M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world
2 posters


Milo Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Szomb. Ápr. 15, 2023 11:29 am


This hell is better with you
Sol & Mani
A testvéreként kötelességem mindenben támogatni őt, így ebben is, hogyha nem akarja bajba keverni a gyermekeit, akkor el kell fogadnom. Talán az lenne a legjobb, ha nem is emlegetnénk őket, igen, ahogy Sol kéri. Már így is sok támadó felületet hagytunk a farkasoknak, semmi szükség arra, hogy több legyen. Ezért csak egyetértően bólintok a kérésére. Én hallgatni fogok s, megpróbálom a gyerekeket is csendre utasítani, hogy ne piszkálják őt túlságosan olyan kérdésekkel, ami nem ránk tartozik, vagy talán nem. Jobb, ha nem kérem őket ilyesmire, a végén még gyanút fognának és addig faggatóznának amíg az agyunkra nem mennek vele. A csend mindenre megoldást jelenthet.
- Amit itt beszéltünk, arról senki sem fog tudni. – általam legalábbis biztosan nem szerez tudomást. Ha a sötét csendbe burkolódzok is, onnan nem tudnak kirántani még az olyan kíváncsi teremtések sem, mint amilyen Bil.
- Te erős vagy Sol. Képes vagy megtenni mindazt amire én képtelen voltam. Biztosítalak a támogatásomról. – nem kellett részletekbe mennem, hogy tudja mire gondolok. Először én is úgy hittem, hogy a gyerekeknek a lehetséges családjuk mellett a helyük, hogy az a legjobb, ha nem kísérem szemmel őket, de aztán… Bil kicsi könyörgése eljutott hozzám és nem tudtam szemet hunyni az „apja” tettein. Egy gyermek sem érdemli meg, hogy verjék és úgy bánjanak vele, ahogy velük bántak. Ezek a dolgok is az én bűneim lajstromát erősítik.
- Lassabb lett tőle, de az éhsége továbbra is kitart. – talán már rendbe is jött azóta, de ez csak azt jelenti, hogy ők sem legyőzhetetleneke. Talán van némi esélyünk arra, hogy változtassunk valamit a sorsunkon. Ha csak egy kis ideig is.
- Választanunk kell magunknak egy ellenséget a jelek szerint, valakinek a birodalmát fel kell dúlnunk, nincs mese. De, hogy kiét? A kő és jégóriások birodalma viszonylag közel van, ha valamilyen szikla közé beszoríthatnánk az egyik farkast legalább, a másikkal könnyebb lesz megküzdeni, nem gondolod? Majd leszek én a csali, hogy biztos arra menjenek amerre én szeretném. – túlságosan hangosan gondolkodtam, még nem volt teljes a tervem, de a részleteit megoszthattam Sol-al ő még időben le tud beszélni arról ami szerinte nem éri meg a fáradozást és ellenséget csak ne szerezzünk magunknak, mert ami van az már éppen elég.
- Vagy lehetne valami békésebb is, de ahhoz utána kell járnom néhány dolognak. Nem szívesen teszem tönkre más világát. – sem az enyémet, szóval ezt át kell gondolnom egy kicsit.
- Még van egy kis időd. Nott elhúzza az éjszakát. – persze nem sokáig, de hiszem, hogy Sol majd megérzi mikor kell mennie, mint mindig.
- Ha tényleg egyedül akarsz elindulni akkor kérlek, légy óvatos és ne félj. Most bátorságra van szükséged. Amíg nem találjuk ki, mi legyen a következő lépés addig tarts ki. Már nem tart sokáig. – legalábbis ezt reméltem, hogy nem.





Vissza az elejére Go down
Frida Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world 1179102c187b65543e70d4be45bd9663
Rendeltetésem :
Sol vagyok
play by :
Yvonne Strahovski
Posztok száma :
40
User neve :
Nüx
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
31
Lakhely :
Grünerlokka
Foglalkozás :
lótenyésztő
Előtörténet :
Mother is a verb. It's something you do. Not just who you are.
Keresem :
There can be no peace for us, only misery, and the greatest happiness.
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world A1c9b859bd4f0d4d226eaa6731a5651c
Big bad wolwes
my twins
Moon pieces


Frida Elden
Elküldésének ideje — Szomb. Márc. 18, 2023 9:27 pm

Milo Elden felhasználónak tetszik ez a poszt.

Milo & Frida
Keep your face to the sun and you will never see the shadows
Próbálok nyugodt maradni és nem a fájdalomra gondolni, ahogy elkezdek mesélni a gyerekekről, a gyönyörű kis csodákról, akik hozzám tartoznak. Látom a mosolyát, ahogy a fiamra terelődik a szó és a köztük húzódó hasonlóságra. Tényleg olyan, mint a testvérem és egyáltalán nem bánom, hogy ránk ütöttek. Mégis kissé lehangoltan fejezem be a mesélni valóm és rá emelem a tekintetem apró halovány mosollyal az arcomon. Erősen próbálkozom, amit remélem értékel, ahogy én az ő szavait.
- Nálad kedvesebb teremtéssel sosem találkoztam. A legrosszabb helyzetben is a legjobbra gondolsz és segíteni akarsz nekik, mikor nem is ismered őket - bukik ki belőlem őszintén, hogy aztán folytassam kissé komolyabban - Jobb ha magukra hagyjuk őket, az apjuk vigyáz rájuk és ennyi elég. Halandóként nevelkednek távol a csaholó kopóktól - adok egyértelmű választ a kérdésére, bármennyire jót tenne nekik a védelem. Tusom többet nem léphetek kapcsolatba velük, azzal csak bajt hoznék a fejükre - Ha már itt tartunk, a gyerekeknek kérlek ne említsd és senki másnak. Nincs szükségünk még több gyengepontra - gonosznak hangozhat, amit mondok, pedig a legnagyobb szeretet beszél belőlem. A létezésünk és kettőnk testvéri kapcsolata is nagy veszéllyel jár és ott vannak az ikrek is, akik ugyanolyan fontosak számomra, mint a gyerekeim. Hallgatom, ahogy mérgelődik és teljesen egyetértek vele.
- Azt tudtad, hogy a szökésem előtt Arvak megsebesítette Sköllt? - teszem fel a kérdést, persze biztos tisztában van vele, de ez könnyedebb témának tűnt, mint az érzéseimről beszélni - Nem hiszem, hogy van nálunk nagyobb dolog - sóhajtok egy mélyet és még jobban gondolkodom mit kellene tennünk.  Fáradtnak érzem magam és nem tudom mikor jön el azaz idő, hogy ne kelljen menekülnünk. Hallgatom az ötleteit és próbálom kitalálni, hogy hol lehet olyan hely a kilenc világban, ahol ezt megtudnánk tenni. Egy kicsi esélyre lenne szükségünk, hogy ne legyenek ilyen közel. Kissé elkerekednek a szemeim a kérdése hallatán, latolgatom az esélyeinket a két farkassal szemben.
- Nem, az túl sok lenne mindkettőnknek és ha te is ott vagy biztos nem tudnék helyesen cselekedni - rázom meg a fejem és egyből a lehető legrosszabb forgatókönyv van előttem, hogy Hati elkapja és én semmit se tehetek a két farkas ellen.
- Mikor kell indulnom? - kérdezem, hiszen még nem tértem vissza teljesen és a világok közötti eltolódás megzavarta az időérzékem.
heartbreak●      <3     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Milo Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Hétf. Márc. 06, 2023 9:39 pm


This hell is better with you
Sol & Mani
Az járt a fejemben, hogy megnyugtassam őt, bármi áron. Azzal azonban tisztában voltam, hogyha átveszek a terhéből nem lesz könnyebb, egy kicsivel sem. Az üresség mindig ott lesz a szívében ezek után. Sosem fog igazán begyógyulni. Ez pedig aggódalomra ad okot. De ezt is kihívásként élem meg, amit meg kell oldanom. Persze ebben a percben még nem tudom hogyan tegyem, de ha teljesen visszanyertem az életerőmet biztos vagyok abban, hogy az ötleteim is előbújnak az elmémből és előállok valami használhatóval.
Kíváncsian nézek Sol-ra amikor a gyermekeiről beszél. Sajnálom őt, teljesen át tudom érezni az ő fájdalmát, bár sejtem, hogy annak csak egy töredékét érzem csupán, amit ő valójában érez. Kicsit féloldalasra húzódik a mosolyom, amikor a fiát rám hasonlítja a makacssága miatt. Most nem akarom túlságosan elképzelni, hogy milyen lenne az életünk, ha ugyanolyan „normális” lenne, mint más istené, aki nem menekül a halál elől. Lefogadom, hogy akkor már két makaccsal gazdagodna a családunk és Sol-t mindkét oldaláról kikészítenénk. Na jó, nem. Valószínűleg visszafognám magam, mert a saját gyerkőceimmel foglalkoznék. Néha lehetetlen igazságot tenni közöttük, ha egyszer olyan kedvükbe kerülnek, nyilván lehetetlen megmondani és hangosan kimondani most Bil-nek van igaza vagy Hjúki-nak és a másik fogadja ezt el. Ha hasonlót kellene Sol-nak is átélnie, attól egy kicsit megborzongok. De persze ő erős nő, még akkor is, ha nem látja be vagy még nem érzi ezt magán.
- Tudok értük bármit tenni? Isteni áldás, vagy védelem féleség? Vagy az inkább csak odavonzaná az ellenségeinket? – bűntudatom volt. Persze. Ezért azon gondolkodtam, hogy miként védhetnénk meg őket: ha távol maradunk tőlük és nem beszélünk a létezésükről, vagy ha egy nagyon kicsit beleavatkozunk az életükbe, védelmet szórunk a fejükre és ezzel egyfajta jelzőtüzet gyújtva azoknak akik ártani szeretnének, de nem csak nekünk, hanem mindenkinek úgy alapjáraton mindenféle ok nélkül.
- Úgy a mancsukra lőnék! De úgy! – ökölbe szorítottam a kezem, de aztán ugyanilyen hamar enyhült is a szorításom.
- Kell valami nagy és hatalmas, ami vonzza őket. – elmélkedek tovább, csak az a gond, hogy bármit is művelnénk az égbolton azt mindenki látná. A halandók kíváncsiságát felkeltené és valami ijesztő és vészjósló jelnek vennék, amit nem szeretnék. Valahogy le kell csalogatnunk őket onnan, de hogy hová, olyan helyre, ahol nem teszünk semmiben és senkiben sem kárt csak bennük – rossz esetben meg magunkban – azt még nem tudom.
- Mármint rajtunk kívül. – bár kétlem, hogy találnánk ilyesfajta megoldást most rögtön.
- Én is belefáradtam a menekülésbe. – vallom be végül. – Nem akarok gyávának tűnni a többi isten előtt. De ahhoz, hogy esetleg esélyünk legyen szembe nézni velük rá kell kényszerítenünk őket, hogy az erejük kisebb részét használják, ahol nincs elég terük a hatalmas termethez. Egy szurdokba, aminek a tetejéről rájuk lehetne hajítani valami súlyosat vagy ahová simán csak beszorulnának egy darabig. Ha ezzel is egy kicsit lehagyjuk őket… - lehetetlen elképzelés volt most még.
- Szeretnéd, ha nappal is kísérnélek téged egy darabig? – tisztes távolságból persze, amikor ő uralkodik az égbolton, a saját ordasom mellett kénytelen vagyok szembe nézni az övével is. De amíg Sköll és Hati is engem lát, addig Sol fellélegezhet és csak ez számít.




Vissza az elejére Go down
Frida Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world 1179102c187b65543e70d4be45bd9663
Rendeltetésem :
Sol vagyok
play by :
Yvonne Strahovski
Posztok száma :
40
User neve :
Nüx
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
31
Lakhely :
Grünerlokka
Foglalkozás :
lótenyésztő
Előtörténet :
Mother is a verb. It's something you do. Not just who you are.
Keresem :
There can be no peace for us, only misery, and the greatest happiness.
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world A1c9b859bd4f0d4d226eaa6731a5651c
Big bad wolwes
my twins
Moon pieces


Frida Elden
Elküldésének ideje — Szer. Feb. 22, 2023 8:40 pm

Milo Elden felhasználónak tetszik ez a poszt.

Milo & Frida
Keep your face to the sun and you will never see the shadows
A fejem csak kavarog a küldönböző érzésektől, melyeket nehezen tudok oncentrálni. Az egyik pillanatban gyilkos haraggal égetnék porig mindent, hogy aztán a másikban szerető fénnyel öleljem körül mindazt, akinek szüksége van rá. Tápláló és oltalmazó sugár akarok lenni, nem egy perzselő fenevad. Nem tudom szavakba önteni mekkora szükségem van a testvéremre, kizárólag ő tudja megérteni a fájdalmam. Egy részét képes magába szippantani, hogy mindkettőnk számára jobb és békésebb legyen. Hallom a szavait és pontosan tudom, hogy mire azaz kire érti, de jelen pillanatban képtelen vagyok rá. Látni se bírom aranyló íriszeit, még Gulltopot se viselném el jelen pillanatban a közelemben, pedig ő semmiről se tehet. Kéz a kézben állunk egymással szemben, ahogy kimondom a szörnyű igazságot. Atyánk nem véletlen, hogy ikreknek teremtett minket, hiszen tudta sosem válhatunk el egymástól. Ezt a legnehezebb módon tapasztaltuk meg, amire nem lett volna szükség, ha nem ijedek meg. Mégse bánom, hogy így történt, hiszen ha nem teszem meg, most nem lenne két gyönyörű gyermekem, akik a mindenséget jelentik számomra. Mégis el kellett tőlük válnom és valószínű soha többet nem láthatom őket, viszont azt akartam, hogy a bátyám tudjon róla. Kérlelt, mire halovány mosolyra futotta tőlem, letörölve a könnycseppem, hogy aztán visszafordulhassak hozzá.
- Gyönyörűek, maga a tökély mindkettőjük. A fényes napra hasonlít a hajuk, csillogó kék szemekkel mindenre rá csodálkoznak. Liam az idősebb öt perccel, de borzalmasan makacs, kicsit rád emlékeztet, míg Kristine maga a megtestesül szeretet. Kedves, érzékeny és végtelenül édes, hasonlít Bilre, amikor elhoztad. Nem régen töltötték a negyedik évüket, sütöttem nekik tortát, voltak apró ajándékok. Olyan boldogok voltunk, mi négyen - mély sóhajjal fejezem be a mesét a gyermekeimről, amibe temérdek szomorúság keveredett. Mégis szeretettel gondoltam rájuk, belül darabjaimra estem, hogy aztán a szép emlékek össze forrasszanak, mint egy hosszú szárazság után a természet újra szárba szökik. Valahogy mi is túl jutunk ezen az egészen és minden visszatér a régi kerékvágásba, az égen repülünk tova felváltva, míg mögöttünk lihegnek a kopók.
- Köszönöm - szeretettel nézek a testvéremre, hogy elegendő időt ad nekem a gyógyuláshoz. Semmi másra nincs szükségem, kizárólag a családomra, akik szeretettel vesznek körbe és hagyják, hogy felépüljek.
- Szükségünk lenne valami féle elterelésre vagy csak gyorsabbnak kell lennünk - folytatom a hangos gondolatait ezzel kiegészítve a mondandóját. Igaza van a legfontosabb, hogy lehagyjuk a farkasokat, akik az életünkre törhetnek bármelyik pillanatban.
heartbreak●      <3     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Milo Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Hétf. Feb. 13, 2023 9:12 pm


This hell is better with you
Sol & Mani
Miután a gyerekek magunkra hagytak első dolgom kikecmeregni az ágyból és odamenni Sol-hoz, most tudom, hogy nagy szüksége van rám, még akkor is, ha nem mondja. Én próbálom szavak nélkül is megérteni őt, ahogy régen is tettem. Tudom, hogy egymáson kívül másra nem igazán számíthatunk. Na jó, ez azért így nem teljesen igaz, de ha ő szenved azt én érzem a leginkább és engem is gyomorforgató érzés fog el, ha nem intézkedem, ha nem teszek valamit ellene. Most nagyon úgy tűnhet, hogy önző mód csak magam miatt csinálom az egészet, de ez nincs így. Ha csak magamra gondoltam volna… az életünket tényleg csak kettecsként éltük volna, de így, hogy itt vannak a gyerekek…
- Ne légy olyan, mint én. Ne zárkózz el. Ha így teszel sokkal tovább tart a fájdalom, amit érzel. – nem kellett kifejtenem, hogy mitől vagy kitől ne zárkózzon el, szerintem anélkül is értette mire gondolok. Csak azt tudom, hogy én számtalan hibát elkövettem, amíg úgy ahogy rendbe nem jöttek a dolgaim, még most is azoknak a döntéseknek a súlyai nyomják a vállam. Pusztán azt kérem Sol-tól, hogy ne kövesse el az én hibáimat.
- Igazad van. – az apánk valamit biztosan jól csinált, mert így örökre egymás segítésére lehetünk, a dolog hátrányával együtt. Ha meg is próbálnék nélküle élni… Előbb utóbb borzalmasan érezném magam és sötétnek, olyannak, mint amilyen voltam, abból meg azt hiszem nem kérek.
Nem kaptam a kezei után, amikor elhúzódott, mert teret akartam adni neki, ezért hagytam, hadd lépjen az ablakhoz közel, hagy kezdjen el lenyugodni egy kicsit. De a jelek szerint nem a legjobb döntés volt ez. Ahogyan a szavai eljutottak a tudatomig mélyet sóhajtottam. Erre a fájdalomra nem ismerek semmiféle gyógyírt. Nem buzdíthatom őt arra, hogy hozza őket ide és éljenek itt, mert egyrészt nem biztonságos, másrészt…másrészt mind tudjuk, hogy ez miért lehetetlen.
- Mesélj róluk. – kérleltem őt, annak ellenére is, hogy tudom előttem fog szenvedni a szíven szúró és folytogató kéréstől. Nem azt mondom, hogy tartsa magában és úgy hunyjon ki a fénye, hanem éppen ellenkezőleg, mondja el és enyhítsen a terhén. Ha beszél róluk nem fog megnyugodni, de talán… talán megérti, hogy ez volt az egyetlen döntés, amit hozhatott.
- Majd elkezdhetünk együtt felépülni, megígérem, hogy türelmes leszek és nem rántalak magammal, ha neked még idő kell. – a felejtéshez, a megbocsátáshoz, az elengedéshez és mindenhez, ami csak a javunkat szolgálja és kénytelenek vagyunk elengedni. Nehéz út lesz, ez biztos. Még nem tudom, mit hoz a jövőnk, csak Sol és a gyerekek a biztos pont az életemben.
- Most az lesz a legjobb, ha kitaláljuk hogyan tovább, ha csak egy kicsivel lehagyhatnánk az utánunk loholó végzetük… - nem folytattam tovább a hangos gondolatomat. Nyílzáporral megpróbálhatnám összezavarni őket vagy lelassítani, de teljesen hasztalan lenne, csak elpocsékolt hullócsillagok lennének a szememben, semmi több.



Vissza az elejére Go down
Frida Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world 1179102c187b65543e70d4be45bd9663
Rendeltetésem :
Sol vagyok
play by :
Yvonne Strahovski
Posztok száma :
40
User neve :
Nüx
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
31
Lakhely :
Grünerlokka
Foglalkozás :
lótenyésztő
Előtörténet :
Mother is a verb. It's something you do. Not just who you are.
Keresem :
There can be no peace for us, only misery, and the greatest happiness.
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world A1c9b859bd4f0d4d226eaa6731a5651c
Big bad wolwes
my twins
Moon pieces


Frida Elden
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 29, 2023 5:28 pm

Milo Elden felhasználónak tetszik ez a poszt.

Milo & Frida
Keep your face to the sun and you will never see the shadows
Mindketten tudjuk, hogy az általam kiejtett mondat nem a világ végéig korlátozódik, hanem a Ragnarökig, amit a mi halálunk indít el. A nornák szőtték a fonalunkat, ami sosem végződik másképp csak az istenek alkonyával. Bármennyire próbálunk tenni ellene és menekülünk, egyszer utol fog érni a sorsunk. A farkasok el fognak kapni minket és a nap eltűnik az égről, örök sötétség öleli körbe a kilenc birodalmat. Apró mosoly bujkál a szám sarkában, ahogy a gyerekekre nézek.
- Örülök, hogy melletted voltak és vannak - teszem hozzá őszintén, hiszen így tudom, bármi történik ők mindig mellette lesznek. Persze elterelődik a figyelem középpontja és hirtelen a midgardi ételekről kell beszélnem, hátha az meglágyítja Hjúki szívét felém. A fiú szája megrándul, ami mutatja, hogy érdekli csak még idő kell neki, hogy eléggé kimutassa ezt. A talán majd egyszer egyértelműen arra vonatkozott, hogy ha szükség lesz rá, akkor velem fog jönni. A mostani helyzetben nem gondolom, hogy ez valaha újra megtörténhetne, hiszen mi ketten egyek vagyunk az égen. A gyerekek könnyedén szót fogadnak az apjuknak, Bil még egyszer utoljára megölelt, mielőtt kiment volna. Vannak olyan dolgok, amikről nem kell tudniuk, mert csak a felnőttekre vonatkoznak. Emlékszem, amikor Mani elhozta őket és míg aludtak bevallotta nekem a súlyos igazságot. Ő az apjuk és szándékosan menekítette ki őket annak a gonosz lénynek a karmai közül. Sosem gondoltam volna, hogy Manit követően nekem is megadatik az a csoda, hogy gyermekem lehessen. Aggódva néztem, ahogy a bátyám kikelt az ágyból és velem szemben állt meg. Kissé megrázom a fejem a szavai hallatán. Nem, nem fogok tudni olyan könnyedén megbocsájtani magamnak, főleg nem Heimdallnak. Inkább csak lehajtom a fejem és egyetlen apró pillanatra ökölbe szorul a kezem. Gyűlölöm őt, amiért elrabolt a családomtól. Hagyom hadd fogja meg a testvérem a kezem és megszorítsa jelezve, hogy mellettem áll. Felnézek rá a legnagyobb melegséggel és szeretettel.
- Több időre lesz szükségem, mint neked - azt nem taglalom, hogy mire vonatkozik pontosabban, hiszen nincs értelme. A fejemet rázom arra, hogy nélkülem kellene élnie, hiszen ez badarság.
- Nem, az ostobaság és ezt te is jól tudod. Egyikünk se létezhet a másik nélkül - mondom ki a súlyos igazságot, miközben ő a kezeimet nézi. A haragot a fájdalom váltja fel, majd az üresség. Végül egy nagyot sóhajtok és elengedem a kezét, hogy kinézzek az ablakon.
- Örülök, hogy Bil és Hjúki melletted voltak és segítettek. Egy szülőnek mindig szüksége van a gyermekeire - kezeimet keresztbe fonom magam előtt és erősen koncentrálok, hogy ne törjek ki újra könnyekben - Ott kellett hagynom őket Mani - ejtem ki egészen halkan, mintha egy vastag üvegfalon keresztül beszélnék. Mégsem tarthatom magamban az igazságot, tudnia kell róla, hogy mennyi mindent áldoztam fel azért, hogy ne kelljen más miatt szenvednem. Egy utolsó könnycsepp gördül végig az arcomon, majd újra  a testvéremre nézek.
- Ne okold magad mindazért, ami történt. Neked is meg kell bocsájtanod magadnak - nézek komolyan a fivéremre ellentmondást nem tűrően. Ha én megteszem, amire kér, neki is ugyanígy kell tennie. Valahogy túl kell jutnunk a legnagyobb nehézségeken, amik jelenleg körül ölelnek.
heartbreak●      <3     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Milo Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 22, 2023 5:30 pm


This hell is better with you
Sol & Mani
Sosem akartam neki rosszat, mert már régen megtanultam, hogy egyedül csak rá számíthatok és senki másra az istenek közül. Gyerekként is csak egymásra számíthattunk, miután az apánkat hátra kellett hagynunk akkor én voltam, aki mellette álltam és megpróbálta tartani benne a reményt. Volt, hogy nem ment a legjobban, még most is érzem, hogy vannak dolgok, amiket elég rosszul csinálok, ha azt szeretném ő mosolyogjon vagy igazán boldog legyen.
Amíg a világ a világ kijelentésére csak halványan mosolyogtam, mindketten tudjuk, hogy ez már nem az örökkét jelenti, hanem azt a végzetes Ragnarököt amit megjósoltak nekünk. De ettől függetlenül csendesen egyetértően bólintottam egyet. Nem vagyok annyira borúlátó, biztos van egyéb megoldás is arra, hogy a jóslatot értelmezzük, de még mindig nem látok mást, mint ami nyilvánvaló.
- Igen, vigyáztak is rám, mellettem voltak, amikor szükségem volt rájuk. – hálásan pillantok a gyerekekre, majd vissza Sol-ra. Most szándékosan nem megyek részletekbe, hogy úgy éreztem közben magam, mint egy tehetetlen öregember, mert csak rontanék az érzésein. Így is látom, hogy szenved.
Kíváncsian hallgatom, amit a midgardi ételekről mesél, próbálok rájönni, hogy ez a téma mennyire tette kíváncsivá Hjúki-t, de a helyzet az, hogy a szája csak annyira rezdül meg, amiből tudom, ha érdekli is őt a téma, nem most fogja megmutatni mennyire kíváncsi erre, hanem később.
- Talán majd egyszer… - nem tudom kit kérhetnék meg az istenek közül, hogy legyen olyan kedves és ha odalent járt a halandók között akkor tegyen nekem egy szívességet és hozzon valamit Sol-nak, ami a midgardi életére emlékezteti őt, egy olyan ételt, ami más, mint a miénk. Én Sol nélkül nem vagyok hajlandó bárhová is menni, most már tudom, hogy mekkora árat fizethetek érte.
Reméltem, hogy a gyerekek nem fognak túlságosan megharagudni amiért nélkülük szeretnék megvitatni valami nagyon fontosat Sol-al. Végül nekik is elmondanám, ha érintené őket, de most még nem.
Erőt kellett vennem magamon, hogy ne csak tétlenül üljek és várjak míg a kellő szavak a nyelvem hegyére másznak s, szóra tudom nyitni a szám. Ki kellett másznom az ágyból. Ha tovább fekszem itt, akkor nem most fogok bármi megnyugtatót mondani neki. Szóval szépen koncentráltam, felkeltem az ágyból és mint mindig most is azon gondolkodtam miként vehetném el tőle a fájdalmát.
- Már megbocsátottam neked, itt az ideje, hogy te is megbocsáss magadnak Sol. Ne okold Heimdallr-t sem amiért visszahozott, ha nem teszi, most miattam is gyászolna a szíved. – odaléptem hozzá és megfogtam a két kezét, ha engedte, egy kicsit megszorítottam, inkább gyengéden, mintsem erősen, csak azt szerettem volna, hogyha érezné én itt vagyok és rám számíthat.
- Régen meg kellett volna tanulnom nélküled élni, de nem tudok. – kicsit lesütőm a fejem, nem nézek rá, nem nézek a szemeibe, mert ha így tennék nem tudnék arra koncentrálni, hogy szépen lassan kihúzzam belőle azt a sok rossz érzést, ami benne van. Ha csak egy kicsit is sikerül átvenni tőle… talán nem fog neheztelni másokra, csak rám, amiért beavatkozom.



Vissza az elejére Go down
Frida Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world 1179102c187b65543e70d4be45bd9663
Rendeltetésem :
Sol vagyok
play by :
Yvonne Strahovski
Posztok száma :
40
User neve :
Nüx
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
31
Lakhely :
Grünerlokka
Foglalkozás :
lótenyésztő
Előtörténet :
Mother is a verb. It's something you do. Not just who you are.
Keresem :
There can be no peace for us, only misery, and the greatest happiness.
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world A1c9b859bd4f0d4d226eaa6731a5651c
Big bad wolwes
my twins
Moon pieces


Frida Elden
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 17, 2023 8:32 pm

Milo Elden felhasználónak tetszik ez a poszt.

Milo & Frida
Keep your face to the sun and you will never see the shadows
Ez a kis kitérő tökéletesen elég volt ahhoz, hogy tudjam sosem hagyhatom magára Manit. Az végzetes károkat okozna, amire a világ nincs felkészülve. Kettőnk élete mindig is együtt járt, sosem létezhetünk egymás nélkül, ő a másik felem. Nem véletlen, hogy ikrek vagyunk. Sajnálom ezt az egészet, a kialakult helyzetet és azt, hogy ilyen állapotba került miattam. Önző voltam, erre nincs jobb és pontosabb szó.
- Míg világ a világ... - teszem hozzá egy halovány mosollyal az arcomon. A végtelenségig elmennék érte és azután is, mert nála fontosabb nincs... vagyis eddig úgy volt. Tisztában vagyok vele, hogy az ő önzősége hasonló az enyémhez, hiszen itt vannak a házunkban a gyerekek. Hallom, ahogy próbál nyugtatni, hogy semmi se változott a távollétem alatt, de olyan nehéz elhinnem, hiszen rosszul volt nélkülem. Ahogy hozzá teszi, hogy hazugság egyből elszomorodok, de kíváncsian várom, hogy folytassa a mondandóját.
- Tényleg? - nézek halovány, elnéző mosollyal Bilre, majd próbálom felvenni a szemkontaktust Hjúkival, aki jelenleg nem hajlandó felemelni a fejét. Neki sokkalta több időre lesz szüksége ahhoz, hogy megbékéljen. Őszinte köszönettel adóztam a fivérem felé, amiért inkább az ételekről kérdezett, így nem kell a fájdalommal foglalkoznom és talán a fia is érdeklődését mutatja felém.
- Változatosabbak, mint az itteni ételek. Nincs fogható az aranyalmához és az asgardi mézsörhöz, de a midgardi ételek annyival másabbak. Több ezernyi íz van, amiket különféle módon variálnak. Váratlan párosításokat eredményezve. Sajnálom, hogy nem tudtam hozni kóstolót - mesélek teljesen beleélve magam, majd kissé szomorkásan zárom a dolgot. Nem kezdem el sorolni a kedvenc ételeimet, úgysem értenék igazán, míg meg nem kóstolják. Remélem egyszer lesz rá lehetőségük vagy esetleg egy közös családi vacsorára az én gyerekeimmel együtt. Boldog lennék, ha mind együtt lehetnénk még ebben az életben. Mani komoly hangjára egyből bólintok egyet, nem kellenek hozzá szavak, hogy értem miért akar velem kettesben lenni.
- Mindjárt visszajöhettek. Manival meg kell beszélnünk pár felnőtt dolgot - megszorítom Bil kezét, mielőtt kimenni egy bíztató mosoly közepette, Hjúki maga a megtestesült komolyság. Egyre jobban az apjára emlékeztet, ami valahol a lelkem legmélyén megrémiszt, olyan mintha örökölte volna a hold sötét oldalát.
- Sajnálom Mani, tényleg. Nem kellett volna itt hagynom téged, de Sköll majdnem elkapott és nem láttam más kiutat. Heimdall próbálj jobb belátásra bírni, de nem ment neki, míg most... erővel hozott vissza melléd... - próbáltam erős maradni és a tényekre koncentrálni, de megtörtem, ahogy eszembe jutott az árulása. Dühös vagyok és végtelenül csalódott miatta, azt hittem bízhatok benne, de nagyobbat nem is tévedhettem volna. Falakat emeltem magam köré abban a pillanatban, ahogy Gulltop elindult a szivárványhídon át velem a hátán.
heartbreak●      <3     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Milo Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 17, 2023 10:25 am

Frida Elden and Ylla Moren felhasználónak tetszik ez a poszt.



This hell is better with you
Sol & Mani
Én már megbékéltem azzal, hogy Sol-nak szüksége volt valami másra, ami nem az asgardi életünkkel kapcsolatos. A szívem mélyén sosem hibáztattam őt, inkább csak magamat, amiért mélyen elzártam minden érzésemet, ami elcsábított volna a feladatomtól. Ha együtt fordítunk hátat Asgardnak akkor az istenek megértik, hogy mindenkinek szüksége van a változásra, még a Napnak és a Holdnak is. De hogy ez milyen változásokhoz vezet azt még én magam sem tudom előre megmondani, a jövő kifürkészhetetlenségétől mindenki tart egy kicsit. Azt azonban már most tudom, hogy sosem hagyom magára Sol-t, ahová megy, oda tartok majd én is és aki megakadályoz benne, azt ki fogom cselezni, a vérrontás már régen nem az én művészetem.
- Ne sajnáld, néha mind önzők vagyunk egy kicsit. Neked is megvannak a hibáid és nekem is, de mindig visszatalálunk egymáshoz. – tudom, hogy egy kicsit sejtelmesen fogalmaztam, de ő nagyon jól tudta mire célzok, még ha nem is a tegnap történtek. Szóval neki is el kellett követnie a saját lépését egy másik irányba a kijelölt utunk helyett. Ezért nem hibáztathatom őt.
Ahogy a gyerekek is betérnek és megtöltik örömmel és szomorúsággal a helyet ráeszmélek, hogy mennyire rájuk ijeszthettem. Ezért amíg gyűjtöm az erőmet arra kérem Sol-t, hogy meséljen nekik. Keveset figyeltem a midgardiakra, ezért kíváncsian hallgattam én is Sol leírását róluk és magamban valami asgardira akartam hasonlítani őket, de hirtelenjében nem tudtam melyik hasonlat lenne helyes, ezért inkább nem mondtam azt, hogy a midgardiak biztosan olyanok, mint az óriások például.
- Itt semmi sem változott. – vagyis de, én képzeltem túl sokat magamról és hittem azt, hogy mindent irányítani tudok egyedül is. De most már mind tudjuk, hogy nem és ez csak a látszat, mert szükségem van rá, mint a halandóknak az oxigénre, a halaknak a vízre és a csillagoknak a sötétségre, hogy igazi fényük látható legyen.
- Vagyis ez hazugság… a gyerekek sokat fejlődtek. Talán egy kicsit végre megkomolyodtak. – nézek hol az egyikükre hol a másikra, inkább Bil-re, mert vele volt a legnehezebb a kíváncsisága miatt. Olyan egyszerű és jogos dolgokra is rá akart jönni, amit nem mondhattam el neki még vagy úgy összességében talán sohasem. Lehet, hogy úgy jobban megértené magát és elfogadná a képességei valójában honnan származhatnak vagy miért tudnak felszállni mellém, amikor mást nem tűrnek meg a lovaim.
Ezek mind olyan sötét dolgok, amiket jobb, ha homály fed, az igazság ugyanis túlságosan fájdalmas és megterhelő lenne mindenki számára, mégis volna értelme, mert minden, ami engem valaha érintett csak ahhoz vezethető vissza.
- Milyenek az ottani ételek? Vannak olyan finomak, mint itt vagy… - vagy nem tudta megkóstolni, mert mindennek ugyanolyan íze volt és nem érzett különbséget. Ha ételről volt szó, arra Hjúki is felkapta a fejét harag ide vagy oda, volt olyan téma amire ő se tudott mérges képet vágni és ezt ki tudtam használni.
Nem mondtam ki hangosan, de örültem, hogy Heimdallr jobb belátásra tudta bírni Sol-t, talán ez mindkettőnk számára jó emlékeztető lesz a jövőben. Azzal pedig tisztában voltam, hogy ezt a röpke örömöt ő is érezni és látni fogja rajtam, nagy kár, hogy ezzel csak még nagyobb sebet ejtek rajta, mert amíg én küldöm felé ezeket az érzéseket addig látom rajta, mennyire szenved.
- Beszélhetnénk egy kicsit négyszemközt? – szólalok meg végül újra, sokkal komolyabban, mint eddig. Nem szokásom csak nagyon ritkán kihagyni a gyerekeket a dolgainkból, de most úgy érzem jobb ha a mi ügyeinket mi vitatjuk meg és nem hagyjuk, hogy ők is belekeveredjenek feleslegesen.




Vissza az elejére Go down
Frida Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world 1179102c187b65543e70d4be45bd9663
Rendeltetésem :
Sol vagyok
play by :
Yvonne Strahovski
Posztok száma :
40
User neve :
Nüx
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
31
Lakhely :
Grünerlokka
Foglalkozás :
lótenyésztő
Előtörténet :
Mother is a verb. It's something you do. Not just who you are.
Keresem :
There can be no peace for us, only misery, and the greatest happiness.
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world A1c9b859bd4f0d4d226eaa6731a5651c
Big bad wolwes
my twins
Moon pieces


Frida Elden
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 08, 2023 8:00 pm

Milo Elden felhasználónak tetszik ez a poszt.

Milo & Frida
Keep your face to the sun and you will never see the shadows
Ezernyi érzelem kavarodik bennem, még azon se tettem túl magam igazán, hogy Heimdall mennyire elárult, akkor hogyan legyek jól Mani láttán. Tisztában vagyok vele, hogy soha többé nem válhatunk el egymástól, Heimdall is megmondta, de nem hallgattam rá elsőre. Most ennek iszom a levét és eltűrőm a bennem élő fájdalmat, ami szétfeszít. Hallom, amit kér tőlem, mégse tehetek róla Némán záporoznak a könnyeim, próbálom letörölni őket, de nem sok sikerrel. Ikrek vagyunk, ami nekem fáj az neki is fog, főleg mikor együtt vagyunk és érezzük egymás jelenlétét. Körül ölelte a béke, amitől egyetlen percre fellélegeztem, tényleg kezd jobban lenni. A szavait hallva megráztam a fejemet, hiszen nincs igaza, hiába mosolyog rám halványan.
- Nem, nincs igazad. Nem kellett volna elmennem nélküled, Heimdall megmondta, de nem akartam hinni neki. Önző voltam Mani és nem gondoltam rád - magyarázkodom feleslegesen, bevallva a legnagyobb hibámat. Tudtam, hogy ez történhet, mégsem voltam képes maradni, annyira erősen szorított a farkas zihálása, hogy nem tudtam mást tenni. Ezen az se segít, hogy a testvérem képtelen tovább elviselni a látványomat, a fényemet. Végül visszanéz rám és csak álltat azzal, hogy jobban lesz. Persze fizikálisan biztosan jól lesz, de lelkileg... egy hatalmas sebet ejtettem rajta, amiből sosem fog teljesen rendbe jönni. Bólogatok, hogy mindenképp maradok mellette. Többet nem fogom elengedni a kezét az egyszer biztos, nem fog tudni levakarni magáról. A gyerekek biztos nagyon aggódnak érte, éppen ezért akartam beengedni őket és, hogy Mani végre kapjon egy kis levegőt, teret a fényem nélkül. Bil egyből odarohant hozzám, mire szorosan a karomba zártam és el se akartam engedni. Azt kívánom bárcsak örökre így maradnánk, őt ölelgetni olyan, mintha a gyermekeimet tartanám a karomban. Így ez az egész fájdalmas, mégis lelket melengető. Hjúki mérhetetlenül mérges volt rám és teljesen megértettem a reakcióját, majdnem elvesztette az apját. A testvérem kérdése meglepett, kissé elfintorodtam, mert eszembe jutott, hogy soha többé nem láthatom a szeretteimet. Láttam Manin, hogy nem miattam csinálja, hanem a gyerekekért, hogy megértsék mi történt valójában. Halovány mosollyal nézek a testvéremre, majd aprót bólintok, hogy el is kezdem.
- Midgard nagyon más, mint a mi világunk. Az emberek nem igazán törődnek egymással, ha valakinek bántódása esik csak elmennek mellette. De szerencsére vannak olyanok, akikben megvan a jóság - a mosolyom kiszélesedik, ahogy eszembe jut a férjem és az, hogy kiállt mellettem - De talán nem is ez a legérdekesebb, hanem a különböző városok, kultúrák, amik sokkalta varázslatosabbak, mint az aranyváros. Minden egyedi és a maga módján csodálatos. Mindenhol másképp fénylik a hold és a nap sugarai is másként érik a földet. Oslo volt a kedvencem mind közül. Fél évig sötétség uralkodik, majd fél évig világos van - mesélek nekik az utazásaimról, arról, hogy merre jártam. Mennyire mások a különböző világok. Nem akarok belemenni a részletekbe, hogy tudják az évek alatt mit tettem, mégis érzem, hogy beszélnem kellene a gyerekeimről. De talán még nem jött el az ideje, azt hinnék lecseréltem őket.
heartbreak●      <3     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Milo Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 28, 2022 11:12 am

Frida Elden felhasználónak tetszik ez a poszt.



This hell is better with you
Sol & Mani
A többi istennel ellentétben nekem nem esett nehezemre megőrizni a nyugalmamat, így amikor megpillantottam Sol síró arcát akkor nem az volt az első gondolatom, hogy betegnek mutassam magam, hanem éppen ellenkezőleg. Erőt merítettem abból, hogy a fényével betöltötte ezt a helyet és végleg elűzte innen a sötétséget, amit most kivételesen nem Nott borított ránk, hanem tulajdonképpen én húztam magamra borongósságomban. Ezen a világon ugyanis Sol az egyetlen, akire őszintén és úgy tiszta igazán számíthatok, mert ő nem ármánykodik, nem szít haragot és viszályt körülöttem, nem kér tőlem lehetetlent, én se kértem tőle sosem olyat, talán egészen mostanáig. Nem kell kimondanom, hogy tudja nem szabad elválnunk soha többé. Nekem ez persze könnyű átvészelni, mert minden itt van Asgardban amit szeretek, amit fontosnak tartok – most hogy ő is itt van – de neki, bele sem gondoltam milyen nehéz elengedni Midgardot és ott mindent ami a szabadságához közötte őt.
- Ne sírj Sol. – nem tudtam elfogadni, hogy az ágyam előtt guggol és megfogja a kezem, nem azért, mert utáltam őt, hanem azért, mert ami neki fájt az hamarosan nekem is fog így vagy úgy. Békességgel néztem rá, már amennyire a visszanyert erőmből telt, mert nem akartam őt sírni látni, főleg nem miattam.
- Mind menekülünk, ne érezd rosszul magad, amiért te képes vagy hangosan is kimondani. – halvány mosolyra húztam a szám, tudom, hogy nem fog sokat segíteni azon ahogy most érzi magát, de talán egy próbát megér. Most nem akartam áltatni őt azzal, hogy ő bátor volt sokkal bátrabb nálam, mert kiutat keresett ebből az egész helyzetből, én meg gyáva voltam, amiért nem követtem a példáját. Valakinek fent kellett tartania a rendet, így vagy úgy. Ez persze nem a legjobb mentség a világon, tisztában vagyok vele nagyon is jól.
Az ablakba bámulást abba hagyva visszahúztam a tekintetem hozzá, amikor elengedte a kezem és felült az ágyra, majd azt mondta, hogy sajnálja amiért ilyen rosszul nézek ki.
- Hamarosan rendbe jövök. Csak maradj még itt egy kicsit. – ha nem érezném rosszul magam amiért vissza kellett jönnie most őszintén kimutatnám az örömömet is, de inkább visszafogom magam.
Csak bólintottam amikor úgy döntött, hogy beengedi a gyerekeket is. Őket nem lehet visszatartani, főleg Bil-t, ha egyszer elkezd aggódni valami miatt akkor addig nem nyugszik amíg a dolog meg nem oldódik. Az én gyengeségem is valami hasonló probléma lehetett, amiért mindketten aggódtak. Csak amíg Bil kimutatja ezt, addig Hjúki olyan rezzenéstelen arccal szenved, hogy az még engem is meglep. Amikor besétálnak a szobába és meglátják, hogy kezd visszatérni belém minden szín – minden fény – az aggodalmuk szűnni kezd. Nem kell kimondaniuk, érzem és ismerem már őket eléggé ahhoz, hogy tudjam mi járhat a fejükben. Mindketten Sol fele pillantanak, Bil egyből odarohan hozzá, hogy megölelhesse és üdvözölhesse őt végre úgy ahogy szokta, de Hjúki megállt az ágyam mellett és vádlón nézett Sol-ra. Ő nem fog olyan hamar és könnyedén megbocsátani, mint Bil ez biztos. De még nem tudja, hogy miért és milyen nehéz volt Sol-nak eljönni Midgardból.
- Mesélnél az utadról nekünk? – persze, hogy fájó kérés és kérdés is. Nem áll szándékomban rontani a lelki világán, de meg kell értetnem az enyéimmel is, hogy Sol sosem hagyott minket cserben, hanem én voltam az, aki cserben hagyta őt.
- Mindenről hallani akarok… - mindenről. Persze aki kíváncsi hamar megöregszik, de én nem féltem ettől.




Vissza az elejére Go down
Frida Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world 1179102c187b65543e70d4be45bd9663
Rendeltetésem :
Sol vagyok
play by :
Yvonne Strahovski
Posztok száma :
40
User neve :
Nüx
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
31
Lakhely :
Grünerlokka
Foglalkozás :
lótenyésztő
Előtörténet :
Mother is a verb. It's something you do. Not just who you are.
Keresem :
There can be no peace for us, only misery, and the greatest happiness.
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world A1c9b859bd4f0d4d226eaa6731a5651c
Big bad wolwes
my twins
Moon pieces


Frida Elden
Elküldésének ideje — Hétf. Dec. 26, 2022 9:08 pm

Milo Elden felhasználónak tetszik ez a poszt.

Milo & Frida
Keep your face to the sun and you will never see the shadows
Gyűlöltem Heimdallt, amiért elszakította a családomtól, némán szenvedtem végig az utat, míg belül zokogtam. Úgy éreztem a legjobb barátom elárult, pont ő akitől egyáltalán nem vártam ezt. Régebben úgy gondoltam, hogy ő áll a legközelebb hozzám, hiszen minden titkom tudója. Mégis mindez eltörpült, amikor megéreztem Mani fájdalmát. Alig volt benn élet és az én hibámból, túlságosan felelőtlen voltam és kizárólag magamra koncentráltam. Hallottam a hangját, de olyan távolinak és gyengének tűnt. Túl későnek éreztem, egy segélykiáltásnak, amit csak az éltető fény hozhat rendbe. Nem akartam elhinni, hogy jól van, amíg a házunk fényárban nem úszik újra, ezzel távol tartva a vadállatokat. Kizárólag a fényre koncentráltam, arra, hogy melegséggel töltsem be a házunkat, de azzal nem számoltam, hogy senki se képes elviselni a valódi fényem. Teljesen összetörtem, utat engedtem a sírásnak, míg ki nem apadtak a könnyeim.
- Ne, kérlek ne mondd ezt. Az én hibám, hogy magadra hagytalak. Elmenekültem - leguggoltam az ágy elé és megfogtam a kezét, hogy érezze most már itt vagyok és sehova se megyek. A nap és a hold tényleg nem létezhet egymás nélkül, ezt a legrosszabb módon kellett megtapasztalnunk. Levette rólam a pillantását, inkább az ablakon nézett kifelé. Megint hibát követtem el és fájdalmat okoztam neki, újra. Most már némán folytak a könnyeim.
- Sajnálom, hogy miattam ilyen rosszul nézel ki - elengedem a kezét, felkelek, hogy az ágya szélére ülhessek. Egyetlen pillanatra se akarom levenni a szemeimet róla, míg teljesen rendbe nem jön. Nem hiszem, hogy ennyi elég lenne neki, túl sokáig voltam távol. Három hosszú éven keresztül a színemet se látta. Mégis szomorúsággal tölt el a tudat, hogy valószínűleg soha többet nem láthatom a gyermekeimet. Nem láthatom őket felnőni, hibákat elkövetni és velük örülni a sikereik láttán. Nem fogom látni az első iskolai napjukat, nem leszek a lányom mellett, hogy a vállamon sírja ki magát az első szerelmi csalódásnál. Abba bele se merek gondolni, hogy a férfi, akit szerettem mégis mit fog hinni, hiszen nem írhattam le, hogy miért megyek el. Végtelenül sajnálok mindent, túlságosan sok mindent.
- A gyerekek biztos, hogy látni szeretnének. Szólok nekik - halovány mosolyt erőltetek magamra, majd felkelek és beengedem Bilt és Hjúkit, akik végre fellélegezhetnek. A háttérben maradok, míg ki meg nem nyugszik mindenki.
heartbreak●      <3     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Milo Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Szomb. Dec. 03, 2022 8:10 pm

Frida Elden felhasználónak tetszik ez a poszt.



This hell is better with you
Sol & Mani
Igyekeztem tartani magamban az élet legapróbb fényét is, de már annyira kifordultam magamból, hogy kétségbeesésemben nem figyeltem és nem is gondoltam semmi reménytelire. Egy ideje már kész voltam elengedni az örökéletet és semmihez sem ragaszkodni jobban, mint Sol-hoz, még a saját életem és álmaim árán is. Bárki, aki ismert az jól gondolhatta, hogy bár próbálkozom, de nem vagyok önálló, mindig függők az ikernővéremtől, mert csak akkor érzem magam igazán erősnek, ha a közelemben van. Ugyanez volt a helyzet a hangulatommal és a jövőbetekintésemmel kapcsolatban is, mert Sol nélkül nem volt jövőm, csak ez a mókuskerék, egy darabig, amíg még bírom nélküle, de már nem sokáig.
Fáztam. Nem is olyan hihetetlen ez már, inkább csak a velejáró aggódalom és félelem teszi, hiszen régen nem magamat féltem, hanem azokat, akiket védenem kellene. Tisztában vagyok azzal, hogy kezdek egyedül elbukni ebben a feladatban és nem fogok kitartani, de nem adhatom fel. Ezért húzódtam össze, igyekeztem valahogy magamban tartani az erőmet, a szikrányi reményemet, ami ahhoz kellett, hogy legalább egy napig kitartsak még. Akárhogy is nem szívesen mondtam volna le erről az egészről úgy, hogy nem tudom Sol akárhol is legyen, de biztos helyen van. Kétlem, hogy megbocsátotta volna nekem, ha ilyen könnyedén feladom, ezért, ha másképp nem is de álmomban próbáltam küzdeni a veszedelem ellen, több kevesebb sikerrel. Nem akartam hagyni és elfogadni sem, hogy ennek így legyen vége. Az nem lett volna túlságosan hozzám méltó.
A légzés is kezdett nehezemre esni és talán szépen abba is hagytam volna, ha nem érzem meg az ő aggódó jelenlétét a közvetlen közelemben. Nagyon lassan és óvatosan kezdett el újra pislákolni bennem az erő. Az ölelésétől és a teljes melegségétől már nem éreztem kényszert arra, hogy összekuporodjak és úgy védekezzek a halál és elmúlás ellen. Sol jelenlétében megnyugodtam, már nem volt semmilyen kétségem azzal kapcsolatban, hogy élni fogok, mert itt volt… végre. Na de milyen áron? Először még nem akartam kinyitni a szemeimet, de nem vagyok ennyire szívtelen, hogy kétségek között hagyjam őt, pusztán hagytam hadd töltődjek fel újra, megerősödhessek és úgy pattanjak ki az ágyból, mintha most születtem volna újjá. Megnyugodtam, mert már nem voltam egyedül.
- Sol? – megpróbáltam felülni az ágyban. – Ne sírj, nézd… jól vagyok. Minden rendben. – meg is mutattam volna, hogy tényleg minden rendben van, hacsak nem töltött volna mindent be a fénye. Nem akartam rászólni, hogy már elég hálás vagyok azért, amit értem tett. De olyan sokáig kellett sötétségben élnem, hogy az se számított, ha egy kicsit megvakít.
- Ne haragudj, hogy nem tudtam ez lesz akkor, ha maradok. – mondjuk sejthettem volna, néha nem díszből vágyott mindenki arra, hogy a Napot és a Holdat is uralja együttesen, nem pedig külön-külön.
Az egész miattam van, ha egy kicsivel határozottabb vagyok, akkor most nem jártunk volna így. De én mást helyeztem magam elé, nem pedig azt, amit szerettem volna. Már késő bánat, jobb, ha Sol itt van mellettem, mintha Midgardban lenne, ahol nem tudnám igazán biztonságban őt. Persze fájt, hogy szenvednie kellett a gyengeségem miatt.
- Köszönöm. – ha eddig úgy tűnt, hogy rá nézek akkor most levettem a pillantásomat róla és az ablak irányába néztem. Most már nem vette körbe sötétség a lakhelyünket, újra úgy tűnt, mintha lenne élet itt és nem csupán fagy és sötétség.



Vissza az elejére Go down
Frida Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world 1179102c187b65543e70d4be45bd9663
Rendeltetésem :
Sol vagyok
play by :
Yvonne Strahovski
Posztok száma :
40
User neve :
Nüx
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
31
Lakhely :
Grünerlokka
Foglalkozás :
lótenyésztő
Előtörténet :
Mother is a verb. It's something you do. Not just who you are.
Keresem :
There can be no peace for us, only misery, and the greatest happiness.
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world A1c9b859bd4f0d4d226eaa6731a5651c
Big bad wolwes
my twins
Moon pieces


Frida Elden
Elküldésének ideje — Szomb. Nov. 26, 2022 5:19 pm

Milo Elden felhasználónak tetszik ez a poszt.

Milo & Frida
Keep your face to the sun and you will never see the shadows
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer boldog leszek távol az igazi otthonomtól, a barátaimtól és az ikertestvéremtől. Mégis mérhetetlen szeretet jár át minden reggel, ahogy magamhoz ölelem a gyermekeimet. Úgy élem a mindennapjaimat, mintha egyszerű midgardi lennék. Mrs. Andreassen, aki a lényem legmélyen mindig is akartam lenni. Itt nem kell menekülnöm, nem félnek rám nézni, elfogadnak úgy, ahogy vagyok. A napok könnyedén haladtak, a nap melege éltette, ahogy a gyermekeket táplálta. Mégis egy délelőtt váratlan látogató csengetett az ajtómon.
- Heimdall? - köszönés nélkül álltam előtte, hogy aztán kitárjam az ajtót előtte - Minek köszönhetem ezt a váratlan látogatást? - teszem hozzá, megmutatva neki igazi valómat. Ez egyfajta fenyegetés a részemről, hogy tudja nem fogom megadni magam.
- A Hold nem létezhet a Nap nélkül, apránként kezd kihunyni a fénye és belebetegszik a hiányodba. Velem kell jönnöd vagy újra eljön a Ragnarök és véget ér ezen korszak - határozott, ellenkezést nem tűrő a hangja, ahogy aranyszemeit az enyémbe fúrja. Ellép mellettem és beengedi magát, hogy egy bőröndbe pakolja a holmijaimat. A létezésem írmagját is kiakarja törölni innen. Mielőtt erőnek erejével elcitált volna, írtam pár sort a férjemnek, amiben kérem bocsásson meg nekem és vigyázzon a szemem fényeire helyettem is. Az úton egyetlen szót se szóltam, míg Gulltop száguldozott velünk az égbe. Hallgatásba burkolóztam, de a gyűlölet motoszkált bennem. Éreztem az égen lakozó hűvösséget, a farkasok felüvöltöttek a messzeségben. Az égen a hold fáradtnak és mérhetetlenül fáradtnak tűnt. Az otthonunk előtt állt meg Heimdall, hogy aztán beljebb tessékeljen. A házat körbe lengte a hideg, a halál szele körül lengte. Sokkos állapotot kaptam és nem gondolkodtam, csak elindultam a megfelelő irányba, ahonnan gyengén, de éreztem Manit. A gyerekeket pillantottam meg először, Hjúki és Bil aggodalommal telve figyelték az apjukat.
Aztán megláttam a bátyámat, aki az oldalára fordulva összekuporodott. Éreztem a szenvedését, mire újra folyni kezdtek a könnyeim. Álmodott, de a farkasok fojtogatták ott is.
- Itt vagyok Mani - kezemet rá helyeztem könnyek közepette, vártam, hogy az ereiben a vér újra erőre kapjon.
- Kérlek, hagyjatok magunkra egy kicsit - emeltem pillantásom a gyermekekre, hogy aztán újra a testvéremre fókuszáljak. Hallottam az apró lépteket, amint távolodnak és csukódik az ajtó. Teret engedtem a bennem lévő fénynek, éppen csak annyira, hogy felmelegítsem őt, eszemben sincs megégetni.
- Annyira sajnálom, nem tudtam, hogy ez lesz a vége. Most már itt vagyok és nem megyek sehová. Mani kérlek, ébredj - mellé fekszem az ágyon és átölelem, hogy minél közelebb legyek hozzá, mint kiskorunkban. Aztán felkeltem az ágyról és hagytam hadd fényesedjen a szoba. Mindent beterített a napfény, éltető melegség ölelte kerül az egész otthonunkat. Ez volt az utolsó lehetőségem, mindent megadtam azért, hogy megmentsem a bátyámat.
heartbreak●      <3     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Milo Elden
Kiskép :
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Kedd Nov. 22, 2022 11:34 am

Ylla Moren felhasználónak tetszik ez a poszt.



This hell is better with you
Sol & Mani
Semmi sem tett igazán boldoggá. Semmi sem nyugtatott meg. Már nem láttam magam körül semmit sem, ami reménnyel töltene el. Körülvett a sötétség és levertnek éreztem magam, mint minden egyes éjszaka amióta Sol nem volt itt. Az én hibám, hogy elengedtem és nem kértem maradjon vagy nem javasoltam neki akár én is vele mehetnék. De a feladatom fontosabb volt és az, hogy az egyikünk itt maradjon és tartsa a frontot. Azt gondoltam, hogy majd Hjúki és Bil segítségével jól megleszek. De nem így lett. Évezredeknek tűnt Sol midgardi utazása és bár az elején nem mondtam senkinek sem, de minden nappal egyre kimerültebbnek éreztem magam és szörnyen letörtének. Annyira, hogy már arról képzelődtem a farkasok mellettem vannak és csak egy kis ugrás kell nekik ahhoz, hogy elkapják a bokám és leterítsenek, pedig már régen nem az égboltot jártam, hanem megpróbáltam visszatérni a nyughelyemre. Bár az is lehet, hogy azt is csak képzeltem. Lehunyt szemekkel vezettem vissza Skuggi-t és Skundi-t az istállóba, vagy ők vittek engem, már nem tudnám megmondani. Bil próbált beszélni hozzám, de már meg sem hallottam igazán, hogy mit tanácsol. Minden esetre azt éreztem, hogy Hjúki is a közelben van, mostanában kijön elénk és vár, akárcsak Bil ha éppen Hjúki-val járjuk az égboltot. Nekik nem kell elmondanom, hogy mennyire legyengültem, mert nélkülem is tudják, érzik. Ők is érzik a körülöttem lévő hűvösséget, és azt a jegességet, amit magamra borítok akaratom ellenére is. Pedig küzdők ellene. Sosem éreztem magam ennyire gyengének, ennyire tehetetlennek. Rosszul voltam magamtól, mert attól, hogy én szenvedtem ők se voltak túl lelkesek és hatással voltam a hangulatukra is, mert körülöttem már semmi sem volt örömteli, mint akkor, amikor Sol is a közelemben volt vagy legalábbis nem egy másik világban ahová nem követhettem őt, csak úgy.
Elég ramatyul nézhettem ki, ha már nem akartak magamra hagyni a gyerekek sem. Legszívesebben elküldtem volna őket, hogy menjenek nyugodtan én megleszek valahogy. De szerintem ők is attól féltek, amitől én, hogy a reggelt már nem fogom megérni és majd nekik kell átvenniük a helyem. Mindenre megtanítottam őket, amit én tudok, csak azt nem hogyan kerüljék el a farkasokat. Erre már én sem voltam képes, mert a nyomomban voltak. Még itt is éreztem őket magam körül, pedig, ha valahová, hát ide nem követhetnek vagy, hogy egészen pontos legyek eddig nem követtek. A gyerekek megfogták a kezeimet, mert én már képtelen voltam rá és ott őrködtek mellettem, amíg aztán el nem szenderedtem és a fagy magához nem ölelt. Nem így akartam, hogy utolérjen a halál – de úgy meg végképp nem, ahogy megjósolták – de már elfáradtam. Úgy éreztem, hogyha fel kell innen kelnem akkor abba bele fogok pusztulni. Már a szokásos rémálmom is elkezdődött, csak itt már nem egyedül voltam, hanem Sol haladt előre és én követtem őt. Nem néztem rá, csak éreztem a melegét és ez megnyugtatott, mert volt valami reménye az életemnek. De a valóságban ez már kezdett szerte foszlani. Kihúztam a kezeim a gyerekek kezéből és az oldalamra fordulva úgy összekuporodtam, mintha az erőm maradékát csak így tudnám pislákolva magamban tartani. Még nem halhatok meg. Egy darabig küzdöttem ébrenlét és álom között, aztán egyszer csak történt valami. Mintha megváltozott volna a levegő, már nem fojtogatott annyira a fagyoságával és szépen lassan az ereimben lévő vér sem tűnt úgy mintha jégkása lenne. Közeledett… De nem a halálom pillanata, hanem valaki egészen más.




Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Sol & Mani - Maybe I'm in the wrong world
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» what's wrong? || Aviva & Tyr
» Mani & Jaya | get me the Moon
»  Mani & Kolga │ The Moon was so beautiful that the Ocean held up a mirror
» he set a fire to the world , but never let a flame touch her
» Iris & Dimitriy - the real world is where the monsters are

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: Idősíkok;; :: A múlt ;;
-
Ugrás: