M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Asa & Bjorn
 :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;; :: Lakások Gamle Oslo-ban ;;

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
2 posters


Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn - Page 2 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn - Page 2 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Pént. Május 20, 2022 3:25 pm
Asa  &  Bjørn


Kérdésére megvontam a vállam, majd kitártam karjaim, mosolyogva, mint egy jelezve, hogy bizony így.
-Nézz végig rajtam! - aztán mikor megadta magát, elnevettem magam újfent. Furcsa még ez a sok nevetés. - Állok elébe! - átadtam a bonbont, majd bementem az invitálásra, s körbenéztem az apró lakásban.
Olyan hatalmas voltam odabent, de még is békésen álltam ott a falnál, nem megfogdosva semmit, csak várakozva.
Mikor megláttam, felszaladt szemöldököm, ellöktem magam a faltól, elé léptem, s felvontam szemöldököm mosolyogva, aztán közelebb hajoltam hozzá egy pillanatra.
-Nem tudsz nem kiöltözni igaz? - fejem enyhén oldalra billentettem, majd felegyenesedtem, s beletúrtam hajamba, aztán elnevettem magam. - Mindegy… menjünk!
Megindultam az ajtó felé, aztán kinyitottam, s előre engedtem magam, hisz még is csak nekem kell ráülnöm a motorra első körben, szóval odakint rátelepedtem a motorra, majd megveregettem magam mögött az ülést.
- Gyere… bár kapaszkodnod kell közben… - leemeltem a bukósisakot a kormányról, majd felé nyujtottam. Nekem nem volt, ezt is csak miatta hoztam el. -Vedd fel. - ha felvette, akkor berugtam a járgányt, s ha mögém telepedett, hát már indítottam is, hogy odaérjünk a célunkhoz.
Szándékosan nem gondoltam az uticélra, sokkal inkább kiürítettem elmém, hogy véletlen se tudjon leselkedni.
Az én olvasatomban ez akár lehetett egyfajta bizalom játék is, bár ahhoz túlságosan sokat tervezgettem. A randi első felében, olyan lesz, amit én élvezek, a másik meg… nos ahhoz az ő ruházata lesz tökéletes, de jobb szerettem volna meglepetést.
Megállva egy piros lámpánál megtámasztottam magunkat a lábammal, és hátranyúltam, hogy megvan e még.
-Mindjárt ott vagyunk! - mosolyodtam el, aztán tovább hajtottam.
Szerencsénkre nem volt olyan nagy forgalom, így hamar odaértünk, majd tettem le a motort a Vulcan Climbing Center parkolójában.
Azt gondoltam, hogy nem ilyenről álmodnak a lányok, de még mindig jobbnak gondoltam, mint az ejtőernyőzést, az első alkalommal, szóval ha leszállt a motorról elmosolyodtam, és magam is leszálltam.
- Nos, készen állsz? - villantottam egy mosolyt, s megfeledkezve arról, hogy mit okoz számára az érintés, nyújtottam felé kezem.
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn - Page 2 Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn - Page 2 Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Szomb. Május 14, 2022 5:24 pm

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Tényleg nagyon készültem erre a találkozóra és mindent megtettem, hogy jól sikerüljön. Persze azt írta, hogy ne öltözzek ki, de esélytelennek éreztem. Mégis csak ez lesz az első randevúnk és jól akartam csinálni, ugyanakkor féltem, hogy elfogom rontani az egészet. Az ajtóban állva egymásra mosolygunk, mint a kis kamaszok. A sóhaját hallva elszomorodtam, majd kinéztem az ajtón az általa mutatott irányba, ahol egy hatalmas kétkerekű gép állt.
- Egy randira, hogy nem lehet kiöltözni? - oldalra döntöttem a fejem én is, hogy aztán végig nézzek rajta. Ő is teljesen más, mint azelőtt. Haját összekötötte, megigazította a szőrzetét és inget vett fel, mintha egy átlagos midgardi lenne.
- Jó, legyen... de sokkal jössz ezért - mutogatok felé, majd elmosolyodom a szavai hallatán. Meglepődve vettem tudomásul, hogy ajándékot is hozott magával - Köszönöm - elveszem a bonbont és megfordulok, hogy átöltözzek. Végül megállok félúton és hátra nézek a vállam felett - Mit álldogálsz ott? Gyere beljebb - intek neki bizonyosságot adva a szavaimnak, majd beljebb lépdelek a szobába, hogy a szekrény előtt megállva kiveszem az első nadrágot és inget. Pár perccel később egy újabb összeállításban jelenek meg előtte. Mosolyogva látom, hogy a falnak dőlve álldogál, olyan furcsán néz ki egy ekkora ember a pici otthonomban.
- Indulhatunk! - lépek közelebb hozzá, hogy felvegyek egy kabátot a menetszél ellen. Nagyon izgatott vagyok, hogy mégis hova visz, ami miatt átkellett öltöznöm.

words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn - Page 2 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn - Page 2 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Hétf. Május 02, 2022 3:51 pm
Asa  &  Bjørn


Hogy még is mi van velem? Nos ez egy rohadtul jó kérdés. Valahogy mintha teljesen kicseréltek volna. Legalább is akkor, amikor az üzeneteket váltottuk, hasonlóképp viselkedtem, mint egy bódult gyerek, kik nem bírnak a hormonjaikkal.
Vigyorgások, hangos felnevetés, és a várakozás, majd a telefon előkapkodása, vajon mikor érkezik válasz. A picsába is már!
Megingattam a fejem a gondolatra, míg az ajtó előtt várakoztam, aztán, mikor nyílt az ajtó, fordultam én magam is abba az irányba.
Szavaira villantottam egy mosolyt.
-Szia. - köszöntem magam is, aztán felvont szemöldökkel végignéztem rajta, kérdését hallva. Felsóhajtottam, vonásaim megkeményedtek, majd oldalra billentettem fejem, aztán vállam felett a motor felé intettem.
- Motorral vagyok… ez az egyik… a másik, hogy mondtam ne öltözz ki. - ismét megengedtem magamnak egy mosolyt, miközben zsebre vágtam kezeim.
Hajam összefogtam, kissé szorosabban, hogy kiengedve ne keretezze arcomat, szakállam is megigazítottam, s így meglehetősen más képet festettem magamról. Nem annak a rémisztő marcona pasasnak tűntem, mint, ahogy a bárban szoktam álldogálni, s rendet tenni. Sokkal inkább egy hétköznapi pasasnak, aki valóban egy randevúra készült.
- Jobban teszed ha átöltözöl. Van esetleg farmer nadrágod? Ing, vagy póló? - vontam fel ismételten a szemöldököm, megtámasztva magam a falnál, úgy mérve végig Asa alakját tetőtől talpig.
Nem éreztem zavarban magam miatta.
Elgondolkodtam, vajon mennyire lenne lehetséges ebben a ruhadarabban megtenni mindazt amit kitaláltam, ám az egész teljes mértékben lehetetlennek tűnt.
-Ne aggódj! Semmi olyat nem terveztem, ami a nővéreidnek nem tetszene! - még egy kis keresztet is rajzoltam mintegy eskü gyanánt a szívem fölé, majd benyúltam kabátom zsebébe, s elővettem a számomra talán túl feltűnően csomagolt bonbont, ami hasonlóképpen tartalmazott keserű csokoládét, mint édeset.
Jó pénzt kértek érte, de nem azt néztem. Pusztán leemeltem az elsőt, ami a kezem ügyébe akadt, némi nézelődés után, miután kezdtek furcsa szemekkel nézegetni az eladók.
- Virágot nem hoztam… - vontam meg a vállam őszintén, miközben felé nyújtottam a bonbonos dobozkát.
Ha beljebb invitált, hát letörölgettem a lábam, magam sem tudom, hogy miért, majd megálltam a folyosón. Ha nem invitált be, akkor odakint várakoztam míg átvesz valami lazább ruhát, ami illik majd az alkalomhoz.
Szóval ha nem engedett be, akkor letelepedtem a motoromra, s ott üldögélve vártam a környéket fürkészve.
Ám ha odabent voltam, akkor megtámasztottam vállam a falnál, egy olyan ponton, ahol nem tudok leverni semmit, karba font karokkal várakoztam elkészülésére.
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn - Page 2 Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn - Page 2 Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Szer. Ápr. 27, 2022 10:33 am

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Tudtam, hogy én fogok kezdeményezni az sms-sel. Igaz a saját jelenem éppen úgy homály fedi mint a nővéreimét, ugyanakkor Fenriré nyitott könyv a számomra, abból kristálytisztán látszódott, hogy én voltam. Így is sokáig húztam, egy kicsit dacból egy kicsit büszkeségből. Modern korban élünk, mégis vannak olyan gesztusok, melyekhez szeretnék ragaszkodni és ezt törtem meg az első üzenettel. Mégis mosollyal az arcomon fogtam kezemben a telefonom, néha megrázva a fejem felnevettem, mire a kollégáim furcsán méregettek. Mindig is vidám voltam a közelükben, de ez valami más volt és ők is érezték. A dokin láttam egy kis féltékenységet, de ez se tudott meghatni. Pénteken direkt előbb leléptem a munkából, hogy biztosan elkészüljek a megbeszélt időpontra. Nem mertem elmondani se Nannának, se Siljének ezt az egészet. Valahol még mindig féltem a csalódástól és attól, hogy úgy járok mint Sebastiennel. Alsó ajkamat harapdálva álldogáltam vagy 15 percet a szekrény előtt. Mégis mit vegyek fel? Fenrir azt írta ne öltözzek ki, de ezt képtelenségnek tartottam, hiszen mégis csak ez lesz az első randink. Randevú. Olyan furcsa, mégis kellemes szó. Dühösen fújtattam egyet, majd leakasztottam a fogasról egy fekete kis ruhát. Elegáns, mégsem feltűnő, akár hétköznapokban is lehetne hordani. Utolsó simításokat végeztem a sminkemen, amikor megéreztem a semmivel össze nem egyeztethető jelenlétét. Itt van! A gyomromban pillangók kezdtek verdesni, akár egy gyermeknek, pedig ősidők óta elhagytam azt a kort. Kezembe vettem egy bőrkabátot, mire megszólalt a csengő, amit határozott kopogás követett. Óvatosan nyitottam ajtót, féltem mit fog szólni a ruhámhoz. Egyből egy kérdéssel indít, mire oldalra döntöm a fejem.
- Neked is szia - mosolygok kissé zavartan, majd megpördülök előtte - Így jó leszek? Ha kell átöltözöm... - szabadkoztam egyből a fülem mögé igazítva egy kósza tincset.

words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn - Page 2 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn - Page 2 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Pént. Ápr. 22, 2022 7:48 pm
Asa  &  Bjørn


Nyújtóztam egy hatalmasat, végigropogtattam csontjaim, majd beléptem a lakásba.
Megdörgöltem a kutyám fejét, orrom hozzányomtam az övéhez, aztán ismét megdörgöltem a fejét, és a pofáját.
-Bocs öregem, de ma egyedül maradsz egy kicsit! - megpaskoltam oldalát, amolyan finomabban, hisz mégsem akartam végezni vele.
A falon lévő órára pillantottam, aztán telefonáltam párat, lefoglaltam az időpontot, majd a fürdőbe mentem.
Megálltam egy pillanatra a tükör előtt, végignéztem magamon, morogtam párat. Valamit kell kezdenem magammal. Jó benyomás meg mi a szösz.
Mióta betoppant az életembe, mintha valami megváltozott volna bennem. Valami nem volt ugyan olyan. Valami, aminek talán változatlanul kellene maradnia... de mégsem maradt ugyan olyan. Valami megváltozott.
A napokban váltottunk pár sms-t, s én mint valami hülye, vártam az üzeneteket. Hel konkrétan hülyének nézett, s jókat nevetett, vagy éppen felvont szemöldökkel nézett felém, mikor éppen elnevettem magam a kávém felett állva, telefonnal a kezemben.
Egy gyors zuhany után megigazítottam a szakállam, megszárítottam a hajam, majd összefogtam, így némileg talán szalonképesebb voltam, mint eddig, bár magam sem tudom miért is érdekelt annyira a dolog.
Utoljára akkor csíptem ki magam, mikor Tyr-el sétáltunk. Azóta az egész gyökeresen megváltozott.
Vártam a pillanatot, mikor keres fel újra, persze a kis félreértés után, az egész már annyira nem volt vicces, vagy... a fene tudja.
Laza ruhát vettem magamra, egy farmert, pólót, s hozzá egy kockás inget, bakancsot, a kabátomat. Hiába volt már tavasz, még hideg volt, bár engem nem zavart.
Közeledtünk a hat órához, szóval indulni sem ártana. Még egy utolsó pillantást vetettem magamra a tükörben, megdörgöltem a kutyám oldalát, aztán motorra pattantam, és meg sem álltam Asa lakásáig, ahol leparkoltam a járgányom, majd körbenéztem.
-Ahhh... így minden világos! - aztán megláttam az idős hölgyet, kinek szerenádunk puszta véletlenségből szólt, s mikor odalépett mellém mosolyogva, megveregetve a kézfejem, zavart mosolyt villantottam felé, majd mikor integetve ment a dolgára, én az ajtó elé álltam, s becsengettem, majd kopogtam is a biztonság kedvéért, aztán zsebre vágtam kezem, hátat fordítottam az ajtónak, s vártam, hogy kinyíljon az ajtó.
Zsebemben ott pihent egy tábla csoki, amit még nem szándékoztam előhalászni, hisz ha megtudja mit is tervezek mára, a végén még hozzám vágja, mondjuk... nem mintha fájna...
Mikor kinyílt az ajtó, megfordultam.
-Készen állsz? - vettem ki zsebemből kezeim, majd csaptam össze tenyereim.

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Asa & Bjorn
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Björn & Aila
» Björn & Asa - small talk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;; :: Lakások Gamle Oslo-ban ;;
-
Ugrás: