M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


true feelings - Rainer & Catriona
2 posters


Catriona S. Jarlsberg
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Rendeltetésem :
Thor lánya vagyok
play by :
Abigail Cowen
Posztok száma :
39
User neve :
Nüx
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
28
Lakhely :
upside down
Foglalkozás :
artista della vita
Előtörténet :
there can be no peace for us,
only misery

Keresem :
true feelings - Rainer & Catriona A4162de52114274c7fc5fb4e68b05162baf1952d
Every heart has its own skeletons


Catriona S. Jarlsberg
Elküldésének ideje — Vas. Ápr. 30, 2023 9:28 pm
R a i n e r & C a t r i o n a
In another life I know we ended up together. So in this one, I’ll just miss you
Tagadhatatlan mennyi mindent szeretnék tőle, ahogy az is milyen mértékben érdekel az a kis szoba, amit az imént hozott szóba. Szükségem van rá minden szempontból, igaz minden egyes mondatával felhúz. Ha nem lennénk annyira jóban, már réges-régen felgyújtottam volna egy apró szikrával. Bár ki tudja, ha túlságosan sokáig feszegeti a határait lehet kicsit megpörkölöm TERMÉSZETESEN szeretetből. Hiszen ő olyan számomra mint egy megfejthetetlen talány, amit mindenáron kiakarok bogozni. Oda-vissza működik nálunk az, hogy egymás idegeire megyünk. Sose voltam rest kimondani mit gondolok, ezért is tudjuk mindketten, hogy a "nekem mindegy" egyáltalán nem az és válaszokat várok a részéről. Kérdőn felhúzom a szemöldököm a simításán, majd élesen megvillannak a szemeim. Ó nem drága barátom ezzel biztosan nem fogsz lenyugtatni, sőt még inkább felhúzom magam. Nekem senki se próbálja megmondani azt, hogy mikor milyen állapotban legyek. Éppen szólásra nyitnám szépen ívelt ajkaimat, hogy számon kérjem mi volt ez az előbb, de szerencséjére megelőz.
- Ugye tudod, hogy gyűlölöm a meglepetéseket. Ha bármi olyat teszel nem fogom vissza az apró szikrákat - morgolódom, de ahogy kimondja a kérlek szót egy nagy sóhajt követően tényleg lehunyom a szemeimet. Nagyon sokkal jön ezért és nagyon remélem az a minimum, hogy kifoszthatom azt a titkos szobát, mert ha ne... A gondolataim egyből elakadnak, ahogy a lélegzetem is, amint puha ajkai finoman az enyémet érintik. Tovább húznám a dolgot és elmélyíteném azt az apró meglepetést, de undok módon elhúzódik. Tátva marad a szám és egyszerre borzasztó sok mindent szeretnék mondani, de a poharainkat magához véve a bárpulthoz sétál, mintha mi se történt volna.
- Te most... de... én... - hebegem, mint egy kamasz kislány, akit épp most hívtak el élete első báljára. Persze a habogásom közepett mellé érek, hogy kinyíljon előttünk a rejtett ajtó, ami mögött temérdek ital lapul. Próbálom felmérni a kínálatot, de az agyam extra lassan áll vissza a rendes üzemmódba, amivel együtt jár egy sértettség is.
- Bazd meg Rainer - közlöm vele puffogva, majd egy elég régi, minőségi gint veszek el és egy üveg tequilát a biztonság kedvéért - Remélem van nálad tonic, lime és citrom. Arról nem is beszélve, hogy az előbbiért még számolunk - nézek rá gyilkos pillantással és szívem szerint valamit tényleg most rögtön felgyújtanék. Nem, nem teheti ezt velem, főleg nem most, hogy idáig eljutottunk. Szeretek játszani, de ez minden határon túl megy. Mi az, hogy elhúzza előttem a mézesmadzagot, majd magamra hagy? A konyhapultra ülök és várom, hogy hozza az általam felsorolt hozzávalókat, közben az ujjaimmal csettintgetek és hagyom hadd szikrázzon.
lock3d●  sziv   ● by barb
Vissza az elejére Go down
Rainer Engelstad
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona OXgHOcB
Rendeltetésem :
Vidar vagyok
play by :
Freddy Carter
Posztok száma :
16
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
13
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
programozó
Előtörténet :
Rainer
Keresem :
I want your body, everybody wants your body, so ...


Rainer Engelstad
Elküldésének ideje — Szomb. Ápr. 15, 2023 11:28 am

Catriona S. Jarlsberg felhasználónak tetszik ez a poszt.

CATDélután - Gamle Oslo
I'll make you feel like you're the oneCatriona & Rainer

Egy kicsit örültem annak, hogy felkeltettem az érdeklődését mindenféle szempontból is. Ha akartam volna se tudtam volna sokáig tagadni, hogy a közelében feloldottam, kicsit el is engedtem magam, egyszerre akartam a barátja lenni és annál sokkal több. De ugyanakkor magamra sem akartam haragítani az igazi apját, sosem ártott nekem. Ez az egész csodás kínzásnak is elment volna, hogyha hagyom magam sodródni az árral. Nem hagytam.
Cat valóban a legcsodálatosabb lány, akivel találkoztam az életem során, akkor is kedvelném őt, ha nem a kesze-kusza szálak közepette a nagybátyja lennék, mert elég magával ragadó teremtés. A közelsége egyszerre késztett cselekvésre és megtorpanásra is. Olyan mélyen harapok az ajkaimba, hogy már lehetetlenség leplezni, az érzéseimet, a vágyaimat.
Persze, hogy nem mindegy, ha csak az üres kifogások mellett maradok. Ezért is simítok először teljesen békésen végig az arcvonala mentén, mintha csak nyugtatni próbálnám. Pedig egyáltalán nem erről van szó. Nem megnyugtatni akarom őt, hanem felhergelni. Felhergelni a lehető legjobban, ehhez azt hiszem mindig is értettem. Engem is zavart, hogyha nem kaphattam meg amit akartam, hát még ő! A csend pedig gyilkos hatással van rá. Ezt is nagyon jól tudtam, de forgattam valamit a fejemben, nagyon sok mindent.
- Hunyd be egy kicsit a szemed. – kérleltem. – Ne less! – teljesen tisztában voltam vele, hogy nehezen fog nekem engedelmeskedni, ezért hozzátettem a következő szót is. – Kérlek. – merészen néztem rá, hogy vajon képes lesz-e megtenni, ha nem kénytelen leszek mesébe illő meglepetés nélkül megtenni, amit szeretnék.
De bárhogy is tegyen, szerintem alaposan ráijesztek azzal, hogy hagyom egy kicsit az alkoholt és két lélegzetvétel között úgy döntök, mindent romba döntök, amit szépen felépítettem: a kapcsolatomat vele, a jó viszonyt az apjával – ezután minimum ki akar majd belezni Thor szerintem – de még ez se lenne minden, mert még az ő álmait is tönkre tenném. A reményeit, hogy a jegyese visszajöhet és minden olyan lehet, mint régen. De nem lesz olyan, Annar nem jön vissza, ahogyan a testvére sem fog hamarosan felbukkanni. Miért tenné?
Hirtelen lopok tőle csókot, olyat amilyet csak a tinifiúk képesek tenni, de ebben sokkal több van, nem bizonytalanság, hogy vajon a lány szeret-e, hanem inkább továbbra is csak feszegetem a határait. Vajon mennyire lepi őt meg ez? Számít-e rá?
Rengeteg dolgot akarok megtudni csak egy egyszerű csókból, de gonosz leszek és elhúzódom. Túl sok a követelőző érzelem, amit eddig meg sem mutattam neki, mert nem lett volna szabad. Éppen ezért elkövettem mindent, hogy a poharainkat is elérjem és elhúzódjak a bárpulthoz.
- Gyere, válassz valamit, amit szeretnél. – kinyitottam a rejtett belépővel az ajtót, ami mögött ott volt az én kis rejtekhelyem. Na jó, nem volt olyan kicsi. De szépen ott sorakozott minden ital, amit szerettem, vegyíteni is. Szándékosan tereltem el a témát az iménti kis cselekedetemről és a játékunkról is.



Vissza az elejére Go down
Catriona S. Jarlsberg
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Rendeltetésem :
Thor lánya vagyok
play by :
Abigail Cowen
Posztok száma :
39
User neve :
Nüx
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
28
Lakhely :
upside down
Foglalkozás :
artista della vita
Előtörténet :
there can be no peace for us,
only misery

Keresem :
true feelings - Rainer & Catriona A4162de52114274c7fc5fb4e68b05162baf1952d
Every heart has its own skeletons


Catriona S. Jarlsberg
Elküldésének ideje — Szomb. Márc. 25, 2023 8:10 pm

Rainer Engelstad felhasználónak tetszik ez a poszt.

R a i n e r & C a t r i o n a
In another life I know we ended up together. So in this one, I’ll just miss you
NEM HISZEM EL! Van egy vörös szobája! Egyre több titka van előttem és ettől nem tudom, hogy kiakadjak vagy leteperjem és berángassam a vörös szobába. Ó, ez túlságosan sok egyszerre, amivel nem tudok mit kezdeni, előbb szükségem lesz egy vödör alkoholra, aztán visszatérhetünk a vörös szoba kérdésére. Kissé oldalra döntöm a fejem, úgy nézek végig rajta és keresem a titkos szoba kapcsolóját. Inkább elterelődik a szó arra a bizonyos képzeletbeli filmre, amiről elkezdtünk beszélgetni. Persze ez inkább az életünket írja le, amivel kapcsolatban nem akarunk teljesen őszinték lenni.
- Hmm, egészen szép befejezése lehetne annak a filmnek, főleg ha áttekerjük a kínlódás részt. Biztos megakarjuk nézni? Lehet túl sokat tekernék bele - költői a kérdés, mégis mosolyogva teszem fel. Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy erre lenne szükségem vagyis szükségünk. Legalábbis, ami a filmet illeti, mert ha a valóságban tényleg ott tartanánk annak sokkalta jobban örülnék. Most szükségem van rá, mindennél jobban és ezen semmi se változtathat. Farkasszemet nézünk egymással és látom, hogy egyáltalán nem zavartatja magát, ahogy a tekintetemmel vetkőztetem. Talán még imponál is annak a nagy egójának.
- Tökéletesen értetted és nem csak azt szeretném, ha kimondanál, hanem azt is, ha megtennél dolgokat, amikhez egészen eddig túl gyáva voltál - teszem hozzá kicsit komolyabb, miközben előre dőlök és mélyen a szemeibe nézek - vagy maradj az üres kifogásaidnál, nekem mindegy - vonok vállat végül hátrébb hajolva. Pedig mindketten tudjuk, hogy EGYÁLTALÁN NEM MINDEGY!!! Csak könnyebb azt mondanom, mert szükségem van a legjobb barátomra és arra, hogy ne egyedül kelljen innom végre. Mégis jól esik, hogy mindig számíthatom rá. Tetszik, ahogy kiejti a mindig szót, mégis komolyabbá válok, mert tényleg tudni akarom mit rejteget előlem és ha kell, akkor alkohol segítségével fogom kiszedni belőle. Ezért is megyek bele olyan könnyedén a játékba, mert mindketten tudjuk, hogy nem fogom egykönnyen feladni.
- Büntess meg, ha nem tetszik - nézek rá komolyan, mégis a hangomba csempészek egy kis játékosságot, ami a büntetés egy más fajta módjára utal. Az italába iszik, mire elégedetten mosolygok rá. Mélyet sóhajtok egy fintor közepette és vele együtt iszom ezzel kiürítve a poharam.
- Ehhez több alkohol fog kelleni - mutatok az üres poharamra, megrázva azt, majd elgondolkodom - Én még sohasem kerestem üres kifogásokat - mosolygok gonoszul és várom, hogy hozzon még minimum 5 üveggel, mert nem fogom egy könnyen annyiban hagyni a dolgot. Lehet direkt mondok olyanokat, amire csak neki kell inni? Valószínű, de nem érdekel igazán.
lock3d●  sziv   ● by barb
Vissza az elejére Go down
Rainer Engelstad
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona OXgHOcB
Rendeltetésem :
Vidar vagyok
play by :
Freddy Carter
Posztok száma :
16
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
13
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
programozó
Előtörténet :
Rainer
Keresem :
I want your body, everybody wants your body, so ...


Rainer Engelstad
Elküldésének ideje — Vas. Márc. 12, 2023 3:18 pm

Catriona S. Jarlsberg felhasználónak tetszik ez a poszt.

CATDélután - Gamle Oslo
I'll make you feel like you're the oneCatriona & Rainer
A vörös szoba hallatán egy kicsit elgondolkodtam azon, hogy igazat adjak Cat-nek vagy sem. Majd meglátja ő maga és eldönti.
- Az attól függ, igazából nézőpont kérdése, hogy minek nevezed. – ha látni szeretné a helyiséget nem gátolom meg abban, hogy láthassa miről is van szó. De ha még várna vele az sem zavart. Ám látva, hogy mennyire megőrült a gondolattól úgy voltam vele, hogy nem akarom meggátolni őt ebben. Teljesen felesleges, ha valamit látni akar azt látni is fogja, őt nem jó visszafogni. Már tapasztaltam.
- Aha, de amíg oda eljutnának az összes kín az övék. De biztos ettől lesz olyan erős a kapcsolatuk. – vagy bármitől. A próbatéltelek mindig arra szolgáltak, hogy az illető rájöjjön a rejtett képességeire és valójában többre hívatott, mint gondolta. Egy kis önbizalom mindenkinek kell, én pedig nem is félek felbíztatni valakit, mint ahogy ez a mostani példa is mutatja, aztán meg…egy egész pillanatig a szemeibe nézek és nézem ahogy végigmér, de aztán elhúzom a tekintetem. Nem vagyok szégyellős, szó sincs erről! Csak megadom neki a lehetőséget, hogy ne feszélyezze őt a pillantásom. Bár kit is féltek? Cat-nek van elég önbizalma ahhoz, hogy ne zavarja, ha rajta tartom a szemeimet. Ezért is emelem újra rá a pillantásom.
- Jól értem, hogy neked nem kell a tiszteletem és jobban szeretnéd, ha kimondanék dolgokat? – kifogás, csak kifogás az egész tisztelet szó. Ha nagyon őszinte akartam volna lenni hozzá, akkor nem a tisztelet mögé csomagolom az igazi érzéseim, hanem bevallom, hogy miért félek vagy inkább mitől. De ez túl sok volna neki. Nem arról ismer, hogy csak úgy bevallok dolgokat. Mindig kerítenem kell neki egy nagy adag belső vívódást és hogy ez pontosan meddig tart… Elég kitartó vagyok. Vagyis eddig az voltam.
- Mindig. – ismételtem meg ezt az aprócska szót. Bár olyan értelmetlennek tűnt, hiszen éppen titkolózom előtte. Honnan tudhatná, hogy rám tényleg mindig számíthat, ha nem teszek érte meg mindent?
Erősnek tűnik, igen. De attól még féltem őt, mert jelenleg ő minden gyengeségem forrása. Az apja miatt azonban nem akarom beismerni még magamnak sem hangosan.
- Olyan vagy! – szándékosan olyat választott amire én inni kényszerülök. Sejthettem volna. Nem számít! Beleiszom az italba, hogy elégedett legyen. De az észrevételemet addig sem fogom megosztani vele, hogy ez változzon.
- Én még sosem… - kezdtem bele a saját mondatomba. - … énekeltem részegen. – fejeztem be végül a mondatomat. De mivel sajnos már megtörtént ilyesmi velem ezért kénytelen voltam újra inni a poharamból.




Vissza az elejére Go down
Catriona S. Jarlsberg
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Rendeltetésem :
Thor lánya vagyok
play by :
Abigail Cowen
Posztok száma :
39
User neve :
Nüx
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
28
Lakhely :
upside down
Foglalkozás :
artista della vita
Előtörténet :
there can be no peace for us,
only misery

Keresem :
true feelings - Rainer & Catriona A4162de52114274c7fc5fb4e68b05162baf1952d
Every heart has its own skeletons


Catriona S. Jarlsberg
Elküldésének ideje — Szomb. Márc. 04, 2023 4:41 pm

Rainer Engelstad felhasználónak tetszik ez a poszt.

R a i n e r & C a t r i o n a
In another life I know we ended up together. So in this one, I’ll just miss you
Szemeim csillognak, ahogy a titkos zug kerül szóba. Majd kissé elgondolkodom oldalra döntve a fejem.
- Várj csak! Neked van egy vörös szobád?!? Mondd, hogy van benne mindenféle játékszer! MOST rögtön ki kell próbálnunk az összeset - nem, nem fogom tudomásul venni, hogy igent se mondott az egészre. Mondandóm közben megfogom a kezét és a tekintetem csak még jobban csillog. Olyanná válok, mint egy őrült, akinek teljesen elmentek otthonról. Ezt csak tetézem az elméletemmel, hogy az a film egy romantikus vígjáték és nem a mi kis életünk. Az túlságosan nehéz lenne és nem vagyok hajlandó eleget tenni a gyilkos valóságnak. Sokkal jobb lenne az a film, ha a végén a barátok összejönnének, milyen édesen mutatna az egész.
- Ó, nem az utána lévő sírásra gondoltam, ami aztán valami másba vált, teret engedve a kémiának - rá emelem a pillantásom és képtelen vagyok nem végig nézni rajta úgy, mintha a tekintetemmel vetkőztetném. A szülőkről hallani se akarok, bőven sok volt az, hogy a két család válsághelyzetet hirdetett Annar eltűnése után és egyből vissza kellett mondanom a foglalásom a szalonba. Szomorú voltam, hogy ruha nélkül maradok, a vőlegény hiánya annyira nem hatott meg. Azóta se beszéltem a családommal, csak azzal jelzik a támogatásukat, hogy nem tiltották le a kártyámat, mert ha Annar családja ezt megtudja nekünk annyi. Persze az igazságot folytatom, miszerint Rainer ittasan se kezdeményez. Ez borzalmas és most már az orra alá is dörgöltem.
- Nehogy azt mondd, hogy nem igaz, mert akkor most rögtön el kell mennünk és leitatni téged, hogy megnézzük a végkifejletet vaaagy akár megteheted ital nélkül is, ha vagy elég bátor - nevetve ejtem ki a szavakat, mert tudom semmi jelentősége sincs. Úgy se fogja megtenni, mert annyira nem kellek neki. Kizárólag jó barát, akinek a vállán kiönthetem a szívem bajait. Éppen ezért mindennél jobban őszintének kell lennie velem szemben és elárulnia mindazt, amit Annarról tud. Tudom, hogy vannak dolgok, amiket nem köt az orromra és ez mérhetetlenül bosszant. Aprót bólintok, ahogy visszakérdez, mégis határozottabb vagyok, mint eddig valaha. Kissé vállat vonok, valószínű, hogy fájóbb lesz, de nem érdekel ezen a ponton, hiszen azt is túl éltem, hogy elhagyott a vőlegényem.
- Köszönöm, rád mindig számíthatok - elejtek egy apró mosolyt, majd újra magamra öltöm a határozott arcomat. El kell mondania vagy súlyos következményekkel fog szembe nézni, amiben szerepel töméntelen alkohol és egy éjszaka, amit az ő ágyában töltök. Valószínűleg ruha nélkül.
- Oké, legyen az én még sosem. Kezdem is a maradék italommal - felemelem a poharam maradékát - Én még sosem titkolóztam a legjobb barátom előtt - nézek rá szúrós szemekkel, majd az italára pillantok. Ma este nem én fogok inni az egyszer biztos.
lock3d●  sziv   ● by barb
Vissza az elejére Go down
Rainer Engelstad
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona OXgHOcB
Rendeltetésem :
Vidar vagyok
play by :
Freddy Carter
Posztok száma :
16
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
13
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
programozó
Előtörténet :
Rainer
Keresem :
I want your body, everybody wants your body, so ...


Rainer Engelstad
Elküldésének ideje — Hétf. Feb. 13, 2023 9:11 pm
CATDélután - Gamle Oslo
I'll make you feel like you're the oneCatriona & Rainer
Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok túlságosan megnyugtató ezzel a viselkedésemmel és mindent elterelni vágyó szándékommal, de ha már rám figyel az fél siker. Örültem, hogy felkeltettem az érdeklődését. A kis ördög máris megszólalt szerintem mindkettőnkben, de ez nem lényeg.
- Persze, hogy van jobb a borospincénél, egy titkos kis zúg ott a bárpult mögött. – hátra mutattam a hátunk mögött lévő bárpultra. Látszólag sehol se lehetett az a kis zúg, amiről beszéltem, de ha elforgatnánk az egyik látszólag teljesen normális Vikingfjord vodkát akkor az ajtó is kinyílna, a tolóajtónak köszönhetően pedig gond nélkül be lehetne menni oda. Nem nagy kunszt, csak helyet kellett hagyni neki az építkezés során. Szándékosan van a pult mögött a fal üresen hagyva. Simán telepakolhattam volna festményekkel, vagy alul a padlót hatalmas szobanövényekkel, de nem tettem. Pontosan ezért.
Kíváncsian figyeltem őt, ahogy az állítólagos filmről beszél és egyre jobban megnehezíti a dolgomat, mert képtelen vagyok kitartani a tisztes távolság mellett, úgy vonz, mint a tisztességes embert a tiszteletlen dolgok.
- A szülők pedig gondolom azon ügyködnek, hogy megoldást találjanak a megoldhatatlanra. A nagy napot akarod megnézni? – csak találgattam, abban több nevetnivaló volt, mint romantika, de halálra röhögném magam ez holtbiztos. Nem tudom, hogy ő mennyire díjazná ezt mondjuk, szóval, ha van jobb ötlete én állok elébe.
Ha nagyon süket lettem volna és vak akkor nem veszem észre a súlyos hasonlóságokat az általa vázolt helyzet és a valóság között, de észre vettem, bolond lettem volna, hogyha nem. De még bolondabb vagyok, amiért nem úgy reagáltam rá, ahogy kellett volna. Minden felhúzott falunk leomlott volna és nem maradt volna más, csak mi ketten és az igazság. A szörnyű igazság, amit most is az arcomhoz vág.
- Na ez azért… - szívesen ellenkeztem volna, de az a baj, hogy így volt. Valóban nem sérteném meg őt azzal, hogy mindent sutba vetve megcsókolnám, én kezdeményeznék és elfeledkeznék arról kinek a lánya.
- Mindent? – sóhajtok fel egy kicsit szenvedést mimelve, mintha bármit használna ez. Ő hallani akarja az igazat én meg sajnos vagyok annyira okos, hogy nem tartom magamban, utalásokat teszek és ha kell, hát elmondom, amit tudnia kell. Nem szép dolog, tudom. Főleg azzal szemben, akiről szó van, de úgy érzem ez a sok titkolózás semmi jóhoz nem vezet, ha róla van szó meg főleg.
- Nem gondolod, hogy az még fájóbb lesz? – csak kíváncsiskodom, érthető nemde, mert valami szentségtelenre készültem, amit ha tőlem hall… Szerintem furcsán fogadná, hogy mégis miből gondolom én ezt, vagy miből tudom. Nincs szívem elhallgatni a rágalmazását, hogy esetleg én is… mert én nem. Nem vagyok olyan, mint Annar.
- Összeszednélek, ha mégse bírnád ki. – teszem hozzá, csak úgy mellékesen. Mert én itt leszek, még itt leszek, hogyha kell és nem hagyom örökre magára. Nagyon szánalmas lenne, hogyha így tennék.
Nem gondolkodom el túlságosan sokáig azon, hogy most mivel kellene előrukkolnom, hogy el is vonjam a figyelmét a dolgokra, de mégse. Mert beszélni akartam vele erről, csak nem úgy ahogy ő szeretne. Oh nem. Bár, ha jobban belegondolok, talán mégis.
- Én még sosem iszogatós változatban vagy van ez a feles rulettem, hogyha a te számodnál áll meg innod kell. – persze ezek is csak engem jellemeznek és írnak le, nem tehetek róla.
- Na érdekel? – szándékos téma terelés, nyilvánvaló. Még nem áll szándékomban az őszinte dolgok kimondója és híve lenni. Túl sokat mondanék, de nem csak a barátjáról és ezt tudom.



Vissza az elejére Go down
Catriona S. Jarlsberg
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Rendeltetésem :
Thor lánya vagyok
play by :
Abigail Cowen
Posztok száma :
39
User neve :
Nüx
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
28
Lakhely :
upside down
Foglalkozás :
artista della vita
Előtörténet :
there can be no peace for us,
only misery

Keresem :
true feelings - Rainer & Catriona A4162de52114274c7fc5fb4e68b05162baf1952d
Every heart has its own skeletons


Catriona S. Jarlsberg
Elküldésének ideje — Szer. Jan. 25, 2023 8:27 pm

Rainer Engelstad felhasználónak tetszik ez a poszt.

R a i n e r & C a t r i o n a
In another life I know we ended up together. So in this one, I’ll just miss you
Látom a mosolyát, mitől még hevesebben ver a szívem, az sem segít rajta, hogy pimasz fejet vág. Túlságosan sokszor láttam már ezt az arcot és egyik helyzet jobban tetszett mint a másik.
- Uuuh, van jobb a borospincénél? Mondd, hogy van egy titkos vodka tartalékod valahol? Vagy tequila? Mindegy csak fogamra való legyen és veled ihassam meg - túl sok kérdés egyszerre mégsem lényeg, ha vele lehetek. Aprót bólintok arra, hogy minden vágyam itt maradni. Azt viszont nem fogom bevallani neki, hogy mindennél jobban csak vele szeretnék lenni. Kissé elgondolkodom, hogy van-e még hely a városban, ahol nem ittuk magunkat részegre, de valószínű, hogy a válasz nemleges lenne, így inkább megtartom magamnak ezt az információt. Jobb ha nem tudja, hogy míg nem volt mellettem milyen bulikba keveredtem, pedig kurva jók voltak. A filmet direkt vetem fel, persze nem azért mert annyira oda lennék a romantikus nyálakért, csak így még közelebb bújhatok hozzá. Hátha elgondolkodik ő is és valami olyasmi történik, amire mindketten vágyunk titkon, legalábbis én biztos.
- Ugyan kérlek - a lehető legnőiesebben felhorkanok, majd megrázom a fejem - Nem, nem szeretem. De jó rajtuk nevetni, hogy mennyire valótlanok. Gondolj bele milyen filmek vannak mostanság. A srác együtt van a lánnyal, jegyben járnak majd mindenféle szó nélkül elhagyja a vőlegény, így a lány kénytelen a legjobb barátja vállán sírni, aki mérhetetlenül vonzó, szingli és megvan köztük a kémia - hadarom egy szusszra az egészet, de persze ez jobban hasonlít a valósághoz, mint azt bevallanánk. Még erősebben dobog a szívem, ahogy megemlíti a mosolyomat, hiszen boldoggá akar tenni. Remélni tudom, hogy nem barátént gondolja, de ha úgy az se baj, mert bármi megtörténhet még. Természetesen az ital mindent felül tud írni és a végén majd egy bárban kötünk ki, ahogy szoktunk. Ezt követően annyira taccsra teszem magam, hogy neki kell haza vinni és olyat teszek, amit józanul letagadok. A gyűrű elrepül és egyetlen pillanatra se gondolom meg magam, jobb annak az ékszernek nélkülem vagy nekem nélküle? Számít ez?!? NEM!! Erősen próbálok rájönni, hogy Annarnak mi lehet a baja most éppen és miért nem beszél róla. A vőlegényem és a két kapura való játék annyira hihetetlennek tűnik, hogy bele se akarok gondolni, mégis kénytelen vagyok hála Rainer gondolatmenetének.
- Ugyan drágám, ha részeg vagy egyedül velem smárolsz, de csak azért, mert lekaplak. Különben eszedbe se jutna - felnézek rá és kimondom a súlyos igazságot, amiről mindketten tudunk, de nem sűrűn beszélünk. Oké, Annar többször felhozta a dolgot, de csak azért, hogy a képembe vágja, hogy míg én Rainer szájában kerestem valamit, addig ő melyik csajjal és mit csinált. Nem mintha féltékeny lennék. Az igazság mindig súlyos és ha nem derül ki, akkor jobb kiszednem belőle mielőtt túl késő lesz. Kissé megforgatom a szemeimet arra, hogy ő régebb óta ismeri Annart mint engem. Persze ez igaz, de nem vagyok hajlandó igazat adni neki csak legyintek egyet, mintha nem számítana. A vigyora meghat valahol mélyen, de nem akarok róla tudomást venni, mert akkor ellágyulnék teljesen. Még közelebb jön hozzám és kezd az idegemre menni azzal, hogy visszakérdez.
- Mindent - válaszolok keményen. Fújtatok egyet a szavai hallatán, de nem húzódok el, ahogy végig simít az arcomon. Rövid pillanatra elveszek az érintésében, hogy aztán ugyan olyan komolyan meredjek rá. Tüzes a tekintetem, mintha szikrák pattognának benne.
- Az igazság felszabadít és lehet most fáj, de jobb attól hallani aki fontos, mint egy idegentől. Nem gondolod? - kissé oldalra fordítom a fejem, ahogy végig pillantok rajta - Amúgy is tudod milyen erős vagyok. Kibírom - teszem hozzá könnyedén, majd hátra dőlve megtámaszkodok a karjaimon. Végül mélyet sóhajtok és felülök vele szemben, hogy aztán végig simítsak az arcán, ahogy ő tette az előbb.
- Jelenleg két lehetőséged van. Vagy elmondod az igazat vagy eltereled a figyelmem valami mással. De annak nagyon jónak kell lennie, hogy tényleg használjon - nem engedek ebből vagy elmondja mit tud vagy valami váratlant tesz, amire nem vagyok felkészülve. Szeretem a hirtelen ötleteket, főleg ha azok tüzesek.
lock3d●  sziv   ● by barb
Vissza az elejére Go down
Rainer Engelstad
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona OXgHOcB
Rendeltetésem :
Vidar vagyok
play by :
Freddy Carter
Posztok száma :
16
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
13
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
programozó
Előtörténet :
Rainer
Keresem :
I want your body, everybody wants your body, so ...


Rainer Engelstad
Elküldésének ideje — Kedd Jan. 17, 2023 10:24 am

Catriona S. Jarlsberg felhasználónak tetszik ez a poszt.

CATDélután - Gamle Oslo
I'll make you feel like you're the oneCatriona & Rainer
Mindig mindenre felkészülök, így, ha kell, ha nem ital mindig van itthon, ezért se kelljen sokat kimozdulni, ha munka után kell az a kis lazítás és más társaság nem is kell csak egy jó bor vagy erősebb ital, ami elfeledtetné velem, hogy mi minden történik körülöttem.
A kérdésére először széles mosolyra húzom a szám, mintha a legpimaszabb arcomat próbálnám meg megmutatni neki, pedig felesleges, ő már látta azt, csak nem mostanában és nem is akkor, amikor azért jött át hozzám, mert szörnyen érzi magát a fiúja miatt.
- Mondanám, hogy van egy rejtett boros pincém is, de annál sokkal jobbat tudok. – most még nem fedtem fel előtte a titkot a lakással kapcsolatban. Jobb, ha meglepetés lesz, hogy a bárpult mögött van egy kisebb helyiség, ahol boros polcokat rejtegetek, de nem csak borokat tartok ott.
- Ha itt szeretnél inkább maradni nem látom semmi akadályát. Nem muszáj mindig beülnünk valahová, ha nem akarsz. – már nem igazán tudok neki új helyeket mutatni, ahol még nem jártunk eddig, mert nem esett a látókörünkbe, de Oslo nagy, biztos vannak olyan részei, ahol még nem jártunk és csak felfedezésre vár, de talán majd legközelebb.
- Nyálas film… Nem tudtam, hogy szereted az ilyet. De persze, mindent, ami mosolyt csalhat az arcodra. – kár lett volna most nem az ő kedvében járni, különben is sokkal szebb, ha mosolyog. Az már teljesen mindegy, hogy éppen mit forgat a fejében, amíg nem búslakodik valami vagy valaki miatt, én se vagyok szent, nem várom el tőle, hogy ő az legyen.
- Legyen ahogy szeretnéd, kiderül minden egy kis ital után. – ez így szokott lenni, csak meg kell hozni az ember jó kedvét egy kevéske pohárkával vagy többel.
- Én is tudom, de te tele vagy meglepetésekkel. – ami nem feltétlenül rossz, szeretem, ha nem minden úgy alakul ahogy várnám. Az élet tele lenne unalmas pillanatokkal, nem történne semmi váratlan és ezt mindketten tudjuk. Néha csodálom őt, mert képes kizökkenteni a mindennapjaimból és a jelenlétével felforgatja a lényemet. Az érzéseim pedig egyre bonyolultabbak, de valljuk be sosem az egyszerű és könnyű dolgok érdekeltek az életben.
- Értem. Nem tudom minek nevezzem a kapcsolatotokat, de ha nem volt féltékenység köztetek akkor az rendben van. – nem gondoltam semmit sem erről igazából, nekem teljesen más volt a felfogásom az emberi kapcsolatokról. Minden példám, amit az életem során láttam arról szólt, hogy Odin hűen küzd a „Mindenek Atyja” címért, vagy inkább mindenki atyja címért, ha engem kérdezne bárki is.
- Biztos vagy benne, hogy így van? Ha én részeg vagyok még viccből se smárolok pasikkal. – mondjuk nekem tényleg nagyon sok kell ahhoz, hogy részegnek érezzem magam, de akkor is tudom, hogy mit csinálok és nem kezdek ki pasikkal, a nők szépek, kár lenne nem értékelni őket és a szépségüket.
- Csak régebb óta ismerem, mint téged. Emlékszel? – halvány vigyort húzok a számra. Ez persze nem elég válasz. Ha egy mosollyal meg lehetne oldani a világ nagy problémáit és a válaszadást is, minden más lenne.
- Mit akarsz hallani Cat? – még közelebb húzódnék hozzá, elég piszkálós kedvemben vagyok és tudom, hogy képes vagyok felbőszíteni őt, ha akarom.
- Félek, hogy az én egyszerű észrevételeim és megérzéseim nem lesznek elég kegyesek hozzád. – megérintem az arcát és a tenyeremmel végig simítok rajta.
- Az igazság fáj. Főleg, ha olyasvalakitől hallod, akit szeretsz. Talán Annar is tudja ezt. – vagy nem, elég, ha én tudok róla. A rossz híreket mindig könnyebb egy idegentől hallani, mint a barátunktól.



Vissza az elejére Go down
Catriona S. Jarlsberg
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Rendeltetésem :
Thor lánya vagyok
play by :
Abigail Cowen
Posztok száma :
39
User neve :
Nüx
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
28
Lakhely :
upside down
Foglalkozás :
artista della vita
Előtörténet :
there can be no peace for us,
only misery

Keresem :
true feelings - Rainer & Catriona A4162de52114274c7fc5fb4e68b05162baf1952d
Every heart has its own skeletons


Catriona S. Jarlsberg
Elküldésének ideje — Pént. Jan. 06, 2023 9:03 pm

Rainer Engelstad felhasználónak tetszik ez a poszt.

R a i n e r & C a t r i o n a
In another life I know we ended up together. So in this one, I’ll just miss you
Látom a bűnbánó arcát, ahogy az utolsó alkalmat említem, de nem fogom bevenni, hogy tényleg szégyelli magát. Még a szemes trükköt is bevetette, mire megforgattam a szemeimet, nagyon vicces tényleg. Rám pillant és nagy levegőt vesz, de van egy olyan érzésem más van a háttérben, mint amit mutat. Elhallgatja az igazat, ahogy én tettem az utolsó alkalommal kapcsolatban. Aztán szóba került a munka és a felesleges utazgatás, amit tényleg gyűlöltem, de az, hogy csak úgy kiruccanjak Las Vegasba nem számított annak, hiszen az a buliról szól, mint mindig. Kérdőn felhúzom a szemöldököm, ahogy az estére terelődik a téma. Ó, drágám ha tudnád mennyi mindent tervezek.
- Hmm, ez attól függ mennyi italod van - nézek fel rá, majd a megfelelő irányba, ahol tudtommal az italokat rejtegeti - Az nagy baj lenne, ha ma nem vennénk be a várost? Maradhatnánk nálad az italokkal és valami nyálas filmmel, amin nevethetünk - kissé félve említem meg a romantikus mozit. Alapvetően hányinger kerülget minden alkalommal az ilyenek láttán, hiszen KIBASZOTTUL távol áll a valóságtól. DE! esélyt ad arra, hogy még jobban hozzá bújjak és ha nagyon elunom magam más vége is lehet az egésznek.
- Aztán meglátjuk, lehet pár ital után máshogy fogom látni a dolgokat - vonok vállat könnyedén, mintha nem számítottak volna az előbbi szavaim. Persze szóba kerül, hogy mekkora károkat tudnék okozni egyedül, mire elnevem magam a szomorú feje láttán.
- Sosem hagynálak ki egy jó buliból te is tudod - felnyúlok és összeborzolom a haját miután rám mosolyog. Kissé olyan, mintha csak panaszkodnék neki Annarról, de ennél többről van szó. Gyűlölöm, ha nem én mondhatom azt, hogy "igazam van", így inkább nem adok neki esélyt arra, hogy hozzám vágja ezt, inkább meghökkentő dolgot teszek. Az a gyűrű KURVA sok pénzbe került Annar családjának, amiért imádtam, nem a vőlegény természetesen, hanem a gyémántot az ujjamon. De amennyire szerettem annyira utáltam is, egy igazi bilincs volt számomra, amitől minél előbb megakartam szabadul. Így Rainer javaslata egy mentsvár volt számomra, amit egyből kihasználtam.
- Még csak most jöttél rá drága? - nevetek, míg ő a fejét csóválja. Remélem nem fog hamar előkerülni az a vacak és élvezhetem az életem. Kissé meglep a legjobb barátom kérdése, ugyanakkor el is gondolkodtam egyetlen rövid pillanatra.
- Nem, sosem lennék féltékeny. Sokszor láttam már mással volt, hogy a szemem előtt kapott le egy csajt vagy tapogatott. Az zavar, hogy nem beszél róla, pedig a kapcsolatunk... Várj! Ezt lehet egyáltalán annak nevezni? Na mindegy! Szóval ez a valami közöttünk mindig is az őszinteségen alapult. Őt se zavarná, ha most rögtön megcsókolnálak, ha tud róla - magyarázom a mi bonyolult kapcsolatunkat, amit nagyon kevesen értenek csupán. Ez egy dac szövetség, ami gyerekkorunkban jött létre. Együtt a világ és a családjaink ellen. Régen talán szerelmes voltam belé, amikor a tenyerén hordozott tizenéves korunkban, de ez el is múlt az első hatalmas veszekedésünk alkalmával, amikor felgyújtottam megégettem.
- Egy férfi? Oké, persze részegen 1x-2x lekapott már srácokat, de Annar full hetero - gondolkodom hangosan elhessegetve a fülembe ültetett bogarat. De egyből el is felejtem, ahogy másik gondolat veszi át a helyét. Egy ennél sokkalta fontosabb. A legjobb barátom titkolódzik előttem. Felvont szemöldökkel játssza a hülyét, majd közel hajol hozzá a fenyegetésemet hallva. Nem mondom, hogy nem hagy ki a szívverésem egy ütemen, ahogy közel került hozzám. Talán túlságosan közel.
- Hol is van az a bilincs? - kissé felvonom az egyik szemöldököm, de még mindig próbálok komoly maradni - Mit tudsz a vőlegényemről, amit én nem? Mi volt ez az előbbi kérdés? - utalok a féltékenységre és a férfi partner említésére, majd még közelebb hajolok hozzá - Ha nem mondod el nincs más lehetőségem... - nyitva hagyom a mondatot, de nem is kellenek hozzá szavak, annyira közel vagyunk egymáshoz, hogy egyetlen apró mozdulat kellene ahhoz, hogy összeérjenek az ajkaink. Egyetlen rövid pillanatra elkalandozik a tekintetem a szájára, hogy aztán újra komolyan a szemeibe nézzek. Eltökélt vagyok.
lock3d●  sziv   ● by barb
Vissza az elejére Go down
Rainer Engelstad
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona OXgHOcB
Rendeltetésem :
Vidar vagyok
play by :
Freddy Carter
Posztok száma :
16
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
13
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
programozó
Előtörténet :
Rainer
Keresem :
I want your body, everybody wants your body, so ...


Rainer Engelstad
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 28, 2022 11:11 am

Catriona S. Jarlsberg felhasználónak tetszik ez a poszt.

CATDélután - Gamle Oslo
I'll make you feel like you're the oneCatriona & Rainer
Széles mosolyra húztam volna a szám, ha most nem a bűnbánó arcomra lett volna szükség, a hatás kedvéért még le is sütöttem a szemeimet és úgy tettem, mint aki nagyon szégyelné most magát. A helyzet az volt, hogy imádtam mellette lenni, úgy tenni, mintha igazából semmi gond se lenne és bármit megtehetnénk, bármit, de ez koránt sem volt így.
- Észben tartom, hogy ez volt az utolsó alkalom. – újra felpillantok rá, mintha valami hatalmas szikla gördült volna le a vállamról amikor ezt kimondtam, de valójában, csak a nevetésemet fogtam vissza. Valaki megmagyarázhatná, hogy Thor lánya miért ilyen édes.
- Na látod, tudod miről beszélek. – utaltam itt a felesleges időpocsékolásra, amit utazással tölt az ember. – És milyen terveid vannak az egész estére nézve? – szándékosan nem javasoltam én neki, mindig is szerettem benne, hogy határozott volt azzal kapcsolatban, hogy mit szeretne és addig győzköd – kit áltatok, nem kell győzködnie engem – amíg bele nem egyezek vagy rá nem un, hogy engem is meggyőzőn ugyanazt szeretném, amit ő. Például bulizni, inni és még sorolhatnám, hogy mibe sétálunk bele kéz a kézben.
- Oh, azért nem lett volna akkora nagy kár, csak az zavart volna, hogy engem kihagytál belőle. – lebiggyesztem a szám szélét, már csak a hatás kedvéért. De nem bírom sokáig, ezért visszamosolygok rá.
- Persze, hogy… - igazam van, lett volna a mondat vége, hacsak tényleg meg nem teszi és hátra nem hajítja a jegygyűrűjét. Valószínűleg be is gurul a bútor mögé, szóval nem fogom tudni egyhamar visszaadni neki.
- Te nem vagy semmi Cat. – jegyzem meg a fejemet csóválva az előbbi cselekedete miatt. Nem tudom mit gondoljak, vagy mondjak neki. Ha igazán a barátja lennék, akkor azt mondanám, hogy jól tette, Annar megérdemli, hogy így tett a gyűrűvel, de a helyzet az volt, hogy ezt nem a barátjaként mondtam volna neki. Hanem az irigy kis zöld Grincsként, ezért jobb is, ha nem mondtam semmit sem, csupán ennyit.
Amikor folytatta a panaszkodást már megfogalmazódott a fejemben a következő lépésem. El kell terelnem a fő figyelmét erről a dologról. Most minden arról szól, hogy Annar így meg úgy hagyta őt magára és lépett le. De én valójában ennek csak örülnék. Persze annak már kevésbé, amit elmondott, hogy Annar-nak meglett volna a lehetősége arra lemondja az esküvőt.
- Féltékeny lennél, ha egy másik nő lenne a dologban? – kérdezek rá csak úgy mellékesen, mit sem törődve azzal, hogy tovább fogjam Annar pártját és megnyugtassam őt, nem az ő hibája, ha a srác ennyire… meggondolatlan. – Vagy férfi. – egészítem ki a kérdésemet, végtére is, sose lehet tudni ugyebár. Csak ugye…
- Mi mi mi? Én? – úgy tettem, mintha nem is érteném mire akar célozgatni, pedig sejtettem. Felvontam a szemöldökömet, amikor elhúzódott tőlem és úgy döntött inkább szembe ül velem, mint a vallatásnál általában tenni szokták. Azonban én is közel hajoltam hozzá és szintén komoly képet vágtam, talán egy kicsivel több ravaszsággal.
- Akkor jobb előkészítened azokat a mocskos eszközöket mert nem tudom mire szeretnél rájönni.




Vissza az elejére Go down
Catriona S. Jarlsberg
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Rendeltetésem :
Thor lánya vagyok
play by :
Abigail Cowen
Posztok száma :
39
User neve :
Nüx
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
28
Lakhely :
upside down
Foglalkozás :
artista della vita
Előtörténet :
there can be no peace for us,
only misery

Keresem :
true feelings - Rainer & Catriona A4162de52114274c7fc5fb4e68b05162baf1952d
Every heart has its own skeletons


Catriona S. Jarlsberg
Elküldésének ideje — Kedd Dec. 27, 2022 3:51 pm

Rainer Engelstad felhasználónak tetszik ez a poszt.

R a i n e r & C a t r i o n a
In another life I know we ended up together. So in this one, I’ll just miss you
Persze a bilincs ötlete nagyon izgalmasan hangzott, de egyből lehangolt a válaszával. Könnyebb volt terelni, mint szembe nézni a durva valósággal, hogy nem vagyok elég jó neki se. Így csak a szemeimet forgatom, majd beljebb lépkedek és elterelem a szót. Hiszen nem azért jöttem, hogy kettőnk furcsa kapcsolatáról legyen szó, BÁR semmilyen kapcsolatról se akartam igazán beszélni erre tessék, azon kapom magam, hogy a lefújt eljegyzésemről beszélhetek. MIÉRT NEM VAGYOK RÉSZEG? KURVA ÉLET... Mélyet sóhajtok, ahogy bocsánatot kér. Mégis hogyan tudnék RÁ haragudni?!?
- Megbocsájtom. Kizárólag most az egyszer - emelem fel a mutatóujjam, egyértelműen kifejezve, hogy nincs több lehetősége. Természetesen temérdek esélye van, de erről neki nem kell tudnia. Vannak dolgok, amikről inkább nem beszélek, még a legjobb barátomnak sem.
- Totálisan megértem, gyűlölőm ha felesleges utazással megy el az időm. De a lényeg, hogy egész este velem lehetsz - fintorgok egyet, majd vigyorral az arcomon bújok még jobban hozzá. Örülök, hogy végre nem kell egyedül lennem, annak meg végképp, hogy nem fogom halálra unni magam. Elnevem magam a feltételezésén, majd megrázom a fejem.
- Talán, de az csak a második opció lett volna. Első az, hogy kifosztom a bárszekrényed - nem tudok, nem rá mosolyogni, ahogy végig simít a hajamon. Hatalmas szükségem volt rá, a társaságára és arra a nyugalomra, amit nyújt számomra, hogy az előbbi apró puszimról ne is beszéljünk.
- Tudod mit? Igazad van! - lehúzom az ujjamról a jegygyűrűt, hogy aztán a hátunk mögé dobjam valahova, ahol nem kell látnom. Aztán folytatom a nyafogást komoly dilemmáimat a vőlegényemről, akivel hivatalosan még nem vetettünk véget a jegyességnek, pedig régen meg kellett volna tenni. Mégis a barátom szavai hallatán megforgatom a szemeimet. NE MÁR! Nem kell védeni Annart, mert mindketten tudjuk mekkora farok és mennyi mindenre képes.
- Megvédeni magától? Ne már Rainer, ez biztos csak egy vicc. Annar sosem kímélt, arról nem is beszélve, hogy könnyedén megtudom védeni magam - csettintek egyet, mire szikrák pattognak ki az ujjaim közül - Ugyan, volt rá két hónapja, hogy eldöntse mit akar tenni vagy mondani. Sok idő eltelt az esküvő lemondása és az újra felbukkanása között. Ez csak egy könnyed kifogás lenne a részéről. Biztos vagyok benne, hogy egy másik nő van a háttérben - megint elfelejtek levegőt venni, annyira beleélem magam a mondandómba. Nem hiszem, hogy az lenne a baja, hogy drauggá vált, azt volt elég ideje megemészteni.
- Várjunk csak? - kikászálódok az öléből és szembe ülök vele, összehúzva a szemeimet - Mégis miért véded ennyire? Ne gyere nekem azzal, hogy barátok vagytok mert nem veszem be  - felé tartom a mutatóujjam fenyegetőzve - Rainer Engelstad te tudsz valamit és most rögtön el kell mondanod vagy mocskos eszközökhöz kell folyamodnom - előre hajolok és próbálok nagyon komoly képet vágni.
lock3d●  sziv   ● by barb
Vissza az elejére Go down
Rainer Engelstad
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona OXgHOcB
Rendeltetésem :
Vidar vagyok
play by :
Freddy Carter
Posztok száma :
16
User neve :
Avocado
Csoport :
Isten
Pontgyűjtő :
13
Lakhely :
Gamle Oslo
Foglalkozás :
programozó
Előtörténet :
Rainer
Keresem :
I want your body, everybody wants your body, so ...


Rainer Engelstad
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 21, 2022 7:23 pm

Catriona S. Jarlsberg felhasználónak tetszik ez a poszt.

CATDélután - Gamle Oslo
I'll make you feel like you're the oneCatriona & Rainer
Az elmúlt hetekben lefoglalt a munkám, a projekt, amin néhányan a cégtől dolgozunk most érkezett el abba a szakaszába, hogy hosszú megbeszéléseket, előre tervezést és a végső simításokat elintézzük és bemutassuk az eddigi munkánkat a megrendelő cégnek. Ez eddig mind szép és jó lenne, ha nem a megbeszélés előtt derült volna ki, hogy van valami baki a kódban, ami miatt a program rosszul fut le és olyan hibakódot ad ki, amitől a többiek haja égnek áll. Na erre próbáltunk rájönni mindahányan, hogy mi történhetett. A cégnél nem díjazzák, ha feleslegesen túlórázol még azután is, hogy te jól teljesítetted a napi feladatodat. De rá akartam jönni hol a hiba. Ezért mindent fájlt egyesével kellett átnéznem és lefuttatnom, még annak ellenére is, hogy a kollégáim elvileg tesztelték és működött. Szerencsére nem én voltam a projekt vezetője, így nem nyomta annyira minden az én vállamat, de azzal, hogy a társaim stresszeltek körülöttem az semmi jóhoz nem vezetett. Szóval ezt próbáltam megoldani napokon át, szüneteket tartva, megoldást keresve más módszerekre is. Ezért nem látszik meg rajtam, hogy a héten aludtam is volna bármit. Na ilyen körülmények között talált rám Catriona is. Szégyellnem kellett volna magam, amiért nem válaszoltam az üzenetére, de ha tudná, hogy úgy letettem a könyvespolcra a mobilt a legutolsó telefonos beszélgetésem óta és teljesen kiment a fejemből egészen ma reggelig… Nos, lényegtelen. A mobilomhoz sose kötődtem úgy, mint a jó minőségű cipőkhöz például. Sokkal többre értékeltem a személyes találkozókat, mert olyankor láthatom az illető arcát is és nem csak a hangja alapján próbálhatom meg kitalálni, hogy hogyan érzi magát valójában.
Cat megjelenése a lakásomnál egy kis örömöt hozott magával, függetlenül attól, hogy nem számítottam rá… valahol azért mégis csak sejtettem, hogyha túl sokáig hanyagolom őt, akkor megkeres ő, ha én nem vagyok hajlandó rá, mert lefoglal a munkám. A közelében mindig elfog egy nagyon régi érzés, amiről azt gondoltam, hogy már kiveszett belőlem, vagy sikerült olyan mélyre elásnom magamban, hogy senki sem képes előkaparni. Ilyenkor persze, hogy hozom a formám és… mit se törődve a következményekkel, az érzéseivel belemegyek a flörtölös (?) játékába.
- Nem is tudom… talán… - úgy tettem, mint akinek nagyon el kell gondolkodnia a válaszon. – Áh nem lényeges. – valójában azzal volt a gondom, hogyha elmondanám neki és ötleteket adnék, akkor valószínűleg nem fogom elengedni őt barátság ide vagy oda.
- Igen, sejtettem, hogy ő draugr lett, de nem voltam benne biztos. Annyira nem vagyok draugr szakértő. Bocs. Vészmadárkodni meg nem akartam, mert az is lehetett, hogy tévedek, de ezek szerint nem volt semmiféle félreértés abban, hogy őt homlokon csókolta Hel. – csak metaforikusan értettem ezt, nyilván fogalmam sincs, hogy Hel mit tesz és hogyan kelti őket életre.
- Megtudom oldani, csak a napi megbeszélésen kell holnap jelen lennem. A héten dolgozhattam itthonról is, nem kellett feleslegesen pazarolnom az időt azzal, hogy beérek az irodába. – nem mintha ez olyan fontos tényező lett volna most, de hát csak elmondtam neki.
- Hadd találjam ki… Porig égeted a lakásomat? – tréfálkoztam persze, szerintem nem kellett neki ötleteket adnom ahhoz, hogy milyen csúnya következményei lehetnek annak, ha egyedül maradna. Játékosan megcirógatom a haját miután újabb puszit kapok tőle, de ez most valamiért más volt és nagyon hülye lettem volna, hogyha nem veszem észre, de szóvá nem tettem.
Amikor elmondja, hogy mi a gondja, megpróbálok nem elmosolyodni azon csak az a gyűrű zavarja őt és persze az a dolog közte és Annar között, aminek lennie kellene, de annyira nyilvánvaló, hogy nincs. Nyilván azért, mert nem úgy gondolnak egymásra, mint egy szerelmes pár, hanem ahogy halkan suttogta ő úgy tekint a srácra, mint egy másik testvérre, amilyen Eldir is.
- A gyűrű gondodon könnyen segít az, ha leveszed és nem gondolsz rá. De, ami a többit illeti. Az nehéz ügy, ha nem foglalkozik veled. Teljesen megértem, hogy ki vagy borulva rá. – olyan beleéléssel magyarázta, hogy mi a gondja szinte megsajnáltam őt és majdnem kimondtam, hogy… de aztán nem mondtam semmit.
- Nem sok kellemes dolgot tudok a draugrokról, de nem gondoltál arra, hogy esetleg így akar megvédeni téged magától? Vagy esetleg össze van zavarodva és ő se tudja mit kellene tennie vagy mondania? – csak nyugtatgatni próbálom, nem áll szándékomban elrontani a kedvét azzal, hogy megpróbálom jobb színben feltűntetni előtte Annart, mert őszintén túl régóta találkoztam vele is, hogy őszinte véleményt tudjak róla mondani most neki. De talán nem is erre van szüksége és ezzel teljesen tisztában vagyok.




Vissza az elejére Go down
Catriona S. Jarlsberg
Kiskép :
true feelings - Rainer & Catriona Tumblr_inline_phd8eqzOdU1vp79yq_100
Rendeltetésem :
Thor lánya vagyok
play by :
Abigail Cowen
Posztok száma :
39
User neve :
Nüx
Csoport :
Félisten
Pontgyűjtő :
28
Lakhely :
upside down
Foglalkozás :
artista della vita
Előtörténet :
there can be no peace for us,
only misery

Keresem :
true feelings - Rainer & Catriona A4162de52114274c7fc5fb4e68b05162baf1952d
Every heart has its own skeletons


Catriona S. Jarlsberg
Elküldésének ideje — Hétf. Dec. 19, 2022 11:37 pm

Rainer Engelstad felhasználónak tetszik ez a poszt.

R a i n e r & C a t r i o n a
In another life I know we ended up together. So in this one, I’ll just miss you
.... az előző részek tartalmából...

Oké, oké persze dühösen jöttem ide, mégis az motivált, hogy ne legyek egyedül és unjam halálra magam. Az pedig még szebbé teszi az egészet, hogy Rainer tényleg törődik velem, jó egy legjobb barátnak ilyennek kell lennie. Most jöhetne az, hogy megint mindent IS túl gondolok, de tudom, hogy valami más is van a háttérben. Túlságosan jó vele bármennyire is nehéz ezt bevallanom még magamnak is, úgy vonzz magához, mint éjszakai pillangókat a fény. A kapcsolatunk egy jó bebaszós bulival kezdődött pár évvel ezelőtt, aztán nézzenek oda hova jutottunk. Két kezem nem elég hozzá, hogy hányszor hoztak minket hírbe a sajtó egyből felkapja, ha egy sármos férfival mutatkozok. Tényleg KURVA SZÉP pár lehetnénk. Talán. Egy. Másik. Életben.
- Hmm, egy bilincs? Mennyi mindenre lehetne használni azt a bizonyos bilincset - az alsó ajkamba harapok és megjátszom magam. Nem, nem fogom tudomásul venni, hogy megint kihagyott egy ütemet a szívverésem a szavai hallatán. Aztán egy ital mellett gyorstalpalót tartok neki arról, ami az elmúlt hetekben történt és talán khmm... TALÁN fontos lehet a számára is.
- HOGY MI?!? - akadok ki újra és nem azon, hogy sejtette inkább amiatt, hogy nem figyelmeztetett és egyből el is távolodok tőle kicsit - Nem tudom melyik részén kellene leginkább megsértődnöm - nézek rá sértődöttséget színlelve, majd megint iszom a maradék italomból egyet, hátha az segít - spoilerveszély; nem fog! - és könnyebben túl teszem magam ezen a helyzeten, de azért úrinő módjára vissza teszem az asztalra a poharat, nehogy teljesen alkoholistának tűnjek. Vállat vonok, ahogy keserűen elmosolyodik az eddigi alkohol fogyasztásom miatt, ami furcsa tekintve, hogy ő se szent. Mindegy ez olyan részlet kérdés, ami további gondolatot se érdemel. Az őrületbe kerget a mosolyával és ha éppen nem lennék ki teljesen, régen lekaptam volna, így csak magamban ábrándozok. Hagyom hadd húzzon az ölébe és zárjon szorosan a karjaiba, amiben olyan otthonosan érzem magam. Kényelembe helyezem magam, hátam a mellkasának döntöm, míg a fejem a vállára helyezem.
- Igen, az remek lenne, de csak akkor ha holnap nem kell korán kelned a munka miatt - nem vagyok azért végtelenül önző és odafigyelek a legjobb barátom testi épségére. Egy puszit nyom az arcomra, mire elmosolyodom, őszintébben mint eddig.
- Nem is engedném, hogy magamra hagyj, annak túlságosan csúnya következményei lennének - kicsit elfintorodom, majd adok egy cuppanós puszit az arcára felelőtlenül közel az ajkaihoz - Köszönöm Rainer, egy igazi angyal vagy - mosolygok és határtalan nyugalom tölt el, ahogy mellette vagyok, biztonságban. A kérdése meglep, hiszen egyértelmű NEKEM, hogy mi zavar a legjobban, hiszen ott virít az ujjamon, mint valami csili-vili méregdrága billog.
- Leginkább ez - mutatom fel az eljegyzési gyűrűmet, majd egy kisebb sóhajt követően folytatom - meg persze az a tény, hogy gyerekkorunk óta ismerjük egymást és az, ami köztünk van sokkal több mint a szerelem valamilyen értelemben. Mert a világ végére is elmennék érte, ha meg kellene védeni. Viszont ha közelebbről megnézzük a dolgot, akkor egyértelműen látszik, hogy nem vagyunk szerelmesek. Szeretem és mindig szeretni fogom...mint Eldirt - az utolsó két szót csak suttogom, majd egy pillanatra elhallgatok, hátha sikerül összeszednem a gondolataimat - Mikor előkerült nagyon furcsán viselkedett, alig akart hozzám érni és kerülte a tekintetem, mintha valami kórság lenne rajtam. Te is tudod milyen, de eszébe se jutott megdönteni és mindig a telefonján pötyögött. Még hatalmasabb fasz mint azelőtt- oké ez most úgy tűnhet, mintha kizárólag egy féltékeny barátnő hisztije lenne. Lehet a drauggá válása miatt van ez az egész, mégis szokatlan, arról nem is beszélve, hogy a kisöcsém hogyan viselkedett. BORZALMAS mind a kettő.
- Az se zavarna, ha lenne valakije, hiszen mindig is nyílt és őszinte volt a kapcsolatunk, de NEM BESZÉL RÓLA! - fakadok ki egy pillanatra majd a kezemben szorongatott italt legurítom a torkomon, hogy egy kicsit elhúzódva Rainertől az asztalra tudjam helyezni. Nem kell félni, egyből vissza  is dőlök a legjobb barátom ölelő karjaiba.
lock3d●  sziv   ● by barb
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
true feelings - Rainer & Catriona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» unspoken feelings - Anja & Astrid
» Catriona S. Jarlsberg
» Leaf & Catriona - Suprise!
» Tell me a true | Lore & Mads
» true friends stab you in the front

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Isten hozott Oslo városában
sétálgass a fjord partjain
 :: I. Gamle Oslo ;; :: Lakások Gamle Oslo-ban ;;
-
Ugrás: