M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bjørn Kristiansen


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Bjørn Kristiansen 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Bjørn Kristiansen 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 01, 2021 9:22 am
BJØRN  KRISTIANSEN
Isteni lény
Fenrir vagyok
A családom szerint Lobbanékony vagyok • Meséljek magamról? Mondjam el milyen vagyok, s milyennek látnak mások? Meséljem el, hogy egy hatalmas farkas vagyok, akinek látványa félelemmel tölti el a szíveket? Meséljem el, hogy  oly’ hatalmas vagyok, hogy még az istenek is rettegnek tőlem? Áh! De ez mind a múlt! A múlt ami magával ragad! A múlt, ami nem ereszt. A múlt, ami mindig megköt, és ottmarad az elmében elrejtve, mozdulatlan.
Most, egy ember testét viselem. Egy magas emberét, kinek marcona külső adatott meg. 193 cm, izmos testalkat, tetoválások, barna szemekkel. Hosszú haj, és szakáll keretezi az arcomat.
Az ellenségeim szerint Meggondolatlan vagyok • Hogy mi rejtezik bennem? Harag! Düh! Bosszúvágy! Mondhatnám, hogy kedves, és csupa szív ember, vagyok, hogy tanultam a büntetésemből, de csak a harag gyűlt fel odabent, amit kiválóan álcázok. Arcomról érzéseim szinte lehetetlen leolvasnod. Egyetlen ember, személy van ezen a világon, akivel képes vagyok kedvesebben bánni, szóval ha esetleg egyszer rád villantom mosolyom, érezd nyugodtan megtisztelve magad.  
Szerintem Erőskezű vagyok • Ha egyszer eljátszottad a bizalmam, jó esélyed van rá, hogy nem úszod meg élve!
Mondhatni, bosszúvágyó vagyok, némi meggondolatlansággal fűszerezve, hisz előbb ütök, és csak aztán kérdezek.
Régen… régen volt bennem szeretet, és bizalom, ám mára ennek nyomát sem találni. Kiírtották.  


play by
Jason Momoa
életkor
Kortalan
foglalkozás
Biztonsági főnök
a karakter
Canon
hirdető
-
fő karakterem
BJØRN KRISTIANSEN
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Még mindig kíváncsiság izzik szemedben barátocskám!? Hát nem volt elég mit eddig hallottál? Mondok egy történetet egy gyermekről. Egy gyermekről, akit eltitkolt az apja a világ és a rokonok elől. Egy gyermekről, kinek apja a hatalmas Loki, anyja az óriás Angrboda. Egy gyermek, kinek testvéreit száműzték, mert rettegtek tőlük, egy jövendölés miatt.
Emlékszem a napra, mikor Odin, magához vett, és nevelgetett. Aprócska gyermek voltam még akkor. Ártatlan, aki csak arra vágyott, hogy szeressék. Szeressék, és elismerjék.
Eleinte minden rendben ment. Aztán teltek az évek, s én egyre nagyobb lettem. Egyre hatalmasabb farkas, egyre nagyobb erővel.
Ha láttál már félelmet, és rettegést bárki szemében, hát én minden nap azt láttam. Hisz nem csak termetem lett nagyobb, hanem az erőm is. Én voltam/vagyok Fenrir a farkas. A farkas, aki csak elismerést akart, és szeretetet.
Még is, csak egy lény mert közel jönni hozzám, s enni adni nekem, ki nem rettent vissza, s szemében nem égett rettegés.Try… talán még egy cseppet kedveltem is, ám mindezt elhomályosítja a tett, mit puszta félelemből követtek el ellenem.
Elsőre még olyannyira áhítoztam Odin elismerésére, hogy bármit megtettem a kedvéért. Eképpen hagytam, hogy láncot tegyenek a nyakamra, s megkötözzenek.
Azonban egy kis hang a fejemben vészjelzést adott. Megfeszítettem izmaim, eltéptem láncaim, mintha egy vékony cérnaszál lett volna csak, majd ismét láncot kaptam, ám az is ugyan ilyen sorsra jutott.
Eltéptem, de őket mégsem hagytam el. Valamiért még is kezdtem bizalmatlan lenni feléjük.Mint utólag kiderült, nem volt alaptalan, hisz olyan érdeklődést mutattak irántam, mit eddig még sosem.
Egy napon, Odin és a többiek, ismét felkerestek. Ám ekkor már nem voltam ugyan az. El akartam pusztítani Ázgárdot, velük együtt. Féltem, Odin rájön mit tervezek, s tudtam, egy óvatlan pillanatban kell támadnom, azonban mégsem tettem. Kíváncsi lettem, mit akarnak tőlem.
Ekkor került elő az az átokverte szalag.
Az egómra alapoztak, s én belefutottam a vesztembe. Hagytam, hogy megkötözzenek, azzal a felhanggal, hogy valamelyikük tegye a számba a karját, ám gyávák voltak. Nem mertek cselekedni. Tyr végül még is megtette, s így hagytam, hogy megkötözzenek.
Próbálkoztam, ám kudarc lett a vége.
Dühöm fokozódott, mikor kinevettek, s ujjongtak örömükben. Hecceltek, piszkálódtak, és akkor összezárult az állkapcsom.
Dühöngtem, ráztam magam, ám a szalag tovább tartott.
Majd visszafordult egyikük, és kardját állkapcsaim közé szúrta, kipeckelve azt. Tehetetlen voltam.
Kijátszottak! Elárultak újfent!
Ám egy napon sikerült kiszabadulnom… Nyugalom! Ne vágj ilyen gyászos képet! Vége a mitológia órának!
Gyűlöltem mindegyiküket, s vérükre szomjaztam, azonban mégsem cselekedtem. Még nem jött el az ideje.
A földre mentem testvéremmel Hel-el, s emberi alakot öltöttünk. Emberi alakot, mit odalent sokkal jobban fogadnak, sem mint egy óriás farkast, kinek ereje oly hatalmas!
Joggal mondhatod, azt a rohadt szalagot! Valóban! Ám még is itt vagyok! Kiszabadultam, s láss csodát, erősebb vagyok mint valaha! Ám itt, az emberek világában, semmi sem ugyan olyan.
Álnevet vettük fel, s emberi foglalkozásba kezdtünk.
Én magam pusztán csak a háttérben húzom meg magam. Segítem Hel-t. De igen! Oké!! Tudom! Ez még mindig olyan, mintha egy könyvből olvasnám, ám biztosíthatlak róla, ez a valóság!
Emberként élek, s úgy tengetem mindennapjaim. Leszámítva azt a tényt, hogy hírét vettem, az Istenek a földön járnak!
Igen, tudom, hogy az elején nagyon a múltba nyúltam vissza, és ember legyen a talpán aki mindezt elhiszi. De ha nem így lenne, szerinted honnan tudnák az emberek ezeket a regéket? Hm? Bizony!
De… most itt tartózkodásunk nem lesz olyan rövid, mint legutóbb volt. Hosszabb időre tervezünk.
Húgom segítségére vagyok, míg ő játssza az üzletasszonyt. Ha kell testőr vagyok, ha kell kidobóember. Mikor mire van szükség. Az egész mindenség biztonsági embere vagyok, hisz amilyen gyanakvóvá tettek az évek, előttem semmi sem maradhat titok.
Persze ennél személyesebbet is mondhatnék, elvégre ez lenne életem története, de magam sem tudom mit hoz majd a holnap.
Hogy igaz volt e a prófécia, amiért ily galád módon elárultak, mit cipelek egyre csak magammal… igen beszéltem pszichológussal, de semmire sem jutottunk egymással, hisz a szeretem magam pulcsi nem éppen az a fajta ruhadarab, ami jól állna nekem.
Itt Oslo-ban van egy kis házam, egy kutyám. Szép kertem, autóm. Egy szóval, berendezkedtem. Az idő múlásával rá kellett jönnöm, tetszik ez a hely. Az emberek épp olyan romlottak, erkölcstelenek, kapzsik, és hatalomvágyók, mint a régi idők istenei.
Hogy mi lesz még, nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy nagyot fog szólni! Egy nap, visszatér  még a farkas!
Bár meglehet, a fertő nem ereszt, és emberként kell tengetnem életem. Hisz itt, az emberek nem tudják ki vagyok én valójában. Nem tudják, hogy a fertő emészti a világot, és lassan mindent magába foglal.
Meglepő mennyire megszoktam, hogy az erőm nem olyan mint régen volt.
Megszoktam, hogy emberként kelek, emberként fekszek, velük élem mindennapjaim, s tiszteletet parancsolok feléjük. Ám a szemükben nem vagyok több egy egyszerű embernél, hisz törékeny elmélyük belefacsarodna a tudatba… Én vagyok Fenrir a Farkas!
Meglehet cseppet beképzelt vagyok, és túl nagyra tartom magam, ám vannak olyan tulajdonságok, melyeket nem mosnak el a évszázadok.
Még is, most hogy itt állok egy bárban, a falat támasztva, figyelve óvó tekintettel testvérem lépteit, ugrásra készen, arra gondolok, talán el kellene engednem a múltat, s találni egy új célt, s hagyni, hogy a bosszúvágy tovatűnjön. Talán ezt kellene tennem… talán. De mi van, ha nem megy? Talán sosem változok meg...
Vissza az elejére Go down
 
Bjørn Kristiansen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bjørn Kristiansen
» Bjørn & Aviva
» Bjørn & Rose
» Alvis & Bjørn
» Bjørn & Aaron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott isteni lények ;;
-
Ugrás: