M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate
2 posters


Renate Holen
Kiskép :
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Pént. Ápr. 21, 2023 12:57 pm

Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Skye & Ren

Mikor meghajolt felém, igyekeztem komoly képet vágni, és amolyan királylányosan felé fordulni, hogy bizony én is tudok úgy viselkedni, bár az már más téma, hogy az arcomnak nem sokáig tudtam parancsolni, hisz szinte azonnal ott termett rajta egy szélesebb mosoly.
-Írhattam volna… - hátam mögött összekulcsoltam kezem, s tettem pár szórakozott lépést előre, aztán megvontam a vállam. - Ahogy te is! De ne rágódjunk ezen, ki írhatott volna. - ráemeltem pillantásom, aztán kicsit jobban összehúztam magamon a kabátom. Persze nem mintha annyira fáztam volna, pusztán megszokás volt a széllel szemben.  
Mesélt a barátnőjéről, és a haverjáról, akik összefeküdtek egymással, mire persze igyekeztem felvidítani, bár gondoltam, hogy ilyesmin azért annyira nem egyszerű túl lendülni. Valahogy az egészben volt valami, ami az érzés ismeretlensége nélkül is tudatosította bennem, hogy bizony cefet szar lehet, ha valakit megcsalnak.
-Hát nézd...mázlid van velem! A legalkalmasabb barát vagyok a világon! - villantottam egy mosolyt, büszkén kihúztam magam, persze csak a szám járt, hisz valójában nem tartottam magam a legjobb barátnak a világon. Tudtam, hogy számtalan hibám van, és akad olyan is, amit talán sohasem fogok elismerni, de nyilván annak kell vetnie rám az első követ, aki azt az egészet megakarja cáfolni, hogy benne nem található egyetlen hiba sem, és tökéletessége fénylő csillagként ragyog az égen.
Aztán apáról is esett pár szó, s szavaira kibukott belőlem a nevetés.
-Oh nem is tudom miért!! - megingattam fejem. Számomra apám volt a minden. Az egyetlen fickó az éltemben, akinek valaha is azt mondtam szeretem. Bár eddig még nem éltem olyan sokat, és nyilván más talán jobban ismeri, de tudtam, hogy tényleg nem egyszerű eset olykor.
-Oh!! Őt könnyen az ujjaim köré csavarom! - kacsintottam. - Tudom mivel tudom levenni a lábáról. Apa jó „ember”, csak tudni kell vele bánni. - felsóhajtottam, arcom elkomorodott egy pillanatra. - Anyáról hamarabb eltudom képzelni, hogy toronyba zárva tartana, amíg nem adom be a derekam arra a pasasra, akit kinézett nekem. Pfff… - körbeforgattam szemeim, morcosan rúgtam egyet, egy nagyobb kavicsba, ami kecsesen tovagördült, s a vízben kapta meg az őt megillető helyet
-Látod?! Akkor már csak a megfelelő alkalmat kell megtalálni arra, hogy összebarátkozz vele! - villantottam egy mosolyt, finoman meglöktem a csípőmmel, aztán ballagtam tovább mellette, aztán felpillantottam rá.
-Nagyon helyes! De remélem nem csak apa megpuhítása miatt akarsz sűrűbben jönni! - nevettem, majd a mosoly ott maradt az arcomon. - De zaklass nyugodtan! Az egyetemen úgy se igen akadnak barátaim. Túl sekélyesek. - húztam el a számat, majd kérdésén egy cseppet elgondolkodtam.
-Apának?… hát az igazat megvallva, büntetésben lennék, mert a múltkor kilógtam a barátnőmmel egy buliba az engedélye nélkül… de mint mondtam, inkább anya akarna bezárva tartani. Van egy pasas… olyan mint mi… apa nem kedveli, de anya hajthatatlan az ügyben. Én meg… - megingattam a fejem. - De mindegy! A lényeg, hogy itt vagy, és akkor most egy jó darabig nem is szándékozol elmenni innen. Nincs kedved eljönni hozzánk? Barátkozhatsz apával, meg a macskámmal! - kérdeztem komolyan, miközben megdörgöltem a karom, ott ahol az a szőrös vadállat összekarmolt, csak azért  mert nem ott simogattam meg ahol neki éppen jó volt.  
xxx SZÓ // @SKYE MORSTAD
Vissza az elejére Go down
Skye Morstad
Kiskép :
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate 5324eeb2fedbdbadb9f25ed85e48b04e62b0b863
Rendeltetésem :
Kolga és Kraken fia
play by :
Danny Griffin
Posztok száma :
4
User neve :
Elyon
Csoport :
tengeristen
Pontgyűjtő :
3
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
tervezőgrafikus
Előtörténet :
he is the son of Kolga
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate H7PAf5l
also, one of the sea gods
Kor :
827


Skye Morstad
Elküldésének ideje — Hétf. Márc. 27, 2023 4:28 pm

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.


Skye 'n' Renate

We don’t meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.


- Megtisztel, mily elnéző velem. - felelem hozzá hasonló úriassággal, mellkasomra téve jobbom, ezzel enyhén meg is hajolva felé, majd ahogy visszaegyenesedek, mosolyom szélesebbé válik, visszatérve önmagamhoz.
- Ha ennyire hiányoztam, akár írhattál is volna. - vágom rá szemtelen mosollyal, hiszen csak az agyát húzogatom éppen, bár ... miért is ne kereshetett volna ő is engem? Abban persze igaza van, hogy elég volt a távollétből, sokkal jobb nekem itt, ahol a családom is közelebb van, és ezt az országot amúgy is sokkal jobban szeretem, és úgy érzem, otthon vagyok, még ha szó szerint nem is. Legközelebb kétszer meggondolom, mielőtt költözésre adnám a fejem, vagy tanulásra, máshol...
Ebből is, hogy elvégeztem az egyetemet, leginkább az marad meg még jó pár évig, hogy az állítólagos barátnőm és barátom úgy gondolták, tök jó lenne a hátam mögött összefeküdni, amivel még akkora baj nem is lett volna, ha legalább közlik, és megvárják, még angolosan távozok. Tényleg egyszerűbb mindig sunyiskodni, meg elárulni a másikat?
Ren szavain jót nevetek, hogy ő nem bújna ágyba a barátnőmmel, ebben azért bíztam elég erősen!
- Ennek azért örülök, kár lenne, ha már tőled is féltenem kellene őket... És igazad van, nincs jobb kifejezés rá, én se gondolok rá sokkal szebben. - vonok vállat, mintha nem érdekelne, miközben nagyon is zavar, és bántja az önérzetem... de nem számít már. Eljöttem, majd megemésztem, és mindenki mehet tovább a kis életében.
Ahogy az apjáról esik szó eztán, kissé zavartan, mégis széles mosollyal figyelem őt ahogy jót nevet rajtam, de mit is mondhatnék, az az ember mellett még én is vigyázzban állok. Mint mikor megállítanak a rendőrök, és elkezdesz stresszelni, pedig tudod, hogy nem csináltál semmi rosszat, mégis azt kezded el számolni, vajon hány bankrablásért fognak lecsukni, közben meg csak kiégett az egyik lámba a kocsidon...
- Kedves? Jó, lehet tényleg az, de ránézésre sok minden más jutna előbb eszembe, ne haragudj hogy nem bratyiztam le vele egyből! - nevetem, tudom én, nyilván tényleg rendes alak, .. a lányával tuti!
- Szerintem most sem állsz messze attól, hogy a szobádban tartson, amég nem talál valaki megfelelőt számodra. De megnyugtathatod, ha fel akartalak volna szedni, már megpróbáltam volna, bár ... Ez nem tudom, mennyire segít a helyzeten. - ráncolom homlokom egy nevetős tanakodásra, lehet, inkább mégse kellene neki mondani, még a végén mást hall ki belőle.
- Mhm.. Barátok. Mondjuk, ha már saját öregem nincs, legalább legyek jóba a tiéddel. - vonok vállat kissé nemtörődömebb módon, mert sosem szerettem pedzegetni ezt a témát. - Egyébként tervezem, hogy sűrűbben zaklatlak, ha már hazajöttem, szóval akár még barátok is lehetünk. - teszem hozzá kicsit komolyabban, lepillantva rá. Ha már találtam egy ilyen jó barátot, a minimum, hogy megpróbálok vigyázni rá, nem?
Pár pillanatig csak némán ballagok mellette, mielőtt az nagy morfondírozásomból kikerekedik egy kíváncsi kérdés.
- Na és.. Lenne oka most éppen bezárva tartani? - nézek rá érdeklődős mosolyommal, szóval most épp randizgat-e vagy hasonlók, nem tehetek róla, pofátlanul kíváncsi természet vagyok!

« outfit » | « 3 »
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 01, 2023 12:59 pm

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Skye & Ren

Nevetésére elmosolyodtam magam is. Persze a dög jelzőt sem gondoltam komolyan, vagy éppen nem abban az olvasatban, ahogy azt általában mondani szokták. Sokkal inkább annak szólt, hogy nem volt képes üzenni mi van vele, de ha az óriás lányának ilyen barátai vannak, akkor nem lehet ellene tenni semmit sem, ha csak nem megy maga a dolgok után.
Igaz, én is jelentkezhettem volna, de az jelen helyzetben teljesen mellékes volt, hisz nem én lettem előszedve, hanem ő.
-Azt hiszem, jelen helyzetben elnézem eme kilengését jó uram! - ütöttem meg egy hivatalos hangsúlyt, s még jobbom derekam mögé helyeztem, s tartásomban is fellépett egyfajta változás, mely a régi korokat próbálta felidézni.
Az én olvasatomban már csak egy olyan ruha hiányzott, és teljes volt a kép.
Leszámítva persze a kósza tincseket, amikbe belekapott a szál.
-Nagyon helyes! Épp ideje volt megunni a távollétet! - persze az én egyetemi éveim még hátra voltak, hisz apa nem akarta megengedni, hogy világgá rohanjak, és ne azzal foglalkozzak, hogy mindent is megtanuljak a világról, amibe beleszülettem.
-Oh… a ribanc… - csúszott ki a számon, aztán kezem szám elé is kaptam, s bűnbánó képet vágtam hozzá. - Bocs, de erre nincs jobb kifejezésem! Elhiheted, én aztán nem bújnék ágyba a barátnőddel! - tartottam ki magam elé tiltakozón a kezem, aztán megvontam a vállam. - Bár… nem… biztosan nem tenném! Tőlem biztonságban vannak a barátnőid. - engedtem meg magamnak egy széles mosolyt.
A nők sosem érdekeltek, leszámítva akkor, hogyha próbáltak épp kicseszni velem, amiért nem voltam olyan mint a többiek, vagy ha az érdekelt, hol vette a cipőjét, és hogy neki miért nem rúgja ki a haja a hajvasalást két pillanat múlva. Bár az igazat megvallva, nem is tudtam voltam e valaha igazán csajos csaj…
Aztán megemlítettem apát, és a reakciójára kibuggyant belőlem a nevetés, s meg is kellett kapaszkodnom karjában egy pillanatra, csak hogy ne keljen leülnöm, vagy épp megtámasztanom magam a combjaimon.
-Persze! Az arcodra van írva mennyire! - ismét nevettem, aztán megingattam a fejem. - Nem értem miért tartasz tőle ennyire… igazán kedves fickó! - zsebembe ejtettem kezeim, majd meg vontam vállaim.
-Szerintem a messziről való üdvözlést ő is értékelné...már azon is meglepődtem, hogy elengedett. Ha a középkorban élnénk, szerintem bezárva valami fém kalickába, hogy senki se jöhessen a közelembe, aki nem nő, vagy aki neki nem szimpatikus. - morfondíroztam, persze tudtam, hogy elég csak párat pillognom, elrebegnem hogy „Apaaa” és már nyert ügyem is van.
-Amúgy szerintem ha gyakrabban látogatnál, idővel megszokná a jelenléted, ahogy te is az övét, és lehetnétek barátok is… - elmélkedtem.
xxx SZÓ // @SKYE MORSTAD
Vissza az elejére Go down
Skye Morstad
Kiskép :
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate 5324eeb2fedbdbadb9f25ed85e48b04e62b0b863
Rendeltetésem :
Kolga és Kraken fia
play by :
Danny Griffin
Posztok száma :
4
User neve :
Elyon
Csoport :
tengeristen
Pontgyűjtő :
3
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
tervezőgrafikus
Előtörténet :
he is the son of Kolga
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate H7PAf5l
also, one of the sea gods
Kor :
827


Skye Morstad
Elküldésének ideje — Kedd Feb. 21, 2023 8:48 pm

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.


Skye 'n' Renate

We don’t meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.


Egyértelmű, hogy nem bírom ki, hogy szemétkedjek vele, de igazából örülhet, mert ez azt jelenti, hogy bírom őt! Akárkit nem próbálok meg vízbe lökni . . bár ez így hülyén hangzik, tudom. Persze amúgy is esélytelen, hogy valóban a vízben kössön ki, mert fogom erősen, és csak akkor engedem már el, mikor teljesen stabil a csajszi, hogy akkor meg egy játékosabb, drámaibb 'aú' kíséretében érintsem meg vállam ahol megütött, mintha legalábbis hű de fájt volna.
- Te is hiányoztál nekem! - vágom rá szintén nevetve arra, hogy milyen dög vagyok, ahogy pedig megölel, még szép, hogy arra a pár pillanatra én is szorosan magamhoz ölelem őt, hogy aztán mikor láthatóan szemügyre vesz, még szét is tárjam picit karjaim, és forduljak egyet előtte, széles mosolyommal.
- Nem rég végeztem a sulival, és mostanra lett végképp elegem abból a közegből, ne haragudjon Holen kisasszony, hogy eddig várattam. - folytatom a drámaiságot, mert már hozzám nőtt, de aztán mosolyom visszafogottabbá válik, mondhatni komolyabbá tekintetem, ahogy továbbra is őt fürkészem. Jó, tényleg kereshettem volna előbb...
Ahogy elindul, természetesen mellette kezdek el ballagni, kezeimet kabátom zsebeibe bújtatva, az utat figyelve magunk előtt, és csak néha lepillantva rá.
- Igazából nem nagyon mozdultam az egyetemtől, főleg, hogy Airinnal még mindig bőszen játszottuk a boldog párt, csak hát .. aztán boldogan összehempergett egy barátommal, szóval nem esett nagy nehezemre egyből hazaköltözni. Akkor meg már gondoltam látogassak meg egy olyat, aki tényleg barátom, nem csak azt gondoltam róla, Te talán nem fekszel le a csajommal. - nevetem, nyilván hülyéskedek csak, de azért érezni rajtam, hogy kissé sért ami történt, és talán az ilyenek miatt is esik nehezemre bízni egyes emberekben.. de mindegy is. Most Rennel vagyok, benne pedig bízhatok.
- Hű... Miért hangzik ez ijesztően? - kérdezem nevetve ráncolva homlokom, majd hozzáteszem: Azért én is őt . . de csak óvatosan, messziről megjegyezve. - nevetem tovább, ritkán érzem magam feszélyezve, de az édesapja mellett... hát sikerült!

« outfit » | « 2 »
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Hétf. Feb. 20, 2023 3:02 pm

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Skye & Ren
Általában nem szoktam annyira izgatottnak lenni, de nem minden nap történik meg, hogy egy régi baráttal találkozok, akivel történetesen tényleg csak barátok voltunk, és a „kedves” kombinálások ellenére is, valóban csak barátok voltunk, cáfolva a tényt, miszerint fiú és lány között, nem létezik barátság. Bár lehet ez az elmélet csak Bry barátnőm fejében létezik?
No mindegy is, hisz nem azzal kellett foglalkoznom, hanem hogy várjak türelemmel, és ne legyek türelmetlenebb a kelleténél.
Mikor aztán megéreztem a kart a karomon, az első reakcióm kivételesen nem az volt, hogy odakapjak, hanem próbáltam egy sikkantással a talpamon maradni, majd fordultam, és csaptam egyet a vállára, persze nem teljes erőmből, még akkor sem, ha tudtam, nem igen tudnék ártani neki vele.
Inkább csak bele boxoltam a vállába.
- De dög vagy!! - nevettem el magam, majd megöleltem, aztán távolabb léptem, hogy alaposan megnézhessem magamnak. Ő persze semmit sem változott, én meg… nos én idősebb lettem. S talán még egy ideig fogok öregedni, aztán az egész majd szépen lelassul. Alaposan lelassul majd.
- Épp ideje volt, hogy errefelé told a képed! - nem hangzott szemrehányás a hangomban, pusztán megengedtem magamnak egy mosolyt, majd zsebre tettem kezeimet, és úgy álltam ott, figyelve szőke fürtjeit, testtartását, miközben kíváncsiság égett arcomon.
Igaz nem fáztam, és szerettem a tengert, a sziklákat meg főleg, de még is moccanni akartam valamerre, szóval el is indultam a part mentén, abban a reményben, hogy követni fog.
-Merre jártál? Se egy sms, se egy mail… aztán egyszer csak felbukkansz. - villantottam egy mosolyt. Ő volt az első olyan barátom, aki hasonlóan a természetfeletti világához tartozott. Egy másik lény volt, s nem kellett titkolóznom előtte. Nem kellett megjátszanom, hogy egy gyenge virágszál vagyok, akit meg kell menteni, hisz Apa mindenre megtanított.
Megengedtem magamnak egy félmosolyt, miközben kisimítottam hajamat az arcomból.
-Apa üdvözöl… jó nem ezekkel a szavakkal, de szerintem üdvözöl. - elnevettem magam. Apa kevés emberrel volt kedves, de akiket megtisztelt a kedves arcával, az nyilván alkalmas arra a feladatkörre, amit be akart tölteni.

xxx SZÓ // @SKYE MORSTAD
Vissza az elejére Go down
Skye Morstad
Kiskép :
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate 5324eeb2fedbdbadb9f25ed85e48b04e62b0b863
Rendeltetésem :
Kolga és Kraken fia
play by :
Danny Griffin
Posztok száma :
4
User neve :
Elyon
Csoport :
tengeristen
Pontgyűjtő :
3
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
tervezőgrafikus
Előtörténet :
he is the son of Kolga
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate H7PAf5l
also, one of the sea gods
Kor :
827


Skye Morstad
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 31, 2023 7:16 pm

Renate Holen felhasználónak tetszik ez a poszt.


Skye 'n' Renate

We don’t meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.


Már éppen itt volt az ideje, hogy egy kis 'hazai' levegőt szívjak, hosszú távon valahogy egyre stresszesebbé tesz máshol lennem, mint ahol a családom van, mert egyszerűen a halandók között a világért se találok olyat, akivel egy hullámhosszon lennék, legalább tízből .... hatszor. Vagy legalább ötször. Vagy valahányszor! Az egyetem alatt is többször éreztem, hogy egyszerűen nem vagyok odavaló, vagy, hogy én ehhez vén vagyok - hiszen hozzájuk képest valóban az vagyok -, így meg miért is marasztalt volna bármi, ami az ottani életemet képezte?
Az egyetlen, ami jó emlék, és akire úgy emlékszek, hogy na vele megvolt az összhang, az egy fiatal leányzó, egy óriás - noha az orrára sose kötöttem, hogy tudom ám, mi ő... -, akinek terveim között van mielőbb szólni, hogy ha benne van, mielőbb szívesen találkoznék vele, ha már innentől errefelé rontom a levegőt. Szerencsére szinte azonnal válaszolt, mi rögtön széles mosolyt csalt arcomra, mert vele legalább azt éreztem, mikor találkoztunk is, majd barátokká váltunk, hogy ha elhívom meginni valamit, nem képzeli, hogy épp felszedni akarom... és ez üdítő érzés tud lenni néha napján.
A kikötőhöz közel parkolok le az autóval, onnan pedig gyalog igyekszek minél közelebb a parthoz, a víz örökös társam, felerősíti nekem az ismerős energiát, amit épp keresek, így pontosan tudom, merre kell tartanom, és mikor megpillantom Rent, egyből az jut eszembe, hogy amit a kabátom zsebében rejtegetek ajándék, vajon milyen széles mosolyt fog csalni az arcára. Már ha ki tudom bányászni a zsebemből, mert nem egy ekkora hógömbre szabták, de mivel tudom, hogy imádja őket, már előre reméltem, hogy nem felejtett el teljesen, és oda tudom neki adni, mikor találkozunk.
Persze először csak a kezeimet húzom elő, hogy ahogy halkan mögé lépek, karjaira fogok, hogy lökjek rajta hirtelen, de persze csak viccelek, hiszen tartom is közben. - Vigyázz beleesel! - nevetem közben, de igazából egy centit se mozdítottam rajta, de miért is ne viccelném meg kapásból?

« outfit » | « 1 »
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Renate Holen
Kiskép :
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate Zendaya-curly-hair
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Zendaya
Posztok száma :
18
User neve :
Rea
Csoport :
Óriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
diák
Előtörténet :
Óriás vagyok! Óriási nem? :D
Keresem :
Az apámat The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate 3YSe
Kor :
19


Renate Holen
Elküldésének ideje — Csüt. Jan. 26, 2023 5:44 pm

Skye Morstad felhasználónak tetszik ez a poszt.

Skye & Ren
Unalmasnak hatottak a mindennapok, és a nyár sem telt olyan gyorsan, mint ahogy annak kellett volna, szóval odakint heverésztem a nappaliban, felhúzott lábakkal, mert apa megtiltotta, hogy bárhová is elmenjek amíg haza nem érkezik, szóval addig élveztem a… mit is? A nagy büdös semmit, csak azért, mert a múltkor két órát késtem. Nagy ügy! Nem vagyok már olyan kicsi, mint amilyennek ő gondol… persze az ő korához képest az vagyok, szóval…
még is inkább fújtattam egyet, aztán kinyújtottam lábaim, egyiket a másik után emeltem, majd tettem le újra.
A telefon pittyegésére felültem, majd mintha annyira nehezemre esett volna keltem fel, és léptem az asztalhoz, ahol hagytam a készüléket, aztán a szám láttán felszaladt a szemöldököm.
-Mi a… - megnyitottam, majd elsőre egy halvány, aztán egy kicsit szélesebb mosoly költözött arcomra, aztán már pötyögtem is a választ. Persze! A tengerpart jó lesz! Alig várom, hogy találkozzunk!! aztán már rohantam is a lépcső felé, fel a szobámba, hogy összekapjam a táskámat, majd megálltam a tükör előtt, vetettem egy pillantást göndör fürtjeimre, ami reménytelennek hatott, aztán megvontam a vállam.
Dobtam fel egy gyors sminket, majd robogtam lefelé a lépcsőn, s talán épp időben érkeztem, mert apa akkor toppant be az ajtón.
-Hová rohansz? - kérdésére megtorpantam, majd felpipiskedtem, hogy puszit adhassak, aztán felnyúltam gallérjához.
-Emlékszel Skye -ra?
-A srácra, akivel valamelyik nyáron haverkodtál? - szaladt össze a szemöldöke, miközben letette melós táskáját.
-Aha! - villantottam egy mosolyt.
-Tudod, hogy büntetésben vagy! - hangja ellentmondást nem tűrő volt, én meg csalódottan biggyesztettem le ajkaim.
- És ha megígérem, hogy időben hazaérek? - nagyokat pislogtam, előszedtem a kiskutyanézésemet, aztán villantottam egy mosolyt felé, hisz körbeforgatta szemeit. - Kösz Apa!! Ígérem időben jövök!! - azzal adtam neki még egy puszit, és már loholtam is, hogy időben odaérhessek.
Buszra szálltam, majd meg sem álltam a kikötőig, ahol aztán lesétáltam a partra, s ott letelepedtem az egyik sziklára, hogy ott várhassam meg őt.
Jó érzéssel töltött el, hogy annyi idő elteltével is emlékezett rám, és nem ment a kukába azaz együtt töltött nyár. Bármennyire is furcsán néznek, akkor is csak barátok voltunk, és ezen semmi sem változtathatott.
Dobtam egy üzenetet a barátnőmnek, hogy most nem tudok átmenni hozzá, mert más programom van, ő persze egyből gyártotta az elméleteket, amiknek semmi alapja nem volt.
Szóval csak ültem ott a sziklán, a vizet fürkészve, s közben azon gondolkodtam, vajon milyen lehet, ha egy cápa kicsit jobban megkóstolja az embert ebben a hatalmas kékségben? Vagy ha egy kardhal úszik bele az emberbe?
Meglehet túlagyaltam a dolgokat.
Aztán fogtam magam, és bandukoltam a víz közelébe zsebre tett kezekkel, fejembe húzott sapkával, várva a barátom.

437 SZÓ // @SKYE MORSTAD
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: Norvégia más tájai ;;
-
Ugrás: