M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Rune x Isane - All the memories
 :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;; :: Lakások Gamle Oslo-ban ;; :: Rune & Ane otthona ;;

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
2 posters


Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Hétf. Feb. 20, 2023 11:51 pm

If there's a door to heaven, baby, you're the key
And if I had to beg, I'd be on my knees
Please don't say, anything has changed
You're the one I wanna wake up next to every day


Valahol tudom, hogy hiába ígérgetek, hiába esküdözök, ha minden szavam mögött ott van, hogy akkor, ott, miért nem tettem hasonlóan. Vagy pont úgy.. De sajnos úgy tűnik, kellett ez a pár év, vagyis hát már az első pár nap, hét... hogy rájöjjek, nincs az a vita, vagy összekülönbözés, családi nemtetszés, ami megérné eldobni azt, amink van. Kell nekem.. és ha ehhez az kell, hogy tényleg mindent eltűrjek a szüleitől, akkor megteszem, megpróbálom lenyelni az összes gúnyos pillantást vagy megszólalást, mert nem ér annyit egyikük se, hogy miattuk Ane tűnjön el az életemből.
- Tudom.. - bólintom, le is ejtve róla pillantásom, mert teljesen igaza van. Ezt sosem fogom elvitatni.
Ahogy azt sem, hogy újra és újra megbabonáz, és elcsábít, elég csak ránéznem, és máris azt érzem, hogy végtelenül szerelmes vagyok belé, minden milliméterébe, és mindenbe, ami ő.. imádom, ahogy néz rám, ahogy mosolyog, ahogy beszél, és igen, talán elfogult vagyok, de akkor is így van.
- Talán, de attól még így van, bármikor elcsavarod a fejem. - vallom be halkan, végtelenül őszintén, nem zavar, ha tudja, hogy bármit tesz, én teljesen az övé vagyok, bármennyi idő is telt el külön, vagy haragban, elhidegülve. Még az a két hónap alatt is, ha egyik pillanatban úgy szólt volna hozzám, azonnal elfelejtettem volna, hogy épp nem olyan a kapcsolatunk, mert ekkora hatással van rám, és volt mindig is. És lesz is...
Hiszen most sem tudom nem szerelmesen érinteni, csókolni őt, megadni neki mindent, amire vágyik, tisztelni testét őszinte vágyammal, szeretetemmel, újra és újra... Olyan tökéletesen illünk egymáshoz, hogy nehéz nem belefeledkezni buja gondolataimba, amik minden pillanattal egyre többet kérnek belőle, belőlünk, én pedig igen gyenge vagyok ellenállni, ha istennőmről van szó, ezt már tudjuk. Aztán, még ha hirtelen nem is értem, miért kérdezi, amit, igen hamar leesik, mit is szeretne tőlem igazán, én pedig nem vagyok rest meg is adni neki azt, sőt... sosem voltam rest megkóstolni finom testét, legyen szó először csak puha melleiről, aztán pedig .. egészen másról. Még azt is imádom, ahogy nem csak fogadja, amit adni tudok, hanem enged teste élvezetének, és mozdul rajtam, de akárhol is tart éppen, szeretném, ha az ágyra feküdne, hogy úgy folytassam tovább hosszasan szeretgetve őt.
Nem zavartatva magam térek vissza hamarosan ajkaihoz, hogy csókját követeljem magamnak, ahogy pedig magánál tart államnál fogva, és úgy csókol... van még kérdés, hogyan is babonáz meg újra és újra? Egy halk nyöszörgéssel még jelzem is akaratlanul, mennyire élvezem amit tesz, majd nem sokkal később már nyakára csókolom ezt az élvezetet, miközben ölelésébe helyezkedek vissza odalent, lassan, óvatosan. Ami mondjuk nehezebb, ha így bőrömbe mar...
Mindaz a szerelem, és vágy, amit érzünk egymás iránt, újra és újra kitart hosszú perceken át, hiába többedjére hajszoljuk a gyönyört már ezen a reggelen, hogy végül mikor elérjük azt, a vágy nélkül a szerelem maradjon, mivel cirógatom, szeretgetem tovább, csodálom, imádom...
- Egye-fene, benne vagyok. - felelem nevetve, oké, belátom, miért szükséges a külön-külön részlet, egészen biztos, hogy nem bírnám ki a közös zuhanyt, csak zuhanyként, .. khm. Puszijait azonban nagyon is szívesen fogadom, és viszonzom, mielőtt helyezkedni kezdene, én pedig felülnék közben, hogy aztán kis kezéért nyúljak, mit finom cirógatással fogok kezembe.
- Ha megyek, nem lesz semmiféle külön-külön. - nevetem, majd hozzáteszem, hogy 'menj csak', adok egy csókot még kezére, és elengedem azt, persze szemem le se veszem róla, míg láthatom alakját... Utána meg már bírok arra is figyelni, hogy valamennyire beágyazzak, meg összeszedjem a szobát, majd ha Ane végzett, lopok tőle pár csókot, mielőtt én is bemennék zuhanyozni egyet.

<3  <3  <3

| the house 1 & 2 | × |
33
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Csüt. Feb. 16, 2023 12:36 am

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
Valahol mélyen számítottam ilyen válaszra, hogy nekinaz is elég, ha csak megpróbálok tenni azért, hogy valamiképpen az életem része tudjon maradni. Bevallom, el kell melyen majd gondolkoznom azon, hogy ha nem lenne az átok, akkor is ennyire serényen próbálnék-e ellenkezni az újrakezdéssel. Nyilván ugyanígy fájna, de talán nem lennének többségben azok az emlékeim, amik rosszak és már az első csók, az első simítás alkalmával a testemmel és vágyaimmal együtt a szívemet is teljesen visszaadtam volna neki. Nagyon nehéz dolog a szerelem, amikor már egyszer bebizonyosodott, hogy nem elég a boldogsághoz.
- Bár akkor is ezt mondtad volna, ahelyett amit...- Na de nem akarok én mindig visszatérni a konyhai beszélhetéshez, mert ideje eleget tennem az ígérteknek és megpróbálni jobban nyitnom a férjem felé.
Szinte hihetetlen, hogy milyen könnyen képes még ennyi év után is az ujjai köré csavarni. Így, hogy minden körülmény is ellenünk vallott és többnyire vall is. De lehet, hogy pont jókor érkezett most, mert kész voltam teljes mértékben elzárni magam. Csak a húgaim és az állatok azok, akik tartották bennem a lelket. Egyik szemem sír a másik viszont nevet meg vágyakozva néz a férjemre.
- Csak elfogult vagy. - Ezek talán az utolsó szavaim, miket suttogok mielőtt még újra elvesznénk mind a ketten az érzelmeink és az érzékek mámorában, mit kivétel nélkül mindig meg tudtunk adni egymásnak, mikor épp hadi lábon álltunk, akkor is.
Ugyanolyan tökéletesen feszít, simít, kényeztet a falaim közt, mint amilyen tökéletes harmóniával mozdulnak egymások ajkaink. Tudja nagyon jól, hogy mivel lehet engem úgy felizgatni, hogy remegve élvezzek el az ölében. Egyszerűen imádok mindent, amit csinál és ahogyan csinálja és amilyen érzéseket kelt bennem. Muszáj volt egy kicsit kipihegnem magam, mielőtt megteszem a következő, remegő lépéseim, hogy felfalassam magam vele, ha már úgysem evett még ma. Előtte még simogatjuk, puszilgatjuk egymást, s közben érzem, ahogy továbbra is szinte lüktet bennem. Óh, egek...kevesebb ennél jobb érzés van a világon.
- Mm..nos, akkor lehet nem baj most az egyszer, ha a desszertel kezded. - Egyre magabiztosabban másztam feljebb és feljebb, először a melleimet felajánlva neki.
- Oh! Ahhhn.- Nem tudom és nem is akarom visszafogni a hangokat, amiket kicsal belőlem, mert mindig olyan érzés, mintha először venne ajkai közé, izgalmas és hihetetlenül izgató...de több kell belőle, ott is.  Feljebb araszolok, a szemeibe nézek és látom, hogy már várja, hogy megérkezzek. Nem is váratom tovább. Leereszkedtem és óvatosan a hajába túrtam, kissé megszorítva azt a tövénél, de így is alig bírtam a földön maradni, mert az amit csinál, a fellegekbe repít. Teljesen elvesztem az élvezetben, a csípőm úgy hullámzott, előre-hátra...
Hm? Óh. Azt szeretné, hogy feküdjek az ágyra, hát jó.
Nem volt egyszerű feladat, hiszen már kezdtem érezni a kellemes zsibbadást, ami mindig átjár mielőtt túl jó lenne. Már attól gyorsabban kapkodtam a levegő után, hogy egyáltalán közeledni kezdet, de amikor hozzám is ért én megéreztem a nyelvét, tíz karommal kapaszkodtam az ágyneműbe és nagyon oda kellett figyelnem, nehogy összeszorítsam a fejét a combjaimmal, mielőtt ismét sikerülne elélveznem. Szerintem hősiesen álltam az ostromot, amíg nem csókolt utat magának az ajkaimhoz és ott aztán, olyan heves csókkal fogadtam, mintha az ajkai lennének az első pohár friss víz egy hetes sivatagi túra után. Imádom érezni magam az ajkain, beleremeg a lábam a gondolatba, hogy mit művelt velem ezekkel a csodás ajkakkal..a nyelvével. Ráfogtam az állára, hogy maradjon csak itt még egy kicsit és szószerint elkezdtem a nektárom leszívni az alsó ajkáról, csaknutána engedtem útjára és ahhhm..milyen jól tettem. Egyszerre csókolta a nyakam és mélyült el bennem, vissza. Megremegett még a lélegzetem is, mert még épphogy nem sikerült az előbb elmennem, de máris..vissza illeszkedett Rune és a körmeim egyből a hátába mélyültek, majd mikor sikerült hozzászokni, a bal lábam köré helyeztem, húzva magam felé.
Utána egymásba kapaszkodva, mélyülve ringatóztunk, ha az ajkaimhoz ért finoman csókoltam vissza, mélyen, szenvedéllyel, amikor felszabadult a szám, a vállát, a nyakát, mikor hol értem csókolgattam. A csípőm, hogy vele együtt mozgattam, hol ellentartottam, mikor a vállaimba kapaszkodva tartott egy helyen. Akkor csak sóhajtozni, nyögni tudtam meg kapaszkodni. Immár mind a két lábam körülötte volt, mind a két karom is és a lehető legjobban bántam most, hogy nem szedek fogamzásgátlót, mert érezni akartam, magamban ahogy elmegy, de...az is igazán élvezetes colt, hogy utána elkente magát ott lent a férfiasságával és akkor mentem el végül én is, olyan érzékeny volt.
Ha nincs annyi erő benne, hogy mind a kettőnket megforsitson, most pihegve bámulnék magam elé. Hogy lehet minden alkalom vele, jobb mint az előző. Egyszerűen nem bírok ebből kiszeretni, ahogy belőle sem. A lábam eleve át volt rajta lendítve, szóval csak simogattam, elmélyedtem a szemeiben és néha rövidebb csókokat is adtam az ajkaira, míg ő élvezte, hogy kellemes borzongást idéz elő a testemben.
- Mit szólnál, ha megtisztálkodnánk, külön-külön és bekészítenénk a nasit? - Muszáj lezuhanyoznom és muszáj lesz egyedül, mert különben sosem jutunk le a konyháig, vagy el a filmnézésig. Úgyis felajánlaná, hogy segít tisztálkodni, én nem tudnék ellenállni és kezdődik elölről. Még adtam vagy 10 puszit az ajkaira és erőt vettem magamon, hogy kikászálódjak az ágyból.
- Jössz? - A kezemet felé nyújtottam, mert attól még mehetünk kézenfogva...bárhová. Nem?

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Szomb. Dec. 31, 2022 6:53 pm

Isane Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.


If there's a door to heaven, baby, you're the key
And if I had to beg, I'd be on my knees
Please don't say, anything has changed
You're the one I wanna wake up next to every day


Hiába mondják, hogy a változás az élet velejárója, és ha egy kapcsolat véget ér, nem szabad feladni magunkat, a boldogságot, hiszen lesz majd egy újabb személy az életünkben, akit ismét szerethetünk. Na meg van, aki azt mondja, mindegy, van-e mellettünk valaki, ha önmagunkat szeretjük, hiszen nem attól leszünk teljesek és boldogok, hogy van társunk... Aztán jövök én, aki azt mondja, hogy Ane nélkül teljesen végem lenne. Dacból, önostorozásból jelesre tudok vizsgázni, és ha azt mondaná, hogy nem akar többé látni, az száz százalékban az én hibám lenne, nem az övé.. hiszen ő nem tett olyat, amiért azt érdemelte volna, ami történt. Soha nem gondoltam volna a házasságunk alatt, hogy lesz olyan pont, mikor nem leszek erős ha kell, vagy, hogy egyáltalán másra ránézek, hiszen a legcsodásabb teremtés az enyém, és ezt a mai napig így gondolom, már csak az vált labilissá, hogy egészen az enyém-e... Hiszen nem várhatom tőle, hogy csak úgy elfelejtsen nekem mindent, és folytassuk, ahol abbahagytuk. Vagyis az előttől, még egy kicsivel. Akkor se, ha nem is csaltam meg 'igazán', hiszen nem takarózhatok ezzel a szöveggel, miután abba már alapból benne voltam, hogy valakit hazakísérjek, aki nem ő. Máshogy kellett volna az egészet kezelni... és nem tudom, miért nem tettem. Persze nem én lennék, ha mindezt ne mondanám el neki is, mindig mindent tudott, mi jár a fejemben, és ha nem hangozna irtó hülyén, még azt is elmondanám, mellette, miatta lett olyan jó dolgom, hogy a makacsságom nyert a szerelem fölött abban a két hónapban. Úgy hangzik, mintha az ő hibája lenne, pedig csak az történt, hogy megszoktam, milyen mellette az élet, és bele se gondoltam, hogy az elmúlhat, és jobban kéne vigyázni rá, arra, amink volt.. hát most már tudom, milyen, mikor a tudat megvan, hogy életem szerelme a közelben van, csak éppen nem velem. Nem jó érzés.....
Úgyhogy igen, bármit megteszek, bármeddig várni fogok, csak ne hagyjon el, ne akarjon mást maga mellé, aki nem én vagyok, mert abba beleőrülnék. Legszívesebben kérdésére rávágnám, hogy persze, hogy lehet, de nem szakítom félbe, szinte iszom szavait, teljesen megbabonáz, ő a világom...
- Az bőven elég.. Nem veszíthetlek el. - motyogom válaszul halkan, szinte mintha meg se szólalnék. Mondhatná, hogy hagyjam, mondhatná, hogy késő, de nem teszi, én pedig nem tudok elég hálás lenni azért, hogy egyáltalán még mindig szeret, és esélyt ad arra, hogy újra 'mi' legyünk.. Mert az, hogy ennyire jól hatunk egymásra még mindig, nem jelenti azt, hogy a lelkét is megtartottam magamnak, márpedig nekem minden porcikája kell, úgy ahogy volt.
- Ne sajnáld, imádom, hogy ilyen szexi vagy, és újra és újra elcsábulok. - mosolygom kacéran, szemtelen őszinteséggel, hiszen minden alkalommal ezer örömmel simulok bele szerelmébe, bármikor.
Ahogy most is... hiszen az ártatlannak is betudható érintésekből, simításokból egy sokkal kevésbé ártatlan tánc kerekedik ki, amit annyira szeretek vele újra és újra eljárni, nem számít, mikor jártuk el utoljára, mert megunhatatlan az üteme, a koreográfiája.. nem érezve, hogy ez már a sokadik közös ritmus. Mindig ugyanúgy vágyom az érintéseire, a szeretetére, mintha először kapnám, így csókjára is, mindenére..
Legfőképpen arra, hogy minden egyes pillanatot maximálisan élvezzen amit velem tölt, hogy minden porcikája ki legyen elégítve, minden millimétere bizseregjen a végén, ezért is indul kíváncsi kezem öléhez, amint helye adódik hozzá, hogy cirógathassa, kényeztethesse, hogy aztán valamennyi idő múlva már inkább felüljek szerelmemhez, magamhoz szorítva őt, marva, ölelve. Még azt is imádom, ahogy arcom kezei közé fogja... Aztán meg már nyakát édesgetem, csókolom, ízlelgetem, érzem rajta, milyen közel jár ismét, így ezért kezdek el tenni, ahogy pedig kéjesen nyög rajtam, lélegzete szinte elakad orgazmusa miatt, picit lazítok az ölelésen, de eddig fenekén lévő balom is átöleli már, nem csak jobbom. Újra és újra elképeszt, milyen hatással tudunk lenni egymásra, az érzés pedig, ahogy remeg rajtam, egyszerűen elbódít, magához láncol..
Hagyom, hagy pihenjen picit, addig is csókolgatom, simogatom, mikor pedig mellkasomnál elkezd hátrafele tolni, tekintetét szinte el sem engedem, de engedelmesen helyezkedek vissza az ágyra, hogy aztán ahogy nyelvével érinti végig bőröm, jóleső borzongásom mellé halk nyögésem is társuljon. Majd újra, mikor nyakammal szerelmeskedik, bőrömet édesgeti magához, kezeim derekán pihennek hol puhán, hol inkább marva bőrét. - mmm.. nem? - nevetem halkan, mikor még nem tudom mi a terve, miért kérdezi, csak sejtéseim akadnak elvétve, de amint elkezd fentebb araszolni, muszáj ajkamba harapnom, hiszen rájövök, mit szeretne kapni, kérni... Ahogy ajkaimhoz ér, azonnal mellei közé adok egy csókot, majd egy újabbat, aztán még egyet, mikor már nyelvemmel is érintem bőrét, és csak aztán kezdek el araszolni az egyik domborulat irányába, apró puszikkal, direkt húzva a másodperceket, meg istennőm idegeit, de végül csak eljutok bimbójáig, mit nyelvem érintésével húzok szinte ajkaim közé, csókolom, szívom, néha fogaimmal is érintem puhán, majd áttérek a másik szépségre, hogy ugyanezeket elkövessem vele. Kezeim persze résen vannak, finoman gyurmázgatom azt a mellét amit éppen nem ajkaimmal babusgatok, majd ahogy ismét helyezkedik rajtam, csak akkor engedem el, alig várva, hogy helyet találjon magának...
Ahogy pedig ajkaimnak kínálja magát, egyből hozzá igazodok, helyezkedek, majd adok egy csókot ölére kezdésnek, kezeim fenekén pihennek, simogatnak, miközben már nyelvem is ajkai között simul, hol gyorsabban, hol inkább csak komótosan, erősebben. Olykor csak újabb és újabb apró puszival szórom bőrét, aztán már legérzékenyebb pontját kényeztetem, pár perc után pedig finoman tolni, mozdítani kezdem őt, le magamról, vissza az ágyra, és ha lefekszik mellettem, úgy helyezkedek vissza öléhez, elkényelmesedve lábai között. Mert jár még ám jó pár csók forró nőiességére...
Két könyökömön támaszkodok meg, kezeim medencecsontjai alatt pihennek, úgy folytatom kényeztetését hosszú percekig, minek végén combjai belső felét is csókjaimmal illetem, hogy aztán egyre fentebb haladjak velük, míg vissza nem érek puha szájához, hogy attól is csókot kérjek. Jobbom arcát cirógatja, balommal oldala mellett támaszkodok, elnyújtva jó pár csókot hosszúra, minél tovább kiélvezve... Csak utána térek át nyakára, miközben már szorító ölelésébe mélyedek vissza odalent lassan, óvatosan ahogy enged. Ha úgy érzem, kényelmes neki, jobbommal is oldala mellé könyökölök, kezeim vállai alatt kúsznak el, így jobban nyakához, mellkasához tudok bújni közben, ezzel együtt pedig csípőm is komótosabb ringatózásba kezd, mi igen hamar vált át határozottabb, erősebb lökésekbe. Gyakran visszatérek közben ajkai csókolásához, de aztán már megint nyakát szeretgetem, ízlelgetem, mozgásom pedig egyre gyorsul idővel, hogy mikor már igazán azzá válik, kezeim alulról szinte kapaszkodjanak vállába, ellentartják nekem őt, aztán már csak egyik kezem, míg másikkal már tenyeremen támaszkodok mellette az ágyon, homlokom pedig övének döntöm, meg se szakítva szinte a gyorsabb tempót. Sőt, kéjes sóhajai még tesznek is minderre, hiszen néha rövidülnek mozzanataim, gyorsulnak is pár pillanatra, élvezetéhez igazítja minden moccanást, meg hát sajátomhoz is, hiszen hosszú percek után újra érzem, nekem se kell már sok, hogy újra elélvezzek, de eszemben van ám még mindig, amit kért... Így bár az utolsó pillanatig ölelő lábai között hajszolom magunk, az utolsó utániban már kénytelen vagyok kihúzódni finom öleléséből, hogy jobbom segítségével ölére sikerüljön, jóleső nyögésem csókjával igyekszek tompítani, ahogy heves légzésem is... Végül még simítok ajkai között magammal, leheletnyi cirógatással csupán, mielőtt vele együtt fordulnék oldalainkra, húzva őt magamhoz, babusgató érintésekkel, puszikkal. Eleinte nem is nagyon szólalok meg, csak szeretgetem őt némán, simogatom, cirógatom, mindenféle ábrákat rajzolok bőrére épphogy érintve azt; mondtam már, hogy imádom, ha libabőrös?
- Most már talán jöhet a film.. meg a főzés. Igaz, nem ígérek semmit... - mosolygom, nevetem halkan, nem mondom, hogy nem fogom még elég sokszor megkívánni őt a következő órákban, bár szerintem ezt sejti, és amúgy se vagyok vele egyedül.

| the house 1 & 2 | × |
32
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Csüt. Dec. 29, 2022 7:54 pm

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
Valahogy -szerintem érthető okok miatt- mindig is elnézőbb voltam, ha Runeról volt szó, mint úgy általánosságban. Már akkor is amikor megismerkedtünk, azt ahogy ő udvarolt, szinte azonnal elfogadtam és mindenki más próbálkozását csak úgy ignoráltam. Tudtam, hogy ő különleges és kell..már abban a pillanatban, amikor találkozott a tekintetünk. A világon mindent el tudtam volna neki nézni, egészen addig amíg meg nem csalt. Látom rajta, hogy marja a bűntudat és utálja magát érte, de az az igazság, hogy kicsit én is utálom azért, hogy megtette és most iszonyat nehezen tudom elképzelni, hogy valaha is el tudom neki felejteni. Sajnálom, hogy ennyire rosszul érzi magát most is, sajnálom, hogy szomorúságot kell a tekintetéből kiolvasnom, de túl mélyen gyökeret vert már bennem a tuat, hogy az ajkai amiket még most is olyan imádatal csókolnék, valaki mást babusgatott...vagy azt, hogy abban a pillanatban ő úgy érezte, hogy menni fog neki nélkülem is, közben én próbáltam összeszedni a darabjaimat újra, hogy folytatni tudjuk a házzasságunkat. Én naiv akkor még azt hittem, hogy más nők létezéséről sem fog tudomást venni, még akkor sem, ha mi éppen fasírtban vagyunk. Sajnos tévedtem és soha azelőtt nem éreztem magam annyira sebezhetőnek meg..leválthatónak. Féltem és kicsit félek most is. De azóta legalább már annyit összeraktam fejben, hogy bőven volt nekem is szerepen abban, ami az alatt a pár hónap alatt lezajlott.
- Nem tudom Rune. Ha van egy adott dolgog, aminek egy elemét már kicsrélték, akkor az lehet még ugyanaz a dolog? Én semmit sem igérhetek neked, pláne most, csak azt, hogy megpróbálok én is tenni érted.
Persze jól esik a figyelmessége a kényeztetés, a tudat, hogy úgyis képtelen tőlem távol maradni -habár remekül ment neki öt éven keresztül, szenvedés ide vagy oda- és bele is olvadok minden simogatásba, a tekintetébe a sajátommal. Végülis mind a ketten tudjuk, hogy én nem fogok ennek ellenállni, sosem tudtam és láthatóan nem is most fogom elkezdeni. Majd holnaptól, minden csak holnaptól.
- Hm, nem hiszem, hogy ez az én hibám lenne. Nem tehetek arról, hogy ilyen szexis vagyok, sajnálom.- Nagy, bűnbánó kiskutya szemekkel pillogtam fel rá, mintha csak tényleg annyira sajnálnám, hogy ennyire kívántosnak tart engem. Soha nem kezdtünk volna el beszélgetni, ha lenne sok önuralma, mikor rólam van szó. Amilyen kis visszahúzódónak tűnt először, azt hittem, sosem fog megszólitani. Onnantól pedig én vagyok az aki sosem volt képes igazán nemet mondani neki, vagy önmagának. Amikor csak kellett, vágytam rá, akkor tettem is azért, hogy amilyen gyorsan lehet, megkapjam. Már a tudat, hogy vele ez lehetséges is, mindig feltüzelt.
A mostani eset sem lehet kivétel ez alól. Először csak simogatásokkal, puha, szerető tekintetekkel kezdődik és már azon kapom magam, hogy mindenhol, mindenképp préselem magam hozzá és remegek az újabb érintésekért. Kár a filmért, de még megvárhat, mert idő az van arra bőven, de erre nincs. Minél többet meg akarok élni újra a férjemmel addig, amíg nem érkezik el a pillanat, hogy ismét elváljunk és megpróbáljunk másként élni mint ez előtt oly sok évvel.
Az ölében ülve viszont, már nem kimondottam ez járt a fejemben, hanem az, hogy a lehető legmélyebben fogadhassam őt magamba, miután picit megcirógattam magam vele. Milyen csodálatos érzés őt újra a falaim közt érezni, újra miatta, érte remegni.  Mintha újra teljes lennék. Nem lehet vitás, hogy mi ketten teljesen egymásnak lettünk teremtve. Komótosan mégis erőteljesen toltam a csípőim előre-hátra, minden egyes alkalommal megremegve, mikor ott is sikerült magam hozzádörgölni. Ő özben simít, szeretget, belém mar, minden egyes kis mozzanatával egyre jobban feltüzelve engem is. Már a gondolat is elég sokszor, hogy ennyire vágyik rám még mindig. Ennyi idő után is meg vagyunk egymásért makkanva, ezt nem tudnám tagadni.
A csók pedig...egek. Olyan forróságot éreztem öleink között, ahogy egyre mélyebbre és mélyebbre próbáljuk őt juttatni bennem, hogy tüzet is csiholhattunk volna. Egyre mohóbbá vált ez az amúgy is fülledt tánc köztünk, egyre hangosabb lett ajkaink találkozása, sóhajaink hangja és az öleink érintkezése. Tovább akartam ezt és többet, ígyhát muszáj voltam felegyenesedni, ölemmel körkörösen mozogva, miközben teljesen bennem volt. Ő pedig tökéletes szeretőként már tudta, mihez kezdjen az ujjával. Cseles, imádnivaló..Mmmh.. Ezek után módosítottam a mozdulataim irányán, hogy mégtöbbet érezzek abból az ujjból. A fejemet hátravetve éreztem és élveztem, egyre gyorsítva a tempón is. Annyira belevesztem az érzésbe, hogy már csak akkor vettem észre, hogy felült, mikor már magához húzott és ráfogott a combomra. Követtem a mozdulatait, kezeim közé fogtam az arcát amíg ajkaink és nyelveink táncot jártak, madj ahogy tovább haladt az állam és nyakam felé, a körmeimet belémélyesztve gyorsítottam a saját tempómon, egyre egyre...aztán..mikor azt hittem, milyen sokáig is fogom még állni az ostromot, megszorította a hátsóm, elmélyedt bennem és megszívta a bőröm..és az ujjai a hajamban..Végem volt. Csak egy pár pillanatra volt szükségem, mert rendesen elszédültem és a lábaim sem akartak egykönnyen erőt kifejteni, míg a falaim őulzáltak körülötte. Aztán jutott eszembe egy valami, ami..hát lehet, kicsit elnyújtja a dolgot, de érezni akartam ott mász is, még ha nagyon önző is leszek. Az ajkaimba haraptam, a szemeimből annyi vágyat olvashatott ki, amennyit egy erotikus könyvben nem találhatna meg és a mellkasán megtámasztva a kezem toltam őt hátra, hogy feküdjön csak le megint. Amint ez megtörtént, lehajoltam a nyelvem a hasára tapasztottam, majd felfelé simítottam a nyelvemmel a testén, a nyakéra, ahol picit megharapdáltam a  bőrt, megnyaltam, beszyvtam az ajkaim közé és akkor is megharapdáltam, már nem annyira ővatosan.
- Remélem, még nem reggeliztél. - Kicsit feljebb araszoltam, a mellemet az ajkai elé helyezve, ujjaimat a hajába kúsztattam, finoman megtartva a haját, a tarkóját, magamhoz tartva..pár percig kényeztetett így, addig a szabad kezemmel az oldalát karmolásztam1, meg az alhasát. Végül elvontam magam tőle és még ennél is feljebb haladtam, az ölem felkínálva neki.
Annyira szeretem, amilyen nagylelkű mindig és utána megesküdtem, hogy azt tehet velem ,a mit szeretne, de erre most annyira szükségem volt, mint egy korty friss vízre a sivatag közepén.  

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Szer. Nov. 30, 2022 8:11 pm

Isane Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.


If there's a door to heaven, baby, you're the key
And if I had to beg, I'd be on my knees
Please don't say, anything has changed
You're the one I wanna wake up next to every day


Nevetem, hogy jobban teszem, ha feladom, főleg mert ilyen édesen mondja, hát ezúttal legyen meg az öröme, úgysem valós dologról kell őt éppen meggyőznöm. Számomra ő a leggyönyörűbb nő, ez teljesen egyértelmű, és el is mondom neki milliószor, ha esetleg nem lenne biztos abban, hogy így gondolom még mindig... pedig mennyire, hogy így gondolom.
Akkor is, ha pár hónapra minden a feje tetejére állt a házasságunkban, és akkor is, ha aztán még jó pár évre végképp el is szúrtam mindent, sosem szűntem meg szeretni őt, imádni, csodálni, még ha esetleg kósza gondolatként eszembe is jutott volna tovább lépni, rájöttem, hogy innen nincs hova. Nincs hova, ahol boldogabb lehetnék, ahol jobban önmagam lehetnék, és őszintén szólva... ha lenne se érdekelne. Valószínűleg meg tudnék tanulni nélküle élni, ha rászánnám magam, de ha tudnék is, nem akarok, ezért se tántorít el azzal sem, hogy az átok miatt szépen lassan el fog felejteni engem is, önmagát is.. mindent. Muszáj azzal győzködnöm magam, hogy megoldjuk, muszáj abba kapaszkodnom, hogy valami történik, és minden a helyére kerül, különben nagyon mélyre húznának a gondolataim, ahonnan lehet elő sem kerülnék már. Azt se tagadom egy pillanatra se, hogy az én hibám volt a kapcsolatunk kimenetele, és bármit megtennék, hogy jóvátegyem... vagy, hogy legalább megpróbálhassam.
- De nem te voltál, aki gyenge volt, és feladta. Ahogy az se, aki elrontotta az egészet, jobban, mint volt.. El se tudom képzelni, mit érezhettél, hogy én mit éreztem volna, ha hazajössz azokkal a szavakkal amikkel én tettem... és ezért nem győzök majd életem végéig bocsánatot kérni Ane. És tudom, hogy nem fogsz tudni bízni bennem.. hiába mondok bármit is. De itt leszek.. ameddig hagyod, itt leszek, és minden erőmmel próbálom majd elérni, hogy olyan legyen a kapcsolatunk, mint azelőtt. - felelem, ecsetelem puhán, jobbom pedig haján simít, füle mögé, majd csak arcán cirógat, mindegy, csak hozzáérjek... szóval jó pár aprócska érintést hagyok arcán, állán, gondoskodó, szerelmes érintéseket, miközben tekintetem szinte csodálva őt legelészik látványán. Mindig ennyire gyönyörű volt? Már hogyne lett volna... egyszerűen tökéletes, minden egyes porcikája.
Muszáj elmosolyodnom ahogy ragozza ezt a próbálkozást, majd csak bólintgatok párat, hogy már ez is tökéletes, majd akkor is, hogy kell, hogy együtt legyünk. Kell hát! Amikor pedig Én könnyebben elcsábulok... khm.
- óóóh milyen önfeláldozó valaki! De.. nem kérek elnézést azért, hogy elveszed az eszem, te hibád, hogy könnyen elcsábulok. - nevetem, majd már csak duruzsolom szinte szavaim boldog mosolyom mögül, megtartva magamnak a gondolatot, hogy véleményem szerint talán egy fél fokkal fogja jobban bírni, mint én, és azt is csak akkor, ha nem játszok arra szándékosan, hogy elcsábuljon nekem... ahj de azt annyira szeretem. Mikor egyetlen érintésemtől, vagy csókomtól érzem rajta, hogy pont annyira szeretne engem, mint én őt..
- Benne vagyok. - bólintom puhán, egyértelmű, hogy bármikor elmennék a táncóráira, imádom, hogy ennyire szereti, és, hogy nem adta fel azután se, hogy .. igen. Mindegy is...
A filmnézés viszont kicsit csúszik, mert egyszerűen nem bírom a kezeimet magamnál tartani, nem bírom nem magamhoz ölelni őt, egyszerűen muszáj megérintenem finom bőrét, ha már végre újra megtehetem... nem is értem, hogy bírtam nélküle ennyi éven át. Aztán már az ölelésen is 'szorítok', hogy lábam is felhúzom öléhez, és közelebb és közelebb ficánkolok hozzá, néha úgy érzem, ha egybeolvadnánk se lenne hozzám elég közel... Főleg, hogy olyan csodásan reagál mindenre, amit teszek vele, hogy ezzel is csak tetézi ezt az érzést bennem, hogy minél többet akarok kapni belőle. Kezdetben csak mozgatom magamon, hogy ölemmel cirógathassam övét, ha már hirtelen kényelmetlen volt neki ahogy magába fogadott, amit egyébként meg is értenék, de egyszerűen nem bírok nem ilyesmi töltettel közelíteni felé, ahogy ő sem egészen nyudodt mellettem ahogy a mellékelt ábra is mutatja ugyebár..
Puhán cirógatom bőrét, szinte alig érintve sokszor, hogy ezzel is borzoljam életem idegeit, imádom, mikor libabőrössé válik, nem tehetek róla... és ahogy hosszasan mozdul rajtam ekképpen, nem csak belőle csak elő jóleső nyögéseket, miközben ujjaim néha erősebben marnak bőrébe, mint akarnám.
Halkan nyöszörgök mikor ajkamba harap, és már éppen megcsókolnám, mikor beszélni kezd, így csak addig jutok hogy picit emelem fejem és mozdulnak ajkaim, de .. aztán ahogy kér, úgy helyezkedek, szívem izgatottan dobban egy-egy erősebbet máris, újra és újra hangot adta élvezetemnek ahogy erősen simul hozzám, ahogy ide-oda mocorog rajtam... Mikor combjaim alá csúsztatja talpait, és szívni kezdi ajkaim, olyan mohón követelek tőle csókot, mintha olyan rég kaptam volna az utolsót, mindezt tetézve azzal, hogy tudom, mire készül.., így kezeim csípőjére, fenekére kerülnek vissza, picit még segíteni is neki emelni magát, hogy aztán mikor rám ereszkedik teljesen, belenyögjek ebbe a kikövetelt csókba, erősen marva finom bőrébe fenekén, szorosan nyomva őt magamra, csípőmet pedig emelem is leheletnyit, hogy a lehető legmélyebben érezhessen magában. Pár másodpercre így tartom őt, majd engedem csípőm, és kezeim is hagyják, hogy úgy mozduljon ahogy szeretne, csak ajkaim szakadnak el övétől olyan nehezen, az utolsó csóknál mikor emelkedik, követem egy darabon és csak aztán engedem el 'végleg', hogy aztán újabb jóleső nyögést csaljon elő belőlem, miközben nevemet sóhajtja. Hogy tud még ez is annyira izgató lenni benne.... Ahogy lassan mozogni kezd rajtam, kezeim úgy kezdik el felfedezni forró testét, cirógatva combjait, hasát, oldalain haladva felfelé, hogy puha melleivel játszak pár pillanatra, szerelmesen, ráérősen, finoman, majd már csak balom marad ezen a szerepen, mert jobbom elindul vissza öle felé, hogy ha már amúgy is egyelőre csak körkörösen mozdul, segítsek ezen a cirógatáson hüvelykujjammal is, mi óvatosan érinti nedves ajkai között, célirányosan kényeztetve őt azon a ponton, hogy ennél is jobban elvegyem az eszét.
Na meg ő az enyémet, mikor aztán fel-le kezd el mozogni rajtam, és újra jobban hallhatja buja sóhajom ezzel, befordítva ajkaim pár pillanatra, de túl sokáig nem bírom ki, hogy csak így feküdjek alatta, muszáj felülnöm hozzá, egyelőre csak nyújtott karjaimon, így felfalva őt szinte tekintetemmel, és ahogy telik az idő... úgy érzem egyre nagyobb vonzatát gyönyörű testének, hogy közelebb hajoljak, balom combjára kerüljön, míg jobbommal magamhoz ölelem őt hátán tenyeremmel, és nyakához bújjak pár meleg csókra. Balom persze azonnal combjába mar szorosan, ahogy megérzem meleg bőrét ajkaimon, mit ízlelgetek nyelvemmel is, vagy épp apróbb harapásaimmal, szívogatom is finoman, vagy ... épp kevésbé finoman, főleg álla alatt a puha részen szívom meg erősebben, miközben combján lévő kezem már fenekébe markol, hogy mozgassam magamon közben picit gyorsabban... aztán meg már egészen lassan, és mélyen, hátáról kezem tarkójára teszem, tincsei közé kúsznak ujjaim, ahogy nyakát még mindig édesgetem csókjaimmal. Oldalát, elöl torkát is, vagy éppen álla alatt, ahol úgy érzem rajta, hogy most éppen ott érzékeny pont, ujjaim pedig egyre feszülnek puha hajában, ahogy sóhajai szaporodnak, és egyre kéjesebbek.

| the house 1 & 2 | × |
31
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Kedd Nov. 29, 2022 11:36 pm

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
- Jobban is teszed, ha feladod. - Nagyon jól tudja, hogy úgyis addig fogom csűrni-csavarni a szavakat, amíg nem hátrál meg és ismeri be, hogy igazam van. Ez általában be is válik, amíg nem dönt úgy, hogy sunyi lesz és beveti a testi adottságait és khm...amikre azokkal képes.. Sosem voltam azok ellen a dolgok ellen, még akkor sem mikor éppen valamin cívódtunk, kivéve az utolsó együtt töltött heteinket, amikor is inkább aludt a kanapén, mint mellettem és nekem sem jutott eszembe egyszer sem, hogy megmásszam. Akkor esett le először, hogy milyen irányba haladunk, amikor pedig feltette a hűtlenségével az i-re azt a bizonyos pontot, hát nem is akartam már helyrehozni. Nem akartam őt sem és a gyereket sem, hiába szerettem és szeretem továbbra is, vannak dolgok amik örökké megváltoznak egyetlen hiba miatt. Azt sem hittem volna el pár órával ezelőttig, mikor elindultam az új lakásomból, hogy mi ketten még valaha egymáshoz fogunk érni. Se ujjakkal, sem pedig szerelmes tekintetekkel.
Pedig most ő így néz rám és fogadni mernék, hogy én is rá, annyira megható a vallomása és az is, hogy a vállaira venné ennek az egésznek a terhét, hogy kibéküljünk és hogy nekem könnyebb legyen valamivel. De ettől csak mégnagyobb bűntudatom van, amiért elhittem erről a férfiról, hogy valójában már nem kellek neki és csak teher vagyok, a családommal együtt.
- Igen, egy barom voltál, de nem kell ezt csinálnod. Nem kell magadra vállalni a felelősséget, mert mind a ketten ugyanúgy felnőttek voltunk, ahogy most is...mégsem sikerült így kezelni. A sértettségünk, a vitákba való belefáradást sokkal könnyebb volt a másik arcába vágnunk és elengedni az igazi szerelmet.  - Minden gond nélkül jelentem ezt ki. Sosem tagadnám, hogy Rune az akit örökké imádni és vágyni fogok. Dehát sajnos, a szerelem nem mindig elég, mi pedig maximálisan kihasználtuk százhúsz éven keresztül, majd megdöbbentünk a pillanatban, amint hiba csúszott a számításba. Elvégre nem igazságos, hogy egy párnak csak a boldogságból jusson ki. Az Univerzum nem így működik. Ennek ellenére, mi most igyekszünk becsapni őt. Szerelmed szavakkal, érintésekkel, mintha meg sem történt volna ez az öt év egymás nélkül, mintha nem lenne ez az átok, vagy nem olyan holnap állna előttünk, mikor megszűnik ez a helyzet párkapcsolatnak lenni és barátságá alakul.
- Ha megpróbálod megpróbálni, hogy megpróbáld, nekem már az is tökéletes, mert semmiképpen nem tudnám elképzelni mostmár, hogy ne töltsünk együtt időt. - Jó ízű kacagás után persze, muszáj voltam elgondolkozni. Vajon melyikünk az, aki hamarabb el fog botlani? Biztosra sosem lehet tudni de... - Majd én. Felvállalom ezt a szerepet, ha ez kell, mert te könnyebben elcsábulsz.- A vigyorom félholdassá és kissé kötekedővé vált, de valljuk be..Ő lesz az aki hamarabb el fog csábulni. Nem mintha nem szeretném ugyanannyira, mint ahogy ő szeret engem, de ő olyan drága.
- Na, majd egyszer eljössz a próbára és meglátod, mire értem, mert elmagyarázni nem fogom tudni.
Ha pedig megtenném, akkor oda lenne a meglepetés, márpedig ki fogom élvezni azt a tekintetet, amikor Rune meglát egy picit szexisebb göncben táncolni, amíg mélyen a szemeibe nézek, mintha máris szeretkeznék vele a tekintetemmel. Na jó, mi? Nem épp arról akartam biztosítani, hogy ki fogjuk bírni barátként, erre máris azon agyalok, milyen hamar fog felkapni és bevonszolni az öltözőbe, vagy csak a falhoz és ott...? Talán nehezebb lesz megszokni a barátság gondolatát, mint sejtettem. Sőt...Rune ujjai vegigsiklamak a bőrömön és máris kirepül az ablakon minden olyan gondolat, ami nem arról szól, hogy újra intimitásba kezdjek a férjemmel. Egyszerűen nem megy.
- Mmmmh. Ráfér még egy picit.
Hogyne érne rá, amikor azonnal beveti az egyik gyengepontom, a térdével is hozzámerve ott, majd magára húzva? Azonnal hiányozni kezdett belőlem, azonnal minden reakciót beindított odalent, lehetővé téve, hogy gond nélkül csusszanjon Rune duzzadó nemiszerve ajkaim között, majd az ujjai is. Muszáj voltam az érzésbe beleborzongani és nagyokat sóhajtani. Imádom. Kell. Kapzsivá tesz, így már azokat az ujjakat is meglovagoltam már, most mindent jó mélyen akartam magamban érezni, hallani a hangját, ahogy a nedves falaim között mozog.
Majd mikor a csípőmet húzta-tolta előre-hátra, már érzékenyen, reszketve követtem a tempót, még miután elengedett, hogy máshol érjen hozzám, akkor is. Egyszerűen túl csodás volt már ez is, muszáj volt ezt egy darabig kiélveznem. Kicsit felemeltem a csípőm és az ajkára haraptam finoman.
- Nyisd ki kicsit a lábaid.
ha ezt megtette, már kicsit lejjebbről tudtam indulni az utamon, aminek a végén mindig a lehető legjobban hozzá préseltem magam a makkjához, jobbra-balra forgatva csípőm, egy picit..aztán..aztán, mikor nem volt elég, a talpaim becsúsztattam a combjai alá..erről pedig nagyon jól tudni fogja, hogy mit akarok, hogy olyan mélyen akarom magamban tudni, amennyire csak lehet. Ajkaim az övéihez préseltem, szívni kezdtem, majd megemeltem a csípőm és a lábfejem segítségével a combjai alatt, konkrétan ráhúztam magam..Ő is azonnal reagált erre odalent, és én is, majd egy utolsó csók után kiegyenesedtem rajta és így lepréseltem magam, tövig.
- Mmmmh. Oooohhh, Rune... - Elég hangos volt, ahogy a neve szinte imaként zengett az ajkaimról. Nagyon lassan, körkörösen mozgattam rajta az ölem, aztán egyre gyorsabban. Egy ideig ezt csináltam, az ajkaim harapdálva, de ez kezdett túl őrjítő lenni. Szép lassan változtattam az irányon fel és le rajta.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Csüt. Nov. 24, 2022 10:46 pm

If there's a door to heaven, baby, you're the key
And if I had to beg, I'd be on my knees
Please don't say, anything has changed
You're the one I wanna wake up next to every day


- Feladom. - nevetem, de közben meg minden egyes pillanatát imádom, hogy még mindig ezzel szívja a vérem, ahogy aztán jött az is, hogy a szépség és a szörnyeteg film változatát is csak az 'átöltözött Hermione' miatt akarom megnézni, pedig egyszerűen csak imádom a meséket, de persze ezt az én szerelmem is pontosan tudja. De ezek a kis játékok mindig kellenek, hiszen pontosan tudjuk, hogy a másik számára mi jelentjük a mindent.. legalábbis így volt, és nekem még most is így van. Így is lesz.. ha rajtam múlik, mindenképp.
Ezt el is mondom az újabb vallomással, átok ide vagy oda, eszem ágában se lenne mást keresni, mert Őérte küzdeni kell, és talán nem is nyerhetek.. attól még igenis meg fogom próbálni. Akkor is, ha tudom, amit öt éve tettem, szörnyen fájt neki, és nem fog tudni bízni bennem úgy, mint azelőtt.. majd talán egyszer.. de nem fogom feladni.
- Nekem az vagy.. A legtökéletesebb, leggyönyörűbb istennő, akit valaha ismertem.. És nem hibáztathatlak azért, mert nem hagytad hátra a családod miattam. Akkor se, ha olyanok, amilyenek... Attól még a családod. Nekem kellett volna kitartóbbnak lennem, csak.. Nem tudom.. ijesztő volt, hogy talán már nem kellek, bántott a gondolat, hogy elhittem, hogy örökké tartunk, aztán kiderül, hogy mégse.. Őszintén nem tudom, hogy lehettem akkora barom.. - motyogom szinte, mintha nehezen jönnének a szavak, de mindenképp akarnám, hogy hallja őket. Valahol így is van.. egyszerűbb lenne, ha tudna olvasni a gondolataiban, mert alig van merszem mindent megosztani vele, vagy éppen pont, hogy nincs arcom ilyesmikről beszélni, mikor tudom, hogy mennyire megbántottam őt. De tényleg nem tudnám megmondani, hol volt a józan eszem akkor, amikor úgy döntöttem, lemondok az egészről ahelyett, hogy kapálóznék érte... ahelyett, hogy most próbálom tenni. Én lennék a legjobban összetörve, ha Ane hazaállított volna azzal, hogy mással volt, vagy akár csak megcsókolt volna valakit... nem véletlenül fáj, amit tettem vele.
Persze cirógatásaim, szeretgetéseim ezt nem fogják elfeledtetni vele, de attól még kúsznak bőrén finom érintéseim szüntelenül, babusgatom szavaimmal is amikor csak tudom, illetve tekintetemmel, mimikámmal, hogy a kedvencem lenne, ha úgy végződik egy randevú. Ane előtt sokáig nem éreztem így, mint amit mellette megtapasztalok a mai napig.. hogy valakire egy pillanat alatt ennyire vágyni tudjak, vagy, hogy a hiánya szinte mardosson, pedig nem vagyok már mai darab. Megtalált bennem valamit, amit addig senki, és ez a valami szörnyen ragaszkodó, főleg, hogy rájöttem, nélküle már maximum semmi lehetek, egy olyan valaki, akinek hiányzik az életkedve, és a boldogsága.. a napfénye.
- Soha nem fogok ilyet mondani... akkor inkább.. Nem, nem mondom, hogy akkor inkább nem teszek ilyeneket, de .. megpróbálom megpróbálni. - nevetem, bár kissé keserédes ez most megint, mit szavai enyhítenek. - Bennem bízol ennyire, vagy magadban? - kérdezem szemtelenül, melyikünk kitartását tartja ilyen erősnek, hogy ha még meg is ölelhetem, meg is puszilhatom, érinthetem, akkor az meg is marad teljesen ártatlannak... azok után, hogy százhúsz éve élvezem érintéseit, mindenét.. hát már attól rángatnám a hálószobába, ha úgy bújik hozzám... na de majd .. majd kiderül. Ami biztos, hogy inkább nem ígérek semmit.
- Oh. Hm. Ezt muszáj leszel jobban kifejteni, mert így akármire is gondolhatok. - nevetem újra, kíváncsian, elindulva egy-egy gondolat felé, de inkább hátha ő ad majd útmutatást. Ami biztos, hogy szívesen megnézem, bárhogy is táncol, hiszen mindig imádtam..
A következő pillanatban pedig már újra közel húzom őt, egyszerűen vonz, olyan erősen ami ellen esélyem sincs, és amire ő maga is rájöhet, amint megcsókol, hiszen mint szomjazónak egy korty víz, úgy igénylem ajkai érintését újra és újra.
- Benne vagyok, hagy pihenjen... - suttogom válaszul, apró mosolykával ahogy csókjait élvezem, húzom magamhoz egyre inkább, ölelem, bújok, hogy minél közelebb tudhassam őt magamhoz, és még annál is közelebb.. Ahogy tetszése hangját adja, és még hozzám is dörgölődzik, ujjaim szorosan fognak rá, hogy aztán már fordítsak magunkon hirtelen, hogy rajtam helyezkedjen el újra. Finom csókjaiba halk nyöszörgésem adom, ujjaim puha bőrét cirógatják, majd ahogy magába fogad, újra jóleső, kissé elégedett nyögést engedek meg magamnak, még úgy is, hogy nem tart sokáig az érzés. Még azt is imádom, ahogy hajammal játszik... még mindig, ajkaim pedig nem győzik viszonozni amit kapnak, végtelen szerelemmel. Úgy játszik rajtam, mint holmi hangszeren, mikor már körmeit is végighúzza rajtam, hogy aztán kezébe fogjon, és velem kényeztesse magát, amivel megint csak el tudja venni az eszem. Pár pillanat után viszont az én jobbom is lefelé indul el, kis kezét finoman elveszem magunktól, majd ajkai közé simítok puhán érintve őt, mondhatni óvatosan, föl-le simítok közöttük hosszan, mielőtt még körkörösen kezdeném el cirógatni lassabb tempóval, hol szinte mindenhol érintve ölét, hol csak kifejezetten csiklójával játszva, végül középső ujjam lassan bujtatom falai közé, hogy aztán úgy érintsem őt tovább, mintha csak nedvével játszadoznék. Valahol ezt is teszem, hiszen pár perc simítgatás, kényeztetés után elveszem kezem, hogy csípőjére tegyem azt, és húzom is magam felé, hogy aztán mozgassam őt magamon ahogy ajkai között immáron nem kezemmel simogatom... Aztán ezt az előre-hátra ringatózást már rábízom, kezeim csak kíváncsi utasként követik mozgását csípőjén pihenve, egyre nagyobb vággyal, mégis türelmes szerelemmel, hogy mikor enged magába újra, én aztán nem fogom siettetni. Kezeim közben azért fentebb is kúsznak, két oldalán haladnak apránként, épphogy bőréhez érve cirógatva finom testét, hogy melleihez érve a két kezembe illő formát kezdjem el masszírozgatni, simogatni, kényeztetni, miközben persze ajkait el se engedem egy pillanatra sem, mintha nyelvével is szerelmeskedni szándékoznék éppen.

| the house 1 & 2 | × |
30
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Hétf. Nov. 21, 2022 1:15 am

Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
Mindig is nagyon szerettem, hogy Rune hiába idősebb nálam egy pár évszázaddal, mégis mindig úgy éreztem, hogy egy korosztály vagyunk, annyira egy húrokon pendülünk. Sosem éreztette velem, hogy kevesebb lennék nála emiatt, vagy mert óriás az apám.
- Az első részben igen, aztán bumm felnő.  - A világon minden fiúnak és férfinek a titkos szerelme volt Hermione Granger és így Emma Watson is. Persze ez is csak piszkálás számba megy, amióta levonult a griffendéles boszorkány azon a lépcsőn a Yule bál alkalmával, ßn pedig bevágtam a kamu-durcás feleség szerepét, amiért nem fordult el. Furcsa, hogy mielőtt Rune megérkezett volna, én teljesen azt hittem, hogy lassan minden emlékem már köddé is vált. Mégis ittvagyunk és olyan részletek ugranak be, mint ez is. A jelenlétével éri el, hogy a még meglévő emlékeim kiássák magukat és lerázzák azt a sok réteg "földet".
Az emlékeken kívül más is folyamatosan feltör, ez pedig a sohasem szunnyadó vágy egymás iránt. Lehetetlen egyelőre nem kiélvezni minden porcikáját, a tekintetét, az érintéseit és azt a magabiztos, vonzó kisugárzást, mikor közli, hogy egyszer újra az övé leszek. Eszem ágában nincs ellenkezni egyelőre se a szavaival, sem a simogatásával, vagy csókjaival. Úgyis tudja, hogy mennyire hamar képes vagyok őt megkívánni. Ez pedig mind azért lehetséges, mert még mindig nagyon szerelmes vagyok belé és ő is belém, a szavaiból ítélve...amik ismételten meghatottak. Szerettem volna, hogy úgy is legyen most vagy majd akár a jövőben, de annyira megbántott, hogy ezt a törést, ha megbocsátanék is örökké látnák.
- Sosem voltam tökéletes és most sem vagyok az. Rajtam is nagyon múlott a dolog, hogy tönkrement a kettőnk kapcsolata. - Annyira fordítottam el az arcom, s róla a tekintetem, amíg az ajkaim nemntalálkoztak az ujjával, ami cirógatott.   Hatalmas hiba, de nem voltam képes dönteni a szüleim és a férjem között, ennek pedig megittuk a levét. Hiába tudom, hogy megérik a pénzüket, hogy nem jó személyek, dehát csak a szüleim. Hogyan tehetnék le azokról akik az életet adták nekem, azzal szemben aki az élni akarást váltja ki belőlem? Teljesen megőrít a helyzet, pedig már nem állok a szüleimhez annyira közel. Tudom, hogy újra és újra megbántom ezzel Runet, de azt is tudom, hogy a jövőben is megbántanám miattuk...
- Mmmm. A kedvenced..- Élesen szívtam be a levegőt az orromon, amint kissé tovább haladt az ujja a hátsómnál. Már kezdtem is elfogadni, hogy egyelőre nem lesz filmnézés. - Muszáj leszel. Vagy..ezzel azt mondod, hogy inkább ne találkozzunk innentől kezdve? - Nagyon reméltem, hogy nem akar ilyesmire célozgatni, mert kell az életembe, hogy itt legyen velem, nekem..mellettem. - Persze..azt lehet, hogy néha ilyen ártatlan simogatások, ölelések, puszikat adjunk. - Úgy éreztem magam akár egy óvodás, aki nem tudja eldönteni, hogy mit is szeretne jobban, a mindenen kívül, se ugyanakkor makacskodik. Még én magam sem tudtam, hogy mi a fenét csinálok, csak mentem az ösztöneim után és reméltem, hogy nem keverem magunkat mégnagyobb galibába. Meghívni a tánccsoportba..lehet, hogy csak mégtöbb bajt fog bevonzani. Lehet..Ezt a lehetőséget pedig..én nagy örömmel vetettem el a fejemben. Ki fogjuk bírni mind a ketten, olyan nincs hogy nem.
- Hát olyan extrákkal, hogy..ez nem..kifejezetten társas tánc, hanem a hölgyeknek segít..ehm..visszaszerezni a magambiztosságukat. - Óh, milyen szépen sikerült körbeírni, hogy félmeztelenek vagyunk kb az esetek nagyrészében. Még nem is ismeri Yrsát sem, aki a legjobb barátnőm azóta.
Akkor vajon meddig bírná türtőztetni magát? Biztos jobban, mint én, aki most is simogatja, úgy néz rá, mintha a világ közepe lenne és más férfi nem létezne az egész univerzumban. Hagytam a simításokat, hogy közelebb húzzon, azokat a pillantásokat, amik elgyengítenék a térdeim, ha állnánk. Dehát nem megengedtem magunknak a mai napra, hogy "rosszak" legyünk és mindent bepótoljunk, ami kimaradt? De. Ez a gondolatbéli két betű elhangzott és már tapasztottam is ajkaira az enyéimet, amire a lehető legjobban reagált.
- Akkor pihentessük Legolas tünde szemeit még egy pár percre. - Suttogom a csókba, alig visszatartva a vágyaimat. Ez az erő is az utolsó hajszál volt, mert mikor Rune térde a lábaim közé kerül, és még meg is igazított, az ajkaira nyögtem halkan és azonnal a combjához dörgöltem az egyre forrósodó ölemet, végig míg magára nem húzott teljesen. Nem torpantam meg egy pillantásra sem, úgyis éreztem, hogy ez következik. Mélyítettem a csókot, körmeimmel cirógattam az oldalát és..ráültem a férjem egyre merevebb férfiasságára. Nem tetszett ez a falaimnak, amik azt gondolták, most aztán ismét köszönthetik Runet. Még nem. Bal kezem ujjai a hajába túrtak, játszani kezdtek vele, nyelvem pedig az isten ajkain simított. Jobbom körmei finoman húztak maguk után rózsaszín csíkokat a bőrén, le a csípőjéig, onnan simított, be az öleinkhez, ráfogott Rune vesszőjére, aminek a makkjával kezdtem kényeztetni magam az ajkaim között, egyre nedvesebbé téve magam.
Sosem tudtam igazán visszafogni magam, ha vele voltam, nem is most fogom elkezdeni. Kellett és kész.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Szer. Nov. 16, 2022 9:45 pm

Isane Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.


If there's a door to heaven, baby, you're the key
And if I had to beg, I'd be on my knees
Please don't say, anything has changed
You're the one I wanna wake up next to every day


Egy pillanatra se tudok máshogy viselkedni vele, nem tudom nem úgy kezelni őt, mintha legalábbis nem ő lenne lelkem egyik legféltettebb kincse, mintha nem ő lenne az a személy, aki egyetlen mosolyával meg tud nyugtatni, és aki egyetlen pillantásával eléri, hogy a legszerelmesebb férfinak érezzem magam az egész univerzumban. Hiszen ezt teszi velem... és egyszerűen nem tudok rájönni, hogy lehettem olyan makacs és hülye öt évvel ezelőtt, hogy ezt a nőt ilyen ügyesen elmartam magamtól. Bármin is kezdődött az az egész két hónapos hajcihő, kinek a részéről volt jogos, hogy volt már, nem tudom, de azt tudom, hogy bújnom kellett volna hozzá, kérdeznem kellett volna, nem szabadott volna félvállról vennem az egészet, és nem szabadott volna úgy kezelnem, mintha képes lennék őnélküle élni valaha. Egyszerűen nem megy.. ez a százhúsz év hosszú életem egyik leggyönyörűbb pár évtizede, és nem tudok tőle szabadulni, az igazság pedig az, hogy nem is akarok. Soha.. Nem csoda hát, ha ölelem, ha tekintetemmel is babusgatom szinte, mert még én is érzem, hogy így nézek rá, miközben őszintén, teljesen mindegy, milyen filmet szeretne velem nézni később, mert nekem az a legfontosabb, hogy egyáltalán mellettem van, hogy velem van.
- Nem te vagy aljas, csak a rágalom, Megint! Az első részben van vagy tizenegy éves. - kérem ki magamnak nevetve, márpedig tudja, hogy az az egyik kedvenc részem, szóóóval khm! De persze tudom, hogy csak a vérem szívja, ahogy én is napokig gúnyos játékossággal kérdezgetem, tünde szeme mit lát, miután gyűrűk ura maratont tartottunk...
A játékosság pedig komoly fűszerezést is kap, hiszen azt már teljes meggyőződéssel közlöm, hogy ő az enyém lesz mindig is, és ez nem lehet máshogy. Még ha most nehezebb is lesz visszaszereznem a bizalmát, a feltétel nélküli szerelmét, akkor sem fogom feladni, és nem fogok lemondani róla. Akkor se, ha még az átok is nehezíti az egészet.
Szavai hallatán mosolyom szélesedik pimaszul, szerelmesen, hogy aztán csókját élvezzem, miközben combján simítok, magamra igazítva azt, majd rajta is felejtem kezem puha bőrén. - Egyszer hülye voltam, többször nem leszek.. Muszáj, hogy az életem része legyél, hogy a szerelmem legyél, a kis feleségem, aki tökéletes, és csodás, és úgy szeret, ahogy vagyok, és úgy szeretem, ahogy van. Nem kell más, egy pillanatra se, nekem ez a gyönyörű szempár kell, hogy szeretettel nézzen rám. - motyogom szinte halkan, miközben az utolsó mondatnál simítok is homlokáról halántéka felé, majd füle mögé, végül kezem arcán-nyakán marad, úgy simítok finom bőrén hüvelykujjammal. Egyszerűen nem bírok betelni vele, imádom, szeretem, kívánom, bármit megtennék érte, így még szép, hogy mindent meg fogok tenni, hogy újra enyém legyen, teljesen. Kezdetben addig magyarázom a helyzetet, míg jobban nem fog hangozni, mert nem ígérem, hogy teljesen barátjaként tudok vele megjelenni bárhol... akárhol. Még belegondolni is fáj, hogy még csak a kezét se foghatom meg, nem hogy megölelném... és ez bizonyára tekintetemben is látszik, hogy egy árnyalattal szomorkásabbá válik. Ezzel együtt persze mosolygok is, amiatt is amit mond, és amiatt is, ahogy kuncog, mert annyira szeretem még ezt is benne, de ugyanakkor mintha kést forgatna bennem minden egyes szavával.
- Kár... pedig nagyon szeretem, ha olyan vége van. Vagy közepe.. - duruzsolom szinte szemtelen mosolyommal, miközben kezem is jobban feneke felé kúszik combjáról, aztán leheletnyit öle felé is...
- Veled bármikor szeretek egy olyan találkozást . . Ezt nem tudom csak úgy elfelejteni, vagy megszüntetni, Ane.. De még azt se, hogy ne érjek hozzád csak úgy, ösztönösen, amikor csak a közelemben vagy. Gondolod képes lennék elmenni veled bárhová ezek az apróságok, vagy éppen egy kézfogás nélkül? - őszintén, komolyan kezdek szavaimhoz, a kérdés is tényleg kíváncsi, érdekel, ő hogy látja ezt az egészet. Én nem tennék magamra egy garast se, bevallom bármikor...
Azt pedig szintén mindig imádtam, mikor táncolt, egyszerűen gyönyörű közben - is -, így egyértelmű, hogy ezer örömmel beülnék egy-egy órájára most is. De, hogy extra? -  Óha... miféle extra? - kérdezem ismét szinte duruzsolva, kíváncsi mosolyommal, hogy vajon mire gondolhat.
Nem sokkal később pedig már megint ott tartunk, hogy közelebb húzom magamhoz, nehezen kibírva, hogy ne csókoljam meg őt újra, hiszen szinte érzem lehelete melegét, ujjaim meg-megfeszülnek combján-fenekén... főleg, mikor arcomat simítja, és megnyalja ajkait, mire muszáj nyelnem egyet. Mintha az első csókomra készülnék, úgy rándul görcsbe a gyomrom, a lehető legjobb értelemben..
- Tudod, hogy igen... - suttogom válaszul, szinte remegő hanggal, amiben leginkább szívverésemet lehet visszahallani most, halvány mosolyom mellé, hiszen tényleg így van. De ahogy közben számon tapad tekintete, szívem egyre ütemesebb táncot jár, bár légzésem igyekszem kontrollálni emellé, jobbom cirógatni kezdi combján hüvelykujjammal, gondolatban szinte könyörögve azért, hogy csókoljon meg... így mikor végre megteszi, még egy halk, apró, elégedett nyöszörgést is hallhat, miközben immáron körmeimmel marok bőrébe finoman. Majd kevésbé finoman, ahogy nem csak viszonzom, de én is lopom ajkai ajándékát még egyszer-kétszer.
- Egyszer el fog... - bólogatom halk szavaim mellé, közben jobbom már ismét arcán puhul, cirógat, ahogy újra megcsókolom őt, mélyen, vágyakozva, felső lábam pedig lassan felhúzom, egészen öléig, hogy még ezzel is közelebb érezzem őt magamhoz. Még jobbom is visszakerül combjára hirtelen, de csak annyi időre, hogy még jobban magamra húzzam őt, majd szinte átölelve combját-fenekét marad rajta karom, miközben ajkaival, nyelvével játszok, ajkaim közé véve őket, szívva, csókolva.. finoman harapva is néha. Pár csók után ölelem át őt úgy, hogy egy egyszerű mozdulattal fordíthassak rajta, magunkon, hogy onnantól rajtam helyezkedjen el; kezeim azonnal térdhajlataihoz kerülnek, igazgazom magamon lábai ölelését, hogy aztán míg balom csípőjén pihen, jobbom visszategyem arcára, cirógatom, csókolom.. Lábaim picit felhúzom, hogy több és több ponton érinthesse egymást bőrünk, újabb és újabb csókokat lopva finom ajkairól.

| the house 1 & 2 | × |
29
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Szer. Nov. 16, 2022 12:15 am

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
Nem fogom most bevallani neki és valószínűleg soha nem is fogom, ahogy halad ez az átok előre az emlékezetemben, de mindig is csodálatos és a legboldogabb pillanataim azok, amiket a húgaimon kívül a férjemmel tölthetek. Egy erőltetett pillanat, egy művi mosoly sem létezik kettőnk között, csak őszinte szertetet és megbecsülés, imádat..akármi is történt öt évvel ezelőtt. Hosszú évek óta most először érzem azt itt, ebben a házban, hogy itthon vagyok és végre megnyugodhatok, Rune karjai közt.
- Aljasnak nevezel és még csak be sem vallod, hogy csak Hermionét szeretnéd stírölni? Pffft. - Bár minden visszatérhetne a régi kerékvágásba, de semmi sem történik véletéenül és az, hogy nekem kellett áldozatul esnem ennek az átoknak, az is biztosan jelent valamit. Egyelőre csak könnyebbé teszi azt, hogy nemet mondjak Runenak. De mindig is könnyebb volt nemet mondani, mint tenni is azért, hogy el is higgye a szavaim amikor ezeket mondom neki. Egyszerűbb lenne, ha én magam el tudnám hinni, hogy innentől kezdve majd én vissza fogom tudni csak úgy utasítani, ha közeledni szeretne. A tekintetéből ítélve, ezt ő is nagyon jól tudja. Lehet, hogy az emlékeim róla hiányosak, de a testem reakciói százhuszonöt év szerelemre nem elhanyagolhatóak.
- Mmmhm, valaki milyen kis birtokló. - Szinte dorombolok neki, cseppet sem száműzve a flörtölős témát. Meg sem próbálom, hiszen ez az amit élből tudom, hogy lehetetlen, ha a férjemről van szó. Mindig is flörtöltem vele és mindig is fogok vele flörtölni, ez a véremben van már. Még a fejem is felé fordítottam, hogy viszonozni tudjam a csókját, amikor pedig a combomon simít és feljebb húzza, jóleső borzongás szalad végig a testemen. Eszemben sem volt ellenkezni, hiszen ez nem az a nap, ez nem az az éjszaka lesz, mikor bármit is megtagadok magunktól.
- Így van, csak olyan helyen ahol nem tehetsz egyebet, de azért azt persze nem kontrollálhatom, hogy hogyan is nézel rám, ha úgy nézel rám mint a szent grálra, az nekem teljesen megfelel. - Kuncognom kellett a kis ego löket mellett. Ha van valami, amit imádok Rune szemeiben az az, hogy annyira kifejezőek,. Mindig tisztzán olvasni lehet benne, amikor imád, amikor cukinak tart, amikor vágyik rám vagy éppen picit féltékeny. Sosem fogom megunni, hogy eltévedjek a tekintetében. - Nem fogsz csőbe húzni. Természetesen nem lesz azoknak a találkozásoknak, olyan vége.
Nagyon is jól ismerem már ezt a technikát, amikor túl egyszerűnek tűntet fel valamit és olyan könnyeden, logikusan vezeti le, mintha levegőt venne és észre sem veszed, de máris sikerült elérnie, hogy egyet is érts vele és azt tedd, amit kigondolt. Szerencse, hogy ezt a tehetségét nem használja rosszra.
Természetesen még így is elérte a simogatásaival és asz ajkának beharapásával, hogy kövessem a példáját és fogaim közé vegyem az ajkaim miközben az övéire tévedt a pillantásom. Olyan ő számomra mint lepkének a fény, vagy macskának a macskamenta. Veszélyes.
-Azóta még került némi..extra a repertoárba. - Ő a társastáncról tud, de a másikról..hát..nem valószínű. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog hozzá szólni. Bár..ő Rune, nyilván imádni fogja és alig bírja majd kivárni, hogy picit kettesben legyünk utána. Én is alig fogom tudni kivárni, de majd észnél leszek. Valahogy.
Mikor közelebb húzott a MILFek témája után...hát a szívem egyből hevesebben kezdett el kalapálni, bal kezem pedig finoman az arcára simult. Kénytelen voltam megnyalni az ajkaim, mivel csak arra számítottam, hogy eből csók lesz.
- Na és ha azt fogom mondani, hogy mindent a szemnek, semmit a kéznek? Az..csak mégjobban beindítana Rune? - Ajkaim suttognak, miközben száját simogatom tekintetemmel. Nem most kéne elindítani a filmet?
De...csak a testem nem rám hallgat, hanem a férjem testének hívogató szavára és ajkainak puhaságára. Engedtem a csábításnak és forró, vágyakozó csókot hintettem a viharom ajkaira, mielőtt a vállára borítottam volna a fejem. - Egyszer el kellene annak a filmnek indulnia.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Kedd Okt. 25, 2022 7:46 pm

Isane Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.


If there's a door to heaven, baby, you're the key
And if I had to beg, I'd be on my knees
Please don't say, anything has changed
You're the one I wanna wake up next to every day


Talán az egyik legrosszabb érzés a világon, mikor az, ami szörnyen fáj, és földre taszít, az egy olyan dolog, amit saját magadnak köszönhetsz. Ha valami történik veled ami fájdalmas, valahogy túlteszed magad az ügyön, találsz egy bűnbakot akinek utálásával előbb enyhül a lelked és hasonlók, de mikor saját magadban csalódsz, mikor mindig szembejön a tükörben, aki tehet mindenről, és akit egyedüli okozóként gyűlölhetsz, az már egy másik történet. Az elmúlt öt évben mondhatni napi szinten tettem fel magamnak a kérdést, miért nem működött közöttünk jobban a kommunikáció, miért nem öleltem őt át és faggattam ki, vagy legalább csak miért nem faggattam ki... miért nem kezdeményeztem, hogy beszéljünk meg mindent, és egyáltalán honnan a francból jutott eszembe, hogy nincs folytatása a történetünknek. Annyira hozzászoktam mellette, hogy minden boldog, tökéletes, gördülékeny, csodálatos, hogy szem elől veszítettem, ez miért is van így... aztán meg elvesztettem őt. De ez az öt év bőven elég volt... elég volt abból sokkal kevesebb is, csak aztán meg jött az ördögi kör, amiből most sikerült kivergődni végre, és nagyon remélem, hogy nem késtem el végképp. Nem késhettem el... egyszerűen szükségem van rá, nem is sejti, mennyire. Nem mondom, hogy őelőtte rózsás volt a lelkivilágom, nem az elvesztése miatt tudtam meg, milyen mondjuk egy pánikroham, vagy álmatlan éjszaka, de határozottan nélküle jöttem rá, milyen, ha ezek fokozódnak, megfűszerezve némi önutálattal, hogy senki más nem tehet a problémáimról, csak én, és ebből eredt, hogy pontosan meg is érdemlek minden egyes szörnyen eltelt napot, vagy éjszakát. Elvégre megszereztem az univerzum legcsodásabb teremtését, akit csak szánhattak nekem, én meg nem vigyáztam rá eléggé, mert fontosabb volt egy büszke baromnak lenni, mikor egyszerűen csak engednem kellett volna az érzéseimnek, és elé borulni bocsánatot kérve, még ha amúgy nem is tettem semmit.
De ha innentől minden nap meg kell esküdnöm rá, vagy Odin ne adja tényleg el kell játszanom vele az ötven első randit, akkor is ki fogok tartani mellette, mellettünk, mert vele érzem, hogy élek, hogy tényleg nem csak létezek, és erre az érzésre szükségem van. Az én gyönyörű istennőmre szükségem van. Erről árulkodik minden tettem, pillantásom, szavam, ahogy ölelem, ahogy bújok, minden.. Ő a világom közepe, és ez már így marad.
Még akkor is, ha kapásból olyan filmet választ, amit amúgy magamtól sosem néznék meg újra és újra, lehet, még egyszer se láttam volna, inkább mondom így, de mivel ő szereti.. na meg amúgy is. Felőlem bármi mehetne, amég itt van mellettem, és csodálhatom őt, és élvezhetem, hogy újra velem van.
- Aljas rágalom. - vágom rá szinte duzzogva, de ez leginkább csak hangomon és tekintetemen jelenik meg, mert mosolyom legalább olyan rosszul hazudik, vagy színlel, mint én magam, és egyből elárul, aztán meg már el is nevetem inkább. Jó, tényleg szörnyen el tud varázsolni, de hát boszorkányokról szól, nem?! Na.
De nem vitatkozok, tényleg, legyen amit szeretne, mert ... kettőnkkel meg úgyis az lesz, amit én most nagyon szeretnék, és amit tudom, hogy ő is szeretne, szeretett volna. Még akkor is, ha ezt azonnal nem sikerül kinyögnöm, ha előtte minden lelkierőmet össze kell gyűjtenem, hogy túljussak a negatívumokon, a mélybe húzó érzelmeken, és visszafordítsam az egészet egy kellemes irányba, hogy márpedig ez a jegy csak odaútra szólt, és hát pénztártól való távozás után...
- Jól hallottad, sajnálom, így jártál. Hozzámjöttél, igent mondtál, többször is, jóban-rosszban, a halál meg nem választ el, szóval... A minimum, hogy örökkön-örökké enyém vagy. - vágom rá 'komolyan', mármint tényleg komolyan, de ez most a játékosabbik fajta, ezért is engedjünk el most olyanokat, hogy de akkor nem kellene bántsam őt, elhagynom, és engedni, hogy akármi is éket verjen közénk... tudom. Nagyon jól tudom. Az rosszul esik, hogy már nem tudnék csalódást okozni, de.. inkább bele se megyek gondolatban, hanem foglalkozok a mondat többi részével.
- Megígérem! Ha kell, minden nap, vagy egy nap többször is... - bólogatok közben enyhén, sűrűn, majd ez át is vált tagadó fejcsóválásba, ahogy folytatom. - Nem szabadulsz meg tőlem egykönnyen. - ígérem meg szinte egy pimaszkásabb mosollyal, hogy aztán lopjak egy újabb csókot tőle, mielőtt folytatnám azokkal a bizonyos kivételekkel.
Ahogy azt mondja, ezúttal nem lesz könnyű dolgom, míg mosolyom szélesedik, jobb szemöldököm akaratlanul is fentebb ugrik egy másodpercre, de aztán csak szerelmesen hallgatom tovább, ahogy folytatja . . egészen addig, ahogy kiemeli, mások is legyenek ott, mert akkor ismét visszatér az előbbi tekintet mosolyom mellé. Ahogy lábaival is átölel szinte, muszáj vagyok felső combjára simítani, hogy aláfogva húzzak picit rajta, hogy inkább derekamat ölelje át vele, kivételesen mindenféle egyéb gondolat nélkül, majd kezem combján, fenekén marad végül.
- Szóóval ha csak és kizárólag olyan helyen szervezhetünk programokat, ahol más is van, akkoor.. nem sétálhatok veled kézen fogva? Nem ölelhetlek meg, nem csókolhatlak meg, nem nézhetek rád úgy, mintha a világom lennél... - sorolom mindegyik végén felvíve a hangsúlyt, picit el is nyújtva mindig a végüket, miközben kezem persze simogatni kezdi őt, mert ki se bírná, de ez inkább ösztönös, mintsem 'szándékos'. - Hiszen ha ezeket megtehetem, mások előtt is, akkor már amúgy is egyértelmű, hogy egy pár vagyunk, szóval akár lehetünk kettesben is. Általában az udvarlásaim végén amúgy is kettesben lettünk, ha .. addig nem is voltunk. - újabb szemtelen mosoly, mivel kénytelen vagyok gyönyörű szemeiről lepillantani ajkaira, miközben sajátomat icipicit beharapom, de aztán megint kékjeié tekintetem, figyelmem.
- Egyébként szívesen megnézném a táncóráidat, bizonyára még mindig elképesztően... csodálatosan... lélegzetelállítóan tökéletesen csinálod. - ecsetelem lassan, felfelé nézve ezúttal, mintha minden egyes szónál emlékképek lennének előttem, és hát ... így is van. Nem véletlenül hallani hangomban a tejóég átélést minden szónál, majd pillatok vissza rá végül egy kissé zavarban lévős mosollyal, és veszek egy nagyobb levegőt orromon, mit aztán lassan fújok ki, már-már ábrándosan.
- És persze, a milfjeim miatt még szép, hogy visszamegyek együtt dolgozni, nem hagyhatom őket cserben, mondtam. - nevetem, majd közelebb húzom magamhoz picit ismét combjára fogva, illetve ölelő karommal, hogy arcunk is igen közel legyen, hogy szinte összeérjen orrunk hegye, egy apró mozdulattal meg akár ajkaink is.
- De lehet, hogy jobban élvezem már előre, hogy simíthatok a derekadon, akárhányszor a közeledbe kerülök.. vaagy, hogy olyan jót nézhetek rajtad, mihelyt a szemeim elé kerülsz, amitől azonnal mindenféle gondolatom támad.. És lehet, de csak lehet, hogy azt is sokkal jobban élveztem régebben is, hogy ha olyan helyen vagyunk, ahol nem kaphatnálak meg, ezerszer jobban kívánlak, és most még.. elvileg a barátod is kéne, hogy legyek. - felelem halkabban, tekintetem akaratlanul is letéved övéről néha, de.. te jó ég, hányszor okozott nekem olyan pillanatot, hogy bár itthon lennénk, pedig nem is tett semmit, semmi konkrétat, egyszerűen csak... létezik, körülöttem.

| the house 1 & 2 | × |
28
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Kedd Okt. 25, 2022 4:55 pm

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
Rune szemeibe nézve, sokkal könnyebb emlékeznem azokra a dolgokra, amiket még nem felejtettem el, de nem is nagyon akaródzott idáig felidézni őket, csak hagytam őket, mint kagylót a tenerparton és vártam, hogy elmossa őket a dagály, ami jelenleg ez az úgynevezett átok lenne. Nem akartam a múlton merengeni, nem akartam nosztalgiázni, inkább csak a keserűségemet dédelgettem volna, mert sokkal könnyebbnek tűnt túltennem magam mindenen ha azt hiszem, nem is akarom mind azt ami Rune meg én korábban voltunk. meggyőztem magam, hogy sokkal jobb lesz így mind a kettőnknek.
A közös vásárlások, a túrák, a kirándulások, nyaralások, a boldogság, mikor sikerült megmenteni egy-egy házikedvenc életét, mind erősen éltek még az emlékeimben, már amennyi megmaradt belőlük. Ezek mostanra erős hátrányban vannak a veszekedések, a rideg pillantásokkal szemben, ami a házasságunk utolsó hónapjai voltak, mármint együtt. Százhúsz év eltelte után sem ismerhettük ki egymást valószínűleg. Végülis amíg ő azon gondolkozott közben, hogy az egésznek nincs értelme és nem akar már harcolni értünk, én tovább erőltettem volna a dolgot és adtam volna neki még egy esélyt. Ez a helyzet áll most fenn kettőnk között, csak fordított szerepekben. Én nem akarok tovább harcolni a házasságért és ő az, aki eldöntötte, hogy nem adja fel...Imádom a kis lelkét és őt szeretem talán a világon a legjobban, de ezzel kicsit elkésett.
Félreértés ne essék! Semmiképpen sem akarom elveszíteni őt végleg és nem bírnám ki, ha nem lenne semmilyen formában sem az életem része, csak már azt nem tudnám neki biztosítani, hogy úgy szerepelhet benne, mint a férjem. Nem szándékozok még több évet a szüleim és közte billegve úgy tölteni, hogy a fejem fölött lebeg az esélye, hogy mindannyiukat elfelejtem és a vállamon a terhe, hogy Rune miként választotta egy idegen nő figyelmét az enyém helyett, mikor úgy érezte, hogy nincs tovább.
- Harry Pottert? Dehát az elé úgy leragadsz, hogy azt se vennéd észre, hogy kigyulladt a ház. - Jó, én is így vagyok a Gyűrűk Ura trilógiával, dehát most nem rólam van szó és sokkal kevesebb Gyűrűk ura film van, szóval kénytelen lesz, most ezt itt elfogadni. Egyébként sem vallana Runera, hogy ne nézze meg velem, már csak azért is mert én nagyon szeretem és ezt tiszteletben tartja. Én is tudom, hogy mennyire nagy szerencsém van vele és, hogy még egy ilyet nem fogom találni, akivel ennyire egy hullámhosszon vagyunk és ennyire szeretjük egymást, de nem ez az első és nem is az utolsó olyan kapcsolat a világon, ahol két személy egymásnak lett teremtve, de mégsem a megfelelő időben, ahogy mondani szokás rosszkor a jó helyen. Talán majd egyszer.
Láttam Runeon, hogy igenis tudja már egy pillantásomból is, hogy mi jár a fejemben. Édesen bólogat tudom, hogy visszafogja a könnyeket és most az egyszer hálás vagyok érte, mert nem tudok erős maradni, ha ő ilyen állapotban van.
Legszívesebben mgamahoz húznám, babusgatnám és a fülébe suttognám, hogy minden rendben lesz, mi is rendben leszünk...Viszont nem tud nem eszembe jutni, hogy akkor este, öt évvel ezelőtt, másra sem vágytam volna, mint erre. Hogy mikor éjszaka felébredek, ott lett volna, megölelt volna és mi után bocsánatot kértünk egymástól, megölelt volna és biztosított volna arról, hogy meg fogjuk oldani a problémát. Ha akkor történik az, ami most.
Nem tudom, valaha is el tudnám-e neki ezt az egész öt évet felejteni.
- Köszönöm. - Válaszolok neki őszinte hálával, hogy megérti amit érzek. Így is sokkal nehezebb most, hogy látom. Nem számoltam azzal, hogy egyből ágyba fogok vele bújni, amint megint meglátom és arra sem, hogy ennyire nehéz lesz, meg kusza minden érzés ami a szívemben örvénylik most.
Csak ne lenne ennyire nehéz elengednem őt. Pedig tényleg mindent megtettem az öt éve alatt, hogy ha egyszer is véletlenül összefutunk, mondjuk, hogy aláírjuk a válási papírokat, akkor ne maradjon bennem egy szem lelkiismeret furadallás sem. Rune előtt még ment volna, de amióta ő része az életemnek, már egy másik Isane vagyok. Ezt az Isanet sokkal jobban szeretem én is, mégha most nem is jön annyira jól.
- T..Tessék???- A szemeim elkerekedtek, majd kiengedtem a hangos kacajt, amit már úgysem tudtam volna visszatartani. Hogy lehet valaki egyszerre ennyire aranyos, vonzó és birtokló egyben? Beismerem, hogy pont ezek a jellemvonásai azok, a mosolya mellett, amik megfogtak és mellé láncoltak.
- Már nem tudnál Rune..inkább azt igérd meg, hogy nem fogsz eltűnni megint évekre. - Legyen akármilyen ennivaló, legyek akármennyire is szerelmes, még mindig két lábbal kell a földön állnom, mert ha nem figyelek oda, egy pillanat alatt belemegyek megint, hogy legyünk újra egy pár, rendesen. Cseles ez a férfi. Talán nem szándékosan, de az. Pillanatok alatt képes magához kötni, ha nem vagyok óvatos.
Nagyon megmehezíti a dolgom az újabb vallomásával. Főleg az utolsó mondatai azok, amik tényleg megfogtak. Én viszont nem akarom, hogy fejet hajtosn a szüleimnek, mert jól tudom, hogy ők is megérik ám a pénzüket. Nem akarnám Runet megváltoztatni semmi áron. Azt akarom, hogy mellettem legyen, és ő legyen az, százszázalékban Rune.
- Udvarolj csak babám, de szólok, hogy ezúttal nem lesz annyira könnyű a dolgod. Akarom, hogy mindig mellettem, vagy legalábbis a közelemben legyél. Szervezhetünk programokat...szigorúan olyan helyeken, ahol mások is vannak. -Emelem ki az utolsó felét az utóbbi mondatomnak, majd átvetem a lábam az övéin és magamhoz ölelem, akár egy macit. - Eljöhetsz néha, ha szeretnél megnézni a táncóráimat, egészen ügyesen kiépült és...Szeretném, ha megint együtt dolgoznánk. Persze főleg a MILF-eid miatt.
Még mindig viccesnek tartom, hogy ezek a milfek több évszázaddal fiatalabbak, mint én, dehát mit is mondhatnék? Ennyire jól tartom magam.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Csüt. Okt. 20, 2022 1:03 am

If there's a door to heaven, baby, you're the key
And if I had to beg, I'd be on my knees
Please don't say, anything has changed
You're the one I wanna wake up next to every day


Ane egy olyan pontja az életemnek, ahonnan beszélni lehet 'azelőtt'-ről, és 'azóta'-ról. Hiszen mióta őt ismerem, csak azóta tanultam meg rengeteg dolgot, amiről azt gondoltam, már tudom, és azóta tapasztaltam meg rengeteg olyan érzést, amiről azt hittem, már találkoztam vele, és nem lehet rosszabb, jobb, vagy nem jöhet újabb. Tudtam például, milyen szeretni, milyen állandóan a másikra gondolni, de nem tudtam, hogy ezzel együtt milyen az, mikor már csak a puszta gondolata melegséggel tölt el, őszinte izgatottsággal, és olyan szerelemmel, mintha minden egyes nap az első alkalom lenne, pedig már több, mint egy évszázada tart. Mellette tanultam meg, milyen, mikor alig várod, hogy a másik belépjen a szobába, hogy azonnal mosolyogsz, ha ez megtörténik, mert egyszerűen ragyogsz körülötte, aztán meg alig várod, hogy rád nézzen, és a figyelmével tüntessen ki. Mikor megismertem, mikor először megpillantottam, alig vártam, hogy egyáltalán tudomást szerezzen rólam, hogy észrevegye, hogy a teremben vagyok, hogy tűnjek fel neki, csak tudjon arról, hogy létezek... pedig akkor még hozzám se szólt. Anélkül is elrabolt belőlem valamit, abban a pillanatban, ahogy megláttam, és bár a mai napig nem tudnám megmagyarázni, mit művelt velem akkor, imádom minden pillanatát annak, hogy az életem része lett. Azóta tudom azt is, milyen teljes nyugalommal együtt lenni valakivel, milyen őszintén azt mondani, 'igen, ott leszünk', és nem keserűen gondolni közben a többes számra... és azóta tudom, milyen érzés, mikor a másiknak már a puszta jelenlététől könnyebbnek tűnik bármilyen gond. Azóta ismerem az érzést, mikor a másik őszintén, ugyanúgy érez irántad, mint te iránta, és nincsenek benned kétségek egy pillanatra se, hogy vele szeretnéd leélni a hátralévő életed, ami jelen esetben igen hosszú... mégse rémiszt meg a gondolat, és nem jut eszembe, hogy hű, mennyi lehetőséget elszalasztanék, ha ő lenne a mindenem, míg élek. Az rémiszt meg inkább, ha egy ponton túl nem lenne az életem része... ijesztőnek tűnik, komornak, és végtelenül szomorúnak, ami már úgy is képes megszorongatni, hogy csak belegondolok egy pillanatra.
Előtte az se volt ilyen egyértelmű számomra, hogy ha igazán szeretsz valakit, arra éppen annyira vágysz is állandóan, a szeretete, a figyelme mellett az érintésére is, a csókjára, minden porcikájára.. és az érzés is új volt vele, mikor mindent, amit lelkemből adni tudtam neki, sokszorosan visszaadta nekem, nem csak elfogadta. Ugyanúgy rajong értem, ahogy én őérte, és ilyen még sosem volt velem azelőtt.. nem csoda hát, ha ragaszkodok hozzá, ha az összes körmömmel kapaszkodok belé, főleg, miután majdnem elszúrtam saját magamnak, mert azt hittem, máris véget ért ami közöttünk volt. Rettegtem attól, hogy véget ért.... és még mindig rettegek, hiszen sosem fog megszűnni az, ami miatt annyit veszekedtünk, és nem merek bízni magamban, hogy ezúttal nem pattan el a cérna valamin miattuk, pedig... valahogy meg kell erősíteni azokat a cérnákat.
Igazából nem csak őt igyekszek győzködni, hogy jók leszünk együtt újra, hanem magamat is, hogy igenis nyeljem le az önbecsülésem néha, és maradjak csöndben, ha azzal tartom őt magam mellett... mert nagyon csúnyán rájöttem, hogy Ane nélkül léteznem is csak keserűséggel jár, és mélypontokkal. Olyan mélypontokkal, amikből sokszor ki se másztam volna, ha a húgom vagy anyu nem jár a nyakamra állandóan. És ez öt év alatt nemhogy nem javult, sokkal rosszabb lett, és én nem akarok ennél is több időt ilyen szörnyű napokra szánni, inkább bármit megteszek, hogy visszakapjam a szerelmemet, és vele együtt az életemet is...
Többek között ezért is bújok hozzá ismét, ezért is ölelem magamhoz amint elhelyezkedik, mert szinte rettegek attól, hogy egyszer csak összeszedi a cuccát, és elmegy, itthagy, én pedig leshetem a plafont a saját nyomorúságos gondolataim között. Hát komolyan, inkább egy gyűrűk ura maraton... - Én mondjuk Harry Potterre gondoltam, de ... megegyezünk! - nevetem, nem vagyok nagy rajongója, de látványos unatkozásba se kezdek tőle, főleg, hogy ő szereti. Viszont még előtte.. muszáj tekintetemmel is szeretgetnem őt, vonásai minden milliméterét babusgatni szinte pillantásaimmal, de mielőtt még ezeket a pillantásokat könnyek díszítenék, elmondom, mennyire szeretem, és azt is némi bújás után, hogy nem mondok le rólunk. De nem én....
Ahogy válaszát nevemmel kezdi, már úgy érzem, mintha forgattak volna a késen, pedig többet még nem is mondott. Mégis érzem, mi fog következni belőle... Tekintetét bújom, miközben felel, pár finomat még biccentek is szavaira, és ahogy ő mellkasomra ad puszikat, én feje tetejére szórok belőlük, újra és újra, ahogy jobb kezem arcán pihen. Én nem gondoltam, hogy ilyen nyomorultul fogom érezni magam, és, hogy lassacskán már a világon bármit ígérnék neki, és megtennék érte, csak ne hagyjon el... mégis annyira szorít ez az érzés, hogy pár másodpercig válaszolni sem vagyok képes, mert abba tuti elcsuklana a hangom. Helyette egy kis levegő visszatartás, állszorítás, és nyeldesés, hogy végül annyit ki tudjak nyögni, - meg.. megértem. - de már ennek végén is köszörülnöm kell torkomat, mielőtt tényleg borulna minden bennem. Én még sosem függtem senkitől ennyire... ha elhagytak, túltettem magam, ha úgy éreztem, mennem kell, hát mentem.. erre most a lelkem is eladnám, hogy legyünk 'mi' újra. De azért nagyon tudom gyűlölni magam, hogy ekkora fájdalmat hagytam lelkében... Nem győzöm újabb és újabb aprócska puszira mozdítani ajkaim feje tetején, mintha azzal segítenék bármin is, illetve hát.. azon segít egy kicsit, hogy csillapodik bennem minden érzelem, és csak szívom magamba illatát, energiáit.. Aztán ez a rövid, egy-két perces néma szeretgetés után, elkezdek lassan izegni-mozogni, leficánkolni picit előtte, hogy szemeibe nézhessek újra.
- De az, hogy megértem, nem jelenti, hogy ne lehetne minden olyan, mint azelőtt, szóval .. szóval az enyém leszel, mert nem lehet máshogy, és kész. Nincs más lehetőség, és a jegyeket se lehet visszaváltani, egyszer megvetted, és örökre szól...  - nevetem végét, miközben megint simítok jobbommal arcán, majd csak szerelmesen fürkészem őt, ahogy mindig.
- Ígérem, soha többé nem okozok csalódást, Ane. - fűzöm hozzá halkan, végig gyönyörű szemeibe pillantva, majd megcsókolom egyelten hosszú csókkal, aminek mikor vége, még azért közel maradok hozzá, szinte ajkai közé sutyorogva.
- Jó, azért kivételek akadnak, például, a gyűrűk ura még mindig nem kedvencem... Még mindig nem bírom a csípős ételeket, ha már főzünk is, illetve... - váltok picit komolyabbra, lágyabbra - esélytelen, hogy ne olyan barátod legyek, aki állandóan körbeudvarol, és össze-vissza szeretget ahol csak hagyod neki, amikor csak hagyod neki. Amég nem kérsz meg, hogy márpedig hagyjalak, azon leszek, hogy jóvátegyek mindent, ha kell még ... a szüleidtől is bocsánatot kérek, hogy egyáltalán létezek! - nevetem újra halkan - Csak.. mindig itt legyél nekem. - magyarázom hol nevetve, hol megint komolyabban, leginkább ez az ingadozás jelzi a totál pánikot ami ketyegőmben tartózkodik éppen, és drukkol, hogy tegyek meg mindent a célért... a bocsánatkérés mondjuk költői túlzás!

| the house 1 & 2 | × |
27
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Szer. Okt. 19, 2022 10:51 pm

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
Ha belegondolok, hogy mennyi ideje ismerem Runet, akkor nem meglepő, hogy ennyire ragaszkodok hozzá. Elvégre a magam háromszázhuszonhét évével, százhuszonöt éve vagyok a viharisten házastársa, a kedvese. Akármennyire is rémes volt az utolsó pár hónap, vagy a nélküle töltött öt év, az mind egy szempillantásnak számít, végtelennek tűnő életünkhöz képest. Szerintem, még mindig friss házasoknak számítunk, ha ezt innen nézzük és nincs olyan pár akiknek nem kellene valamilyen nehézségen átküzdeni magukat, elvégre nem az az erős kapcsolat, ami sokáig tart anélkül, hogy bármi is próbára tette volna azt, hanem ami a negatív tapasztalatokat leküzdve is egyben marad. A mi gondjaink viszont mélyen gyökereznek, a szüleimnél és mivel a hűség ide is köt, meg amoda is, így nem válhat ez a kapcsolat sokkal jobbá. Ha nem felejtenék el lassacskán mindent, akkor is talán az lenne a legjobb döntés, ha megszakítanánk. Így csak kínzok mindenkit. Tudom, hogy az ellenérzés csak a szüleim miatt van, de Rune találhat még magának szerelmet, akármennyire is fáj, anyáék meg a szüleim.
Inkább nem is morfondírozok ilyeneken, mert minden sejtem depresszióba zuhan és akkor nem tudnám kiélvezni ezt a napot Runnal, nem tudnám őt úgy szeretni, ahogy akarom, az ajkaimmal, a nyelvemmel, a kezeimmel, minden sóhajommal. Ő pedig annyira kendőzetlenül és nyíltan élvezi, amit teszek, annyira imádom minden reakcióját, hogy ilyenkor legszívesebben duplázódnék, hogy látni tudjam teljes egészében. Tudom, hogy hangzik ez, de ez van. Még pár magabiztos simítás, ujjaimmal és nyelvemmel, pár levezető szerető simogatás és egyelőre készen is vagyunk, mind a ketten, teljesen.
Muszáj a két puszi után meginnom pár korty vizet és csak aztán kényelmesedek el az ölelésében.
- Gyűrűk Ura maraton? Bővített verziók? Utána, Hobbit filmek? - Lehet, hogy akkor mondjuk, tényleg csak filmnézés lesz, de az a jobb választás, mint öltözni és hazamenni, mintha ez valami jelentéktelen affér lenne egy jelentéktelen emberrel. Igenis komolyan gondoltam, hogy ezt a napot vele akarom tölteni, mert megérdemel ennyit a kapcsolatunk. Megemelem az arcom és viszonzom a csókjait, a cirógatást..ujjaimmal az oldalán, a hasán ahová mindenféle formákat is rajzolgatok az ujjam hegyével, főleg egymásba kapcsolódó szívecske formát, kedves mosolyommal ejtem ki, hogy "én is", mikor ismételten megvallja szerelmét.
- Rune...- Bárcsak ezek lettek volna a kimondott szavai, mikor elhagyott. Bár nekem is ilyen kitartó gondolataim lettek volna, hogy azért se engedjem el..de ez nem így történt meg. Ő menekült volna, én pedig nem tettem semmit, csak hagytam és néztem az egyre távolodó hátát. Nagyon nehezen szedtem magam össze és nem biztos, hogy valaha is képes lennék olyan energiákat mozgósítani, hogy sikerüljön. Szeretném, de nem biztos, hogy menne. Abban sem vagyok biztos, hogy a barátkozás menni fog.
- Nem akarom, hogy eltűnj az életemből, közel akarlak tudni, de nem akarom a múltat megismételni.- Arcomat tőle a mellkasa irányába fordítottam és az ottlévő puha bőrnek adtam szerető puszikat. - ..Megérted? - Nagyon nehezemre esett ezeket a szavakat kimondani, mert lelkem legmélyén hálás vagyok neki és imádom, hogy nem akar minket feladni, mert én sem. Én sem akarok tőle távol lenni, de nem lehetünk megint egy pár. Ugyanaz lenne a vége mint öt éve, hogy elhidegülünk, mert a szüleim az életem részei lesznek, ahogy Rune is. Hogyan választhatnék a férjem és azok között akik felneveltek? A puszikkal meg simogatásokkal sem tudtam leállni. Örökké szeretni fogom ezt a férfit, ez már nem is lehet vitás.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Kedd Okt. 11, 2022 2:17 am

Anita Rønningen felhasználónak tetszik ez a poszt.


If there's a door to heaven, baby, you're the key
And if I had to beg, I'd be on my knees
Please don't say, anything has changed
You're the one I wanna wake up next to every day


Az elmúlt öt év arra volt jó, hogy hosszú-hosszú életem, mit már én se nagyon tudok számon tartani, mióta is tart, elérje legsötétebb korszakát, legfájóbb óráit, és legreménytelenebb perceit. Ugyanakkor.. arra is jó volt, hogy most, mikor végre megint Ane közelében lehetek, milliószor jobban értékeljek minden pillanatot, de visszagondolva még azokat is értékelem, mikor az a két hónap alatt szinte egymáshoz se szóltunk jószerivel. Legalább mellettem volt.. tudtam mi van vele, láthattam őt, érezhettem magam körül, még ha hiányzott is, amik előtte voltunk. Hát elég ügyesen megmutattam magamnak, hogy a rossznál is van rosszabb... de erre nem vagyok kíváncsi soha többé. Innentől mindig azon leszek, hogy újra megérdemeljem őt, hogy újra úgy tudjon rám nézni, mint azelőtt, mert ő a világom, és imádtam, hogy én voltam az övé. Persze nem gondolom, hogy gyönyörű teste szeretgetése majd helyrehozza amit lelkén ejtettem sebeket, de egyszerűen lehetetlenség ellenállnom neki, ennyi év után is olyan szinten vonz minden megmozdulása, mint molylepkét a lámpa fénye, nem tudok nem arra gondolni, milyen tökéletesen kezembe illik minden porcikája, hogy mennyire illik ő hozzám..
Ezért is mondom el milliószor is akár, mennyire szeretem őt, ezért is nem esik nehezemre dicsérgetni ha épp az jön ösztönösen, és ezért is esik tőle olyan jól, ha azt mondja, szeret... ha Ő szeret, akkor már bármivel megküzdök. És hogy ne venné el az eszem, és terelné el minden gondolatom, mikor tökéletesen tudja, hogyan is kell hozzám érni, hogyan kell szeretni, szeretgetni? Hogy mivel tud belőlem buja sóhajokat előcsalni egy szempillantás alatt, hogy mikképpen csókoljon, hogy bőröm egy másodperc alatt libabőrössé váljon az izgatottságtól.. Nem csoda hát, ha kényeztetéséből kérek még, többet szeretnék kapni tőle, ajkaiból, nyelve érintéséből, összekulcsolt ujjainkat is inkább elengedem már, mert a lepedőt gyűrögetni jobb ötletnek tűnik hirtelen, minthogy kis kezét szorongassam, miközben egyre közelebb juttat a gyönyör felé. Közben a szavai... muszáj vagyok lehunyni szemem, ahogy orromon veszek hirtelen egy nagyobb levegőt, mi egy újabb sóhajjal távozik aztán, ahogy ajkai közé vesz újra, jobbom pedig azonnal arcához indul, cirógatom, simogatom puhán, haját simítom füle mögé, majd ahogy elengedem, alkarján is cirógatok picit, mielőtt kezem visszakerülne magam mellé. Tekintetem szinte el se engedi a látványt, ahogy újra és újra rajtam mozdul, néha még a levegőt is bent tartom, amíg egészen leér hosszomon, hogy aztán halk nyögéssel nyugtázzam az érzést, majd ismét, aztán újra... Némi idő után pedig már egyértelműen érezheti rajtam, hogy pillanatokra járok csupán az orgazmustól, jóleső nyögésem társul hozzá végül, ajkai közé... kezeim meg úgy szorítják közben a lepedőt, hogy már elfehérednek ujjaim. De ez lazul, ahogy még simít rajtam párat, majd még puszit is kapok, és ahogy ő helyezkedik, én közben már a hátamra fekszek, próbálva normálisan lélegezni. - Nem kérek, köszönöm. - felelem valamivel halkabban, de ahogy elindul felém, már tartom is felé jobbom, úgy is, hogy magától is bújna hozzám. Adok egy puszit hajára ahogy átölel, miközben jobbom is fejére teszem puhán, majd arcára-nyakára, hogy cirógathassam, egészen addig, míg el nem enged, hogy a plédért nyúljon.
- Igen, éés igen. Valami jó hosszú filmet, aminek ráadásul több része is van, hogy minél tovább itt legyél velem. - felelem hallhatóan boldog mosolyommal, újabb puszi a hajára, de aztán már puhán érek arcához, és mozdítom picit felfelé, hogy nézzen fel rám, nem titkolt szándékom, hogy megcsókoljam megint, mert abból sosem elég. De ezúttal csak egy-két lassú csók, aztán már csak szemeit nézem, miközben cirógatom folyamatosan, hosszú másodpercekig nem is mondok semmit, csak fürkészem őt szerelmesen. Ez a tekintet akaratlanul is szomorkássá válik egy-egy pillanatra, de összességében szinte csodálom őt némán.
És végül nem is sikerül szavakba öntenem azt, ami érzések hömpölyögnek bennem, helyette újabb puszi homlokára, és szorosabban ölelem őt magamhoz, finom illatát belélegezve, miközben ismét a 'nagyon szeretlek' vallomás, mi elhagyja számat. Annyi mindent tudnék neki mondani, és annak nagy százaléka hangozna gyerekesen bután talán, mégse tudnám rendesen megfogalmazni, mit is érzek most. Egyszerűen szükségem van rá.. kell nekem, nagyon nagyon, lehet, nem is sejti, mennyire..
- Nem fogok lemondani rólad.. Rólunk, egy pillanatra se. Soha. - motyogom pár újabb pillanattal később, ölelve őt magamhoz még mindig szorosan, mégis puhán, cirógatva bőrét. A főzés meg filmezés ráér, előtte csak szeretni akarom még, ölelni, bújni hozzá, kipihenni mindent a puha pléd alatt, kiélvezni, hogy újra vele lehetek, övé lehetek.

| the house 1 & 2 | × |
26
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Kedd Okt. 11, 2022 12:46 am

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
Nagyon sok és jelentőségteljes dolog történt Rune és köztem, amióta belépett a régi szobánk ajtaján és hozzámért. Egyáltalán nem szerepelt ilyesmi a terveimben, mikor felkeltem és elindultam őt újra látni, sőt..mi több maga Rune sem szerepelt a terveimben már vagy egy éve. Nem szerepelhetett, mert ideje volt, hogy átvegyem az életem felett az irányítást, azt pedig csak úgy lehet, ha már nem ő a világom közepe. Egyre jobban ment ez az utóbbi időkben, még én magam is elhittem, hogy elérhetem a végső célt, a feledéssel karöltve. A drága viharisten azonban megjelent, megint letarolt és tessék, túl vagyok vagy négy -de ki számolja?- orgazmuson és érzem, hogy szép lassan elkezd visszalopakodni a szívembe, oda ahol eredetileg tartózkodott. Pláne, mikor kimondja, hogy szeret. Az most különösen nagyon üt. Gyorsan le kell majd ezzel állni, mert nem szabad elfelejtenem, hogy egyébként a válási papírokat meg elkészíttettem és az ügyvédnél várnak a fiókban. Nem tudom, mikor lesz rá bátorságom, hogy ezt Runenak bevalljam. Egyelőre ezt még napolom, úgy az egésszel, mert ma csak szeretni akarom még és nem akarom, hogy beárnyékolja nekünk ezt a napot akármi is. Túl önzően szeretem ahhoz, hogy csak úgy el tudjam engedni, muszáj simogatnom, érintenem, ízlelnem és kicsalni belőle az összes szerelmes, vágyakozó sóhajt. Ennek az ajkaimmal rajzoltam meg testén a nyitányát és azzal is terveztem befejezni, miután más testrészemmel is igyekeztem, nemcsak ott lent nyújtani neki élvezeteket, de a szemének is szerettem volna különleges látványt nyújtani, mikor a melleim közé vettem. A java viszont csak utána következett.
Nagy szerencsém van a drágámmal, hiszen nyíltan jelzi, mikor tetszik vagy kell neki valami és így nem kellett azon aggódnom soha, hogy esetleg végig a sötétben tapogatózok. Viszont, nem csak ezért örülök neki annyira, hanem mert az ő izgalma az enyémre is mindig rátesz egy lapáttal. Elsősorban a kedvenc pontunkat kényeztettem rajta, nyelvvel, szájjal simítottam, csókolgattam, szívtam és még a fogaim élével is csak cirógattam. Ez mind annyira tetszett neki, olyan gyönyörűen reagált rá, hogy ha éppen nem foglaltam volna el magam vele, akkor az ajkaimba haraptam volna. Ujjainkat összekulcsoltam, de a másik kezemmel továbbra is diktáltam a kellemes ütemet, mi egyre csak fokozódott Rune sóhajainak szaporaságával együtt. Éreztem a bőrén megjelenő libabőrökből, a rezdülésein, hogy nem sokára végre ő is megkapja a neki járó utazást, amit szerettem volna ha minél emlékezetesebb lenne. Az ajkaim nedves hangot adtak ki, ahogy lehúztam őket a férjem merevségéről és addig jobb kezemmel folytattam az ütemes, nem is túl gyors, nem is lassú pumpálást, bal kezem az ajkaimhoz emeltem, nyállal nedvesítettem be a tenyerem, amit egyből a merevsége alatti nemiszervre csúsztatok és úgy kezdem el masszírozgatni. Az ajkaimmal visszataláltam a makkjára, s nyelvemmel körbe-körbe simítva a felszínén megkóstoltam a nedvét. - Mmmm. Annyira szeretem az ízed Rune..- Sóhajtom az érzékeny, duzzadó bőrnek, mielőtt bevettem volna a számba. Az ajkaim találkoztak a jobb kezem markával és szoros együttműködéssel kezdtek fel-le csúszni Rune férfiasságán. Először lassú volt a tempó, mintha fel akarnám fedezni, hogy meddig tudok rajta lemenni, dehát ezt én valójában már réges régen kitapasztaltam, ezért is engedtem el az összes ujjammal a mutató és hüvelykujjam szorító gyűrűjét leszámítva. Mintha a számmal tudnám oly erősen tartani, olyan közel volt a valós érzékszervemhez. Egyre mélyebbre és mélyebbre haladtam lassan, majd gyorsan fel. Ezt csináltam valamennyi ideig, aztán csak meg adtam neki a kegyelemdöfést. Felvettem egy viszonylag gyors tempót, mindig rányalva a makkjára, mikor felértem. Mikor már elérkezett az idő, szorosan körülötte tartottam az ajkaim és finoman simítottam a markom segítségével, elérve, hogy a számba élvezzen el. Kis ideig még simogattam, miközben lenyeltem az összes nektárját és csak utána engedtem el. Két puszit még kapott a két csípőlapátjára és azután másztam csak vissza hozzá, hogy az ágy lábánál talált flakonból ittam jó pár kortyot. - Kérsz életem?
Ha kért a flakont is vittem magammal és odaadtam neki, mielőtt hozzábújtam volna. Fejem a mellkasán pihent, a balommal pedig átöleltem.
- Nézzünk valami filmet? Vagy csináljunk valami kajcsit előtte?
Csak annyia engedtem el, amíg magunkra rántottam a plédet. Nem azért mert fáznék, hanem mert imádtam ezt a bekuckózós érzést vele. Ha pedig eddig nem lett volna neki is egyértelmű, erősen céloztam ezzel arra, hogy nem fog most egy darabig megszabadulni személyemtől.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Szomb. Szept. 24, 2022 10:01 pm

Isane Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.


I don't wanna know what it's like
when you're gone, I don't wanna move on
I don't wanna know what it's like when you're gone for good .. I didn't know
that loving you was the happiest I've ever been


Szavaira már csak egy 'értem', mit válaszolok nevetve, bólintva egyet-kettőt, de ezt is már a nyakához vezető úton, hová annyira szeretek bújni, és ahol annyira szeretem szeretni. Jó, minden porcikáját szeretem szeretni, ez tény... Ha valaki azt mondaná, hogy holnaptól egyáltalán nem tehetem, az nagyjából olyan érzés lenne, mintha a lelkem leggyönyörűbb részét próbálnák meg leválasztani, elszakítani tőlem, ami nélkül halvány hasonmása lennék csupán önmagamnak, az őszinte boldog mosoly, és az újabb nap várása nélkül. Reménytelenné válna az öröklét, szomorúvá, magányossá, mert ha a napfényt elveszed valakitől, azzal a szemében lévő fényt is lassú halálra ítéled. Márpedig ő nekem a napfény, és ez az öt év tökéletesen felért egy lassú halálra ítéléssel, amibe saját magamat sodortam, de Thor legnagyobb villámja csapjon belém, ha valaha, egy pillanatra is megszűnne bennem az akarás, hogy visszanyerjem teljes mértékben a szívét, a bizalmát, hogy befoltozzak minden apróbb, vagy nagyobb foltot, amit hagytam gyönyörű lelkén a hülyeségem, gyengeségem miatt. Ezért is volt egy hatalmas szúrás, hogy egyáltalán felvetette a barátzónát, mint lehetséges jövőképet, mert bár tudom, nem lehet csettintésre eltűntetni ami történt, valahogy mégsem számoltam ilyesmikkel, hogy nem szerethetem őt feleségemként amikor csak szeretném, amikor csak a közelemben van, noha.. egy pillanatra sem habozok megmutatni utána, mennyire is szeretném szeretni őt. Újra és újra, mindig, bármikor, akármikor... de főleg mindig.
Nem tudnám nem szeretni őt, testének minden apró pontját, bársonyos bőre minden egyes milliméterét, tekintetét, mosolyát, és hát .. egyáltalán nem akarok csókjai, érintései, szeretete nélkül lenni, ahogy most sem szándékozok kihátrálni ebből a helyzetből, amibe rögtön azután csöppentünk, hogy felvetette, legyek a legjobb barátja. Mondanám, talán majd máskor, de hazudnék, hiszen imádom élvezni, hogy több vagyok az életében, imádom élvezni, hogy élvezi amit teszek vele, amit tesz velem, és ez egy olyan kapocs, amit szerintem már semmi se tudna megtörni közöttünk. Legalábbis nagyon reménykedek benne. Ezzel a reménnyel érek hozzá puhán, vagy épp vágyakozva marva bőrébe, szorítva magamhoz olykor, miközben csókjaimmal édesgetem ajkaira minden szeretetem, amit ő éltet bennem, ami iránta pillangózik gyomromban olyan gyakran, és ami tekintetembe csalja azt a bizonyos csillogást, mintha az egész univerzum legcsodásabb teremtménye lenne ő. Számomra mondjuk az is.. Így mikor kiejti ezt a gyönyörű szót, mi az ő szájából olyan felemelően hangzik, és olyan nagyon meleg érzéssel tölt el, egyértelmű, hogy én is elmondom, én is nagyon szeretem őt, miközben ahol érem szeretgessem bőrét, míg picit kifújja magát az előbbi gyönyöre után, hogy aztán ajkaival rajzolja meg rajtam útját meleg csókjaival, egyre lentebb és lentebb. Már arra halvány libabőr jelenik meg bőrömön, ahogy alhasamnál kapom ezeket a csókokat, de főleg azzal készít ki újra, mikor mellei közé vesz, mit muszáj tekintetemmel is követnem, ezért is helyezkedek, támaszkodok könyökeimen, le ne maradjak valamiről... imádom nézni, mit művel velem. És ezt bizony újabb és újabb jóleső hangjaim is jelzik, hol némán, hol lágyabb hanggal, néha szemem is belehunyom az érzésekbe, de barna íriszeim mindig visszatalálnak őrá, és arra, ahogy szeretget.
Hamarosan viszont muszáj vagyok többet kérni tőle, többet abból az érzésből, mit újra és újra morzsaként hint el előttem, mikor nyelvével is megérint, és mikor arcán lévő kezemre kapok puszit, majd fogaival is érint, azonnal alsó ajkamba harapok, mert már szinte érzem magamon a következőket, legalábbis már nagyon vágyok rá... Így mikor helyezkedni kezd, ha kell, én is teszem vele, hogy kényelmesen 'megtalálja a helyét', légzésem már szinte remeg a pillanatért, hogy ott érjem hozzám, de már abba is belenyöszörgök, hogy kezével érint, és kezd el kényeztetni, majd még ajkaiból is kapok... Ujjaim a lepedőbe marnak újra és újra, már nem győzöm néha szorítani, engedni, majd ismét, minden egyes puszival mintha kínozna, de az egyik kedvenc kínzásom ez, amit egyáltalán nem bánok, és amiből még repetát is kérek.. Nyögéseim néha erősebbé válnak, főleg, mikor fogaival is érint ajkaival együtt finoman, és főleg, hogy minden, amit tesz, akörül a pont körül történik, ami légzésemnél is eléri, hogy bent akadjon néha, hasam nem győz fel-le járni a rendszertelenségtől, mi bennem lezajlik most, és még csak el se kezdte igazán? Hiszen keze megáll rajtam, amiből tudom, készül valamire, újabb ajkamba harapás, majd még levegőt is elfelejtek venni pár másodpercre, hogy aztán az egy jóleső nyögéssel távozzon ajkaim közül, mikor körözni kezd rajtam. Egy-egy ponton kénytelen vagyok hátrahajtani a fejem pár másodpercre, ennél árulkodóbb már légzésem se tudna lenni, mennyire élvezem amit tesz velem, majd ismét rajta tekintetem persze, és a látvánnyal együtt az érzés, mikor ajkai közé vesz egy picit, szinte kérlelő nyögést csal ki belőlem, ahogy ismét szorulnak ujjaim a puha anyagon. Ahogy rám néz, bevallom nem tudom néha nem megszakítani a szemkontaktust, hogy helyette kicsivel lentebb kalandozzon tekintetem, kis idő után pedig jobbom a támaszkodás helyett ismét arcát találja meg, szinte alig érek hozzá, arcát cirógatom, hol hüvelykujjammal, hol többi ujjam tetejével, hogy utána rajtam pihenő kezére tegyem sajátom, összefűzve ujjaim övéivel.
Ekkor próbálom meg ügyesebben tartani tekintetem az övén, mi úgy vonz, akaratlanul is szorítok ujjainkon, ahogy meg-megfeszülnek izmaim olykor, egy idő után pedig, nyelve újabb és újabb érintése kezdi feléleszteni a finom bizsergést gerincem mentén, mit légzésemen is észrevehet már, ismer jól, nyögdécseléseim is el-elhalkulnak néha, jobb kezemmel pedig inkább elengedem övét, hogy azzal is inkább a lepedőt gyűrögessem, ne őt... de érezhetően nem kell már sokáig ügyeskednie rajtam.

| the house 1 & 2 | × |
25
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Pént. Szept. 23, 2022 3:26 pm

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
-Méghogy én ürügynek? - Még szerencse, hogy elbírja ezt az egóm. Vagy mégsem? - Drágám, engem ürügyként akkor lehet kezelni, amikor odalent éppen figyelemre vágyik. Értem? - Vaaagy mégsem viseli el a kis önérzetem, míg az ujjaim a hajába kúsznak és oldalra döntöm a fejem, hogy legyen helye bújni a nyakamhoz. Még így, az emlékeim nagyrésze nélkül is tudom, érzem, hogy mi annyira tökéletesek vagyunk és egyek, hogy tudom, még akkor sem fog hozzá senki más sem ennyire passzolni, ha pont arra teremtenének valakit, hogy neki. Lehet, ezért is igyekszek ennyire, hogy ha egyszer ő bele is tudna valaki másba szeretni és imádni fogja a lelkét, a testét, de én leszek az egyetlen, aki ennyire jól ki tudja majd őt teljesíteni az ágyban. Tudom, hogy mindig ott fogok valahol bujkálni az elméjében és mindig rám fog emlékezni végül. Vágyakozni fog rám és utánam, ahogy biztos vagyok benne, hogy én is őt fogom kívánni,még ha nem is fogom tudni, ki az aki után áhítozok.
Lehet, tényleg nem annyira jó ötlet a barátságot erőltetni? - már ezek a gondolatok cikáznak a fejemben, mikor épp rávesz, hogy magamon simítsak és saját melleimet dédelgessem, ahogy szeretném, hogy ő tegye és közben néz. Már elég idős vagyok, de még mindig el tudja ezzel érni hogy úgy érezzem magam, mint egy zavarban lévő tinilány, vörösödő orcával, mégis egyszerre mintha én lennék a legkívánatosabb nő is a világon. Imádom, hogy ezt mind el tudja nálam érni, és azt is, hogy a lehető legmagabiztosabb. Nem szégyell kérni, bevallani, megadni és elvenni. nem próbál meg semmit sem kompenzálni, mert tudja, hogy semmi szükség rá. Úgy szeretem ős és úgy kell nekem, ahogy az Ő maga. Tudom, hogy ez fordítva is igaz. A csókjaink ugyanannyira van tele vággyal, mint szeretettel. Soha senki sem fogja tudni ezt felülmúlni. Ezzel a tudattal engedtem és értem el a saját orgazmusom partjait.
- Szeretlek. - Nem azért engedem, hogy a világ legszebb szava elhagyja az ajkaimat, hogy befolyásoljam, vagy tönkretegyem őt, hanem mert engem tenne tönkre, ha nem mondhatnám el neki egy ilyen után, mikor miatta remeg az egész testem. Még lehunyt szemekkel élveztem ki a csókokat az arcom különböző pontjain, ajkaimmal pedig viszonoztam, így erőt gyűjtva, hogy úgymond összeszedjem magam és levonuljak a testén, mindenhol csókokat hagyva, ahol értem, de főleg az alhasán. Nagyon szeretem, ha ő az aki megkér vagy célozgat rá, de ugyanúgy szeretem önként is szeretgetni odalent.
Csókolgatom, simogatom, megmutatom, mennyire szeretem ha élvezi, amit teszek vele, érte... Mennyire izgatni tudnak a reakciói. Mikor a melleim közé veszem és helyezkedni kezd, hát őszintén, már az önmagában hatalommal ruházott fel, tudni, hogy engem akar nézni miközben ügyeskedek. Akkor meg minek ide gátlások? Kinek kellenek? Kinek használnak?
Épp a következő mozdulatra készültem, lefelé, mikor megéreztem a meleg, puha kezét az arcomon, tekintetét végig tartva fordítottam az arcom meg egy picit, hogy az ujjára is tudjak csókot nyomni, mielőtt kedvesen elmosolyodtam, néma kérlelésére. Ahol az ajkaimmal pusziltam, most fogaim élét simítottam végig és csak aztán helyezkedtem kissé lejjebb, hogy kényelmesen el tudjam érni a kedvenc pontját. A kedvenc pontunkat.
Így a merevsége alatti puha nemiszerv került a melleim közé, bal könyökömmel a belső combja mellett támasztottam magam a könyökömmel, ujjaimmal a csípővénél simítottam, jobb alkaromat rajta fektettem el, hogy a vesszőjét tudjam fel-le simítani és ezzel egy pontot tartani, amíg az ajkaimmal nedves puszikat kezdtem adni arra a pontra, a végén mindig finoman szívva. Egy idő után, az felső ajkaimmal kezdtem fel, le simítani a megduzzadt makkján, mintha jégkrém lenne. Kicsit lehet, bele is éltem magam, mert már a fogaimat húztam rajta le, hihetetlenül finoman, majd a mozdulatot arra a bizonyos részre irányítottam, egy erősebb szívással befejezve a mozdulatokat, kezem megállt a simításban egy ideig, hogy csak arra koncentráljon, ami történni fog. Nyelvemmel kezdtem simítani lágyan, majd egyre erősebben egy ideig, míg rajta nem hagytam, hozzányomtam erősen a nyelvem felszínét és körbe-körbe kezdtem dörzsölni a nedves érzékszervemmel. A körirányú mozgás után fel-le, egyre nagyobb távot megtéve a férfiasságán, amíg nem simítottam a nyelvemmel rajta már végig, tövétől a hegyéig, majd egyszer csak fent maradtam, az ajkaim közé vettem a kalapját, addig amíg be nem fedtem azt a bizonyos pontot az ajkaimmal, szívni kezdtem és ekkor mozdultak már rajta az ujjaim is, fel- le. Immár felvettem vele a szemkontaktust, nézzen csak végig a szemeimbe.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Rune Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories HEvfgS9
Rendeltetésem :
Dúfa és Geirröðr fia vagyok
play by :
Shawn Mendes
Posztok száma :
46
User neve :
elyon
Csoport :
viharisten
Pontgyűjtő :
43
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
állatorvos
Előtörténet :
his father is a jotun, but
Rune x Isane - All the memories Cf8504_eb2e484553e04e86817f481242cbbf14~mv2
he was born to a God of storms

Keresem :
No, I don't care about them all
'Cause all I want is to be loved
Rune x Isane - All the memories Coulhvj
And all I care about is you
You're stuck on me like a tattoo


Rune Akselsen
Elküldésének ideje — Vas. Szept. 11, 2022 4:30 pm

Isane Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Ane 'n' Rune

I don't wanna know what it's like
when you're gone, I don't wanna move on
I don't wanna know what it's like when you're gone for good .. I didn't know
that loving you was the happiest I've ever been



Nevetek szemforgatásán, aranyos ez a tettetett féltékenység, igazából mindig imádtam ha ilyesmikkel szívta a vérem, mert tudom, hogy köztünk ez csak játék. Ahogy én is olykor-olykor cukkoltam őt a táncórái miatt, de egyszer se jutott eszembe komolyan féltékenykedni, mert a mi kapcsolatunk ennél bőven túlnyúl, érettebb, és szeretet teljesebb.
- Jó... most mit tagadjam, lebuktam, de ürügynek te is jó leszel.  - vonok vállat szemtelenül, mosolyom is ehhez illik, de aztán el is nevetem, tagadón csóválva fejem, miközben nyakához hajolok egy csókra, aztán csak bújok tovább. Valahol bennem is felsejlik, hogy ez a viccelődés ami olyan rég óta működik közöttünk, egy ideig nem lesz olyan felhőtlen, mint volt.. mégpedig miattam.., nekem pedig már nem biztos, hogy lenne kedvem hozzá, mikor Ane folyamatosan elfelejt engem, illetve kis dacos, és barátkozni szeretne, mielőtt bármi más lehetnénk. Mármint... remélem, az ő tervei között is van 'mielőtt'.... Viszont a fő 'mielőtt', most egészen más szerepet tölt be, hiszen mielőtt megpróbálnánk barátok lenni, sokkal-sokkal többek vagyunk, amik mindig is voltunk, mióta csak ismerjük egymást. Nem tudom nem kimutatni felé, mennyire szeretem őt, nem tudom nem szeretgetni finom testét, minden apró porcikáját, hogy élvezve okozzak neki élvezeteket, minél többet, minél erősebben... ő pedig engem kínoz édesen, pontosan tudja, hogy teheti, én pedig imádom, hogy sosem habozik kihasználni ezeket. Ahogy magát simítgatja, kényezteti puha melleinél, egyszerűen olyan gondolatokat és érzéseket enged ki bennem, ami még mindig képes tetézni vágyam, ahogy az is, hogy eztán ujját veszem ajkaim közé.. minden mozdulata olyan tökéletes hozzám, mintha nekem teremtették volna. Beleveszek édes csókjaiba, nyelve játékába, érintéseibe, öle szeretgetésébe, buja sóhajával mit 'válaszol', és ami mosolyt csal ajkaimra, hogy aztán fülébe duruzsoljak szerelmesen, tudva, hogy így már nem lesz képes tartani magát, de még dobok is élvezetén. Halkan én is belenyögök a pillanatba ahogy egyre feszesebben ölel odalent, majd ahogy lüktet körülöttem, nem győzöm cirógatni, puszilgatni, szeretgetni puhán, hátán simítva, mindenféle ábrákat rajzolgatva bőrére, oldalára is, mindenhová.. egyszerűen imádom őt.
Amég kipihegi magát rajtam, bal kezembe fogom arcát, szerelmes tekintetemmel folyamatosan szemeit, vonásait fürkészem, miközben újra és újra aprócska puszikat adok arcára, szájára, még orra hegyére is, ahol épp érem, jobbommal pedig cirógatom, haját simítom el homlokánál, füle mögött vezetem el ujjaim hegyét, le nyakán, vállán.. majd vissza arcához. Babusgatom, szeretem, nagyon... nagyonnagyon. Közben két puszi közé megint beszorítom halk suttogásként, milyen gyönyörű, és hogy mennyire szeretem, hiába mondtam el neki az előbb is, nem lehet elégszer. Ahogy ő is szavaival szeretget közben, mit nem győzök enyhe zavaromban fogadni puha mosolyommal, ahogy mindig, amit már megszokhatott.. bár ezúttal  minden szava ezerszer jobban melenget, elmondhatatlanul jól esik szeretete, és hogy nem fél mindezt ki is mondani.
Szerelmes vággyal telt tekintetem legeltetem rajta ahogy eztán megemeli magát, halkan, jólesőn nyöszörgök ahogy elindul rajtam csókjaival, picit jobban a fejem alá gyűröm a párnát, hogy minden érintést szemmel tarthassak. Az a jóleső nyöszörgés egyből erősebb sóhajjá nyúlik, ahogy nyelvével megérint, majd kíváncsian figyelem miként is helyezkedik, amikor pedig mellei közé vesz, muszáj vagyok ajkamba harapni. Bal kezem csípőm mellett tartom a takarón, így még éppen elérem könyökét ujjaim hegyével, hogy ha alig is de hozzáérjek, jobbom pedig karján cirógat, végül ugyanúgy helyezkedve, mint a másik, miközben Ane hozzám hasonlóan duruzsolni kezd, én pedig válaszul csak nyögni vagyok képes, és belehunyni szemeim az egész pillanatba. Inkább ismét emelem picit magam, hogy könyökeimen támaszkodjak, majd újabb és újabb sóhaj, ahogy mellei ölelésében kényeztet, aztán még nyelvével is érintget... tekintete is magával ragad, már amikor éppen tudom tartani, mert hát imádom nézni amit tesz velem közben.. és azon gondolkozok, vajon kérhetnék-e többet nyelve érintéséből. De csak némi idő után jutok döntésre is, mert gondolataimat eltereli az élvezet amit okoz folyamatosan; jobbom arcára teszem, és ahogy felfele mozdulna, finoman visszatartom őt, tekintetem szinte némán kéri, hogy érintsen meg ott nyelvével, tudja, hol... pontosan tudja, hol szeretem leginkább, ha kényeztet, ha csókol, ha közben kezével mozog rajtam...

| the house 1 & 2 | × |
24
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Isane Akselsen
Kiskép :
Rune x Isane - All the memories Anegif
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Madison Iseman
Posztok száma :
41
User neve :
Lucky
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
38
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Állatorvos
Előtörténet :
There's no use in chasin the Moon


Isane Akselsen
Elküldésének ideje — Vas. Szept. 11, 2022 11:12 am

Rune Akselsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

 Ane 'n' Rune
If you look into the distance, there's a house upon the hill
Guiding like a lighthouse, it's a place where you'll be
Safe to feel our grace and if you've lost your way,  I will leave the light on
Legszívesebben a megforgattam volna a szemeimet, és tudjátok mit? Megtettem. Ha játékos mosollyal is kísértem, de megtettem! Rune és a túlpátyolgatott nénijei. Jó, tudom, hogy azok a bizonyos nénik az ükunokáink is lehetnének, de mégis nénik. Kész.
- Pffft. Bevallhatod nyugodtan, hogy igazából miattuk akarsz visszatérni a rendelőbe. - Nyilván tudtam, hogy nem így van és a kapocs ami köztünk van, sokkal erősebb holmi féltékenységnél és néniknél. Amíg nem történt meg az a dolog, addig szívesen piszkáltam őt más nőkkel és a gazdikkal, valószínűleg gyakori poénként tért vissza a MILF-kérdés is. Mostanra ez már egy olyan kényes téma egésze lenne, ha kibékülnénk is..ami valószínűleg jó pár száz évig köztünk fog majd libegni, mint egy átkozott szellem. Persze ezúttal nem adok hangot a kétségeimnek, nem mutatom ki, hiszen csak azzal vagyok elfoglalva, hogy mennyire tudom még így is szeretni őt és milyen tökéletességgel játszik lelkem és testem húrjain a férjem. Minden ideg pattanásig feszül, mintha csak arra lennénk kíváncsiak, meddig bírja a másik. Márpedig minket a szerelem hajt, a szerelmünk meg végtelen, akármennyire is csalódás, ami öt éve történt. Mégsem vagyok képes másra koncentrálni, mint a szerelem és a vágyakozás, teljesen elszáműzve az áruló gondolatokat az elmém legmélyebb és legjobban őrzött zugába.
Hiszen most éppen mindent bevetek, hogy ő ne tudjon elfelejteni engem. Ő pedig, Runehoz méltóan, így sem hagyta, hogy én csináljak mindent. Nem volt olyan csók, ölelés vagy simogatás amit ne viszonzott volna, akár többszörösen is. Ölelt, markolt, csókolt és lökött...mhhhmmmm, de még hogy...
Imádom magunkban, hogy ennyi év után -sőt, egész hamar- már rég elhagytuk a bizonytalanságot és így nem félünk kérni sem, adni se és főleg nem kapni. Egyetlen egy dolgot nem hagynék neki, azt nagyon jól tudja, hogy mi és benne tökéletesen meg lehet bízni, hogy sosem erőszakolna olyat. Ez viszont igaz, sosem élnék vissza semmivel sem, ami árt neki. Csak a gyengepontjaival. A ténnyel, hogy nem csak érezni imád, de látni is. Ezért is simítok, markolászok magamon is, mielőtt odaadnám neki az ujjam, nagyon is egyértelmű céllal, számára. Az alsó ajkamat fordítom be a fogaim közé, miközben az ő ajkait majd a szemeit tűzöm át tekintetemmel. Én akarom őt elcsábítani, megőrjíteni dehát minden mozdulatomra rá tud tenni egy-két lapáttal, betemetve engem mindenféle érzéssel, de főleg izgalommal és vággyal. Csókjai közt nyöszörgök, ölével együtt majd ellen is mozgatom az enyémet, ujjaimmal felfedezek újra és újra, hátha bevésődik a memóriámba ez az egész. Csakhogy nekem már ennyi is elég lenne, hogy el tudjak menni, viszont..már megint sokkal hamarabb mint Rune?
Míg ő valamennyire még ki tudott nyögni már szót, nekem már az is nehezemre esett. "Mmmhhhmm..." Ennyivel válaszoltam, de nem akartam még..Tartani akartam csak egy kicsit, dehát a férjem bevitte a kegyelem döfést és olyan dolgokat suttogott a fülembe, amik..Te jó ég... Megremegtem és belékapaszkodtam, mielőtt mindenem megfeszült volna és utol nem ért az újabb orgazmus, amit nem csak azért imádok, mert ki ne szeretné az érzést, de utána Rune mindig olyan gyengéd hozzám, mindig olyan tökéletesen érezni lehet, hogy szeret. Most különösen át tudja adni azzal együtt, hogy én érzem a szívében tátongó ürességet, amiért nem lehetünk már egy pár. Bennem is ott van ez az egyre növekvő feketelyuk, amii egyre inkább arra ösztönözne, hogy mind a tíz körmömmel kapaszkodjak a férjembe és ne engedjem el, mert akkor csak nőni fog.
Egy ideig mindenem érzékeny volt és úgy remegtem rajta, mintha sohasem éltem volna át ilyet. Figyelmem viszont nem kerülte el, hogy a drágám még mindig nem ért utol a vágyak beteljesülésének szigetére. Picit összeszedtem magam, addig simiztem, dicsérgettem, hogy mennyire jól esett, milyen csodálatos és mennyire nem érhetne senki sem a nyomába, aztán megemelkedtem térdeimre, puszikkal mellkasától az alhasáig haladtam egyre lejjebb. Nem kellett igazán már hozzá nyál, mert hála az ügyességemnek még elég nedves volt odalent, mégis a nyelvem hegyével juttattam rá még pluszba nedvet az ajkaim mögül, majd lábai közé feküdtem és a melleimet a férfiassága köré fogtam.
- Azt akarom Rune, hogy miután ilyen csodásan kielégítettél, te is elélvezz, amilyen erősen csak tudsz. - Duruzsoltam, majd a felsőtestemmel is picit mozogni kezdtem és a kezeimmel is fel-lecsúsztattam melleimet a merevsége körül. Egy kis idő után, minden alkalommal mikor lehúzódtam a felsőtestemmel, a nyelvemmel simítottam végig férfiasságának a csúcsán. Közben sóhajtottam, nyögtem és ha tehettem a tekintetét tartottam a sajátommal.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Rune x Isane - All the memories
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Isane Akselsen
» Rune Akselsen
» Rán & Rune | two storms in one bar
» Rune & Ane, I won't give up on us..
» memories consume like opening the wound

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;; :: Lakások Gamle Oslo-ban ;; :: Rune & Ane otthona ;;
-
Ugrás: