M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Shane & Aaron
2 posters


Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Hétf. Nov. 21, 2022 9:19 am

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; FootKrutch»

Kíváncsi vagyok, hogy az ő élete hogyan alakult korábban, de ha alkalmasabb idő lesz rá, akkor megejtjük a csevejt róla. Azt tudom, hogy nem mezei ember, több a kora mint anyámnak és a nagyszüleimnek összesen, ráadásul erősebb is mint én. Az érzés más sugall, mint egy másik félistennél, vagy isteni lénnyel szemben, vagy apámnál. Teljesen mást érzek a közelében, de nem tartok tőle. Szerencse?  
A hegyre felpillantva nyugtalanság fog el, de ez nem az idegesítően rossz fajta, hanem vegyes izgalom. Ez jó, hiszen rögtön akarok mindent ezen a ponton már. Shane szerint a könnyebb úton megyünk...
- Van nehezebb is? Miért könnyebb ez? - teszem fel a kérdést ártatlanul, majd elmosolyodom.,  
- Szerintem minden hegymenet nehéz a kezdők számára... de ha nem ugrunk neki, nem tudjuk meg, hogy könnyű volt vagy nehéz... - figyeltem Shanet a szemem sarkából, az arckifejezését, a megjegyzését ízlelgetem, hogy a seggem alá tol egy sziklát...az is fájdalmas, mint a lezuhanással járó puffanás, nem tudom, hogy mit nyernék vele. Az meg hogy félek e... nem vagyok épp túl nyugodt. A vállamra csap, ahogy megindul előre. A hegy alatt álltunk meg, figyeltem a műveletet, majd a szavait figyeltem. Nem akartam hibát véteni, hiszen először mászok, így totális odafigyelést érdemelt.  
- Ha egyszerű dolgot akarnék, akkor a lépcsővel kezdeném. Belefér? - szúrtam oda egy kicsit a kapaszkodó miatt, persze az túl könnyű lenne és szeretjük az izgalmakat. Megindultam én is, kerestem a lábamnak valót, majd odafigyeltem Shanere. Felváltva mozogtam, húztam magam, volt ahol elkellett gondolkodnom hogy hogyan tovább, hiszen nem figyeltem a srácot, hogy hogyan lépett feljebb. Volt könnyebb része a dolognak, ott könnyedén haladtunk, mászni sem kellett, csak haladni feljebb és kapaszkodni. Kérdésére hirtelen rá pillantottam, ahogy a sziklás ösvényen lépkedtem, kapaszkodtam, hirtelen háromfelé kellett figyelnem. A lábam helyezkedésére, a kezemre, hogy mibe kapaszkodok és Shanere.  
- Hát, egy fokkal tűrhetőbb. Kaptam rá ötletet, hogy miképp nyomhatom el, de nem mindig válik be... szóval kezeltetnem kell majd magam valamivel. De ez hogy most itt vagyunk, eltereli a figyelmem a dühről, ide fókuszálok nem pedig egy piszkálódóra. - szólaltam fel, majd az a sziklás ösvény keskenyedni kezdett, így szembe álltam a sziklával és lassan tyúklépésben haladtam tovább.  
- Tökéletes sosem lesz, még ha edzeni el is járok, vagy ha veled kezdek el püföldézni...ez mindig jelen lesz az életemben... Aegir is megjegyezte, nem tudom mennyire higgyjek ebbe...ez nem betegség, kár lenne bogyókat szedni rá. Úgysem használ. - beszéltem tovább, tyúklépésben haladtam oldalvást, kezdtem beérni Shanet. Ha felértünk akkor ötletelhetünk, mit szólna ha edzenénk kicsit...mennyire van erőteljében? Neki eshetek-e anélkül, hogy megsérülne valamelyikünk is?  
A hegyiösvény szélesedni kezdett újra, így a sima sétálásra váltottam, persze a kezem a kapszkodók után csúszott, nem számított, hogy koszios lesz. Nem az széámított.


Öltözet // / // Kinézet

Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Hétf. Nov. 14, 2022 12:54 pm
Aaron & Shane

Meglehet, három évvel ezelőtt másképpen alakultak volna a dolgok. Meglehet, akkor nem keveredik ekkora katyvaszokba, de bíztam benne, hogy annak az időnek hamarosan vége szakad teljesen, és többet nem kell menekülni, vagy éppen újabb pofonokat elszenvedni.
-Bánhatod is! Micsoda három év volt az! - villantottam felé egy mosolyt, persze ha tudná, hogy akkor semmi izgalmas dolog nem történt velem, azt leszámítva, hogy egyszer rám szakadt egy barlang bejárata, és ha nem vagyok az ami, bizony mára már csak a csontvázam maradt volna.
Oké, ha ott van velem, nyilván poénosabban alakul, mint sem egy egyszerű pöccintéssel kiszabadítom magam. Akkor eljátszhattam volna a hattyú halálát is akár, de az igazat megvallva, inkább nem akarok még egy olyan kalandot magamnak.
-Szégyen gyalázat!! Akkor semmiesetre se igyál vizet! - próbáltam komoly arcot vágni hozzá, de valahogy nem ment, s hamarosan már megérkeztünk a hegyhez, ahová mindenképpen legalább egyszer el akartam hozni.
Sokkal jobb volt eljátszani a laza srácot, mint sem túlságosan komoly fickónak lenni a magam 200 évével.
Ugyebár bevágtam magam szuperhős állásba, amiből hamar ki is lettem zökkentve, és még a medve nélküli hegyre is felmutattam, és persze kiosztottam a kellő felszerelést.
-Nyugi! A könnyebbik úton megyünk, és ha letalálnál esni, majd a segged alá tolok egy sziklát! - villantottam egy mosolyt, aztán bezártam a kocsit, és megindultam a hegyhez, ahonnan megkezdődhet az utunk felfelé.
-Bungee jumping? Öhm… oké… de nyugtasd magad nyugodtan ezzel! Mi félnivalód van víz ember? - csaptam a vállára, persze nem teljes erőből, majd nekiveselkedtem az útnak felfelé, s szavamhoz mérten, az egyszerűbb úton indultam meg felfelé.
Végig gondoltam még egyszer, vajon mire is lehet szükségünk majd odafent, feltéve, ha megtaláljuk a tavat, ahová igyekszünk. Csodás kristálytiszta, ámbár jég hideg vize van, és mivel ezzel nincs barátságban, így remélem azért alaposan megtanult úszni.
-Néhány kilométer felfelé… kicsit odébb lesz egy elég meredek szakasz, de ha Óhajtod, elintézhetek pár menő kapaszkodót, hogy egyszerű dolgunk legyen! - dünnyögtem, miközben kikerültem egy előttem termő fát, mert hát így jár az, aki nem néz az orra elé, és a haverjával van elfoglalva, hogy az egyben maradjon, és nehogy orra bukjon egy óvatlan pillanatban.
Hogy a tájnak, vagy a társaságnak volt e köszönhető, de teljesen kitisztult a fejem, és a családomat sikerült egy ideig kizárnom a gondolataimból. Nem érdekelt, hogy elmentek, és még csak egy üzenetet sem hagytak, nem érdekelt, hogy a világom megszűnt egy pillanat alatt. Csak az volt a lényeg, hogy vigyázzak Aaron seggére, mert abban biztos voltam, hogy a szülei még így ismeretlenül kis kifiléznének ha egy haja szála is meggörbülne.
-És mi a helyzet a dühkitörésekkel? Javultak, vagy még mindig előbújik belőled Mr Hyde? - álltam meg, megkapaszkodva egy sziklában, miközben rá emeltem tekintetem.

XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Pént. Okt. 07, 2022 10:24 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; FootKrutch»

Kérdésére, szerencsére mindketten tudtuk, nem kellett válaszolnom. Költői volt. Nem tartok ezektől a dolgoktól, ennyire még megbíztam egy másféle lényben. Nem ő az egyetlen “ismerősöm”, aki másabb, mint egy halandó. Ott van Fenrir is, mondjuk őt hónapok óta nem láttam, de nem is merészkedtem a területére érthető okokból. Nem lett belőlem azóta sem óriásfarkas, így azóta ezen a részen megnyugodtam... maradok az, aki mindig is voltam. A család téma tabu, felfogtam, részemről lezártam, nem fogom erőltetni. Nekem sem épp a szívem csücske az a rész. Szóval akkor a kaland. Mit tegyünk ma? Verjünk meg egy bandát? Vagy városokon túli világot fedezzünk fel? Atlantisz? Oda túlbuzgó Shane nem tud követni. Mindenki – a legjobb haverjaim többsége és családom - azzal jön, hogy vigyázni akar a seggemre. Minek? Megvédem magam a magam módján, vagy épp hagyom magam megpicsázni, hogy ne okozzak nagy károkat másokban. Bár az öklöm mindig előbb lendül, minthogy ezen vacilláljak, megölném-e egy két jól irányzott ütéssel. Ránéztem Shanere, a mosolya az én arcomra is mosolyt generált, szavai jól estek, nem régen ismertük csak meg egymást, elég jól összejöttünk és legalább ugyanolyan kalandkereső, mint én. Nem tud megülni a seggén. Én megtudok, egy videojáték erejéig, de aztán hajt a vérem, mennem kell, mert megbolondulok.
- Talán ha három évvel ezelőtt futunk össze...veled kezdtem volna el bandázni, nem az árnyék bagázzsal. - a volt bandám már nem érdekel, ők sem piszkálnak már egy jó ideje, igaz ők sosem fognak megváltozni attól, hogy kiléptem. Bassza a csőrüket a dolog, mert jó alany voltam, de ez így ezerszer jobb. Szabad vagyok. Vagyis hát még nem igazán. A búvárfelszerelés nem olcsó, próbálom ezzel nyugtatni, de mikor közli, hogy könnyű nekem...csak fejet ingatok széles vigyorral, ahogy vállamba öklözik.  
- Nézd, egy kanál víztől még én is megfulladhatok... - próbálok arra utalni, hogy nem minden víz van az irányításom alatt. Tulajdonképpen csak a tenger...mert a tavakat nem tudom hullámoztatni, nem érzem a magaménak azt...vagy épp a csapvizet... jó, olykor ha eldurrant az agyam, úgy igazán otthon, akkor a vízcsövek is morogni kezdtek, de ahhoz irtó dühösnek kellett lennem. Kitaláljuk hogy merre megyünk, lehet betévedünk valami helyi kocsmába és püfföldét tartunk. Ami épp közbe jön. Bármi jó. Ha hegyi túra, akkor az. A csend rám is hatással volt, a mosolyommal bámultam előre, figyeltem a tájat, nem akartam az emlékeimbe temetkezni, így olykor a srác felé pillantottam, hogy kizökkenjek. A parkolónál leálltunk, tekintetem lassan körbe vezette magát, ahogy azt engedte a meg sem moccanás, majd követtem a másik példáját és kikászálódtam magam is. Aztán úgy pillantottam körbe. Nagy levegőt vettem és jólesett. Itt tényleg szabadnak érezhette magát az ember. Megindultam magam is a csomagtartóhoz, ahol megkaptam a magam cuccát, kötelet és hámot, csákányt...bár azt inkább visszatettem azzal a lendülettel. Azt ne rám bízza, a végén rossz helyre csapom és leszakad egy kőbütyke. Mindenféle felszerelés előkerült, így amikor a hősbeállás is előkerült, csak sóhajtva elléptem mellette és oldalba paskoltam.
- Gyere szuperhekus, a kalandot mi keressük, nem az jön ide... - igazítottam a táskámon, csilingelt benne egy lánc, magamhoz vettem egy kis innivalót és inni kezdtem. Végül eltettem, Shane felé pillantottam.  
- Nem sietünk, ugye tudod? Tökre ráérünk. Baromkodni is. - anélkül nem is lehet kaland. Felpillantottam, hiszen a hegyet már innen is kiszúrtam, elég magas és még csak a tövénél sem jártunk.  
- Wáo. - csúszott ki a számon a döbbentség apró szikrája.
- Szóval az a terv, hogy megmásszuk ezt és ami még ott vár, az csak a meglepetés? A csomagbontás? - pillantok rá kissé szúrósan, kiroppantom a nyakam, az ujjaim, a csuklóm, majd újra a szikla  egy egy pontjait kezdem vizslatni.
- Bungee jumpingoztam már, hasonló lesz ez is, csak ugrás nélkül...a magasság stimmel... - bologatok kicsit erősítve ezzel magamat, hogy nem félek a magasságtól. Amúgy sem, de ez merőben más, mint egy ugrás...nem sűrűn másztam még ilyen nagy hegyet, sziklát, vagy épületet, szóval azért egyedül nem kezdenék bele egy ilyenbe.



Öltözet // / // Kinézet

Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Hétf. Okt. 03, 2022 9:20 am
Aaron & Shane
-És félsz, hogy esetleg kiröhögnélek… vagy egy reggel teleplakátolnám vele a várost? - vontam fel a szemöldököm, miközben igyekeztem a lehető legkomolyabb képet vágni. Kellett a komolyság, és néha el kellene játszanom azt is, hogy valóban egy 200 év feletti lény vagyok, és nem egy kölyök, aki az iskola padjait koptatja. - De megértem! - bólintottam, aztán a mosolyom is elhalványult, majd el is tűnt az arcomról, hisz olyan téma következett, amit annyira nem szerettem, de kellett róla beszélnem, máskülönben felemészt, és nem tudok vele mit kezdeni. Aaron meg meghallgat, szóval…
A témát igyekeztem terelni, és inkább valami egészen másra koncentrálni. Valami olyanra, amivel kevésbé húzom fel magam, és kevésbé akarnék bármit is ripityomra törni.
-A kalandok ellen nincs kifogásom! De a család témát a részemről hanyagoljuk cseppet! - emeltem rá a tekintetem, aztán közöltem, hogy izgalomra nincs ok, mert mindenem is van. Az évek során, amit itt töltöttem, azért akad némi pénzem, ám sosem vertem nagydobra, hogy simán élhetnék akár egy palotában is.
Sokkal menőbbnek találtam a jelenlegi helyzetem, sem mint egy pénzeszsáknak látszani, akit mindenki kihasználhat kedve szerint.
-A tiédre bizony! Haver!! Hányszor is lukasztottak már ki?! És egyszer sem voltam ott, hogy megvédjem a segged! Úgy hiszem túúúúl későn kezdtük el gazdagítani egymás életét a jelenlétünkkel!  - villantottam hozzá egy mosolyt is, csak hogy lássa, mennyire komolyan gondolom, bár lehet épp az ellenkezője jön majd le neki belőle, de az kevésbé érdekelt, mint az, hogy időben megtudjak állni, szóval azért nem kezdtem el megjátszani a boci szemeket, és az érzelgős pillantásokat, hogy itt aztán nagy haverság van, mert lássuk is be, az érzelgősködést jobb szerettem meghagyni a csajoknak.
-Aha… jó… igazad van. -bólintottam, és el is húztam a számat. Nem lenne olcsó. - De ezt könnyen mondja az, aki kap levegőt a víz alatt!! - bokszoltam a vállába, már amennyire a kocsiban való üldögélés, és a vezetés engedte ezt.
-Akkor arra megyünk, amerre a lábunk visz! Még egy darabig megyünk, aztán ott is vagyunk! Jó buli lesz! - megpaskoltam kicsit a kormányt, aztán az út további részén elmerültem a gondolataimban, és hallgattam a zenét. Csak akkor szóltam, ha éppen úgy tartotta a helyzet, meg aztán már nem is voltunk olyan messze, hogy végig kellene dumálni az egész utat. Nem vagyok az a minden helyzetben dumálni kell típus, vagy csak tudtam, hogy Aaron nem az a fajta, aki megsértődik egy kis csendtől.
Szerencsére a kocsi bírta, és így hamar odaértünk a kis parkolóhoz, ahol letehettem a kocsit, hogy aztán egy széles vigyorral a képemen emelhessem rá tekintetem.
- Üdvözöllek ennél a bazi nagy sziklánál, ahol Nincsenek medvék, bármennyire is azt akarná hinni az ember!! De keresünk majd más kalandot! - azzal kikászálódtam, majd csomagtartó fel, és jöhetett a táskák összeszedése, egy helyre pakolás, cucc igazítás, hogy minden kellő felszerelés megkapja az őt megillető helyét.
-Készen állsz? Magas a hegy… - villantottam egy szuperhős beállást, aztán vigyorogtam egyet. - Keressünk kalandot!!

XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Pént. Aug. 19, 2022 11:04 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; FootKrutch»

A szobatársa, vagy lakótársa fura figura lehet, vagy gáz a humora, ami akadt neki, vagy semmi nincs és csak próbálkozik. Én jobbat találtam volna ki neki, de jelenleg nem tartunk ott, hogy humor... ami az anyámmal való találkozást illeti, az ennél bonyolultabb. Ezt ő is mindjárt megtudhatja.  
- Tudod, ez nem ellened szól, de Cassien kívül még egy barátom sem lépte át a küszöbünket. Egyik igaz havert sem hívtam még át, még Duncant sem...ez olyan régi berögződés lehet, tudja tököm, de inkább én megyek el otthonról. Tudod anyám szeret keresztkérdéseket feltenni, meg rólam beszélni és jobb szeretem elkerülni a kínos dolgokat rólam...Aegirnak is mutatott pár fotót rólam kisebb koromban, ami nah...én elégettem volna legszívesebben azokat a képeket. - vallottam meg az igazságot, hogy miért hanyagoltam a haza menetelt, hogy anyámnak bemutassam egy cimborámat. Halvány mosoly bujkált szám szegletében, nem ellene szóltak a szavaim, sokkal inkább önvédelemnek gondolom mindezt. Ami pedig a családja eltünését illeti...elég ijesztő, hogy semmit nem hagytak maguk után. De a szavai alapján, vicc vagy komoly a dolog, mit bánom én.  
- Hát figyelj. Észveszejtő kaland ötleteim vannak, amiket simán megvalósítanék veled...te legalább beválalós vagy, nem úgy mint egyesek, akik inkább lebeszélnének róla. De inkább az edrenalin, mint egy felbőszített kis Bergström, ha érted...ami a családodat illeti... mondjuk úgy hogy felnőttél több mint mennyi is, 200 éve, már nem szorulsz a családod támogatására...majd időnként meglátogatnak, vagy jeleznek valamit. - a zenét hallgatva jártak a combomon az ujjaim, néha belemerültem teljesen és behunyt szemmel énekeltem halkan a szöveget. Persze, hogy ismertem, otthon a nyugizenéim egyike, szóval örülök, hogy még ezt is bedobják olykor. A bátyám tabu téma jelenleg, nem vagyunk beszélő viszonyban, mióta visszatértünk az apánk féle családegyesítésből, szóval jah, hagyjuk is. A mindene is van szövegre csak széles mosolyomat kapta meg. Helyes, legyen csak kéznél mindene, kelleni fog, ha velem fut össze. A kaland éltetni fogja.  
- Az én seggemre? Arra nem kell vigyázni...sokesetben. - vakartam meg a tarkómat, bár ahogy őt ismerem, mindketten óvjuk a másikat, ez tesz minket erőssé, hogy megvédjük a számunkra fontosakat.  Nekem ez már bőven elég, hogy leengedjem a védelmem és őszinte mosolyt engedjek meg magamnak és felé.
- Ne vásárolj búvár felszerelést, mert piszok drága művelet lenne! - helyesbítettem a dolgot és inkább nem ferdítettem a valóságot. Jó múltkor elmentem egy ilyen felszereléses üzletbe és voltam ott kettő percet. Az árak az eget verték. Na nem mintha nekem szükségem lenne efféle hülyeségre, csak kíváncsi voltam hogy mennyiben fáj egy ilyesmi. Hát...többe, mint egy újonnan kijött PS cucc kompletten. Ami a kocsit illeti...elég rázós az út, remélem tényleg bírni fogja. Egy nagyobb döccenésnél kapaszkodót kerestem a kocsi tetejében és a kesztyűtartó részénél...még a levegőt is kifújtam kicsit stresszesen, ám a kérdésére csak vállat vontam.
- Szeretek rögtönözni, szóval ahová kilyukadunk... nincs terv. - az sosem szokott lenni nálam, így ezt most sincsen másképp. Terv az olyan alakoknak kell, mint az idősebb Bergström. Én elboldogulok anélkül is. Még életben vagyok, szóval működik a dolog.  
- Medvék errefelé meg nincsenek. Szóval macilaci letehet a potyakosztról. -  eresztettem le a karjaimat vissza az ölembe, megroppantottam streszoldásként a nyakamat, végül élveztem a táj látványát. És ez csak Norvégia egy része...még sosem voltam az országból távolabb...sőt...100 km-es körzetét sem hagytam el a szokásos járataimtól.



Öltözet // / // Kinézet

Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Pént. Aug. 19, 2022 4:44 pm
Aaron & Shane
Próbáltam oldani a feszültséget, és némileg terelni a gondolatait, hisz látszott rajta, mikor leverte a víz, hogy mennyire nem jó neki ott, így igyekeztem elpoénkodni a dolgot. Igyekeztem racionálisan nézni a dolgokat, de végül is, csak ott maradt vele, a hülyeségei ellenére is az örege, és nem lépett le ismét, amit mondjuk én meg is értek, és helyesnek tartok, hisz még is csak az apja, és köti az adott szava, bár lehet az csak nekem jelent sokat.
Aztán elmeséltem neki, mi is történt velem, és  feltűnt, hogy visszafogta magát, csak hogy ne nevessen az arcomba, bár szerintem is komikus volt a helyzet.
- Oh tudtam, hogy rád számíthatok!! - veregettem meg a vállát fél kézzel, aztán óvatosan löktem rajta egyet, hisz nem akartam kitessékelni a kocsiból. - De ahogy az a szenteskedő majmot elnézem, ő komolyan gondolta. - húztam el a számat, aztán szóba került az anyja, akiről eddig csak beszéltünk, és piszkálta cseppet a csőröm, vajon milyen menő nőszemély lehet!
- Remek! - villantottam egy mosolyt felé, aztán sávot váltottam. - Majd viszek valami játékot! Mondjuk fura, hogy eddig nem mutattál be neki... - biggyesztettem egyet az ajkamon, mintha komolyan bántana a dolog. Mondjuk az apjával is szívesen beszélgetnék, ám eddig a találkozás nem igen jött össze, bár tudtam, hogy a vén tenger isten azért szemmel tart, és tuti közbeavatkozna, ha nem tartaná megfelelőnek a személyemet a fia mellé.
-Semmit. Se egy üzenet, se egy nyom. Mintha soha nem léteztek volna. Most vagy megunták a képem, vagy nélkülem léceltek le, és akkor örökre a nyakadon maradok Öregem! - felé fordítottam fejem, aztán felderült az arcom, és felhangosítottam a rádiót, és énekelni kezdtem, még akkor is, hogyha csak számomra volt jó a hangom, vagy eddig csak a zuhany alatt nyomtam, s közben ütemre doboltam a kormányon, és mozogtam a zenére az utolsó pirosnál.
Mondhatni pont jókor jött ez a dal, s míg szünet volt az énekben rákérdeztem a testvérére, akit inkább hanyagolni akart, így nem is forszíroztam a témát annyira. Hagytam messze menni, és nem kaptam utána.
-Haver! Mindenem is van! Bááár a fekete feszülős rucim otthon maradt a másik szekrényemben. - komolyság, komolyság, és komolyság! Nem szabad mindent elröhögni, a végén még komplett idiótának néz majd. - Van minden ami kell! Ne aggódj! Vigyázok a seggedre!
A csomagtartóban minden benne volt a szörfdeszkán kívül mert azt majd visszafelé felkapjuk, és úgy húzunk a partra.
Ahhoz képest, hogy a késésem miatt nem látszik, de nagyon vártam már ezt a napot! Végre egy olyan emberrel lehettem, aki megértett, és nem akart rajtam változtatni. Akinek úgy voltam jó ahogy voltam, és nem kellett titkolnom előtte ki- mi is vagyok.
-Búvár felszerelést nem szoktam bérelni, de gondolkodtam már rajta, hogy veszek egyet. - magyaráztam, aztán feltértünk a hegyi út felé.
-Öreg már a kicsike, de bírni fogja! Direkt nem a másikat mondtam, hogy ott találkozzunk. - mosolyodtam el, aztán fokozatot váltottam, hogy azért az emelkedőt is megtudjuk mászni. Nem lenne kellemes lefulladni, miközben én a kocsit fényezem, hogy még bírni fogja.
-Szóval megérkezünk, és merre menjünk? Fel a patakhoz, vagy csak céltalanul lődörgünk, aztán menekülünk a medvék elől? - elmélkedtem hangosan, miközben a fejemben újra és újra az előbbi dal zakatolt újra. Talán a legkirályabb dallamtapadás volt, amit tapasztaltam.

XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Pént. Aug. 19, 2022 8:26 am

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; FootKrutch»

Sofőrként szeretne tevékenykedni a számomra, persze, viccel, ez leesik egyből, de kedves tőle a kisegítés. Ami még a para dolgot illeti és azt hogy másik tömegközlekedést kellett volna választani...
- Ugyan, annyira nem gáz a helyzet... Nyugi. – magamat is próbálom elterelni erről az egészről, hogy ebben nincs semmi félnivaló, de mégis...bennem maradt, örökre belém éghetett s állandóan a nyomomban fog kajtatni. Én basztam el, valahogy majd helyre jön. Örökre nem maradhat így, akármekkora is a nyomás. Apával jön, az aggodással, azzal hogy soha nem volt az életemben, eddig. Igen, nagyon kajtat, hogy végre elismerjem őt, hogy tényleg megóvjon, hogy programokat szervezünk nekem. Mint múltkor az a búváros merülés. A hajón kellett maradnom, nem mehettem haza egyedül... lehet tudta hogy nem haza mennék, vagy már eleve tudta, hogy megfogja mutatni azt nekem. Mindenesetre imádtam, de nem szóltam róla semmit. Elég volt csak az arcomra néznie, hogy tudja, szuper jó volt az élmény. Vele pedig, mert érdekel a hogyléte, pár hete nem dumáltunk, szóval jó újra dumálni valakivel aki nem az apád, nem az anyád, de mégis fickó, ha már a bátyám...mindegy. ő pedig hasra esett, mert sietett ... Aha. Szóval bealudt és éppen hogy felkelt. Elmosolyodom arra ahogy elképzeltem őt hasra esni, a padlót pedig berogyva alatta. Még egy nevetést is visszafolytok nagy nehezen.
- Hát nem hiszem hogy komolyan kellene venned... – erkölcsi dolgok... Hát nem tudom. Biztos hiányos a tudása, vagy tudja tököm, biztos a lakótársa akar tőle valamit...bármit. Elvicceli a vezetési dolgot, megismerné anyámat.
- Hát majd összedobunk egy ebédet, aztán áthívlak...PS-ezni is akár. – anyám úgyis szereti megismerni a normális barátaimat. Ahogyan Aegir is, bár ő már szemmel tart minket jóideje, így lehet jobban ismeri őket is, mint anya. Ndm mintha bánnám mindezt, kezdem jobban megkedvelni őt, mintha tényleg elfogadtam volna őt az apámként. Talán így is van és nem csak talán. De nem vallanám be. Ami az ő családját illeti, eltüntek az éterből, mint a Jégkorszakból a lajhárok. Semmi nem maradt utánuk. Figyelem az idegességét, aztán az arcára pillantok.
- Nem hagytak maguk után semmit, hogy eltudj indulni utánuk? - kérdezem, de ha ő leszál a témáról, hát én is eképp teszek, úg néz ki, hogy nem szívesen beszél róla. Pedig ki kellene beszélnie magából...de pont én beszélek? Aki Doráról sem beszélt sem az anyjának, sem Aegirnek? Csak Axel és Aviva tud róla annyit, amennyit elmondtam nekik, meg amit a bátyám is látott a videoban. De ennyi. Keserűség ül az autóban, amig fel nem hozza a bátyámat, elpillantok Shaneről, majd fejet ingatok.
- Ne beszéljünk róla. Fogalmam sincs mi van most vele... - látom a táblákat, hogy elhagyjuk a várost, majd felbukkan egy másik, hogy merre tartunk, hogy mennyi km a távolság.
- Van hegymászó felszerelésed? Vagy búvár? Vagy szöktetéshez bármid? - vigyorodok el újra felpillantva rá, közben egy üzenetem is jön a mobilomra, gondolom anya felkelt és írt egy üzenetet a levelemre. Szabadság. Kiérdemeltem, megérdemlem, kihasználom.  És jó érzéssel tölt el, hogy ez így történik, még akkor is, ha van egy személy, aki leszarja az embert, mert mással foglalta el magát...vegyük azt, hogy semmibe vette az ígéretét...
- A hegyes dombos völgyes részeket bírja majd a kocsid? - fészkelődöm kicsit, majd kibontva a táskámat előszedem az üvegem, innom kell, fél litert lehúzva vissza is teszem azt.





Öltözet // / // Kinézet

Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Csüt. Aug. 18, 2022 5:46 pm
Aaron & Shane
-Aucs… - húztam el a számat. Igaz, ilyesmi még nem történt velem, de még is el tudtam képzelni milyen az, mikor karambolozik az ember. Akár egy egész életre megnyomorodhatott volna. Bár lehet abból is vissza lehetne tapsolni, de inkább nem tértem ki rá. - Lehetek Ms. Daisy sofőrje ha akarod! Csak egy szavadba kerűl! - komolyságot erőltettem az arcomra, hisz valóban komoly dolgokról volt szó. - Haver ha tudom, akkor mehettünk volna vonattal egy darabon… - immár sokkal együttérzőbb volt a hangom, hisz nem kötelező kocsival menni sehová sem.  Vagy béreltem volna egy robogót, hogy elandaloghassunk a messzeségbe kettecskén, vagy egy menő oldalkocsis motrot, csak azért, hogy vígan üldögélhessen az oldalkocsiban, és mindkettőnkön valami barom szemüveg virított volna.
A gondolatra majdnem elnevettem magam, ám inkább kérdeztem. Valahogy fontos lett számomra. Hosszú idő óta az első barátom volt, és meg kellett becsülnöm, és nem elhajtani magam mellől.
- Akkor több a szabadság. Tudod, én megértem bizonyos fokig. A gyereke vagy. Még akkor is, hogyha egy pöcs volt, amiért nem jelentkezett egész gyerekkorodban. - dobtam egy fintort, és közben igyekeztem úgy vezetni, hogy ne haladjam meg a sebesség határt, és ne akarjon visítva menekülni mellőlem. - Végül is a szavát adta… - megvontam a vállam, aztán kicsit lejjebb halkítottam a rádiót. - Egy sms belefér.
Aztán csak hallgattam, és próbáltam kitalálni mi is van velem.
- Annyira rohantam hozzád, hogy pofáraestem az ágyam lábában. Ne kérdezz semmit… de olyat hasaltam, hogy csoda nem repedt be a padló! - igyekeznem kellett, hogy tartani tudjam magam a komolysághoz, amit elhatároztam, elvégre még is idősebb lennék vagy mi a szösz. Bár az sem elhanyagolható tény, hogy talán túlságosan is jól sikerült a beolvadásom az emberi fiatalság közé.
- Szerinted lehet valami célzata, ha Erkölcstan könyvet nyomtak a kezembe míg aludtam? - vontam össze a szemöldököm.
Próbáltam elpoénkodni a válaszokat, hisz nem akartam arról panaszkodni, hogy a családom lelépett, engem pedig hátrahagytak, mintha semmit sem számítanék. Jó persze nagyfiú vagyok, és megállok a saját lábamon, ahhoz már élek egy ideje, de még is jó lehet ha az embernek van valakije, akivel megoszthatja a napjait.
-Beállunk egy parkolóba, és úgy fogsz vezetni, mint egy profi! Anyád meg leszerelem bármikor! - villantottam egy mosolyt. - Tényleg… valamikor megismerném! Tuti jó fej lehet, ha elviseli a faszságaidat! - mosolyom kiszélesedett, majd leálltam egy piros lámpánál. Elértük a város utolsó lámpáját. - Nem úgy mint az én családom… leléptek a picsába, és még egy kibaszott üzenetet sem hagytak. Úgy érzem magam, mint az a hülye lajhár a Jégkorszakban! - mérgesen csaptam egyet a kormányra, ami fájdalmasan nyikordult egyet.
Torkot köszörültem.
- Bocs...khmmm… szóval erdő, természet, hegymászás… szuper lesz!! - tereltem ismét elindulva. -Na és a bátyád? Jól van?
XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Csüt. Aug. 18, 2022 4:52 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; FootKrutch»

Örülök, hogy egyben előkerült a srác, aki bőven túl tesz tőlem az években. Nem számít. Nem fog számítani, ő egy azok közül, akit nem köpnék szembe, nem szúrnám hátba. Így aztán összefogás van a kettőnk haverságán túl. Vállat vontam a kérdésére, valahogy most nem jött ajkaimra semmi izgalmas, talán majd a kocsiban jobban járatom a pofázmányom. Szúrósan figyelem ahogy beszél S szörfözéssel kapcsolatban, meg hogy mit tegyek vele, ha megmurdelne.
Felvont szemöldökkel bólogatni kezdek, megpaskolom a vállát, mielőtt betelepednék az ülésre. Újabb ötletekkel bombáz, amire bólogatni kezdek, tetszenek az ötletei, szívesen ügyködnék én is. Az állatos rész kockázatos, már ami a szabadon engedést illeti, kicsit odébb tolom az ötletet, de nem dobom ki egyelőre a kukába. Megvan hozzá az erőm, de a galiba sem áll távol tőlem. Sose. De visszafogom magam, ígéretet tettem...
- Jól, persze. Melegem van...meg történt pár dolog, amit nem említettem. Ugye tudod, hogy nincs jogsim..nos Aegir kocsiját sikerült elcsórnom és sikerült autóbalesetben ragadnom. Kicsit még élénken él bennem a dolog... - vallom meg az igazad az izzadással kapcsolatban, hamar letörlöm az izzadság csíkot a homlokomról, végül előre nézek kifelé.
- Szóval parázok a kocsiba, de mivel te vezetsz, nem olyan nagy a pánik... - pillantottam rá, ám kicsit befeszültem a dolog miatt, megigazítottam a ruhámat, majd kérdésére hümmentettem egyet.
- Fehér zászlót lobogtattam meg felé a baleset óta. Kerülöm, nem nagyon akarok vele beszélni. Semmiről se... Mérges volt. Aggódott értem én meg...ilyen pöcs vagyok vele. De megegyeztünk végre. Február óta odáig eljutottunk, hogy elengedi a kezem...nem követ, nem figyel, legalábbis remélem. De tudni akarja hol vagyok, így SMS-el kell bombáznom. Hát így kerek a világom. Cseverből cseverbe... És te? Minden rendben? - pillanatok szemem sarkából rá, majd vissza az útra, figyelem az elhaladó autókat mellettünk, majd elnevetem magam keserűen.
- Anyám meg letiltott a jogsi szerzésről. Soha többé nem akar volán mögött látni... Csalódást okoztam... - túrtam bele a hajamba, majd megdörzsöltem az arcomat is.
- Remélem neked könnyebb napjaid vannak...



Öltözet // / // Kinézet

Vissza az elejére Go down
Shane Barness
Kiskép :
Shane & Aaron Giphy8
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Channing Tatum
Posztok száma :
21
User neve :
Rea
Csoport :
Kő óriás
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Bármi amiért pénzt adnak
Előtörténet :
Én vagyok
Keresem :
Majd ha rájöttem, megmondom! ;)


Shane Barness
Elküldésének ideje — Csüt. Aug. 18, 2022 3:19 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

Aaron & Shane
Álmosan nyújtóztam egyet, majd tettem le a mellkasomról a könyvet, amivel közelebbről ismertük meg egymást, aztán összevont szemöldökkel emeltem rá tekintetem.
-Mi a… Erkölcstan?! Na ne már!!! - fintorodtam el, majd dobtam félre az asztalra, s közben végiggondoltam a tegnap este eseményeit, még is miképpen keveredhetett hozzám az a könyv, ám mivel semmire sem jutottam, csak megdörgöltem arcom, majd kaptam a törölközőm, és ballagtam el zuhanyozni, hisz sosem árt ha tiszta az óriás.
Szóval, épp a fogkefémmel a számban álldogáltam ráérősen a tükör előtt, mikor hírtelen kikerekedett a szemem.
-Baffuf…. - köptem egyet, öblítettem, majd loholtam a szekrényemhez, s útközben bizony telibekaptam az ágy lábát. Nyögtem egyet, miközben elterültem a padlón. Nah erre aztán nem számítottam.
Feltoltam magam, aztán elmásztam a szekrényemig, majd pattantam fel olyan igazi elegancsosan, mintha mi sem történt volna.
A szobatársam még nem volt bent, vagy egyszerűen csak odalent húzta a lóbőrt, és persze abban is biztos voltam, hogy a könyvet ő csempészte a karjaim közé, amiért még majd fog kapni egy finomabb kioktatást, vagy kitalálok valamit, amivel visszavághatok.
Magamra kapkodtam a ruháimat, aztán már loholtam is kifelé, hiszen annyira talán még nem késtem el.
Míg távol voltam, megszaporítottam lépteim, ám mikor közelebb értem, és hatalmába kerített az ismerős érzés, nos, akkor lazábbra vettem a figurát.
-Nézz rám! Teljesen egyben vagyok! - villantottam egy mosolyt, majd körbeforogtam, hogy megmutassam már csak azért is, valóban nem szabdalt senki sem össze, és megvan minden porcikám. - Mi a helyzet Tenger srác? - emeltem meg állam, aztán fogadtam a kézfogást, majd elgondolkodtam egy pillanatra, vajon melyik eshetőség lenne a legjobb a felsoroltak közül.
-Menő lenne szabadon engedni az állatokat, - villantottam felé egy mosolyt, majd nyitottam a kocsit, hogy bepattanjak a vezető ülésbe, hogy beindíthassam a motort. -A Szörföt imádom haver... De ha megint nekicsapódok egy sziklának… és esetleg darabokra török, ígérd meg megnézed nőlnek e rajtam korallok. - mindezt halál komolyan mondtam, és csak a végén pukkadt ki belőlem a nevetés.
Nem tudtam eldönteni hová is kellene mennünk, de a víz is vonzott valamiért. Talán a kis hobbim miatt, vagy azért, mert nem akartam kellemetlen helyzetbe keveredni egy istennel.
- Lessük meg a természetet… hegymászás… aztán le a partra. - Kihajtottam a kampuszról, hogy aztán a városban kerenghessek. - Jól vagy? Levert a víz… vagy simán elolvadsz, mint egy bödön fagyi a napon? - emeltem rá egy pillanatra tekintetem, és igyekeztem nem elröhögni az egészet, hisz valóban érdekelt mi van vele.
Bírtam a srácot. Jófej volt, és talán az első aki nem nézett hülyének, és nem kellett hazudnom sem. Lehettem őszinte, és adhattam saját magam.
- Jól kijössz Istenpajtással? Hogy álltok a háborúskodással? -bevettem egy élesebb kanyart, majd kifelé kezdtem hajtani Randvik irányába.

XXX SZÓ // @"Aaron"
Vissza az elejére Go down
Aaron Bergström
Kiskép :
Shane & Aaron Tumblr11
Rendeltetésem :
Aegir fia vagyok
play by :
Cody Christian
Posztok száma :
581
User neve :
Csinszka
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
538
Lakhely :
Bhután - Paro Taktsang
Foglalkozás :
Aegir's training sessions
Előtörténet :
Your past does not equal your future.
Shane & Aaron Tumblr_pi6dmqot5Y1xjy3s9o1_400
Beauty toys
Keresem :
Shane & Aaron Walking-mountains
Oslo university pack
Rendhagyó hirdetés
Duncan
Kor :
19


Aaron Bergström
Elküldésének ideje — Csüt. Aug. 18, 2022 2:27 pm

Shane Barness felhasználónak tetszik ez a poszt.

Shane <<>> Aaron
Wash it all away
Wash the grime off my soul
I'll see another day
With pain I pay the toll
Wash it all away
Just wash it all away

- -
« Zene; FootKrutch»
Tisztában vagyok hogy a héten több mindenen keresztül kell esnek, sok dolgom lesz. Holnapután lesz egy fotózás a haverokkal a suliban, így arra a napra nem terveztem semmit. Ma még kihasználom az egész napomat lazulásra. Nyári szünet van, anya itthon van, Aegir meg...azt hiszem búvárkodik, vitt ki egy csomó embert bálnalesre, vagy nem is emlékszem mit mondott már reggel hatkor hogy hova megy. De délelőtt haza ér, csak annyi maradt meg. Aztán majd beszélni akar velem négyszemközt. Kezdjek el félni, hogy valami gáz van? Vagy csak valami általános dologgal kapcsolatos? Lefürödtem, összepakoltam a táskámat, mondjuk sok minden nem került bele... Egy üveg víz, az irataim, egy kis nasi, a lakáskulcsom, majd egy SMS-el megdobtam a Tenger Istenét is, hogy tudja nem tartózkodom otthon, ha baj van, vagy van valami nyűgöm, akkor hívni fogom. Ez volt az egyezségünk pár héttel ezelőtt, mikor közöltem hogy nincs szükség arra, hogy mindenhova elvigyen és szemmel tartson bizonyos dolgok miatt. Mindig tudatnom kell vele, hogy merre járok. Megegyeztünk, így tartom a szavam. Legalább én... Mivel anya még aludt mikor összepakoltam, Aegir meg már kora reggel boltban is volt reggeliért, így a pultra kihelyezett reggeli mellé egy cetli is került, hogy leléptem otthonról, majd érkezem. Ajtót bezártam, a telefonomat zsebre helyeztem, aztán indultam is. Anya kocsija itt van, Aegiré már nincs a garázsban, kipofozták, az isten azzal ment le a partra. Nah nem mintha olyan szívesen ülnék be bárki mellé azok után...kissé stresszelek azóta a naptól, akárhányszor a családom egy tagja - apa vagy anya – visz valahová. Enyhe pánik lep el, de most erre nincs szükség. Gyalog lépek le pár utcával odébb, hogy beugorjak egy boltba, bevásároljak mára magamnak. Ezután ülök csak fel egy tömegközlekedési eszközökre, hogy az Egyetem közelébe kerüljek. Találkám lesz, már lebeszéltük pár napja, hogy elmehetünk egy jó helyre stresszt levezetni. Rajta áll hát hogy hova lépünk le, megadtam vagy öt helyet, ami tényleg jó és tenger közeli. Biztos ami biztos. A parkolóhoz érve az ismerős autóhoz kullogtam, ám üres volt, a sofőrnek hűlt helye volt. Elhúztam a szám, majd körül néztem. Megint mi a túrónak kellett időben ideérnem, ha most meg ő sehol sincs? Sose értettem ezt a fazont, ráadásul nem is olyan mint én vagyok, kicsit menőbb annál. A táskámat ledobtam a lábaim elé, majd háttal nekidőltem a kocsi oldalának, kárba tettem a kezem és vártam. Talán öt perc telt el, a cikázó gondolataim közül egy ismerős energiahullám rántott ki. Jó, eddig elvoltam, megszámoltam hányan jöttek és mentek, hallgattam a mentők szirénázását, a rendőrséget...lekötötte a figyelmem. Szerencsére.
- Azt hittem ugrott a mai nap. - tekintetem a semmit figyelte, mereven bámultam magam elé, kicsit még mindig a gondolataim rabja voltam. De ahogy ő megérkezett, úgy tekintettem fel rá.
- Csövi fél gólem. – húztam gúnyos mosolyra ajkam, majd ellöktem magam a járványtól, hogy kezet nyújtsak egy pacsira az érkező felé. Amint ez megtörtént, felkaptam a táskámat, majd szélesebben elvigyorodtam.
- Nah? Döntöttél a helyekkel kapcsolatban? A Stiftelsen Risør Akvarium egész jó hely lenne üresen... kiszabadítjuk a állatokat? Vagy....lemegyünk Randvik természetvédelmi helyére? Vagy megnézzük a nagyobb tűzoltóságot? Vagy csak szörfözzünk? - tettem fel a kérdéseket, a mosolyom levakarhatatlan volt, ahogy figyeltem az arcát.
- Aegirrel így is úgy is tudatnom kell hogy hol leszek... - vonok vállat, majd nyitom is az ajtót az anyósülésnél, hogy beüljek. Magam elé teszem a táskám, bekötöm magam majd a kocsi plafonját kezdem figyelni.
- Szóval tök mindegy hogy hova megyünk. - apró izzadságcsepp folyt végig a homlokomon, ahogy belegondoltam, hogy egy autóba ülök. Megint. Csak most nem én vezetem....


Öltözet // / // Kinézet

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Shane & Aaron
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aegir & Aaron - to fix what?
» Katrine & Aaron - why did i have to?
» Dad, Mom & aaron - What the fuck do you want?
» Axel & Aaron - no one can do about it
» Aegir & Aaron - I want from you...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Valhalla csarnokai ;;-
Ugrás: