M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alexander Holm
2 posters


Sigurd Hemmingsen
Kiskép :
Alexander Holm 3WL9
Rendeltetésem :
Surtr és Rán fia vagyok
play by :
jack falahee
Posztok száma :
42
User neve :
benibigyó
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
journalist
Előtörténet :
they say blood is thicker than water
but I guess the blood is starting to wear thin

Keresem :
we're all looking for something,
something to be
Alexander Holm A8bc42f97f39129211dcc3647583adaa6273bf19


Sigurd Hemmingsen
Elküldésének ideje — Szomb. Márc. 04, 2023 6:43 am
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Alexander Holm
Kiskép :
Alexander Holm Smile-nick-bannister
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Hugh Jackman
Posztok száma :
12
User neve :
Rea
Csoport :
Elátkozottak
Pontgyűjtő :
8
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Tengernagy
Előtörténet :
I am Njörd
Keresem :
Az emlékeim


Alexander Holm
Elküldésének ideje — Csüt. Márc. 02, 2023 1:57 pm
Alexander  Holm
Elátkozottak
Njörd vagyok
A családom szerint Hűvös vagyok • Meglehet nem mutatom ki teljesen az érzéseimet, és mélyen elzárom magamban. Meglehet túl racionálisan gondolkodok, és igyekszek mindent a leggazdaságosabban, veszteségek nélkül kijátszani. Hűvös, akár a tenger víze, vagy mint egy zápor a nyári éjjen. Hiába tűnök hidegnek, és távolságtartónak, attól még szeretem a családom, és él bennem érdeklődés az irányukba, csak úgy hiszem, nem tudom a leghatékonyabban kimutatni azt.
Az ellenségeim szerint Csendes vagyok •Nem azt jelenti, hogy örökké csak hallgatok, sokkal inkább azt, hogy sokáig tűrök, és szemlélem az eseményeket. Nem szeretem a felesleges harcokat, az életek feláldozását. Ahogy a vihar is csendben keletkezik, míg egyre jobban kinövi magát, s a végén robbanva, hatalmas pusztítást végez. Szóval míg csendben vagyok, és tűrök, azthiszem addig jó mindenkinek.
Szerintem Nyugodt vagyok • Nem gondolnám, hogy bármikor is az a felkapom a vízet típus voltam, hisz az emberek gyarlóságát is sokáig tűrtem. Tűrtem, és vártam, hátha megjavulnak, de nem így lett. A nyugalom nagy erény, és képessé tesz arra, hogy a legnagyobb fejetlenségben is tiszta fejjel legyél képes gondolkodni. Negatívumnak helye nincs, marad a pozitívitás.


play by
Hugh Jackman
életkor
Kortalan
foglalkozás
Tengernagy
a karakter
Canon
hirdető
ASTRID FRIBERG
fő karakterem
Bjørn Kristiansen
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Felejteni… mond mit jelent elfeledni azt ami egykor voltál? Mi azzá tett, ami igazán vagy? Mond mit jelent teljesen elveszíteni önmagad, és napról napra nagyobb szeleteket hagyva hátra önmagadból? Mond mit jelent a rengeteg emlék, vagy álom mi a fejemben kavarog? Mond, lesz e még ugyan olyan mint egykor volt?
Vajon visszakapom e mindazt, mi egykor lényemet jelentette, s lehetek e ismét teljes?
Hogy tudatában vagyok e annak, hogy mi az mi történik velem? Teljes mértékben! Hogy tudom e mi ez az egész ami velem történik? Nem. Csak abban vagyok biztos, hogy napról napra kevesebb dologra emlékszem, és félek tőle egy nap majd végleg megszűnök létezni.
A tenger morajlik,a víz hullámokat ver a sziklákon, de én mégsem megyek a vízre, csak távolból hallgatom. Vajon van e jogom mi arra képez, hogy lábam tegyem oda? Vajon van e még részem mindabból mi képezi az egészet?
Vajon egyszer majd elfeledem, hogyan működik az erőm, és lényem darabkáival együtt, vajon képességem is messzire száll majd a sirályok szárnyán? Vajon olyan leszek, mint azok az őrültek, kik bizonygatják nem e világ szülöttei, s másnak képzelik magukat? Vajon egy nap az egész érzés, hogy ki vagyok én… elveszik, és csak ez a fickó maradok?
Ez a pasas, aki egy ideje bezárkózott a négy fal közé, s borongós kedve fellegeket szül az égre. Vagy teljesen megszűnök létezni?
Vajon megmarad e majd, hogy a felhők az égen kedvem szerint kavarognak, s járják végtelen táncukat, ha borongós a kedvem? Vajon a víz manipulálható marad a számomra és gyógyítást jelent? De ha valóban gyógyít is… akkor miért nem veszi le ezt a szörnyű átkot rólam? Miért hagy szenvedni?
Lehet már rég nem vagyok az aki voltam, vagy soha nem is voltam, pusztán egy álomkép az egész, mi arra ösztökél, hogy éljem túl az elkövetkező napokat, s mikor viharfellegek gyűlnek, s hatalmas szél kerekedik, az sem borongós kedvem miatt alakul, hanem pusztán az időjárás generálja mindezt.
Akár mondhatnám azt is, hogy hazugság az egész, és az átok nem létezik. Hogy mindig az maradok aki voltam. Aki vagyok.
Njörd vagyok… a Vánok egyike, a tenger, az időjárás, a kereskedelem, a gazdagság, a hajózás és a halászat istene. Hogy én vagyok, ki megteremtette a Krakent, hogy megzabolázza az embereket. Hogy én vagyok aki a racionalitás, és a gyors béke érdekében feláldoztam gyermekeim, kik a mai napig haragszanak rám érte. De nem érdekel. Akkor és ott abban a pillanatban az volt a leghelyesebb amit megtehettem. Ez járt a legkevesebb áldozattal, és mind élünk még.
De nem tudom vajon sajnálom e. Nem tudom, vajon bánom e azt a döntést, mit akkor hoztam, ahogy azt sem, hogy Skadit elvettem feleségül. Így ennyi idő távlatában, s hogy nem éltünk együtt szinte semmit sem, elgondolkodtam rajta olykor, vajon nem volt e botor dolog férjet választani a vádlija alapján?
Emlékeim igaz kezdenek megkopni, de még is vannak olyan dolgok, amikre tisztán emlékszem még, s talán ha naponta töröm rajta a fejem, talán akkor nem halványodnak el.
Sosem szerettem a hegyeket, az erdőket, a farkasokat… utáltam azt a régiót! Olyan messze volt a tenger! Sosem akartam ott lenni, és a kilenc nap is, mit ott töltöttem feleségem mellett, nem a leghangulatosabban telt el.
Ahogy ő sem szerette a tengert. A tengert, ami a lételemem. Éltet, és ad egyfajta fogódzót a számomra, hogy van még remény.
Amíg a víz moccan az ujjaim alatt, amíg táncra kel a tenger, addig létezik számomra a remény.
Igyekszek úgy tenni, mint akivel minden rendben van, és nincsenek gondok. Nincs felejtés. Ezt igyekszem akkor is tartani, mikor Skadi meglátogat. Mostanában gyakran jön, és próbál kimozdítani a négy fal közül.
Igaz, még nem olyan mértékű a feledés, de egyszer végbemegy. Egyszer majd megszűnik minden, ami azzá tesz ami vagyok. Miért én? És miért kell felednünk? Talán ez a büntetésünk, amiért önző mód magukra hagytuk az embereket? Vajon ez az ára annak, hogy annyi ideig Isteneknek mondhattuk magunkat?  
Feledni… mond mit jelent, s mennyi lesz a vége? Mikor lesz a vége?
Talán meg kellene tudnom, honnan jött, s miként kaptam eme átkot a fejemre, és megkeresni azt, ki felelős érte. Nem akarok feledni, és a semmibe tűnni. Megszűnni, hogy aztán elgyengülve hulljak a porba. Feledve, kitörlődve az emlékekből, hogy ne suttoghassák nevem.
Vissza az elejére Go down
 
Alexander Holm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexander Holm
» Alexander Holm
» alexander & atla
» to see again ~Aina & Alexander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott elátkozottak ;;
-
Ugrás: