M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hans Solheim


Metanoia
Kiskép :
Hans Solheim Tumblr_pu5fg5GNH21yrzslpo7_250
Rendeltetésem :
Ygdrassil vagyok
play by :
faceless
Posztok száma :
136
User neve :
those three
Csoport :
vezetőség
Pontgyűjtő :
37
Lakhely :
behind you
Foglalkozás :
to help you
Előtörténet :
nine worlds
Keresem :
all gods and monsters
Kor :
1025


Metanoia
Elküldésének ideje — Szomb. Jún. 11, 2022 10:36 am
Hans Solheim
elátkozott
Heimdall
Heimdall a kilenc világ őrzője, vagy legalábbis istenként még az volt a feladata, hogy ezen világokat szemmel tartsa és szükség esetén megfújja a Böhömkürtöt, ezzel szólítva csatába az isteneket. Mivel ő egy Áz isten, igen kivételes képességei vannak: a szeme mindent lát, ami a kilenc világban történik, hallása olyan rendkívüli, hogy még a lehulló falevél hangját is képes meghallani és akár a jövőbe is betekintést nyerhet.
Erre azonban manapság, már nem sok halandó emlékszik, arról meg végképp fogalmuk sincs, hogy az Őrző köztük él már hosszú évek óta. Nem meglepő módon biztonságtechnikával foglalkozik, a cége igen jól teljesít a piacon, de ő azért szemmel tartja az isteneket és a világot, mert pontosan jól tudja, hogy a Ragnarök eljön, akkor pedig meg kell szólaltatnia a kürtöt. Vagy legalábbis, most még úgy emlékszik, hogy ez a feladata...


foglalt

play by
Jonathan Rhys Meyers
életkor
kortalan
foglalkozás
biztonságtechnikai cég tulajdonosa
a családom szerint
hűséges
az ellenségeim szerint
megtörhetetlen
szerintem
megbízható
gullveig • régi barát
Kapcsolatotok átível időkön és tereken. Hasonló képességekkel bírtok, mégsem feleslegessé teszitek, sokkal inkább kiegészítitek egymást. Előfordultak látomások, amelyeket Gullveig először veled osztott meg; mint például az Átokból látott foszlányok. Mire összeraktátok a képet, már túl késő volt, és azóta téged is elért a feledés árnyéka, de ez sem állíthat meg titeket abban, hogy közösen felvegyétek a harcot.

sol • bizalmas, vagy valami több?
Te voltál a bizalmasom, legjobb barátom, aztán eljöttél értem Midgardra, hogy vissza vigyél akaratom ellenére, akkor valami eltört kettőnk között. A lovad nálam van bértartásban, hetente többször látogatod, ezáltal engem is, legutóbb egy nap alakú nyaklánccal ajándékoztál meg. A falaim kezdenek lebomlani és helyét egy másik érzés veszi át. Még nem tudok az átkodról, ahogy arról sem, hogy feledékenységed okán engedsz az eddig elnyomott érzéseidnek.
Vissza az elejére Go down
 
Hans Solheim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hans Solheim
» Hans Solheim | Heimdallr
» Alton Solheim
» questions - Hans & Frida
» Shining gold - Hans & Frida

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Elátkozott canon karakterek ;;-
Ugrás: