M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrǫnn & Aegir ~my little girl
2 posters


Magnus Wiker
Kiskép :
Hrǫnn & Aegir ~my little girl Tumblr_inline_p7xium4EaR1t8bm8b_250
Rendeltetésem :
Aegir vagyok
play by :
Russell Crowe
Posztok száma :
446
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
432
Lakhely :
Oslo. Taktsang Dzong kolostor
Foglalkozás :
Mélytengeri búvár
Előtörténet :
Aegir
Hrǫnn & Aegir ~my little girl 8711867L
"A tenger, mely mindent magához szólít, szólít most engem is, fel kell a hajóra szállnom. Mert maradnom, bár az órák elhamvadnak az éjszakában, egy volna azzal, hogy megfagyok, kristállyá válok, és a sár magához köt. Örömmel vinnék magammal mindent, ami itt van. De hogyan tehetném? A hang nem viheti magával a nyelvet és az ajkat, melyről szárnyra kelt. Az étert egyedül kell felkutatnia. És egyedül, fészke nélkül száll a sas is a nap felé."
Kahlil Gibran
Keresem :
A nyugalmat


Magnus Wiker
Elküldésének ideje — Szomb. Feb. 25, 2023 7:13 pm

Aaron Bergström and Cameron Reidarsen felhasználónak tetszik ez a poszt.

Hrǫnn&& Aegir
-Talán akkor, ha rábukkanunk arra, aki ezt az egészet okozta, és rávesszük, törje meg az átkot. -pillanatnyi hallgatás után folytattam. - De lehet azok már végleg elvesztek. Nincs rosszabb ha elfelejtenek, és te is elfeleded önmagad. - megingattam a fejem. - Elfelejtve lenni, és szép lassan megsemmisülni. Nem akarnám átélni… soha…
belegondolni sem akartam, milyen lehet, mikor elfelejtesz mindent. Amikor már arra sem emlékszel ki voltál igazán. Nem akartam arra a sorsra jutni mint Njörd. Nem akartam megszabadulni attól ami voltam, hogy azzá váljak, akit játszok. Szerettem istennem lenni, és szerettem a tengert. Minden pillanatával egyetemben.
Aztán beszéltünk kicsit a testvéreiről, hogy nem egyszerre fogom felkeresni őket, hisz jól sejtettem, hamar egymásnak esnének, vagy vitatkoznának, és még én sem tudnék rendet tartani annyi nő között.
-Túlságosan álomszerű lenne… de az sem lenne jobb, ha mind egyet értenétek. Az túl gyanús lenne, és gyanakvásra, vagy épp félelemre adnának okot. - mosolyodtam el, majd belekortyoltam kávémba.
Aztán kibökte, hogy találkozott Aaronnal, s persze nem bírtam megállni, hogy ne kérdezzek rá, hogyan bírta anélkül, hogy agyoncsapta volna, s válaszára elnevettem magam.
- Ismerős érzés! Nem tudnám megszámolni egy kezemen hányszor akasztott ki. Vannak jó pillanatai, mikor megmutatja ki lakozik az álca alatt, de hamar felmérgeli magát. Pofátlan kölyök, aki nem adja be egy könnyen a derekát. Haragos, akaratos, lobbanékony...egoista… - körbeforgattam szemeim, megingattam a fejem.- Emlékeztet magamra. - nevezve dörgöltem meg a tarkómat., majd túrtam bele hajamba.
-Megfogom tanítani hogyan uralhatja a haragját, és miképpen használhatja a tengert. Hogy képes legyen boldogulni nélkülem is. - nem mintha szándékoztam volna messze menni, de valahogy úgy éreztem, szüksége lehet majd a tudásra, amit tőlem kaphat. Nem csak egy isten voltam, de az apja is. Az apja, akinek voltak kötelességei, amiknek eleget kellett tennem.
-Kölcsönösen babrálunk ki egymással, bár mostanában mintha jobb lenne a kapcsolatunk. Kezdi elfogadni, hogy nem fogom magára hagyni… - megvontam a vállam. Olyan akartam lenni, akire mindig számíthat. Aki mindig ott lesz, hogyha szükség lesz rá. - De inkább rólad beszéljünk. Nem azért vagyunk itt, hogy Aaron-ról beszéljünk.


- 577 szó  // zene: Aláfestő zene //Somewhere in the North Pole
- -
Vissza az elejére Go down
Eliann Mayvår
Kiskép :
Hrǫnn & Aegir ~my little girl Vbhjk
Rendeltetésem :
Hrǫnn vagyok
play by :
Megan Fox
Posztok száma :
25
User neve :
Elyon
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
23
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
Mayvår Corp. elnöke
Előtörténet :
Hrǫnn | Goddess of the sea


Eliann Mayvår
Elküldésének ideje — Kedd Feb. 21, 2023 8:25 pm

Magnus Wiker felhasználónak tetszik ez a poszt.


dance with the waves, move with the sea. let the rhythm of the water set your soul free.
Aegir & Hronn

Kissé furcsállva nézek apára, hogy mégis milyen rendre gondol, főleg, hogy ilyen titokzatosan válaszol, de ha meg szeretné tartani, nem fogom faggatni róla. Ha úgy érzi, nem kell ennyire egymás életének részeseivé válnunk, akkor elengedem a témát, ejtve egy puhább mosolyt, hogy azért ne tűnjön úgy, mintha egyáltalán nem is érdekelne.
Mesélek arról inkább, ami engem bosszant manapság, na meg szerintem sokunkat.. - Igen.. Kérdés, hogy akik már áldozatául estek, vajon visszanyerik-e önnön valójukat, vagy végleg elvesztettük őket. Túl sok a kérdés.. és hiába töröm a fejem rajta, nincs válaszom rájuk, és ez utálatos érzés. - bosszankodom csendesen, mert bár szörnyen felidegesít, nem akarok ennek túlzottan teret adni, főleg nem egy az apámmal való beszélgetésben.
Eztán örömmel hallgatom, hogy nővérem is az országban, sőt, a városban van már, noha nekem még nem sikerült összefutnom vele, de ami késik..
- Túl szép lenne ennyi lánynak egyet fújnia, nem igaz? - mosolygom cinkosan, talán mind anyura ütöttünk, ezért is mondjuk ki amit gondolunk, és ezért is eshet meg, hogy sűrűn különbözünk össze. De a nagy egyetértés olyan unalmas lenne...!
- Nehezen. - vágom rá nevetve, majd folytatom szelídebben: fel kellett hívnom a figyelmét egy-két dologra, mert már a megszólítása is sértő és gúnyos volt, de miután tudattam vele, hogy én nem olyasfajta partner vagyok, akivel ezt megteheti, sikerült előkaparni azt az Aaront, aki a bunkó, nagyképű páncél mögött van. Úgy már egészen kedvelhető. - mosolygom, majd kortyolok egyet a kávémból, mielőtt ismét apámra emelném hűvöskés tekintetem.
- És .. te hogy bírsz vele? Vagy .. - némulok el egy pillanatra, mert gőzöm sincs, hogy kellene feltennem ezt a kérdést, vagy, hogy mi is érdekel igazán. Hogy megtalálta-e önmagát ezzel a családjával? Hogy olyan-e, mint gondolta? Megérte-e? Nem, nem akarok ilyesmiket boncolgatni, csak nagy vonalakban érdekelne.. - Nem fontos. A lényeg, hogy boldog legyél. - fejezem be végül így a gondolatmenetet a rövid szünet után egy mosollyal, elég, ha az öcsémmel kapcsolatban tudunk beszélgetni tüskék nélkül.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Magnus Wiker
Kiskép :
Hrǫnn & Aegir ~my little girl Tumblr_inline_p7xium4EaR1t8bm8b_250
Rendeltetésem :
Aegir vagyok
play by :
Russell Crowe
Posztok száma :
446
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
432
Lakhely :
Oslo. Taktsang Dzong kolostor
Foglalkozás :
Mélytengeri búvár
Előtörténet :
Aegir
Hrǫnn & Aegir ~my little girl 8711867L
"A tenger, mely mindent magához szólít, szólít most engem is, fel kell a hajóra szállnom. Mert maradnom, bár az órák elhamvadnak az éjszakában, egy volna azzal, hogy megfagyok, kristállyá válok, és a sár magához köt. Örömmel vinnék magammal mindent, ami itt van. De hogyan tehetném? A hang nem viheti magával a nyelvet és az ajkat, melyről szárnyra kelt. Az étert egyedül kell felkutatnia. És egyedül, fészke nélkül száll a sas is a nap felé."
Kahlil Gibran
Keresem :
A nyugalmat


Magnus Wiker
Elküldésének ideje — Szer. Feb. 01, 2023 4:44 pm

Aaron Bergström and Eliann Mayvår felhasználónak tetszik ez a poszt.

Hrǫnn&& Aegir
Hogy még is milyen rendre gondoltam, elsőre talán az egész furcsán hangozhatott, főleg olyanok számára, akik nem voltak napi szinten része az életemnek, mióta Aaron a részét képezi. Valahogy mindig akadt valami olyan, ami meggátolta a nyugalmat, ami után ácsingóztam.
Szerettem volna azt mondani, hogy minden a legnagyobb rendben alakul, de hazugság lenne a fele, ha nem az egész.
-A rendre, amire régóta ácsingózok. - feleltem határozottan, és tömören, hisz többet nem akartam erről beszélni, meg aztán biztosra vettem, hogy nem akart annyira nagyon Aaron-ról, és a gondjainkról beszélgetni, sem pedig arról, hogy lassan tényleg olyanok leszünk mint egy család, szóval inkább kérdeztem, hogy vele mi a helyzet, s türelmesen, érdeklődve hallgattam végig, hisz tényleg kíváncsi voltam arra, ami körülötte zajlik. Így aztán nem is húztam tovább a rendről alkotott nézeteimet, és a jövőbeni terveimről sem beszéltem, miszerint ki akarom tanítani a fiam, hogy képes legyen kezelni a haragját, hisz az sem volt biztos, hogy még egyáltalán bárhová is akarna velemjönni.
-Valóban bosszantó. - összevontam szemöldököm. -Sajnálom azokat akik áldozatul estek. De talán rájövünk majd mi jelenthet kiutat, és hogy nem veszünk feledésbe szép lassan mindannyian. - morogtam az orrom alatt. Nem akartam feledni, és a semmibe merülni. Nem akartam elkapni, vagy megkapni, hogy aztán aképpen járjak mint jó néhányan közülünk, kik már arra sem emlékeznek kik voltak, s így megszűnnek létezni. Mintha soha nem is alkották volna a világ kerekét.
Aztán kis tématerelésnek megemlítettem Kolgát is, s kérdésére megengedtem magamnak egy mosolyt.
- Meglehet. Egy ideje már itt van ő is. - elmosolyodtam, hisz eszembe jutott a találkozásunk az északi sark jeges közegében, s hogy miképpen estem be a táboruk ajtaján, fagyosan, olyan állapotban, amiből az emberek már nem biztos hogy megúszták volna fagyás nélkül.
-Meglehet, hogy sértő, de olyannyira igaz is. Ahányan vagytok, annyiféle véleményen mozogtok, és káosz lenne az egészből. - ingattam meg a fejem apró mosollyal arcomon. Szerettem mindegyik lányom, de sosem tudtam, vagy inkább nem akartam teljesen megérteni az észjárásukat azzal kapcsolatban, min mikor, és miképpen kapnak hajba. Jó érzés volt a közelükben lenni. Szerettem olykor figyelni őket mindig is, miképpen fecsegnek, segítenek egymásnak, kiállnak egymásért. Jó testvérek voltak mindig is.
-Nem lehetséges, hanem biztos. - szélesedett ki a mosolyom, majd mikor megemlítette, hogy felkereste Aaront, úgy kaptam rá tekintetem. Féltettem a fiam, hisz túlságosan forrófejű volt ahhoz, hogy bárkivel is higgadtan tudjon beszélni. Azon is csodálkoztam, hogy Killian-t nem akasztotta ki, és az nem akarta még sziklaágyásba temetni a végtelenségig.
-Van egyfajta örökölt személyisége… hogy bírtad ki, hogy nem csaptad agyon? - kérdeztem őszinte kíváncsisággal, miközben karba fontam karjaim, s felszaladt a szemöldököm.
Persze eszembe jutott a bálnavadász hajó, és hogy utána majdnem végeztem vele. Nem voltam rá büszke… ám aztán olyan dolgok történtek, melyek megváltoztatták annak a napnak a végét. Jó, izgalmas, és egyben riasztó események.


- 577 szó  // zene: Aláfestő zene //Somewhere in the North Pole
- -
Vissza az elejére Go down
Eliann Mayvår
Kiskép :
Hrǫnn & Aegir ~my little girl Vbhjk
Rendeltetésem :
Hrǫnn vagyok
play by :
Megan Fox
Posztok száma :
25
User neve :
Elyon
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
23
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
Mayvår Corp. elnöke
Előtörténet :
Hrǫnn | Goddess of the sea


Eliann Mayvår
Elküldésének ideje — Szer. Jan. 25, 2023 9:28 pm

Magnus Wiker felhasználónak tetszik ez a poszt.


dance with the waves, move with the sea. let the rhythm of the water set your soul free.
Aegir & Hronn

Mindig igyekszek mindenhova pontban megérkezni, és ez most is így történik, hiába nem válaszoltam apám üzenetére semmit sem. Talán kicsit úgy voltam vele, egyértelmű, hogy találkozni szeretnék vele, míg kicsit az az érzés is átjárt, hogy találgasson csak, vajon haragszok-e rá ennyire, vagy mégsem. Persze mikor már a csepp kávézóban viszonzom ölelését, az orrára kötöm, hogy annyira azért nem sértett meg, hogy csak úgy ne jelenjek meg, ha hív.
Egy mosollyal felelek szavaira ezt illetően, majd helyet foglalok, hogy aztán mikor a pincérnő megérkezik, kikérjem magamnak a - remélem - finom lattét, tekintetemmel eztán apám arcát fürkészve.
- Melyik rendre gondolsz? - kérdezem kíváncsian, mégis olyan hangszínnel, mintha nem vetne szét a kíváncsiság, tehát kissé tárgyilagosan, olyan ... Hronnosan. Megszokhatta már, hogy ritkán érezni szavaimban a valódi érzéseimet.
- Megvagyok.. Vannak dolgok, amik bosszantanak, például ez az átok ügy, főleg, hogy nem tudok tenni semmit ellene, de.. Azon kívül minden rendben van. Próbálom nyugtatgatni Dúfát is, aki egyre jobban aggódik az ikrek miatt, hiszen Isane is úgy tűnik az átok áldozata lett... Persze látszatra mindig mosolyog, vagy éppen játssza a kemény főnököt, de a nővérem már csak ilyen, ismered, nem kell bemutatni. - legyintek egy lágy mosollyal, mintha tényleg minden rendben lenne, bár ezzel a részével valóban nincs gond. Dúfa kemény kezű főnök, nem az a kegyelmezős fajta ha a helyzet nem kívánja meg, így egyértelmű, hogy senki nem is sejti, hogy egyébként mennyit aggodalmaskodik, és rágódik magában. Félti a gyerekeit, amit senki nem csodálna.. Hiába szörnyen öregek már ők maguk is, a nővérem akkor is az anyjuk, és örökké félteni fogja őket.
- Igen? Csak nem idevonzotta őt is a hideg? Ezer éve nem beszéltem vele. - érdeklődök őszinte örömmel, hiszen az, hogy nem igazán beszélgetünk, nem amiatt van, mert összevesztünk volna vagy hasonló. Egyszerűen csak telnek a napok, hetek, és sokszor még csak fel sem tűnik, mennyire, csak a naptár dörgöli az orrom alá folyamatosan az irodában.
- Sértő a feltételezés is, hogy akár veszekedés kerekedne ki belőle. Mi olyat sose csinálunk. - felelem egy játékosabb mosollyal, mintha csak azt mondanám, igen, igazad van, lehetséges, hogy összekapnánk valamin... de ennyi nő egy helyen, kevésszer érti meg egymást.
Közben kihozza a pincérnő a kávémat is, amit kedvesen megköszönök, majd bele is kortyolok óvatosan. - Egyébként .. találkoztam Aaronnal, nem tudom, mondta-e. Illetve, nem találkoztunk, hanem felkerestem, mert kíváncsi voltam rá, utána pedig ő keresett fel engem. - hozom fel a témát, arcát, tekintetét figyelve, vajon mit szól az egészhez.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Magnus Wiker
Kiskép :
Hrǫnn & Aegir ~my little girl Tumblr_inline_p7xium4EaR1t8bm8b_250
Rendeltetésem :
Aegir vagyok
play by :
Russell Crowe
Posztok száma :
446
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
432
Lakhely :
Oslo. Taktsang Dzong kolostor
Foglalkozás :
Mélytengeri búvár
Előtörténet :
Aegir
Hrǫnn & Aegir ~my little girl 8711867L
"A tenger, mely mindent magához szólít, szólít most engem is, fel kell a hajóra szállnom. Mert maradnom, bár az órák elhamvadnak az éjszakában, egy volna azzal, hogy megfagyok, kristállyá válok, és a sár magához köt. Örömmel vinnék magammal mindent, ami itt van. De hogyan tehetném? A hang nem viheti magával a nyelvet és az ajkat, melyről szárnyra kelt. Az étert egyedül kell felkutatnia. És egyedül, fészke nélkül száll a sas is a nap felé."
Kahlil Gibran
Keresem :
A nyugalmat


Magnus Wiker
Elküldésének ideje — Szer. Jan. 25, 2023 3:03 pm
Hrǫnn&& Aegir
Nem tudom meddig vártam, hisz nem néztem az órát. Elvoltam a magam kávéjával, és a gofrival amit kértem, miközben figyeltem a kint lassan ébredező várost. Mosoly költözött arcomra, mikor egy kisleány, megállt velem szemben, aztán nyelvet öltve tovább szaladt, az anyja pedig alig győzött utána loholni.
Aztán megérkezett. Belépett az ajtón, majd hozzám lépett. Én köszöntöttem, majd karjaimba zártam, megsimítottam hátát, ő pedig viszonozta az ölelésemet.
-Remélem olyan nem lesz. - mosolyodtam el elengedve, aztán visszaültem a helyemre, hogy onnan pillantsak rá.
Nem akartam veszekedni, és rossz szájízzel távozni a találkozóról amiatt, mert összekaptunk valamin ismételten, s általában az a valami én voltam, és az amit tettem. Az persze mellékes volt, hogy magam nem fogtam fel hibaként.
Szükségem volt Katrine-re, és nem érdekelt más miképpen látta mindazt, mi lezajlott bennem.
- Rég találkoztunk. Gondoltam itt az ideje. - vallottam meg, miközben felemeltem bögrémet, aztán kortyoltam is belőle. - Egész jól… lassan helyreáll a rend. - hátradűlve tettem vissza a poharat az asztal lapjára.
Nem akartam túl sokat mondani magamról, Kat-ről, vagy éppen Aaron-ról, akivel napjaim nagy részét töltöttem. Meg akartam nevelni cseppet, odafigyelni rá, és megadni neki mindazt, amire nem volt lehetőségem oly hosszú éveken át.
-Te hogy vagy? - tettem fel magam is a kérdést, mit nem csak azért tettem meg, mert ő is megtette. Őszinte kíváncsiság égett bennem. Tudni akartam, hogy van, mivel telnek a napjai, de azt nem akartam, hogy szívében harag lobbanjon irányomban.
-Kérsz egy kávét? -újabb kérdés, újabb pillanat, ami arra ösztökélt, hogy veszekedés mentesen teljen el a találkozó, bár általában nem én voltam az, aki elindította a vitát.
Makacs önfejű lányaim, haragvó sértett szívükkel. Pedig ha tudnák mennyit gondoltam rájuk. Ha megértenék, hogy pusztán azért nem kerestem őket, mert évezredek óta felnőttek már, és mindannyian élték a maguk életét, amibe nem hiányzott egy apa, aki beleütné az orrát a mindennapjaikba.
Ha kért egy kávét, akkor felkeltem, odaballagtam a pulthoz, s megrendeltem azt, amit választott, s ott vártam meg a pultnál, majd annak társaságában tértem vissza hozzá, és tettem le magam vele szemben.
-Összefutottam Kolga -val is a napokban… - jegyeztem meg, mint egy mellékesen. Eszembe jutott a látogatásom az északi sarkon, a fagyos hideg mi ott fogadott, és a vihar, ami majdhogynem követett addig. A beszélgetésünk, és a megnyugvás, hogy valóban jól megy sora.
Szerettem volna mindegyiküket felkeresni, de nem egyszerre mindegyiket, hisz abból csak káosz születne, és olyan hangzavar, hogy a saját gondolataimat sem hallanám tőle. És az igazat megvallva, attól tartottam leginkább, hogy veszekedni kezdenének.
-Nem egyszerre akarok veletek találkozni, mert abból nem beszélgetés lenne. - engedtem meg magamnak egy halvány mosolyt, majd belekortyoltam ismét a kávémba, a gofrit pedig betoltam középre, ha akart vegyen belőle bátran, hisz én magam is csak tördeltem eddig.

- 577 szó  // zene: Aláfestő zene //Somewhere in the North Pole
- -
Vissza az elejére Go down
Eliann Mayvår
Kiskép :
Hrǫnn & Aegir ~my little girl Vbhjk
Rendeltetésem :
Hrǫnn vagyok
play by :
Megan Fox
Posztok száma :
25
User neve :
Elyon
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
23
Lakhely :
grünerløkka
Foglalkozás :
Mayvår Corp. elnöke
Előtörténet :
Hrǫnn | Goddess of the sea


Eliann Mayvår
Elküldésének ideje — Pént. Jan. 20, 2023 10:45 pm

Magnus Wiker felhasználónak tetszik ez a poszt.


dance with the waves, move with the sea. let the rhythm of the water set your soul free.
Aegir & Hronn

Már jó ideje nem beszéltem apámmal. Nem azért, mert haragszok rá, vagyis hát... Jó, lehet, egy kicsit azért él bennem némi dac, pedig már nem új keletű dolog, hogy két fiú testvért köszönhetek neki megannyi lány után, csak éppen más anyától. Hülyeség lenne még mindig orrolnom rá emiatt? Elvégre felnőttek, az ő dolguk kezelni az ilyen helyzeteket, nem a miénk, nem az enyém... mégsem tudok úgy ránézni apura, hogy ne lenne neheztelés, és némi megvetés kékjeimben iránta. Idővel talán változik majd.
Amiben partner tudok lenni, hogy anyuval ellentétben engem egyáltalán nem zavarnak a fiúk, sőt, igyekszem velük tartani a kapcsolatot, hiszen nem tehetnek semmiről. Nem ők kérték, hogy találja meg az édesanyjukat egy csalfa isten, aki az előtt keresett újdonságot, hogy közölte volna, hátra akar hagyni mindent, ami megszokott; a családunkat. Mérhetetlenül öregnek mondhatnám magam, mégis van bennem egy effajta sértettség is, hogy nem voltunk, nem vagyunk elegek neki, pedig tudom, hogy ez hülyeség, az ember nem ilyen indokkal lép ilyesmit, mégsem tudom teljes egészében irányítani az érzéseimet, maximum elnyomom őket, hogy más ne tudhasson róluk.
Abban, hogy megtarthassam jégkirálynő mivoltom, segít a cég, Dúfa nővérem céltudatossága, és az, hogy talán ő is így van velem, hogy én segítek elterelni a figyelmét sok mindenről, hiszen hasonlítunk, főleg az érzelmek kimutatása terén... ha nem lennének neki ott az ikrek, szerintem azt se tudnánk, hogy képes szeretni, de mi már csak ilyenek vagyunk. Valamiért ilyenek lettünk.
Mégis, ahogy apu üzent, egy pillanatra nem fordult meg a fejemben, hogy nem megyek el a találkozóra, hiszen tiszteletlen aztán sosem voltam - ennyire -, noha persze választ azért nem küldtem neki... a lényeg, hogy pontosan érkezve jelenek meg a kért helyen, tekintetemmel azonnal őt keresve amellé, hogy jelenlétét már az épületen kívülről megéreztem. Az asztalhoz érve, minél helyet foglalt, egyelőre nem szólok semmit, nem köszönök, csupán egy lágy mosolykás pillantást vetek felé, miközben leveszem a kabátom, hogy a székem támlájára tegyem azt, áthajtva azon, nem pedig ráakasztva a hátuljára, táskámat pedig az oldalára biggyesztem.
- Ennyire nem vagyok neveletlen, ahhoz azért jobban meg kéne sértened. - felelem játékos szemtelenséggel csupán, visszafogott mosolyomból láthatja, hogy egyébként annyira azért nem vagyok megsértődve, éppen ezért, ahogy magához ölel, állam azonnal vállára támasztom, ahogy hátánál átkarolom őt erősen. Eztán leülök vele szembe, majd mikor a pincérnő mellénk áll, kérek egy lattét, persze csokidarával, majd tekintetem apám arcán pihen meg.
- Engem meg meglepett, hogy hívtál.. Hogy vagy mostanában? - érdeklődök, egyelőre mint két jó ismerős, mert .. ő tudja, hogy van bennem némi harag, én pedig tudom, hogy az ő életében ennél sokkal újabb és kellemesebb dolgok történnek, mint ezen morcogni azóta is. Kaptunk már össze a téma miatt, bár most cseppet sem szeretnék ilyesmire kilyukadni, nem ezért jöttem el.

| code by elyon |
Vissza az elejére Go down
Magnus Wiker
Kiskép :
Hrǫnn & Aegir ~my little girl Tumblr_inline_p7xium4EaR1t8bm8b_250
Rendeltetésem :
Aegir vagyok
play by :
Russell Crowe
Posztok száma :
446
User neve :
Rea
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
432
Lakhely :
Oslo. Taktsang Dzong kolostor
Foglalkozás :
Mélytengeri búvár
Előtörténet :
Aegir
Hrǫnn & Aegir ~my little girl 8711867L
"A tenger, mely mindent magához szólít, szólít most engem is, fel kell a hajóra szállnom. Mert maradnom, bár az órák elhamvadnak az éjszakában, egy volna azzal, hogy megfagyok, kristállyá válok, és a sár magához köt. Örömmel vinnék magammal mindent, ami itt van. De hogyan tehetném? A hang nem viheti magával a nyelvet és az ajkat, melyről szárnyra kelt. Az étert egyedül kell felkutatnia. És egyedül, fészke nélkül száll a sas is a nap felé."
Kahlil Gibran
Keresem :
A nyugalmat


Magnus Wiker
Elküldésének ideje — Szer. Jan. 11, 2023 4:46 am

Eliann Mayvår felhasználónak tetszik ez a poszt.

Hrǫnn&& Aegir
Rengeteg idő eltelt azóta, hogy találkoztunk, és a Kolgával való véletlen ráébredztett arra, nem menekülhetek örökké a múlt elől, mert az bizony utol fog érni, és olyan kegyetlen módon pofánvág, hogy te magad csak ülsz, és bambán pislogsz.
Bár lehet a menekülés kissé drasztikus szó, és az elkerülés az, ami sokkal jobban odavág. Hogy mit is gondoltam akkor? Ki emlékszik már arra? Én persze, de nem kell minden részletbe belerohanni.
Minden esetre fogtam magam, megszereztem a telefonszámát, és egy ideig győzködtem magam, hogy megírjam azt az apró üzenetet.
A konyhában álldogáltam a reggeli kàvémmal kezemben, az ablakon bámulva kifelé.
Aaron és Katnaludtak még,csak én voltam ébren.
Gondolataimban az ivó tekergett, elképzelve mennyire telhet majd meg, s mennyi rég nem látott arc köszön majd vissza rám.
-Francba is...- mormogva vettem elő a telefonom, kerestem ki a számát, majd írtam meg az üzenetet.
"Van időd egy kávéra? Apa" persze mellékeltem a címet, és a reggel 8 órai időpontot is.
Szóval elmentem letusolni, rendbeszedtem ábrázatom, magamra kaptam egy farmert, pólót,egy vékonyabb kabátot, majd kocsiba pattantam, és indultam.
A találkozó előtt beugrottam a kikötőbe, lebeszéltem egy délutáni fuvart, ahová szándékomban állt Aaront is magammal vinni, majd jöhetett a pillanat, ami nem várhatott tovább. A pillanat, ami már rég esedékes volt. A pillanat, ami ezerféleképpen lehetett volna megjátszani.
A kávézó előtt leparkoltam, majd bementem, ahol kedves mosollyal arcomon köszöntöttem az ismerős hölgyeket.
-Jó reggelt Magnus! Hát Aaron?
-Most magamnak jöttem a kávéért.- mosolyodtam el.-Délután biztos beugrik a szokásosért.- megengedtem magamnak egy apró mosolyt, aztán kértem egy kávét, meg hozzá egy adag gofrit, s letelepedtem egy kényelmes fotelba, s várakoztam egy ideig.
Gondolatban ezer meg egy forgatókönyvet lejátszottam már, végiggondolva én még is mit tennék ha az ő helyében lennék, és arra jutottam, akkor is eljönnék. Találkoznék az öregemmel, de nem játszanám meg magam.
Végül már az órámra pillantottam, kezemben a bögrémmel.
Aztán nyílt a kávézó ajtaja, és belépett rajta az én gyönyörű hullámom.
Nem pattantam fel, nem rohantam elé, azt a tisztet meghagytam az anyák számára, pusztán beleittam kávémba, majd felpillantottam kedves komoly tekintettel arcomon.
-Úgy gondoltam, nem fogsz eljönni...- ám a mosoly, mi addig rejtezett kibukott, majd felkeltem addigi helyemről, s ha engedte, vagy kezdeményezte, akkor megöleltem őt. -Ülj le... - böktem az enyémmel szembeni helyre, de ha mellém akart telepedni aztal sem volt bajom. Szóval betoltam középre a még gőzölgő gofris tálat, majd a pincérnő érkezett felvenni a rendelését, én meg csak ültem, figyeltem rég nem látott arcát, s csak bízni tudtam, nem haraggal a szívében érkezett a találkozóra.
-Örülök, hogy eljöttél!
- 577 szó  // zene: Aláfestő zene //Somewhere in the North Pole
- -
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Hrǫnn & Aegir ~my little girl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hronn & Axel - Medic!
» Hrǫnn | Eliann Mayvår
» Hrǫnn & Axel - The Sea sings to me
» Bil & Reidar ~Hy little girl!
» the eldest Dahl girl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: Idősíkok;; :: A múlt ;;
-
Ugrás: