M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Iris Gustafsson


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris Gustafsson Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris Gustafsson 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris Gustafsson AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Pént. Nov. 26, 2021 2:37 pm
Iris Gustafsson ;;
jennifer lawrence építész halandó SAJÁT


feleség VAGYOK
36

önfejű ;
a családom szerint

szarkasztikus;
az ellenségeim szerint

magányos;
szerintem



 
A múltad meghatároz, de nem lehet teher
minden a mély felszín alól
Mindig is utáltam, ha megpróbálták megmondani, hogy mit csináljak, ha bármilyen módon  irányítani akartak. Valamiért késztetést éreztem ilyenkor arra, hogy már csak azért is alapon a szöges ellentétét csináljam. Ha azt mondták menjek jobbra, azért is balra mentem, bár ehez nagyban hozzájárult szerintem az apám természete. Ő azt szereti, ha körülötte mindenki úgy táncol, ahogy ő fütyül, de mivel elég fiatalon rájöttem, hogy ezzel sem tudok a kegyeibe férkőzni, úgy döntöttem, hogy teszek rá magasról.
Makacs vagyok, önfejű és nagyszájú, bár maradjon köztünk, sokszor épp ezzel próbálom leplezni a bizalmatlanságomat és az érzést, amit az apám kellően belém plántált, hogy nőként úgyis én vagyok a gyenge.
Eszköztáram alap tartozékai az irónia, a gúnyosság és a képesség arra, hogy addig idegeljem a másikat, míg ki nem ismerem, rá nem jövök, hogy mi a gyengepontja, aztán ezt használom fel ellene. Többre tartom az észt az erőnél, bár magam is hajlamos vagyok heves kirohanásokra, ha olyan ellenféllel találom szembe magam, akinél nem válnak be a jól ismert praktikák.
Általában a végletekig ragaszkodom a véleményemhez, az elveimhez, az elképzeléseimhez de, ha valaki megérdemli, hajlamos vagyok a kompromisszumra, csak épp ilyen személy még elég kevés akadt eddig az életemben.
Mindezt pedig egy olyan külső fedi, amiről inkább mondanád azt, hogy bizonyosan egy finom, kecses nőé, bizonyos szintig az is vagyok de, ha igazságtalan velem valaki, mindez köddé válik.
Arcomon ettől függetlenül a nap nagy részében barátságos mosoly és nyílt tekintet díszeleg, ami csak akkor válik szúróssá -cseppet sem leplezve azt-, ha nem kedvellek. Nem igazán tudom ezt megjátszani,ha nem úgy van.  

 
Mindenkiben rejtőzik egy történet
meséld el a tiéd
Puccos estélyek, mindenféle előkelőségek - az én nyelvemen simán csak sznobok-, akik árgus szemekkel figyelik minden mozdulatodat, hátha találnak valamit, amin majd csamcsoghatnak hetekig. Olyanok, akár az utolsókat rugó vad fölött köröző keselyűk, akik azt várják, mikor csaphatnak le végre.
Az első emlékem egyike is egy ilyen este. Körülbelül nyolc éves lehettem, igazi kis tünemény, akit a legcsinosabb kislányhoz illő ruhába öltöztetett az aktuális dadája. Az egyik üres asztalnál üldögéltem fagyit majszolgatva, miközben a szüleim -akkor még egy párként-, készségesen nyaliztak a gazdag haveroknak. Aztán az egyik ilyen párocska flegma utódja odasétált hozzám és addig sorolta nekem a lenéző megjegyzéseit, míg jobbnak nem tartottam, ha szimplán arcon nyomom a fagylaltos kehellyel. A szobámban végeztem "büntetésben" és akkor jöttem rá, hogy mi a megfelelő módszer arra, hogy elkerüljem az ilyen kényelmetlen partykat. Nemsokára már mindet a szobám rejtekében töltöttem és iszonyúan élveztem, hogy senki elvárásainak nem kell megfeleljek. Bedugtak egy szekrénybe, mint egy "majd felveszem, ha belefogyok" ruhadarabot és nyugalmam volt végre.
Aztán az anyám lelépett, helyet hamarosan egy újabb, fiatalabb nő vette át, akivel az első pillanattól tudtam, hogy nem fogunk jól kijönni. Nem is akartam, mert mégis minek akartam volna? Tudtam, hogy hamarosan majd egy másik, tök hasonló nőcske követi, én meg nem akartam még egyszer úgy bőgni, mint akkor, amikor anya elment. Persze, voltak hétvégi látogatások, a legtöbb szünetet nála töltöttem, de már akkor sem volt ugyanaz.
Később, már felnőttként egyre inkább rátaláltam a hangomra, bár ez mit sem ért, amikor a művészeti egyetemre akartam menni tovább tanulni. Az apám közölte, hogy ilyen baromságokra nem költ, így végül kiegyeztünk abban, hogy építész leszek, amivel ki is békültem, mert a kreativitásom egy részét abban is kiélhettem.
Az egyetem után le akartam lépni otthonról, vagy jobban mondva, vissza se akartam menni, de mivel az öregem idő közben átesett egy infarktuson, valami érthetetlen módon végül mellette maradtam, mondván, mégis csak az apám és míg az anyám az idők során szép lassan elevickélt mellőlem, ő azért mégis kitartott mellettem. Vagy mi.
Mindezt pedig, végül azzal hálálta meg, hogy belement egy egyeszségbe a város legnagyobb maffiózójával, miszerint férjhez kell mennem a fiához, aki mellesleg -pechemre-, iszonyú vonzó férfi, csak épp annyi vér tapad a kezéhez, amiben ötszáz vámpír kényelmesen megfürödne. De belementem, mert a tény, hogy még az apámat is megfélemlítették, arra sarkallt, hogy ne csináljak hülyeséget. Reméltem, hogy talán valami kiutat is találok a béna életemből, míg apámat egy újabb, nálam fiatalabb hölgy ápolgatta, de...nem ment.
Tudtam, hogy megfulladnék abban a színjátékban, amivel a minden napok telnének, hogy nem lenne értelme az egésznek, nincs jövőm, nincs igazából semmim, csak egy bábu vagyok és örökre le kell mondanom egy csomó olyan dologról, amit még át szerettem volna élni. Szóval az esküvő után megszöktem. Nem volt könnyű, de összehoztam. Valahol mélyen büszkeséggel töltött el, hogy képes voltam erre de most, mikor ez a köcsög Ivan meg a haverja, Jurij kísérnek épp vissza szerető férjemhez, már inkább félelmet érzek, de nincs az az Isten, hogy ezt Neki is látni engedjem. Pedig, valahol nagyon nagyon mélyen egy egész picit még szégyellem is magam, de végtére is, már mindegy, nem? Megint itt vagyok, ugyanabban a gödörben, de reszkető kezeimet elrejtem, az államat felszegem és elszánt pillantással lépek be a szobába, ahonnan talán, már nem a saját lábamon fogok kijönni. De legalább csináltam valamit, nem?
Vissza az elejére Go down
 
Iris Gustafsson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iris & Dimitriy - it's you, it's always been you
» Iris & Dimitriy - chained
» Iris & Dimitriy - Please, be My husband
» Iris & Dimitriy - falling apart
» Iris & Dimitriy - new challenges

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott halandók ;;
-
Ugrás: