M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Elyna & Jackson - what a plot twist you are
2 posters


Elyna Dahl
Kiskép :
Elyna & Jackson - what a plot twist you are PracticalBruisedCamel-size_restricted
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
angela sarafyan
Posztok száma :
4
User neve :
szuszu
Csoport :
draugr
Pontgyűjtő :
2
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
right hand's right
Előtörténet :
feels like violence, when I lose control
hear those trumpets, playing in my soul
Keresem :
Hunting you I can smell you - alive
Your heart pounding in my head


Elyna Dahl
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 01, 2023 5:35 pm

Dante Jackson felhasználónak tetszik ez a poszt.

 
A fejemben különböző szcenáriók peregtek, hogyan fogok mégis megszabadulni ettől a seggfejtől, aki csak az életemet nehezítette meg azzal, hogy itt megjelent. De ami aggasztott is egy egészen kicsit, hogy valaki jelentette az itt történteket, tehát elképzelhető, hogy valaki követett és figyelt… Akárki lehetett, akit nem vettem észre – miért nem vettem észre?! Picsába is! A megjátszott kétségbeesésem arra minden bizonnyal elegendőnek tűnt, hogy ne lőjjön rám a zsaru, de semmi egyébre. Sajnos. Pedig lehetne ezt csendben, nyugiban is intézni, de úgy látom, erre nem lesz lehetőségem. Kár, mert a felém közeledő férfi egészen jóképű, sajnálnám, ha ki kéne nyírnom, arról nem is beszélve, hogy a bátyám sem örülne, ha felhívnám magunkra a rendőrség figyelmét. De ez a tag, már látta az arcomat. Szomorú események sorozata indul hát meg…

– Volt egy alak, aki elrohant, amikor ideértem. Kiabálást hallottam az utcáról… és… és mire… – elcsuklik a hangom, fájdalmasan nehéznek tűnik a szavak megtalálása, zavarodott vagyok a látottaktól, a vértől – legalábbis ezt adom elő, mert még mindig konfrontáció nélkül oldanám meg a helyzetet, ha ez a zsaru ad erre lehetőséget. Éppen ezért az utasításait követem egy darabig: megfordulok, hátrább lépek a magassarkú csizmámban. A kezemet lejjebb eresztem, de távol tartom a zsebeimtől, hogy nehogy félreértse nekem a szándékaimat. Hagyom, hogy próbálkozzon a pulzus kitapintásával, de az egyetlen, akinek ver a szíve hármunk közül az éppen ő. Úgyhogy kár is erőlködni ezen. Meg ahogy látom, a színészkedésemért is kár, pedig igazán értékelhette volna. Kénytelen kelletlen belemászok az elméjébe, hogy aztán néhány hasznos információval gazdagabban forduljak félig vissza hozzá.

– Persze, szívesen teszek tanúvallomást – most először viszont emberi mértékkel is elég közel vagyok ahhoz, hogy láthassam az arcát, így aztán a kétségbeesésem meglepettségbe csap át: – Bocsásson meg, de Ön Dante… Dante Jackson? – a hangomból kiérződik valamiféle reménnyel keveredett emlékezés. Természetesen soha nem találkoztunk korábban, de Dante, ezt Te már nem tudod megállapítani, mert az elméd immár az enyém: lassan fordulok meg, ezalatt pedig Te elteszed a telefonodat, amely kapcsán már meg vagy győződve, hogy figyelmeztetted a társaidat, pedig semmi sem történt, bennem pedig egy régi ismerőst vélsz felismerni a középiskolából, akinek nem voltál túl szoros kapcsolatban, de egyszer csak elhívtad randizni egy kávéra, amit követett még néhány másik találkozó, a kapcsolatotok pedig egy kamaszos dugással ért véget, hogy aztán el is felejtsétek egymást. Az ember olyan könnyen belefut az ilyen ismerősökbe, nem igaz? A nevet hagyom, hogy Te mondd ki, hagyom, hogy a nem létező emlékeidből felderengjen egy rám hasonlító kamaszlány alakja, akinek a neve Lyna. Hát helló, kedves Dante!

Vissza az elejére Go down
Dante Jackson
Kiskép :
Elyna & Jackson - what a plot twist you are Tumblr_inline_o3fgoeocKu1qlt39u_250
Rendeltetésem :
-
play by :
ryan reynolds
Posztok száma :
24
User neve :
dim
Csoport :
álf
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
st. hanshaugen
Foglalkozás :
cop
Előtörténet :
karma is a bitch?
no, it's a savior

Keresem :
Elyna & Jackson - what a plot twist you are Ac2e6119c32b162441b6e2d1bc6f79e99d1bda76
it's better to be hated for what you're
than to be loved for what you are not
Elyna & Jackson - what a plot twist you are D222419dbd6a15d85e2880f5c7919dead8b27cd9

Kor :
42


Dante Jackson
Elküldésének ideje — Kedd Okt. 25, 2022 11:56 am
Mindig közelebb állt hozzám a terepmunka, bár annál, hogy egy irodai széken izzadjon a seggem, minden jobb és főleg, izgalmasabb lett volna. Korábban, a társaim mellett amúgy is hozzá kellett szoknom a veszélyhez, a többségük nem fukarkodott az adrenalinnal, bár tény, hogy egészen máshogy értelmeztük a munkánk iránti szenvedélyt. Például azzal, hogy... mondjuk úgy, én szerettem élve megúszni. Nem volt garancia arra, hogy egy-egy névtelen forrás vagy üzenet nem rejt magában valamit, mondjuk egy csapdát, ezt a kockázatot viszont még én is hajlandó voltam bevállalni. Az anonim üzenet, amit ezúttal kaptam, szintén lehetett volna valami csapda, de ha figyelembe vettem, hogy az ilyen üzenetek közül hány volt ténylegesen veszélyes: mondjuk úgy, hogy elenyésző alkalommal. Azért reméltem, hogy nem egy szülés levezetéshez kaptam riasztást, mert akkor már inkább lőjön agyon két tucat fegyveres drogdíler.
Megközelítettem a helyszínt, ami a körülményekhez képest elég nyugodtnak tűnt, egy hangos szót sem lehetett hallani a környéken, majd ahogy bezártam mögött a kocsi ajtaját, elővettem a telefont, hogy újra meggyőződjek a címről, de nem emlékeztem rosszul, tényleg a sikátoron keresztül vezetett az út. Itt már elült a gyanú a gyomromban, nem is tartottam túl távol kezeimet a zsebemben lapuló fegyveremtől, de jó ideig csak kiborogatott kukák, szemét és nedves mocsok között gázoltam, szinte megerőszakolva magam, hogy csak most ne akarjak levegőt venni. Miért lepett meg egyáltalán, hogy ismét egy ilyen helyről jött a névtelen füles? A belvárosi telefonlopások mondjuk tény, hogy nem rejtettek magukban túl sok izgalmat.
A fekvő test látványa megtorpanásra kényszerített, a mellette guggoló nő pedig arra, hogy rámarkoljak a fegyveremre, amit szinte rögtön rá szegeztem. Ilyenkor minden másodperc számított, és ugyan első ránézésre rendezett, kicsit sem idevaló nőnek tűnt, de nem hittem a skatulyákban. A parancsot azonban követte, felegyenesedett a test mellől, mire kedvem támadt volna elégedetten felsóhajtani, de nyilván nem tettem meg. Megtagadhatta volna a felszólítást, sőt, előránthatott volna egy fegyvert, de egyelőre úgy tűnt, hogy a megadást választotta, ezzel pedig megtette az első lépést afelé, hogy ne akarjam rögtön lelőni. - Forduljon meg - szólaltam meg, mikor nyilvánvalóvá vált, hogy nem tart semmit a kezében, bár arra még inkább nem alapoztam semmit, hogy milyen kétségbeesetten szólalt meg, hisz nem egy jó színésszel volt már dolgom. - Lépjen hátrébb - adtam neki újabb utasítást, és ha megtette, lehajoltam a fekvő test mellé, a nyaka környékét tapogatva, csak hogy ellenőrizzem, amit a nő állított, de nem volt okom kétségbe vonni, főleg ha számításba vettem a tetemes méretű vértócsát, ami a test alatt terjedt, a nyílt sebről már nem is beszélve, ezek pedig elég egyértelmű jelzések voltak ahhoz, hogy tudjam, valószínűleg én sem fogok pulzust találni.
Nem is tévedtem, bár gondosan ügyeltem arra, hogy egy csepp vérre se lépjek rá, tekintetemmel úgy őrizve a nőt, mintha attól féltem volna, hogy elszalad. Mondjuk még azt is simán megtehette volna. - Ön értesítette a hatóságokat? - kérdeztem, továbbra sem eresztve le a fegyverem, de másik kezemmel a farzsebembe nyúlva, már kutatni kezdtem a mobil után, hogy értesítsem az illetékeseket. - Ezt beszéljük meg az őrsön - módosítottam végül, ekkor már készülve arra, hogy talán ez lesz az a pillanat, hogy megszűnik az együttműködése, pedig elég nehéz volt nem gyanúsítottként, esetleges gyilkosként tekinteni rá azok után, hogy egy holtest mellett térdepelt.

coded by eirik
Vissza az elejére Go down
Elyna Dahl
Kiskép :
Elyna & Jackson - what a plot twist you are PracticalBruisedCamel-size_restricted
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
angela sarafyan
Posztok száma :
4
User neve :
szuszu
Csoport :
draugr
Pontgyűjtő :
2
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
right hand's right
Előtörténet :
feels like violence, when I lose control
hear those trumpets, playing in my soul
Keresem :
Hunting you I can smell you - alive
Your heart pounding in my head


Elyna Dahl
Elküldésének ideje — Vas. Júl. 31, 2022 4:41 pm

Dante Jackson felhasználónak tetszik ez a poszt.

 
Frissen manikűrözött körmeim alatt sercegett a borostája ennek a szerencsétlennek, akinek valójában nem kellett volna még meghalnia, de hát a sors nem így rendelte el… na meg az úrnő sem. Márpedig ha ő dönt, én miért kérdőjelezném meg? Ez történt most is. Ugyanakkor egyetlen ujjal sem ártottam a földön fekvő hullának, nem is kellett, elég volt csak a megfelelő helyre terelnem, hogy aztán egy rabló megkéselje. Nem szép halál, de az igazságtalanság feldühíti a lelket, és úgy tűnt, erre Helnek igenis igénye volt. Nem kell sok idő, hogy visszataláljon erre a világra élőhalottként ez a halandó sem, akinek a vére már kihűlő félben volt, miközben kotorászni kezdtem a zsebeiben, hogy megtudjam a nevét. Nem volt szokásom az úrnőmet kérdezgetni, így aztán amíg vártam, bőven volt időm mindig ilyen apróságokra.
Na persze nem akkor, amikor megzavarnak a fontos dolgom közben. Léptek hangja zavar meg, de arra számítok, hogy egy sikátorban nem olyanok járnak, akik közelebb merészkednek, így előhúzom a tárcát, amiből az igazolványok érdekelnek leginkább, amikor is megszólal a mögöttem érkező. Sóhajtok egyet, és ledobom a földre a pénztárcát, hogy aztán eljátsszam egy percig a kötelességtudó állampolgárt, és feltartott kezekkel emelkedem fel a hulla mellől.
– Olyan jó, hogy ideért – a hangom egészen kétségbeesettnek hangzik, mert ő valószínűleg nem látja az arcomat, de hasonló érzelmek tükröződnek a mimikámon is vissza, mint a hangomon. – Próbáltam segíteni rajta, de már nincs pulzusa – a szíve már percekkel ezelőtt megállt, ugyanakkor nem engedhettem, hogy ez a zsaru elszállítassa nekem a hullaházba. Igen kellemetlen meglepetés érte volna az ott dolgozókat, amiket emberünk felébred a sötétségből. Az esélyeket latolgattam, hogy vajon a pisztolyt rám szegező rendőrt hogyan iktassam ki a képletből: egyrészt az elméjébe már behatolva nyilvánvaló volt, hogy bejelentés miatt érkezett ki, ami azt jelentette, hogy keresnék, ha végleg kiiktatnám, tehát még kevesebb értelme volt még egy hullát a sikátorban hagyni; másrészt az illata alapján nem voltam benne biztos, hogy egyszerű halandóval állok-e szemben, ez pedig óvatosságra intett. – Azt hiszem, leszúrták – a hangom még mindig - nevetségesen - kétségbeesetten csengett, de amíg nem tette le azt a kurva pisztolyt, nem akartam kockáztatni a saját épségemet sem.

Vissza az elejére Go down
Dante Jackson
Kiskép :
Elyna & Jackson - what a plot twist you are Tumblr_inline_o3fgoeocKu1qlt39u_250
Rendeltetésem :
-
play by :
ryan reynolds
Posztok száma :
24
User neve :
dim
Csoport :
álf
Pontgyűjtő :
24
Lakhely :
st. hanshaugen
Foglalkozás :
cop
Előtörténet :
karma is a bitch?
no, it's a savior

Keresem :
Elyna & Jackson - what a plot twist you are Ac2e6119c32b162441b6e2d1bc6f79e99d1bda76
it's better to be hated for what you're
than to be loved for what you are not
Elyna & Jackson - what a plot twist you are D222419dbd6a15d85e2880f5c7919dead8b27cd9

Kor :
42


Dante Jackson
Elküldésének ideje — Csüt. Júl. 28, 2022 8:09 am
Úgy téptem fel, majd csaptam be magam mögött a kocsi ajtaját, mint egy havi bajos, durcás kamasz. Valahol úgy is éreztem magam, mert miután két napnyi kupit takarítottam el az asztalomról, mellesleg tőlem teljesen szokatlan módon, már-már elégedetten nyújtózva az egyik rozoga széken, csak arra vártam, hogy hatot üssön az óra, és Volt Jackson, nincs Jackson. Ahogy ez a gondolat végigsöpört rajtam, már vártam, hogy a két lábon járó lelkiismeretem megszólaljon és szembesítsen azzal, hogy mennyire kiábrándító, amiért még hiszek a tündérmesékben, de már megint nélküle kellett végigunatkoznom egy napot. És mikor közölték velem, hogy még egy címre ki kell mennem egy névtelen bejelentés miatt, valahol még örültem is, hogy nem volt szemtanúja a lekonyuló ajkaimnak. Ahogy az esetek kilencven százalékában, úgy ezúttal is neki lett volna igaza.
A cím egy sikátorba kalauzolt, nagyjából tizenöt percnyi távolságra a kapitányságtól, a város egy kietlen, kellemetlen és mocskos környékén. Ilyen helyen még az autót sem szívesen hagytam egyedül, felügyelet nélkül, de egy nagy sóhajt követően kikászálódtam az ülésről, és a fekete szemeteszsákok mentén kezdtem el vonulni. Az, hogy ez egy retkes környék, senki nem vitatta volna, de azt már a városi legendákbl is simán tudtam, hogy a legrosszabb dolgok mindig egy ilyen sikátorban várnak ránk. És mit csináltak a hozzám hasonló, felelősségteljes, felnőtt férfiak? Egyértelmű, hogy nekivágtak, méghozzá anélkül, hogy erősítést kértek volna.
A következő pillanatban pedig, amikor elém tárult egy fekvő test látványa az egyik konténer tövében, mellette egy térdeplő nővel, aki éppen fölé hajolt, a kezei pedig a test körül matattak, már rögtön nyúltam a zsebem után, rámarkolva a fegyverre, majd magam elé emelve a nő felé irányítottam. - Felállni, és kezeket fel. Lássam a kezeit - adtam egyszerű utasításba, bár már volt jártasságom ilyen szituációkban. A nő elég rendezettnek tűnt, első benyomásra nem mondtam volna gyilkosnak, de mind tudtuk, hogy milyen egy báránybőrbe bújt farkas, nem?

coded by eirik
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
Elyna & Jackson - what a plot twist you are
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» what a plot twist you were
» Elyna & Jackson - rules are meant to be broken
» Plot-hálózat
» Isabelle & Noah - twist of fate
» Catching a rat - Fredrik & Elyna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Valhalla csarnokai ;;-
Ugrás: