M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dúfa • Dorin Mayvar


Rune Akselsen
Kiskép :
Dúfa • Dorin Mayvar HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Dúfa • Dorin Mayvar Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Dúfa • Dorin Mayvar Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 31, 2023 8:55 pm
Dúfa • • Dorin Mayvar
tengeristennő
Rán és Aegir másodszülöttje • Dúfa
A kissé szeszélyes viharistennő, Rán, és Aegir második legidősebb lánya vagy, bár ami számomra fontosabb, hogy az én imádnivaló édesanyám. Na meg persze a húgomé, mert családi hagyományként ikreket szültél, Gudrun az én másik felem, a te csodás lánykád, aki sokkal jobban hasonlít rád, mint én, vagy inkább.. Én hasonlítok a lágyabb oldaladra, ő pedig a keményebbre?
Hiszen mindkettő vagy, ki melyik arcodra érdemes, vagy mikor melyiket harcolják ki, de a lényeg, hogy nem lehet lesarkítani, milyen személyiség is vagy valójában. Hiszen a munkádat nagyon is komolyan veszed, ahogy az élet más területein is ha kell, kiállsz az igazadért, vagy éppen a gyengébbek igazáért, miközben igenis van szíved, érző lelked, nem véletlenül alapítottál egy segélyszervezetet, és agyalsz mindig azon, hogyan is hozhatnád helyre azokat az életeket, amik valami miatt félresiklottak.
Amit bárki megmondana rólad, hogy minket mindennél jobban imádsz, noha ez nem jelenti, hogy ne fogtál volna minket is mindig erős kézzel, évezredek után is félünk feldühíteni téged, vagy csalódást okozni, mert ha szemmel ölni lehetne... Szóval igen, eléggé kifejező tekinteted van, nem tudod elrejteni, mit érzel vagy gondolsz, és ezt én például imádom benned. Ahogy mi, úgy a család többi tagja is mindenben számíthat rád, hiszen gondoskodó vagy, mindig mindenkire odafigyelsz, és azonnal megjelensz, ha szükség van rád, még akkor is, ha esetleg előtte megbántottak.

   
   
   
njk

   
elképzelt play by
Bergüzar Korel
életkor
nagyonöreg • kortalan
foglalkozás
Mayvår corporation elnöke,
segélyszervezet alapító
a családom szerint
makacs, kitartó
az ellenségeim szerint
rideg, kegyetlen
szerintem
hatalmas szívű, megfontolt, határozott
   
   
Rune & Gudrun • elsőszülött ikreid
Mi vagyunk a szemed fényei - állításod szerint -, máskor meg, akik fejtörést okoznak, és hogy melyik a több, azt csak te tudhatod igazán. Szerintem mindkettőben igyekszünk!

   
Isane • imádott kismenyed
Életem szerelme; már százhúsz éve, hogy ezt mondom, és nem is tűnik úgy, hogy ez elmúlna, vagy enyhülne. Lányodként szereted Isanet, noha mindig próbálod visszafogni a túlzott szeretetet, mert nem akarod kényelmetlen helyzetbe hozni őt, tekintve, hogy saját anyja sosem olyan kedves és gondoskodó, mint amilyen te lennél.. Ettől függetlenül az elmúlt években is szívesen érdeklődtél iránta, és teljes értékű családtagként tekintesz rá, mindegy, mi történt, vagy történik.

Hronn • legközelebbi testvéred
Az utánad következő leányzó, aki természetben igencsak rád ütött - hogy mindannyian honnan örököltétek, jó kérdés -, talán ezért is vagytok meg olyan jól, hogy a céget is együtt vezetitek már évek óta.

   
Rán • drága nagyanyu
Azt hiszem igazából Ő az, akitől mind örököltétek a jellemetek... de ne mondd el, hogy ezt mondtam! A lényeg, hogy a mai napig felnézel rá, tiszteled és imádod, ahogy azt egy édesanyával szokás, és talán mellette engedsz le picit a jégpáncélodból is, miközben máskor meg pont miatta emeled fentebb... De mindig fordulhatsz hozzá bármivel, bármikor.

Módi & Magni • a család jóbarátai
Thor fiai, akik már évezredek óta olyanok, mintha a testvéreink lennének, így te fiaidként tekintesz rájuk, és mára már ők is elfogadták ezt.

   
Aegir • drága nagyapu
Édesapáddal egy ideje kicsit felhős a viszonyod, de ettől függetlenül nagyon szereted őt, csak nehezen felejtesz és bocsájtasz meg.. bár ez talán nem teljesen az ő hibája, még ha nem is beszélsz erről senkinek. Bármikor szívesen találkozol vele mindennek ellenére, és legtöbbször igyekszel még csak nem is éreztetni vele, hogy még picit orrolsz rá, inkább csak örülsz annak, hogy végtelen életedben, örökkévaló szüleid lehetnek.

Kolga • legidősebb tesókád
Mondjam, hogy rá is szörnyen hasonlítasz? Lehet, hogy ezért is jöttök ki olyan jól a testvéreiddel, hiába nem keresitek egymást minden egyes nap, hiszen Kolgáról is tudod jól, hogy mindig számíthattok egymásra.

   
Skye • unokaöcséd
És ha már Módi és Magni testvérnek lettek fogadva, Skye az a tényleges rokon, aki igen közel áll hozzánk, és akin mindig rajta tartottad a szemed, ha velünk volt, nehogy egy karcolással is többel kapja vissza a nővéred, mint amivel elengedte őt...
   
Vissza az elejére Go down
 
Dúfa • Dorin Mayvar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hrǫnn | Eliann Mayvår

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: Karakterbazár ;; :: NJK karakterek ;;
-
Ugrás: