M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Elof & Katerina - shatter me


Ekaterina Petrova
Kiskép :
Elof & Katerina - shatter me Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
Elof & Katerina - shatter me PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
Elof & Katerina - shatter me Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
Elof & Katerina - shatter me 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Csüt. Aug. 25, 2022 9:37 pm
E l o f  &  K a t e r i n a
I'm searching to behold the stories that are told when my back is to the world that was smiling when I turned
Tudom mit akarok, mióta körülöttem minden felégett és az a nő, azaz Hel ajánlatot nem tett. Halott voltam legbelül és az egyetlen, ami képes volt csillapítani ezt az érzést, nem más mint a bosszú. Az édes bosszú és a keserű vér, ami folyton végig csorog a nyelőcsövemen, az a nedű, ami életben tart a tűzeset óta. Nem könnyű, hogy folyton mardos az éhség, ahogy az sem, hogy eltakarjam a szemem alatt játszó karikákat. Elveszik a bájom, amiért annyit dicsértek balettos koromban. Mélyet sóhajtok. Mennyire hiányzik a színpad, a rivaldafény, az állandó mozgás és a klasszikus zene. Most biztos nem fájna minden egyes tagom egy előadást követően. Nem, nem rágódhatok a múlton, hiszen fontos dolgok várnak rám a közeli jövőben. Mindenképp szeretném meglátogatni az egyik legkedvesebb személyt, de nem merek a közelébe menni, félek, hogy képtelen lennék uralkodni magamon. Nem kockáztathatom, hogy Svetának még nagyobb baja essen. Éppen ezért szükségem lesz egy törpre, akivel készítettek egy ékszert, ami visszafogja a folytonos vér iránti vágyam. Persze az csak a másodlagos terv, hiszen az első és legfontosabb megbízás egy fegyver elkészítése lesz. Szükségem van egy tőrre, mellyel emberfeletti kínokat tudok okozni, mégis legyen tompa, hogy tovább tartson az egész. Ki akarom élvezni minden egyes percét, amikor megvagdosom vele őt, akit hónapokkal ezelőtt még annyira szerettem. Rá bíztam az életem és a jövőmet, de elárult. Ökölbe szorulnak a kezeim, majd lendületből nyitom az üzlet ajtaját, hogy a pult előtt megállva kedvességet színlelve mosolyogjak a velem szemben lévőre.
- Jó napot, Mr. Jensson-t keresem - mosolyom kiszélesedik és nem vagyok rest körbe pillantani. Sosem lehet elég óvatos az ember lánya, főleg nem ha hivatalosan halottnak nyilvánították. Körültekintőnek kell lennem, így az igazi nevemet se használhatom, valami hangzatos hazugságra kell cserélnem. Talán a Katerina marad, hogy valamennyire hű maradhassak a régi mivoltomhoz.
- Szeretnék készítettni vele ezt-azt - szemem megvillan éppen csak egy kicsit, mintha a leendő tárgy miatt lennék olyan lelkes. Talán az is voltam.
devil's backbone●   hello, handsome  8)     ● by barb
Vissza az elejére Go down
 
Elof & Katerina - shatter me
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;;
-
Ugrás: