M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


darius & atla
2 posters


Atla Estrith Hedeby
Kiskép :
darius & atla 055cc71011f7909242a53017b2b7130edb6c870f
Rendeltetésem :
Freyja vagyok
play by :
ester expósito
Posztok száma :
36
User neve :
szuszu
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
modell, celeb
Előtörténet :
I am not a woman, I'm a god
I am not a martyr, I'm a problem
I am not a legend, I'm a fraud
Keresem :
darius & atla Idriselba-actor

'cause you're the reason
I believe in fate,
you're my paradise
And I'll do anything
to be your love or
be your sacrifice

darius & atla C4d9c5d73e42fdb6833cb012c437f7d8b8b57b9e


Atla Estrith Hedeby
Elküldésének ideje — Szomb. Szept. 17, 2022 10:21 pm
darius & atla
I get dirty thoughts about you


Talán még sem lesz ez akkora pofára esés. Vagy nagyon bénanak kell lennem annyi megélt élet után, hogy innen rontsam el, és rám csukd az ajtót. Elég jó okom van, hogy így gondoljam, különben nem állnál egy szál törölközőben a szobám ajtajában. És basszus, de rohadtul jól nézel ki - bár ezt képtelen lennék kimondani, mert egyszerűen elakad a szavam a látványodtól, neked meg látom mennyire tetszik, ahogyan reagálok. Le sem tagadhatnád azzal a szívdöglesztő mosollyal az arcodon, amivel eddig még nem is találkoztam, és ami miatt muszáj felkelnem az ágyról, hogy közelebb sétáljak hozzád. A kérdésemre kérdéssel felelsz, én meg csak megnyalom az ajkaimat, még mielőtt ismét ráharapnék az alsóra, ezúttal már sokkal szándékosabban, mint korábban. A tekintetemben ott ül a válasz is: igen! Ki se kell mondanom, mert annyira nyilvánvalóan ott lebeg kettőnk között ez az egy szó, sőt nem csak lebeg, vibrál. Ennek ellenére erőt veszek magamon, és még egy kicsit tovább húzom az idegeidet és az időt is. – És most? – kérdezek vissza, amikor azt feleled, türelmes szoktál lenni, mert most úgy tűnik csak egy egészen pici tart vissza mindkettőnket a másiktól, és nagyon kíváncsi vagyok arra, melyikünknél szakad el a cérna előbb.

Érzem magamon a tekintetedet, miközben a fürdő felé igyekezve vetkőzni kezdek. Hallom a lépteidet is, mégsem fordulok vissza, nem hívlak be, pedig tudom, hogy ott állsz egy hosszú pillanatig az ajtó előtt és talán rám vársz, talán hezitálsz. Belépek a zuhanyba, és Te továbbra sem jössz, így aztán kapkodva fürdök meg, mert felmerül bennem a lehetőség, hogy talán le akarsz lépni, márpedig legalább annyit elvárok, hogy a szemembe mondd, hogy nem, ha ez a döntésed. És azért is sietek, mert nem tudok lassabb lenni. Nagyon hosszú ideje nem éreztem olyan izgalmat, mint most, hogy itt vagy, és ha maradsz, tudni akarom milyen, amikor hozzám simulsz.

Talán mégis pofára esés lesz, mert ahogy törölközőt csavarok magam köré, és elindulok a hálóba, Te nem vagy ott. Ennek ellenére tudom, hogy még az otthonomban vagy. Kibontom a hajamat, a nedves bőrömhöz tapadnak a tincsek, és éppen hátrább lépnék egyet, hogy visszafordulva a vendégszobába induljak, amikor is megszólalsz mögöttem. – Reméltem, hogy tényleg megvársz – beszívom az alsó ajkamat, a vér dobolni kezd a fülemben, és már nincs távolság közöttünk, a kezed a derekamon, a pillantásomat a tiédbe fúrom és hagyom magamat a falhoz szorítani. Szétnyílnak az ajkaim és kiszárad a szám, ahogy a nyakamhoz hajolsz, és beszívod a levegőt. Önkénytelenül döntöm el a fejemet, hogy jobban hozzám férhess, és nem bírom visszatartani a kis sóhajt, ami kiszakad belőlem a közelségedtől. – Engem nem érdekel, hogy szabad-e – duruzsolom vissza a válladnak, miközben remegés fut végig a testemen, amit nyilván érzel, hiszen az ujjaid még a derekamon pihennek. Bár nem sokáig, mert aztán az arcomat érinted, az ajkaimat, én pedig egy ponton a számba veszem a hüvelykujjadat, miközben a tekintetem még mindig a tiédet követi. A tenyerem az csuklódra és a kézfejedre simul, miközben a fogaim óvatosan, de határozottan érintik az ujjad bőrét, nem titkolt célom, hogy erről az egészről másra asszociálj. A szavaidat hallva, mosolyogva húzódom el tőled - már amennyire ez lehetséges ebben a helyzetben. – Ugyanazt, amit Te velem – a hangom alig több suttogásnál, és mivel már úgyis eldőlt minden, teljes egészében felkínálom magamat: egy mozdulattal szétbontom a rajtam lévő törölközőt, amely puhán a földre hullik, így teljesen meztelenné válok előtted. Hagyok neked néhány pillanatot, de nem túl sokat, terveim szerint lesz még időd pontosan felmérni a testem minden részletét, az ujjaim végigsimítanak a vállaidon, a tarkódra siklanak, magamhoz húzlak, hogy puhán, érzékien csókoljalak meg. Az ajkaidat érintve ismét kiszökik belőlem az az elégedett kis nyögés, amit akkor hallattam, amikor megláttalak zuhanyzás után.



Vissza az elejére Go down
Darius Washington
Kiskép :
darius & atla VR1ZYq5
Rendeltetésem :
-
play by :
idris elba
Posztok száma :
5
User neve :
l.
Csoport :
human
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
ceo & bodyguard
Előtörténet :
virtue has a veil,
vice a mask

Keresem :
don’t try to understand me
with your logic,
feel me with your soul
darius & atla C8ca744b8338c7890f86f9e4d7c6ddc4de5fd42e
Kor :
48


Darius Washington
Elküldésének ideje — Szomb. Szept. 17, 2022 6:26 pm

Atla Estrith Hedeby felhasználónak tetszik ez a poszt.


Okosabbnak kellene lennem. Sokkal okosabbnak, de mintha beszippantott volna egy spirál, ami azzal a kibaszott ajakharapdálással kezdődött a kocsiban, és csak egyre rosszabb lesz attól kezdve, hogy meglátom Atlát abban a pántos felsőben. A legrosszabb pedig nem is az, hogy alaposan megnézem a tökéletes vonalakat - ki ne nézné meg, ha lehetősége adódik rá? -, hanem az, hogy amikor némi fáziskéssel a szemeibe pillantok, azokban nem rendreutasítás ül, hanem valami egészen más csillog. Valami olyasmi, amitől kedvem lenne fél kézzel a tarkója mögé nyúlni és átvenni az irányítást a további történések felett, de ezen a ponton még van önuralmam. Még.
Ez az önuralom aztán lassan foszladozni kezd, de az igazán erős szálak akkor szakadnak el benne, amikor a szemei megint túl árulkodóak, és én biztosan tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki nem az alvásra gondolt az ágyba kerüléssel kapcsolatban. De még ezen a ponton is tartom magam. Még mindig nem húzom vissza a fürdőszobaajtóból, mikor a törölköző behozása után távozni készül rajta.
Abban viszont nem tud megakadályozni, hogy zuhanyzás után megkeressem őt a lakásban. Ha már úgy nézett rám azokkal a gyönyörű szemekkel, akkor látni akarom, milyenné válik a tekintete, amikor nem ő veszi le rólam a zakót gondolatban, hanem tényleg nincs rajtam. Nehéz eldönteni, hogy ironikus vagy épp sorsszerű, hogy a hálószobájában találom meg, de ezen a ponton már az sem tart vissza, ha előbbi az igaz. Az ágyon ülve fordul felém, és ahogy végigmér, még azok a kibaszottul puhának tűnő ajkak is elnyílnak. Már ettől lassú mosoly költözik az arcomra, de amikor kicsúszik a száján az elégedett kis hümmögés, kis híján felmordulok, mert mindennél erőteljesebbé válik a késztetést, hogy ezt a kis hangocskát még tovább fokozzam.
– Így várjalak meg? – kérdezek vissza egy kicsit elmélyült hangom, pillantásommal sötéten, mégis élesen figyelve a felém közeledő lépteket, és azok tulajdonosát. Érzem, hogy minden múló másodperccel egyre többet veszítek az önuralmamból, és ezen nem segít, hogy újra és újra végignéz rajtam, pontosan olyan kíváncsi éhséggel, mint amit én is érzek. És ami, ha nem vigyázok, hamarosan a törölköző alatt is látszani fog.
– Egy darabig elég türelmes szoktam lenni... – mormogom el neki a választ ugyanolyan kétértelműen, mint ahogy ő feltette a kérdését.
Nem veszem le róla a szemeimet - nem is tudnám -, de amikor eltipeg mellettem, már ökölbe kell szorítanom a kezeimet, hogy ne nyúljak utána. Nem mozdulok meg, csak a fejemet fordítom utána, élesen figyelve minden mozdulatát, mintha csak vadászaton lennék, csakhogy a préda most különösen értékes. Amikor a felsője aljához nyúl, szinte az összes izom várakozón feszül meg a testemben, és ahogy lehúzza magáról a ruhadarabot, halkan fújtatok egyet. Ujjaim az ajtófélfára feszülnek, a fa szinte elroppan a markom alatt, mintha azzal fognám vissza magam, miközben a kecses, meztelen hátat figyelem. Amint eltűnik a fürdőszoba ajtaja mögött, két lépéssel teszem meg addig a távolságot, de az ajtó előtt mégis lecövekelek.
Mit csinálsz, baszd meg?! Összeszorított állkapoccsal próbálom észhez téríteni magam, a józan gondolatok és érzések utolsó foszlányába kapaszkodva. Nem tudom, mi vesz rá, hogy el tudjak hátrálni az ajtótól, pláne hogyan jutok be a vendégszobába, de az biztos, hogy a józan eszem utolsó szikrája az egyetlen kiútra sarkall: menekülésre. Gyáva dolog, de néha kifejezetten hasznos, és most különösen az lenne, ha nem akarom A) beverni a falat, B) elkövetni egy kibaszott nagy hibát. Egy kibaszott nagy és kibaszott csábító hibát. Újra ökölbe szorul a kezem, de mielőtt még elhatározhatnám magam az öltözés és az azonnali lelépés mellett, már hallom is, hogy megszűnik a vízcsobogás.
Mozdulatlanul, sötét árnyékként állok a szobában és nézem végig, hogyan lépdel el Atla az ajtó előtt az ő szobája felé tartva. Tökéletes rálátásom nyílik a nagyon rövid törölközőre, és a pillanatra, amikor a haja a vállaira omlik. A döntésem pedig megszületik - vagy inkább megtörik az ösztöneim alatt. Csendes, de hosszú léptekkel követem, aztán úgy állok meg a szobája ajtajában, hogy szándékosan elzárom az egészet, mintha csak azt akarnám üzenni neki, hogy ha ezt folytatjuk, innen nincs kiút - legfeljebb ha én akarom. Talán egy kicsit azt remélem, hogy megijed tőlem, mert az bőven elég vágyölő hatást generálna.
– Keresel valamit? – szólítom meg halk hangon. A pillantásom most még élesebb, de a szemeim nem rejtik el előle, mi jár most a fejemben; és ha nem látok rajta félelmet, én sem fogom tovább rejtegetni előle.
Egyelőre nem mozdulok meg, csak figyelem őt, de ha ismét felém lép, vagy csak bármilyen kihívó szót hallat, csábító mozdulatot tesz, addig tartott az önuralmam maradéka. Ha kell, egy lépéssel átszelem a köztünk maradó távolságot, de ha már előttem van, csak megragadom a derekát, majd fordítok rajta egy kicsit, hogy a következő lépéseim már a fal felé tereljék. Nem vagyok durva vagy erőszakos, de kellő határozottsággal szorítom be a fal és közém. Szabad kezemmel megtámaszkodok a feje mellett a falon, aztán lehajolok hozzá, hogy a füle mellett magamba szívhassam az édes illatát.
– Nem szabadna ezt csinálnunk, ugye tudod? – mormogom a füle mellett. A derekán nyugvó tenyerem feljebb emelem, most engedve az előző késztetésnek simítom meg az ujjaimmal álla szép, kecses ívét, mielőtt hüvelykujjammal megérinteném az ajkát, amit állandóan harapdált előttem. Még puhább is, mint amilyennek elképzeltem. – Fogalmad sincs, mit művelsz velem – súgom kissé rekedt hangon, az önuralmam utolsó morzsáit rugdosva a földön.

 

For too long, I dream of you
all that you do
I watch you float on

 
Vissza az elejére Go down
Atla Estrith Hedeby
Kiskép :
darius & atla 055cc71011f7909242a53017b2b7130edb6c870f
Rendeltetésem :
Freyja vagyok
play by :
ester expósito
Posztok száma :
36
User neve :
szuszu
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
modell, celeb
Előtörténet :
I am not a woman, I'm a god
I am not a martyr, I'm a problem
I am not a legend, I'm a fraud
Keresem :
darius & atla Idriselba-actor

'cause you're the reason
I believe in fate,
you're my paradise
And I'll do anything
to be your love or
be your sacrifice

darius & atla C4d9c5d73e42fdb6833cb012c437f7d8b8b57b9e


Atla Estrith Hedeby
Elküldésének ideje — Vas. Szept. 11, 2022 4:47 pm

Darius Washington felhasználónak tetszik ez a poszt.

darius & atla
I get dirty thoughts about you


Valószínűleg az agyam egy eldugott kis szegletében tisztában vagyok azzal, mennyire ostoba ötlet meghívni téged a lakásomba, mennyire nem kellene belekavarnom a munka kapcsolatunkba, és mennyire idióta gondolat, hogy hasonlóan fogsz reagálni, mint én rád. Előre látom magamat, mekkora pofára esés lesz számomra az egész éjszaka - természetesen ez a helyes, tehát nem fogom így megélni… - és aztán reggel majd szépen hazamész és minden megy tovább a normális kerékvágásban. A londoni út meg csak egy londoni út lesz, semmi több. Csak tudnám, miért vagyok ilyen rettenetesen izgatott, amíg várom, hogy visszaérj. Úgy érzem magamat, mint sok-sok korszakkal ezelőtt gyermekként: kíváncsi vagyok rád, meg akarom ismerni a kettőnk között húzódó fonál mibenlétét, amiről persze semmit sem tudhatsz. De nem is baj, őrültnek hinnél, ha előhozakodnék a valódi kilétemmel.

Látom a pillantásodat, ahogy lejjebb szalad a szemeimnél, amint kinyitom neked az ajtót. Mástól illetlenségnek könyvelném el, de tőled Darius… azt kezdem mantrázni magamban, hogy nem ugrohatok rád, pedig őszintén szólva nagyon szívesen megtenném, amikor így nézel rám. Még jó, hogy levettem a pulóveremet, mert most hirtelen rettenetesen melegem lett. A zuhanyzás után, mint utolsó ajánlat nagyon szívesen hozzátennék mást is, ami összefüggésbe hozható volna az ággyal, a kanapéval, vagy akár a konyhapulttal is, de inkább csak csendben maradok, és hagyom, hogy lepakolj, én pedig előhúzok neked egy törölközőt az egyik szekrényből, majd magadra hagylak a fürdőszobában. Ami amúgy egy meglepően nehéz feladat… éppen úgy, ahogyan a fenekemen maradni a hálószobában. Ebben mondjuk a kis szőrgombóc próbál segíteni, de folyton elkalandoznak a gondolataim, és olyan könnyű a fáradtságra fogni az egészet, pedig igazából miattad van, mert tényleg megnéznélek egy szál…

Éppenséggel lehet jobban jártam volna, ha a kanapén várlak meg, nem a hálóban, talán kisebb lett volna a meglepettségem, mert amikor megjelensz az ajtóban és feléd fordulok, rájövök, hogy a kívánság, ami csak átfutott az agyamon, valóra vált, és Te ott állsz a törölközővel a derekadon, a sötét mellkasodon még néhány vízcsepp csillog, és nekem rendesen elakad a szavam ettől. Talán még az ajkaim is elnyílnak egymástól, bár ebben nem vagyok teljesen biztos, mert kell néhány pillanat, amíg feldolgozom a látványodat teljesen. – Mmhhhmmm – elégedett hangocska szalad ki belőlem, mert a hangom még nem talált vissza hozzám. Izgatott mosoly kúszik az arcomra, miközben felállok az ágyról, és feléd lépkedek, sokadjára is végigfuttatom a pillantásomat rajtad. – Így vársz meg? – a hangom egészen halkan csendül fel, karcosan, soha eddig nem viselkedtem veled ennyire kihívóan, de most más a helyzet. Meztelenül állsz előttem, és akár le is húzhatnám rólad a törölközőt, hogy lássam, hová vezetnek a hasfalad kockái. Bele harapok az alsó ajkamba a gondolattól. Megtámaszkodom az ajtófélfánál, így alig egy karnyújtásnyira vagyok csak tőled, és felpillantok rád, mert magassarkú nélkül azért jó néhány centivel alacsonyabb vagyok nálad.

– Mennyire vagy türelmetlen? – a kérdés, még ha nem is tűnik úgy, egyértelmű: arra vagyok kíváncsi, mennyire gyorsan akarsz? Mert a világos, hogy amikor úgy néztél rám, hogy attól elgyengültek a térdeim, nagyon is valós volt, és nem csak én képzelődtem. Azonban akárhogy is válaszolsz - hacsak nem ragadsz meg - végül elindulok a fürdőszoba felé, nem hagyva kétséget afelől, hogy tetszett a látvány és viszonozva ezt, kibújok a toppomból útközben, így a meztelen hátamat láthatod, mielőtt behajtom a fürdő ajtaját. Szándékosan nem csukom be, ha akarsz bejöhetsz. Ám ha egyedül hagysz, igyekszem én is gyorsan végezni. Felfogom a hajamat egy kissé hanyag kontyba, aztán beállok a zuhany alá, és talán életem leggyorsabb fürdését oldom meg, hogy aztán magamra tekerjek egy törölközőt. Ami éppen csak eltakarja a fenekemet, amikor kisétálok a fürdőből, közben pedig a hajamat bontom ki és téged kereslek, bár őszintén remélem, hogy a hálóban maradtál.



Vissza az elejére Go down
Darius Washington
Kiskép :
darius & atla VR1ZYq5
Rendeltetésem :
-
play by :
idris elba
Posztok száma :
5
User neve :
l.
Csoport :
human
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
ceo & bodyguard
Előtörténet :
virtue has a veil,
vice a mask

Keresem :
don’t try to understand me
with your logic,
feel me with your soul
darius & atla C8ca744b8338c7890f86f9e4d7c6ddc4de5fd42e
Kor :
48


Darius Washington
Elküldésének ideje — Csüt. Szept. 01, 2022 9:27 pm

Atla Estrith Hedeby felhasználónak tetszik ez a poszt.


Az autóban történt nem csekély malőrt követően biztosan tudom, hogy a lehető legbölcsebb döntés az lesz, ha nem időzök el Atla lakásán sem hosszabb, sem rövidebb időre. Csak és kizárólag addig, míg beviszem a holmijait, egyetlen másodperccel sem tovább. Nem iszok meg egy pohár vizet, nem megyek el a mosdóba, nincs udvarias körbevezetés, pláne nem bájcsevej, ami ne adj' isten egy újabb ujj- és szájharapdáláshoz vezethet.
Éppen ezért, ha hinnék abban a bizonyos istenben, biztos lennék benne, hogy ő szórakozik velem, amikor a lakás ajtajához érve olyasmit hallok odabentről, amit nagyon nem kellene. Mondjuk, még ha így is van, akkor most is - mint eddig mindig - emberére talált, ugyanis ha valamit, hát a munkámat kibaszottul komolyan szoktam venni, és nem most fogom elkezdeni ennek az ellenkezőjét. Még akkor sem, ha Atla rohadtul veszélyes rám nézve - ez csak önuralom kérdése, a testi épsége viszont most tényleg rajtam múlik.
Szerencsére bebizonyosodik, hogy igaza volt a macskájával kapcsolatban, de valahogy nehéz kivernem a fejemből a félelem villanását, amit a szemeiben láttam, amikor kinyitotta az ajtót. Vagy talán csak erre fogom, hogy miután végigjártuk a lakást, és senkit nem találtunk odabent, mégis inkább maradni akarok. Ezen szándékomat vele is közlöm, míg a lábammal kissé odébb kotrom a váza maradványait, hogy véletlenül se léphessen bele mögöttem, a fegyveremet pedig visszasüllyesztem a tokba. A mosolyát igyekszem a megkönnyebbülés örömének tulajdonítani, semmi másnak, ahogy a vidámságát is, amikor mintha arra akarna utalni, hogy túlságosan is szigorú szabályokat vezetek be azzal, hogy zárja be az ajtót. Lehet, hogy ebben egyébként igaza is van, de legfeljebb annyiban adom meg neki a győzelmet, hogy megjelenik a szám sarkában egy kis mosoly; az utasításból nem engedek, és meg is állok odakint a folyosón egy pillanatra. Amikor hallom a zár kattanását, elégedetten mosolyodom el újra és megyek le az autóhoz a táskámért.

Mire újra felfelé haladok a lifttel, magamban már ezerszer elátkoztam a döntésemet a maradásról, de már nem vagyok hajlandó visszatáncolni. Szinte hallom a fejemben visszhangozni Andy önelégült röhögését. You fucked up, big time, Mal, mondta volna; de ő sem engedte volna, hogy ne szálljak be a liftbe. Különösen akkor nem, amikor meglátta volna, amit én: Atlát a feltáruló ajtó mögött, pulóver nélkül, pántos felsőben. A franc se gondolta volna, hogy egyszer még azt fogom mondani, izgató lehet egy pántos top, vagy jótékony egy pulóver, de úgy tűnik, ma este sok mindent meg kell kérdőjeleznem magamban.
Ellenállok a kísértésnek, hogy megköszörüljem a torkomat, inkább elszakítom a tekintetem a kibaszottul tökéletes vonalairól, hogy beljebb sétálhassak. Megengedek magamnak egy kis féloldalas mosolyt az egyébként jogos megállapítás hallatán, miközben a táskával besétálok a - valóban felfedezett - vendégszobába - nem kell titkosügynöknek lenni ahhoz, hogy meg tudja állapítani az ember, melyik szoba van rendszeres használatban -, letéve azt a padlóra. Az ajánlatai hallatán lenne még egy dolog, ami eszembe jut, de persze előbb döglenék meg, mint hogy ezt most kerek-perec kimondjam neki. Még akkor is, ha sikerül rajtakapnom, hogy a fürdés emlegetésére nem az arcomat nézi.
– Egy zuhany jól esne a repülőút után – válaszolom, mert bár először egy pohár vízre szavaztam volna, a pillantása meggyőzött az ellenkezőjéről. Talán szeretem kísérteni a sorsot. – Gyors leszek, hogy utána minél hamarabb ágyba kerülhess – teszem hozzá, bár rohadtul nem kellene egy mondatban emlegetnem őt és az ágyakat.
Jó lesz, ha féket teszel magadra, baszdmeg, próbálom észnél tartani magam. Nehéz eldönteni, hogy ő van-e rá ennyire rohadtul őrjítő hatással, vagy a helyzet, hogy most úgy kell visszafognom magam, mint szinte soha, esetleg egyszerűen csak én is rohadt fáradt vagyok... de felesleges az okokon feszülni. Nem keverem a munkát a magánélettel. Pont.
Valószínűleg ezért is nehéz megmagyarázni, hogy miért nem nyúlok a táskámba ruhákért, amikor végül megkapom a törölközőt. Megtehetném, hogy beviszek magammal alsót és pólót, de nem tudom kiverni a fejemből azt a pillantást sem, ahogy az előbb nézett rám, szóval megelégszem a törölközővel, a táskámból pedig csak a tusfürdőm és fogkefe kerül elő.
A fürdőben valóban gyors vagyok és hatékony, az ilyesmi megmarad az emberben, így alig tíz perc alatt végzek mindennel, hogy aztán a törölközőt a derekam köré tekerve lépjek ki onnan. A hajamat csak áttöröltem, így még enyhén nedvesen csillan a lámpák fényében, míg megkeresem Atlát - vigyázva a macskára, hogy rá ne lépjek, ha a környéken császkál valahol. És igen: megtehettem volna, hogy felöltözök, mielőtt megkeresem a nőt, de nem tettem meg. Ha már egyszer kíváncsinak tűnt...
– Megvárlak, míg te is végzel – szólalok meg, amikor rábukkantam. A nyelvemen van, hogy hozzátegyem: az alvással, de az már túl magyarázkodónak hatna, elvégre mi mással várnám meg?

 

For too long, I dream of you
all that you do
I watch you float on

 
Vissza az elejére Go down
Atla Estrith Hedeby
Kiskép :
darius & atla 055cc71011f7909242a53017b2b7130edb6c870f
Rendeltetésem :
Freyja vagyok
play by :
ester expósito
Posztok száma :
36
User neve :
szuszu
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
modell, celeb
Előtörténet :
I am not a woman, I'm a god
I am not a martyr, I'm a problem
I am not a legend, I'm a fraud
Keresem :
darius & atla Idriselba-actor

'cause you're the reason
I believe in fate,
you're my paradise
And I'll do anything
to be your love or
be your sacrifice

darius & atla C4d9c5d73e42fdb6833cb012c437f7d8b8b57b9e


Atla Estrith Hedeby
Elküldésének ideje — Szer. Aug. 24, 2022 3:30 pm

Darius Washington felhasználónak tetszik ez a poszt.

darius & atla
I get dirty thoughts about you


Könnyű lenne azt mondanom, nem érdekelsz, de az a baj, hogy valószínűleg ordít rólam, hogy ez mekkora hazugság. Nem mintha szokásom lenne akárkivel akármilyen kapcsolatba bonyolódni. Biztos vagyok benne, hogy egy üresfejű libának hittél, amikor leszerződtünk, és meg voltál győződve arról, hogy semmi máshoz nem értek, csak az instafotók gyártásához. Én pedig azon kívül, hogy egy marcona hegyomlásnak hittelek, akivel nem lesz miről beszélnem, sok jót nem néztem ki belőled. Milyen szerencse, hogy szemmel láthatóan mindketten kellemes csalódás vagyunk a másik számára. Mert csak így tudom értelmezni azt, ahogyan - a vezetéshez képest -, hosszan elidőzik a tekinteted rajtam, miközben éppen önkénytelenül az ujjamat harapdálom. Remélem tudod, hogy tök hülyének érzem magam ilyenkor, mert annyira nem jellemző rám… és ha nem így néznél, valószínűleg el is szégyellném magamat, de így egészen más a helyzet. Egy pillanatra azért kibámulok az ablakon az elsuhanó sötétségbe, mert egészen zavarba hoz, ahogyan a számat figyelted, meg az is, ahogyan alig hallhatóan sóhajtasz egyet.

Amilyen gyorsan eltelt számomra a lakásomig az autóút, olyan rettenetesen lassúnak érzem a liftet, szóval az idő relativitása valós dolog, még egy istennő számára is… Tudod, nagyon régen nem éreztem ilyesmit, nagyon rég nem izgultam férfitársaságban, de veled, minél több ideje ismerlek Darius, annál “szörnyűbb” a helyzet. És valahol bár elszomorít, hogy elutasítottad a vendégszobámat, aztán meg is könnyebbülök, mert nem tudom, mi lenne a vége annak, ha itt aludnál nálam. Elvégre nekem dolgozol… de akkor sem tudom kiverni a fejemből azt a puha, mély sóhajodat. Bassza meg…

Még jó, hogy velem vagy, amikor kinyitom a lakás ajtaját. Nagyon magabiztosan állítom, hogy biztos a macskám volt a ludas, de azért a kimerültség azonnal bekapcsol mindenféle hülyeséget az agyamban. Régen, erőm teljében nem voltam rászorulva senkire sem, ám most, gyenge halandó testben, a követőimet elvesztve, azért igencsak örülök, hogy fogadtam testőrt, és hogy éppen Te lettél az. Így aztán hagyom is, hogy magad mögé utasíts és körbenézz a lakásomban. A nappali padlóján aztán ott az “áldozat”: az egyik váza maradványai, a kanapé alatt meg is találom a tettest. A szürke macskám saját magát rémítette halálra, és nagyon hálásan bújik elő, hogy aztán a mellkasomhoz nyomja a fejét. Ezt leszámítva a lakás üres, ami jó hír. De messze nem annyira dob fel, mint a következő szavaid. – Jól van – bólintok mosolyogva, miközben elengedem a szőrös kis lakótársamat, amíg Te behordod a csomagjaimat. – Igenis, uram – a túlféltésed azért erősen megjelentkezik, amikor azt mondod, zárjam be az ajtót és csak neked nyissam ki. A hangom nevetősen cseng, és a szám szélén is ott bujkál a vigyor, de azért megteszem, amit kérsz, és ráfordítom a belső biztonsági zárat, amikor elindulsz a kocsihoz.

Amíg vissza nem érsz, feltakarítom az üvegcserepeket, és enni- és innivalót adok a macskámnak, akire persze vigyáztak eddig, anyám többször átjött hozzá. A pulcsimtól megszabadulok időközben, így csak egy spagetti pántos top marad felül rajtam, mire visszaérsz. Amikor pedig kopogsz, szélesre tárom az ajtót előtted, hogy beljebb jöhess. – Körbevezetésre már nincs szükséged, úgyhogy érezd magad otthon – mondom, miközben bezárom ismét az ajtót. – Kérsz valamit inni vagy enni? Vagy ha lezuhanyoznál, menj csak nyugodtan, mindjárt hozok neked törölközőt – a zuhanyzást említve azért akaratlanul is leszalad a pillantásom az arcodról, mert igazán megnéznélek egy szál törcsiben.



Vissza az elejére Go down
Darius Washington
Kiskép :
darius & atla VR1ZYq5
Rendeltetésem :
-
play by :
idris elba
Posztok száma :
5
User neve :
l.
Csoport :
human
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
ceo & bodyguard
Előtörténet :
virtue has a veil,
vice a mask

Keresem :
don’t try to understand me
with your logic,
feel me with your soul
darius & atla C8ca744b8338c7890f86f9e4d7c6ddc4de5fd42e
Kor :
48


Darius Washington
Elküldésének ideje — Szer. Aug. 24, 2022 2:19 pm

Atla Estrith Hedeby felhasználónak tetszik ez a poszt.


Örülök, hogy nem megyünk bele abba a bizonyos rosszabba. Talán meg már nem lepődök ezen - Atla bizonyította már, hogy nem célja mások életében kéretlenül kutakodni -, azért mégiscsak érdekesnek találom. Ha valaki szinte kirakatként éli a saját életét, az ember azt hinné, ugyanilyen természetességgel üti bele az orrát mások dolgába is, de én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, sőt. Újabb üdítő változatosság, ami cáfolja az előítéleteket.
Amikor a fáradtságára apellálok, ő pedig tagadással válaszol, felé fordítom a fejem néhány pillanatra. Kétkedő mosollyal vonom fel a szemöldökömet, egyértelműen megkérdőjelezve az állítását, de amikor már a fáradtságot is egyértelműen letagadná, ő sem bírja ki nevetés nélkül. Megengedek magamnak is egy rövid nevetést és megrázom a fejem.
– Akkor én egy egészen picit biztos vagyok benne, hogy jobb lesz, ha hazaérve azonnal ágyba kerülsz... – felelem, csak épp elkövetem közben azt a hibát is, hogy hiába láttam a szemem sarkából az "egészen pici" vizuális bemutatását, utána még felé is fordulok.
Ez pedig csak annyira apró és jelentéktelen hibának bizonyul, mint amennyire magabiztosra sikerül a mondatom vége; az utolsó két szó már kissé elhal a számon, ugyanis végigkövetem a szemeimmel azt a kibaszottul csábító mozdulatot, ahogy a hüvelykujja eltűnik az ajkai között. Ha nem akarnék annyira rohadtul profi maradni, megesküdnék rá, hogy direkt csinálja, de ugye az akarok maradni. A tekintetem ott felejtem az ajkain, így arra is premier plánból nyílik rálátásom, hogy ezután még harapdálni is kezdi a száját, és ezen a ponton kedvem lenne felnyögni kínomban.
Visszafordítom a figyelmem az útra, már csak azért is, mert vezetek, és közben igyekszem nem túl feltűnően venni egy mély levegőt. Azt meg sem kockáztatom, hogy egy kicsit helyezkedjek az ülésben, de az tény, hogy ha Atla nem ülne mellettem, most imádkoznék azért, hogy ugorjon ki elém egy szarvas figyelemelterelés gyanánt.
De legalább egyben az is biztossá vált, hogy tényleg a lehető legrosszabb ötlet lenne a lakásán tölteni az éjszakát.

Még soha nem tűnt ilyen rohadtul hosszúnak az út a reptérről a városba; szinte el sem hiszem, amikor leparkolok a kocsival az épület előtt. Rendesen leteszem az autót, mert a csomagjait mindenképp el fogom vinni az ajtajáig - de csak miután kiélveztem a friss, hideg éjszakai levegő józanító hatását. Atla illata a kocsiban olyasmi, amibe szívesen belefulladnék, de erős hátrány, ha az ember eszénél akar maradni. A liftben újra lelassul egy kicsit az idő, aztán a folyosóra lépve már szinte látom a fényt az alagút végén, de nem veszítem el a profizmusomat, nem fogok a saját gyengeségem miatt idő előtt véget vetni a munkaidőnek.
És milyen jól teszem.
Amint meghallom a lakásból a csörömpölést, a táskákat elengedve már nyúlok is a zakóm alá a fegyveremért az egyik kezemmel, míg a másikat kinyújtom Atla elé, megakadályozva, hogy bemehessen a lakásba. A figyelmem most már odabentre összpontosul, de amikor megérinti a karomat és megszólal, a szemem sarkából rápillantva hallgatom. A tartásom épp csak egy hangyányit lesz kevésbé feszült; tudom, hogy nem hazudik - miért hazudna egy macskáról? -, de nem bízhatom a véletlenre a kérdést. Biccentek, de továbbra sem engedem be a lakásba, legalábbis nem magam előtt.
– Azért körülnézek odabent – jelentem ki. – Maradj mögöttem – teszem hozzá, előtte lépve be az ajtón, és az eddig előtte kinyújtva tartott kezemet hátravezetve terelem magam mögé finoman, míg belépek. Ráfogok azzal a kezemre is a fegyveremre, a szemeim nem rezzennek meg a hirtelen jövő fényre, néhány pillanat alatt megszokják azt.
Bejárom a lakás minden egyes helyiségét, benézek az ajtókon, és minden olyan helyre is, ahol esetleg elférhetne egy kisebb termetű ember. Atlát végig magam mögött tartom, mert egyrészt ha ránk támadnának odabent, gond nélkül el tudnám őt rejteni a termetemmel, másrészt pedig sokkal kockázatosabb lenne az ajtónál hagyni, míg én ki tudja hány ajtóval beljebb járok éppen. Szerencsére valóan nem találok odabent semmi gyanúsat - hacsak a macskát nem számítjuk annak -, viszont beköltözik a tarkóm mögé egy érzés, amit egyszerre szeretnék és nem szeretnék rossz előérzetnek elkönyvelni. Annál mindenképp jobb lenne, hogy ezt jelnek tekintsem a maradásra, főleg, mert mielőtt még meggondolhatnám magam, meghallom a saját hangomat.
– Talán mégis jobb lenne, ha maradnék – pillantok Atlára, miközben visszaérünk az előszobába. A pisztolyt visszateszem a fegyvertokba, aztán kinyitom az ajtót, hogy a folyosón hagyott táskáit is bevigyem a lakásba. – Leugrok a kocsihoz. Zárd be az ajtót, és csak nekem nyisd ki újra – mondom aztán újra Atla szemeibe pillantva, hacsak nem ellenkezett az előbb.
Még mindig borzalmasan szar ötletnek tartom ezt, és az autóhoz leérve eljátszom a gondolattal, hogy talán mégis jobb lenne, ha hazamennék, végül mégsem szállok be. Csak a kis sporttáskát veszem ki a csomagtartóból, amiben az én cuccaim vannak, aztán újra bezárom a kocsit, és visszamegyek a lakáshoz, bekopogva az ajtón, remélve, hogy Atla követte az utasításomat. Elhessegetem a gondolatot, hogy talán az lenne a legjobb, ha nekem sem nyitna ajtót.
Egy éjszakát csak kibírsz, te szerencsétlen.

 

Let me tell you a thing or two
I got a kink about girls
like you

 
Vissza az elejére Go down
Atla Estrith Hedeby
Kiskép :
darius & atla 055cc71011f7909242a53017b2b7130edb6c870f
Rendeltetésem :
Freyja vagyok
play by :
ester expósito
Posztok száma :
36
User neve :
szuszu
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
modell, celeb
Előtörténet :
I am not a woman, I'm a god
I am not a martyr, I'm a problem
I am not a legend, I'm a fraud
Keresem :
darius & atla Idriselba-actor

'cause you're the reason
I believe in fate,
you're my paradise
And I'll do anything
to be your love or
be your sacrifice

darius & atla C4d9c5d73e42fdb6833cb012c437f7d8b8b57b9e


Atla Estrith Hedeby
Elküldésének ideje — Kedd Aug. 23, 2022 4:25 pm

Darius Washington felhasználónak tetszik ez a poszt.

darius & atla
I get dirty thoughts about you


Volt már rosszabb is – nos, ezt hajlamos vagyok elhinni neked, mert ha rád nézek, mindig az jut eszembe, hogy van valami, amit nem mondasz el, amit nem is akarsz a világ elé tárni, és bár ez is kíváncsivá tesz veled kapcsolatban, igazából nem érdekelnek a titkaid. Nekem is vannak, nem is egy, és biztos vagyok abban, őrültnek neveznél, ha előhozakodnék azzal, ki vagyok valójában, vagy hogy ez mit is jelent egészen pontosan. Hogy ez a szőke hajzuhatag, a kékes szemeim csak egy álca, amit magamra húztam, hogy a koromat fel sem tudnád fogni, ahogyan az erőmet és a képességeimet sem. Így hát nem számít, hogy mit titkolsz a világgal szemben, nem is akarnám számon kérni rajtad. Ellenben az sokkal jobban érdekel, mit gondolsz rólam. Az egyik londoni fotózáson, ahol csak hagytam, hogy az asszisztens meggyőződjön, igenis részt kell venned az egész műveleten a stúdióban, elkaptam a pillantásodat. Olyan nagyon figyeltél egész végig, hogy ne ess ki a szerepedből - és ezt igazából értékeltem is, mert veled ellentétben egy-két világító éppen csak nem esett orra az elhagyott állában -, de akkor, amikor egy percre összefonódott a tekintetünk, láttam, már nem egy butuska kislányt figyeltél, akire vigyázni kell.

– Nem tudom miről beszélsz – próbálok energiát a hangomba préselni, ami egész jónak tűnik a számomra. – Nem is vagyok fáradt – ez annyira hülyén hangzik, hogy elnevetem magamat miatta, mert láttam a reptéri mosdóban mennyire fáradtnak látszom, és nyilván nem véletlenül, de… De nem akarom, hogy lebeszélj engem vagy éppen magadat az invitálásomról. – Na jó, tényleg fáradt vagyok, de csak egy egészen picit – ezt bizonyítandó, még a kezemet is felemelem és az ujjaimmal mutatom, mennyire kicsit is vagyok elpilledve, mert tudom, hogy a szemed sarkából most is figyelsz rám. Igen, vezetés közben, több napos külföldi mászkálás és több órányi repülőút után. És emiatt pontosan tudom, azt is látod, ahogyan a fejemet oldalra döntve az ujjam először a homlokomat érintik, aztán az oromat, majd a széles mosolyra húzódó ajkaimat. Aztán pedig megint megcsinálom azt a semmilyennek tűnő mozdulatot, amit igazából csak veled művelek: az ajkaim szétnyílnak, a hüvelykujjam végére harapok puhán, aztán elhúzom a kezem, az alsó ajkamat beharapom és a bal kezemen lévő gyűrűket kezdem piszkálni. Néhány másodperc az egész, semmiség, de mielőtt megismertelek volna, sohasem csináltam ilyesmit.

Az autóút gyorsan eltelik, hiszen a pálya szinte üres. A lakásomhoz érve, kipakolod a cuccaimat az autóból, és aztán a táskámat leszámítva elindulsz velük a lakóház felé, miután pittyent a kocsi zárja. A liftben a kulcsom után kotorászom, aztán az ajtót kinyitva, még mielőtt besétálhatnék a lakásba csörömpölés hallatszódik ki odabentről. És mielőtt berombolnál a lakásomba, jó eséllyel fegyverrel, megérintem a karodat. – Ha már itt vagy, köszönhetnél a macskámnak, nagyon valószínűnek tartom, hogy ő vert le valamit az egyik polcról – tekintettel arra, hogy eddig még sosem jöttél a bejárati ajtómig, nem is találkozhattál a macskámmal, aki így az éjszaka közepén elég aktív. Beljebb lépek, felkapcsolom a villanyt, ám a szőrgombóc egyelőre nem keveredik elő, ami nem jelent semmit sem igazából, hiszen egy macskáról van szó, mégsem bánnám, ha körbenéznél, bár ezt nem mondom ki hangosan. Azt hiszem, az elmúlt héten nagyon hozzászoktam a jelenlétedhez.



Vissza az elejére Go down
Darius Washington
Kiskép :
darius & atla VR1ZYq5
Rendeltetésem :
-
play by :
idris elba
Posztok száma :
5
User neve :
l.
Csoport :
human
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
ceo & bodyguard
Előtörténet :
virtue has a veil,
vice a mask

Keresem :
don’t try to understand me
with your logic,
feel me with your soul
darius & atla C8ca744b8338c7890f86f9e4d7c6ddc4de5fd42e
Kor :
48


Darius Washington
Elküldésének ideje — Szer. Aug. 03, 2022 10:02 pm

Eleinte nem gondoltam volna, hogy kellemes változatosságként fog érinteni, ha hosszú idő újra terepmunkát vállalok, de viszonylag gyorsan be kellett látnom, hogy bizony belekényelmesedtem az irodai munkába, és üdítő volt ismét aktívnak érezni magamat. Néha ugyan nehéz volt eldönteni, hogy ezt tényleg a munkának köszönhetem-e, vagy annak, aki a munkámat jelenti perpillanat, de épp elég hosszú idő áll mögöttem ahhoz, hogy professzionális tudjak maradni. Néha kellemetlenül is, de újabb üdítő változatosság, hogy Atla Hedeby nem csak azt bizonyította be a londoni út során, hogy sokkal intelligensebb, mint azt a legtöbb szakmájában dolgozó elmondhatja magáról, hanem azt is, hogy nem bánja, ha rajta kívül valaki más is komolyan veszi a munkáját. Amikor nem akartak beengedi a fotózására, nemhogy nem kaptam meg tőle a szokásos kézrátételes minden rendben van-t, hanem türelmesen megvárta azt a körülbelül fél percet, míg a tekintetem és a termetem megtette a maga hatását, és csak akkor indult el, amikor a fotós asszisztense virgoncan fel-le járó ádámcsutkával ellépett a utamból.
Persze a fotózás közben is ugyanarról győzködtem magam, mint most, az autóban ülve: hogy csak azért nézek a nőre újra és újra, hogy megbizonyosodjak a hogylétéről. A fotózáson a biztonsága miatt volt erre jó okom, most pedig azért, mert olyan fáradtnak tűnik, hogy míg átsétáltunk a reptéren, nem voltam biztos benne, hogy nem ölben kell majd elcipelnem végül a kocsihoz. Valahogy mindig találok erre jó okot... de az, hogy a telefonja sem világít éppen a kezében, talán tényleg aggasztó egy kicsit. Mindig nála van az a szar.
Mégsem szólok semmit, mert a tekintetemmel is fel tudom mérni a szemem sarkából hogy baj egyébként nincs, és nekem ugye csak ez a lényeg. Késő van, az utak üresek, így könnyedén veszem a város felé az irányt a GMC-vel. Én is érzem magamon a fáradtságot, de nem zavar; szinte észre sem veszem az elnyomott ásításomat. Kellett már sokkal rosszabb körülmények között is ébren maradnom. Csak Atla finom hangjára figyelek fel.
– Ugyan, volt már ennél rosszabb is – pillantok rá egy mosollyal, mielőtt újra az utat kezdeném figyelni. – Ilyenkor már legfeljebb az egyik buliból a másikba igyekvő tinédzserek tudnak fenntartani a városban, hamar hazaérek majd – teszem hozzá.
Azt persze nem árulhatom el neki, hogy kicsit sem érezném biztonságban őt - magamtól -, ha egy fedél alá kerülnénk éjszakára. Alapvetően nem csinálnék ebből problémát, mert rá nem erőltetném magam, ha pedig ő sem véletlenül néz rám néha úgy a szempillái árnyékából, garantáltan jó éjszakát szerezhetnénk egymásnak, de a munkát és a magánéletet nem keverem. Soha. Felesleges komplikációkhoz vezet.
– Egyébként is túl fáradtnak tűnsz ahhoz, hogy még egy vendéggel is foglalkozz – hozok fel egy újabb érvet, bár nem tudom, kit akarok igazán meggyőzni: őt vagy magamat.

 

 Let me tell you a thing or two
 I got a kink about girls
 like you

 
Vissza az elejére Go down
Atla Estrith Hedeby
Kiskép :
darius & atla 055cc71011f7909242a53017b2b7130edb6c870f
Rendeltetésem :
Freyja vagyok
play by :
ester expósito
Posztok száma :
36
User neve :
szuszu
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
modell, celeb
Előtörténet :
I am not a woman, I'm a god
I am not a martyr, I'm a problem
I am not a legend, I'm a fraud
Keresem :
darius & atla Idriselba-actor

'cause you're the reason
I believe in fate,
you're my paradise
And I'll do anything
to be your love or
be your sacrifice

darius & atla C4d9c5d73e42fdb6833cb012c437f7d8b8b57b9e


Atla Estrith Hedeby
Elküldésének ideje — Hétf. Júl. 04, 2022 8:26 pm

Darius Washington felhasználónak tetszik ez a poszt.

darius & atla
I get dirty thoughts about you


Hosszú volt az elmúlt egy hét. Bár sejtettem, hogy kimerítő lesz, hiszen nem csak azért utaztam Londonba, hogy megcsináljam a címlapfotózást a Harper’s-el, és meglegyen az interjú, hanem ki akartam használni minden lehetőséget arra is, hogy tovább építsem a közösségi médiában magamat. Hiszem ebből éltem. Nem csak a modell énem, Atla, hanem a legszebb istennő, Freyja is. Ebből a sikerből töltekeztem, és a halandók gondolkodás nélkül áldoztak nekem, ezzel pedig életben tartottak. Mert az áldozat ebben a világban nem volt olyan nagy, mint régen, ciklusokkal korábban, de legalább erős maradhattam. Igaz, ez a reptérről kivezető úton nem látszik annyira rajtam, mert a halandó testem elfáradt és csak nehézkesen jutok el veled,  a testőrömmel az autóig, amibe Te pillanatok alatt bepakolsz, én pedig csak bemászom az anyósülésre. Ha rajtam múlt volna, taxizunk, mert őszintén nem akartam még több kellemetlenséget okozni neked, így is elég sokat rángattalak most Londonban, de Te ragaszkodtál a megszokott autóhoz, meg ahhoz, hogy vezess. Így aztán arra a körülbelül negyven perces útra megadtam magamat, amíg a reptérről a lakásomhoz érünk.

A motor csendes dorombolása mellett csak a lélegzetvételeidet hallgatom egy darabig, és egészen addig, amíg nem ásítasz egyet, csendben vagyok. Még a telefonomat sem piszkálom, ami rám csak akkor jellemző, hogy olyan emberrel vagyok, akit érdekesnek találok. Ugyanakkor még sosem beszélgettünk az általánosnak mondható dolgokat leszámítva, annak ellenére sem, hogy az első pillanattól kezdve nagyon könnyen megtaláltuk egymással a közös a hangot. Pedig az nem volt olyan régen.

- Tudod, ma éjjel aludhatnál a vendégszobámban, ahelyett hogy ki tudja mennyi időt furikáznál még hazáig - a hangom lágy, kissé átütközik rajta az álmosság, de még éber vagyok. Nagyon is könnyű téged a közelemben tudnom, olykor ijesztően természetesnek érzem, és legalább saját magamnak be kell vallanom, hogy egy kicsit azért is szeretném, hogy nálam maradj, mert talán végre kiderülne, csak képzelődöm, amikor azt hiszed nem látom, hogy figyelsz és úgy nézel rám, hogy attól elgyengülnek a térdeim vagy sem. Mert jó lenne tudni… mert azt már tudom, mikor gyengülnek el a térdeim.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
darius & atla
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: Oslo Sentrum ;; :: Lakások Sentrumban ;;
-
Ugrás: