M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Rune Akselsen
2 posters


Siri.Rasmussen
Kiskép :
Rune Akselsen MMv6kJp
Rendeltetésem :
Thrúd valkűr vagyok
play by :
Alicia Vikander
Posztok száma :
30
User neve :
Maze
Csoport :
Valkűr
Pontgyűjtő :
19
Lakhely :
Sentrum
Foglalkozás :
nyomozó
Előtörténet :
Look Me in the Eye,
Tell me, what you see.



Siri.Rasmussen
Elküldésének ideje — Hétf. Május 30, 2022 7:07 pm

Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune Akselsen HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune Akselsen Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune Akselsen Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Vas. Május 29, 2022 9:16 pm
Rune  Akselsen
isten
Dúfa és Geirröðr fia
A családom szerint túl széplelkű vagyok • Szívesen hallgatok meg másokat, ezt valahogy meg is érzi akinek szüksége van rá, és bár tanácsot nem mindig tudok adni, csaposnak még elmehetek jó hallgatóságként, rengeteg megértő pillantással karöltve, amit magamra tudok ölteni a szavak hallatán. A legtöbbször még mások története is úgy meg tud érinteni, mintha velem történt volna meg, és így olyan dolgok miatt vagyok képes napokig rosszul érezni magam, amihez még csak közöm sincs, nagyon könnyen rám ragadnak az érzések.
Az ellenségeim szerint egoista, nagyképű vagyok • Szerintem lehengerlő vagyok. Ne nevess, tényleg! Mindig vidám, mindig mindent megold, mindent rá lehet bízni, mindenhez is ért alak. Utóbbi nyilván nincs így, de szeretek mindennek utánajárni, amit nem tudok, mert a tudás egy olyan dolog a világban, amivel nem lehet betelni.
Szerintem magamnak való vagyok • Én azonban nem szeretek beszélni magamról, az érzéseimről, általában úgy teszek, mintha semmi sem esne igazán rosszul, pedig egy apróság is mélyen tud érinteni. Nem mutatom, ha csalódok, vagy ha sértett vagyok, mert ezeket jobb megtartani magamnak.  Az egyetlen, amit igenis érezzen más is, az a dühöm, ha bosszúm, az igazságérzetem, amikor viharosak az érzelmeim, mert annyira nem vagyok hülye, hogy még ezt is magamban tartsam. Hatalmas poharam van, ami nehezen telik meg, de ha megtelik, akkor aztán észrevehetően teszi meg azt, és olyankor nem bocsájtok meg könnyen, bár azért akad rá példa sajnos... Hiszen alapvetően nem vagyok rossz, nem szeretek mások felett uralkodni, nem szeretem éreztetni másokkal, hogy(ha) felettük állok, és azt sem szeretem, ha körülöttem vagy éppen miattam szenvednek. Éljen a béke meg szeressük egymást! Vagy valami ilyesmi. Oké, néha tényleg nagyképűnek tűnhetek, legalábbis tudom, hogy van aki ezt mondja, pedig egész szerényen élem napjaim, mintha azt akarnám, ne is vegyen észre senki, itt se vagyok, csak élvezem az életet.  
 
play by
Shawn Mendes
életkor
kortalan
foglalkozás
állatorvos
a karakter
saját
hirdető
-
fő karakterem
Cameron Reidarsen
 
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd

A gyönyörű Rán, és a tengeristen Aegir unokája,
Ránhoz illően a viharos tengerek istene.
A tengeristennő, Dúfa első gyermeke.

Gyönyörű istennő volt.. illetve, még mindig az. Arany tincseibe úgy kapott a szellő, hogy még azzal is el tudott volna varázsolni, meg is tette, tekintete szinte lelkem mélyére elért, és vetett szállást.., mára mégis csak múltidőben tudok hivatkozni rá, mert még egy ilyen erős érzelem is le tud ülni, el tud halványulni, ha azt olyan erősen rugdossák. Hiába akartam szeretni őt, hiába szerettem is, és adtam volna meg neki mindent, egyre több vita lett közöttünk, egyre inkább éreztem úgy magam mellette, mint akit csak megtűrnek, és még csak nem is az ő hibája volt ez az egész. De.. az én hibám lenne, hogy nem volt már erőm harcolni a családjával, érte? Egy ideig még úgy voltam vele, ő az én feleségem, az én gyönyörűm, az én angyalom, nem veszik el tőlem olyan könnyen, de ahogy egyre jobban azt éreztem, ő maga se tudja, merre billentse a mérleg nyelvét, kezdett feladni bennem a remény, és a kitartás. Mikor már úgy érzed, egy olyan part felé úszol árral szemben, ahonnan nem nyúl feléd senki, hogy segítsen, csak nézi, ahogy próbálkozol, és várja, hogy megoldd, egy idő után egész egyszerűen csak engedsz az árnak. Én is engedtem.
Hetek, ha nem hónapok óta ment a veszekedés, a feszültség, - összességében sokkal régebb óta merült fel újra és újra a téma -, én meg úgy voltam vele két hónap végleges nek tűnő mosolyszünet után, hogy nekünk már úgyis mindegy, máshol kerestem örömöt, hátha megmozgat bennem valamit az érzés, amire nem vagyok büszke, de akkor úgy gondoltam, nem érdekel, nem számít. El persze nem titkoltam.., elmondtam neki, hogy mi történt, és, hogy szerintem nem működik már ez az egész, nem is fog, és, hogy engedjük el egymást, ha válni nem is akarok..., de nem tudok és nem is akarok már harcolni, távol áll a jellememtől az örökös feszültség,érte, aki még csak nem is tudott lemondani róluk, értem. Nem hibáztatom, egyáltalán nem, de, ha valami nem működik sehogy se, akkor ne erőltessük. Pedig a kurva életbe de csodás pillanatokat töltöttem vele... és töltenék még mindig..
Mégis, messzire távolodtam, amennyire csak lehet, és bár néha érdeklődtem felőle, igazán sosem kerestem a társaságát, és ennek már öt éve lesz idén. A százhuszonötödik évfordulónk lenne pár hét múlva... ezért is jutott eszembe, hogy immáron tényleg felkeresem őt, nameg... ez a hülye átok se biztató, eddig nem kellett ilyennel sem számolnom, szeretnék közelebb lenni a családomhoz, nehogy meglepetés érjen, nehogy ne legyek ott, ahol lennem kellene. Arról nem beszélve, hogy szörnyen hiányzik a gyönyörű mosolya, már abban a két hónapban is hiányzott, nem még ennyi év után..    
Vissza az elejére Go down
 
Rune Akselsen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isane Akselsen
» Rán & Rune | two storms in one bar
» Rune & Ane, I won't give up on us..
» Rune x Isane - All the memories

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott istenek ;;
-
Ugrás: