M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Elof & Reana - shine bright like a diamond


Reana Berg
Kiskép :
Elof & Reana - shine bright like a diamond Oh-really-if-you-say-so
Rendeltetésem :
Angrboda vagyok
play by :
❅ Natalie Dormer
Posztok száma :
21
User neve :
❅ Nüx
Csoport :
❅ Jégóriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
❅ Sentrum
Foglalkozás :
❅ színésznő
Előtörténet :
All the world's a stage, And all the men and women merely players
Elof & Reana - shine bright like a diamond 9ae9d581d0cda4d378f9bde025f21039
Keresem :
❅ Ragnarök


Reana Berg
Elküldésének ideje — Pént. Aug. 26, 2022 4:05 pm
E l o f & R e a n a
Feel the warmth, we'll never die, we're like diamonds in the sky You're a shooting star I see, a vision of ecstasy
A kis sakkjátszám még koránt sem ért véget a nornával való beszélgetést követően. Kapcsolatokra és szövetségesekre van szükségem az istenek ellen vívott háborúban, mely jelenleg a felszín alatt bújik meg. Bármire képes lennék azért, hogy a gyermekei beteljesítsék a nekik szánt sorsot és bukásra kárhoztassák a pökhendi isteneket. A háború szele már itt van, de olyan ostobák, hogy nem veszik észre mi zajlik igazán. Az átok csak az első rontás, amit el kell szenvedniük, aztán jönnek az unokáim, akik darabokra marcangolják a fényes napot és a folyton váltakozó holdat. Sötétség köszönt a kilenc világra, akkor bújik elő a semmiből az én hatalmas fiam, hogy revansot vegyen az őt leláncolókon. Természetesen a családomat is meg kell látogatnom hamarosan, de a lányom megint más kérdés, ő sosem volt szent és a maga útját járja. A kisebbik fiam, pedig épp olyan sikamlós kígyó mint jómagam, talán nem véletlen, hogy eredeti formájában annak született. Az egyetlen, mely kétséget ébreszt bennem az nem más mint Loki, ki alkut kötött egyszer Odinnal, ki tudja mikor áll át a másik oldalra meggondolva magát. A káosz vele együtt jár, de van elegendő hatalmam ahhoz, hogy kordában tartsam a gyeplőt. Könnyedén elcsábítottam a feleségétől és az ujjaim köré csavartam. Talán sosem szerettem őt, csak vágyat ébresztett bennem, hogy több legyek egy egyszerű óriásnál. Többre vágytam, azt akartam, hogy a világ a lábaim elé boruljon. Midgarddal könnyedén megtettem az álruhámnak hála, híresebb nem is lehetnék. Az összes midgardi imádja Reana Berget, aki fényes csillagként ragyog minden egyes filmben. Ehhez azonban szükségem van egy-két kiegészítőre, mely kiemeli a varázslatos egyéniségem. Tudtam, hogy nem mehetek akármilyen kovácshoz, nekem egy tehetséges törpre volt szükségem, aki ért a rúnákhoz is. Könnyedén lépem át a helyiség küszöbét, mire egy apró csengő jelzi a jöttömet. A táskámba csúsztatom a napszemüvegem és a fejemet eddig takaró kendőt és jégkék pillantásomat a pultra szegezem, melyen keresztül rálátásom nyílik az árura.
- Melyik gyűrű ér a legtöbbet ezek közül? - mutatok egy tálcára, amin igen nagy köves ékszerek sorakoznak. A legnagyobb gyémántokat akarom, hogy egy szettet készítsen belőle a híres mester, akit szívesen megvásárolnék. A munkáját, idejét és bizalmát is, ha úgy adódik.
diamonds●     :3    ● by barb
Vissza az elejére Go down
 
Elof & Reana - shine bright like a diamond
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;;
-
Ugrás: