M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


D A H L
2 posters


Metanoia
Kiskép :
D A H L  Tumblr_pu5fg5GNH21yrzslpo7_250
Rendeltetésem :
Ygdrassil vagyok
play by :
faceless
Posztok száma :
136
User neve :
those three
Csoport :
vezetőség
Pontgyűjtő :
37
Lakhely :
behind you
Foglalkozás :
to help you
Előtörténet :
nine worlds
Keresem :
all gods and monsters
Kor :
1025


Metanoia
Elküldésének ideje — Hétf. Nov. 22, 2021 2:48 pm
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Fredrik Dahl
Kiskép :
D A H L  Tumblr_o9njybnegq1qdrarlo5_250
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
kit harington
Posztok száma :
37
User neve :
benibigyó
Csoport :
draugr
Pontgyűjtő :
19
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
the right hand
Előtörténet :
knowledge will give you power
but character respect

Keresem :
It was terrifying to love someone who was forbidden to you. Terrifying to feel something you could never speak of, something that was horrible to almost everyone you knew, something that could destroy your life.
D A H L  87c2edb68c747362469bcd87c2da99f8d92f6c41

Kor :
74


Fredrik Dahl
Elküldésének ideje — Hétf. Nov. 22, 2021 2:34 pm
Fredrik Dahl ;;
kit harington sok-sok bár tulajdonosa draugr canon


Hel katonája VAGYOK
73 év

kitartó ;
a családom szerint

bosszúálló ;
az ellenségeim szerint

szenvedélyes ;
szerintem



 
A múltad meghatároz, de nem lehet teher
minden a mély felszín alól
Nevezhetném ezt holmi egoizmusnak, de elég egyedi, érdekes személyiségnek tartom magam. A realizmus, amely az elmúlt évtizedekben megkopott fénnyel tündökölt, bennem ugyanúgy élt tovább, nem becsültem magam se a mérce alá, sem a mérce fölé.
Hogy kíváncsiságodat kielégíthessem, ássuk magunkat ennél mélyebbre. Ha megnézzük a foglalkozásomat, az alvilág élén nem állhat egy határozatlan, lusta férfi, aki nem képes bánni azzal a monumentális hatalommal, amelyet Hel a kezembe adott. Talán jókor voltam jó helyen, vagy szimpla szerencse kísérte utamat, de mikor önmagamról semmit nem tudva tértem magamhoz közel fél évszázada, minden, ami előtte bennem tombolt, még erősebbé vált. A feltámadás procedúrája olyan volt, mintha egy álomból ébredtem volna; de egy csomó űr maradt bennem. A tulajdon bátyám állt a halálom mögött. Hát kinek kell ellenség, ha ilyen családja van?
Mindig próbáltam udvarias maradni, habár néha kihoznak a sodromból. Akkor általában tombolok, ordítok, és csatlósaimon verem le azt a dühöt, amely úrrá lesz az érzékeimen. Nőket azonban soha nem bántok. Soha nem használom őket kegyetlenül. Fontos, hogy jól érezzék magukat a közelemben, és ezért bármit hajlamos vagyok megtenni.
Külsőre egészen hétköznapi vagyok, a korom nemigen látszódik meg rajtam. Minden nap fordítok egy rövid időt arra, hogy formában tartsam magam. Ruhatáram eléggé változatos, hivatalos öltözékekkel és laza, hétköznapi pólókkal és farmerokkal teli. Ékszereket nem hordok, csak egy rolex karórát. Tetoválásom sincs látható helyen, utálom a testékszereket, és az embereimen sem tűröm el, ha meglátok egyet.  

 
Mindenkiben rejtőzik egy történet
meséld el a tiéd
1978.
Majdnem meguntam az életemet is - azt, amit amúgy egy egész évtizede már hivatalosan elveszítettem. Voltaképpen talán azon már régen túl is voltam. Semmi értelme nem volt itt szerencsétlenkednem egész nap, de nem nagyon akadt mást lehetőségem. Nem hozhattam bajt az új főnök fejére, na meg amúgy is mondhattuk volna azt, hogy hogy van neki már amúgy is elég baja. Persze, volt baj itt mindenkivel, csak vele, az én tökéletes mesteremmel, az évszázad megtestesült anyucijával nincs. Aki ismerte, tisztelte, de csupán azért, mert féltek tőle. Egyre többet tanultam Hel-től, sokak szerint már a modorunk is egész hasonló álcát öltött. A legjobb katonája voltam - és ezt ő maga mondta. Úgy tűnt, megél még egy pár karácsonyt.
Rengeteg időt töltöttem eleinte azzal, hogy rájöjjek, mégis ki akarok lenni az életemben. Már ameddig még önmagam lehetek. Fütyörészve sétálgattam a folyosón, zsebre vágtam mindkét kezemet. Igazából tényleg nem akadt más dolgom. Csak fel és le... már fejből el tudtam volna mondani, hogy miből mennyit használtak fel a kóceráj építésekor a jól megfizetett építészek. Legalább jól tartott, egy kis kosz sem akadt a falakon. Idilli nevelde.

2019.
Egész otthonosan berendeztem a kis lakásomat. Bár a méret lényegében relatív. Mások egy egész élet megkeresett pénzéből se tudtak volna ilyen házat venni. Talán még bérelni sem. De az én kétes ügyleteim mindent lehetővé tettek, amit akartam. Legalábbis eddig. Megvenni a rendőrséget, amit már alapvetően átitat a korrupció, nem nagy durranás. Elintézni, hogy ahol én vagyok, és néhány emberem, és rendőrök ne legyenek a közelben, szintúgy egy csettintés. A mai világban már mindent meg lehetett venni pénzért. Kivéve a becsületet, de abból még a kutya se élt meg, és nem én fogom elkezdeni a példamutatást. Annál némileg... összetettebb jellem vagyok.
Valami mégis nyugtalanított. Talán a tegnap délutáni temetés. Az, hogy Monet jelenetet rendezett az egyik emberem sírjánál. A könnyek. A kíváncsi tekintetek. A rejtőzködő öltönyösök. Kristoffer veszteség volt. A legnagyobb.
Én pedig utáltam veszíteni, sosem voltak nálam vesztes lapok.
Ám arról sem feledkezhettem meg, hogy mi... pontosabban ki vezetett el idáig.
- Meghoztuk, főnök! - csapódott ki az ajtó, mire rezdületlenül felsóhajtottam, és kikortyoltam az utolsó cseppet is a poharam aljából. A berserker férfi Mate és Stellan kezei között vergődött, szabadulni próbált. Már nem is emlékeztem a nevére... Thobias... vagy... de, Tobias. Mindegy, hamarosan kiderül. Elmosolyodva fordultam feléjük. - Még ne engedjétek el - intettem a két emberemnek. - Újra találkoztunk, kedves barátom. Maradj nyugton - léptem oda elé. - Az a pletyka járja, hogy tudsz valamit Kristoffer haláláról.

Napjainkban.
De nem tudott. Nem tudott ő semmit. A nyelvének kitépése után nem mintha tudott volna mondani bármit. Ő csak az első áldozat volt az azóta oldalakra duzzadó listán. Senki nem vezetett el a célig. Fel akartam kutatni a tettest.
Senki nem beszélt. Talán féltek. De ez is csupán egyetlen sejtést vetített ki elém. A tettes közelebb van, mint gondolnánk; talán éppen abban az áldott jó családban, amit Hel szerint tisztelnünk kellene. Tudnia kellene, hogy a szövetségesei kik is valójában. Áruló gyilkosok.
Vissza az elejére Go down
 
D A H L
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Elesett harcosok ;;-
Ugrás: