M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dahlia Norgaard
2 posters


Fredrik Dahl
Kiskép :
Dahlia Norgaard Tumblr_o9njybnegq1qdrarlo5_250
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
kit harington
Posztok száma :
37
User neve :
benibigyó
Csoport :
draugr
Pontgyűjtő :
19
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
the right hand
Előtörténet :
knowledge will give you power
but character respect

Keresem :
It was terrifying to love someone who was forbidden to you. Terrifying to feel something you could never speak of, something that was horrible to almost everyone you knew, something that could destroy your life.
Dahlia Norgaard 87c2edb68c747362469bcd87c2da99f8d92f6c41

Kor :
74


Fredrik Dahl
Elküldésének ideje — Szer. Dec. 28, 2022 10:15 pm

Dahlia Norgaard felhasználónak tetszik ez a poszt.

Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Dahlia Norgaard
Kiskép :
Dahlia Norgaard Lili-reinhart-small-gif-6
Rendeltetésem :
Fulla és Samendill lánya vagyok
play by :
Lili Reinhart
Posztok száma :
2
User neve :
elyon
Csoport :
istennő
Pontgyűjtő :
0
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
titkárnő
Előtörténet :
she just wanna be free
Kor :
257


Dahlia Norgaard
Elküldésének ideje — Pént. Szept. 30, 2022 9:53 pm
Dahlia  Norgaard
istennő
fulla és samendill lánya vagyok
A családom szerint hibás láncszem vagyok • Sosem jöttem ki igazán a szüleimmel, ami persze egyenlő azzal, hogy bennem van a hiba. A nővéremmel, és az ikerhúgommal érdekes módon majdnem mindig szót értek, és igazi testvérekhez méltóan el tudunk lenni, megteszünk mindent a másikért, de ha nem támogatom anyámék hülye elgondolásait, máris én vagyok a fekete bárány. Röhej.
Az ellenségeim szerint nem tudom milyen vagyok • Nem szoktam ellenségeket gyűjteni... de főleg nem megkérdezni őket, mit is gondolnak. Amit tudok, hogy ha bántanak, riged leszek, érzéketlen, nemtörődöm, gúnyos, nagyképű, másokon átgázoló... hogy magamat védjem, vagy éppen azt, aki számomra nagyon is fontos. Olyankor nem érdekel, megbántalak-e, vagy szó szerint bántalak-e, ezekkel általában később foglalkozik a lelkiismeretem, mikor lecsendesült a vihar.
Szerintem teljesen rendben vagyok • Hűséges vagyok, kitartó, szeretetteljes, vidám.. olykor rosszabb napokkal. De kinek nincsenek rosszabb napjai? Olyankor szívesen begubózok, majszolgatom a kis süteményem, nézem a kedvenc filmjeim, aztán majd elmúlik, és megint én leszek, aki telivigyorral énekli a kedvenc dalát felmosás közben, vagy éppen aki hangosan nevet a barátaival a járdán sétálva. Tény, hogy néha el tudok veszni, ennyiből lehet, hogy önző vagyok.. de mindig visszatalálok oda, ahol úgy érzem, tényleg számítok, ezek pedig a testvéreim. Őket sosem hagynám el teljesen, még ha távol vagyok is, főleg a modern technológiának hála annyit nyaggatom őket, hogy olyan, mintha el se mentem volna.


play by
Lili Reinhart
életkor
256 éves
foglalkozás
titkárnő
a karakter
saját
hirdető
-
fő karakterem
Cameron Reidarsen
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
Ebben a családban szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki azt mondhatja magáról, hogy rögös az útja. Hiába anyánk egy istennő, mindig azt hallgattuk, mióta felfogjuk egyáltalán a szavakat, hogy az istenek alja nép, nem lehet rájuk számítani, alantasak, ésatöbbi... én meg már nagyon untam.
Főleg, mikor Isane nővérem talált magának egy istent, aki úgy tűnt, a világok legboldogabb nőjévé teszi, anyáék meg minden pillanatban azt tervezgették, mikor lesz vége a házasságuknak, és, hogy remélik, mielőbb rájön a nővérem, hogy neki soha nem lesz igazi helye Rune mellett. Hogyne nőtt volna bennem egyre a harag? Mikor láttam, milyen boldogok együtt, a szüleink mégis alig várták, hogy vége legyen, nem törődve azzal, a lányuknak mi a jó.. mert hát tényleg madarat lehetett volna vele fogatni, és én nem értettem, ezzel mi a baj. Ma se értem..
Harminc éve döntöttem úgy, hogy elegem volt ebből az egész agymosásból, ami hiába lettünk több száz évesek, még mindig nem ért véget - szerintem nem is fog... -, és eljöttem otthonról, újra, végleg, azzal a szándékkal, hogy soha többet nem megyek haza. Aztán ezt átírtam arra, hogy jó hosszú ideig, de a lényeg, hogy nem kérek a szüleinkből, se a hülye elveikből, se abból, hogy semmi nem számít, csak az önző, nárcisztikus jellemük, az egójuk.. nem érdekelnek. Majd én eldöntöm, mi a jó nekem, ki a jó nekem, legyen az óriás, vagy isten, vagy ... egy erdei manó, akkor se ők fogják eldönteni és megmondani.
Persze időközben ők is kénytelenek voltak egyre sűrűbben Midgardra látogatni, hiszen akkor már mindhárman itt éltünk, de nekem eszem ágában nem volt a színüket se látni. Nagy duzzogva, ha a testvéreim rábeszéltek akkor elmentem egy-egy vacsira, de igyekeztem is haza, mert mindig a régi nóta játszódik le mellettük, ami már a könyökömön jön ki, és amit már nagyon nem szeretek. Rune úgyis meg fogja csalni Isanet, csak idők kérdése míg elválnak, Mavis pedig úgyis visszamegy majd a férjéhez, mert rájön, hogy ő a mindenség közepe, én pedig meg fogom bánni, hogy nem találtam magamnak valami jóképű, jómódú óriást még otthon, mire várok még?. Valahogy így hangzik a szokásos...
De elérték amit akartak, tényleg addig kavarodtak a szálak, míg nem a nővérem és Rune külön mentek, és bár gyűlölnöm kellett volna a sógorom azért, amit tett, engem mégis jobban dühített, hogy a szüleink elégedettek voltak, mintha végre beteljesedett volna, amit annyira vártak... miért jó ez, és kinek? Én valahogy jobban szerettem, míg Ane felhőtlenül vidám volt, nem pedig azt látom, hogy egy doboz fagyi mellett keres némi vigaszt. De ami végképp visszacsábított Norvégiába, az az, hogy valószínűleg az átok őt is utolérte, amitől mind annyira tartunk. Már hónapok óta hazajárok hozzá - is - hosszabb időre, de végleg csak most határoztam el, hogy elég az ingázásból, kerestem egy csinos kis házat, így már csak állás kell majd, de a lényeg, hogy a közelben legyek, ha kellenék neki, vagy Mavisnek. Még akkor is, ha közben a sógorom is hazatalált, és talán náluk már minden a helyére kerül. Mi lesz velem, ha a saját nővérem elfelejti, hogy létezek? Mi lesz, ha én magam is erre a sorsra jutok, vagy mindannyian?
Vissza az elejére Go down
 
Dahlia Norgaard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mavis Norgaard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott istenek ;;
-
Ugrás: