M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Milo Elden
2 posters


Iris Gustafsson
Kiskép :
Milo Elden  Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Milo Elden  86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Milo Elden  AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Szomb. Nov. 19, 2022 5:29 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Milo Elden
Kiskép :
Milo Elden  UWigIoI
Rendeltetésem :
Mani vagyok
play by :
Chad Michael Murray
Posztok száma :
31
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
g.-i lovarda vezetője
Előtörténet :
Moon
Keresem :
Sköll & Hati
Hjúki
Kristine & Liam


Milo Elden
Elküldésének ideje — Szer. Nov. 16, 2022 12:01 am

Ylla Moren felhasználónak tetszik ez a poszt.

Milo Elden
isten
mani
A családom szerint következetes vagyok • Határozott jellem vagyok, nehezen lehet eltéríteni a céljaimtól és amibe belekezdek azt véghez is viszem. Szeretek előre tervezni és minden lehetőséget végig gondolva cselekedni. Általában a régi jól bevált módszerekkel szeretem megoldani a gondjaimat, de ha újítani kell, hát attól sem riadok meg. Szabálytisztelő vagyok és legtöbbször be is tartom a szabályokat, nem pedig megszegem őket. A környezetemben másokat is erre ösztönzök, nem kérek tőlük olyasmit, ami engem lekötne és nehezemre esne megtenni.
Ha különbséget kellene tennem a főnök és a vezető típusa között, akkor én a vezető lennék. Miért? Mert nem parancsolgatok és nem várom el senkitől sem, hogy helyettem dolgozzon, inkább megmutatom nekik, hogy mit várok el tőlük és mindent beleadok, hogy motiváljam őket. Van, akinek szüksége van az elismerésre így nem félek elmondani, hogy mennyire jó munkát végzett az illető.
Legtöbb esetben az eszemre hallgatok a szívem helyett, de amikor nem így teszek, akkor annak sorsfordító következményei lesznek. Ilyen volt Hjúki és Bil elragadása is, akiket nem elraboltam az apjuktól Vidfinnr-től, hanem megmentettem őket a sanyarú sorsuktól, ami rájuk várt. Nem is kell mondanom, hogy azóta szúrós szemekkel néznek rám. Azonban legtöbbször ezt az érző felemet igyekszem elrejteni másoktól. Elég jól megy, mert keveset találkozom más istenekkel Sol-t és néha Heimdallr-t kivéve. Az őszintét megvallva addig sem tud más befolyásolni engem a döntéseimben és nem kell választanom.
Nem szívlelem, hogyha megkérdőjelezik a döntésemet és a jól bevált módszereimet, ennyi az egész. Ha valakinek jogában áll ilyet tenni, az Sol, de még ő sem az a fajta, aki beleszól az én ügyeimbe. Én is csak annyit kérek tőle, hogy maradjon mellettem vagy legalább a közelemben. Szörnyű beismerni, hogy így függők tőle, de legalább én itt vagyok neki, amikor mindenki más hátat fordít neki. Az ő kedvéért döntöttem úgy, hogy vele tartok és hátra hagyok mindent, ami a megszokott volt. Ha nem lennék vele itt Midgardban, ki tudja mi lenne velem. Szóval meghoztam a döntést és az ő útjához hasonlóan én is szépen mellette haladok.
Az ellenségeim szerint hűvös vagyok • Természetesen sosem értettem meg, hogy mit akarnak tőlem vagy miért akarnak elpusztítani ok nélkül. Teljesen megérteném, hogyha ártanék valamit és piszkálnám azokat, akiknek böki a csőrét a Hold létezése. Persze nem mondom, hogy nem vagyok olykor az éjszakák csodált tárgya, aki villogó kincses csillagokkal szórja tele az égboltot és azt a csodát birtokolnia kellene valakinek, ami a nyomomban hátra maradt. De mindenkit jogtalannak tartok rá, még magamat is.
Sose szívleltem azokat a követelőző személyeket, akik minden kincsért cserébe Sol-t és engem akartak a jussuknak, sok más sorsfordító dologgal együtt, amit senkinek sem lenne szabad birtokolnia, még az isteneknek sem. Ezért fáradozom azon, hogy úgy tűnjek, mint akinek nincsen sok érzése. Mindenkitől elhidegülök, aki közeledni próbál felém. Az én feladatom nem az, hogy történelmet írjak és legendává váljak vagy imádjanak. De ha szeretnek és tisztelnek azt elfogadom, csak nem az üldözőinktől, mert ők úgy vágyják a halálunkat, ahogy senki más nem vágyja az életünket.
Itt Midgardban az ismeretlenektől is elzárkózom egy kicsit, túl bizalmatlan vagyok velük szemben. De ha úgy látom hűségesek és a javamat akarják, akkor tudok kedves is lenni, ha akarok. Szövetségesekre mindig szükség van, főleg, ha az életed forog kockán és el kell rejtőznöd az üldözőidtől. Ez nem kis segítség, főleg, ha még szavahihető midgardit sikerül találni. Rájöttem, hogy pénzért bármit megtesznek. Bármit. Kiváltképpen, hogyha szükségük van arra a pénzre.
A nyomunkban loholó bestiákat pedig már megszokásból igyekszem lehagyni magam mögött. Ha valamit, hát őket nem tudom és nem is áll szándékomban megszelídíteni. A bennük lévő hatalomvágy és vérszomj, olyasmi, amit az elpusztításunkra neveltek. Nem mondom, hogy ez is, mint sok más balsors a többi isten hibája, de félni és elveszíteni azt, ami örökké az övék kell, hogy legyen, elég komoly kockázattal jár. Élni, létezni még az istenek is szeretnek és van bennük is élni akarás, ezért persze, hogy gyűlölik és félik azokat, akik árthatnak nekik. Csak azt bánom, hogy mindig belekeverik a Napot és a Holdat is az üzleteikbe. Senki nem birtokolhat minket, kár, hogy nem értik meg szép szóval.
Szerintem kifürkészhetetlen vagyok • A Hold sokat emlegetett két oldala pontosan jól tükrözi azt, ami én magam is vagyok. Az egyik részem, amit Sol fényessége táplál a kedvesebbik felem, aki mindenkit megsajnál, szán és utat mutat. A másik pedig az a sötét és hűvös rész, ami megmutatja, hogy nem hagyom befolyásolni magam az érzéseim által, hogyha valamiben döntést kell hozni.
Mindig komoly képet vágok, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehet mosolyt csalni az arcomra. Van, hogy én magam próbálok meg humorizálni és azzal elijeszteni az árnyakat a közelemből, kevés sikerrel. Nem vagyok egy született humorista, a kapcsolataimat sem tudom normálisan fent tartani. Nem szeretek kötődni másokhoz ez a nagy bajom.
Inkább az a személy vagyok, aki nem az élet habzsolásáról híres, aki nem azzal tölti a midgardi létezését, hogy egyik buliból a másikba menjen kocsmáról kocsmára. Arról van szó, hogy nem akarom felvonni magamra mások figyelmét. Főleg olyanokét, akiknek nem lenne szabad tudniuk arról hol vagyunk Sol-al.
Sol-al szemben persze nem vagyok ilyen. Ha valaki akkor ő ismer annyira, hogy csak azért vagyok ilyen zárkózott, mert senkit nem akarok arra ítélni, hogy belepusztuljon a hiányomba. Nekem feladatom van, amit nem vehetek félvállról. Ha ennek az az ára, hogy akár más szívét is összetörhetem, aki sóvárog értem, akkor azzal is szembe nézek. Amióta megjósolták a „halálomat” azóta nem is nagyon vágyom arra, hogy szeressenek. Félek gyászt hagyni magam után, ez elég egyértelmű szerintem. Abban meg a rémálmaim sem segítenek, hogy erre ne emlékezzek nap, mint nap. Szóval igen, ezért is vagyok vagy tűnők zárkózottnak egy kicsit.


play by
Chad Michael Murray
életkor
kortalan
foglalkozás
grünerløkka-i lovarda vezetője
a karakter
keresett
hirdető
Frida "Sol" Elden
fő karakterem
hm
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Kezdetben nem voltam tisztában a képeségeimmel és a rendeltetésemmel sem. Úgy is tűnt, mintha céltalanul bolyongnék Sol közelében. Talán ezt elégedték meg az istenek és „kárhoztattak” minket arra, hogy a Nap és Hold szekeret vezessük míg a világ a világ. Talán irigykedtek Mundilfari erejére is így akarták megbüntetni őt, hogy elválasztanak minket egymástól. Nem is tudom, azóta sem jöttem rá és nem igazán ástam bele magam mélyen a dolog legmélyére. Mindenesetre, ha elsőre úgy tűnt nem szeretem a feladatomat, akkor csak azért tettem, mert Sol kedvében akartam járni. Neki sokkal többet jelentett az apánk mellett lenni, mint nekem. Nekem pedig csak ő volt a fontos, mert olyan fény vette őt körül, ami mellett én csak elbújni vagyok képes, de mégis erőt ad a jelenléte. Az ikertestvérem, nem a szerelmem, ettől függetlenül ahogyan mellette erősnek érzem magam úgy nélküle gyöngének és halványnak. De ezt jó sokáig észre sem vettem, vagy hogy egészen pontos legyek, nem tűnt annyira szembe tűnőnek a nyilvánvaló. Sol nélkül édes keveset érek és inkább a kis parazita ikertestvér vagyok, aki függ tőle, mint az erős és független. Ezeket a gondolatokat természetesen még vele sem osztom meg. Valószínűleg kinevetne és azt mondaná, hogy ő sosem gondolt rám így, nekem sem kellene így gondolnom magamra. Nem is gondoltam magamra sokáig így, a feladatommal foglalkoztam.
Sokáig büszke is voltam erre a feladatra, igyekeztem jól teljesíteni, hogy a többi isten ne is vegye észre, ha hibáznék. Talán ennek köszönhetjük, hogy egy páran megirigyelték a Nap és a Hold váltakozó rendszerességét, ami az időnek értelmet adott és jelezte, hogyha valaki már elkezdett öregedni és veszíteni az erejéből. Nem tudom miért kívánták óriások, törpék és egyéb hatalmasok a mi birtoklásunkat, de valahányszor megcsapta a fülem „A Napot és a Holdat akarom cserébe…” vagy ehhez hasonlók, egy kicsit elöntött a méreg. Mégis miért akarnak minket birtokolni? Vagy ami még rosszabb, bezárni, hogy az idő megálljon és rendszertelenség uralkodjon a világok felett? Én már akkor tudtam, hogy senki nem birtokolhat minket, amikor először hagyta el valakinek ez a száját… Az istenek meg tehetetlenek voltak, hogyan ígérhetnék oda valakinek a Napot és a Holdat? Egyszer el is ígértek minket valakinek és amikor úgy tűnt, hogy az irányításunk kicsúszik a kezükből és valami jöttment kezébe kerülünk galád módon „megtréfálták” az illetőt. De legalább hatalmas védőfal veszi körül Asgardot ennek köszönhetően. Szóval minden rosszban van valami jó. Csak észre kell venni azt. Nekem is sikerült. Már nem háborogtam annyit magamban.
Hogy csökkentsék a népszerűségemet terjeng valami ócska elrablásos história is rólam. Pedig egyáltalán nem raboltam el senkit sem, hanem megmentettem őket. Igen, megmentettem azt a szerencsétlen testvérpárt (Hjúki-t és Bil-t) az apjuk (Vidfinnr) verésétől és valamilyen szinten a haláltól is. Sokat éheztek és sokat is dolgoztak, folyton vizet kellett hordaniuk. Az egyikük mindig nagyon ügyetlen volt és az ő vizes edénye folyton semmivé lett, mert megbotlott és ezzel a földet öntözte vele. De a másikuk mindig ügyesebb volt, tele edénnyel cipelte a vizes terhét. Ettől függetlenül mindketten ugyanannyi verést kaptak, mert az egyik nem vigyázott a másikra és az egy mindenkiért mindenki egyért elvet betartva… szenvedtek maradjunk annyiban. Ezek a gyerekek úgy éreztem olyanok, mint Sol és én. Az egyikünk az ügyesebb a másik pedig az ügyetlenebb, akinek szüksége van a testvérére. Persze, hogy nem az eszemre hallgattam és megsajnáltam őket. Ezért egy éjszaka amikor vízért küldték őket a Byrgir kúthoz szépen elragadtam őket és felültettem őket a Hold szekerére.
Féltek. Persze, én is féltem. Ekkora hülyeséget azóta se csináltam és nem is fogok. De elmondtam nekik, hogy nem fog bántódásuk esni és hogyha segítenek nekem, akkor örök megbecsülés vár rájuk. Azt persze elfelejtettem hozzá tenni, hogy ennek köszönhetően életük végéig – ami sosem fog eljönni – engem kell szolgálniuk vagy, hogy egészen pontos legyek a Holdat. Így pedig nekik köszönhetően a Hold „megtelik” és szépen lassan „elfogy” az égbolton. Ők ketten a Hold fázisai és egyáltalán nem számít, hogy ügyetlenek vagy ügyesek, mert beillenek az idő körforgásának rendszerébe. Valószínűleg sosem bocsátják meg nekem, hogy ebbe kevertem őket, de túl magányos voltam és hiányzott a gyerekveszekedések zaja. A feladatom miatt nem akartam magamnak családot, ezért ők ketten lettek az én családom, amit nem a vér köt össze, hanem a sors. Szóval, ha legközelebb gyerekrablónak titulálnál gondolj csak bele mennyi mindent köszönhetsz most Nekem! Nem kell minden éjszaka ugyanazt nézned az égbolton, hanem van valami kis változás is.
Évszázadok teltek el így. Békességben. Vagy legalábbis én úgy éreztem, amíg be nem következett az a szörnyű jóslat és meg nem jelentek azok a bestiák a nyomunkban. Ha eddig nyugodt életünk volt, akkor az istenek megint beleköptek a Nap és a Hold levesébe és olyan pokolfajzatokat szabadítottak ránk, amik szomjaztak ránk és az erőnkre. Sosem békéltem meg azzal, hogy vad farkaskölyköket szelídítsünk meg és tegyünk úgy, mintha valami házikedvenc lenne. Már akkor nem örvendtem Loki gyerkőceinek, amikor még csak kis semmirekellők voltak, hát még azután, hogy a leszármazottjaik közül kettő kifejezetten minket akar. Őket nem csupán a bosszú hatja. Ha így lenne már régen feladták volna a próbálkozást. A csillapíthatatlan vérszomjuk az, ami olyan kitartásra sarkalja őket, amire példa még nem volt. Sosem fáradnak, sosem veszítik el a nyomunkat, mert mindig ránk találnak.
Az egyiküknek tűzvörösen izzó szeme van, a másiknak pedig jeges kék. Legalábbis az álmaimban azt látom, hogy eljönnek értünk és örök lesz a sötétség. Persze nem tudni pontosan mikor, de a nyomomban érzem őket anélkül is, hogy nem látom őket, elég, ha a jelenlétüket érzem. Az álmaim mostanában mindig ugyanúgy kezdődnek és ugyanúgy végződnek. Valaki felébreszti a szunnyadó óriás farkasokat, mormol nekik valamit és egy bűvös nyílvesszővel miután a farkasok felébredtek és bekövetkezett a napfogyatkozás az illető tétovázik. Még nem akarja megfeszíteni a húrt, pedig ez a sorsa. A farkasokra néz, erőt vesz magán és céloz. Fogalmam sincs hogyan, de sikerül eltalálnia a Napot és ezzel az egyik farkas nyílsebesen a lebukó nap után ugrik. A nappal eltűnik és csak az éjszaka marad, egy darabig. A Nap nélkül a Hold sem bírja sokáig és a rá éhező farkas lihegve közeledik. Már nincs menekvés. Nincs b terv. Nincs semmi más, csak a halál. Vagyis csak lenne, mert a végét sosem várom meg, mindig felriadok a farkas lihegésére a leterített testem előtt.
Utálom ezt a fajta tehetetlenséget. Hogy egyáltalán nem vágytam erre a sorsfordító szerepre, mégis a mi halálunkkal következik be a Nagy csata. De még nem tartunk itt.
Az életem még koránt sem jár a vége felé, pedig nem is olyan régen még azt gondoltam, hogy elfogok pusztulni, bár nem a farkasok által. A Sol-al közös életünkben bekövetkezett egy olyan időszak, amikor ő úgy döntött, hogy elhagyja az istenek világát és Midgardba jön. Nem tartottam vissza őt, sokan cselekedtek már hozzá hasonlóan és azt gondoltam ez lesz neki a legjobb. Neki talán élete legszebb része volt a Midgardban töltött időszak, mert önfeledt boldog volt és ennél kívánni sem akarhattam volna neki többet. Csakhogy abban a pillanatban ahogy ő elhagyta a helyét és nekem kellett volna irányítanom mindent, amit azelőtt ketten tettünk, szépen apránként elkezdtem legyengülni. Tudom nagyon betegesen hangzik, de ha ő nem volt mellettem szabályosan rosszul éreztem magam és betegnek. Nagyon betegnek. Már nem én vezettem a Hold szekerét, hanem az vezetett engem egyik napról a másikra, amikor már csak arra voltam képes, hogy nekidőlve a karjaim támasszam és úgy vezessem a lovakat. Bár az már nem is igazán vezetés volt, csak gyönge tartás. Sápadt voltam és hideg, nem beszélve a hangulatomról, ami szintén borús volt s, reménytelen a sorsomat illetően. Ha Heimdallr nincs és nem hozza vissza Sol-t, hát biztosan, hogy idejekorán a farkasok eledele lettem volna.
Persze, hogy nem volt boldog amiért vissza kellett jönnie, nem kellett kimondania én magamtól is éreztem mennyire meghasadt a szíve. A jelenlétének köszönhetően hamar visszatért belém az „élet” és mintha nyoma se lett volna sanyarú sorsomnak úgy villogtam, mint egy újszülött csillag az égen. Az éjszakák se voltak már olyan fagyosak és a megújult erővel sikerült eltűnni a farkasok szeme elől. Legalábbis ezt gondoltuk. Sol megértette velem, hogy ő már nem képes rettegésben élni és vígan végezni a feladatát s, menekülni az üldözőinktől, békére vágyott, egy normális életre. Arra a normális életre, amit megélhettünk volna, mint a többi isten, hogyha nem veszik el tőlünk a lehetőséget. Én pedig nem akartam olyan lenni, mint a többiek. Nem akartam Sol és az álmai útjába állni, ezért beadtam a derekam és amikor elhatározta, hogy Midgardba akar menni, vele tartottam. Nélküle nem várt volna rám más, csak a pusztulás és akármennyire is nehéz bevallani én szeretek élni, függetlenül attól, hogy a halálomat már rég megjósolták.
Először egy kicsit tehetetlennek éreztem magam Midgardban, nem igazán találtam meg a saját helyemet, nem tudtam miként kellene viselkednem a midgardiakkal, de türelemmel és némi odafigyeléssel minden sikerült. A midgardiak elég egyszerűek. Őket kevés dolog érdekli és ami igen, az egy kis pénzzel könnyen megoldható. Neked pedig, mint istennek csak az a dolgod, hogy megpróbálsz hatni rájuk, ha hinni és bízni kezdenek benned, akkor már nyert ügyed van.
Egy éve történt, hogy Sol-al létrehoztunk egy lovardát az osloi Grünerløkka egyik hatalmas telkén, ami ott állt pusztán és kihasználatlanul egy olyan öregember kezében, aki már nem volt képes megbirkózni ekkora nagy feladattal. Így hát létrehoztunk egy kis csodát, egy menedéket Midgardban, ahol Sol és én is azzal foglalkozhattam, amivel igazán szerettem. A piszkos munka részét Sol-ra bíztam, én nem igazán éreztem magam alkalmasnak arra, hogy az embereket tanítsam, hát még szót érteni velük. Ezért azt teszem, amihez a legjobban értek. Megvédem őt és biztosítom a lehetőségét annak, hogy a lovarda fent maradjon és mindig legyen itt nyüzsgés. Jól gondolod, hogy akárcsak régen, most is Sol dicsőségét felhasználva „reklámozom” a lovardát a midgardiaknak. Azok, akik nála kezdenek el tanulni, olyanok, mint a csillagok, akiket az éjszakában az ő „szikráiból” formáltam. A csillagok azokat nyűgözték le, akik felpillantottak az égre és a szabadságra vágytak vagy az ismeretlen felé húzott a szívük, a valahová tartozás vágya felé. Valami ilyesmi történik akkor is, amikor az egyik közösségi médiára „véletlenül” felkerül egy poszt az egyik sikeres versenyről és versenyzőről, akit Sol készített fel. Mondanám, hogy az éjszakai égbolt reklámozása csak a kezdet volt és most sem fog ez másképpen lenni a lovardával kapcsolatban sem. De azt semmiképpen sem akarom, hogy ez akár olyanoknak is feltűnjőn akik szimatot foghatnak. Ezért vagyok óvatos, mert attól, hogy itt vagyunk a rémálmok nem szűntek meg.
Bár azt kell, hogy mondjam sikerült egész jó kis csapatott összeverbuválni itt, Sol mellett nem csak én vagyok és azok a gyerekek, akiknek a sorsáról megfogadtam, hogy gondoskodni fogok, hanem Lune és Ubbe is, a recepciósunk és az egyik lovász, aki Sol-nak segít. A „gyerekek”, akik már nem is olyan kicsik Bil és Hjúki nekem segítenek. Elég értelmesek és jobban szót értenek a fiatalokkal, mint én. Ami a számomra pont kapóra jön, mert megragadhatjuk az érdeklődésük lényegét és ezt kihasználva valami olyasmit nyújthatunk nekik amire vágynak, természetesen akkor hogyha az a lovaglással és lovakkal kapcsolatos. Egy hitetlent nem fogok tudni megtéríteni én sem, akármilyen isteni erőm is legyen. DE itt jön a csavar az egészben! Ha ennek a csodálatos kételkedőnek van egy kislánya, vagy kisfia, aki bolondul a pónikért, hát nagy meglepetésére nem akármilyen pónikra ültetheti fel a lányát, fiát! Az én lovaim, Skuggi (árnyék) és Skundi (sebesség)* itt Midgardban csodás kis pónik formájában trappolnak a kíváncsi kisgyerekek elé.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
 
Milo Elden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Frida Elden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott istenek ;;
-
Ugrás: