M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


elof jensson


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Elof Jensson
Kiskép :
elof jensson Tumblr_inline_oc922sTbK91rifr4k_250
Rendeltetésem :
Dvalin vagyok
play by :
michael fassbender
Posztok száma :
3
User neve :
benibigyó
Csoport :
törpe
Pontgyűjtő :
1
Lakhely :
sentrum
Foglalkozás :
fegyverkovács
Előtörténet :
as soon as possible
Kor :
757


Elof Jensson
Elküldésének ideje — Kedd Márc. 15, 2022 11:20 am
Elof Jensson ;;
michael fassbender fegyverkovács törpe canon


Dvalin VAGYOK
755 év

nyugodt ;
a családom szerint

kiszámíthatatlan ;
az ellenségeim szerint

különc ;
szerintem



 
A múltad meghatároz, de nem lehet teher
minden a mély felszín alól
Mindannyian ugyanonnan indulunk; a változások ezt követően történnek meg. Növekedni kezdünk, kibújunk az anyaméhből, majd azok, akik által létrejöttél, elkezdenek formálni. Vagy saját képükre, vagy egy, mások által elfogadott erkölcsi normát próbálnak belénk nevelni. Én nem tudom, kire ütöttem; az anyám emléke csupán haloványan él bennem, nem emlékszem az ölelésére, vagy az apai szigorra, foszlányokon keresztül érzem a pofonokat, amelyeket egyik-másik az orcámra adott a pimaszságomért. Egyedül az öcsém kísért végig ezen a rögös úton, de az élet számos alkalommal kalauzolt el bennünket egymás mellől.  
Sosem gondoltam, hogy végül a természet közelsége hozza el azt a bizonyos lelkibékét, amit annyi időn keresztül kutattam. Talán túl szenvedélyes voltam a többi emberhez képest, és amúgy is a csend a legjobb barátom. Akkor tudok a legjobban dolgozni, ha egyedül vagyok, bár nem fogadok el bármilyen megbízást, főleg nem akárkitől. Vannak elveim, még ha egyszer-kétszer sikerült is sutba vágnom őket a múltam során.
Szigorú férfinak láttak a körülöttem élők, talán mert külsőm alapján könnyű volt ezt a bélyeget rám nyomni. Pedig csak mosolyogni szoktam ritkán. Ez még nem jelenti azt, hogy mogorva lennék, vagy kegyetlen, esetleg állandóan hervadt. Többet nevettem már, mint sírtam, azt is kétségbe vonom, hogy léteznek azok a könnyzacskók, amelyek ezért felelősek lennének. Próbáltam már az érzelmek világát, de túl fájóak voltak azok a bizonyos... gondolatok. A szúrás a mellkasban valószínűleg nem normális. A pillangók a gyomorban hátborzongatóak. Mégis, a túl jó memóriám tett arról, hogy ne felejtsek olyan könnyen. Nem hittem abban, hogy lesz valaki, aki átlát majd ezen a jeges páncélon, ezen a 190 centiméteres útakadályon. Aki elveszik ezekben a tengerkék szemekben, és aki imádja a borostámat végigsimítani. Ismerem a szabályokat. Habár nem szerettem a mások által diktált törvényeket, túl öntörvényű voltam ahhoz. De a tehetetlenség a legnagyobb ellenségem. Ez pedig képes lenne a halálomat okozni...

 
Mindenkiben rejtőzik egy történet
meséld el a tiéd

— You have the power to say, this is not how our story will end. —
2022. Oslo; Vestre Aker

Megforgattam ujjaim között a gyűrűt, amit a rám jellemző precizitással készítettem el; a kék zafíron megtört a fény, ahogy a nap első sugarai rávetültek. Mintha csak az óceán köszönt volna vissza, egy pillanatra teljesen belefeledkeztem a már-már tökéletes látványba. Valójában azonban még közel sem volt tökéletes; hiányzott egy aprócska adalék, amit csupán a kivételesek kaphatnak meg. Talán azt gondolná az ember - vagy törpe -, hogy a bosszúvágy egy idő után lecsillapodik, szépen lassan átadva a helyét valami másnak. Először a gyásznak, amely először tagadás képében köszön vissza, majd végiglépkedve a feldolgozás minden lépcsőfokán, eljutunk az elengedésig. Előbb-utóbb mindenkinek fel kellett dolgoznia a veszteségét, főleg így, egy ilyen elnyújtott életben, ahol végig kellett néznünk számunkra jelentőséggel bírók haláltusáját, majd meg kellett tanulnunk vele együtt élni.
De nem minden halál jött csak úgy, ahogy annak jönnie kellett; a természetben hittem, a mindent legyőző erejében, a rendben, amit felállított. Azt pedig, mikor valaki ellentmondott a természet szabályainak, elvből sem tudtam elfogadni. Főleg nem akkor, ha olyasvalaki itta meg a levét, aki mindennél fontosabb volt. Gyász... nem fogadtam el. Nem voltam olyan, mint mások, itt csúszhatott hiba a számításba; nem éreztem az édes megkönnyebbülést, és a teher, ami ólomsúlyként nyomta a mellkasom, napról napra nehezebbé vált.

Ő. A szőke hajtömeget vörössé varázsolta a naplemente utolsó pár sugara; a csillogó kék szemek megteltek tűzzel, semmivel össze nem keverhető szenvedéllyel, mohósággal és makacssággal. Általában jót nevettem rajta, mikor úgy nézett rám, mint egy körmeit karistoló, éppen éledező macska, aki a prédáját vélte felfedezni a homályban. Úgy, hogy előtte pár másodperccel még hallható volt a dorombolás, ahogyan a kezem alá simult a selymes bőr, a kacaj pedig betöltötte minden apró kis részt a fejemben. A szabad ég alatt éreztem, hogy otthonra leltünk egymásban. Mellette sosem voltam higgadt vagy nyugodt. Mindig mást éreztem; dühöt, vagy jókedvet. Mosolyt csalt az arcomra egyetlen szavával, megmutatta, hogyan kell élni az életét annak, aki előtte soha nem adta meg ennek a lehetőségét. Mellette éledtem fel, éreztem, hogy még élek és lélegzem... új emberré tett. De mi több: boldoggá.
Elvették tőlem. Furcsa szúrás ez a mellkasban, ahogy eszembe jut a lágy kacaj, a mosoly, ami beragyogta a napokat és éjjeleket. Mellette képzeltem el mindent, amit a jövőm kapcsán sejthettem egyáltalán; azt azonban nem vettem számításba, hogy elragadják tőlem


Újra a kék zafírt bűvöltem; kísértetiesen emlékeztetett arra az igéző szempárra, amit elvettek tőlem, amit Ő vett el tőlem. Nem volt joga ítéletet hozni felette, nem tartozott a hatáskörébe, nem dönthetett életről vagy halálról; de ahelyett, hogy a pokolba akartam volna küldeni, életemben először olyan bosszúért kiáltottam, amely elég alattomos és megsemmisítő volt ahhoz, hogy méltó revans lehessen.  
Nagyot nyeltem, mikor meghallottam a közeledő lépteket, a parketta nyikorgott a magassarkú jellegzetes zaja alatt, mire lassan visszacsúsztattam az ékszert a dobozba.
Annabelle Navarro egy mágikus ékszert akart; biztos lehet benne, hogy tőlem megkapja.
Éppen azt, ami jár neki.
Éppen úgy, ahogy megérdemli.
Vissza az elejére Go down
 
elof jensson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elof Jensson
» Elof & Katerina - shatter me
» Elof & Anna | unpleasant surprise
» Elof & Reana - shine bright like a diamond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott törpék ;;
-
Ugrás: