M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


the winner takes it all - Alex & Astrid
2 posters


Alexander Holm
Kiskép :
the winner takes it all - Alex & Astrid Smile-nick-bannister
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hugh Jackman
Posztok száma :
12
User neve :
Rea
Csoport :
Elátkozottak
Pontgyűjtő :
8
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Tengernagy
Előtörténet :
I am Njörd
Keresem :
Az emlékeim


Alexander Holm
Elküldésének ideje — Kedd Ápr. 04, 2023 1:27 pm

Astrid Friberg felhasználónak tetszik ez a poszt.

To Astrid
Az emlékek soha nem hagynak el minket, csak elérhetetlenül távolivá válnak.  


-Miért is ne? Elvégre nem azt kaptad, amit akartál. - mormogtam egy pimasz mosollyal az arcomon. Talán megvolt közöttünk az a kapocs amit akartunk, hisz gyermekeink születtek. Ott élt bennük mind a kettőnk személyiség jegyei, még akkor is, ha idővel a fiam elfelejt majd, és én is elfeledem, ha csak nem lesz majd valami, ami gátat vet ennek az egésznek. Az átok, egy olyan dolog, amit nem lehetne félvállról venni, ám még én magam is megteszem, s inkább elzárkózom a világ elől.
Nem akarok olyan lenni, aki retteg, de mi van ha valóban az lesz a vége? Ha nem lesz erre az egészre gyógymód? Ha az egész átok visszavonhatatlan, még annak is, aki ránk bocsájtotta?! Másik kérdés, mi még jobban foglalkoztatott, és a kaja készítés közben el is morfondíroztam rajta egy pillanatot, hogy miért pont mi kaptuk meg? Miért pont az a pár Isten kapta el?
-Úgy is tudod, hogy nem mész ezzel semmire. - mormogtam rá emelve pillantásom, majd miután elkészültem letettem elé az ételt.
-Állandóak lennénk? - akaratlanul is kicsúszott a kérdés a számon, mintha nem tudtam volna parancsolni magamnak. Mire végigmondtam, már talán meg is bántam, hisz meglehet, hiba volt megtennem. Azokban a pillanatokban nem éreztem magam állandónak, sem pedig örök értékűnek.
Megpróbáltam elhessegetni ezeket a gondolatokat, és meglehet, a fiam említése épp tökéletes volt erre az alkalomra.
-Az vajon segít az emlékein, ha elé állok, és beszélek vele? Mennyire segít az emlékein, ha odamegyek, és esetleg valami olyasmiért kérek bocsánatot, teszem azt, amit nem érzek hibának, és amire talán ő már nem emlékszik? - morfondíroztam karba tett karokkal, aztán letelepedtem vele szemben, hátradűltem a székben, s karjaim ottmaradtak mellkasom előtt.
Nem akartam veszekedni, nem is olyan szándékkal mondtam, amit mondtam, de a mi esetünkben sosem lehet tudni, éppen min, és mikor fogunk összeveszni, vagy csak megemelni a hangerőt.
-Olykor kimutathatod az érzéseidet. Nem kell mindig erősnek lenned. - hangom ellágyult, s tekintetem is némileg puhult felé, miközben átnyúltam, s finoman fogtam rá szabad kezére, majd picit megszorítottam azt.
Lányunk említésére elmosolyodtam. Valóban ragyogott. Csodás volt.
-Olykor meglátogat. - mosolyodtam el. -Hoz kávét, meg reggelit. - megvontam a vállam, miközben visszahúztam a kezem. -Mondhatni jól megvagyunk. Nem mintha nem lepett volna meg a látogatása az első alkalommal. - hangosan morfondíroztam, ami lehet hiba volt, de az is lehet, hogy épp egy beszélgetésre volt szükségem. Egy beszélgetésre, amit talán már rég meg kellett volna ejtenem, csak valahogy nem akartam elmozdulni a helyemről. Onnan, ahol minden olyan ismerős volt. Onnan, ahol mindennek tudtam a helyét, ahol minden kavicsot ismertem a tengerparton, ahol még a csillagok is szebben ragyogtak az égen.
-Te hogy vagy? Leszámítva, hogy a kávéfüggőséged még mindig megvan?

notes | music
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Astrid Friberg
Kiskép :
the winner takes it all - Alex & Astrid Tumblr_inline_p7r6fwbmpN1sk47ji_100
Rendeltetésem :
Skadi vagyok
play by :
Kate Beckinsale
Posztok száma :
41
User neve :
Vic
Csoport :
Elátkozott
Pontgyűjtő :
34
Lakhely :
Oslo Vestre Aker
Foglalkozás :
üzletasszony
Előtörténet :

Silvery goddess of the snow,
Your shining beauty melts the cold

Keresem :
lost memories
little troublemaker pocketsatan


Astrid Friberg
Elküldésének ideje — Pént. Márc. 31, 2023 9:34 pm

Alexander Holm felhasználónak tetszik ez a poszt.

A l e x & A s t r i d
Somewhere deep inside you must know I miss you. But what can I say? Rules must be obeyed
Gyűlöltem belegondolni abba, hogy apránként elveszítjük önmagunkat, ahogy abba is, hogy a családomat érinti leginkább ez a gyilkos kórság. Igaza van Atlanak, hogy fél és zavarodott a helyzettől. Mégis bíznunk kell benne, hogy valami változást tudunk elérni és ragaszkodni kell a jelenhez, a pillanatokhoz, amik számítanak. Ez a pillanat is olyan, ami rövid időre kiszakít a dolgos hétköznapokból.
- Ugyan, nehogy az eljegyzésünket hozd most fel - nevetem el magam könnyedén, hiszen mindketten tudjuk, hogy a mi eljegyzésünk, minden előzőtől eltért. Úgy választottam ki őt, magam mellé, hogy csak a bokáját láttam. Baldurt akartam, de annál sokkalta jobbat kaptam, egy morcos alakot, aki mérhetetlenül ragaszkodik a sós léhez maga körül és ezzel az őrületbe kerget, mégis gondolkodásra késztet minduntalan. Közben feltette a kávét, miközben felelevítjük a múlt rosszabbik felét, amiről nem szívesen beszélek vele. Mélyet sóhajtok, mielőtt elcsattanna közöttünk egy csók, ami el is száll a pillanattal és szóba kerül a reggeli kérdése, mire én fintorgok.
- Túl szigorú vagy velem - válaszolok könnyedén, hiszen mindketten tudjuk, hogy mennyire kávé megszállott vagyok és a reggelit szokásom kihagyni, nem mintha szükségünk lenne rá. Közben ő szent feladatának gondolja, hogy megetessen, így előszedi a dolgokat a hűtőjéből, mintha muszáj lenne.
- A legtöbb dolog sosem változik, mi is állandók vagyunk, legalábbis a Ragnarökig. De nem ezért vagyok itt ezt te is tudod - haloványan mosolygok, nem akarom emlékeztetni a közelgő bukásunkra, se arra, hogy ez hamarabb eljöhet, mint az gondolnánk. Nem tudjuk mit vált ki az átok. Szófogadóan leülök és csak nézem, ahogy tevékenykedik, próbálom felmérni az állapottát, mennyit romlott a külön töltött idő alatt. Feltűnik, ahogy egy pillanatra elréved a tekintete a semmibe, mire összeakadnak a szemöldökeim. Aztán el is múlik és elém teszi a nagy tányér ételt, mire elmosolyodok egy pillanatra, ahogy meghallom a morgást, hallom, ahogy feltámad a szél az érzései miatt.
- Nem érdekelnek a kifogásaid. Életben kell tartanunk az emlékeit, amíg csak tudjuk és az, hogy látja a családját eddig segített neki. Ezért elvárom, hogy felkeresd és végre elássátok a csatabárdot. Szüksége van ránk, jobban, mint azt beismerné - kissé erélyes a hangom és apránként szállingózni kezd a hó a hűvös szélben, miközben az utolsó mondatot már lágyabban ejtem ki. Hiába morog olyan nagyon, mint a tenger nem fogok engedni neki. Az utolsó leheletemig harcolni fogok a családért és ha elveszítem az emlékeim az sem érdekel, mert az irántuk érzett szeretetem akkor is örök. Végül iszom egy kortyot a tökéletes kávéból, hogy aztán egyek pár falatot a palacsintából. Félek és talán most először vallom be neki, hogy elszorítja a mellkasom az érzés, hogy talán egy nap elveszíthetem teljesen a fiam és őt is. Szavai hallatán kissé mérgesen nézek rá, majd vállat vonok.
- Sosem mutatnám ki felé a félelmem. Te vagy az egyetlen, aki láthatja néha napján - forgatom meg a szemeim, majd rá emelem a pillantásom - nem csak miatta, a reggeli is vonzott, két hete nem csináltam ilyesmit - teszem hozzá szándékosan nem adva egyértelmű választ. Ugyanakkor emlékezhet rá, hogy két hete jártam itt utoljára, így talán miatta is jöttem. De, hogy még nyomatékosabbá tegyem a mondandóm a számba veszek egy kis szalonnát. Persze az se kerüli el a figyelmem, hogy nem akar beszélni a fiáról, amit valahol megértek. Nem váltak el olyan szépen és azóta se beszélnek egymással igazán.
- Atla nemrég volt nálam és egyre fényesebben ragyog. Neki jót tett a midgardi lét, az emberek imádják. Szoktatok találkozni? - nagyon remélem, hogy legalább a lányunkkal tartja a kapcsolatot és nem zárkózik el a saját gyerekei elől teljesen.
Vissza az elejére Go down
Alexander Holm
Kiskép :
the winner takes it all - Alex & Astrid Smile-nick-bannister
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hugh Jackman
Posztok száma :
12
User neve :
Rea
Csoport :
Elátkozottak
Pontgyűjtő :
8
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Tengernagy
Előtörténet :
I am Njörd
Keresem :
Az emlékeim


Alexander Holm
Elküldésének ideje — Hétf. Márc. 27, 2023 2:10 pm
To Astrid
Az emlékek soha nem hagynak el minket, csak elérhetetlenül távolivá válnak.  


A dolgok túlgondolása mostanában a hobbimmá nőlte ki magát, s valahogy úgy éreztem, ez a szokásom meg is marad, amíg nem tudok felmutatni egy épkézláb pillanatot, mikor nem éppen azon gondolkodom, hogy vajon mikor fogom teljesen elveszíteni önmagam, s mikor fogom azt vélni, hogy nem vagyok több egy egyszerű embernél. Nem akartam! Nem akartam felejteni, nem akartam az enyészet maradékává válni, egy üres porhüvellyé, mi elveszíti az esszenciáját. S hogy féltem e? Igen… féltem. De ezt csak saját magamnak vallanám be. Másnak nem kell látnia gyengeségem.
-Meglehet, de sosem tudhatom, mire is akarnál rávenni. Nem igaz? - szaladt fel a fél szemöldököm, aztán a konyhában feltettem egy adag kávét, hisz inni akart egyet, én pedig már rajta is voltam az ügyön, hogy aztán szépen el is készüljön majd idővel.
-Tisztában vagyok vele. De a helyzet az, hogy akármit mondhatnék, akkor is arra az álláspontra jutnék magamban, hogy akkor az volt a helyes megoldás. - vágtam egy grimaszt, majd megcsókoltam, mit viszonzott is, s egy félmosoly költözött arcomra, míg kezem finoman derekára csusszant némi időre, aztán jöhetett a reggeli kérdése.
- Nem. Enyhe túlzással sem. - ingattam meg a fejem, szóval már mentem is a hűtőhöz, tojást s szalonnát vettem elő, majd a többi hozzávaló is kikeveredett, s nekikezdtem, hogy összedobjak a számára valami finomat. - Van ami nem változik. -mosolyom kiszélesedett, miközben a palacsintához valókat összekavartam, közben elzártam a kávé alatt a gázt is, majd poharat vettem elő, s úgy tettem elé a kávét, ahogy szerette.
-Ülj le.. ne álldogálj! - ráemeltem lélektükreim, majd  kisütöttem párat, aztán jöhetett hozzá a tojás, és a szalonna is, hisz egy reggelinek kiadósnak kell lennie, még akkor is, hogyha kicsit későn indul az ember napja.
Szerettem mikor meglátogat. Szerettem a gondolatát, hogy velem volt, ám még is valahogy furcsa is volt az érzés. Sosem töltöttünk együtt annyi időt, hogy megismerhessük igazán a másikat, ám még is ott volt egy kapocs közöttünk, amit nem lehetett elszakítani. Talán a gyermekeink révén. Talán azért, mert… nem tudom.
Egy pillanatra elrévedt a tekintetem, míg a tányéros szekrény előtt álltam, aztán pislogtam párat, majd leszedtem az egyiket, s megpakoltam némi kajával, majd letettem elé, aztán letelepedtem magam is a vele szemben lévő székre.
-Egyél… jót fog tenni. - mormogtam, szándékosan nem felelve elsőre a fiam állapotára, ám tekintetem elködösödött, s az idő odakint árulkodott érzéseimről. Mi lesz, ha elfeledem ezt is? Vajon a képességeim is megszűnnek majd? Vajon elveszik? Vagy megmarad, én meg értetlenül fogom az egészet az időjárás terhére?  Nem akartam ezt az érzést. Nem akartam a kételyt magamnak.
-Mit segít az állapotán, ha beszélek vele? Attól nem szűnik meg az átok. Ott marad rajta, és meglehet holnapra már azt sem tudja ki vagyok. - morogtam az orrom alatt, majd belekortyoltam a saját kávémba, s afölött emeltem felé tekintetem.  Aztán letettem a poharam, megdörgöltem arcomat, majd megingattam a fejem. - Tudom. De azzal ha kimutatod felé, mennyire félsz, nem lesz könnyebb. Sem neki, sem pedig neked. Csak ő miatta jöttél, vagy hiányoltad a képem? - kérdeztem szándékosan terelve a témát.
Az igazat megvallva, nem akartam szembenézni azzal, ami majd rám is vár. Nem kell félni… én még is azt tettem. Aggódtam, s úgy éreztem, beleőrülök a gondolatokba, mik zargatták elmémet.

notes | music
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Astrid Friberg
Kiskép :
the winner takes it all - Alex & Astrid Tumblr_inline_p7r6fwbmpN1sk47ji_100
Rendeltetésem :
Skadi vagyok
play by :
Kate Beckinsale
Posztok száma :
41
User neve :
Vic
Csoport :
Elátkozott
Pontgyűjtő :
34
Lakhely :
Oslo Vestre Aker
Foglalkozás :
üzletasszony
Előtörténet :

Silvery goddess of the snow,
Your shining beauty melts the cold

Keresem :
lost memories
little troublemaker pocketsatan


Astrid Friberg
Elküldésének ideje — Szomb. Márc. 25, 2023 7:20 pm
A l e x & A s t r i d
Somewhere deep inside you must know I miss you. But what can I say? Rules must be obeyed
Az ajtóban állva de ja vu-m támadt, hányszor játszottuk el az utóbbi pár évben? Talán túlságosan sokszor, többször mint kellett volna. Emlékszem, amikor még Astrid Friberg-Holm volt a nevem, mielőtt hivatalosan elváltunk volna. Persze ez csak egyszerű papírmunka volt, hiszen lélekben sosem váltunk el igazán. Túlságosan sok minden köt minket össze, a múltunk, a gyerekeink és a különleges találkozásunk. Mégis most megint itt vagyunk a semmi közepén, az unalmas tenger morajlik mögöttem és bárhol máshol szívesebben lennék, mint itt, mégis jobb helyet el se tudok képzelni. Kissé megemelkedik a szemöldököm, ahogy meglátlak alul öltözötten, szádban egy fogkefével, de ez se állít meg abban, hogy beljebb menjek. Nem zavartatom magam, ahogy morogsz, inkább a bútorokat szemlélem.
- Ugyan már, túl sokat gondolsz bele - legyintek egyet, miközben utánad nézek, ahogy belépsz a mosdóba. Megvárom, míg befejezed a reggeli rutinod, amihez valljuk be kicsit késő van, de nem bánom mert kellemes látványban volt részem. Csak ráncolt homlokot kapok, ahogy a fiunkat megemlítem, majd mintha mi se történne a konyhába lépsz.
- Mikor tudnék erre nemet mondani? - kérdezek vissza egyértelműen, majd végig nézem, ahogy felteszel egy adag feketét és nagyot sóhajtok - Alexander ne kezdd megint, te vagy az apja és ha nem csalnak az emlékeim te bántottad meg őt először - keresztbe fonom a kezeimet magam előtt, de hagyom hadd csókolj meg. Vannak dolgok, amik sosem mennek ki a divatból és egyből nagyot dobban a szívem. Viszonoznám a gesztust, de most van fontosabb dolgunk is, mint elmélyíteni a kapcsolatunkat.
- A korán reggeli kávé annak számít? Akkor igen, ha nem akkor... te is tudod a választ - vonok vállat könnyedén, majd leülök a kényelmesnek tűnő kanapén. Persze előtte megszabadulok a kabátomtól és ledobom a táskát magam mellé, hogy egy utolsó pillantást vegyek a telefonomra. Nemsokára hívnom kell Atlat is, de ez még rá ér délutánig.
- Nagyon szeretném, ha ti ketten kibékülnétek, amíg lehetséges. Egyre rosszabb az állapota Njörd és félek... - mélyet sóhajtva vallom be az igazságot a fiúnkról és nem véletlen, hogy az igazi nevedet használom. Ez egy olyan beszélgetés, ami éppen elég komoly ahhoz, hogy teljesen őszinték legyünk egymáshoz. Egy héttel ezelőtt szívesen törtem volna össze a karjaid ölelésében, de nem maradt rá idő és nem tehetem, mert akkor kikotyognám a legnagyobb titkom.
Vissza az elejére Go down
Alexander Holm
Kiskép :
the winner takes it all - Alex & Astrid Smile-nick-bannister
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hugh Jackman
Posztok száma :
12
User neve :
Rea
Csoport :
Elátkozottak
Pontgyűjtő :
8
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Tengernagy
Előtörténet :
I am Njörd
Keresem :
Az emlékeim


Alexander Holm
Elküldésének ideje — Hétf. Márc. 06, 2023 10:13 am

Astrid Friberg felhasználónak tetszik ez a poszt.

To Astrid
Az emlékek soha nem hagynak el minket, csak elérhetetlenül távolivá válnak.  


Egyszer mindennek eljön az ideje. Egyszer akad valami az életben, ami miatt érdemes tovább élni, és új dolgokat megismerni. Egyszer, eljön a pillanat, amikor nyitni kell más dimenziók felé, amikor nem lehet csak azon rágódni mi lesz majd ha. Eljön a pillanat, mikor a jelennek kell fontosnak lennie.
Ám mindig ott lappang a háttérben, mi van akkor, ha a múlt hiányában, a jelen is megszűnik létezni? Mi van akkor, ha a múltam, és az emlékeim halványodásával, egyszerűen magam sem létezek már tovább? Mi van akkor, hogyha a következő pillanatban mintegy csettintésre eltörlődök, és… és nem lesz többé semmi.
Megdörgöltem arcomat, még a kádban heverve, aztán a víz alá engedtem magam elsőre lehunyt szemekkel, majd kinyitva azt a víz tükrén át figyeltem a mennyezetet.
A felerősödött szívverésem tudatosítani akarta, még életben vagyok. Még dobban a szívem, és vért pumpál az ereimbe, s még bizony emlékszem. Emlékszem ki vagyok… részben.
Pár perc elteltével feltoltam magam, kitöröltem a vizet az arcomból, majd kikászálódtam a kádból, és a dugó eltávolítása után egy darabig figyeltem az örvényt, mi a lefolyónyílásnál keletkezett.
Pislogva párat tekertem törölközőt magam köré, majd némi idő elteltével magamra kaptam néminemű ruhadarabot, aztán fogkefét ragadva folytattam a rutinom, ami nem tarthatott valami sokáig, és elmaradt a szeánsz többi része, szóval még víztől csöpögő hajjal, fogkefével a számban léptem az ajtóhoz miután felharsant a kopogás hangja, én meg lazán ajtót nyitottam, majd felszaladt szemöldökkel tekintetem az érkezőre.
-Aham… - morogtam, miközben kiszedtem a fogkefét a számból, és odébb léptem az ajtóból, hogy beljebb jöhessen. S persze nem maradt el a gondolat, vajon meddig próbálkozott volna, ha nem nyitok ajtót? Vajon emlékezett még rá, hol is tartom a pótkulcsot?
Hagytam, had menjen beljebb, had nézzen körbe. Nem sok mindenen változtattam, maximum került be egy új kanapé, amin nem is töltöttem szinte semmi időt, hisz olyan csodás volt a tenger.
Igaz ami igaz, mostanában több időt töltöttem idebent mint odakint, de ezt nem kellett az orrára kötnöm senkinek sem.
-Tudod, ez a Beszélnünk kell, olyan rosszat sejtet. - húztam el a szám, miközben beléptem a mosdóba, hogy kiöblíthessem a számat, majd megdörgöltem a hajam, és a törölközővel a vállamon léptem ki hozzá.
Szavaira újfent összeszaladt a szemöldököm, ám lépteim a konyhába vittek.
Beszélni a fiammal… nehéz vállalkozás lenne, révén, hogy haragudott rám, és joggal tette. A legjobb megoldás volt amit… nos, nyilván a legjobb volt amit akkor tehettem.
-Kávét? - választ sem várva tettem fel egy adagot, hisz én mindenképpen ledöntök egy pohárkával, ha kér ha nem. - Beszélgetni...Nem fogok utána futni Astrid...ha beszélni akar, tudja hol talál meg.
Miután odatettem a kávét, kiléptem a nappaliba, aztán elé álltam, majd finoman érintettem meg arcát, s ha hagyta csókot hintettem ajkaira. Hiába a válás, rosszban nem voltunk, így megengedhettem egy ilyen apró gesztust magamnak.
-Reggeliztél? - nem érdekelt mennyi az idő, hisz én még nem estem túl ezen a procedúrán, szóval fogok készíteni magamnak valami harapnivalót, így a kérdés után már léptem is távolabb, vissza a konyha irányába.


notes | music
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Astrid Friberg
Kiskép :
the winner takes it all - Alex & Astrid Tumblr_inline_p7r6fwbmpN1sk47ji_100
Rendeltetésem :
Skadi vagyok
play by :
Kate Beckinsale
Posztok száma :
41
User neve :
Vic
Csoport :
Elátkozott
Pontgyűjtő :
34
Lakhely :
Oslo Vestre Aker
Foglalkozás :
üzletasszony
Előtörténet :

Silvery goddess of the snow,
Your shining beauty melts the cold

Keresem :
lost memories
little troublemaker pocketsatan


Astrid Friberg
Elküldésének ideje — Szomb. Márc. 04, 2023 9:52 pm

Alexander Holm felhasználónak tetszik ez a poszt.

A l e x & A s t r i d
Somewhere deep inside you must know I miss you. But what can I say? Rules must be obeyed
Az utóbbi időben túlságosan sok minden történt és megannyi dolog elvonta a figyelmem, így régen nem jártam a tengerparton. Nem mintha hiányzott volna a homok, a folyton hajamba fújó szél, a só tömény szaga, ami sose akar kimenni az orromból. A töméntelen kékség, melynek úgy tűnik sosincs vége. Gyűlöltem, minden porcikámmal, mégsem hunyhattam szemet afelett, hogy ő itt él. Felemelve a kezem könnyedén kopogok a viskó - számomra az a hotelomhoz képest - ajtaját, bebocsájtást várva. Tudom régen látogattam meg, ott van Gullveig látomása rólam, Freya látogatása, a bál és az azt követő botrány, aminek közepén a legkisebb fiam állt. Nehéz hetek vannak mögöttem, aminek hála egyetlen percem se volt autóba ülni és elvezetni ide, hozzá. Pedig volt egy-két olyan pillanat, mikor azon kaptam magam hogy szeretnék a kocsiba ülni és meg se állni a homokos partig, hogy az ölelésében mindent elfeledhessek. Mert a válásunk ellenére is fontos a számomra.
- Alex, örülök, hogy ajtót nyitottál! Beszélnünk kell - szólalok meg, amint kinyílik az ajtó. Mielőtt bármit is mondhatna csókkal hintem az arcát, hogy ezt követően beljebb lépkedjek. Nem kell nekem invitálás, egykor ezt hívtam az otthonomnak. Az a kibékíthetetlen ellentét most semmisnek tűnik, ahogy előttem áll. Emlékszem az első találkozásunkra Asgardon, az első alkunknak köszönhetően lettünk férj és feleség, majd az idők folyamán összecsiszolódtunk. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szeretem még most is. Ugyanakkor nem élhetek vele együtt, mert a szívem a hegyekbe húz, a hótakaróval borított erdőkbe, ahol minden tiszta fehér. Körbe pillantok a házon, hogy húzzam az időt, azt vizsgálom, hogy mi változott mióta utoljára itt jártam. Felvillannak az utolsó látogatásom alkalmával történtek, hogyan feküdtünk az ágyban, míg a kandallóban pattogott a tűz. Néha vannak jó pillanataink, melyek arról árulkodni, hogy nem aludt ki teljesen a szerelem lángja közöttünk, ilyenkor elhiszem, hogy még van remény kettőnk számára. A kezembe veszek egy kagylót és azt vizsgálom, mintha ennél fontosabb dolgom nem is lenne, majd nagyot sóhajtva leteszem az asztalra.
- Beszélned kell a fiaddal, ez nem tűr halasztást. Éppen elég ideig haragudtatok egymásra - mondom ki a jöttem okát, nem tűrve ellenkezést. Mégis ellágyul a szívem és közelebb lépve végig simítok borostás arcán. Olyan, mintha egyetlen nap se telt volna el a frigyünk óta, pedig milyen régen volt már, hogy együtt éltünk.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
the winner takes it all - Alex & Astrid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Módi x Mavis ~ One taste is all it takes
» Astrid Friberg
» astrid & atla
» Eric & Astrid
» Astrid & Eisa | the inevitable

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;; :: Tenerife tópart ;;
-
Ugrás: