M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Moon pieces


Milo Elden
Kiskép :
Moon pieces UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Vas. Nov. 20, 2022 10:20 pm
Arvid Moren
isten (ázok)
Hjúki - növekvő hold istensége
Hjúki és Bil egy Vidfinnr nevű ember gyerekei voltak, akik a Byrgir kúthoz jártak vízért. Nem volt könnyű sorsuk, ezért egy éjszaka szintén vízhordás közben amikor felmentek a dombra, ahol a Byrgir kút is volt Mani elragadta őket. Így ők ketten lettek azok, akik a Holdfázisait szimbolizálják az egyikük ugyanis mindig ügyetlen volt, a másik pedig nem. Mani megígérte nekik, hogyha mellette maradnak sosem éri őket bántódás és így is lett. Bil – ő a lány – az ügyetlenkedései ellenére elég hamar népszerű lett és beilleszkedett az istenek közé, Hjúki – a fiú – inkább visszahúzódóbb maradt, de bárkivel szívesen elbeszélgetett, ha éppen nem ő volt soron abban, hogy Mani-t kövesse az útja során.
Mani olyan a gyerekek számára, mint egy pótapa, ezért nem meglepő, ha mindig ő az első akihez fordulnak ha valami baj történik. Idővel ugyanis rájöttek, hogy Mani nem az ellenségük és nem gonoszságból ragadta el őket a családjuktól, hanem azért, mert látta, hogy milyen nyomorúságos életük van.
Amikor Sol Midgardot járta és Mani magára maradt, ők ketten nem tudtak segíteni rajta, hogy erős maradjon.
Egy kis versike is napvilágot látott az idők során, ami valahogy így szól:
Jack és Jill felmásztak egy vödör vízért a dombra
Jack leesett, beverte fejét Jill gurult utána nyomban.

Midgardba is követte Manit, akitől azt a feladatot kapta, hogy ő legyen a lovarda PR-menedzsere vagy legalábbis együtt agyaljanak azon, hogyan is kellene népszerűsíteniük a lovardát. Neki ugyanis mindig eszébe jut valami kreatív megoldás, amiből jó reklám születhetne. A lovarda logóját is ő rajzolta meg, amikor Mani elmondta neki az elképzeléseit.


szabad

play by
Rudy Pankow vagy Charlie Plummer
életkor
kortalan
foglalkozás
PR-menedzser
a családom szerint
kreatív vagyok
az ellenségeim szerint
rámenős vagyok
szerintem
megbízható vagyok
Frida "Sol" Elden • Mani ikernővére, barát féleség
Sol-tól: Sosem mertél rám nézni igazán, az árnyékból figyelted lépteimet minduntalan. Az első Midgardi látogatásom jobban megviselt, mint azt mutattad és a mai napig nem bocsátottad meg teljesen, hogy miattam került ilyen állapotba az apád. A lovarda, legfőképpen a versenyek és fedeztetések miatt szoros kapcsolatban állunk, de ez kizárólag munka. Általában hamar “megszabadulsz” tőlem.

Milo "Mani" Elden • apaszerűség?
Miután Mani elragadott téged a testvéreddel együtt kezdetben haragudtál rá. Nem értetted meg, hogy mégis mit akar tőletek. Valószínűleg máig nem mondta el, hogy megsajnált titeket és ezért mentett meg a haláltól, mert egy kicsit úgy érezte, hogy olyanok vagytok a testvéreddel, mint Sol és ő. Megvéditek egymást bármi áron. Ez volt az ami miatt Mani nem tudott ott hagyni titeket. Az idő múlásával pedig miután jobban megismerted őt, rájöttél, hogy nem is olyan rossz arc. Persze vannak nála menőbb istenek, de az már elég beszédes, hogy úgy kezel téged, mintha a fia lennél, pedig egyáltalán nem vagy az.
Midgardban, akárcsak az istenek között rád is szüksége van a feladatához. Így mivel látta rajtad, hogy van némi tehetséged megkért, hogy segíts neki.


Vilde Moren
isten (ázok)
Bil - fogyó hold istensége
Hjúki és Bil egy Vidfinnr nevű ember gyerekei voltak, akik a Byrgir kúthoz jártak vízért. Nem volt könnyű sorsuk, ezért egy éjszaka szintén vízhordás közben amikor felmentek a dombra, ahol a Byrgir kút is volt Mani elragadta őket. Így ők ketten lettek azok, akik a Holdfázisait szimbolizálják az egyikük ugyanis mindig ügyetlen volt, a másik pedig nem. Mani megígérte nekik, hogyha mellette maradnak sosem éri őket bántódás és így is lett. Bil – ő a lány – az ügyetlenkedései ellenére elég hamar népszerű lett és beilleszkedett az istenek közé, Hjúki – a fiú – inkább visszahúzódóbb maradt, de bárkivel szívesen elbeszélgetett, ha éppen nem ő volt soron abban, hogy Mani-t kövesse az útja során.
Mani olyan a gyerekek számára, mint egy pótapa, ezért nem meglepő, ha mindig ő az első akihez fordulnak ha valami baj történik. Idővel ugyanis rájöttek, hogy Mani nem az ellenségük és nem gonoszságból ragadta el őket a családjuktól, hanem azért, mert látta, hogy milyen nyomorúságos életük van.
Amikor Sol Midgardot járta és Mani magára maradt, ők ketten nem tudtak segíteni rajta, hogy erős maradjon.
Egy kis versike is napvilágot látott az idők során, ami valahogy így szól:
Jack és Jill felmásztak egy vödör vízért a dombra
Jack leesett, beverte fejét Jill gurult utána nyomban.

Midgardba is követte Manit, aki azzal a kéréssel fordult hozzá, hogy legyen a lovarda reklámarca. Így valahányszor mondjuk plakátokra kell egy jó lovaglós fotó vagy bármi, mindig ő az, aki az arcát adja ehhez.


foglalt

play by
Sydney Sweeney
életkor
kortalan
foglalkozás
modell, reklámarc
a családom szerint
szeretetreméltó vagyok
az ellenségeim szerint
elviselhetetlen vagyok
szerintem
alkalmazkodó vagyok
Frida "Sol" Elden • Mani ikernővére, barátnő-pótanya
Sol-tól: Sosem tudtam, eldönteni, hogy a naivitásod vagy a bátorságod értékelem jobban. Hamar a szívembe loptad magad és a testvéreddel ellentétben te nem gyűlöltél meg az első Midgardi kitérőm után. A baráti viszonyunk elmélyült és inkább váltam a pótanyáddá. Túlságosan emlékeztettél a gyermekeimre, akiket el kellett hagynom. Támogatom a modell karriered, ahogy csak tudom, nem véletlen, hogy a lovasaim között első helyen szerepelsz.

Milo "Mani" Elden • apaszerűség?
Kislányként, még mielőtt Mani elragadott volna téged csodáltad a holdat és arról álmodtál, hogy egyszer csak teljesíteni fogja az álmodat. Te hercegre vártál, aki észrevesz és valóra váltja a legféltettebb álmod. Te nem akartál nyomorúságban élni. Lány létedre elég ügyetlen voltál és hiába telt az idő, ez csak rosszabbodott. Nem volt semmihez sem szerencséd, amihez hozzá értél az tönkre ment. Vagy legalábbis te így emlékszel rá. Valójában csak arról volt szó, hogy valaki megtréfált téged, de hogy ki az nem is annyira fontos már, régen volt. Aznap amikor Mani elragadott téged a testvéreddel meglepő módon annyira nem is rettegtél, mint azt a hold istene várta. Te kis bátor voltál és talán túl naiv, egyből megkedvelted Manit és a többi istent meg istennőt is. Meglepő módon te nagyobb népszerűségnek örvendtél mint a testvéred Hjúki, de ez talán amiatt van, mert végre ott voltál ahová tartoztál.
Midgardban, akárcsak az istenek között rád is szüksége van a feladatához. Így mivel felismerte a te erősségeidet, megkért, hogy segíts neki.
Vissza az elejére Go down
 
Moon pieces
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» pieces of my soul ~
» Bil & Mani │Is it New Moon time? I think it’s New Moon time!
» The Moon
» Moon Næss
» Mani & Jaya | get me the Moon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: Karakterbazár ;; :: Keresett karakterek ;; :: Aktuális hirdetések ;;
-
Ugrás: