M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eisa Noora Svanenhielm
2 posters


Sigurd Hemmingsen
Kiskép :
Eisa Noora Svanenhielm 3WL9
Rendeltetésem :
Surtr és Rán fia vagyok
play by :
jack falahee
Posztok száma :
42
User neve :
benibigyó
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
journalist
Előtörténet :
they say blood is thicker than water
but I guess the blood is starting to wear thin

Keresem :
we're all looking for something,
something to be
Eisa Noora Svanenhielm A8bc42f97f39129211dcc3647583adaa6273bf19


Sigurd Hemmingsen
Elküldésének ideje — Vas. Május 29, 2022 8:32 am

Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Eisa Noora Svanenhielm
Kiskép :
Eisa Noora Svanenhielm D5TeJp
Rendeltetésem :
Frosti lánya vagyok
play by :
Charly Jordan
Posztok száma :
1
User neve :
elyon
Csoport :
jégóriás
Pontgyűjtő :
0
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
újságíró (tanuló)
Előtörténet :
daughter of frosti
Kor :
116


Eisa Noora Svanenhielm
Elküldésének ideje — Szomb. Május 14, 2022 10:12 pm

Sigurd Hemmingsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Eisa Noora Svanenhielm
jégóriás
Frosti lánya
A családom szerint örök kíváncsi vagyok • Eisa tényleg nagyon kíváncsi teremtés, de ez nem a szokásos pletykákra és a mindenkiről mindent tudni szeretne dolgokra vonatkozik ez, sokkal inkább szeret tanulni, mindenféle kreatív vonalon. Bármilyen szépséget meglát, azonnal utána néz, hogy csinálták, mi kell hozzá, és már neki is lát, mert boldoggá teszi, ha alkothat.
Emellett segítőkész, kedves, avagy bájos, mindig mosolygós, örök jókedvű leányzó, nehezen lehet elvenni a kedvét, legalábbis mások előtt tuti nem mutatja, ha ez sikerült, talán ezért is mondták rá sokszor, hogy elkényeztetett. Hiszen ha valaki mindig vidám, annak bizonyára semmi gondja az életben, tehát elkényeztették, nemde?  
Az ellenségeim szerint elkényeztetett vagyok • Kissé hitetlen, nehezen bízik abban, hogy valami csak úgy az ölébe pottyanhat, pedig néha örülne neki, a negatív dolgokat valahogy előbb feltételezi sokszor, és legtöbbször meg is érzi azokat. Jó emberismerő, a legapróbb részleteket is észreveszi egy ember mimikáján, mozdulatain, és bár nem vesz róla akkor épp tudomást, a háttérben kirajzolódik neki minden, összeállnak a szálak.    
Szerintem igazi empata vagyok • Mindig nagyon mélyen érez, bárki baját át tudja érezni lelkének saját porcikáit háttérbe szorítva; nem mondható rá, hogy önző, vagy irigy lenne, helyette nagylelkű, adakozó, önfeláldozó jellem inkább.
Persze ettől függetlenül nem szent, hiszen senki sem az, bár legtöbb gondolatát megtartja magának, vagy a megfelelő pillanatra vár, hogy valaki olyan szintet ér el barátságukban, hogy megnyílhasson neki, máskülönben attól tart, hogy rosszat gondolnak róla, hogy a háta mögött fognak beszélni egy-egy tettéről vagy megszólalásáról, és azt nem szeretné. Nem azért, mert ezzel kevesebbé válna, hanem, mert jobban szereti az egyenességet, és az őszinteséget, plusz ha már megnyílt picit valakinek, tőle jobban fáj az ütés, mintha bárki más tette volna.
 
play by
charly jordan
életkor
114 éves
foglalkozás
titkárnő, újságíró (tanuló)
a karakter
saját
hirdető
-
fő karakterem
Cameron Reidarsen
 
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
- Nem tudom, nem döntöttem még el, gőzöm sincs, mi lenne a jó döntés... - panaszolom drága barátnőmnek, aki nagyon jól tudja, hogy álmaim döntése előtt állok, így nem is igazán érti, miért hezitálok annyit.
- De most mi a gond egyáltalán? Tudod, mit akarsz, lehetőséged is lett elérni azt, te mégis itt hisztizel, mintha azt várnák, vedd el egy kisgyerektől a nyalókáját. Szedd már össze magad! - magyarázza lelkesen, én meg pislogok rá nagy szemeimmel, mert nem tudok én olyan könnyen ekkora változást elfogadni. Egy jó ismerősöm ajánlott nekem egy újságíró iskolát, amit pár hónap alatt elvégezhetnék, hosszú idő után most felvétel van, és bár már lekéstem a jelentkezést a hosszas agymeneteim miatt, ő el tudná intézni, hogy még beleférjek. Viszont... Osloba kellene költöznöm hozzá, és emiatt ilyen nehéz ez most, nem szeretek költözni, nem szeretek változtatni, nem szeretek elszakadni a megszokott életemtől, még ha az évek elteltével újra és újra meg is kell tennem, hiszen nem maradhatok egy helyen túl sokáig. Mennék is, nem is.... nem tudom!

Pár nappal később végül már a költöztető autóba bepakolt cuccaimat nézem könnyes szemmel, ahogy elköszönök a lakásomtól, és belevágok életem új szakaszába, amit talán megbánok, talán nem, de mindenképp ki kell próbálnom magam. A családomtól úgyis távol vagyok egy ideje, ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy Osloban élek vagy sem, annyiban talán kegyes lesz hozzám a fagyos főváros, hogy míg iskolába járok is találok valamilyen munkát magamnak, mert bár van féltetett pénzem, nem szeretek túlzottan hozzányúlni, még ha furán hangzik is, én szeretem a kereteket - abban a tudatban, hogy nem vagyok igazán közéjük zárva.
Rosa nem tartott velem, telefonon bombáz folyamatos üzenetekkel és állásajánlatokkal amiket a neten talál, mert bár az ország másik végében éli kis életét, az enyémmel van elfoglalva jobban, amiért nem lehetek neki elég hálás.
El is mentem egy állásinterjúra a napokban, ami, hát ... úgy hiszem talán jól sikerült, titkárnői munka lenne, amihez amúgy is értek, hiszen eddig is abban dolgoztam, noha tudom, minden munkahely tanít valami újat, de készen állok rá. Délelőttre visszahívtak, ami még inkább meggyőzött, hogy megkapom az állást, bár az agyacskám hátuljában azért is remélem, mert mindkét alkalommal szemem elé került a remélem leendő főnököm, és hát ... igen. Nagyon igen! Illik ilyen indokkal vágyni egy munkahelyre? Nyilván hülye vagyok, és leégetem magam az első alkalommal, ahogy azt mondja, heló, de.. de még sosem akartam ennyire titkárnő lenni. Biztos, hogy elment az eszem immáron teljesen... legbelül egy hülye tinilányra emlékeztetem magam, aki zavarba jön mindentől, bármitől, akármitől, miközben már eléggé felnőttem ahhoz, hogy tudjak viselkedni, és ne ábrándozzak meg hitegessem magam.
Az új lakást szépen lassan otthonossá varázsolom ahogy telnek a napok, és ha már változás, ideje a ruhatáramat is frissíteni picit, hétfőn pedig bemenni az irodára, hogy kiderüljön, képes vagyok-e kimászni a gondolataimból, vagy hülyét csinálok magamból az első napomon.
Vissza az elejére Go down
 
Eisa Noora Svanenhielm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eisa Sandström
» Eisa Sandström
» Astrid & Eisa | the inevitable
» let's begin... ~ Eisa & Alarik
» Alarik & Eisa | silent night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott óriások ;;
-
Ugrás: