M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


the eldest Dahl girl
2 posters


Fredrik Dahl
Kiskép :
the eldest Dahl girl Tumblr_o9njybnegq1qdrarlo5_250
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
kit harington
Posztok száma :
37
User neve :
benibigyó
Csoport :
draugr
Pontgyűjtő :
19
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
the right hand
Előtörténet :
knowledge will give you power
but character respect

Keresem :
It was terrifying to love someone who was forbidden to you. Terrifying to feel something you could never speak of, something that was horrible to almost everyone you knew, something that could destroy your life.
the eldest Dahl girl 87c2edb68c747362469bcd87c2da99f8d92f6c41

Kor :
74


Fredrik Dahl
Elküldésének ideje — Kedd Júl. 26, 2022 3:59 pm
<3 <3 <3 <3

Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Elyna Dahl
Kiskép :
the eldest Dahl girl PracticalBruisedCamel-size_restricted
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
angela sarafyan
Posztok száma :
4
User neve :
szuszu
Csoport :
draugr
Pontgyűjtő :
2
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
right hand's right
Előtörténet :
feels like violence, when I lose control
hear those trumpets, playing in my soul
Keresem :
Hunting you I can smell you - alive
Your heart pounding in my head


Elyna Dahl
Elküldésének ideje — Vas. Júl. 17, 2022 8:53 pm

Fredrik Dahl and Lisa Dahl felhasználónak tetszik ez a poszt.

Elyna Dahl
draugr
az idősebbik Dahl lány
A családom szerint motivált vagyok • Négy gyermek közül a harmadiknak lenni rohadt nagy szívás. Különösen akkor, ha egy olyan vallási fanatikus, degenerált férget kell az ember édesapjának nevezni, mint amilyen nekünk jutott. Mint amilyen nekem jutott. Mert bármit is állítanak a testvéreim, a legtöbb abúzus engem ért ebben a csodálatos és mélyen hívő családban, ahol a saját apám vetett rám szemet, mocskolt be, és ha ellen akartam állni, meg is vert. Megszámlálhatatlan mennyiségű sebet szereztem az életem harminchét évében. Ezek után nem csoda, hogy bosszút akartam állni.
Az ellenségeim szerint veszélyes vagyok •
we come from the land of the ice and snow from the midnight sun
where the hot springs flow how soft your fields so green
can whisper tales of gore of how we calmed the tides of war
Szerintem bevállalós vagyok • A bosszúról azt mondják édes, de szerintem sós, egy kicsit fanyar, és fémes ízt hagy az ember nyelvén. Mert a bosszúm véres volt, rideg, könyörtelen és iszonyatos. Azt akartam, hogy az a féreg rettegjen, hogy sírva kérleljen, ne öljem meg. És amikor felcsillant a szemében a remény, amikor elhitte, a nagyobbik lánya, talán megkíméli, akkor téptem ki a szívét. A forró, lüktető szívét. Láttam, ahogyan kihuny a fény a szeméből, amint felfogja, mit lát a kezemben. És akkor a világ elsimult körülöttem.


play by
Angela Sarafyan
életkor
hetven
foglalkozás
Frederick tanácsadója
a karakter
keresett
hirdető
Frederick
fő karakterem
Atla
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd

Suttogás volt csupán. Távoli, először képzeletbelinek hittem, álomnak. És akkor beszakadt a tüdőmbe a levegő, és Ő ott állt előttem, valódi alakjában, ami tulajdonképpen elég groteszk látvány. Nem tudom egészen pontosan miért keltett életre az úrnő a halálom után, de már nem is keresem a választ erre a kérdésre, megelégedtem annyival, hogy megtette, nekem pedig első dolgom volt bosszút állni apámon az évekig tartó kegyetlenkedéséért. Erről persze egyik testvéremet sem tájékoztattam, nem kellett tudniuk, hogy az az utolsó féreg az én kezemtől halt meg. Amúgy is… egyiket talán kevésbé érdekelte volna, mint a másikat. Ezután pedig jobb dolgom híján csatlakoztam a kisebbik bátyámhoz a norvég alvilág igazgatásában, amelyet az úrnőnk adott a kezünkbe.

***

Nem félek bemocskolni a kezemet. Ezt mostanra már egész Oslo tudja. Bár én vagyok az egyike a várost irányító egyik legnagyobb kartell vezetőjének, ha kell igenis kimegyek terepre. Sőt nem csak ha kell. Szeretek feltűnni a városban, szeretem, hogy a megjelenésemre megfagy a vér a halandók és a kevésbé halandók ereiben, szeretek részt venni a saját ügyleteinkben, ezzel is kimutatva az erőmet. Azt akarom, mindenki ismerje meg a nevemet, és mindenki legyen tisztában azzal, ki is vagyok. Azt akarom, hogy az úrnő kiemelkedő katonájaként tartson számon.
Az évek alatt megtanultam kontrollálni magamat, de nem szeretek skatulyában élni. Apám szíve nem az utolsó volt, amelyet a tenyeremben tartottam, és talán ez az oka annak, hogy sokan, a fekete kereskedelemben rettegnek szembe találkozni velem. Szeretek kiszámíthatatlan lenni, bár Frederik biztosan érti és ismeri a gondolkodásmódomat, nem úgy, mint a húgom és az idősebbik bátyám. Őket még meg tudnám lepni, és nem csak apánk halálának véres részleteivel. De Fredy más lapra tartozik: velem mindig nagyon-nagyon könnyen megértettük egymást, valószínűleg azért, mert mindketten középső gyerek-szindrómában szenvedtünk. Ezért volt olyan könnyű beállnom mellé.

Vissza az elejére Go down
 
the eldest Dahl girl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bil & Reidar ~Hy little girl!
» Aaron & Axel - You hit like a girl
» Hrǫnn & Aegir ~my little girl
» Meja Dahl
» Elyna Dahl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott draugr-ok ;;
-
Ugrás: