M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kolga
2 posters


Sigurd Hemmingsen
Kiskép :
Kolga 3WL9
Rendeltetésem :
Surtr és Rán fia vagyok
play by :
jack falahee
Posztok száma :
42
User neve :
benibigyó
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
journalist
Előtörténet :
they say blood is thicker than water
but I guess the blood is starting to wear thin

Keresem :
we're all looking for something,
something to be
Kolga A8bc42f97f39129211dcc3647583adaa6273bf19


Sigurd Hemmingsen
Elküldésének ideje — Vas. Dec. 18, 2022 7:56 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Aina Morstad
Kiskép :
Kolga F26513fcb9554d5cbf383a0cf64b717b216955a9
Rendeltetésem :
Kólga vagyok
play by :
Anne Hathaway
Posztok száma :
51
User neve :
Dekker
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
47
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Kutató


Aina Morstad
Elküldésének ideje — Hétf. Dec. 12, 2022 9:26 pm
Aina  Morstad
isten
Kolga - Rán és Aegir lánya
A családom szerint gondoskodó vagyok • Nyolc húgom van. Kell ennél többet mondanom? Bár lehet, hog nem vagyok ott mindennap mellettük, hogy napok, hetek, de akár hónapok telnek el mire ismét találkozunk, de én fél szemmel mindig figyelek rájuk. Mindig ott vagyok mikor szükségük van egy támaszra. Igaz ott vanna a szüleink. Azok is akár betölthetnék ezt a szerepet. De őszintén... Apánk inkább egy másik családot választott. Anya meg... Élvezi az életet, a kapott szabadságot. Nem tudom pontosan mit és miért csinál, de ki vagyok én, hogy megmondjam a Viharok Istennőjének, hogy mit is kellene csinálnia? Így inkább csak csendben figyelek, vigyázok a testvéreimre, és védem azokat, kik nem tudnak kiállni magukért.  
Az ellenségeim szerint rideg vagyok •Az emberek elég rossz úton haladnak. Nem tudom mikor siklott ki ennyire a vonatjuk, de ha ezen a pályán haladnak tovább hamarosan egy méy szakadékba zuhannak. Tudom, hogy nem lehet mindegyikőjüket egy kalap alá venni. Vannak közöttük olyanok, kik százszor jobban megérdemelnék, hogy istenek legyenek, mint azok, kik valóban azok. Viszont sajnos az ilyen egyedek igen ritkák. De ha összefognak csodákra képesek. Nekem is ilyen kollégáim vannak. Kik mindent megtesznek a célunk érdekében...A munkámat mindig is komolyan vettem, mert már nincs idő ökörködni. Ha most nem cselekszünk visszafordíthatatlan lesz a pusztítás. Így lénytelen vagyok rideg lenni mind azokkal kik akadályokat gördítenek elénk.
Szerintem nyugodt vagyok • Minden helyzetet próbálok nyugodtan kezelni. Édesanyámmal ellentétben nem kapom fel a vizet olyan hamar. Viszont ez nem jelenti azt, hogy nem hallottak már engem kiabálni, ordítani. Képes vagyok rá, de ne akard elérni azt, hogy a nyugalmam eltűnjön. De nem csak magamat vagyok képes megnyugtatni. Azt vettem észre, hogy könnyen átadom ezt annak is, kinek éppen szüksége van rá és természetesen megérdemli. Nem fogom ezt csak úgy mindenkinek ajándékba adni. Sok romlott lélek van, kik még könyörületet sem érdemelnének meg. De felettük nem én ítélkezem.  


play by
Anne Hathaway
életkor
kortalan
foglalkozás
Kutató biológus, Természetvédelmi aktivista
a karakter
saját
hirdető
-
fő karakterem
-
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Mégis mit mesélhetnék magamról? Biztosan hallottál már Aegir és Rán gyönyörű szerelméről és abból született kilenc lányról. Az írások szerint minden olyan tökéletesnek tűnik, hisz miért is ne lenne az az isteneknél.... Nos ahogy sok mindenben itt is van egy kis torzítás. Igaz nagy volt a szerelem közöttük és tényleg kilencen vagyunk... De cseppet sem olyan nagy a boldogság, mint ahogy azt hiszik. Viszont nem fogok nekiállni panaszkodni. Minden családnak megvan a maga baja. Hiába vagyunk istenek. Problémáink nekünk is lehetnek.
Viszont a mai világban a legnagyobb probléma az, hogy az emberek nem veszik észre azt, hogy tönkre teszik azt a bolygót, amit kaptak. Nem fogják fel, hogy maguk alatt vágják a fát és hamarosan a szakadékba zuhannak. Abban biztos vagyok, hogy majd akkor fogják igazán szídni az isteneket, amiért nem segítettünk nekik.
Persze mindig az a legkönnyebb, ha mást hibáztatunk a saját hibánkért. De valahol meg is értem, hisz ha rájönnének, hogy mind ezt csak maguknak köszönhetik... Nem is merek ebbe belegondolni. Viszont vannak közöttük harcosok, kik próbálják megmenteni maguknak a világukat. Sajnos a hangjuk nem elég erős, de ennek ellenére sem adják fel a harcot és úgy látom egyre több követőjük lesz. Igaz lassan növekszik a számuk, de már ez is nagy pozitívum. His ez azt jelenti, hogy még más emberek is kezdik felfogni, ha most nem lépnek, akkor hamarosan vége ennek a nagy jólétnek. Ezért is jöttem le én is közéjük, hogy segítsek nekik a harcban, kinyitni a szemüket, hogy lépni kell.
Rán és Aegir lánya vagyok, az első... Engem is vonz a tenger, annak minden állata és növénye, de leginkább a jég borította területei. Ha emberként godolkoznék azt mondanám kész csoda, hogy abban a rideg környezetben is képes valami megélni. Képes volt alkalmazkodni és túlélni. De tudom, hogy ez nem csoda, csak az istenek által megalkodott gyönyörű világnak egy része, ami egyben iszonyat törékeny, de erős is.
Viszont azt sem szabad elfeljtenünk, hogy az embereket magunknak alkottuk meg. Így a mi érdekünk is, hogy ne tegyék tönkre ezt a bolygót, mert másikat nem igazán hiszem, hogy kapnának. Ahhoz viszont nekünk is áldozatokat kell hoznunk. Van, aki megteszi, de van aki csak beintett és nem merészkedikk le a halandók közé. Csak fentről figyeli, ahogy azok elpusztítjá saját magukat. De csak addig fognak ők is mosolyogni, míg nevük véglek feledésbe nem merül. Akkor már késő lesz bármit is tenniük.
Őszintén szólva megszerettem az emberek életét is itt, az általuk Oslonak nevezett városban. Sok érdekeset tanultam róluk, de ami a legfurcsább az az, hogy miközben olyan sok szépet képesek megalkotni őrült módjára tudnak pusztítani is. Mint a gyerekek, csakhogy ez nem játék, amit majd elrak a dobozába és előveszi akkor, mikor ismét kedvet kap hozzá. Ha egyszer itt lerombolta visszaépíteni már nem igazán fogja tudni.
Viszont azt sosem fogom elfelejteni, hogy honnan jöttem, ki vagyok én, vagy a húgaimat. Az emberi munkám mellett mindig szakítok időt arra is, hogy legalább fél szemmel, de figyeljek rájuk is.


Vissza az elejére Go down
 
Kolga
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kolga, Aegir & Aaron
» Kolga & Aegir ~ My sweet little princess!
» Anger, rampage...clairvoyance? ~ Kolga & Aegir
»  Mani & Kolga │ The Moon was so beautiful that the Ocean held up a mirror

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott istenek ;;
-
Ugrás: