M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Asa & Bjorn
 :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;; :: Lakások Gamle Oslo-ban ;;

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
2 posters


Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Kedd Aug. 29, 2023 6:11 pm
Asa  &  Bjørn


Nem akadtam ki, hogy a csókból nem lett semmi, hisz lehet, csak én voltam az, aki túlgondolta a dolgokat. Elvégre ...de nem… inkább elhessegettem a gondolataimat, és nyugodtan ültem a helyemen, s csevegtünk, mintha csak átlag emberek lennénk.
Én persze jóval másabb voltam, mint ismeretségünk előtt, s előfordult a mosoly is arcomon, mi nem igen volt jellemző ő elötte. Ám ha még is olykor arcomra tévedt, akkor bizony rövid ideig tartott.
Persze igyekeztem kicsit viccelődni, miszerint ülve nyalom a holdvilágot, s válaszára felvontam szemöldököm, majd nevettem is egyet.
Megingattam a fejem.
-Valószínűleg. - bólintottam is mellé, majd elgondolkodva emeltem tekintetem poharamra, a benne tükröződő fényekre.
Elgondolkodtam, vajon miért is hoztam létre őket. Vajon mi volt az ok?
-Talán magányos voltam...vagy csak bosszút reméltem általuk. - megvontam a vállam. - Már nem emlékszem.
Aztán hamarosan meg is kaptuk a rendelésünket, s nekiláthattunk az evésnek, miközben forgott az agyam, vajon mi volt annak idején az indíttatásom valódi oka. Ezer meg egy miért, s minek kavargott bennem, ám megfelelő választ sosem kaptam rá.
-Meglehet, csak a bosszú mozgatott mint általában. - letettem villámat egy pillanatra, s hátradűltem a székemben. -Még sose kérdezte meg senki. -összeszaladt a szemöldököm, s enyhén oldalra billentettem a fejem.
Meglehet kicsit zavarba is hozott ezzel a kérdéssel, s annyira nem is gondoltam érdekesnek magam.
Gondolataim csapongtak. Hol arra gondoltam, nem akarok elrontani semmit sem, hol pedig arra, miképpen tudnám megadni a megfelelő választ a számára.
Aztán tovább ettem.
-Nem rossz… -torkot köszörültem, s odébb toltam egy rákdarabot a villámmal. - Rosszabbra számítottam.
Nem igazán szoktam ilyesmit enni.
-Mi történt fent a falon? És ne mond azt, hogy semmi… kérlek… - tettem még hozzá másodpercekkel később. Nem akartam tolakodó lenni, de hiába próbáltam mással elterelni a figyelmem, minduntalan visszakanyarodtam gondolatban ahhoz a pillanathoz.
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Csüt. Jún. 29, 2023 8:49 pm

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Vitathatatlan, hogy tetszik a mosolya, az egész jellege, hogy próbál normálisan viselkedni. Talán mellettem nem jön elő benne oly nagyon a harag, ami folytonos társa. A jelen alatt nem feltétlen magamra gondoltam, de tényleg volt benne egy kis áthallás, amit bűn lett volna nem észre venni. Felhúzott szemöldökkel szemlélem, ahogy leveszi a zakóját a szék háttámlájára teszi és közelebb ül hozzám. Vajon mire készülhet? Egyetlen apró ütemet kihagy a szívverésem, közelebb hajol hozzám, mire automatikus hátrálok. Vannak olyan dolgok, melyeknek még nem jött el az ideje, a szívem még nem áll teljesen készen arra, hogy befogadjon valakit. Sebastian óta nem nyitottam meg más előtt és talán így volt a legjobb, mert folyton a jelenben járni sokszor átok inkább mint hatalom. Elmosolyodtam a válasza hallatán, de nem hagytam szó nélkül az egészet.
- Nem is engedném - kacsintok egyet, majd elterelődik a szó a randevú következő pontjára. Nem vagyok rest rákérdezni, hogy mi a helyzet a holddal, ugyanakkor tudom, hogy nincs rá különösebb hatással. A hecc kedvéért tettem, amit egészen jól fogadott.
- Mani nem hiszem, hogy repes ettől a gondolattól - nevetem el magam és előttem van a férfi képe ahogy egy hatalmas óriás farkas nyalogatja az arcát, mint egy kiskutya. - Hmm, szóval a berserkerek nem csípik annyira. Mindig is kíváncsi voltam, hogy milyen indíttatásból jöttek ők létre... - gondolkodom félig hangosan, de a pincér érkezése megakasztja a beszélgetésünket. Megköszönöm az elém rakott ételt és a villát a kezembe véve kóstolom meg az olasz fogást. Ugyanakkor kissé kérdőn meredek rá, hogy az előbbi felvetésem válaszra találjon. Mindent szeretnék tudni róla, azokat a dolgokat, melyeket a jelen nornájaként se láthatok vagy tudhatok.
- Hogy ízlik a rák? - kérdezek rá, mintha tényleg csak egy hétköznapi pár lennénk, akik közösen töltik az estéjüket. Persze az elmém egy szeglete még mindig aggódik Skuldért és nyugtalanít a falmászásos eset, de próbálom kizárni mindezt, hogy csak a mostra fókuszáljak. Mit meg nem adnék azért, hogy egy kis időre halandó lehessek és ne kelljen törődnöm a világmindenség gondjaival.
words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Kedd Ápr. 04, 2023 2:18 pm

Asa Landsverk felhasználónak tetszik ez a poszt.

Asa  &  Bjørn


A jelenben lenni, és annak szentelni a figyelmem? Talán ha a jelenben lennék, és arra figyelnék, akkor már megcsókoltam volna. Akkor azt a távolságot elloptam volna, és semmi sem akadályozhatott volna meg abban, hogy megtegyem. Vettem egy nagyobb levegőt, majd elmosolyodtam.
-A jelennel… - félmosoly költözött arcomra, majd benedvesítettem alsó ajkam, mosolyom kiszélesedett, aztán felkeltem egy pillanatra, levettem a zakómat, és a székem támlájára fektettem, majd visszaültem a helyemre, aztán gondoltam egyet, hogy miért is ne, maximum egy kicsit megcsapkod, és elküld a fenébe, szóval közelebb léptem a székemmel, s ha már foglalkoznom kell a jelennel, s igaz nem vettem parancsnak, sem pedig felszólításnak, de közelebb hajoltam, s ha csak nem tolt el magától, akkor loptam magamnak egy csókot. Ha nem engedte, akkor csak megsimítottam arcát, s visszatettem székem, immár távolabb, s elkönyveltem magamban, ennek nem érkezett el az ideje.
Ám ha megengedte, s esetleg viszonozta is, akkor megengedtem magamnak végeztével egy mosolyt, majd székem kicsit távolabb tettem, mielőtt még a pincér szúrós szemekkel tekintett volna rám.
-Való igaz. Nem is felejtettem el. - biggyesztettem egyet, aztán megingattam a fejem. Milyen furcsa, hogy egyetlen nő, egyetlen kedves gesztus, pár apró üzenet, miket képes kiváltani a férfiakból. Még akkor is, ha egy olyan melák, „vérszomjas” teremtmény is, mint amilyen én magam vagyok.
Nem akartam ilyesmin elmélkedni, de aztán valahogy még is eljutottam addig, hogy vajon nekem szabad e ezen az egészen végig mennem? Vajon lehet e olyanom, hogy egyik pillanatban még itt vagyok, és eljátszom a pasast, aki a végletekig oda van egy nőért, míg a következőben meg… de nem. Ez nem állhat csak ennyiből. Kell lennie valaminek, valaminek ami egy cseppet odaköt, és megtart maga mellett. Valami, ami megmutatja, lehet valami más, valami új, és nem kell folyamatosan azt a pillanatot várnom, mikor kell nekiesnem Odinnak, és lovastul lenyelnem, majd mikor érkezik el az a pillanat, mikor én magam is arra a sorsra jutok, mint eddig már nem egy alkalommal történt.
Aztán elmondtam terveim a randevú vacsora utáni részére, s mikor felhozta a holdat, felvontam szemöldököm. Meglepett a kérdéssel, amire nem számítottam, így kész válaszom sem akadt, de nem sértődtem meg rajta.
- Tudomásom szerint nem, de lehet fent virítok a Youtube-on, miközben ülve nyalom a holdvilágot. - morfondíroztam elgondolkodva, majd megingattam a fejem. - Semmilyen hatása nincs rám. Van aki rosszabbul alszik tőle. -morfondíroztam, miközben felvettem a poharam, s belekortyoltam, mintha a jó előbb mi sem történt volna.
Hamarosan belibbent a pincérünk is, s letette elénk az ételt, majd jó étvágyat kívánt, és eloldalgott az asztalunktól.
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Szomb. Márc. 18, 2023 7:13 pm

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Könnyedén vállat vonok válaszként, hiszen lehet valakinek elég az, hogy ő a nagy farkas, de nekem semmit se tesz az egész. Ismerem a mindenség jelenét és ez folyton ismétlődik, így semmi se tud meglepni most már.
- És mi lenne, ha nem a jövővel foglalkoznál, hanem inkább a jelenben lennél és annak szentelnéd a figyelmed? - teszem fel a kérdést kissé elmélázva, mégis teljesen őszintén. Kicsit vicces, hogy éppen én emlegetem a jelent, hogy foglalkozzon azzal, mintha önző lennék és ki akarnám sajátítani teljesen. Pedig a mondandóm arra vonatkozott, hogy könnyebb a pillanatnak élni, mint a gyilkos jövőtől rettegni, amin sosem változtathat. Számtalanszor újra fontuk már mindenki fonalát és az apróságok eltérnek, az odáig vezető út nem sétagalopp, de a végeredmény mindig ugyanaz. Mindenekatyja meghal az ő harapása által, amit Vidar bosszul meg bevégezve a feladatát.
- Nem nyilvánvaló? Már most megkaptad... gondolj csak bele jobban. Itt ülsz egy randevú kellős közepén velem - nevetem el magamat, miközben óvatosan elveszem a kezem és csak nézem. Próbálom megfejteni anélkül, hogy elszabadulna az erőm vagy bármi balul sülne el. Tényleg élvezni akarom az estét és úgy tenni, mintha csak egy egyszerű nő lennék. Élvezem ezt a kis pillanatot, aminek szívesen hangot is adok, de a rózsaszín ködből egyetlen pillanatra kiszakít minket a pincér, aki felveszi a rendelést. Egyértelmű a kérdésem, mire a mosolya kiszéleseik. Kissé felhúztam a szemöldököm a hold említésére, hogy aztán közelebb hajoljak hozzá.
- A hold milyen hatással van rád? Átváltozol nagy farkassá? - teljesen komoly fejet vágok, pedig belül nevetek. Megvárom a reakcióját, majd elnevetem magam a gondolatra, hogy ez egyáltalán megtörténhet. Tetszik a holdfényes séta ötlete és az is, hogy próbál úriember lenni, ez hatalmas változás ahhoz képest, hogy milyen volt azelőtt.
words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 01, 2023 12:29 pm
Asa  &  Bjørn


-Tán nem elég? -szaladt össze a szemöldököm. - Másnak bőven elég. A gonosz farkas, aki felfalja a mindenség atyját, és hű lovát, akit újra és újra karddal a szájában ölnek meg… nem szép jövő… - ingattam meg a fejem egy pillanatra.
Néha szerettem volna az a fickó lenni, akinek a bőrébe bújtam. Az a pasas, aki átlagos, és normális élete van. De aztán mindig történik valami, ami arra sarkall, hogy önmagam legyek. A farkas, aki mindig is voltam. A farkas, akinek lennem kell. A farkas, akinek születtem.
Rápillantottam mellkasomra kerülő kezére, aztán sóhajtottam.
-Sosem adtak rá esélyt… most miért kapnám meg? - megengedtem magamnak egy mosolyt, s igyekeztem elhessegetni fejemből a sötét gondolatokat, hogy nyugalom költözhessen rám ismételten. Lehet csak rá lenne szükségem. Ő rá. A jelen szépséges nornájára, aki pillanatok alatt csavarta el a fejem észrevétlen, és én, nos, kezdtem úgy érezni, nem lesz elég egyetlen randi. Nem lesz elég ahhoz, hogy bebizonyítsam magamnak, nem jár a boldogság.
De még is úgy gondoltam, talán ezt az oldalán meglelhetem magamnak.
Aztán megvallottam, mennyire örülök, hogy igent mondott, és ott égett bennem a késztetés, hogy csókot hintsek ajkaira, de az utolsó pillanatban visszakoztam, és inkább visszaültem a helyemre, majd a pincér érkezésével leadtuk a rendelésünket.
Kérdésére mosoly kúszott arcomra.
- Nem terveztem ilyesmit. - megvontam a vállam. - Egy kellemes vacsorára gondoltam, majd egy séta a holdfényben, és végezetül hazakísérlek, ahogy azt egy úriember tenné… - ismét mosoly költözött arcomra, miközben őt figyeltem, s még kicsit oldalra is billentettem fejem, majd felvettem a poharam, ittam egy kortyot belőle, s hátamat a támlának vetettem.
Furcsa érzés volt a nyugalom, ami átjárt. Furcsa volt, hogy messze került a haragom, és az is, hogy egyik pillanatról a másikra szinte akadt valaki, aki ezt képes volt előhozni belőlem.
Sosem akartam gyenge pontot, ám még is úgy éreztem, ha lenne, ő lehetne az.
Állni fogom a szavam, és vigyázok rá és nővéreire.
Furcsa volt ennyire emberinek lenni, és nem az elfojtott haragommal elűzni magam mellől mindenkit. Furcsa, ám még is jóleső érzés töltött el tőle. Vajon képes lennék ilyennek maradni? Képes lennék arra gondolni, hogy fittyet hányhatok a szálakra, és a végső pillanatban majd ellenállhatok neki? Akartam hogy úgy legyen! Mindennél jobban!

Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Kedd Feb. 21, 2023 9:01 pm

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Kívülről olyannak tűntünk, mint egy randizó pár, akik kellemes délutánt töltenek együtt. Szerettem volna azt hinni, hogy tényleg azok vagyunk, akiknek nem nyomja a vállát a világ súlya. A sors szövetei egymásba fonódnak, mégis a vége ugyan az lesz. Fenrir farkassá változik és a Ragnarök kellős közepén Odin végzete lesz, ezen egyikünk se változtathat. Viszont az odáig vezető út olyan, amilyenné mi tesszük. Közelebb hajol hozzám, mire a szívem hevesebben verdes, akár egy ijedt madárka. Szemei megvillannak, mire kiszélesedik a mosolyom, hogy aztán nevetésbe fúljon az egész.
- Csak ennyi lenne? - kérdezek vissza még mindig jókedvűen. A többiekkel ellentétben, engem egyáltalán nem tud megijeszteni. Lehet az, hogy ő a nagy farkas elég nyomós érv az isteneknek vagy az óriásoknak, de számomra semmi rosszat nem jelent. Ismerem a sorsát, hiszen nem ez az első ciklus és a többi fajjal ellentétben, mi nornák sosem felejtünk. Mindent látunk, hallunk és érzünk. A kérdés egyértelmű a részéről, nehéz megmondani milyennek kellene lennie, hiszen erről nem én döntök, sőt nem is befolyásolhatnám, hiszen azt tiltják az elveink. Kissé megrázom a  fejem a sorsát illető kérdés hallatán, majd hagyom hadd tűrje el a kósza tincsemet, miközben mosolyog. Szeretem ezt a mosolyt, annyival őszintébb, mint a harag melyet olyan mélyen hordoz magában.
- Olyannak kell lenned, amilyen vagy, amit - előre hajolok, tenyerem a mellkasára helyezem - itt belül érzel - fejezem be egyértelműen a szívére utalva. Nem szad, hogy a körülötte lévők befolyásolják és engedjen a gyilkos ösztönnek, hiszen az az elkerülhetetlen vég felé hajszolja, amit éppen próbál elkerülni. Kissé elpirulok az érzelmes megnyilvánulásán és a mosolyom olyan butává válik, mint mikor a fiatalok elrévedve rózsaszín ködben úsznak.
- Örülök, hogy meghívtál - teszem hozzá kicsit késve válaszolva a szavaira. Végül visszatette a széke velem szembe és az étlapba bújva kereste a megfelelő fogást. Én is így tettem és egyre jobban szemeztem egy vörös pesztós rákos tésztával. Fel is vetettem neki ennek az ételnek egy másik variációját, mire nagy hümmögések közepette végig futott a hozzávalókon. Egyet bólintottam, de nem maradt időm, hogy folytassuk a beszélgetést, mert a pincér tudni akarta a rendelésünk. Gyorsan elmondtam melyik ínycsiklandó étel a választott, majd megvártam Fenrir rendelését. Az idegen előtt nem akartam fontos dolgokról beszélni, nem éreztem helyén valónak, így csendesen várakoztam.
- Mi lesz a következő terv? Itt is lesz valami megmérettetés? - csintalan mosollyal az arcomon pillantok fel rá, majd az italomból kortyolok egyet. A menta hűvössége segít, hogy jobban ellazuljak.
words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Szer. Feb. 01, 2023 8:44 am
Asa  &  Bjørn


Olyannak lenni mint bárki más. Úgy élni a napjaim, mint azok, akiknek nincsen kőbevésve a sorsuk.
Megakartam mutatni, hogy igen is képes vagyok változtatni, hogy csak a külsőm nézték. Mióta az eszemet tudom, én voltam Fenrir a Farkas, aki haragos, dühös, aki leharapta Tyr isten karját.
Én vagyok Fenrir a Farkas. Más lehetőséget sosem kaptam... Erre betoppan az életbe ez a nőszemély, aki fenekestül felforgatta az addigi mindennapjaimat.
Azzal kezdődött, hogy üzeneteket váltottunk, majd elkezdett foglalkoztatni hogyan nézek ki, és végül érkezett a gondolat, hogy változtatnom kellene. Megmutatni, higy nem csak olyan tudok lenni, mint amilyennek a szálak megmondták.
Hiába nem volt az enyém, még is aképpen gondoltam rá, hisz képes volt változásra ösztökélni pusztán a jelenlétével.
Még nem fordult meg a fejemben a csapda gondolata.
Ennek apropóján jegyeztem meg, csodálkozásom irányába, s végigmutattam magamon, kicsit közelebb hajoltam, egy pillanatra megfogtam az asztal lapját.
-Mert én vagyok Fenrir...- megvillantak szemeim a másodperc tört részére, aztán kiegyenesedtem, s enyhén széttártam karjaim.-Ennyi magyarázat mindig elég nem igaz?- persze csak beszélgettem, s meglepő módon harag nem lobbant fel bennem. Nem égett a szívemben, pedig állandó társam szokott lenni.
Ott ég a harag, ha akarom ha nem. Mi történik velem?
Más alkalmakkor morcosan üldögéltem, karbafont karokkal, keresve az okot, vajon miért is, ám ezt a napot és órát én választottam. Ên akartam vele lenni, és nem akartam veszteni. Szavaira elmosolyodtam, aztán megdörgöltem orrnyergemet.
-És milyennek kell lennem?- őszintén kiváncsi voltam, aztán felkeltem, s székem mellé tettem, beleültem, majd szemtelenül közel kerülve hozzá tekintettem egyenest lélektükreibe. Hangom egy árnyalattal mélyebb tónust kapott.-Olyannak, amit megírtak rég, megölnöm Odint ujra és újra, vagy akad egy fikarcnyi esélyem arra, hogy mutassak valami mást is? - felemeltem kezem, finoman eltűrtem füle mögé egy kósza hajszálat, aztán elmosolyodtam.
-Örülök hogy itt vagy velem...- hatalmas volt a késztetés rá, hogy ellopjam a távolságot, és csókot hincsek ajkaira. Kamasznak éreztem magam, ki nem bír magával, ám még is inkább elmosolyodtam, visszatettem székem a megfelelő helyre, majd felvettem az étlapot, s feltettem a nagy kérdést, vajon mit fog enni.
-Jól hangzik! -bólintottam párat. megkerestem magam is, majd engedtem hümmentést, s végigfutottam a választékot.- Ennél maradok azthiszem. Ezt még nem kóstoltam.- felemeltem poharam, belekortyoltam, s rá emeltem pillantásom. Valamiért vonzott, mint a lepkét a tűz. Tudja, hogy megégetheti magát, de még is közel akart kerülni.
Lassan megérkezett a pincér is, s mosollyal arcán érdeklődött mit szeretnénk kérni, én pedig előzékenyen engedtem, hogy Asa rendeljen hamarabb.
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Szer. Jan. 18, 2023 8:36 pm

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Tényleg nagyon szerettem volna, ha minden rendben megy és nem lesz több elsötétült kép előttem. A kocsiban olyan könnyedén beszélgettünk, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog a világon és mi sem lennénk hallhatatlan lények csak egy hétköznapi pár, akik randevúra mennek. Nem szólt sokat, de nem is kellett helyette beszéltem én is, hogy oldjam a furcsa helyzetet.
- Biztos ezen a helyen is lehet kapni majd, eddig csak jókat hallottam róla - mosolyogva említem, hátha kedved kap majd a húsgolyókhoz. Persze mégis mit ehetne egy hozzá hasonló vadállat. Az étteremben ülve megrendeltük az italunkat és vártuk a megfelelő pillanatot. Persze nem arra, hogy megkérdezze mi volt a mászófalnál. Természetesen nem mondom el neki, mert nem szeretném megijeszteni és ezt még túlságosan korainak érzem. Tudom, hogy nem fogja beérni ennyivel, de most talán elegendő lesz. Rajtam volt a sor, hogy kérdezzek, mire egyből kitárta a karjait és végig mutatott magán. Nem láttam semmi szokatlant rajta, annyi, hogy a bárhoz képest jobban rendbe szedte magát.
- És? - kérdeztem vissza egyből, de nem tudtam folytatni, mert megjelent a pincér. Meghozta az italainkat, addig illedelmesen hallgattunk és vártunk, hogy elmenjen és kettesben hagyjon minket. Miután elment Fenrir folytatta a mondandóját, mire megráztam a fejem. Nem tehet arról, hogy egyetlen sorsot írtak neki, mi csak fonjuk a fonalakat és nem szólunk bele az események láncolatába.
- Túl éltem. Vernandi vagyok, a jelenben élek - nézek rá nagy szemekkel, majd megrázom a fejem - Te nem olyan vagy, amilyennek elkönyveltek, hanem olyan amilyennek kell lenned, amit megírtak neked - válaszolok, kinyújtva a kezem az asztalon keresztül, hogy megszorítsam az övét. Kell neki a támogatás. Tudnia kell, hogy van aki bízik benne és nem látja egy vad szörnyetegnek. Mérhetetlenül értékelem az őszinteségét és ennél többre szükségem sincs jelenleg. Élvezem a társaságát és azt, hogy normálisnak tettetjük magunkat. Végül az étlapot kezdjük el lapozgatni, hogy kiválasszuk mit fogunk enni az est folyamán.
- Még nem döntöttem el, de tetszik a rák tészta. Te mire gondoltál? - kisé oldalra döntöm a fejem egy apró mosoly közepette, hogy aztán igyak egy kortyot. Annyira hétköznapinak tűnik az egész, hogy félek ez csak egy álom, amiből bármelyik pillanatban felébredhetek.
words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Szomb. Jan. 07, 2023 7:21 am

Asa Landsverk felhasználónak tetszik ez a poszt.

Asa  &  Bjørn


Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd ilyen helyzetbe keveredek. Sosem gondoltam, hogy valaki kedvéért önszántamból felveszek egy öltönyt, a külsőm is rendesebben összekapom, és nem csak azért mert Hel rám ripakodott. Hazudhatnám, hogy nem kezdtem el nyitottabban gondolkodni, és látni valamit az alagút végén, ami addig csak a sötét, mélyről feltörő harag volt. Valami egész más kezdett kirajzolódni bennem, pedig...Vajon jár az nekem? Vajon megérdemlem?! Vajon nem csak egy káprázat az egész, mit odalent leláncolva, karddal átdöfött pofával látok, mit azért küldtek elmémre, hogy nyugton maradjak?!
De nem... Valós volt, hisz annyi szarságot még ők sem tudnának kitalálni. Egyikük sem.
Szóval a kocsiban beszélgettünk. Ên nem voltam az a szószátyár, de Asa többet elmondott, én meg elmosolyodtam, ami kuriózum számba ment.
-Az valóban jó... Helyben készítve, frissen, húsgolyókkal...-visszaemeltem tekintetem az útra, aztán hamarosan már az étteremben voltunk, s az asztalunkat is megkaptuk, ahová letelepedtünk.
Bort kértem, hisz az illett az olasz konyhához, és eddig annàl jobbat nem igazán ittam borból. Se sört, se egyéb mást nem akartam. Asa választása nem lepett meg...annyira, de ezt nem mutattam.
Rajta pihentettem szemeimet, kérdést intéztem felé, majd válaszára felszaladt a szemöldököm.
Más volt. Láttam már egyet s mást, így tudtam, valami nem stimmel, de nem voltam, vagyis hát de... egy tapintatlan modortalan tuskó voltam, aki a képedbe mondja mi a helyzet, de... még is bent tartottam a helyes kérdést, választ legyen az bármi mi elő akart törni.
-Hàt legyen így...-adtam be a derekam, de a szemeimből kiolvadhatta, tudom, hogy nincs minden rendben.
Kérdésére hátradültem, finoman kitártam karjaim, s végig mutattam magamon, hol ott rendezett külsőm, igazított szakálam, nem indokolta volna a dolgot, főleg ha nem tudná pontosan ki is vagyok.
-Mert Én vagyok Fenrir... A nagy gonosz farkas.- leengedtem karjaim, aztàn elhallgattam, hisz a pincér meghozta a kért italokat.
Elöttem bontotta fel az üveget, s töltött egy keveset a poharamba, amit átvettem, belekortyoltam, majd bólintottam.
-Tökéletes lesz köszönöm! - a fickó pedig töltött, majd távozott, hisz gondolta még nem álmodtuk meg mit is fogunk kérni, én magam meg visszatértem a válaszom folytatásához.
-Esélyt sem adtak...elkönyvelték milyen vagyok, míg végül olyanná váltam... Te miképpen viselkednél ha elárulna az akit szeretsz? Akiben megbízol? - meglehet túl őszintére sikerültek szavaim, de sose voltam az a köntörfalazó fajta. Soha.
Ami igaz az igaz, hiányzott Tyr társasága, a sétáink, a beszélgetések, de jobb dolga is akadt mostanában, mint sem felkeresni, s sétálni egyet.
-De hagyjuk ezt. Jól tudod miről beszélek.- jegyeztem meg, aztán felemeltem poharam beleittam, majd felvettem az étlapot.
Belém látott... Jobban ismert mint bárki ezen a világon. De mégsem volt más utam. Más sorsom. Pedig mennyire akartam! Valakit, akit szerethetek...valakit, aki nem döf hátba...és ezt ő talán mind tudta.
Elgondolkodva lapoztam az étlapot. Ha egyszer már olasz, akkor a tésztát vétek lenne kihagyni.
-Mit fogsz enni? - kérdeztem, hisz hátha ad egy remek ötletet, és magam is megleptem mennyire emberi tudok lenni a közelében. Talán elromlottam?!
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Vas. Dec. 18, 2022 6:14 pm

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyedén belemegy az étterem ötletembe, bár tényleg én nyertem a kis fogadásunkat. Próbáltam minél előbb összeszedni magamat, hogy ne kelljen sokat várnia rám, mielőtt kiléptem volna az öltözőből, vettem egy pillantást a telefonomra hátha kerestek a testvéreim. Leginkább Skuldtól vártam üzenetet, hiszen ő volt megbízva Urd ápolásával, most, hogy nem érek rá. Aggódtam miattuk, főleg az előbbi kis attrakcióm után, mégsem tettem szóvá. Egyenlőre próbálok a jelenre koncentrálni és megélni a pillanatot a farkassal. A kocsiban ülve próbáltam emberibben viselkedni és ahhoz illő témát találni. Egészen furcsa volt, mégis élveztem, hogy úgy teszünk, mintha nem halhatatlan lények lennénk. Pillantásunk találkozott a válasza közepette, mire kedvesen rá mosolyogtam. Nem is tudom mit vártam egy farkastól, aki leharapta Tyr isten egyik karját.
- Olyan régóta élek, hogy nem is tudom igazán, Túl sok mindent megkóstoltam, de nincs különösebb kedvencem. Szeretem a különleges húsokat, de az igazi olasz tésztáknak nincs párja - mosolyogva mesélek, miközben haladunk a forgalomban. A rádió monoton dallama megnyugtatta gondolataimat, az ismerős zene még jobb kedvre derített. Magamban énekeltem a szöveget. Az étterem előtt leparkolva Fenrir egyből kiszállt és kinyitva előttem az ajtót kisegített. Örömmel fogadtam el a felajánlást, könnyedén belekaroltam, majd az étterem előterében megálltunk. Hagytam neki, hadd játssza az úriembert, úgy tűnt kijött a gyakorlatból. Pár percet követően helyet foglaltam a nekem kihúzott széken, ahogy egy úrinő tenné. Egy mojitot kértem, a bor sose tartozott a kedvenceim közé, hiába illik ilyesmit rendelni. Az étlapot végig futottam a pillantásommal, majd felnéztem Fenrirre, aki engem bámul. A kérdése meglep, majd mélyet sóhajtok. Ez egy olyan téma, amiről nem feltétlen szeretnék beszélni, túlságosan sok a kérdés, amire nem tudok választ adni.
- Semmiség, csak megerőltettem magam - válaszolok könnyedén, majd próbálom elterelni a figyelmét - Miért nem gondoltad, hogy eljövök veled egy randira? - kissé oldalra döntöm a fejem, úgy szemlélem tovább. Mégis csak ő a nagy farkas, aki egy élő legenda.
words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Szer. Nov. 23, 2022 9:46 pm

Asa Landsverk felhasználónak tetszik ez a poszt.

Asa  &  Bjørn


Nem érdekeltek a furcsálkodó pillantások a megszólításom révén. Sosem voltam az a fajta,aki fenakad ilyen dolgokon. Kerek perec kimondom mire gondolok, s mikor mit akarok tenni, bár ez utóbbit általában menet közben szoktam kitalálni. Rossz szokás, de van amit nem lehet olyan egyszerűen levetkőzni.
Ahogy azt a furcsaságot sem, mennyivel másabban viselkedtem Asa közelében. Vajon mit tesz velem ez a nő, hogy …
De inkább elhessegettem a gondolatot, aztán felegyenesedtem.
- Akkor odamegyünk! - azzal mentem is átöltözni, és kissé elegánsabb öltözékbe csaptam magam. Hajam is megigazítottam, majd úgy mentem vissza hozzá, hogy együtt mehessünk ki a kocsihoz, ami pár napja már itt várakozott a parkolóban.
Ha belegondolok, mennyit tervezgettem, mit mikor és hogyan, még én magam is elképedek saját magamon.
-Nem tudom. Inkább hús evő vagyok. - egy pillanatra rátekintettem, aztán vezettem az étterem felé. Még nem jártam ott, és talán magamtól el sem mennék. Felesleges jópofáskodás, felesleges vigyorgás, és udvariaskodás. De érte… érte megteszem!
Furcsa ezt pont az én fejemben hallani, de láss csodát mire képes egy igéző szempár?!
Befordultam a sarkon, vettem egy kisebb kanyart, és beálltam a forgalomba, felvéve azt a tempót.
- Neked? - olyan esetlennek gondoltam ezt a kérdést, és magamban ráncoltam is a homlokom, hogy mit művelek én, ám némi idővel később ráeszméltem, ez egy teljesen megfelelő kérdés volt tőlem.
Ahhoz képest, hogy első alkalommal csak némi információt akartam megszerezni tőle, azóta jó pár smsen túl, néhány fénykép küldése, és láss csodát, olykor sokkal jobban odafigyelek a külsőmre mint régen tettem.
Jó mondjuk elötte sem voltam rossz bőrben, de….
A gondolatmenet elakadt, akár csak a kocsi a forgalomban. Motorral, már rég odaértünk volna, de jó benyomást akartam kelteni. Kicsit még is aggódtam, mi lesz, ha majd Ő is elárul? Mi lesz akkor, ha majd hátbadöf, mint az Istenek tették hajdan?!
Az autó megindulásával hátramaradt a gondolat, s helyét átvette a rádióból beszűrődő dallam.
Akkora tömeg nem lévên hamar odaértünk az étteremhez, ahol kiszàlltam, majd neki is kinyitottam az ajtót, felajálnva karomat, hogy segítsek neki kiszállni.
Rég volt mikor utoljára nyitottam valaki felé hosszú életem során.
Ha elfogadta a karom, bevezettem a kis étterembe, majd a főpincérhez léptem.
-Egy asztalt szeretnénk két személyre.- vettem elő a legemberbarátibb hangnememet.
-Rendben! Kérem kövessenek! -azzal megindult a terem egyik vég|ben lévő asztal felé, ahol kihúzta Asa-nak a széket, s ha leült, betenni is segített azt. Közben kértem egy üveg fehérbort, meg amit Asa szeretett volna.  A kabátjainkat pedig elvitték a megőrzőbe, majd kaptunk egy aorszámot amivel kikérhetjük majd.Ültem veles szemben, csendesen figyelve az arcàt. Ez nem az én közegem volt. A magamfajta nem jár ilyen helyekre, de jó benyomást akartam kelteni. Talán megmutatni, hogy nem csak a rémes farkas tudok lenni…
-Mi volt azaz előbb a fal tetején?-bukott ki belőlem végűl a kérdés.

Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Hétf. Nov. 21, 2022 10:15 pm

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Az egyik pillanatban még jól voltam, hogy aztán a következőben elfogjon a szédülés. Mintha a talaj kicsúszna a lábaim alól és zuhanék a semmibe, az ismeretlenbe melyet ismerős idegenként köszöntöttem, mégis megrémített. Így még sosem szabadult el az erőm, mintha nem lennék a magam ura. Apránként tisztult a kép és állt meg a világ körülöttem. Éreztem Fenrir nyugtató jelenlétét, nyoma se volt a haragos fenevadnak, aki bármelyik pillanatban szét marcangolhat. Könnyebb volt azt mondani, hogy semmi komoly, mint rá hozni a frászt, mikor még magam se tudom mi ez pontosan. Egy biztos, Urd beteg, mint a haladók és a szálak egyre jobban foszladoznak, Skuld ereje kicsapongóbb mint valaha, míg az enyém külön életre kel, ha úgy tartja kedve. Az istenekre! Megoldást kell találnunk minél előbb, de egyelőre csak hármunkra tartozik. Nem kell, hogy Fenrir aggódjon, ott még amúgy se tartunk. Mégis megadóan nem kérdezett rá újra, aminek felettébb örültem. Mintha mi se történt volna már lenn is voltam a földön, hogy pár perccel később ő is csatlakozzon hozzám. A saját gondolataimat is elterelem a kérdéssel, amit megspékelek egy apró, végtelenül kedves fenyegetéssel. Régimódi stílusban meghajol előttem, mire elmosolyodom, majd megforgatom a szemeimet. Ez nem neki szól, inkább a halandóknak körülöttünk, akiknek fogalmuk sincs róla, hogy kik a nornák, ha mégis akkor nem kellene tudniuk, hogy egy hús-vér járkál közötük. Közelebb lép hozzám, szemtelenül közel, hogy aztán felém nyújt egy rongyot. Elvettem tőle, majd gondolkodóba estem, mégis hova mehetnénk. Gondolataimból mozdulata szakít ki, ahogy a fülem mögé tűr egy kósza tincset.
- Nem rég nyílt egy olasz étterem a belvárosban, kipróbálhatnánk - vetettem fel, elhallgatva a tényt, hogy az est végén valószínű egy kocsmában fogunk kikötni vagy a kedvenc bárunkban. A szekrényhez sétál és kivesz belőle pár ruhát, mire egyetlen szó nélkül én is így teszek, hogy aztán az öltözőben kicsinosítsam magam. Percekkel később a recepción találkoztunk, ahol leadtam a kölcsön cipőt és indultunk a parkolóba. Legnagyobb meglepetésemre a motor helyett egy autó felé indultunk, lovag módjára ajtót nyitott nekem, amit egy halk köszönöm követett.
- Van valami kedvenc ételed? - érdeklődök, miközben indítja a motort és kitolat a parkolóból. Nagyon próbálok emberien viselkedni és nem túl gondolni a előbbi jelenetet, sem az ő reakcióit.
words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Hétf. Okt. 03, 2022 2:10 pm
Asa  &  Bjørn


Vajon hinne nekem bárki is, ha kijelenteném, hogy egy cseppet megrémisztett a rosszulléte? Magam sem értem miért, de még is eképpen alakult. Féltem egy kicsit, hogy talán elveszítem… de ha egy pillanatra megállnak a fogaskerekek, akkor akadhat szembe a következő kérdés, hogy még is honnan a jó tökömből gondolhatom én azt, hogy bármi közünk is van egymáshoz, egy „ártatlan” randevún kívül?
Szóval ott ültem mellette, míg jobban nem lett, ha kellett tartottam a fejét, és igyekeztem a lehető legmegnyugtatóbb énemet előszedni, ami valljuk be, nálam elég nehezen megy. De! És ez egy hatalmas de a részemről, hogy talán ő volt az egyetlen a világon, akit nem akartam pusztán azért agyoncsapni, mert volt mersze hozzám szólni. Mintha a közelében teljesen elveszteném az énem azon felét, ami azzá tesz ami a meghatározó részem.
Mint egy szerelmes kamasz… elhessegettem a gondolataimat, amiben az is közrejátszott, hogy elhúzódott tőlem.
Végignéztem rajta, megköszörültem a torkomat, aztán összevontam szemöldököm, és körbepillantottam, amolyan sokat sejtő pillantással, és a rossz érzésben bizony megtámasztást nyert a válasza is. Semmi komoly...
- Jól van… - bólintottam egy sóhaj kíséretében, miközben ismét rá pillantottam, aztán bólintottam, s már ajánlottam volna fel, hogy segítek lemenni, mikor megindult lefelé, mintha az imént nem lett volna rosszul, mintha valóban minden rendben lenne.
Egy ideig álldogáltam odafent, összevont szemöldökkel, gondterhelt tekintettel, hisz semmi jót nem jelenthet, ha a jelen nornája azt mondja „ semmi komoly”….
Végűl elhessegettem a gondolatokat, magamra vontam az akaratom, és indulást parancsoltam lefelé magamnak, majd odalent lépjek oda hozzá, aztán egyet hátra, majd hajtsak fejet előtte.
-Rendelkezz velem Nornám! - még meghajlásban ráemeltem tekintetem, mi önkéntelenül villant egyet, felfedve valódi lényem egy csipetnyi darabkáját, aztán felegyenesedtem. - Te döntheted el, hová menjünk. Bármilyen helyet választhatsz! - kicsit közelebb léptem hozzá, talán szemtelenül közel kerültem egy pillanatra, miközben elvettem egy rongyot a mellette lévő kapaszkodóról, és átnyújtottam neki.
A csíntalan mosoly, mit előtte kaptam kellőképpen meghozta hatását, hisz nagyon közel álltam hozzá, hogy ellopjam azt a kis távolságot, de aztán csak egy tincset tűrtem ki az arcából, s amolyan mindent tudó pillantást emeltem rá, de kérdezősködni nem akartam.
-Nos? - én pedig válaszától függően léptem oda a szekrényemhez, majd vettem elő egy sporttáskát, s némi türelmet kérve szedtem rendbe magam az öltözőben. Ha valami puccosabb helyet választott, hát akkor elegánsabb öltözetben léptem ki onnan, s a parkolóban már nem a motor mellé léptem oda, hanem immár egy autó mellé vezettem, majd nyitottam ki neki az ajtaját.
Ha kevésbé elegáns helyet, akkor visszavettem előző ruháimat, és a motorhoz mentünk vissza, ahol felültem, majd megvártam míg mögém telepedik.
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Kedd Aug. 23, 2022 6:34 pm
Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Kissé megrázom a fejem a szkeptikusságán és kedvem lenne felvilágosítani, hogy ha rajta múlt volna lehet így történik, de nem állsz szándékomban ennél jobban beégetni a haverja előtt, így csöndben maradtam. A homlok puszi meglepett, így kicsit elkalandoztam, ahogy néztem mászás közben. Szerencsére hamar leért, így kezdetét vette a tét meccs, aminek keretén belül gondosan ügyeltem az erőmre. Kizárólag a véghajrában voltam hajlandó használni azt, hogy utána a farkas szemeibe nézhessek. Ahogy rám mosolyog viszonozni akarom azt, de képtelen vagyok szóhoz jutni. Képekkel lesz tele elmém, ami az itt jelenlévőkhöz tartozik. Elfog a szédülés és utolsó erőmből kiejtettem az eredeti nevét segítség után kutatva. Nem sokkal később megéreztem a gyengéd szorítását, ahogy beljebb visz a peremtől. Percek teltek el így, mire aztán elmúlt az egész. Hajam az arcomba lógott a kelleténél vizesebben, mély levegőket vettem, majd újra vizionáltam hol is vagyunk tulajdonképpen.
- Valami nagyon nincs rendben - suttogom leginkább csak magamnak, hogy aztán megrázva a fejem a férfira emeljem a tekintetem - Semmi komoly - remélem - de nem ártana lemennünk inne, a végén még azt hiszik hívniuk kell a tűzoltókat - bolondok hamiskás mosollyal az arcomon, hogy aztán biztos mozdulattal hátráljak egy lépést. Egy pillanattal később óvatosan leereszkedtem a talajra, hogy aztán kicsatolva magam megvárjam míg mellettem landol.
- Mi is a nyereményem? - oldalra döntött fejjel fürkészem a vonásait, míg megigazítom a felkötött hajamat. Nem akarok arra gondolni, hogy az erőm önállósította magát hirtelen és ezzel veszélybe sodorta az életem. A szálak egyre furcsábban viselkednek a közelemben és a jelen önkéntelen ajándékoz meg képekkel, mintha túláramolna. Hatalmas bennem a kísértés, hogy felhívjam a nővérem a hogyléte felől érdeklődve. Ez nem mehet így tovább, a végére kell járnunk az egésznek, de nem most. Jelenleg csak a szép pillanatokra kellene gondolnom és a mellettem álló férfire, aki igazán kitett magáért eddig. Ki gondolná, hogy a nagy Fenrir ilyen gyengéd is tud lenni.
- Ha nem segítesz esküszöm csalni fogok - fenyegetőzök csíntalanul.
words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Csüt. Aug. 04, 2022 10:11 am

Asa Landsverk felhasználónak tetszik ez a poszt.

Asa  &  Bjørn


Magyaráztam neki, még mis miért vagyok a fickó adósa, szóval kifecsegtem azt is, hogy a múltkor lepottyantam elég magasról, és szóvá tettem azt is, mi a tartozás tárgya.
Nem nagy dolog, hisz csak egy sörről volt szó, de a szavamat állni fogom, annak ellenére, hogy mennyire nem ezt néznék ki belőlem az emberek.
Aztán kérdésére megvontam a vállam.
- A ficamnak én voltam az oka… a fogadás meg… én egy kicsit szkeptikus voltam, hogy Pont velem fogsz eljönni… -magyaráztam megvonva a vállam, komoly ábrázattal képemen.
Aztán közel lépve hozzá, csökkentve a távolságot, szólaltam meg újfent, majd nevettem el magam, s csókoltam homlokon.
Nem szokásom ilyesmit csinálni, de azt hiszem teljesen elvette a „józan” ítélőképességemet. Szerettem volna azt mondani, az egész csak pillanatnyi gyengeség volt a részemről, de nem így volt.
Aztán távolabb léptem tőle, felpillantottam a falra, majd poroztam a kezem, és másztam, persze betartottam az adott szavaim.
Egyszer majdnem le is estem onnan, ám még időben sikerült megkapaszkodnom, míg ő odalentről figyelt, nem engedhettem meg magamnak egy ekkora bakit! Leesni egy Nő szeme láttára, hogy azzal kisebbítsem az egómat… nonszensz!
Szóval lemásztam, majd jöhetett a következő kör, ami már „vérre” ment.
Másztam, de közben figyeltem rá is, hogy nehogy véletlenül mellé nyúljon, bár a jelen nornája csak tisztában van vele, hová is kell helyeznie a kezét és a lábait ahhoz, hogy ne essen le onnan.
Alig utána néhány másodperccel értem fel.
Mikor aztán felültem mellé, nagy komolyan emeltem rá tekintetem, aztán megvontam vállam egy pillanatra.
-Hajszálnyival gyorsabb voltál Nornám. Tiéd a választás joga.- engedtem meg magamnak végül egy mosolyt, ami fekete lélektükreinek is szólt, aztán magam sem tudom miért, de a szívem hatalmasat dobbant, mikor kiejtette valós nevem, s kezem után kapott. Én abban a pillanatban fogtam meg, s egy rövid ideig tartottam karjaimban, majd felkeltem, s kicsit beljebb vittem, hogy biztos távolban legyen a szélétől.
Nem teketóriáztam. Igyekeztem mindent megtenni annak érdekében, hogy jobban legyen, és megszabadulhasson a képektől.
Vajon lehet ezt az egészet kontrollálni? Vajon egyszer majd hozzá érhetek úgy, hogy nem öntik el képek az elméjét általam?
Ezer meg egy kérdés kavargott bennem, ám nem mentem messze tőle. Ott maradtam a közelében, biztonságot nyújtva, legalábbis reménykedtem benne.Talán picit még agyaltam volna azon, miért is viselkedek ilyen zizin a jelenlétében, de aztán inkább elvetettem ennek az opcióját, és inkább a pillanatra koncentráltam.
-Minden rendben? - megfeledkezve magamról simítottam ki egy tincset az arcából, miközben vonásait fürkésztem.
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Csüt. Júl. 28, 2022 8:50 am

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Nem csaltam, kihasználtam a képességem adta lehetőségeket kijátszva a kiskapukat. Urd biztos mérges lenne rám, míg Skuld mérhetetlenül büszke. Még jó, hogy egyikőjük se tud erről a kis találkozóról. Tényleg vigyorogtam, ahogy elismerte a sráctól kapott bókot, de nem érdekelt igazán, hogy mit gondol egy midgardi sokkalta jobban foglalkoztatott a farkas reakciója. Egyelőre csak a történetet osztotta meg velem, mire nagyokat bólogattam és ahogy kell eltátottam a számat egy fintor közepette a ficam hallattán, majd kérdőn rá emelem a tekintetem.
- Miattam? - kissé elkerekednek a szemeim és azonnali választ várok tőle, de valószínű nem fogom megkapni, ahogy közelebb lép hozzám. Ártatlan arcot vágva nézek rá, miközben egy apró alig látható csintalan mosoly játszik a szám szélén.
- Te nem használhatsz, azt egy szóval se említettem, hogy én nem fogok - vigyorom kiszélesedik, ahogy ellép mellettem és hozzáér a karomhoz. Erőt veszek magamon, hogy ne változzon át a szemem újra és ne lepjék el az elmémet képek tucatjai. Valami még mindig nincs rendben és csak remélni tudom, hogy Urddal kiderítjük. Nyugodtan néztem, ahogy mászik, majd mikor elveszti az egyensúlyát egy pillanatra bennem akad a levegő. Végül semmi baj se történt és könnyedén mellettem termett újra.
- Ez csak a bemelegítő volt? - kissé kétkedve néztem rá, majd felszívtam magam és beporoztam a kezeimet. Gyorsan nyújtottam párat, majd a fal elé sétáltam. Nem fogom hagyni, hogy ő nyerjen. Beszív, benn tart és kifúj. Egyszerű technika arra, hogy koncentrálni tudjak, ha nincs lehetőségem a dohánnyal elcsendesíteni elmém. Mászni kezdtem, egymás után fogtam meg a kiálló köveket a legjobb pozíciók után kutatva. Egyelőre nem használtam a képességem. Nem akartam Fenrirre nézni, mert az kizökkentett volna, ellenben éreztem a pillantását magamon. Egy ponton túl fáradtnak kezdtem érezni magam és ideje volt használni az erőmet. Mély levegőt vettem és hagytam hadd áramoljon rajtam keresztül a jelen összes rezdülése, mintha a fonalak önkéntelen mozgásba lendültek volna. Mintha a farkas szemén keresztül láttam volna, sötét pilláim előtt megelevenedtek a megfelelő, gyorsító kis fogások. A következő pillanatban azon kaptam magam, hogy fenn vagyok a tetején. Érdeklődve néztem magam mellé, mielőtt elmúlt volna az obszidián tekintet. Azt akartam, hogy lássa az eredeti valómat is, amikor tudom mit teszek és nem magától indul be az erőm. Rá mosolygok, majd lehunyva a szemeimet újra emberibb formát öltök.
- Azt hiszem igénybe kell vennünk a versenybíró segítségét - utalok itt a haverjára, aki lentről végig nézte a kis csatánkat. Én képtelen vagyok eldönteni melyikünk nyert. A képek kuszasága egyetlen pillanatra ledöntött a lábamról és szédülni kezdek.
- Fenrir - suttogom segítségként és a kezéért nyúlok, hogy valami erősbe kapaszkodhassak.
words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Kedd Jún. 28, 2022 4:33 pm
Asa  &  Bjørn


Nem akartam kötelet. Valahogy mindig az a hülye szalag jutott az eszembe róla és bizony akkor meg jön a makacsság, és a gondolat, hogy bizony nekem arra semmi szükségem nincsen, és pont emiatt okoztam a múltkor is nem kis fennakadás, mikor majdnem a legtetejéről pottyantam le. Megcsúszott a kezem, és a következő pillanatban ott feküdtem a szivacsokon, nem kis felbolydulást okozva, aztán csak pislogtak, mikor annyit mondtam „Au”.
Felvont szemöldökkel hallgattam válaszát, majd mosoly költözött arcomra, ami lassan kiszélesedett, míg ő távozóban volt. Meghiszem azt... mértem végig míg távolodott tőlem, s persze mosolyom még mindig ott ékeskedett arcomon, ami csak akkor tűnt el onnan, mikor észbe kaptam, hogy bizony bizony, talán nem kellene úgy vigyorognom mint az éhes „farkas”, aki már gondolatban felfalta piroskát.
Aztán mikor visszaért, már én magam is készen álltam, s mászásra kész pillantottam fel a fal tetejére, aztán közöltem mit is találtam ki. Sok tervem volt a mai nappal kapcsolatban, hová is megyünk eztán a nem túl romantikus alkalom után.
-Legyen… -bólintottam, de nem kezdtem el beavatni a történtekbe, csak adtam az instrukciókat, hová tegye kezét lábát, aztán volt olyan pillanat, hogy csak pislogtam.
-Le… - ismertem el, aztán mikor mellém lépett immár odalent, karba font karokkal, megfeszült karizmokkal emeltem rá tekintetem, amiben azért volt egy csepp kétely, és a kérdés, hogy ki is használt akkor segítséget? Aztán a végén megszólaltam.
-A múltkor, a legnehezebb pályán másztam… - mutattam annak az irányába. - Kötél nélkül… Már majdnem a tetején voltam, mikor megcsúszott a kezem, míg a másikat poroztam...leestem… kiment a vállam. - húztam el a számat. - Ez a fickó meg, a kezdeti riadalom ellenére, is helyre tette a vállam… de a sört azért kapja, mert eljöttél ide  velem… - villantottam egy széles mosolyt, miközben elé léptem, s szemtelenül közel hajoltam hozzá, majd a füléhez dőltem, s súgtam bele. - Nem használunk segítséget mi?
Elléptem tőle, ám futólag finoman érintettem karját, hisz valamiért vonzott akár a mágnes, majd a fal elé léptem, ismét poroztam a kezemen, majd egy gyors felpillantás után mászni kezdtem. Egyik kezem a másik után, lábak összehangolt munkája volt ez.
Az izmok megfeszültek, s persze nem „csaltam”. Emberi testem erejével másztam, s nem voltam annyival gyorsabb, pusztán a tapasztalat vitt előre. Aztán az utolsó pillanatban, mikor hátranyúltam, hogy kenek egy kis port a tenyeremre, a tartó kezem megcsúszott, s az utolsó másodpercben sikerült elkapnom a kiálló sárga kapaszkodót. Mi a fene?! Csak nem stresszelek, csak azért mert néznek?! Nem… azzal eddig sem volt bajom. Itt és most inkább az a lényeg, ki néz…
A nő, aki szinte elvette az eszem. A nő, aki miatt idomulni kezdtem… A nő, aki miatt nem szedtem darabokra Aegir fiát a parkolóban… a nő, akit nem tudok kizárni a fejemből…
Aztán tovább másztam, majd a tetején szusszantam egyet, s megindultam visszafelé.
Odalent aztán felemeltem kezem, mutató ujjam csitítólag a srác felé tartottam, hogy nincs szükségem kioktatásra, s közben teljes testemmel Asa felé fordultam.
-Most akkor, hogy megvolt a bemelegítő menet… - ismét poroztam, majd vártam, vajon mit fog szólni hozzá. A szekrényemben ott virított egy hátizsák, amiben lapult valami elegánsabb ruha, hisz akad nekem olyan is.
Nem akartam valami lepukkant lebujba vinni. Jobb hely jár neki.
Aztán ha készen állt, és mászni kezdett, én magam is afféleképpen tettem, hogy aztán a végén kiderülhessen melyikünk is lesz a gyorsabb. Persze segítség gyanánt, az újabb mászás alkalmával sem használtam erőmet.
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Vas. Jún. 26, 2022 10:48 am

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
Érdeklődve figyeltem milyen otthonosan mozog a teremben, mielőtt kértem volna magamnak egy cipőt. Azért nem magassarkúban terveztem mászni, bármennyire kényelmes viselet. Mire felnéztem épp levette az ingét, hogy atlétában másszon, mire mosollyal az arcomon megrázom a fejem. Kissé felvonom a szemöldököm, hogy kötél nélkül akár mászni, de hát ő tudja. Isteni lény, de az nem jelenti azt, hogy ne tudna megsérülni. Sőt, elég sokféleképpen lehet fájdalmat okozni az ő fajtának. Egyből a láncok jutnak eszembe mellyel Odin rabigába hajtotta évszázadokra. Gondolataimból szavai szakítanak ki, mire egyből elfintorodom, de átveszem tőle a ruhákat. Megforgatom a szemeimet, majd elnézek az öltöző irányába.
- Most az egyszer elnézem, de csak hogy tudd nagyon ruganyos vagyok, ha akarom - meg pillanatig farkasszemet nézek vele, majd ott hagyom a kétértelmű válasszal, hadd gondolkozzon rajta a nagylegény. Az öltözőbe lépve megnéztem magamnak azokat a borzalmas ruhákat, majd mélyet sóhajtva úgy döntöttem csak a nadrágot fogom átvenni, a felsőm így is elég kényelmes, nem lesz baj a mászással. Levettem az összes felesleges ékszert, cipőt cseréltem és kezemben a holmimmal a szekrényekhez léptem. Gyorsan bepakoltam a cuccot és az egyik karkötővel felkötöttem lófarokba a hajam. Indulásra készen néztem rá, majd a legközelebbi szakaszhoz sétáltunk. Utálom ezt a nadrágot, minden csak nem kényelmes. De ezért még számolunk, az biztos.
- Legyen, de nem használhatsz segítséget... - komolyan néztem rá, jelezve hogy az emberfeletti erejére és extra érzékelésére gondolok ... mert én most mászok először - fejezem be a mondatot egy kissé zavarba esve, de hamar túl jutok rajta,hiszen ez egy verseny. Nem kerüli el a figyelmem, hogy nem tud mit kezdeni az erőmmel és inkább kerüli a fizikai kontaktot. Ezen még dolgoznunk kell, ha ezt komolyan gondoljuk. Rám csatolják a felszerelést, közben Fenrir példáját követve bedörzsölöm a tenyerem egy kis porral. Kérdőn nézek a srácra majd Björnre a kis szóváltásuk miatt, úgy érzem valamiről lemaradtam.
- Rendben, de el kell mesélned miért jössz egy sörrel -tettem hozzá, majd a dal elé álltam. Mély levegő Asa, megtudod csinálni. Kifújtam a levegőt és hagytam hadd járjon át az erőm, miközben a farkasra koncentráltam. Előre látom a jelent, így mielőtt bármit is mondana már hallom a hangját hova kellene lépnem vagy kapaszkodnom felfelé. Fekete szemeimen keresztül nézem a színes kitüremkedéseket, ahhoz képest, hogy először mászok könnyedén megy. Felérek a tetejére és elengedem a vibrálást, hogy újra zöldeskék irisszel szemléljem a lábam alatti világot. Észre se vettem, mekkora tömeg gyűlt körénk a kis mutatványom közepette.
- A csaj még téged is leköröz Björn - hallom a srác hangját mire egy hatalmas vigyort villantok a farkasra, hogy aztán hátat fordítva mindenkinek lassan leérkezzek - Biztos most mászol először? - kérdezi, mire bolintok egyet és a férfi felé fordulok még mindig vigyorogva, mint valami beszívott fiatal Te jössz nagyfiú - mutatok a fal felé, ahogy pár perccel ezelőtt ő tette. Egy picit csaltam, de ez nem a világ vége és ennyi kijárt a borzalmas jóganaci miatt. Kíváncsian várom melyikünknek sikerül gyorsabban. Minden rezdülését figyelemmel kísérem, mint valami pályabíró, aki csaláson akarja kapni a versenyzőt.
words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down
Bjørn Kristiansen
Kiskép :
Asa & Bjorn 075c54ce0e5819e6791ebf87862994c3
Rendeltetésem :
Fenrir vagyok
play by :
Jason Momoa
Posztok száma :
112
User neve :
Rea
Csoport :
Isteni lény
Pontgyűjtő :
95
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
Biztonsági főnök
Előtörténet :
I am Fenrir
Asa & Bjorn 7aa720b71224bc88d92e6795849eb7e8
Keresem :
A testvérem


Bjørn Kristiansen
Elküldésének ideje — Szer. Jún. 15, 2022 11:25 am
Asa  &  Bjørn


Szavaira megingattam a fejem, majd megengedtem magamnak egy egész apró mosolyt, ami lassan aztán valamiért kiszélesedett, aztán kicsit jobban megnéztem magamnak. Csinosnak találtam, ám úgy éreztem, ez annyira még sem lesz praktikus. Lehet előbb vásárolni kellene elvinnem?
De elhessegettem a gondolatot, majd odakint aztán a sisak pont passzolt a fejére.
- Tippeltem! - villantottam egy mosolyt, aztán miután felszállt, hát indulhattunk is. Szerencsére nem volt nagy forgalom, így nem kellett sokat várnunk arra, hogy megérkezzünk, s hamar leparkolhattam a motort a Vulcan parkolójában.
- Akkor menjünk! - eltettem a kulcsaim, majd megindultam utána. Lehet nem ez lesz élete legjobb randija, de hogy elfelejteni sosem fogja az egyszer holt biztos.
Odabent aztán, mint egy régi jó ismerős kezet fogtam a recepcióssal, kértem cipőt magamnak, hisz kivételesen nem hoztam magammal, majd nem zavartatva magam, elkezdtem kigombolni az ingemet, hogy akkor marad majd az atléta, s közben ráemeltem tekintetem.
- Én kötél nélkül mászok. - feleltem komoly ábrázattal, aztán bedobtam a cuccom a szekrénybe, aminek a kulcsa eddig a zsebemben lapult. - Mielőtt nagyon nekiállnál… ezt vedd át… - nyújtottam felé egy yoga nacit, és hozzá egy kényelmesebb felsőt, ami pont méret lesz a számára. - Kényelmesebb lesz mászni, jobban emelheted a lábad. - megemeltem kicsit a kezem. - Az öltözőt ott találod…. - visszafordultam a szekrényemhez, és bepakoltam pár cuccot, majd elkezdtem felvenni a cipőt, hisz a múltkor sikeresen haza vittem…
Ha elment átöltözni, addig rendeztem az anyagi részeket, aztán álldogáltam egy ideig karba font karokkal, majd ha visszaért, elégedett mosollyal csaptam össze tenyereim.
- Remek! - mosolyom egy darabig ott ékeskedett arcomon, majd indultam meg a legközelebbi szakasz felé.
Ha nem öltözködött át abba, amit hoztam neki, akkor maradt a másik ruha, és bizony akkor egyenesen mentünk a falhoz.
-Arra gondoltam, hogy versenyezzünk. Amelyikünk hamarabb felér a fal tetejére, az választ éttermet. - elfeledve egy pillanatra, hogy még is mi ő, nyújtottam felé kezem, majd észbe kapva engedtem le kezem, megvonva vállam, majd felpillantottam a falra, egy pillanatra csípőre téve a kezem, majd lehajoltam, hogy bedörzsöljem a tenyerem némi porral, aztán vettem egy nagyobb levegőt, s megvártam míg rácsattintják a rögzítő köteleket.
-Biztos nélküle mászol? - pillantott rám a srác, egy kaján vigyorral. - A múltkor…
- Ne! Shhhh!!- intettem le. - Most nem esek le! - veregettem meg a vállát.
- Jössz egy sörrel Bjorn!! Adósom vagy! - vágtam egy fintort, majd kicsit odébb állt, én pedig Asa-ra emeltem tekintetem.
-Első körben egy laza gyakorló mászás… - villantottam egy széles mosolyt, s előzékenyen mutattam a fal felé, majd megfogtam a tartó kötelét.
Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa & Bjorn Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa & Bjorn Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Csüt. Május 26, 2022 5:49 pm

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Bjorn & Asa
You become responsible, forever, for what you have tamed
A válasza hallatán megforgattam a szemeimet, de azért még egyszer látványosan végig futattam rajta a tekintetem. Bármennyire azt akarja beadni nekem, hogy nem öltözött ki, ez nem fedi a valóságot. Végül eleget tettem a kérésének és bementem átöltözni valami kényelmesebb és motorbarátabb öltözékbe. Persze nem voltam rest beinvitálni, nehogy nekem odakinn ácsorogjon, nem szeretek feltűnést kelteni. Pár percig álldogáltam a szekrény előtt majd nagyot sóhajtva kivettem az első szembe jövő darabokat. A felszaladt szemöldökéből ítélve, ez se lesz jó, de Odinra mondom többet nem fogok átöltözni. Elém lépett mosolyogva és úgy hajolt közelebb egy szóra. Angyali képet vágva megrántom a vállam.
- Nem tudom miről beszélsz, motorbarát ruhába bújtam - körbe forgok előtte hatalmas vigyorral az arcomon. Végül ő is beletörődött a vereségbe, ami valahol boldoggá tett. A kompromisszumok nagyon fontosak az emberi kapcsolatokban és hiszem, hogy a felsőbb hatalmaknál is így kellene lennie. Ahogy kiléptünk az ajtón bezártam magam után, míg ő a motorra ült. Elvettem egyetlen szó nélkül a sisakot és a fejembe húztam, a plexit felhajtottam.
- Honnan tudtad a méretem? A többi nőddel is motorozni szoktál? - kissé oldalra döntöttem a fejem majd mielőtt bármit válaszolhatott volna lecsaptam a plexit és felültem mögé. Óvatosan átkaroltam, de volt bennem annyi tartás, hogy ne dőljek neki, mint egy szerelmes tini, azért ott még nem tartunk és amúgy is öreg vagyok én már az ilyenekhez. Hallom a hangját, míg a pirosnál állunk, bár a motor kellemes zúgása próbálja elnyomni. Ígéretéhez híven nem sokkal később célt is értünk, mire meglepődve vettem tudomásul a célt. Így értelmet nyer az öltözék váltás is, bár a cipőm így se a legjobb, szerencse, hogy van lehetőség bérlésre. Azelőtt sosem másztam falat, legalábbis ebben a modern korban nem volt rá szükségem, a többiről meg inkább ne is beszéljünk. Gyorsan leszálltam a vasgépről és felé fordultam, levéve a fejemről a sisakot felé nyújtottam.
- Csak, ha te is - viszonoztam a mosolyát és a kezére meredtem. Reménykedtem benne, hogy a szálak foszlásától most nem fog életre kelni a képességem. A midgardiak teljesen kinorulnának a fekete szemeimtől és zagyva beszédemtől. Egy mély sóhajt követően elfogadtam a felém nyújtott kezét. Hagytam hadd húzzon maga után az épületbe, a recepción becsekkoltunk. Mielőtt beljebb mentünk volna gyorsan kértem magamnak egy kényelmesebb cipőt a mászáshoz.
- Lehet csalnom kellett volna - nevetek, majd leülök a legközelebbi padra, hogy kicseréljem a lábbelim - Hogy legyen? Én mászok, te fogod a kötelet vagy fordítva? - míg a cipőfűzőt kötöttem felpillantottam rá.

words●   <3 by barb
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Asa & Bjorn
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Björn & Aila
» Björn & Asa - small talk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;; :: Lakások Gamle Oslo-ban ;;
-
Ugrás: