M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Renate Holen
2 posters


Sigurd Hemmingsen
Kiskép :
Renate Holen 3WL9
Rendeltetésem :
Surtr és Rán fia vagyok
play by :
jack falahee
Posztok száma :
42
User neve :
benibigyó
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
journalist
Előtörténet :
they say blood is thicker than water
but I guess the blood is starting to wear thin

Keresem :
we're all looking for something,
something to be
Renate Holen A8bc42f97f39129211dcc3647583adaa6273bf19


Sigurd Hemmingsen
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 24, 2023 6:18 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
Renate Holen Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat Renate Holen 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 24, 2023 2:58 pm

Aaron Bergström felhasználónak tetszik ez a poszt.

RenateHolen
Óriás
Apa hercegnője
A családom szerint Angyal vagyok • Inkább csak Apám gondolja így, a családom többi tagja idegesítő dögnek tart, aki nem képes befogni a száját, mert mindig kimondja azt amit gondol. De hogy miért azt emeltem ki amit az Apám gondolt? Nos, talán mert felnézek rá! Szerintem menő öregem van, akinek meglepetés volt az érkezésem, és talán épp azért is tart egy angyalnak. Vagy mert mindig megteszem amit kér tőlem? Na jó… inkább csak akkor ha a közelében vagyok. A lényeg, hogy nem vagyok olyan angyali a legtöbb esetben, mint amilyennek Ő gondol. Inkább hajlok az idegesítőre, főleg, ha izgulok… olyankor elkap a beszélhetnék, és bármiről képes vagyok beszélni.
Az ellenségeim szerint túl kíváncsi vagyok •A lényeg annyi, hogy olykor olyanba is beleütöm az orrom, amibe nem kellene. Még új vagyok ezen a világon, és minden érdekel. Főleg akkor, ha a barátaimról van szó. Meglehet egyszer majd zsarunak állok, vagy oknyomozó riporter leszek, csak hogy kielégítsem a mérhetetlen kíváncsiságom. Bár nem tudom igazán akad e ellenségem, de azt tudom, ha lenne, bár tuti vannak, akkor ezt a tulajdonságom utálnák a legjobban.
Szerintem Vakmerő vagyok • Nem nézem mi a veszély forrása, egyszerűen csak cselekszek. Ha kell, felmászok a legmagasabb fára, hogy leszedjek róla egy almát, ami épp nekem kell, felmászok a ház tetejére, hogy megpróbáljam onnan nézni a csillagokat. Vakmerő vagyok, mert nem gondolkodok előre, és nekimegyek a nálam sokkal nagyobbaknak is, ha a szeretteim forognak veszélyben, vagy éppen ki kell állnom az igazamért.  


play by
Zendaya
életkor
18
foglalkozás
Diák
a karakter
Saját
hirdető
-
fő karakterem
Bjørn Kristiansen
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
„Szóval, egy olyan lány vagyok, aki szereti a túrákat, az erdőket, a tengert, a homok érintését a talpa alatt, és aki szeret kihajózni az apjával.” pötyögtem a gépen, s közben felvont szemöldökkel sandítottam a barátnőmre.
-Mond csak Bry miért is csinálom én ezt? - összepréseltem ajkaim, aztán már hajtottam is le a gép fedelét, hogy kicsit jobban rálássak arra a szőke fejére.
-Azért, hogy ne egyedül csináljak hülyeséget! Te nem unod még, hogy egyedül vagy? - odalépett hozzám, megleste mit írtam addig, amit éppen akkor akartam kitörölni.
-Miért kellene unnom? Én sosem unatkozok! - villantottam egy széles mosolyt, aztán összefogtam a hajam. - De ez, sokkal unalmasabb mint gondoltam. Nem elég, ha segítek dönteni, hogy kit válassz ezen a szaron? - hátradűlve mutattam végig a kijelzőn mind a két karommal, aztán laza egyszerűséggel töröltem a profilt.
-DE REN!!! MIÉRT?! - csattant fel hangosan, miközben én felkeltem, aztán az órámra pillantottam.
-Basszus!! Bocs Bry már is elkéstem!! Picsába!! - kaptam fel a táskám, és a gépem, majd gyors puszit kapott a hajába. - Ne tegyél semmi hülyeséget! - azzal már ott is hagytam, és loholtam, hogy még elérjem apámat, és eltudjak menni vele, vagy éppen utána arra a titkos helyre, ahová napok, és hetek óta mászkál.
Nem volt hajlandó semmit sem elárulni, csak hogy egy régi barátjának segít, és mire az visszatér, addigra be akarja fejezni amit közösen kezdtek el, én meg… nos kíváncsi voltam mindig is, és míg élek, az is maradok, szóval felpattantam a bringámra, és előbb hazamentem, s mivel apa furgonja még a ház előtt volt, bevittem a bringámat a garázsba, aztán elbújtam a szerszámok között a ponyva alatt csendesen, hogy majd a kellő időben előbújhassak.
Nem tudom meddig kuckóztam ott, de egy idő után világos lett, és apa arca nézett vissza rám, morcosan, vékonyra préselt ajkakkal, majd felkapott, mintha én is egy táska lennék, én meg lógtam a vállán, mint egy darab fa, vagy épp játék baba, és mikor kinyitotta a kétszárnyas ajtót, majd odabent lerakott, hát elképedtem.
Az a kupi ami odabent fogadott!!
-Nem mondod komolyan?! Ezért tepertem ennyit, és követtelek, hogy ezt a romhalmazt lássam? - csattantam fel, mire ő felmászott a létrára, és tette a dolgát. Nem szólt. Nyilván haragudott rám, szóval ki kell majd engesztelnem.- Jajj Apa!! Képzeld!!Bry próbált rávenni, hogy regisztráljunk egy társkereső oldalra… valamiért nem tudja elfogadni, hogy engem nem érdekel a dolog. Azt hiszi, hogy szétunom a fejem, pedig abszolút nem így van. Aztán eszembe jutott, hogy ma is idejössz, és nem akartam, hogy lerázz megint.
-Ren, inkább add ide azt a blankolót. - dörmögte,én meg belenéztem a ládájába, aztán felnyujtottam neki a kellő szerszámot.
-Szóval aztán nem regisztráltam, mert szerintem hülyeség. Ha annyira pasit akar, akkor nem ott kellene megkeresnie. De tudod, nem értem igazán, hogy miért kell olyanokat beleírni, hogy mekkora a melled, vagy...- apa olyan szemekkel nézett rám, hogy inkább elhallgattam. - Bocsánat!! Én...igen… kicsit ideges vagyok…. Tudod anya elengedett egy buliba, és félek, hogy nem fogom jólérezni magam.
-Elmész, és ha nem jó, akkor telefonálsz, érted megyek. - elmosolyodtam, aztán felmásztam a létra másik oldalára, majd áthajolva hozzá puszit nyomtam az arcára.
- Rendben… de… mi lesz, ha megint elszabadul az erőm?! Még nem tudom olyan profin irányítani mint ti anyával… és nem szeretném lerombolni az épületeket, mert valamiért kiakadt a normál mérlegem… én..
-Ren! Minden rendben lesz oké? Nem leszel pikpakk a sziklák úrnője. Ahhoz több gyakorlás kell. - megpiszkálta az orrom, mire elmosolyodtam, aztán fejet ingatva töröltem le róla a piszkot.
-Jó de… ne nézz így kérlek! Jó, majd többet fogok gyakorolni, és ígérem, nem teszek tönkre semmit. - körbeforgattam a szemem, majd előszedtem zsebemből a fülhallgatóm. - De apa… mi lenne ha ma…
-Nem! Elmész, kikapcsolódsz, aztán holnap megbeszéljük azt a társkereső oldalt, de most hagyj dolgozni. Ide kell egy mennyezeti lámpa, és ha tovább zavarsz, rossz helyre fogom bekötni!
Körbeforgattam szemeim, majd dobtam egy puszit az ajtóból a számára, aztán bekapcsoltam a zenét, én kapásból belesétáltam egy srácba, akit meg sem néztem magamnak, de nem is érdekelt még is ki volt az a srác, aki puffogva nézett utánam akit majdnem fellöktem, és talán még el is küldött az anyámba, vagy csak rosszul hallottam a zenén át, hisz csak az volt a lényeg, hogy békét hagyjak az apámnak.
Beugortam egy kávéért, majd hazamentem átöltözni, aztán elmentem a partira, és remekül sikerült az este. Karaoke, és Bry számára is bejött, hisz összeszedett valami pasast magának, én pedig jól mulattam annak ellenére, hogy szerintem fa hangom van, szóval remek estét zártam, majd másnap egymagam mentem ki a partra, hogy próbálkozzak kicsit az erőmmel, mert jó móka, ha sikerül a sziklákat megmozdítani, és elégedettséggel tölt el, ha azt teszik amit én akarok.
Kő óriás vagyok, ami Óriási! Szóval gyakorolnom kellett, mégpedig úgy, hogy a szüleim büszkék lehessenek rám!
Vissza az elejére Go down
 
Renate Holen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott óriások ;;
-
Ugrás: