M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Reidar Asheim


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Reidar Asheim 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Szer. Jan. 05, 2022 10:18 am
Reidar  Asheim ;;
Chris Hemsworth A királyi testőrség vezetője Isten CANON


Thor VAGYOK
Kortalan

Vakmerő ;
a családom szerint

Veszélyes ;
az ellenségeim szerint

Megállíthatatlan ;
szerintem



 
A múltad meghatároz, de nem lehet teher
minden a mély felszín alól
Miért kellene tetéznem? Nem elég azt mondanom, hogy Én vagyok Thor, Odin, és Jörd fia! A vihar a mennydörgés, a villámok és a termékenység istene, az emberek, és istenek Védelmezője? Nagyképűen hangzik tudom...de ez van. A csomaggal jár! Megszoksz vagy megszöksz!
A magam 190 cm magasságával kitűnök a tömegből. Szőke hajam, s olykor szakállam is akad. Kék szemeim olykor mélyebbre engednek látni lelkemben, mint amit mutatok a világ felé.
Kívülre erősnek, határozottnak mutatom magam. Harcos jellememnek köszönhetőn, megesik, hogy fejjel megyek a falnak, és nem gondolkodok. Mondhatni előbb ütök, és csak aztán kérdezek típus vagyok.
Forrófejü, és lobbanékony. Olykor talán túlságosan is keményfejű.
Nem szeretem, ha a gyengéket bántják, ha megalázzák őket. Mindig is védelmező alkat voltam.
Szeretem a problémákat az erő álltal megoldani, ám akad mikor az nem segít, de ezt sosem ismerném el.
Tudok kedves is lenni. Helyén van a szívem, s igyekszek mindig jót cselekedve megmaradni a helyes úton.
Erős vagyok, lobbanékony, hirtelen, és kiszámíthatatlan. Szeszélyes, akár a villámlás. 

 
Mindenkiben rejtőzik egy történet
meséld el a tiéd
Ha elkezdeném mesélni a történetem, bizony nem férne bele egy lapba, de talán még egy könyvbe sem. Ha bele kellene mennem, abba, hogy Én vagyok az, aki védelmezi az embereket, aki megóvja a világot a pusztulástól jobb esetben…
Hisz ki ne tudná ki az a Thor?! Nem igaz?! Még a feltételezés is sértő!
No de akad azért egy két fontosabb mozzanat az életemben. Jó párszor kihúztam már mindenkit a szarból, és ahhoz bizony kellett az erőm.
Igaz voltam szemét is, a tulajdon lányom udvarlójával, ki feleségének akarta, de még is hol jön az ide, és veszi a bátorságot egy Törp, hogy az Én lányom akarja feleségnek?! Egy kicsit megjárta, hisz csőbe húztam… a nap első sugarainál kővé változott.
Egy gonddal kevesebb! Legalábbis úgy gondoltam… akkor.
Aztán akadt pár lehetetlennek ható küldetésem, mikor az Óriásokkal kellett megküzdenünk, mit azt hittem elvesztünk, ám az utolsó pillanatban kiderült, átvertek minket, és megfeleltünk a próbákon.
Egy jó ideje már itt vagyok a földön ahogy az emberek hívják.
Itt vagyok az apámmal, családommal, leányommal, kit még mindig óvni akarok, hol ott tudom képes lenne megállni a saját lábán, de egy olyan világban, hol Loki gyermekei szabadon járnak, nem lehet túl óvatos az ember. Még akkor sem, ha olyan mint Én.
Hol is kezdhetném...Bár lehet egyszerűbb, ha nem bonyolódok bele túlságosan, és inkább elmesélem azt, ami már itt történt.
Néhány évvel ezelőtt, akadt egy kalandom, amire sokáig nem is gondoltam. Ami beleveszett a múlt homályába, s úgy hittem az egész csak egy röpke románc volt, s még időben kiszálltam belőle. Időben, szóval még nem lettem szerelmes. Egy fiatal óriás volt… Malin Nielsen  a neve meg, nos, hagyott bennem olyan nyomot, hogy ne tudjam elfelejteni. Meg aztán a zord külső mögött, érző szív dobog, és az ilyesmit nem szokás elfelejteni.
Maximum csak megjátszanám, hogy nem emlékszem, de a szívem tudja mi volt.
Szóval, épp a napi kocogásomon voltam túl, és az egyik kávézóból léptem ki a forró feketémmel a kezemben, mikor olyan hírtelen csapott pofán az a bizonyos érzés, hogy már-már azt hittem, a lányom lep meg egy reggeli találkozással, ám meglepetésemre nem volt ott.
Az érzés azonban mégsem szűnt meg. Ott lebegett a közelemben, s nem hagyott menekülést. Összeszaladt szemöldökkel pillantottam körbe, aztán tekintetem megakadt egy gyermeken.
Olyan egyedülinek tűnt, ahogy ott álldogált azaz apró 5 éves forma gyerek, hogy nem bírtam megállni, hogy ne álljak vele szóba.
Igaz egy üzlet előtt álldogált, de olyan csalódott képet vágott, hogy nem bírtam megállni.
Meg aztán ott volt azaz érzés is, és nem sétálhattam csak úgy el! Nem lehetett! A lelkiismeret nem hagyta.
Szóval féltérdre ereszkedtem előtte, s úgy szólítottam meg.
-Szia! Hol az anyukád? - kérdeztem a tőlem telhető legkedvesebb hangot megütve, miközben az érzés, saját véremnek visszaköszönése majd megőrjítette a tudatom, hisz kavarogni kezdtek gondolataim.
-Nem állhatok szóba idegenekkel! -jelentette ki határozottan, miközben rám emelte tekintetét, mire elmosolyodtam, s kezem nyújtottam felé.
- Én Reidar vagyok. -mutatkoztam be neki, s kedves mosolyom még mindig ott ült arcomon, s kiszélesedett, mikor elfogadta a felé nyújtott kezemet.
-Alexander… - mutatkozott be. - De csak a mamám szokott így hívni, ha mérges rám! - forgatta a szemeit, s grimaszt vágott, mire elnevettem magam.
- Örülök, hogy megismertelek Alex! - mosolyodtam el. -Szóval már nem vagyunk idegenek… hol az anyukád?
-Odabent… engem meg itthagyott kint… azt hiszi nem tudom, hogy nekem vesz ajándékot… - fújtatott, megingatta fejét. - Mindig tudom, mikor kint, hagy, hogy nekem vesz valamit. - vonta meg a vállát.
A kirakaton tekintettem befelé, de nem álltam fel, csak guggoltam Alex mellett.
-Szeretnéd, hogy megvárjam veled?
-De nem akarsz elrabolni… ugye?! Az Anyukám azt mondta, sok a gonosz ember! - dühösen karba fonta karjait, s még toppantott is egyet. Okos kiskölyöknek látszott.
- Anyukádnak igaza van, de...Ne aggódj! Én Testőr vagyok…
-Oh… akkor ez esetben megvárhatod velem! - megkönnyebbülten engedte le karjait, és már ott is ült egy mosoly az arcán, én pedig letelepedtem a padra ami előtt álldogált, s nem kellett sok idő, de már mellém is telepedett. Belekortyoltam a kávémba, majd előszedtem a zacskót, mit eddig a padon pihentettem.
-Kérsz pogácsát? A kávézóban a hölgy azt mondta, most lett kész! - felé nyújtottam a csomagot. - Ne félj, nincs benne semmi drog, vagy méreg! - tettem hozzá, hisz elég gyanakvó képet vágott. -De tudod mit! Előbb eszek egyet én, és ha nem lesz bajom, te is vehetsz!
- Rendben! - bólintott, én pedig mintha az arcomra ragadt volna a mosoly, vettem egy pogácsát, majd beleharaptam, és a kávémba szürcsölés után el is fogyasztottam teljesen, és nyujtottam oda a zacskót, mire kivett egyet, és elkezdte majszolni, aztán egy jó ideig csendben falatozva ültünk egymás mellett. Ő nyugodt volt, én meg odabent majd kiugrottam a bőrömből, hogy mikor érkezik meg az anyja, és mikor szembesülünk egymással. Ráztam a lábam, doboltam a kezemmel a lábamon egyet, aztán épp kérdezni akartam pár dolgot, mikor nyílt az üzlet ajtaja, és én abban a pillanatban kaptam oda tekintetem.
Szívem dobbant egy hatalmasat, hogy a döbbenet volt e, vagy a felismerés, hogy eddig kerülni akartam, hisz gyakorlatilag nős voltam/vagyok, és ez a kaland több lett mint amit terveztem, vagy akartam…
- Szia Malin… - álltam fel a padról, miközben mosolyom eltűnt egy pillanatra, majd lassanként ismét előkeveredett egy halovány mosoly. Nyugodtnak tűntem, ám legszívesebben elszaladtam volna, hisz nem akartam ebben a szituációban lenni, de még is maradtam. Így diktálta a tisztesség…. Főleg, ha már van egy… van egy fiam!
Vissza az elejére Go down
 
Reidar Asheim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reidar Asheim
» Ellen Oen Asheim
» Reidar & Trygve - What have you done?
» Cameron & Reidar
» Bil & Reidar ~Hy little girl!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott istenek ;;
-
Ugrás: