M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Logi - Jötunn of Fire


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Sven Kårstad
Kiskép :
.
Rendeltetésem :
Logi vagyok
play by :
Joseph Morgan
Posztok száma :
14
User neve :
Csinszka
Csoport :
TűzÓriás
Pontgyűjtő :
10
Lakhely :
Norway
Foglalkozás :
Tűzoltók (Arne Garborgs plass 1)


Sven Kårstad
Elküldésének ideje — Vas. Aug. 14, 2022 1:57 pm
Sven Kårstad
TűzÓriás
Logi
A családom szerint távolságtartó vagyok • Nem vagyok egy bizalmaskodó típus, nem leszek egyből a haverod, nem mondom el egyből életem történetét vagy jelen pillanatban valódi mosoly van-e az arcomon, ki kell érdemelni és nem várom el, hogy fordítottan másként legyen. Kölcsönös tiszteletet. Pofon egyszerű. Élni és élni hagyni. Nem korlátozlak, te se tégy ekként, szavakkal se, kényszerítésekkel végképp.
Az ellenségeim szerint lángoló vagyok • Makacs, önfejű, egy igazi öszvér vagyok, komoly, megingathatatlan elvekkel. Ne képzelj rögtön mogorva, savanyú embernek, csak szeretem, ha le vannak fektetve az alapok a következő lépés megtételéhez. Egyesek élnek halnak a spontán, hirtelen jött ötletekért, de én nem tartozom közéjük. Megfontoltan tervezek, igyekezve figyelembe venni minden részletet, amennyire az aktuális kedélyállapotom engedi.
Fáradtan igyekszem még jobban koncentrálni, mert tudtában vagyok a szükséges energia hiányában és valamivel kompenzálni kell, ám pont ilyenkor siklok el a legtöbb dolog felett. Már-már bosszantóan kiélezem a részleteket, többször összeszedem a gondolataimat, mit akartam pontosan és képes vagyok százszor újra megkérdezni, amit már egyszer megtettem. Csupán a biztonság kedvéért.
Frusztráltan, idegesen túl sok részlettel vagyok tisztában, ami igaz akkor is, ha éppen felhúzták az agyamat. Féket kell rakjak a nyelvemre, hogy ne engedjem csak úgy világnak a szavakat, melyeket jobb volna hallgatásba csomagolni. Szánt szándékkal nem esnék neki senkinek, ellenben véletlenül oly` könnyedén csusszannak ki a dolgok, mintha olajjal kikenték volna az útját és akadálytalanul húzza maga után a mardosó bűntudatot, ami napokig emészt az elszólásokért.
Szerintem perzselő vagyok • Az életem az enyém, senki nem dönthet felette, én formálom és nem engedem, hogy letérítsenek a gonddal épített útról, amibe sok energiát öltem. Megdolgoztam érte, önerőből, segítség nélkül, egyedül tornáztam fel magam odáig, ahol most tartok és erre büszke vagyok. Én tettem, nem más, nem támaszkodtam a szüleimre, az anyagi támogatásukra, nem váltam elkényeztetetté, sokkal inkább olyanná, aki megbecsüli a kemény munkát, a saját érdemeit, az utat, amit kitapos.  .



play by
Ronen Rubinstein
életkor
kortalan
foglalkozás
Tűzoltó százados
a karakter
keresett/saját/canon
hirdető
keresett karaktereknél kitöltendő
fő karakterem
Aaron Bergström

 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
A tűz mindent eléget, csak hamut hagy maga után. De van egyfajta tűz, mely annyira heves, hogy még a hamut is elégeti ez az én tüzem. A fekete tűz!  Égess el engem így, égess addig, míg nem marad más, csak Te. Manipulálni. Teremteni. Felégetni mindent. Magam vagyok a Tűz. Ahol apró láng is alakul, hát megérzem.

A magány, az est csendje és a gyönyör látomány lelkemet elmélkedésre hangolták. A pusztulás látása, letűnt idők emléke összehasonlítva a jelen idők állapotával, magasztos ábrándokba ringatta szivemet. Egy ledőlt oszlopra ültem s könyökömet térdeimre támasztva, fejemet tenyerembe szorítva, szemeimet majd a városra, majd a romokra szegezvén, mély ábrándozásba merültem.
- Glöð?
Nevének hallatán riadtan megfordult, és a vörös selyemruha burkából föltekintett rám, a férjére.
Jól föl kellett néznie. A legjobb formájában is alacsonyabb volt nálam. Még a ma este viselt nyolc centis sarkú piros körömcipőjében sem ért fel a szemmagasságomig. A ragyogó vörösesszőke, szoborszépségű Glöd mindig káprázatos látványt nyújtott, pláne, ha ennyire kicsípte magát, mint aznap este. Nincs még egy ilyen nő. Határozott, klasszikus arcvonásaival és kecses mozgásával akár hivatásos modell is lehetett volna.  
- Jól vagy? - Glöd jáspiszöld szeme összeszűkült az aggodalomtól.
- Jól. - gyorsan körbepillantottam. - Ő is itt van?
- A bárban beszélget Brett-tel.  
Glöd nem látott ki az emberek mögül, így közöttük kukucskált. Nagy nehezen sikerült megpillantania másik leányát is.



A mélységes-mély alvásból oly hirtelen tört rám a teljes ébrenlét hogy letepert a félelem, akár a lázálomból ébredő gyereket. Sejtelmem sem volt, mi ébresztett föl, de valami zörej vagy mocorgás. Mintha hozzáértem volna valami. Nem moccantam, visszatartottam a lélegzetemet, magam elé meredtem, hallgatóztam. Kezdetben nem tudtam tájékozódni,
de mihelyt agyam befogadta a behatárolt látóteret, már tudtam is: a Laktanyán voltam, nyomban azzal is tisztában voltam, hogy későre jár, az éjszaka közepén. A laktanya mély csöndbe burkolódzott.
- Karstad!! Ideje felébredni, baszki! - valaki a karomba bokszol, mire kibukfencezem az ülésből. Szemem fel-alácikázva keresi a veszélyt, bármi legyen is az, de csak a haveromat, Luca-t pillantom meg magam mellett, a szomszédos ülésén.
- Ember, te aztán szeretsz álmodban beszélni!
Megdörzsölöm az arcomat, hátha attól kitisztul az agyam.
-  Sejtelmem sincs, miről álmodtam. - egy nőről. Csodás! - Isten tudja, miket mondhattam.
- Ostobaság, te teljesen komolyan beszéltél álmodban! -magasabb hangon folytatja: - Ó, Sven annyira szexi vagy! Igen, add nekem, pont így! - Aztán visszavált a rendes hangfekvésbe. - Csak mondom: nagyon virgonc volt a kiscsaj.
Pontosan tudom, miről álmodtam. Egy angyalról. Egy gyönyörű, sötétbarna hajú nőről, a legkékebb szemekkel, amit valaha láttam. Nem számít, hogy egyetlen éjszakát töltöttem vele huszonnyolc évvel ezelőtt, tökéletesen emlékszem rá. Ahogy mosolygott, ahogy az ujját görbítve hívogatott, hogy észre vegyem. Ahogy a lábam nem mozdult, hogy az agyam megadta volna az engedélyt. Mintha csak odafentről küldték volna őt, hogy megmentsen. Oldalba bököm Luca-t, mert tudom, nincs az isten, hogy mindebből bármit is bevalljak neki.
- Hála az égnek, hogy már házas vagy! Egy nem se lenne annyira hülye, hogy vonzónak találja azt, aki most vagy. Borzasztóak az elképzeléseid, és egy seggfej vagy. - vigyorog: kétség sem férhet hozzá, hogy a neje jár az eszében. Vannak ilyen srácok, akiknek mindenük megvan, és Luca egy közülük. Egy gyönyörű nő várja otthon, vannak gyerekei és barátai, továbbá azok közé tartozik, akiknek meseszerűen tökéletes gyerekkoruk volt. Alapjában véve az élete tökéletes ellentéte az enyémnek. Az én életemben mindössze a bátyáim érnek egy fabatkát is.
- Miről beszélsz? Megvan az oka, hogy miért engem hívnak Lucanak, téged pedig Sven-nek. A nevem álomférfit jelent, és az is vagyok: egy istenverte álom. A tied pedig nyilat jelent- Már megint a régi nóta. Azért hívnak így, mert ez a vezetéknevem, seggfej.
Luca kuncogva megrándítja a vállát.
- Lehet, de engem meg a sugárzó személyiségem miatt. Egy tökkelütött idióta, de akkor is hiányozni fog. Az egész csapatom hiányozni fog. Utálom, hogy ez volt az utolsó...
- Van valami ötleted, hogy mihez kezdesz most? - kérdi. Egy mély sóhaj kíséretében hátradőlök az igenkényelmes ülésben.
- Lövésem sincs.
- Jó látni, hogy kézben tartod a dolgaidat. Össze kell kapnod magad, Sven! Az élet nem fogja ezüsttálcán kínálni neked a beállításokat.

Nett vérzett. Először azt hitte, a havi vérzése jött meg idő előtt. A szokásos menstruációt megelőző kellemetlenségek azonban elmaradtak, bizonytalan alhasi görcsei voltak.
A laktanya kanapéján feküdt, lábát kényelmesen fölpolcolva, s egy vezércikket olvasott. Felnyögött. Majd mentőt kért.  
- Rosszul vagy? - siettem oda a konyhából hozzá, miközben megtöröltem  vizes kezeim. Azt tudni kell rólunk, hogy a kapcsolatunk bonyolult. A feleségem háta mögött dugtam meg párszor. Megcsaltam őt. Viszonyom volt vele...
- Erősen vérzek. - felelte nyugodtan Nett. - De nem kell megijedni. Szerintem csak rendellenes menstruáció, de azért, azt hiszem, okosabb, ha  bemegyek a kórházba.
A mentőautó nem szirénázott, nem volt semmi felhajtás, egyszerűen bevitték. A felvételi irodában azonban érthetetlenül sokat kellett várni. Mikor a dr. végre megjelent, Natt szinte örült, hogy látja, pedig irtózott a nőgyógyászati rutinvizsgálattól, amely lassanként egyet jelentett a dr.  
arcával, testtartásával, szagával. Most azonban annyira megörült az orvosnak, hogy a szeme is könnybe lábadt.
Elvetélt. A gyerekemet horda a szíve alatt. Ennek már 4 éve...azóta sem beszéltünk és nem is láttam.


Vissza az elejére Go down
 
Logi - Jötunn of Fire
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aegir - Logi
» i am the fire
» blow a kiss, fire a gun
» lienna & sigurd | eyes on fire
» a tiny spark can set a great fire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott óriások ;;
-
Ugrás: