M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Yelena Smolenskaya
2 posters


Sigurd Hemmingsen
Kiskép :
Yelena Smolenskaya 3WL9
Rendeltetésem :
Surtr és Rán fia vagyok
play by :
jack falahee
Posztok száma :
42
User neve :
benibigyó
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
journalist
Előtörténet :
they say blood is thicker than water
but I guess the blood is starting to wear thin

Keresem :
we're all looking for something,
something to be
Yelena Smolenskaya A8bc42f97f39129211dcc3647583adaa6273bf19


Sigurd Hemmingsen
Elküldésének ideje — Vas. Aug. 28, 2022 8:20 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Yelena V. Smolenskaya
Kiskép :
Yelena Smolenskaya Tumblr_pticiaHSe01v3pieu_540
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
emilia clarke
Posztok száma :
15
User neve :

Csoport :
mortals
Pontgyűjtő :
8
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
russian right hand
Előtörténet :
fire found a home in me
Keresem :
and you really think that we can get away with this?
Yelena Smolenskaya 1214460ca851266dd2ee6fb10e8dafa36315e0b8
Kor :
37


Yelena V. Smolenskaya
Elküldésének ideje — Vas. Aug. 28, 2022 5:33 pm
Yelena Vladimirovna Smolenskaya
halandók
az orosz maffia második embere
A családom szerint kegyetlen vagyok • Persze, nem vitatom, kegyetlenségként is el lehet könyvelni, ha az ember lánya megteszi, amit muszáj. Néha nem értem, miképpen olvashatják ezt a fejemre. Éppen az orosz maffia? A szervezet, amely emberöltők óta azon dolgozik, hogy a fogalommá alakuljanak és ha valaki kiejti a száján a betűkombinációt, mindenki megrettenjen pár kilométeres körzeten belül? Abszurdum.
Az ellenségeim szerint hideg vagyok • Amikor először meghallottam szárnyra kelni, hogy olyan hideg a szívem, hogy az északi sark táblái könyöröghetnének a receptért, azonnal jeges szőkére festettem a hajam. Csak nehogy csalódást okozzak valakinek!
Szerintem számító vagyok • Ami az életben maradás legmarkánsabb feltétele. Mindig tudom, tudnom kell, mint ki a következő lépése és én hogyan fogok belekerülni vagy kijönni a szituációkból. És az egész csapat. Több emberért vagyok felelős, mint bárki elképzelné, így a sakkmesterré válásom elkerülhetetlen volt.


play by
emilia clarke
életkor
35 év
foglalkozás
hivatalosan műkereskedő
a karakter
keresett
hirdető
fredrik dahl
fő karakterem
yelena
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Vaksötét, hó födte puha talaj és egy bagoly huhogása voltak a kísérőim a hideg, téli éjszakán. Na meg az édesapám, aki előtt ott térdelt anyám és az éppen nem szerelemtől megrészegültnek, hanem félelemben fürdőző szánalomgombócnak tűnő szeretője is. Azt hittem csupán mendemonda, hogy egy ember szemeinek csillogása vagy éppen villanása áthatolhat akár a legfeketébb éjszakán, de a nő pillantását elkapva mindent megértettem. Ilyenek egy igazi áruló íriszei: semmi konzekvencia nem volt benne, hiszen azt hinném, ha valaki árulásra adja a fejét legalább lesz benne annyi tartás, hogyha belebukik a tervébe tartani fogja magát a motivációihoz és a saját maga által kijelöl úton marad, de nem... remegett a teste, az izmai összevissza rángatózott a sírástól, a könnyeitől alig lehetett érteni, mit próbált kinyögni. Kérlek! Ne tegyétek! Eltűnök innen! Hagyjatok békén! Sajnálom! Nekem pedig hallva a szófoszlányokat ökölbe szorultak az ujjaim. Kérlek? Én is kértem, hogy ne tegyen hülyeséget! Ne tegyétek? Pont, ahogyan te nem árultad el a családodat, a férjedet, a gyermekeidet? Eltűnök innen! Megtehetted volna, ám neked szükséged volt a dicsőségre, ami a leigázásunk okozott volna. Hagyjatok békén? Ne aggódj, ezután senki sem fog foglalkozni veled. Sajnálom? Én is, hogy te hoztál a világra.
Papa meghúzta a ravaszt, de előtte még megtisztelt egy tizedmásodpercig tartó rám nézéssel. Mintha az engedélyemet kérte volna, pedig tudta, hogy nincs ellenvetésem a büntetés ellen. Aki a család ellen vétett, abban nem lehetett többé megbízni és nem lehetett vállalni annak a kockázatát, hogy ismételten megszorongasson minket. Talán azt hitte, nem szerettem, nem kötődtem anyámhoz, ami nem volt igaz: emlékeztem a mindkettőnk szórakoztatására készült hajfonatokra, a finom ebédekre és közös vacsorákra, a kirándulásokra, amikre együtt csináltuk a szendvicseket és a szomorúságára, mikor apa végül mégsem jelent meg, mert dolga volt. Ugyanakkor felrémlett bennem a nap, mikor egyetlen szó nélkül eltűnt otthonról és a következő róla hallott hír arról szólt, hogy be akarta dobni a családot a farkasok közé. Az volt a búcsúajándéka, hogy kihirdette a halálos ítéletünket és soha nem magyarázta meg, miért. Hátrahagyott a bátyámmal együtt és el akarta venni tőlünk papát is, aki önmagát meghazudtolva, másik fokozatba kapcsolva kezdett törődni velünk: ezért amikor Ivana Smolenskaya fejébe golyó repült és szeretője élettelen testére dőlt, én voltam, aki felemelte a földről a benzines kannát és lelocsolva a tetemeket rájuk dobtam az égő gyufát.

***

Zúgott a fülem, a kis idegesítő zaj segített a magamhoz térésben. A fejemet mintha satuba préselték volna, a szemhéjaim nehezek voltak, alig bírtam beengedni a fényt. Nekidöntöttem magam az első falszerűnek tűnő támasztékhoz, ami rezgett alattam és túlságosan hideg volt ahhoz, hogy egy épületé legyen. Mozgásban voltunk, egyenletes, jellegzetes zaj ütötte meg a fülemet, ami jelezte, hogy kocsiban ültem. A hűs üveg kissé kijózanított, nyeltem egy nagyot és bár hosszú évek óta tréningeztem magam arra, hogy a pulzusom egyetlen helyzetben se emelkedjen meg, most nagyobbat dobbant a szívem. Jobbra fordítottam a fejem és egy kétajtós szekrényt megszégyenítő figura meredt rám. Meglepődött. Nem lett volna szabad még felébrednem, ahogy kifejezte.
- Ezt most... nagyon elcsesztétek. - Lehetőségeimhez képest széles mosoly húzódott az arcomra. Dimitriy arca jelent meg a képzeletemben és már láttam is magam előtt, ahogy ezek a szerencsétlenek porrá fognak sorvadni a kezei között. Ha ma este nem jelenek meg a vacsorán és a telefonomat sem veszem fel, eljön értem. Ebben nem kételkedtem annak ellenére sem, hogy ugyan nem beszél róla, de érzem, hogy mostanában orrol rám, mivel nyilvánvalóan nem tetszik neki papa belém fektetett bizalma és inkább tenyészkancaként látna szívesebben, mint papa tanácsadójaként. De csak azért, hogy ő jól érezze magát, nem fogok lemondani egy ilyen felelősségteljes szerepről.
A korlátozottságom végett én magam aktuálisan csak annyit tettem, hogy a lábaimmal szekrény-barátom felé rúgtam, de én kicsi voltam, az autó pedig kifejezettem nagy, arról nem is beszélve, hogy realizáltam a lábaim és kezeim összekötözöttségét is. Úgy döntöttem, nem hozom magamat kínos helyzetbe a kapálózással, hanem méltóságteljesen viseltem, ahogyan az oldalamba injekciós tű fúródott. Újabb adag nyugtatót kaptam, arra viszont még volt erőm, hogy elgondolkozzak azon, kik lehetnek ezek? Ismételten lehunyódott szemeim előtt a testvérem vonásai lecserélődtek és visszaemlékeztem, ahogy ez mellettem ülő vadállat egészen egyszerűen az utcáról behúzott egy sikátorba és mire észhez tértem lekavart egy pofont és belém szúrta a kiskedvencként magánál tartott tűt. Aztán megjelent egy másik személy is. Fekete, göndör fürtök, széles vállak, sötét szemek... ó, Fredrik! Ezt még megkeserülöd. Pedig egy fél pillanatra elhittem, hogy mégsem vagy akkora szemétláda, ahogyan azt Dimitriy mondta.
Vissza az elejére Go down
 
Yelena Smolenskaya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» fredrik & yelena // is this just a joke, right?
» Nadezhda Vladimirovna Smolenskaya
» Ivana Igorovna Smolenskaya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Elesett harcosok ;;-
Ugrás: