M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cameron & Reidar
2 posters


Cameron Reidarsen
Kiskép :
Cameron & Reidar Fuzgh
Rendeltetésem :
Móði vagyok
play by :
Fabian Arnold
Posztok száma :
96
User neve :
Elyon
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
86
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
lövészoktató, mesterövész (bérgyilkos)
Előtörténet :
God of war, braveness and storms
Keresem :
You’re the needle pointing north
When I’m lost in the fight
Cameron & Reidar H0RUfCN
You're the place I need to find
To remember the light


Cameron Reidarsen
Elküldésének ideje — Szer. Jún. 29, 2022 7:57 pm

Son 'n' Father
. we are a family, no matter what .

Nem válaszol, de nem erőltetem, majd... elmondja, ha akarja. Vagy nem. Néha nem igazán vagyunk ugyanazon a fonalon, de idővel majd mesél, ha szeretne.. én meg igyekszek nem nagyon kíváncsiskodni, mert utálom a félinfókat, de mindegy.
Egy szemforgatással bólintok párat szavaira, éljen az ördögi kör, mert azt én is ismerem, és nem vagyok oda érte, de mindig megtalál. Ecsetelem is, hogy mennyire, és miért, bár nem fejtem ki, hogy milyen érzéseim vannak Freydis iránt, miért is hagyom el újra és újra, hogy aztán mindig visszataláljak az én édes nornámhoz, ami bár első hallásra irtó nagy bunkóságnak tűnhet, megvan a maga logikája.
- Nem lehetne több belőle, hiszen norna.. mégis vonz, és ez nem lehetne így.. - felelem csendesen, mintha panaszolnám, és valahol így is van. Tudom, hogy nem választhatna, tudom, hogy nem lehet közöttünk olyan kapocs, ami annyira kívánkozna bennem, mégse tudok róla lemondani, és nem is akarok..
Na de érdeklődök ám, mi a helyzet velük, mit fog tenni, mi a terve, és remélem, hogy meg tudják beszélni az egészet.. még ha kicsit döcögősen is. Elhúzom szám, ahogy ismétli szavaim, majd hallgatom csöndben, hiszen érzem, hogy valami még tartozik a gondterhelt gondolathoz.
- Egyetértek.. - vágom rá halkan, egy bólintással, majd ráncolom homlokom, hogy így előre eldöntötte, nem fog neki megbocsájtani a nő. De nem mondok semmit, csak veszek egy nagyobb levegőt, hogy azt lassan fújjam ki; minek győzködjem? Minek kezdeném el, ha fontos neki, tenni fog azért, hogy megbocsájtson? Oké, nem lehet mindent elfelejteni, megbeszélni, nem lehet olyan, mint volt, ha törés van egy kapcsolatban.. de azért.. mindegy is. Hiszen menni készül.
- Jó, persze, menj csak. - öltök fel hozzá egy kesernyés mosolyt, inkább mintha csak préselném ajkaim szájhúzásra, majd felkelek én is, ha megittam az italom. Szavaira bólintok, még motyogok is valami olyasmit, hogy 'jó', majd fogom az üveget, ezt bizony már viszem magammal haza, bár azt hittem, itt fogjuk meginni, együtt, de jó lesz így is. A hangulatom meglett hozzá. Picit még maradok a pultnál, intézem a saját számlám is, majd kicsivel később szépen hazamegyek.

//Köszönöm szépen <3

6
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Cameron & Reidar 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Csüt. Jún. 16, 2022 9:29 am
Cameron && Thor

Kérdésére megingattam a fejem. Rá kellett jönnöm, hogy egy olyasfajta csapdába esek minden egyes alkalommal, mikor újra és újra ismétli magát az élet. Óriások… Még is mennyire önző alak vagyok én?! Óriásokkal szűröm össze folyamatosan a levet, és önzőségből a saját lányomnak nem engedtem, csak mert rangján alulinak találtam, hogy egy Törp felesége legyen.
Vajon alap helyzetben is így gondolnám, ha nem jöttem volna le Midgardra? Vajon akkor is megfogalmazódott volna bennem ez a gondolat, vagy egyszerűen csak figyelmen kívül hagyom, és tovább foglalkozok az egyéb teendőimmel?
-Ördögi kör az élet fiam! Egyik pillanatban még minden rendben, a következőben pedig már egy nagy rakás szarban vagy, amiből nincs kiút. - jegyeztem meg irónikusan, majd ittam egy kortyot, aztán hallgattam csendben egy darabig, mígnem ismét folytattuk az eszmecserét, s én is, majd ő is kiöntöttük a lelkünket a másiknak.
Szavaira megingattam fejem, aztán sóhajtottam egyet.
-Talán nem akartad, hogy több legyen a barátságból, de lassan még is megváltoznak a dolgok? - kérdeztem eltolva magam elől az üveget.
Aztán lefuttattam egy gyors gondolatmenetet a nőkről, és a „varázslatos” képességükről, miszerint mennyire mesterien el tudják csavarni a férfi ember fejét, s bizony apám sem mondhatta volna szebben az egészet.
Visszaadni az emlékeket, és közben kockára tenni, hogy végérvényesen elszúrok mindent, főleg, ha Alex is megtudja mi az igazság. Akkor nem lesz menekvés. Menthetetlen lesz minden. Még akkor is, hogyha nem tudtam róla. De mindez csak egyszerű mentegetődés volt.
-Akárhogy is legyen… -ismételtem meg, majd vágtam egy keserű fintort, aztán megdörgöltem tarkómat. - Néha… olyan egyszerű volt elrejtőzni a felelősség mögé, és hagyni, hogy elreppenjenek az évek. - felsóhajtottam ismételten, aztán rápillantottam az órámra.
Megingattam a fejem.
-Nem… nem fog. - ismét megingattam a fejem, aztán kiittam a poharam maradékát. Koppantottam néhányat az asztal lapján, aztán hátradűltem a székemben. - Nem érdemlem meg. De… holnap szolgálatban vagyok, és még ki kell aludnom magam… - lassan felkeltem a helyemről. Az itteni ital nem volt olyan nagy hatással rám, mint amilyenek az otthoniak voltak. Hamar elmúlik a hatásuk, de legalább egy idő után még is megadja a kellő bódultságot.
-Találkozhatnánk gyakrabban Fiam. - léptem mellé megérintve vállát, szorítva rajta kicsit, aztán elindultam a pulthoz, hogy kiegyenlítsem a számlát, majd elindultam kifelé.

Vissza az elejére Go down
Cameron Reidarsen
Kiskép :
Cameron & Reidar Fuzgh
Rendeltetésem :
Móði vagyok
play by :
Fabian Arnold
Posztok száma :
96
User neve :
Elyon
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
86
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
lövészoktató, mesterövész (bérgyilkos)
Előtörténet :
God of war, braveness and storms
Keresem :
You’re the needle pointing north
When I’m lost in the fight
Cameron & Reidar H0RUfCN
You're the place I need to find
To remember the light


Cameron Reidarsen
Elküldésének ideje — Kedd Május 17, 2022 11:14 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.


Son 'n' Father
. we are a family, no matter what .

Szeretném, hogy folytassa a történetet, attól függetlenül, hogy tulajdonképpen lesokkol a ténnyel, hogy van még egy testvérem, hiszen még nem kerek a sztori, és nem szeretném, hogy azt higgye, nem érdekel, ami vele történik. Hiszen az apám, még szép, hogy érdekel minden egyes részlete, még ha néha nem is tűnik így, még ha néha gondolhatná is, hogy nem törődöm vele, vagy nem számít.. remélem nem szokása ilyesmin törni a fejét. Szóval már csak az a kérdés, halandó-e ez a nő, bár őszintén bánnám, nem titkolom, hogy állok a félvérekkel... ahogy pedig annyit felel, nem halandó, szűkítem szemeim, mert persze, hogy nem folytatja anélkül, hogy rákérdeznék.
- Akkoooor a fogtündér? - kérdezem nevetve, érzékelhetően amolyan 'hahó, ne hagyd már félbe' módon, és hát le se tagadhatnám, hogy az elmúlt években egy gyerek mellett öltöttem a napjaim, .. kíváncsi lennék hány istenség példálózik még a fogtündérrel, de mindegy is.
Eztán már én meséltem, és elmondom, amit már amúgy is tud, hogy nem igazán akarok én a családomról mesélni, beszélni egy nőnek se, mondanám, főleg nem halandónak, de úgy általában. Akinek szívesen mesélek, az tud minden részletet, innentől nincs szükség arra, hogy mások előtt is felvázoljam, egyszerűen... nem kell. Persze ez aligha összeegyeztethető azzal, hogy újra és újra találok valakit magam mellé, de nem bírom sokáig Freydis mellett soha, több okból se, így aztán marad az örökös szar megoldás, mert az mindig beválik. Jó, hazudnék, ha azt mondanám, nem szerettem mondjuk Maggiet, és ezt apának is elmondom.. nem azért voltam vele, mert holmi pótlék volt, még ha .... az is volt. Csak, hogy ne legyek egyedül, nem választottam volna őt.
- Nem ő kérte, hogy hanyagoljam.. még csak nem is tudott Freydisről.. Én nem akartam vele találkozni, mert akkor.. - mert akkor úgyis hozzá húztam volna, fölöslegesen, és hagytam volna Maggiet a fenébe.. De inkább elharapom a mondat végét, és elpillantok oldalra, hogy még véletlenül se kapjam el apám tekintetét. Hosszú korok óta barátom ez a csodás norna, szerintem sejthető, hogy mennyire nőtt a szívemhez már. Azt mondjuk nem tudom, hogy mit gondolna erről az apám, ha egyszer nyíltan ki lenne mondva... hiszen tudom, hogy nagyapa nincs oda értük, csak éppen engem ez nem érdekel.
Csak akkor pillantok vissza rá, mikor folytatja válaszát, mert hát valljuk be, olykor nem vagyok a bátorság mintapéldánya...
- Hát ezt én se mondhattam volna szebben... - nevetem keserédesen, miközben megérinti vállam, majd egy szintén ilyen érzetű mosollyal nézek rá, ahogy visszaül. Érdekel viszont, hogy mit tervez, mit szeretne tenni, na meg hogy láthatom-e majd az öcsémet!? Ez nagyon fontos részlet ám...
- Jó, ez... bölcs döntés. Akármi is lesz a vége.. - felelem halkan, mintha meg se szólalnék, de tudom, hogy hallja, csak így talán kevésbé tépek még én is a sebén.
- Tudom... mellettünk is ott voltál. . Néha. - biccentem el fejem röviden oldalra egy mosolykával, hogy ne lógassa az orrát, de persze tudom, hogy ez nem vigasz. Az, hogy mi anyával nőttünk fel, nem mondható hibájának, hiszen tényleg sűrűn jött hozzánk, illetve vitt magával, éés ez immáron beleillene egy midgardi elvált házaspár élettörténetébe is, de attól még így volt. Nem hiszem, hogy anyut jó szemmel nézték volna Asgardban... de mindegy is. Nem is kell.
- Hát remélem megbocsájt neked.. ha már láthatóan ennyire bánt.. - teszem hozzá lágyan, majd kiiszom a poharam, és üresen forgatom ujjaim között elgondolkozva.

5
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Cameron & Reidar 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Május 06, 2022 9:16 am

Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Cameron && Thor

Az, hogy jobban érzem e magam nélküle, egy elég érdekes kérdést foglalt magába, hiszen valahogy nem éreztem jobban magam. Főleg a tudat, hogy szerintem mindent megtettem azért, hogy jó legyen a házasságunk, bár akkor sem mondanám azt, hogy tökéletes voltam. Az messze állt tőlem. Sif talán boldogabb lesz majd nélkülem. Talán jobb lesz majd, hogyha hagyom, hogy a saját életét élje, s akkor majd talán boldog lesz valaki más oldalán.
Válaszára nem feleltem, csak vágtam egy fintort, majd ittam egy kortyot, aztán magyaráztam neki a további katyvaszról, ami körülöttem kezdett kialakulni.
Mikor elkezdte bizonygatni, hogy folytassam csak, és meséljek, kiszakadt belőlem a nevetés, de nem az a boldog fajta, s nem is hisztérikus, inkább amolyan szarkasztikus, érezd az iróniát fajta.
Meglehet több van bennem apámból mint sem gondolnám. Felsóhajtottam.
-Nem halandó… - ingattam meg a fejem, de több választ nem adtam számára, inkább hagytam az egészet a levegőben lebegni.
Szabadulni akartam a gondolatól, s reményeim szerint, az a jó néhány ital, ami eddig eltűnt a torkomban, segít majd egy cseppet felejteni az egészet.
Bólintottam párat, s lebiggyesztettem egy pillanatra ajkaimat. Tény, hogy népes a családunk, és kicsit sokáig tartana elmagyarázni miért is ekkora, és hogy a fiatal pasas az apja, a másik a nagyapja, és a nagyanyja… ami az emberi elmének képtelenségnek hat. Bár a mai technológiával simán rá lehetne fogni egy ügyes plasztikai sebész munkálkodására is, és a hiúságra, ami úgy hiszem még ránk Istenekre is ugyan úgy hatással van.
-Akkor ne bánkódj miatta. Egy kapcsolat, ami miatt hanyagolod a családot, és a barátokat, nem nevezhető hasznos kapcsolatnak. - mormogtam az orrom alatt, a poharam forgatva. - Egyszerű mondani, de tovább kell lépni.
Szavaira kedves megértő mosoly költözött arcomra.
-Furcsa hatással vannak ránk a nők. Lehetsz te akárminek az istene, vagy épp a mindenek atyja, de a nők úgy is eltudják csavarni a fejed. - kicsit megemelkedtem, hogy megtudjam érinteni vállát egy pillanatra, majd visszaültem a helyemre.
Újabb kérdésére vonásaim elkomorultak, s meredtem magam elé. Végig kellett gondolnom az egészet. Vajon mi lenne helyes? Vajon mit kellene tennem? Megvontam vállam, kezeimmel ismét az öveget piszkáltam.
-Visszaadom az emlékeit...nem adok sok esélyt neki, hogy megbocsájtást nyerek, de… legalább kicsit visszabillen a lelkiismeretem. -némi szünet után hozzá tettem. - Odin látja lelkem, ha tudom, hogy gyermeket vár, nem teszem ezt… akkor akárhogy is alakul, de mellette maradtam volna...

Vissza az elejére Go down
Cameron Reidarsen
Kiskép :
Cameron & Reidar Fuzgh
Rendeltetésem :
Móði vagyok
play by :
Fabian Arnold
Posztok száma :
96
User neve :
Elyon
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
86
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
lövészoktató, mesterövész (bérgyilkos)
Előtörténet :
God of war, braveness and storms
Keresem :
You’re the needle pointing north
When I’m lost in the fight
Cameron & Reidar H0RUfCN
You're the place I need to find
To remember the light


Cameron Reidarsen
Elküldésének ideje — Szer. Ápr. 20, 2022 8:06 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.


Son 'n' Father
. we are a family, no matter what .

Nevetek, hogy jogosnak véli, tényleg fura lenne hozzá sietnem panaszkodni, miközben ő a panaszaim oka... de a bátyámat néhanapján szívesen elmondom neki mindenféle bunkó majomnak! Csak, hogy érezze a szeretetet.
Kíváncsian, figyelmesen hallgatom, minek nyomán is jutott egy kocsmába bánatosan, érdekelne, min is vesztek össze ennyire, illetve, hogy szerinte nagyapa mit fog szólni, számít-e egyáltalán ... sose váltam még. Arra, hogy inkább az a kérdés, min nem vesztek össze, elhúzom számat, billentem is oldalra egy pillanatra buksim; értem én, érthető akkor a dolog. Nagyapa részére bólintok.
- Hát... ha úgy érzed, így a legjobb, lépd meg. Nem sok értelme van együtt lenni valakivel, ha amúgy nélküle jobban érzed magad. - jegyzem meg félhangosan, tudom miről beszél, én is jártam már úgy, hogy az állítólagos párom közelében olyan nyomás jött rám, meg rossz érzés, hogy azt kívántam, bár ne is ismertük volna meg egymást.. Na de mennyire is komoly ezzel az 'új' nővel a dolog?
Figyelmesen hallgatom válaszát, feszülten figyelek a komolysága szónál, alig várom hogy kibökje, amikor meg megteszi.... csak pislogok. Épphogy elnyílnak ajkaim, mert erre aztán nem számítottam, menten én leszek a hal abban a bizonyos szatyorban! - hű... - bukik ki ennyi, ki is húzom magam, szemöldökeim emelkednek; kissé meglepett no. De azért hallgatom tovább, nem szakítom félbe.
- Ne, ne hagyjuk, mondd csak apa nyugodtan. Tényleg, szívesen hallgatlak. Na meg addig is emésztem, hogy van egy öt éves öcsém... Eeegy... halandótól? - félve kérdezem, lassan, egyre magasabb hangon, mert csak tipp, érdekel. Én személy szerint sosem terveznék komolyabb dolgot halandókkal, ezért is vagyok kíváncsi, hát majd kiderül.
Aztán én is mesélek neki, viszont ekkor már úgy érzem, nekem is kevés lesz az üdítőm, így elballagok inkább valami komolyabbért, amiből meg is iszok egy pohárkával kapásból.
- Dehogy gondoltam! - vágom rá amolyan, Odinra, miről beszélsz te arccal és hanggal.
- Szeretem, de csak egy halandó, amúgy is igen véges az ideje. Én meg úgyse mondanám el neki az élettörténetem, szóval nem változna semmi, úgyis meg akarná ismerni a családom, amit tudod, hogy utálok. - emelem kezem majd ejtem, tudja nagyon jól, hogy még soha senkit nem avattam be, nem is mutattam be, egyedül Freydist, de ő az én örök nornám, aki mindig is volt és lesz is a barátom, ő más tészta.
- Majd.. kiheverem, de azért szar érzés, hogy ezt is én csesztem el, tudod.. Aztán ott van az is, hogy miatta nem igazán kerestem Freydist, megint, ami tök bunkó, még mindig, mégis ez van... Pedig már egy éve nincs a képben Maggie, összeszedhettem volna az arcom, kereshettem volna. Bátorság istene meg a nagy francok, gyáva nyúl vagyok ha Freyről van szó... - halkulok el duzzogva, és inkább töltök még egy pohárkával.
- És amúgy most akkor mi tévő leszel? Előröl kezded vele valahogy? Kíváncsi lennék az öcsire... - mosolygom, persze ez a legkisebb részlete a sztorinak most, hogy az én családmániám izgul, de tényleg érdekel, hogyan tervezi tovább.

4
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Cameron & Reidar 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Szer. Ápr. 20, 2022 6:13 pm

Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Cameron && Thor

Ahhoz, hogy valaki ennyire a béka segge alatt legyen, úgy hinné az ember nem kell sok. Hogy valaki, hogyha eleget élt már, bizonyára mindenre megvan edződve, ám ha a lelke egyszer és mindenkorra mindig beletapos a dolgokba, és makacs hangon közli, hogy márpedig neked kibaszottul nem lesz egyszerű életed, mert nem tudsz elmenni a dolgok mellett lelkiismeret nélkül, na akkor ott egy picikét már gondok vannak.  
Talán épp ezért is kötöttem ki egy kocsmában, jó néhány sör után, jó néhány egyéb ital után, és magyaráztam a dolgaimról, szívem bánatáról, és kitudja még mi mindenről fogok magyarázni a fiamnak.
-Ez mondjuk jogos... - vontam meg a vállam, majd meg is engedtem egy mosolyt, hisz valóban nem jöhetett akkor hozzám, amikor épp összevesztünk, azzal, hogy összevesztünk, mert eléggé bele lehetne bonyolódni a dolgokba.
-Ez kissé bonyolult lenne elmagyarázni. Inkább az a kérdés, min nem vesztünk össze eddig... - - villantottam egy fájdalmas mosolyt.- - Nagyapád meg...bármit is szól majd, nem fog érdekelni. Meglépem, és kész... 
Aztán kiöntöttem neki a lelkem egy részét, hogy még is miért kötöttem ki a kocsmában, ő pedig végighallgatott. Nem kiabált közbe, nem harapta le a fejem, hogy mekkora egy barom vagyok, csak végighallgatott.  
-Egy cseppet bonyolultabb a helyzet, mint ahogy azt eredetileg gondoltam... - mormogtam, aztán vettem egy nagyobb levegőt. -A komolysága pedig.. - megköszörültem a torkom. - Egy 5 éves kiskölyök... ha tudom, hogy terhes, nem teszem ezt. - ökölbeszorítottam a kezem. - A minap összefutottam velük... a kiskölyök ott ült egy padon, azt hittem egyedül van... aztán felbukkant az anyja...velük voltam, és rádöbbentem, mennyi mindenről maradtam le... én... áh mindegy is... hagyjuk! - legyintettem, majd ittam egy nagyobb kortyot, és csak üresen tettem vissza a korsómat.  
Beletúrtam hajamba, s legszívesebben kimentem volna a kocsmából, hogy aztán odakint valamit hozzávágjak valamihez, vagy épp a falba boxoljak, hogy levezethessem a dühömet, mit saját magam irányába tápláltam, de helyette maradtam, s csak örökbeszorított kezemen cikáztak át apró kis villámkezdemények.  
Aztán inkább megkérdeztem ő vele mi a helyzet, aztán végighallgattam csendesen mondanivalóját, ám mielőtt válaszolhattam volna bármit is felkelt, és elballagott a pulthoz, én meg ott maradtam egyedül a gondolataimmal, ám ez nem tartott sokáig, hisz hamarosan megérkezett egy üveg itallal, és hozzá két pohárral.  
Hát még sem hagyott magamra!! Velem maradt!!
-Miből gondolod, hogy folytatódna minden ott ahol abbahagytad? Arra nem gondoltál, hogy elmondod neki ki is vagy? Hm? - kérdeztem őszinte kíváncsisággal. - Szereted...ezt még a vak is látja! Visszamehetsz, bocsánatot kérhetsz. Ha nem is bocsájt meg, de az esélyt megadtad magadnak... - elhallgattam, és csak magam éle lestem, meg sem moccanva, hisz rádöbbentem, ezt a tanácsot talán saját magamnak is meg kellene fogadnom.


Vissza az elejére Go down
Cameron Reidarsen
Kiskép :
Cameron & Reidar Fuzgh
Rendeltetésem :
Móði vagyok
play by :
Fabian Arnold
Posztok száma :
96
User neve :
Elyon
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
86
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
lövészoktató, mesterövész (bérgyilkos)
Előtörténet :
God of war, braveness and storms
Keresem :
You’re the needle pointing north
When I’m lost in the fight
Cameron & Reidar H0RUfCN
You're the place I need to find
To remember the light


Cameron Reidarsen
Elküldésének ideje — Pént. Ápr. 01, 2022 3:37 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.


Son 'n' Father
. we are a family, no matter what .

Bevallom hősiesen, hogy néhanapján anya az én menedékem, akinek elpanaszolhatom minden bajom, aztán vagy egyetért vagy nem, de legalább meghallgat, és tudom, hogy neki aztán mindent elmondhatok. De ez nem csak rá igaz ám...
- Tudom.. De mikor épp azt akarom elpanaszolni, hogy összevesztem az öregemmel, aligha mehetnék hozzád. - nevetem, így utólag már vicces, csak a viták közben érzem, hogy felrobban az agyam... Viszont volt már azért olyan is, hogy hozzá mentem segítségért vagy tanácsért, éltem én már eleget ahhoz, hogy minden gondommal, gondolatommal megtaláljam valamelyik szülőmet, vagy épp a testvéremet.
- De tényleg, tudom, és soha nem is gondoltam másképp. - teszem még hozzá lágyabban, őszintén, egy vita után se mondanám, hogy bár ne ő lenne az apám, vagy hasonlók, mert a családom szent és sérthetetlen. Klisés, de akkor is így van... Persze ha tudnám mi jár a fejében, arról is biztosítanám, hogy én egyáltalán nem utálom őt, sőt.. de szavak híján ez megmarad kérdőjeles részletnek.
A csend engem sem zavar, néha kell is, szóval csak valamennyi idő után töröm meg azt, mert hát kíváncsi vagyok, nem vitás. Így hogy mesél... már mintha derengne, min is kaptunk össze egy évvel ezelőtt, talán Maggie jött szóba, én meg hozzávágtam apához, hogy ne jöjjön tanácsokkal, mikor nekik is annyi... ahm.. ja. Valahogy így volt. Meg is köszörülöm torkom, nem szándékozok felhozni, inkább bölcsen csendben hallgatom amit mond, és reagálok csak arra. Bevallom ráncolom homlokom, mikor közli, nekiesett Jörmungandrnak, pislogok is pár sűrűt, majd szemöldökeim kúsznak magasra, hogy semmissé tetetné az esküt.
- Nem csodálom, hogy ezek után egy bárban töltöd az időd. - közlöm csodálkozó hangon, nem megszólás ez vagy hasonló, tényleg csak meglepett. Jó, a felbontásnak látom értelmét...
- Min vesztetek össze? És.. gondolod nagyapa örülni fog ennek? - kérdezem, előtte aztán nem fogom Odinként emlegetni, fura lenne, na de szóval ... mit szól majd hozzá?
Figyelem aztán, ahogy annak a sörnek máris annyi, lelki szemeim előtt már látom ahogy haza kell vigyem az öreget, ejtek egy lágyabb mosolykát a pincérnőre ahogy távozik, majd hallgatom tovább apámat. Ahogy nekikezd, hogy találkozott egy nővel, érdeklődve dőlök előre, és támaszkodok meg az asztalon, mellkasom előtt összekulcsolva kezeim, ahogy pedig szünetel, megköszönöm én is az üdítőmet. Elhúzom szám, hogy reméli, nem eset ilyen hiába, de kivárom, milyen is az az ilyen, nem szólok közbe.
- háát nem igazán kerülnék ilyen helyzetbe jelen pillanatban, egyrészt, mert nincs aki mellett bárki miatt is lelkifurkám lenne, másrészt mert .. én ennél önzőbb vagyok. Mármint... Na mindegy, értem, hogy jót akartál, és nem lépnél le. De akkor miért is tetted? - kérdezem, mert ezt a részét így nem tudom összerakni, miért és mitől is kellett biztonságban tudni a nőt.
- És.. mennyire lett komoly? - kérdezek még hozzá, kíváncsi egyben lágyabb hanggal, mert nem akarok semmit felróni neki, nincs jogom hozzá, egyszerűen csak beszélgetni akarok vele. Ha nem működik akkor nem működik, .. ennyi.
Kérdésére azonban már egy sóhajjal dőlök hátra, ha ilyeneket kérdez, vajmi béna társ lesz ez a kóla azt hiszem.
- ahm... hát az úgy volt. - kezdek bele, tarkóm vakarom, hogy is volt?
- hát, megismertem egy lányt úgy.. - szünet, számolok - hát úgy négy, négy és fél éve. Nem mondanám, hogy hű de nagyon elvette az eszemet a szerelem, de fontos volt, akkor volt a kislánya másfél éves, ő pláne egyből a szívembe lopta magát. - fejezem be egy picit, mert szörnyen keserű az egész, főleg, ha eszében van apámnak, mennyire imádom a gyerekeket egyébként.. és miért is ne mesélhetném el neki... miért ne. Egy korty, majd folytatom is, de láthatóan tényleg nyomaszt, hogy elszúrtam.
- szóval ezt már ugye tudod is, Maggie-ről van szó, öhm.. mindig nyaggatott, hogy találkozni szeretne a családommal, miért nem mutatom be őket, én már ismertem még a legtávolabbi dédmamáját is, ő meg annyit se tudott, hogy van egy ikertestvérem, mert nem akartam ... - hagyom félbe a mondatot, no meg a lendületet - Mindegy. Szóval nem kellett, hogy ismerje a családomat, és ezen összevesztünk, majd mondhatni bántottam, és ezt a kis Lili is látta, úgyhogy.. Én viszont leléptem. Rohadtul bánt, de semmi értelme, hogy visszatáncoljak, mert folytatódna minden, és ugyanitt kötnénk ki. - fejezem be végül, majd egy fejcsóválással karöltve szó nélkül felállok, és a pulthoz ballagok, ahonnan két pohárral, és egy üveg bourbonnel térek vissza; öntök is magamnak, a másik pohár apámé, bár, hogy mennyire kellene neki ez még, és mennyire keverné az eddigivel, ő döntése, én csak nem akartam bunkó lenni. Amit pedig kiöntöttem magamnak, le is nyelem egyből, bár még mindig mar a kis drága, nem változott, mióta legutóbb találkoztunk.

3
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Cameron & Reidar 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Pént. Ápr. 01, 2022 2:02 pm
Cameron && Thor

Rég láttam utoljára, és valamiért nem éppen így képzeltem el a találkozást. Nem akartam úgy szembekerülni vele, hogy közben maga alá temetnek az érzelmeim. Sokkal jobban örültem volna annak, hogyha simán összefutunk az utcán, vagy épp munka közben talál rám, de nem.
Az élet adott még egy pofont, és bizony „elém” sodorta.
Elmormogtam neki egy tanácsot még a pultnál ülve, majd fogtam magam, és letelepedtem egy asztalhoz, ahová ő is követett a kólájával.
Miközben megkaptam válaszát, felpillantottam rá, aztán bólintottam.
- Hozzám is jöhetnél… - mormogtam az orrom alatt, italomat forgatva ismételten. - Veszekedtünk párszor, de attól még az apád vagyok… - azt már nem kérdeztem meg, hogy ő is utál e mint a nővére, azt a kérdést inkább bent tartottam, s jó darabig csendben ültem vele szemben, ám mégsem éreztem kínosnak a beállt csendet.
Olyasfajta csend volt, amit az ember nem szívesen tör meg. Legalább is én így voltam vele. Úgy éreztem, ennyi hallgatás igazán belefér, aztán kérdésére, elsőre csak megvontam a vállam, aztán ittam egy nagyobb kortyot, letettem a poharat, és belekezdtem a válaszba.
- Az ég világon mindent! Sif-el a házasságom romokban… hosszú ideje nem is tudtunk egymásról semmit… néhány napja összevesztünk, én nekiestem jörmungandr-nak, és rohadtul nem érdekelt mi lesz a következménye… - egy pillanatra elhallgattam, majd egy újabb korty után, folytattam. - De aztán rádöbbentem, bármi is lesz, Sif-el már nem lesz semmi ugyan olyan. Beszélek apámmal, és megkérem tegye semmissé az eskünket. - fintorogtam egyet, aztán kiittam az üvegem, majd intettem, hogy bizony szeretnék még egy kört kérni, mire a pincér nő odalépett, hisz pont arra volt dolga, szóval kértem tőle egy korsó sört, a fiamnak meg még egy adag kólát, hisz nem akartam olyasmire rávenni, amihez nem volt kedve.
A pincérnő távozta után, kezem ökölbe szorult, s apró villámok szaladtak át ujjaim között.
- Úgy  hat évvel ezelőtt, találkoztam egy nővel...elsőre nem akartam semmit. Nem akartam hogy túl komoly legyen, de még is az lett...aztán jött a lelkiismeret-furdalás…. - szünetet tartottam, hisz megérkezett a rendelt italom, és az ártalmatlannak mondható kóla. - Kösz! - vetettem oda lazán, majd ittam egyet.
-Ma már tudom, hibát követtem el… Remélem, sosem esel az én hibámba fiam! - hangom őszintén csengett, miközben ráemeltem tekintetem. - Elvettem az emlékeit, kitöröltem magam, mintha sosem találkoztunk volna. Ne érts félre nem azért csináltam, mert le akartam lépni! Biztonságban akartam tudni. Neki akartam jót. - elhallgattam, nem mondtam többet, hisz ez már olyan dolog volt, amit nem kezd csak úgy el magyarázni az ember.
- Te is elszúrtál valamit, hogy anyádhoz készülsz? - kérdeztem felemelve korsómat.


Vissza az elejére Go down
Cameron Reidarsen
Kiskép :
Cameron & Reidar Fuzgh
Rendeltetésem :
Móði vagyok
play by :
Fabian Arnold
Posztok száma :
96
User neve :
Elyon
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
86
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
lövészoktató, mesterövész (bérgyilkos)
Előtörténet :
God of war, braveness and storms
Keresem :
You’re the needle pointing north
When I’m lost in the fight
Cameron & Reidar H0RUfCN
You're the place I need to find
To remember the light


Cameron Reidarsen
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 30, 2022 5:49 pm

Bjørn Kristiansen felhasználónak tetszik ez a poszt.


Son 'n' Father
. we are a family, no matter what .

Fura így látni őt. Számomra valahogy mindig különös érzés, ha az egyik szülőm a padlón van, pedig hát miért ne lehetnének? Istenek vagyunk, nem érzelemmentes, gondmentes valakik, akiknek sosem fájhat semmi, és csalódás se érhet. Sajnos érhet... mint bárki mást. Ezt látom rajta is, de legalábbis azt, hogy nagyon szarul néz ki, amit meg is jegyzek miért ne alapon, mintha ő nem lenne tisztában vele. Valahogy el kell indítani a beszélgetést na...
De azért elhúzom számat, mikor közli, úgy is érzi magát, hogy aztán egy kortyot igyak kólámból, és mikor leteszem a poharam, valamennyire felé is fordulok ültömben, így, hogy már túl vagyunk a nehezén. Így legalább meg is tud bökdösni e bölcs szavak közepette; lebiccentem fejem, hogy kezét nézzem, majd csak szemeim vezetem fel rá, lassan követi ezt buksim is, és csak pillogok rá szótlanul. Kell pár másodperc nekem is, végül halkan közlöm: hát ezzel kicsit elkéstél... - vallom be nem enyhén elszontyolodva, kissé gúnyosan is, ami nem neki szól, hanem a helyzetnek; annak, amit annyira sikerült elcsesznem. Ő közben felkel, elindul, én pedig először csak tekintetemmel, majd ténylegesen követem poharammal kezemben, követve útját kerülöm ki én is akit kell, majd az asztalhoz érve immáron kabátomat is leveszem, és a székemre teszem. Hát akkor csüccs.. A sóhaj hallatán mondjuk kezdek tartani attól, mi minden zúdulhat ki belőle, valahol pedig remélem is, hogy talán kiönti nekem a lelkét, vagy nem is tudom... hiszen mégiscsak a fia vagyok, a viták ellenére nem az ellensége, se hasonló.. Puha tekintetem fürkészi arcát, mimikáját, vonásait, ahogy hátradőlök székemen, kezeim pedig poharamat ölelik körül, jobbom hüvelykujja simogatja az oldalát.
- Egy párszor... összejött már, igen. Ilyenkor szoktam általában anya mellett kikötni pár napra, bár most még nem jutottam el eddig. - vallom be férfiasan, poharamat bámulva közben, végén bólintok is pár lassút; ez az, legalább egyszerre basztunk el valamit! Juhé. Én azért is nem mentem ezúttal anyához, mert még a végén találkoztam volna Magnival is, aki az orrom alá dörgölhetné, hogy hogy elcsesztem Maggie-t, ehhez pedig nem volt kedvem. Szóval... itt vagyunk, kettecskén, nyomorultul.
Figyelem, ahogy a telefon is előkerül, majd el is tűnik, ismerős az érzés, tényleg apám fia vagyok...
- És.. mit sikerült ennyire elcseszned egyébként? - kérdezem végül, nem tolakodóan, minden dac és sértettség nélkül, ezúttal hivatalosan is elengedem a múltkorit, és tényleg érdeklődve, kedvesen kérdezem őt. A francba is, hiányzott na, így meg nem könnyű bárkire is haragudni! Inkább meséljen...

2
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Cameron & Reidar 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 30, 2022 5:15 pm

Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Cameron && Thor

Egy darabig csendben ültem, s végig gondoltam újfent mindent, s tekintetem a telefonomra siklott ismételten, aztán igyekeztem elhessegetni a furcsa gondolatokat, és a képzeteket, miszerint annyira fenomenális lenne felhívni Malin-t, és lefuttatni fejemben egy képzeletbeli beszélgetést, miszerint mekkora egy barom voltam, és… aztán megéreztem fiam jelenlétét, és a gondolatok ketté hasadtak.
Nem emlékeztem rá min vesztünk össze, és miért is nem kerestem fel, de ahogy őt ismerem, ő se igazán tartja számon a dolgot. Bár a nővére lenne ilyen! Ő bezzeg emlékszik…
mondjuk azt én magam sem felejtettem el.
Mikor mellém telepedett, nem szóltam hozzá, csak hagytam, had tegye le magát, és rendelje meg a kóláját, én pedig újfent beleittam a sörömbe, aztán végre sikerült lekaparnom róla a címkét, mit elkezdtem hajtogatni, bár magam sem láttam annak miértjét.
Még akkor sem emeltem rá tekintetem, mikor kedvesen megjegyezte mennyire szarul nézek ki.
- Úgy is érzem magam… - jegyeztem meg megejtve egy fintort, aztán doboltam párat a pulton, mire kaptam egy korsó sört, pedig esküszöm, nem azért tettem, de ha már megkaptam, akkor nem fogom visszautasítani.
Egy ideig morfondíroztam, vajon ránézzek e, szóljak e hozzá kicsit többet, vagy tartsam meg magamnak a mondanivalómat, már ha volt olyan, ám végül még is megszólaltam.
- Jegyezz meg valamit fiam! Sose cselekedj olyat, ami később azt érezteti veled, a legnagyobb szemét vagy a világon… - fordultam felé, s közben finoman megböktem párszor a mellkasát, majd felkeltem a korsóm társaságában, és elindultam egy üres asztal irányába, miközben kerülgettem a táncoló szórakozó embereket, aztán megálltam, majd intettem fiamnak, s reményeim szerint, ami persze engem is meglepett, de reméltem, hogy követni fog.
Ha utánam jött, hát ráböktem a velem szemben lévő székre,  aztán megdörgöltem a nyakam. Felsóhajtottam.
Magam sem tudom miért, de megszólaltam. Talán az ital az évek alatt, nem lett a legjobb barátom.
- Érezted már úgy, hogy mindent elcsesztél, és hogy akkora szarban vagy, ami lassan teljesen maga alá temet? - kérdésem közben a korsóról kezdtem el letörölgetni a párát. Többet elsőre nem mondtam, csak előszedtem újfent telefonom, aztán letettem magam mellé.
Hülye telefon! Hülye gondolatok!!
Újfent megdörgöltem képem, aztán inkább visszatettem zsebem legmélyére azt a nyüves készüléket, mielőtt még nem csak ki be törölgetem Malin számát, amire persze nem volt garancia, hogy tényleg az ő száma lenne, hisz válthatott 5 év alatt számot.
Az is lehet, hogy valami nénikéé, és a végén még neki vallanék be mindent, az meg csak pislogna a vonal másik végén. Szóval igen. Abszolút hülye gondolat lenne!



Vissza az elejére Go down
Cameron Reidarsen
Kiskép :
Cameron & Reidar Fuzgh
Rendeltetésem :
Móði vagyok
play by :
Fabian Arnold
Posztok száma :
96
User neve :
Elyon
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
86
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
lövészoktató, mesterövész (bérgyilkos)
Előtörténet :
God of war, braveness and storms
Keresem :
You’re the needle pointing north
When I’m lost in the fight
Cameron & Reidar H0RUfCN
You're the place I need to find
To remember the light


Cameron Reidarsen
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 30, 2022 3:40 pm

Reidar Asheim felhasználónak tetszik ez a poszt.


Son 'n' Father
. we are a family, no matter what .

Úgy voltam vele napok óta, hogy kicsit ki kéne szellőztetnem a fejem, kellene valami, ami elterelné a gondolataim, amik újra és újra elém hozzák, milyen fasz voltam fél évvel ezelőtt, újra és újra látom magam előtt annak a csepp teremtésnek a tekintetét, amitől hányingerem van. Nem tőle, attól, hogy kiérdemeltem... Pedig imádtam, imádom azt a kislányt, és az anyja sem érdemelt hasonlót se. De... mindegy, elmúlt, itt vagyok, csatangolok Oslo városában, ismerkedek a hellyel, az arcokkal, remélve, hogy leszakad rólam a múlt legalább egy kicsit. És hát.. részben sikerül, részben nem, a múltam egy másik darabkája üti fel fejét; apám a közelben van. Nehéz sóhajjal állok meg egy pillanatra, és hagyom, hogy jobban átjárjon az érzés, hiszen pontosan tudni szeretném, merre induljak el, hogy ... felé vezessenek lépteim. Nem érződik soknak az az egy év, mióta utoljára láttam, és igazán már azt se tudom, min vesztünk össze akkor, de nagyon jól tudtam, hogy azzal, hogy ideköltöztem, eljön ez a pillanat is. Talán kicsit még vártam is... Anyu sosem értette, miért van hármunk között mindig vita, apa és fiai között, bár talán Magni többször szótértett vele, mint én. Elkéne egy családi terápia...
Elindulok hát a bár felé magasztos tartásommal, beérve pedig körbepillantok röpkén, merre találom az öregem, és mikor megpillantom, egyenesen a mellette lévő szék felé mozdulok. Szó nélkül vetem rá tekintetem, majd a székre, mintegy engedélykérésként, amolyan tisztelettudó duzzogós stílusban, majd részemről csak egy kóla játszik, amit kikérek, nemrég kissé összerúgtam a port az alkohollal... Megköszönöm, közben alkarjaim a pultra fekszenek, kezeim mellkasom előtt kulcsolom össze. Pár pillanatig az üdítőt nézegetem, nem mintha olyan érdekes lenne, inkább agyalok, végül apám felé fordítom arcom. Pár néma másodpercre vonásain futtatom végig tekintetem, hogy őszinte legyek nem néz ki jól az öreg... és ezt épp én ne közölném?
- Úgy festesz, mint akin átment egy úthenger. Vagy kettő. - közlöm hűvösebb hangon, eszemben sincs felhozni a legutóbbi találkozást, bocsánatot kérni meg végképp nem fogok, de szerintem hosszú életünk alatt ezt már megszoktuk egymástól. De mi történt vele?

1
| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Reidar Asheim
Kiskép :
Cameron & Reidar 46031b53251e04177a5d25f7f06da8f8a20a19de
Rendeltetésem :
Thor vagyok
play by :
chris hemsworth
Posztok száma :
82
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
77
Lakhely :
Oslo
Foglalkozás :
a királyi testőrség vezetője
Előtörténet :
I'm here


Reidar Asheim
Elküldésének ideje — Szer. Márc. 30, 2022 3:10 pm

Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Cameron && Thor

A napok összesűrűsödtek, és még apámmal sem tudtam beszélni. A tetteim súlya, egyre nagyobb nehezéket jelentettek vállaimra, és kezdtem úgy érezni, beleőrülök, ha nem enyhíthetek ezeken a terheken.
Szívesen felkerestem volna Malint, hogy elnézést kérjek tőle, és mindent elmagyarázzak, hogy feloldjam a gátat, mit emlékeinek szabtam, vagy épp a lányom keresném fel, s bocsánatot kérnék tőle, amiért tudom meg kellene harcolnom. Megharcolni, hisz szemét dolog volt amit tettem, mindezt azért, akihez hozzá akart menni. Bánom is meg nem is, és közben őrlődök.
Egy ideje már ott ültem a pultnál, és a csapossal iszogattam, ki néha – néha koccintott velem egyet, s szorgalmasan töltötte újra a poharam. Fogyott az ital, és lassanként kezdett végre egy jóleső bódultság eluralkodni az elmémen, és ennek köszönhetően nem egy alkalommal került elő a telefonom, pötyögtem be egy régi számot, majd töröltem ki, aztán megint beütöttem, majd ismét kitöröltem, aztán úgy határoztam, jobb ha inkább elteszem azt, és keresek valami elfoglaltságot, szóval inkább felkeltem, és kerestem magamnak egy biliárdasztalt, hogy lefoglaljam magam egy kis játékkal.
Szerencsére lábaimon még stabilan álltam, s nem kellett sűrűn támaszkodnom, vagy éppen dülöngélnem, csak fogtam a golyókat, elhelyeztem őket az asztalra, aztán löktem párat, de ez az elfoglaltság sem volt a legjobb, hisz a gondolatok ugyan úgy eluralkodtak az elmémen, így hamar visszatértem a pulthoz.
-Adnál még egyet? - kérdeztem letelepedve, majd mikor megkaptam az italt, ujjaim közt párszor forgatva az üveget,  miközben gondolataimba merültem, kapargatni kezdtem lefelé a címkét róla.
A következő pillanatban kaptam fel fejem, majd tekintetem az ismerősre szegeztem.
Vettem egy nagyobb levegőt, majd megingattam fejem, és újfent az üvegnek szenteltem figyelmem.
Valamiért megfogalmazódott bennem egy hülye gondolat, miszerint, ha nem figyelek rá, talán nem vesz észre, bár ahogy én megéreztem a jelenlétét, így ő is , szóval valóban egy eszetlen gondolattal lettem gazdagabb, vagy szegényebb.
Felsóhajtottam, mivel odajött hozzám, és magamon éreztem tekintetét, csak a szabadon álló szék felé böktem, s vártam, vajon leteszi e magát oda, vagy egyszerűen elsétál mellettem, és valóban ügyet sem vet jelenlétemre.
Még magam is meglepődtem, mikor letelepedett a mellettem lévő székre, de hangot nem adtam meglepetésemnek, pusztán az italválasztáson lepődtem meg egy cseppet, de ez is elhallgatva maradt. Csupán ittam egy kortyot a sörömből, majd tovább kapargattam a cimkét, mit igyekeztem egy darabban leszedni onnan.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Cameron & Reidar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cameron & Aviva | big and lil' war
» Cameron × Freydis
» Cameron × Freydis
» Reidar & Trygve - What have you done?
» Cameron & Aviva | what's your emergency

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Valhalla csarnokai ;;-
Ugrás: