M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ylla & atla
2 posters


Atla Estrith Hedeby
Kiskép :
ylla & atla 055cc71011f7909242a53017b2b7130edb6c870f
Rendeltetésem :
Freyja vagyok
play by :
ester expósito
Posztok száma :
36
User neve :
szuszu
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
modell, celeb
Előtörténet :
I am not a woman, I'm a god
I am not a martyr, I'm a problem
I am not a legend, I'm a fraud
Keresem :
ylla & atla Idriselba-actor

'cause you're the reason
I believe in fate,
you're my paradise
And I'll do anything
to be your love or
be your sacrifice

ylla & atla C4d9c5d73e42fdb6833cb012c437f7d8b8b57b9e


Atla Estrith Hedeby
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 15, 2023 9:27 pm

Ylla Moren felhasználónak tetszik ez a poszt.

bil & freyja
let’s get glam, it’s all an attitude

Sosem tudtam eldönteni, hogy véletlenek léteznek-e vagy sem. Azt kellene mondanom, hogy nem, hiszen egyike vagyok az isteneknek, pontosan tudom, hogy a nornák fonják a sorsunk fonalát, ám mégis, most, hogy látom, kivel is van dolgom valójában, nem tudom eldönteni: véletlen csupán az ismételt találkozásunk Billel vagy előre elrendeltetett az Időben. Elvégre a Midgardra érkezésem óta a családomon kívül csak Mindenek Atyjával találkoztam pár alkalommal, de a többi istenséggel nem igazán. Szétszóródtunk, meghúztuk magunkat, különösen mostanság, az Átok idején, és emiatt el is szigetelődtünk egymástól. De valami mégis úgy hozta, hogy most ismét találkozzunk.

Látom az arcodon a meglepetést, egyikünk sem számított a másikra, de amikor köszöntelek viszonzod az ölelésemet. Csendesen felnevetek, amikor azt mondod, nem is kellene meglepődnöd, hogy én vagyok az, és megemlíted milyen régen nem is láttuk egymást. – Talán több is – felelem az ezer évre, miközben leülök a székemre, és hagyom, hogy Te is kényelmesen elrendezd a holmidat. – Így hogy látlak, egészen remekül – furcsa megkönnyebbülés költözik a mellkasomba, bár hirtelen nem is tudom megmagyarázni, hogy miért is érzem ezt. Talán csak a tény, hogy egy régi baráttal találtam szemben magamat, vagy mert idegesebb voltam a mai találkozó miatt, mint hittem, de így hogy tudom, veled kávézom majd, mindez elpárolgott.

A pincérnő kihozza a korábban rendelt chai lattémat, és megvárom, amíg Te is rendelsz valamit, s csak akkor folytatom, amikor ismét kettesben vagyunk. – El se hiszem, hogy Te itt vagy. Mi újság veled? A nyilvánvalón kívül, ami miatt megkerestél – kérdezem mosolyogva, kényelmesen hátradőlök a széken, keresztbe vetem a lábamat, és csak figyelek. Különös dolog az isteneket emberi formában látni. A szüleimet és a bátyámat már megszoktam, de most téged még kíváncsian méregetlek. Ismerlek és az arcod mégis ismeretlen, csak Atla ismeri a bájos vonásaidat az insta-képeidről. Azt hiszem, az efféle találkozásokat sosem fogom igazán megszokni, úgyhogy nézd el nekem, amiért bámullak.



Vissza az elejére Go down
Ylla Moren
Kiskép :
ylla & atla F09634188cd427be493dec0a0b75cd14a57060e5
Rendeltetésem :
Bil
play by :
Sydney Sweeney
Posztok száma :
44
User neve :
Ylla
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
21
Lakhely :
Grünerløkka
Foglalkozás :
modell, reklámarc
Előtörténet :
ylla & atla F5fbe46707a2fc5b30ca2bba06c793db72f13b83
a new moon rises
Keresem :
my other half


Ylla Moren
Elküldésének ideje — Kedd Feb. 14, 2023 11:41 pm



Freyja & Bil


teach me how to be you


A modellkedés abszolút véletlenszerűen cseppent az életembe.
Amikor Osloba költöztünk és elindult a lovarda, még azt gondoltam, hogy talán egyetemre fogok járni vagy esetleg nyitunk egy kis büfét a lovarda látogatóinak, ahol ellehetek a halandó kis álcámban - de mégsem így történt.

Először csak kényelemből, költséghatékonyság végett szerepeltem a fotókon, de ahogy ott álltam Stig kamerája előtt… valami megmozdult bennem. Soha nem éreztem hasonlót korábban, a figyelem, amit a lencse vetített rám, a fotós értő tekintetének érzése, a képek viszontlátása, az emberek reakciója nagy hatással voltak rám. Korábban nem igazán foglalkoztam a külsőmmel, valahogy Asgardban nem volt ennek akkora jelentőssége és nem is nagyon találkoztam a tükörképemmel ilyen formában. Nem ismertem magamra, főleg nem, amikor dícsérni kezdtek teljesen természetes dolgokért: a kecses kéztartásomat, a széles mosolyomat, az enyhén hátrafeszített vállaim, a felszegett államat.
Akaratlanul is megfordult a fejemben, hogy talán ez az az érzés, amit az istenek átélnek, amikor imádják őket, amikor fohászkodnak hozzájuk, amikor megerősítik őket a létezésükben?
Életemben először azt éreztem, hogy látnak, hogy élek, hogy hatalmam van.

Szerencsére olyannyira belejöttem a szereplésbe, hogy kérnem sem kellett, Mani elégedetten, önként kért fel, hogy legyek a lovarda reklámarca és rendszeresen dolgozzak Stiggel anyagokon. Óriási szerencsém volt, mert a fotós teljesen a szárnyai alá vett, fotózás után akár órákat is eltöltött velem a házban a korábbi munkáit, Instagram oldalakat, modelleket mutogatva, biztatva, hogy ássam bele magam egy kicsit jobban a dolgokba, ha van kedvem. És Odin nevére… hogy ne lett volna kedvem!
Azóta pár külsős munkára is elhívott magával, ahol megismerhettem pár másik modellt, fotóst, ügynököt és igazából ő vett rá arra is, hogy írjak Norvégia legsikeresebb modelljének, Atlának. Először úgy voltam vele, hogy “Miért ne? Úgysem fog válaszolni.” A legtöbb híres ember nem veszi a fáradtságot, hogy mindenkinek válaszolgasson, aki rajong érte, nem is reális, hogy ennyi üzenetet kezeljen valaki és mégis, én kaptam választ. Ha pedig ez nem volna elég, egészen jól szóba elegyedtünk és az elmúlt pár hétben sokat beszélgettünk a szakmájáról, a modell-létről, hétköznapi apróságokról. Végül megegyeztünk, hogy találkozunk, ma délután.

Rettentően izgatott voltam és hálás. Kicsit ideges is.
Nem akartam elszerecsétlenkedni ezt is, hiszen minden olyan jól alakult! Stig azt mondta, ez egy hatalmas lehetőség és ezt én is tudtam, de próbáltam nem erre koncentrálni, ahogy remegő kézzel nyúltam a kávézó ajtajának kilincséért.
Belépve gyorsan levettem a kabátom és a karomra hajtottam, míg körbepillantottam Atla elegáns alakját keresve a tekintetemmel. Egy távolabbi asztalnál ült és ahogy felé léptem, észre is vett. Egy pillanatra elakadt a lélegzetem a felismeréstől és hirtelen minden idegességem elillant, ahogy kimondta a nevemet.
- Freyja - mosolyodtam el, ahogy az ölelését viszonoztam. - Én is, nagyon - nevettem halkan, hitetlenkedve. - Ez aztán a meglepetés, de… talán nem kellene is kellene meglepjen, hogy te vagy az - rázom meg a fejem végigtekintve rajta, magamban megállapítva, hogy még gyönyörűbb, mint a képeken. - Ezer éve… Hogy vagy?
a little kiwi


Vissza az elejére Go down
Atla Estrith Hedeby
Kiskép :
ylla & atla 055cc71011f7909242a53017b2b7130edb6c870f
Rendeltetésem :
Freyja vagyok
play by :
ester expósito
Posztok száma :
36
User neve :
szuszu
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
18
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
modell, celeb
Előtörténet :
I am not a woman, I'm a god
I am not a martyr, I'm a problem
I am not a legend, I'm a fraud
Keresem :
ylla & atla Idriselba-actor

'cause you're the reason
I believe in fate,
you're my paradise
And I'll do anything
to be your love or
be your sacrifice

ylla & atla C4d9c5d73e42fdb6833cb012c437f7d8b8b57b9e


Atla Estrith Hedeby
Elküldésének ideje — Hétf. Jan. 30, 2023 9:42 pm
bil & freyja
let’s get glam, it’s all an attitude

Hosszú hetekkel ezelőtt kezdtünk el üzengetni instán egy követőmmel, aki hozzám hasonlóan egyszer csak eldöntötte, hogy a modellkedéssel akar foglalkozni. Bátorítottam, hogy vágjon bele, mint a legtöbb lányt, aki írt nekem a közösségi médián keresztül, de aztán valahogy úgy alakult, hogy folyamatos üzenetváltásba kezdtünk. Tulajdonképpen nem volt gyakori, hogy bármelyik követőmmel is ilyesfajta kapcsolatot alakítottam volna ki. Persze, igyekeztem mindenkinek válaszolgatni, aki nem tűnt komplett őrültnek az üzenetei alapján, mert annak a fiatal nőnek, akit Atlaként ismertek Norvégia szerte, ez is a munkájának a részét képezte, és szerette is fenntartani ezeket a kissé felszínes, de kedves kapcsolatokat az életében. Nekem pedig, mint Freyjának, minden kapcsolódás jól esett a halandókkal, nem volt olyan, mint annak idején, de visszahozott számtalan emléket sok-sok évszázaddal korábbról is. És ez a lány valahogy emlékeztetett arra a midgardi fiatal nőre, akinek az életét éltem, így aztán amikor kérdezgetni kezdett a modell szakmával kapcsolatban, hajlandó voltam belemélyedni a témába.

Így jutottunk el tulajdonképpen a mai naphoz, amikor is egy találkozóra igyekeztem Grünnerløkkába egy kávézóba Yllához, akivel a heteken át tartó folyamatos beszélgetés arra futott ki, hogyha ennyire érdekli ez a szakma, akkor szívesen egyeztetek vele személyesen is, és segítek neki összehozni egy portfóliót, és megmutatom azt ügynökömnek is, ha szeretné.

A kávézó, ahová megbeszéltük a találkozót nem volt ismeretlen a számomra. Néha, amikor nem fotózásokra rohangáltam, a környékre jártam a designer ruhaboltokba, ahol igazán egyedi dolgokat lehetett találni, ráadásul oslói divattervezőktől. Szerettem ilyen cuccokban megjelenni aztán, és tudtam, hogy a tervezőknek is jól esett viszontlátni fotókon a ruháikat.

A kávézóba belépve helyet foglaltam egy asztalnál, amely mellett két kisebb fotelszerű, kényelmes szék volt, és a kávézó nagy üvegablakain át ide áradt be a legtöbb fény és meleg is. Rendeltem magamnak egy dirty chai lattét, amíg Yllára vártam, és szórakozottan pörgettem át a közösségi média felületeimet. Nem kellett sokat várnom a lány érkezésére sem, ugyanakkor meglepetten álltam fel, amikor már mellém lépett a kávézóban. A képei alapján csak szimpatikusnak találtam, de nem jöttem rá, kivel is beszélgetek valójában. Milyen régen is láttam utoljára… – Bil – átöleltem a lányt, és a nevét halkan mondtam csak ki, bár nem úgy tűnt, mintha bárki is foglalkozna velük. – Örülök, hogy látlak – mosolyogtam aztán rá melegen, és valamiféle nosztalgia költözött a bensőmbe a másik istent látva. Többségében csak anyámmal és az ikerbátyámmal találkoztam Midgardban, nem is számítottam egy másik istennőre.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
ylla & atla
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ylla Moren
» Stíg & Ylla - Take a picture, it'll last longer
» darius & atla
» astrid & atla
» alexander & atla

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: II. Grünerløkka ;; :: Cafe Sara ;;
-
Ugrás: