M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Skye Morstad
2 posters


Iris Gustafsson
Kiskép :
Skye Morstad  Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Skye Morstad  86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Skye Morstad  AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 22, 2023 10:18 am
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Skye Morstad
Kiskép :
Skye Morstad  5324eeb2fedbdbadb9f25ed85e48b04e62b0b863
Rendeltetésem :
Kolga és Kraken fia
play by :
Danny Griffin
Posztok száma :
4
User neve :
Elyon
Csoport :
tengeristen
Pontgyűjtő :
3
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
tervezőgrafikus
Előtörténet :
he is the son of Kolga
Skye Morstad  H7PAf5l
also, one of the sea gods
Kor :
827


Skye Morstad
Elküldésének ideje — Vas. Dec. 18, 2022 9:15 pm

Catriona S. Jarlsberg felhasználónak tetszik ez a poszt.

Skye  Morstad
tengeristen
Kolga és Kraken fia
A családom szerint túl naiv, és túl közvetlen vagyok • Tény, hogy nem igazán riadok meg, bárkivel is kell közölnöm amit gondolok, de az is igaz, hogy az illetőtől függően igyekszek azt illedelmessé vagy épp .. kevésbé azzá formálni. Valamiért zsigerből úgy állok mindenkihez, mintha az ezer éve ismerne, mintha ismerné minden szándékom és az amögött lapuló gondolatot, így simán odamegyek segíteni ha épp leejtetted a szatyrod és szanaszét szóródott, miközben te lehet azt gondolod majd, épp el akarom lopni a holmid. De szerencsére nem vagyok egy hirtelen haragú, ha emiatt (vagy bármi miatt) rám förmednének, megszoktam már, hogy hogy kell jól kezelni a félreértéseket.
Az ellenségeim szerint fennhéjázó, beképzelt vagyok • Jó, azért ha sokáig magyaráznád a magadét, egy idő után kénytelen lennék visszavenni a kedvességből, hogy érthetőbben elmagyarázzam az igazam, vagy épp az álláspontom, emiatt viszont sokan csúnyán néznek. Úgy általában nem érdekel, ki az akivel társalgok, akkor is kifejtem ami bennem van, nem fogok szépelegni, vagy csinos mosoly mögé rejteni a nemtetszésem, csak mert befolyásos az illető, vagy hasonlók. Esetleg akkor történik ilyen, ha nem én ütöm meg a bokám miatta, hanem egy szerettem, akkor egye-fene befogom... és még bazsalygok is. A nézésemből úgyis könnyen rájön mindenki, ha épp mást mondok, mint amit gondolok, ettől aztán nem félek, és nem kedvellek, vagy nem ismerlek, gyakorta teszek úgy, mintha a világon mindenkit is lenéznék, aztán meg lehet, valahol így is van, nem csak úgy teszek, hogy békén hagyjanak.  
Szerintem szerethető, megbízható vagyok • Ha viszont valakit megkedvelek, azzal máris sokkal kedvesebb vagyok, bár ha nem vívják ki az unszimpátiám, akkor is mosolygós és vidám, segítőkész figurának mondanám magam, anyu jól nevelt, ettől aztán senki ne féljen. Éppen ezért, ha mondok valamit, azt nagyon is igyekszek betartani, ha pedig valaki titkot bíz rám, nem adom tovább, mint abban a hülye mesében, hogy 'de ne mondd el senkinek', aztán végül mindenki tudja... de hazudok, ha valami nagyon kiborít, és az az egy-két személy, akiben nagyon megbízok, azt se tudja, kikről beszélek, vagy nincs otthon a témában, annak lehet elmondom, hogy ne robbantson fel, de kavarni nagyon nem szeretek így nem is szoktam. Ha valaki az én életembe kavar bele, azt meg még annyira se szeretem... de nem vagyok egy bosszúálló fajta, van jó pár esélye mindenkinek, hogy kihasználja a kedvességem, azt, hogy elnézek dolgokat, de ennek előbb-utóbb úgyis vége szakad.  


play by
Danny Griffin
életkor
826 (1196. Aug. 09.)
foglalkozás
Tervezőgrafikus
a karakter
saját
hirdető
-
fő karakterem
Cameron Reidarsen
   
 
Mindenkiben rejlik egy történet
   
meséld el a tiéd
Amint megszereztük a diplomát, és lassacskán mindenki elkezdte tervezni a nagybetűs életét, remélve, hogy a nagy cégek majd kapkodni kezdenek utánunk, már sejtettem, hogy Airinnal nem fogunk hű de sokszor találkozni a jövőben. Barátokként kezdtünk bele az egyetembe, és bár felcímkézve egy párként fejeztük be azt, már jó ideje csak úgy funkcionáltunk, ahogy elkezdtük; barátokként. És én ezt valahol egyáltalán nem bántam... kényelmetlen volt úgy gondolni magunkra, mint akik együtt vannak, miközben úgy éreztem magam mellette, mint holmi kirakati bábu. Szeretett velem megjelenni itt-ott, és ezt el is mondta, ahogy azt is, hogy imád velem időt tölteni, de végeredményben olyan, mintha a testvérével lenne, ... Nem elég nagy tökön rúgás ez így önmagában már? De azért ennek tetejébe még összefeküdt a legjobb barátommal is, hogy végképp egy kreténnek érezzem magam isten létemre, az összes büszkeségemet besöpörve a szőnyeg alá, hogy aztán azon gondolkozzak, egyáltalán minek erőltettünk magunkra olyan szerepet, amit nem ránk szabtak, és még azt is megutáljam, hogy megismertem őt... Végül amint tehettem, összeszedtem a cuccom, és vettem egy repjegyet Osloba, hogy vele ellentétben tényleg egy nagy céghez kerüljek, és fontos legyen a munkám, még ha ehhez az kell is, hogy két nagynéném is a cég tulaja legyen, az számított egyedül, hogy a tudásomon kívül mindent hátrahagyjak. Anyunak nem nagyon meséltem el, csak, hogy inkább hagytuk a kapcsolatosdit a fenébe, jobb lesz nekem a munkára fókuszálni, valahogy az mindig jobban ment, na meg aztán, szemtől szembe már úgyis nagyobb kedvem lesz nekem is mesélni neki, hiszen már szörnyen hiányzik, annak ellenére, hogy folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Hiába éltem meg annyi évet már, mindig ő az én menedékem és legjobb barátom, aki nélkül eléggé elveszettnek érezném magam, így aztán nem csoda, hogy újra és újra a közelében kötök ki, mint egyszem szülőm mellett.
Volt már, hogy próbáltam a témát arra terelni, ki lehet a másik ősöm, de konkrétan valahogy sosem kérdeztem rá, ő meg nem mondta, így ... így ez egyelőre elmaradt, főleg, mert úgy érzem rajta, hogy inkább ne faggassam, csak nem mondja ki konkrétan ezt a kérést, de akkor is értem, szóval nem firtatom. Talán majd egyszer..  Ki tudja, lehet jobb is, ha nem tudok róla.
Ami biztos, hogy alig várom, hogy találjak egy otthonos kis házat, és meglegyen az első napom a cégnél, hogy aztán körbejárjam jó pár itt élő rokonom, és ne csak olyanokkal legyek körülvéve, akikről elhiszem, barátaim, közben meg egy kicserélhető darabka vagyok az életükben. Így már ők is azok az enyémben.
   
Vissza az elejére Go down
 
Skye Morstad
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The joy of seeing each other again ~ Skye & Renate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott istenek ;;
-
Ugrás: