M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrǫnn | Eliann Mayvår
2 posters


Siri.Rasmussen
Kiskép :
Hrǫnn | Eliann Mayvår MMv6kJp
Rendeltetésem :
Thrúd valkűr vagyok
play by :
Alicia Vikander
Posztok száma :
30
User neve :
Maze
Csoport :
Valkűr
Pontgyűjtő :
19
Lakhely :
Sentrum
Foglalkozás :
nyomozó
Előtörténet :
Look Me in the Eye,
Tell me, what you see.



Siri.Rasmussen
Elküldésének ideje — Hétf. Márc. 14, 2022 7:31 pm

Eliann Mayvår felhasználónak tetszik ez a poszt.

Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Eliann Mayvår
Kiskép :
Hrǫnn | Eliann Mayvår Vbhjk
Rendeltetésem :
Hrǫnn vagyok
play by :
Megan Fox
Posztok száma :
25
User neve :
Elyon
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
23
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
Mayvår Corp. elnöke
Előtörténet :
Hrǫnn | Goddess of the sea


Eliann Mayvår
Elküldésének ideje — Hétf. Márc. 14, 2022 6:21 pm
Eliann  Mayvår
isten
Hrǫnn, Rán és Aegir lánya
A családom szerint fekete bárány vagyok • Hol is kezdhetném.. az ilyesmit általában az asszisztensem csinálja, mert én túl .. hogy is mondjam, büszke teremtés vagyok az ilyesmihez. Nagyképű talán? Van aki ezt mondja.. A lényeg, hogy a 176cm amire nőttem, eléri, amire vágyom, a legtöbben már emiatt tisztelettudóan állnak hozzám, tengerkék, átható hideg tekintetem ráadás, ahogy magasztos, kecses járásom is leginkább azt érezteti a gyengébb önbizalmúakkal, hogy mellettem senkik. Annál is kevesebbek. Nem tudnám magam egyszerű jellemnek leírni, hiszen, míg van, akivel valóban lenéző és fennhéjázó vagyok, mondhatni élezem az illetőn a karmom, addig másokon szívesen segítek, ha annak tisztaság van a szívében.
Az ellenségeim szerint lelketlen vagyok • Szeretek tükörként viselkedni másokkal, így amit adnak, ahogy állnak hozzám, legtöbbször azt vissza is adom. Szeretek igazságos lenni, nem szokásom elhamarkodott ítéleteket hozni, mindent ezerszer átrágok magamban, hogy a lehető legjobb megoldásokkal, válaszokkal tudjak előállni, és egyenesen megvetem mélyen belül az előbb lő aztán kérdez típusokat. Tulajdonképpen elég sok mindenkit lenézek... és ezt őszinte arcomról, mimikámról levakarni se tudnám. Nem is akarom! Mint említettem, igen büszke vagyok, emellett hiú, mint drága jóanyám', szóval nem szokásom véleményemet véka alá rejteni, és, ha ezzel megbántalak, az sem feltétlen érdekel. Aki nem ismer, vagy csak a felszínt kapargatja, önzőnek tart, nárcisztikusnak, igazi jégkirálynőnek, olyannak, akit senki  és semmi nem érdekel önnön sorsán, jólétén kívül, de erre én azért rácáfolnék.
Szerintem örök optimista vagyok •   Nem azért szeretek adakozni, mert azzal magamnak teszek jót, egyszerűen csak nem szeretem nézni, hogy míg egyesek aranykádban áztatják a... szóval maguk, addig mások száraz kiflit reggeliznek, ebédelnek, és vacsoráznak, már ha van szerencséjük többször enni egy nap. Nem vagyok szörnyű alak, szívtelen sem, csak meg kell ismerni - ha hagyom.
Öltözködésem csinos, nőies, ebben is édesanyámra hasonlítok, ritkán látni lazább, vagy sportosabb göncökben, röhejesen is érzem magam bennük. Szívesen hordok kiegészítőket, ékszereket, akadnak kedvenc darabjaim is, picit még én is tudok ragaszkodó lenni.  
 
play by
Megan Fox
életkor
kortalan
foglalkozás
Építészmérnök, segélyszervezet főtámogató
a karakter
saját
hirdető
-
fő karakterem
Cameron Reidarsen
 
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Talán azzal illene kezdenem, hogy Rán és Aegir lánya vagyok, a tenger istennője. Pontosabban az egyik, de ez részletkérdés. Rajtam kívül még nyolc leányzó mondhatja el magáról ugyanezt, szóval ettől még nem igazán leszek különleges, de a családom az egyetlen a világon, akikkel nem is szándékozok versengeni. Kissé kilógok közülük ettől függetlenül, mert mindig is szerettem a magam útját járni, nem volt soha szokásom az, hogy egy helyen legyünk, sűrűn tartsuk a kapcsolatot, öregek vagyunk már ehhez! Ha évente egyszer mindenki becsekkol, hogy rendben van, nekem az is elég, ha emellett tudják, bármikor, bármiben számíthatnak rám. Márpedig úgy intéztem mindig is, hogy tudják.
Még az a két potyagyerek is érdekel, akiket hosszú-hosszú idő után öcséimként lehet emlegetnem, meglepő ez a változatosság! És hát nem ők tehetnek róla, hogy apánk vak lett a világ egyik leggyönyörűbb nőjére, és helyette talált magának egy pár évtizeden belül elporladó halandót. Találkozni még ugyan nem találkoztam velük szemtől szemben, de a kezem messzire elér, próbáltam róluk minél több mindent megtudni, fene a kíváncsi mindenemet... apánkkal meg azóta se nagyon állok szóba. Egyértelmű, hogy melyik oldalra húz a szívem, és az nem a csalfa sötét oldal. Gondolná bárki is, hogy istenek között ilyen egyszerű, és hétköznapi gondok adódnak, mint, hogy melyik szülőnknek adjunk igazat?! Mégis így lett...

Úgy két éve költöztem ide, és "hoztam magammal" a vállalatom székhelyét, aminek becses neve Mayvår Corporation, ahol rengeteg építészeti csoda készül, akár tervekről, akár egészen a kulcs átadásáról legyen szó. Emellett évek óta segítek rászorulókon, cégünk főtámogatója több, helyi idősotthonnak, hajléktalanszállónak, és tervben van utóbbinak egy komfortos épület felhúzása is, ahová az eddiginél többen is betérhetnek, ha szükség lenne rá.
Megvan bennem az a hevesség, ami anyám ágáról (is) öröklődött, azonban sokkal inkább hasonlítok ebben apánkra, a békét szeretem, a nyugalmat, a világ szebbik oldalát, ezért igyekszek tenni is mindezért. Éppen ezért -is- tartom azt, hogy Axelnek és Aaronnak nem szabadna, hogy bántódásuk essen anyám által, mert bár megértem az okát, nem ők kérték a hűtlenséget, ráadásul gyenge ellenfelek is... de ezt már neki is elmondtam. Nem mondanám, hogy tetszett neki, de hazudni nem fogok. Mellette állok, de nem mindenben, ahogy ugyanez elmondható apáról is részemről, a francnak kell ezeknek ilyesmiket művelni!  
Vissza az elejére Go down
 
Hrǫnn | Eliann Mayvår
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dúfa • Dorin Mayvar
» Eliann & Aaron - Encounters
» Eliann & Aaron - Rest days begin
» Hrǫnn & Axel - The Sea sings to me
» Hronn & Axel - Medic!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott istenek ;;
-
Ugrás: