M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Asa Landsverk
2 posters


Metanoia
Kiskép :
Asa Landsverk Tumblr_pu5fg5GNH21yrzslpo7_250
Rendeltetésem :
Ygdrassil vagyok
play by :
faceless
Posztok száma :
136
User neve :
those three
Csoport :
vezetőség
Pontgyűjtő :
37
Lakhely :
behind you
Foglalkozás :
to help you
Előtörténet :
nine worlds
Keresem :
all gods and monsters
Kor :
1025


Metanoia
Elküldésének ideje — Szer. Nov. 24, 2021 3:34 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Asa Landsverk
Kiskép :
Asa Landsverk Tumblr_inline_p257g5A20b1urqydq_500
Rendeltetésem :
Verdandi vagyok
play by :
Ástrid Bergès-Frisbey
Posztok száma :
90
User neve :
Vic
Csoport :
Norna
Pontgyűjtő :
58
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
gyógyszerész
Előtörténet :
Asa Landsverk Af08c90f570c5d5c0e6d2c734c4e871a


Asa Landsverk
Elküldésének ideje — Kedd Nov. 23, 2021 8:06 pm

Nanna.Jensen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Asa  Landsverk
Norna
Vernandi
A családom szerint pillanatnak élő vagyok • Szeretem az életet, a pillanatnak élni, mindig körül leng a carpe diem életérzés. Megélni a mát és nem foglalkozni a tegnappal vagy a holnappal. Ez vagyok én az örök buzgó, mindig vidám gyógyszerész, aki mer bátor lenni.
Az ellenségeim szerint hirtelen vagyok • Ideje korán meg kellet tanulnom miként élhetem túl a napokat. Látom a pillanatokat melyek gyorsan tova szállnak, nekem mégis egy örökkévalóságnak tűnik. Az örökké pedig elég hosszú idő. Hosszú életem alatt elkövettem pár hibát, jobban belefolytam a lények életébe, szerelembe estem majd megtapasztaltam a vele járó veszteségeket. Éppen ezért nem kapcsolódom másokhoz a nővéreimen kívül. Nem keltek feltűnést, élem a mostani életem.
Szerintem vidám vagyok • Porcelán bőr, hosszú sötét loknik, babaarc és igéző kék szemek. A halandók kizárólag ennyit látnak belőlem, de azt nem tudják, hogy amikor használom a képességem a szemem fekete lesz mint az éjszaka. Ahogy azt se tudja rólam senki micsoda terhek nyomják a vállam.


play by
Astrid Berges-Frisbey
életkor
kortalan
foglalkozás
gyógyszerész
a karakter
canon
hirdető
staff
fő karakterem
this is
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Hallak. Hallgatlak, ahogy mindenkit. Olyan érzés, mintha több milliárdnyi hang egyszerre tódulna a fülembe tökéletlen szimfóniát alkotva. Az állandó zaj a társam, melyet tökéletesen ki tudok zárni. Ha kedvem tartja néha elcsípek egy-egy foszlányt, de könnyebb monotom metronomként gondolni rá, mint elkapni egy fonalat. Nem akarok túlságosan sokat tudni, hiszen a jelen változékony.
Látlak. Látom a fonalak szövevényes útját, hogy kapcsolódnak egymásba, majd válnak szét egy másik ponton. A jelen sokkalta szerteágazóbb, mint bárki hinné, hiszen a döntéseink befolyásolják az utunkat, így akár egyszerre több alternatíva is létezhet. A döntést követően pedig elhalványul az életképtelen cérnaszál. Folyton a jelenben élni könnyűnek hangzik, hiszen nem kell törődni se a kísértő múlttal, se a kifürkészhetetlen jövővel. Mégis olykor sokkalta nehezebb mint bármi más. Egyik napról a másikra létezni, látni az apró pillanatokat melyeket mások megélnek. A világ összes jelenével tisztában lenni néha fárasztó, tudva, hogy nem tehetek semmit, míg máskor egészen szórakoztató, hiszen az emberek esendőek. Ezért is szeretnék mindent kipróbálni, amit az adott kor nyújtani tud. Szeretem megtapasztalni az életet minden jó és rossz oldalával együtt. Láttam miként emelkedtek fel és buktak el birodalmak egyetlen pillanat alatt, milyen apró dolgokon befolyásolják a sorsukat. Egyike vagyok a hármaknak, a Sors nővéreinek.
Urd drága egyetlen nővérem, ki a komolyság mintaképe. A múlt megfejtője, az emlékek őre. Nem egy alkalommal fogott vissza, nehogy hirtelen cselekedjek. Ő adja kezembe a világmindenség fonalát, mit a rokkáján font. Ő a kezdet. Néha próbálom kirángatni az antik tárgyak közül, hogy kávézzunk. A köztünk lévő mély szeretet örök és felbonthatatlan.
Skuld drága egyetlen húgocskám, ki olyan akár egy tornádó. Kiszámíthatatlan és sokszor követhetetlen az élete. A jövő tudásának birtokosa, a kiismerhetetlen tudója. Az ő kezébe adom a fonalat, hogy ha szükség van rá elvágja az ollójával vagy hadja végig szaladni a folyamon. Ha valami őrültség üti fel fejét akkor biztos, hogy ott találod, hogy aztán vigyázhassak rá, mert én se maradhatok ki a mókából. Vele sokkalta többet lógok mint a nővérünkkel. A közöttünk lévő kapocs erős és védelmező.
Minden felett álló nornák vagyunk, akik egyben tartják a világ kényes egyensúlyát. Múlt, Jelen, Jövő ezen fontos alappillérei a mindenségnek, mely a mi vállunkon nyugszik.
- Asa, minden rendben? - a gondolataimból a doktor zökkent ki, mire egyből rá emelem a pillantásom.
- Persze, jól vagyok. Épp az előbb fejeztem be a készletek ellenőrzését. Még egy krémet kell készítenem és mára végeztem - teszem le a papírhalmot az asztalra, majd hirtelen a férfi elé állok - Lesz egy kisebb buli este, ha van kedved eljöhetnél - édesen mosolygok rá, mire képtelen nemet mondani. Próbálom kizárni azt a tényt, hogy látom a jelenét, ahogy azt is, hogy ezzel befolyásolni tudom. Eddig nem folytam bele az életébe mégis most a pillanat megkívánta. Gyorsan szalad az idő, ha elmélyedek valamiben. Telefonom a kezembe veszem, hiszen abban a pillanatban szólal meg jelezve, hogy üzenetem érkezett.
Hétkor a szokott helyen - Nanna
Érdekes éjszakának nézünk elébe. Elpakoltam magam után, a kész kenőcsöt a hűtőbe tettem felcimkézve, hogy aztán dolgom végeztével bezárjam a patikát. Még van temérdek időm van elkészülni, így hirtelen ötlettől vezérelve elindultam a város legjobb régiségkereskedése felé. Sil biztos örülni fog nekem, arról nem is beszélve, hogy rá férne egy kis buli. Gyorsan szedem a lábaimat, hogy még ott érjem - néha átoknak érzem, hogy az ő pillanataikat nem láthatom -, a kilincset lenyomva fenn akadok az ajtón. Francba! Nagyot sóhajtva megrázom magam és elindulok haza. Legközelebb nem csúszik ki a markomból. Pár órval később az utolsó simításokat végzem a sminkemen, hogy aztán a magassarkút és kabátot felhúzva elinduljak. Hadd szóljon!
Carpe diem
Vissza az elejére Go down
 
Asa Landsverk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asa Landsverk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott nornák ;;
-
Ugrás: