyunk a végénél, az erőmet kézben kell tartani, azt pedig a folyamatosa edzéseknek köszönhetően rendben is lesz. Amíg valaki meg nem találja a gyújtózsinórt. Szavaira csak nyitom a szám, hogy mondjak valamit, hiszen csak a munka és semmi szórakozás...igen, ezzel mond is valamit... de.
- Nézd. Az én erőm nem kicsi...ha szórakoznék vele...nem egy ember sérülne meg... - felelem komoly hangon, ráadásul a szemeibe nézve. Megvédem magam és akiket kel, de ezzel együtt támadást is tudok intézni, ami lehet halállal és súlyos sérüléssel járna az ellennel. A bátyám már megtette nem egyszer...csak ő megitatta a tengervizet az ellenségeivel, leküldte a vizet a torkukon és belülről szadizta szét őket. Nagyjából ugyanezt tudom én is, csak külsőleg... szóval inkább nem akarjuk szórakoztatni magunkat ezzel az egésszel. Volt hogy én is azt gondoltam, hogy könnyű bánni vele és lehet “szórakozni”...hát nem. Kontroll kell, ha kicsúszik a kezeid közül a dolog...túlontúl veszélyes. Csak tapasztalat. Ott voltam. A részese voltam. És csak egy félisten vagyok. Ő pedig egy óriás. Az erejét nem tudja kontrollálni...nah igen, nem volt foglalkozva vele. Ha apa velem sem foglalkozott volna, az én erőm is zabolázatlan lenne...vagy meg sem tanultam volna kezelni és a létezését sem tudnám. Nem tudom melyik a veszélyesebb. Nem tudni egy erőről és egyszer csak robban, vagy tudni róla, visszatartani és később robban. Elrejteni...megtanulni. A kettő kéz a kézben fog járni mindig. Hisz avatlanok nem igen láthatják. Hihetnek bármit, hihetnek az istenek hatalmában, de ha mi mutogatnánk az erőinket...kihasználásra menne. Apa ezt is elkerülné, szóval hogy a szavaival éljek; maradj nyugton! Az meg hogy ki minek gondolja magát az erejét illetően...nincs gyakorlata...nekem sincs sok, de kellett az elkezdés. Tőle meg megakarnak szabadulni? Mi van? Felvont szemöldökkel figyelem a magyarázatot, hogy neki ugyan más terve van, de a szülei le se szarják mindezt. Eladni őt? Mármint, hogy kötelező házasságba akarják kényszeríteni valaki olyanhoz, aki olyan, mint ő? Killian tényleg ezt akarja megtenni? Vagy csak az anyja? A természetfelettiek egy része iszonyú egysíkú...mint a régi időkben...ha király volt a szülőd akkor olyanhoz mehettél hozzá, akinek király volt az apja. Volt pénze és hatalma. A jelenben is ez van? Egy tizennyolc éves lánnyal? Ez már azért durva nah.
- Mi... - kezdtem volna bele a kérdésembe, de a csaj fogta magát és elrohant. Figyeltem a távolodását, ám nem mozdultam. Álltam ott és vártam egy pillanatot mozdulatlanul, majd nagy levegőt vettem és kifújtam azt. Nehéz a természetfelettiek élete...sokszor az enyém is, de az én apám nem mondja meg hogy kihez menjek hozzá...még csak az kéne. Megindultam, hogy a vödör szélére rátegyem az ecsetet, majd a létrához léptem, hogy összecsukjam, hogy a helyére tegyem. Ma már nem maradok ennél tovább. Dobok apának rögtön egy SMS-t hogy merre leszek, mikor leszek várható haza. Az orromra kötötte ezt is. Mindig! Az ecseteket elmostam, eltöröltem, a vödrökre rátettem a tetőket, a helyükre cipeltem őket, elpakoltam a rajzokat. Lekapcsoltam a villanyt, majd zárkódni kezdtem. Killiannak van kulcsa hozzá, ha jól láttam magával vitte. A sajátom meg Apáé, de nekem adta kis időre, szóval zárás után léptem is, hogy Cassie-hez elsétáljak. A sírjához. Nem vittem neki semmit, magamat, az bőven elég. A napok ezt követően lassan teltek, hiszen a pihenés karácsonyig elrendelt volt. És persze elő kellett készülni az Egyetemhez is. Új táskát vettünk, új tanszereket, hiszen januártól megkezdem végre, hat hónap kihagyás után ezt az egészet. Kaptam “olvasnivaló” anyagot is, hiszen lemaradtam, valamit azért nem ártana már tudnom mire érkezem, így aztán az edzés és pihenés mellett a tanulásra is koncentráltam. A videójáték sem maradhatott el és az sem, hogy Duncannal lógjak. A karácsonyi ajándékát mindenki megkapta. Volt ki előbb, volt aki akkor nap. Az új év ünneplését a Tenger Tavirózsáján ünnepeltük meg hárman. Apám, Anyám és jómagam. A rémálmaim? Köszönik szépen, jól vannak és maradtak. Minden reggel ugyanakkor keltenek és az éber álomkor szoktam eljárni futni, hogy kizökkenjek, másfél óra. Rászoktam, szóval napi szinten hajnalok hajnalán eljárok másfél-2 órát futni Oslo és környékére. A fejfájások a több terheléssel együtt jelentkeznek, de a pihenés enyhíti, így a gyógymód rá elérhető. A tömeggel pedig már semmi bajom. A pánikroham is megszűnt úgy néz ki... bár apa szerint még enyhén jelen van. Hiszen figyelő szemeit semmi sem zavarhatja meg. Hálás is vagyok érte.  

2023. Január

Az első napomat egyedül akartam megtenni az Egyetemre, így tömegközlekedéssel mentem. Az első órám fél nyolckor kezdődik a napirendet olvasva, így már hét órakor beértem. A csengő hangja borzalmas, még fejhallgató mellet is tisztán halottam. Szerencsére a hangos zajjal sincs már sok bajom, kellemetlen, de csak ennyi. Leküzdöttem ezt is. Az Egyetem beltere hatalmas, ez az első napom idebent. Az idő amúgy stimmel, már csak a termet kell megkeresnem...de mégis merre induljak? Befordultam a sarkon, azzal a lendülettel neki is ütköztem valakinek, de egy gyors mozdulattal, a reflexek kiválóak néha, igen, ragadtam meg a karjánál, hogy hátra ne essen.
- Megvagy! - szólaltam meg egyből, az arcán elidőztem egy pillanatra, végül egy mosoly is előkerült, ahogy a felismerés arcon csapott.  
- Renate! Helló. - elengedtem, visszaengedtem a kezem a testem mellé, majd a másikkal igazítottam egyet a táskámon.


 

Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Kedd Május 09, 2023 3:12 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Ren

-Nyugi! Nem kell megsértődni, csak egy kérdés volt. - visszavonulót fújtam, fújtatva egyet, majd megingattam fejem, és inkább visszamentem tenni a dolgom, hisz nem akartam vitatkozni, hogy szerintem minden ilyesmi csak egyszerű trükk az emberek szemében. Rég nem úgy voltak vele apám szerint, hogy mindent elhisznek amit látnak.
Akadtak érdekes vélemények, s olykor olyasmit hisznek igaznak, mi valójában nem az, és nem csak a természetfelettiek akarják azt elhitetni.
-Szóval csak a meló, és semmi szórakozás. - morogtam az orrom alatt, s talán még egy grimaszt is vágtam, hisz annyira ismerős volt az egész.
Kérdése egy cseppet meglepett, hisz én magam nem is tudtam igazán mihez is értek. Még is elgondolkodtam a kérdésen, és igyekeztem végiggondolni, vajon mi lehet az, amihez én igazán értek.
-Nehezen megy az ilyesmi... elrejteni az erőt, uralni azt. - megdörgöltem a karom, vállat is vontam, majd körbepillantottam. - Mostanában okoztam pár kellemetlenséget. Még annyira új minden. Nem vagyok béna vagy ilyesmi, de nehéz kontrollálni. Viszont egész jól táncolok... - megvontam a vállam.
Arra nem tértem ki, hogy egy pánikos pillanatban mennyi mindent szarhatok el, és még földrengést is okozhatok, vagy hogy majdnem tönkretettem egy egész épületet egy ilyen alkalommal.
-Inkább meg kellene tanulnom rendesen használni, nem rejtegetni. De idővel majd meglesz. - morogtam az orrom alatt, talán egy apró pillantást vetve a félisten felé.
Nem akartam, hogy bénának gondoljon, hogy úgy tekintsen rám, mint ahogy anyám szokott. Két lábon járó kudarcra, aki retteg a saját erejétől, hogy egy nap hatalmas károkat okoz. Féltem, ám ezt nem igen mondtam el egyiküknek sem. Azonban abban nem voltam biztos, hogy apa erről nem tudott.
Végül letelepedtem valahová a téglakupacra, majd odébb löktem egyet.
-Csak egy olyan kudarc vagyok, akitől megakarnak szabadulni mihamarabb, és arra nem gondolnak, hogy nekem esetleg más terveim lennének. Eladnának mint egy darab húst a piacon, én meg legyek engedelmes kislány! De arra senki sem kíváncsi, hogy én is itt vagyok, és érző lény lennék.- dohogtam az orrom alatt, s nem is gondoltam végig mit is mondok el, csak miután már kimondtam, szóval fülig vörösödve pattantam fel, ökölbe szorított kezekkel, miközben kirobogtam az épületből a víz felőli oldalra, meg sem állva a partig, ahol aztán mérgesen töröltem ki szememből a könnycseppet. Nem akartam ezt így kimondani, és talán anyám szándékairól még apám sem tudott.
Azt akartam hinni, hogy ő ezt nem engedné. Nem támogatná!
Szóval csak ültem ott, felhúzva lábaimat, átkarolva egyiket, s végül a másikat lelógattam a vízhez. Ha nem jött utánam, bár miért is tette volna, akkor egy idő után felkeltem, és elindultam valamerre, bekapcsolva a fülesem, majd hangosan hallgatva a zenét indultam meg, hogy hátha a parton majd nyugalmat találok a sziklák között.
Azonban ha megszánt cseppet, akkor ott maradtam, leengedve a lábam, megköszörültem a torkom, aztán elmosolyodtam halványan, ám inkább elterelő volt az egész.
-Bocs… nem akartam rádzúdítani a szarságaim. Az én gondom…. - azt nem mondtam el, hogyha kicsit ideges vagyok, vagy izgulok, hajlamos vagyok fecsegni gondolkodás nélkül, hisz talán erre magától is rájött, és meglehet el is ástam magam ezzel a hülye lányos kifakadással, ami rám alapból nem is volt igazán jellemző.
xxx SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Szomb. Ápr. 29, 2023 9:47 pm

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

A közelben lakik. Legalább nem kell napokat utazgatnia hogy az egyetemre menjen. Ez jó. Bár hogy ő inkább iskolakerülő azt előbb kinézem belőle. Az utóbbi időben már alig vártam hogy emberek közé menjek. Tinédzserek vegyenek körül és hasonló korosztály, mint én. Hogy újra körül vegyen a tömeg és a hangzavar. Hiányzott? Talán az utolsó héten már tényleg a honvágy győzött felettem. Nem gyógyultam meg még fejben, de apa sikeres munkát végzett. Tudom kezelni a haragomat. Ez pedig mindennél többet mond. Visszajöhettünk pontosan ez miatt. Nem azért mert mindkettőnk haza vágyott már. Hanem mert sikeresen vettem az akadályokat. És még nincsen vége. Renate mostanában tudta csak meg a hely létét és belett fogva dolgozni. Megmosolyogtam a dolgot. Nah igen. Ha volt merszed idejönni, akkor tehetsz is a helyért egy apróságot. Közös együttlétek. Azok a legjobbak. Főleg ha a családoddal lehetsz. Főleg ha azzal lehetsz, akire igazán felnézel. Nem sűrűn festettem még, otthon sem fogtam még ecsetet, hogy szobát fessek, a legutolsó alkalommal is a bátyám festette ki a szobámat. Lassan majd ráfér egy újabb mázolás. Kérdésére felvontam a szemöldökeim, aprót fejet ingattam, majd felpillantottam rá.
- Ez nem trükközés a vízzel. Megtanultam hogyan óvjam meg magam és hogyan védjek meg másokat. Ez nem játék, nem bohóckodás. - feleltem szigorú arcvonásokkal. Szinte már a gondolat is sértő volt, hogy bohockodás csupán ez az egész. Ez kőkemény tanulás volt, amiben izmokat is szereztem és hatalmas tudást. Hiszen apám nem arra nevelt, hogy kótyavetyéljem el a megszerzett tudást. Amikor kell, akkor használom. Amikor kell, akkor agresszíven csapok oda, de ha nem kell, elég a béke.  
- És te mihez értesz kis óriás? - dobtam vissza a kérdést enyhülő tekintettel, miközben az ecsetet a festékbe mártottam, majd újra kenni kezdtem az utolsó részt a falon. - Neked is rejtened kell a természetfeletti létedet? - újabb kérdés. Ez minket óv meg leginkább, hiszen ha az erőnkkel megijesztünk valakit...az ember természeténél fogva erőszakos ha fél, ha nem ért valamit és hát...nem akarnák kísérleti alany lenni az egyszer biztos.  

Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Pént. Ápr. 21, 2023 1:48 pm
Aaron & Ren

Nem gondoltam volna, hogy a félisten majd valóban ecsetet ragad, és csatlakozik hozzám a munkálatokban. Valahogy úgy gondoltam, ő az a fajta lehet, aki nem szereti bemocskolni a kezét. Az apját sem ismertem annyira, hisz apa sem igen reklámozta, hogy vagyok, bár talán csak megeskette a barátját, hogy nem szól senkinek. Vagy… lehet csak túlgondoltam az egészet, és itt nincs is ilyesmiről szó.
-Nem olyan messze innen. Pár kilométer talán… -pusztán ennyit mondtam. Majd ha valami esemény folytán, találkozunk még, és megérdemli, akkor bizonyára elmondom majd merre lakunk, és akkor talán apa is beavatja majd.
Míg ő az ecset után nézett, addig én festegettem tovább, hisz be akartam végre fejezni az egészet. Nem volt unalmas vagy ilyesmi, egyszerűen csak túl akartam lenni rajta, hogy végre minden mehessen a maga kerékvágásában tovább.
Apa rengeteg időt töltött ezen a helyen, és az igazat megvallva, kicsit már hiányoztak az együtt eltöltött pillanatok. A tanulás, a filmezések, a kártyapartik.
-Eddig nem sűrűn voltam itt. Apa sose mondta el hová megy. - megvontam a vállam. Pillantásom morcossá vált, miközben arra gondoltam, hogy titkolódzott előttem. - De néhány napja követtem. Aztán „büntetésből” befogott dolgozni. - elmosolyodtam, megvontam a vállam, kicsit feljebb léptem a létrán, hogy jobban elérjem azt a pontot. - De így legalább vele lehetek. Már amikor nem kell lelépnie.
Megtámasztottam magam a falon, egy száraz ponton, aztán belemártottam az ecsetemet a vödrömben, majd tovább festettem a falat, s közben igyekeztem nem összekenni még jobban magamat, vagy a srácot.
-Most még pár napig fogok jönni, aztán kötelező pofavizitem lesz, amire nem szívesen megyek el. - vágtam egy grimaszt, megingattam fejem, aztán mikor kitűrtem egy tincset az arcomból, sikeresen húztam egy csíkot a festékes kezemmel a homlokomra, ami persze annyira nem érdekelt.
Végül összeszaladt a szemöldököm, aztán Aaron felé fordultam megtámasztva magam a létra tetején.
-Mindig is érdekelt… lehet hülyeség az egész… de mond csak… tudsz a vízzel trükköket? - mélyen kékjeibe fúrtam barnáimat, s őszinte kíváncsiság égett bennem. Istennel sem sűrűn találkoztam, de hát a félvér is majdnem ugyan olyan! Mikor észbe kaptam, hogy talán túl tolakodó vagyok, akkor lemásztam a létráról, magamhoz vettem a palackomat, ittam pár kortyot, és inkább megnéztem kicsit jobban apa asztalát magamnak.
Elég stabilnak látszott, szóval talán ki fogja majd bírni a csiszolást, és a lakkozást is. Ám minduntalan akörül forogtak a gondolataim, vajon miképpen képes manipulálni a vizet. Jó persze ott volt Skye is, és erre a felismerésre egy pillanatra belezavarodtam, s csak álltam az asztal mellett.
Aztán visszamentem a létrához, fel a helyemre, és ha csak nem akarta megmutatni mit is tud, akkor újra átfestettem a falnak azon részeit, amit onnan elértem.
xxx SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 29, 2023 5:14 pm

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Neki két természetfeletti szülője van. Ő tiszta vérű. Engem nem zavar a származásom, így nem kezdek el ezen agyalni, hogy vajon anyám miért nem született másnak. Nekem így tökéletes. Nem leszek ettől még féltékeny. Az nem rám vallana. Nála az anyja a szigorú...nálam...hát apa, talán. Talán azért, mert vele túl sok időt töltöttem rövid időn belül. Apámra jobban szoktam hallgatni mostanában, bár az is igaz, hogy nem régen jöttünk haza... de ezután is több időt fogok vele tölteni, mint otthon, vagy a haverjaimmal. Nem akartam festeni, poénnak szántam a foltjait, amire poénnal vágott vissza. Amúgy miért is ne festhetnék vele? Ez nem a világ vége még. Új ecseteket ragadtam a megadott helyről és neki álltam az útmutatásának közre működésével festeni a részt, ami még kimaradt és bírna egy kis festéket. Szóval kentem én is, bár arra vigyáztam, hogy a pólómra ne menjen, ez nem éppen festékfogóra van. Megnéztem az asztalt is, amit Killian szerzett... neki kellett, szóval, marad a szerzeménye. Apának már csak az üstöt kellene bevarázsolnia...bár a hátsó ajtón talán befér...  
- Melyik környéken laktok? Apáddal mindig itt vagy nálunk találkoztam csak. - vetettem fel egy témát, bár nem különösebben mozgatott a látogatás mostanában. Örülök hogy végre itthon lehetek saját vizeken és otthon, szóval amíg meg nem nyugszok hogy itthon vagyok, kikell élveznem. Addig nem tágítok. De az új suli és a pótlások mellé, az új sulistársak...lesz gondom bőven. Nem akarok már most ráparázni, apa is megmondta sokszor, hogy mindent túlreagálok, el kellene engednem sok dolgot. De már előre félek hogy milyen para lesz ez az egész. Új tanulmányok és apa is megmondta, egy órát sem lóghatok el. Szóval nehéz jövőév lesz ez ilyen téren. Vagyis hát a félévvel kezdek...a legelső évem...fogalmam sincs mi lesz, de várom tárt karokkal.  
- Mindennap szoktál jönni apádnak segédkezet nyújtani, vagy csak ma fogott be? - pillantottam rá és közben a kezem megállt a munkálatokban. Szeretek kíváncsiskodni, szóval most sem okozok csalódást azt hiszem.  


Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Hétf. Márc. 20, 2023 3:12 pm
Aaron & Ren

Nem volt szép tőlem, de kinevettem! Hogy jól esett e nevetni? Igen! Hogy csúnya dolog volt részemről? Hát azt is aláírom, viszont nagyon is elégedett voltam azzal a gondolattal, hogy nem csak én szoktam bénázni, ha nem teljesen figyelek arra oda amit csináltam.
Aztán apáról kérdez, és a szigorúságról, mire megvontam a vállam.
-Nézőpont kérdése. - kitűrtem egy kiszabadult tincset az arcomból. - Ugyan úgy elmehetek én is bulizni, csak időre kell haza érnem. Engem nem egy halandó ember vár haza, hanem két kőóriás, akik bizony kemények tudnak lenni, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt eltervezték. - morogtam. - Bár talán anya vaskalaposabb. - elfintorodtam, aztán leszálltam egy pillanatra a létráról, míg megtöltöttem a vödröm, aztán visszamásztam oda, s letettem magam a tetejére. Azt már nem említettem meg, hogy anya már kinézte a szerinte nekem való óriást, aki majd megfelelő apja lehet a gyermekeimnek, bár engem meg sem kérdeztek róla. Hisz mi van akkor, hogyha én nem is akarok férjhez menni?!
Ám elhessegettem a gondolatokat, és inkább invitáltam festeni Aaront, mire visszavágott, én meg végignéztem magamon, aztán beakasztottam lábam, majd kitártam karjaim, s kicsit hátradűltem a létrán, hogy megmutassam a festék foltjaimat.
- Kemény munkával szereztem ezeket a foltokat Félisten! Büszke vagyok rájuk! - próbáltam komoly lenni, ám elnevettem magam, majd felkeltem onnan, és nekiveselkedtem a munkának ismételten, ám közben kérdeztem is, mert lássuk be, jobban telhet a meló ha beszélgethetek valakivel, főleg úgy, hogy apa szerint is biztonságban vagyok mellette, vagy épp csak azért hagyott itt vele, mert a barátja fia. Egy Isten fia.
De nem fogok ettől hasra esni!
- Ott a polcon vannak még vadi újjak is! Tegnap vettük őket. - magyaráztam, de már dolgoztam is tovább, hisz be akartam fejezni, hogyha még akartam Bry-al is találkozni, mielőtt elmegy arra a randira, amire szerintem nem kellene elmennie, de hát megállítani úgy sem fogom tudni azt a makacs fejét, szóval lehet nem is kellene találkoznom vele.
A suli gondolatára elhúztam a számat. Sokkal szívesebben lettem volna szabad! Úgy járni kelni a világban, ahogy régen tehették meg a magam fajták, és nem a tanulással foglalkozni. Anya sem értett egyet apa hóbortjával, hisz ő azt akarta, hogy a mi dolgainkat tanuljam meg, mert az az igazán fontos.
Bár lehet Apának is igaza van… összeszaladt a szemöldököm, miközben gondolkodtam, aztán kicsit odább hajoltam, hogy elérjek egy pontot a falon, ami kicsit messzebb volt, mint azt gondoltam, szóval meg kellett támaszkodnom a falon, ami mondjuk szerencsére már nem tapadt a friss festéktől.
Ha megtalálta az ecsetet, és csatlakozott hozzám, hát előtte kicsit odább raktam a létrát, majd csak aztán másztam fel rá az egyik oldalon.
- Már nincs sok hátra ezen az oldalon! Aztán csak az a régi asztal van, amihez apa ragaszkodik. Azt mondja, az lesz az ő helye! - pillantottam futólag egy régi lecsiszolt fa asztal felé.
xxx SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Kedd Márc. 14, 2023 11:19 pm

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

A vízzel tudok bánni. A nőkkel annyira már nem. Így érthető már az is, hogy festék helyett vizet kap a vödörbe és ki is nevet. Nem volt túl együttműködő azt kell hogy mondjam. Hiszen azt mondta, töltsem újra. Azt nem tudtam, hogy korábban mi is volt benne. Vagyis hát...ha az ecset volt benne, akkor festék. Kinevet. Apától eltanultam a szokását, megdörzsöltem az arcomat, majd a hajamba is beletúrtam. Zavarban voltam eléggé ettől most. Most miattam le kell másznia onnan és ki kell önteni a vizet, hogy festékkel megtöltse. Nem figyeltem nah. Előfordul. Az apja kedvel. És akkor most mi van? Sokan vannak akik kedvelnek, az ellenségeimről nem beszélek, azok nem lehetnek többet, szóval haverkodnom kell. Vagy apa öl meg legközelebb. Érdeklődtem, jól tettem hogy rákérdeztem, hiszen így megtudtam, hogy az egyetemre jár és 18 éves. De fogalma sincs hogy mi szeretne lenni, hiszen nem döntött. Nem dönthetett...
- Apád szigorúan fog? - kérdeztem rá a dologra, bár nekem eléggé úgy tűnik, hogy apuci kicsi lánya, az egyszem kicsi lánya nem csinálhat nagyon akármit. Sajnálom a csajt? Hát Killian az apja, szóval a csaj vele kicsit megszívta. Tud az öreg kemény lenni és most nem a faji képességére gondolok. Az hogy bennem mit bír...nem tudom. Biztos csak apa miatt kedvel. Tényleg nem tudom.  Tovább festett. Talán ezen részen nekem szerencsém van. Vagy azért mert fiú vagyok és minket nem szokás túlfélteni, vagy apa későn pottyant az életembe, de Aegir nem szól bele a tanulási döntéseimbe. Minden másba képes beleszólni, de ezt tényleg meghagyta nekem. Én pedig döntöttem. A gondolataimból újra kivagyok zökkentve, a mai napon sokadjára, szóval azt hiszem hogy nem kellene ennyire belemerülnöm ebbe az egészbe. Hümmentve pillantottam fel rá.  
- Festeni? Úgy ahogy te? Több festék van rajtad, mint az egész épületen! - próbáltam komolyan beszélni, de aztán csak elmosolyodtam. Amúgy tényleg akad rajta sok festékfolt. Ennyire nem érdekli, vagy nem tud figyelni?  
- Mihez kezdek, most hogy visszatértünk? Hát figyelj...be kell illeszkednem az egyetemre, be kell hoznom a sok havi lemaradásomat és nem ártana még több harciképzés. - soroltam fel a lehetséges kimenetelét a dolgoknak. Az biztos hogy az edzések nem maradhatnak el, ezt apa is megmondta hogy folytatnunk kell. A haragot szépen eltudom már nyomni magamba, de a többi részét azt már tudjuk hazai vizeken is csinálni.
- Ecsetet hol találok? - kérdezek rá mielőtt felkutatnám az egész épületet egyetlen ecset miatt. A rajzaimat félre tettem festékcseppmentes helyre, szóval biztonságosá teszem a dolgokat.  


Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Vas. Márc. 12, 2023 3:05 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Ren

Csendben hallgattam válaszát, majd felvontam a szemöldököm, s egy pillanatra karba is fontam karomat. Olyan fennköltnek, és nagyképűnek tűnt az egész szövegelése a víz alatti létről, de lehet csak arcom volt árulkodó, aminek nem mindig tudtam parancsolni.
-Ahmm… menőn hangzik. - elhúztam a számat. Apa engem nem edzett. Szerinte még nem álltam készen, bár én épp az ellenkezőjét éreztem. Hisz ha elszabadul az erőm, és romba döntök valamit, vagy okozok egy földrengést, az nyilván nem lenne a legjobb pillanat senki életében sem.
Felsóhajtottam, aztán elvettem a felém nyújtott vödröt, amiben… nos, vizet kaptam!!
Megpróbáltam jó képet vágni hozzá, és komolynak látszani, de egyik pillanatról a másikra tőrt ki belőlem a nevetés.
-Figyelj… értem én, hogy víz, meg tenger, mert az menő… - tovább nevettem, miközben leszálltam a létráról. - De a vízzel nem tudok festeni! - tovább mosolyogtam, aztán meg kellett támaszkodnom egy pillanatra, majd a csapnál kiöntöttem a vízet, és a festékes vödörhöz léptem. - De én nem voltam konkrét! - mosolyom ismét kiszélesedett, majd játékosan nyelvet öltöttem, és kacsintottam is mellé, aztán leszedtem a festék tetejét, és tettem a vödörbe belőle.
-Tudod, nekem úgy tűnik, hogy pedig de! - összeszaladt a szemöldököm egy pillanatra. Elgondolkodtam. - Vagy az Apádat kedveli túlzottan. Régóta ismerik már egymást azt hiszem. - szaladt össze a szemöldököm, aztán megindultam a létra irányába újfent.
- Öhm...csak ide az egyetemre. Semmi komoly. - vontam meg a vállam. -Még nem választottam szakirányt… nem tudom mit akarok csinálni… - megigazítottam a hajam, majd fogtam egy hajgumit, kontyot csináltam, és feltettem, hogy ne legyen ismét csupa festék. - Még csak 18 vagyok… annyi idő nem telt el a szemeszterből, hogy bármi is megtetsszen...  van időm.- vontam vállat újra. - Sose leszek elég idős ahhoz, hogy egyedül dönthessek… - fintorogtam egyet, aztán a létra tetején felakasztottam a vödröt, és festettem tovább.
- Esetleg a rajzolás helyett… nem akarnál ecsetet ragadni, és segíteni Aegir fia? - vállam felett emeltem rá tekintetem, miközben végiggondoltam, hogy vajon mi is lenne a tökéletes megszólítás a számára. Vajon milyen megszólítás illet meg egy Isten fiát?
-No és te? Mit kezdesz magaddal, most, hogy visszatértetek Apáddal? - magam sem értettem miért kezdtem el csevegni, vagy miért is akartam, lehet csak az idő múlásán szerettem volna gyorsítani egy cseppet.
xxx SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Vas. Márc. 12, 2023 11:01 am

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Folytattam a rajzot, melynek már rég késznek kellett volna jönnie, csak közbe jöttek a dolgok. Mást is kellene csinálnom, hiszen nem csak apának kellene dolgoznia itt, hanem nekem is. A jobb keze vagyok szinte, szóval majd teszek bele valamit én is. De nem értek a kőműves dolgokhoz és az elektromos kábelekhez, azokat csinálják a profik. Anya szerint nem kellene elektromos dolgokat csinálnom, tavaly még volt róla szó, de igaza volt. Elhessegettem azt a dolgot és a második cél felé kanyarodtam. Orvoslás. Az is nerces. De meglehet csinálni és én elhiszem hogy menni fog! Renate kérésére, kérdésére felemelkedtem a helyemről és a vödörért léptem, hogy vizet töltsek bele. Nem tengervizet, mondjuk azért is kifáradnék, az erőm nem ilyen kis apróságok miatti használatára képeztem ki...szóval engedtem bele a csapról vizet, majd vissza nyújtottam a lánynak.  
Kérdése meglepett, hogy milyen képességem van lényegében, hogy tudok-e a víz alatt parádézni... elgondolkodtam. Őszintén és érthetően próbáltam magyarázatot adni erre. Hiszen egy kőóriás, csak megérti.  
- Hát figyelj...legutóbb két hétig voltam lent huzamosabb ideig a víz alatt anélkül hogy feljöttem volna a felszínre...levegőért. Víz alatti kiképzésen vettem részt, szóval bírom a víz alatt. Nem volt rajtam semmiféle búvárfelszerelés... - vontam vállat, közben figyeltem, ahogy közelebb hajol. A szemeit figyeltem, bár jelenleg jobban lekötött az, hogy a gondolataimban az van, hogy csinálnom kéne azt a rajzot tovább és aopa edzéséről sem kellene lemaradnom. Bár ma nem hiszem hogy tartani fog. Ha meg mégis, akkor úgyis meglep valamivel. Újabb szavaira felvontam a szemöldököm. Az apját mivel vettem le a lábairól, hogy egyedül mert hagyni minket. Kettesben.  
Vállat vontam.
- Fogalmam sincs. Nem értek az öregedhez. - elmosolyodtam, majd hátrébb léptem, hogy visszatérjek a rajzom mellé, hogy mellé telepedjek és onnan nézzem a plafont. Emlékszem azokra a falfirkákra... és arra a veszekedésre, aztán apa elment 10 hosszú napra. Mérges volt rám...megérdemeltem. Azóta eltelt elég hosszú idő, szóval...  
- Melyik suliba jársz? - megfogalmazódott bennem a kérdés...igaz elgondolkodtam azon is, hogy talán a kőóriások máshogy nőnek és nem is korombeli a csaj, hanem egy óvodás és azért merte rám bízni az apja. Bár apa nem mondott semmi olyasmit, hogy máshogy nevelkednek a más fajú lények...de hiszen Killian is 700 éves...akkor lehet hogy Renate is idősebb?  Azt hiszem ki kell erről kérdeznem apámat. Bár lehet erre Killian több és bővebb választ tudna adni.



Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Vas. Feb. 26, 2023 3:51 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Ren

Aegir fia… ismertem a fickót. Jópofának tartottam, ám annyira behatóan nem terjedt ki az ismeretségünk. Apa mindentől és mindenkitől távol akart tartani. Azt akarta, hogy békében élhessem le az életem, aminek én magam egy cseppet sem örültem. Szerettem ha van mit tennem, ha zajlik körülöttem az élet.
Mikor megemlítette, hogy egyedinek, és fantasztikusnak találta apámat, hát büszkén kihúztam magam.
-Valóban az! - még mosoly is került az arcomra, aztán nem csacsogtam ott tovább, hanem elintéztem egy telefonhívást, s persze közben magamban morgolódtam, hisz nem értettem Bry miért is akar egy nála jóval idősebb pasassal kezdeni. Jó oké persze lehetne azt mondani, hogy az istenek, és a mi fajtánk is olykor kezd nálánál jóval fiatalabb lényekkel, de az egészen más volt!
Aztán megdicsértem a rajzokat, hisz valóban fantasztikusnak gondoltam őket, majd ott is hagytam, had foglalkozzon a maga kis dolgával, s én magam visszamásztam a létrára, hogy befejezhessem a festést, aminek nekiveselkedtem, s amit ideje lenne befejeznem.
Kérdésére egy pillanatra körbekémleltem, vajon mi lehetne az, amiben segítségét kérhetném, ám rá kellett jönnöm túlságosan büszke vagyok ahhoz, hogy segítséget kérjek.
-Nem. Megoldom magam is. - fogtam az ecsetet, kicsit feljebb léptem, s pingáltam tovább, mit sem törődve azzal, hogy közben mennyire kell még jobban közel kerülnöm a falhoz.
Szerettem mázolgatni, de valahogy sokkal közelebb állt hozzám a tánc, de az ember nem csinálhatja mindig azt amit akart.
Végül, mikor a festékem úgy döntött elfogy, akkor emeltem a srác felé tekintetem, már ha még ott volt, és nem hagyott teljesen magamra.
- Figyelj… megtöltenéd ezt nekem? - nyújtottam felé a kis vödröt, s ha elvitte megtölteni, akkor addig letelepedtem a létra tetejére, s gondolva egyet pusztán az erőm segítségével odébb görgettem pár téglát a kupachoz, s mivel sikerrel jártam, így kihúztam magam, de csak szigorúan addig míg nem figyelt.
-Tenger isten hah? És mond csak… tudsz levegőt venni a víz alatt, vagy szimplán csak sokáig bírod levegő nélkül? - tudakoltam megtámaszkodva combjaimon, kicsit előrébb hajolva, hogy cseppet tanulmányozhassam arcvonásait.
-Tudod, te vagy az első srác, akivel Apa nyugodt szívvel magamra hagyott… - összeszaladt szemöldökkel figyeltem tovább. - Mivel vetted le a lábáról?
xxx SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Szomb. Feb. 04, 2023 10:18 pm

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -

Killian nem is várt mást apámtól, de hát igaza van. Az öregem alig várta már hogy szárazra érjünk, hogy végre övé legyen a legértékesebb kincs az egész világon. Igen, anyámra gondolok. Ami pedig a kőóriás lányt illeti, telibe találtam a származását. Hogy én mi vagyok? Nem próbáltam és nem ia akartam letagadni Aegirt, hiszen büszke voltam a származásomra. És rá is. Vér voltam a véréből.  
- Aegir fia. Féltengeristen. - vallottam be büszkén, miközben figyeltem a lány mozdulatait. Megsértődött, hogy apja nem említett róla egy szót sem. Most mit rinyál ezért? Elmosolyodtam, miközben a dolgommal foglalatoskodtam.
- Való igaz sosem kérdeztem meg tőle a családját, hiszen olyan egyedülinek és fantasztikusnak tűnt. - nem akartam egyiküket sem bántani, hiszen mindenkinek a magánélete szent és sérthetetlen, nem volt sosem pofám bele kotnyeleskedni senkiébe sem. Pont Killianéba, apám haverjába kellett volna? Ugyan már. Volt több izgalmas dolog is, mint hogy ezt felhozzam. A telefoncsörgése nem zavart és az sem hogy a lány figyelmen kívül hagyva eengem beszélt valaki mással. Inkább elfoglaltam magam mással. A rajzommal, a tervvel, aminek már készen kellene lennie, de elkúrtam. Nagyon. Már nem a rajzot, hanem az időt a többi hülyeséggel és még mindig csak vázlatként szerepelt a fiókban. Remélhetőleg már nem sokáig! Végül a lány is megállt mellettem és a rajzot kezdte dicsérni.  
- Kösz, de még nem sok minden van kész rajta. - igazából a 7 ismert istenből csak 3 van teljesen kész, kettő még vázlatszerűen van felhozva rajta, a többi meg csak egy elhelyezésileg van rajta valami firka. De Aegir teljesen felismerhető rajta, meg Odin is, Tyrről meg ne is beszéljünk. A többi isten is rajta lesz hamarosan, vagyis hát majd lesz nem isten is rajta, mert Fenrirt ki nem hagynám a mókából, de majd meg kell ehhez látogatnom őt is. A szinezés nem kell, csak árnyékolásos fekete fehér mű mindez. Hiszen ez majd “cégertábla” lesz és a falra is kerül majd hasonló. Nyugodtan nézhette a rajzot, nem hajtottam el, csak kicsit később emeltem felé a fejem és pillantottam rá, amire aztán el is hátrált és visszatért dolgozni.  
- Tudok valamiben segíteni? - figyeltem ahogy feljut a létrára, majd körbe pillantottam a szegélyeken. Ügyesen kifestette. És jól karban tartották a távollétünk alatt. Vajon apa megszerezte végül azt az üstöt? Mikor érkezik vajon?


Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 31, 2023 2:05 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Ren

Nos, olyan választ adtam neki, ami nem hazudtolta meg a személyem. Helyette inkább kérdeztem, mintsem kereken kijelentettem volna, hogy az apám. De nem szégyelltem vagy ilyesmi, egyszerűen csak nem akartam mindenkinek az orrára kötni a személyes dolgaim, főleg, hogy a srácot sem láttam eddig még semerre sem.
Vagy csak én nem mozogtam olyan közegben, ahol ő.
-Aham. - bólintottam, vágtam egy grimaszt, aztán az ecsetre pillantottam, de mire mondhattam volna bármi replikát, hogy akkor alighanem az ecset őt illeti, apa a nevem kimondásával intett csendre, és persze rám is szólt, amiért nem ment a munka, ő pedig szépen nekiállt fecsegni a sráccal, és a kólám is nála landolt, szóval jah… le lettem sajnálva, a kék szemek megjelenésével, de se baj.
- Élvezze csak… tuti ráfér. - villantott apa egy mosolyt, s még a szeme is megcsillant közben, mire én csak körbeforgattam a szemeim. Nem mintha zavart volna a téma, de előttem eddig ilyesmit sosem engedett meg magának.
Míg ők cseverésztek, addig én beszéltem anyával, akinek szüksége volt az öregemre, szóval át is adtam neki a telefont, ő pedig közölte, hogy majd visszajön, de nekem maradnom kellett, mert nem végeztem a feladatommal, szóval csak felpillantottam a falra, majd kicsit magyarázkodtam, ha egyszer már kettecskén maradtam a kék szemekkel, és hallgattam az ő magyarázatát, aztán bólintottam párat, mintegy tudomásul véve, hogy igen persze, elhiszem, hogy annyi ideje ismerik egymást, hisz apámnak volt nem is egy ismerőse.
-És Te mi vagy? - kérdeztem mintegy félvállról a dolgot, s közben visszamentem az ecsetemért, és ismét irányba állítottam a létrát, aztán figyelmem elkalandozott mikor elkezdett kutatni az egyik szekrényben, és előszedte a papírokat, rajtuk mindenféle firkával, de ott el is veszített szinte teljesen, mert jobban érdekelt, hogy ne zúgjak le ismét arról az átkozott létráról, majd nyújtózkodtam kicsit, hogy elérjem azt a hülye sarkot, s megtámasztottam magam a fal egy darabjánál.
Kérdésére belemerevedtem a mozdulatba, majd felvont szemöldökkel tekintettem fel, amolyan ezt meg hogy találtad ki pillantással, de mivel meg kellett ígérnem úgymond, hogy viselkedek, így csomót kötöttem a nyelvemre, hisz nem lehettem bunkó. Meg ha apa ismeri, és bírja a fejét, akkor talán nekem is kell dobnom felé egy sanszot.
-Az bizony… - letettem magam a felső fokra, megtámasztottam karjaim a combjaimon, s vállat vontam, hisz mi sem természetes. Büszke voltam a származásomra, ahogy arra is, hogy nem valami kevert akármi lett belőlem, hanem hamisítatlan kőóriás, hála a felmenőimnek. - De ezek szerint addig nem terjedt ki az ismeretség, hogy megemlítse van egy gyereke… - megvontam a vállam, aztán felkeltem, s nekiveselkedtem ismét a festésnek.
Volt egy feladatom, amit el kellett látnom, szóval nem akartam húzni az időt. Aztán megcsörrent a telefonom, szóval a festékes kezem a nadrágomba töröltem, ezzel hagyva pár fehér csíkot a fenekemnél, aztán felvettem.
- Bry… nem. - fintorogtam. - Talán holnap ráérek. Jaham. - villantottam egy mosolyt, ami aztán hamar el is tűnt az arcomról. - Ne… az vagy 30!! Igen tudom de… jó… hát akkor majd holnap… igen…Na nem… felejtsd el! Nincs szükségem rá. Apa agyoncsapna. - letettem az ecsetet a tartóra, aztán lemásztam a létráról, és megindultam kifelé, de útközben megálltam, aztán pislogtam meglepetten párat.- Hát jó… akkor a jövő hét… de én figyelmeztettelek! Jó… akkor holnap este... - bontottam a vonalat, aztán fintort csaptam arcomra, visszatettem a telefont a zsebembe, aztán a srácra pillantottam, de végül inkább odaléptem az üdítőkhöz, és szeretem magamnak egyet, amiből ittam is egy nagyobb kortyot. Hogy lehet ilyen hülye?! letettem az üveget, majd visszafelé haladva megálltam a srác mellett, s tekintetem a rajzokra szegeztem.
-Jól néznek ki!! - meglehet kicsit belemásztam a személyes terébe, hisz olykor elfelejtettem az ilyesmit, s mikor észbe kaptam, már hátrébb is húzódtam, hisz ha felém pillantott, hát majdnem összeért az orrunk, de ha nem akkor meglehet egy darabig még elég közelről figyeltem a műveket, már ha hagyta. Ha nem akkor megadón léptem egyet hátra.
Ám ha felém pillantott, akkor elsuttogtam egy halk bocsit, és mentem a létrám felé, amit mára kibéreltem magamnak.
675 SZÓ // @Aaron Bergström  
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 31, 2023 12:18 pm
Renate <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
A csaj rákérdezett, hogy honnan ismerem Killiant, aki őszes hajú és nagydarab. Nos igen, a leírás pont rá üt, ám a válasz helyett, csak kérdést kaptam. Mit akarok tőle? Most komolyan nekem erre a kérdésre válaszolnom kellene? Felvontam a szemöldökömet, majd figyeltem ahogy lejjebb halkítsa a zenét.  
- Jöttem hozzá hogy segítsek az épületet csinosítgatni. - hátrébb léptem kicsit, hogy a személyes tér ne legyen rosszízű egyikünk számára sem. Szavai alapján, ha tippelnem kellett volna, akkor túl jól ismeri a fickót, de még sem. Valami miatt nem igazán akar igazat mondani. Nem örülne hogy itt vagyok? A francokat nem. Az enyém a hely. Képletesen persze, hiszen apa vette, de 1%-ban az enyém is. Végül érkezett az ismerős hang az ajtóból, amire elmosolyodtam és az óriás felé pillantottam. A kislánya a csaj és úgy tűnik mégis csak ismerik egymást. Ráadásul feladatot is kapott. A magyarázatot hallva nem szóltam bele, az ő dolga volt, nem az enyém és igaz is volt. Killian felém intézett kérdésére csak elvigyorodtam szélesen, kezet fogtam vele.
- Nem régen. 21-én hajnalban partot értünk. Már vártam, hogy visszatérjek! És hogy veled is beszélhessek! - átvettem a felém nyújtott italt, majd biccentettem. - Kösz. - a szokások nem maradtak el úgy tűnik. Tudja hogy a kóla nagy kedvencem, így hónapok elteltével is bevásárolt belőle. Nem csak ő. Anya és apa is.  
- Apa üzeni, hogy igyekszik, csak kihasználja az otthonlétet. - szóltam még aztán, miután Renate a férfi kezébe nyomta a mobilt. Aztán ahogy a fickó odébb lépett a lányra szegeztem a pillantásom, ahogy a szavait nekem intézte. Vállat vontam egy vigyor keretében.
- Nem számít. Én ismerem az apád! Ahogy azt is hogy micsoda ő. - válaszoltam, aztán Killian is visszatért, közölte hogy dolga van, majd érkezik. Intettem neki, majd körül néztem. A falfirkák eltűntek, ami megkönnyebbülés. De aztán eszembe jutottak a lapjaim, így feltúrtam a közös kis szekrényt és elő is szedtem őket. Ugyanúgy voltak, ahogy itt hagytam őket. Ráadásul ahogy a plafont figyeltem, Az Ír megtartotta a kérésemet, megtette a lámpák nagyságát és darabszámát. Ahogy azt a tervekbe is bele vettem. Szóval csak folytatni kellene a dolgokat.  
- Az apád és az én apám majd’ ezer éves cimborák. Én csak 10 hónapja ha ismerem, bár ebből is 5 hónapot távol voltam... de kedvelem. - a pillantásomat ráemeltem, majd vissza a papírokra nagy komolyan. Éreztem, hogy ő más.  
- Kőóriás vagy, jól mondom? - nem figyeltem rá, figyeltem a befejezetlen rajzomat, agyaltam, hogy hogyan is akartam az egészet. De beszélni is akartam végre valakivel aki nem az apám. Cassie kizárt az életéből, így mondhatni a legjobb barátom lezárta a közös múltunkat.  


Öltözet-kinézet
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Falling into your arms, or the first encounter ~Aaron & Ren
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Iris & Dimitriy - falling apart
» Kraken & Aegir ~ Sea and Tents, or the arms of revenge.
» Katrine & Aaron - why did i have to?
» Dad, Mom & aaron - What the fuck do you want?
» Shane & Aaron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: Idősíkok;; :: A jövő ;;
-
Ugrás: