M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


sveta y. federova
2 posters


Sigurd Hemmingsen
Kiskép :
sveta y. federova 3WL9
Rendeltetésem :
Surtr és Rán fia vagyok
play by :
jack falahee
Posztok száma :
42
User neve :
benibigyó
Csoport :
isten
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
gamle oslo
Foglalkozás :
journalist
Előtörténet :
they say blood is thicker than water
but I guess the blood is starting to wear thin

Keresem :
we're all looking for something,
something to be
sveta y. federova A8bc42f97f39129211dcc3647583adaa6273bf19


Sigurd Hemmingsen
Elküldésének ideje — Kedd Júl. 12, 2022 7:05 am
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk

Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!



Vissza az elejére Go down
Sveta Y. Federova
Kiskép :
sveta y. federova Tumblr_inline_pln5wlBNZi1wrcvqb_100
Rendeltetésem :

play by :
lucy boynton
Posztok száma :
7
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
oslo
Foglalkozás :
luxusfeleség
Előtörténet :
she abides in sounds,
she lurks in smells,
she infuses herself into flavours

Keresem :
sveta y. federova D3afd3648fca2d9e8d449d649ff942802784a001

when I die, you know
I'll be ready to go


Sveta Y. Federova
Elküldésének ideje — Kedd Jún. 28, 2022 9:05 pm
Svetalana  Yevgenievna Federova
halandó
az élő Yevgenievna lány vagyok
A családom szerint gyáva vagyok • Orosznak születtem, és akként is neveltek, az ikertestvéremmel együtt. Anyám jó volt hozzánk, de úgy rendelte az ég, hogy korán meg kellett halnia. Már szinte felnőtt voltam, amikor megértettem, apánk rendelte el mindezt, nem valami istenség, aki ha létezett volna, megmentette volna. Apám egy féreg volt, épp úgy, ahogyan a férjem is az. A lányok valószínűleg mind arról ábrándoznak, hogy majd egy szerető férjet találnak maguknak, aki mellett biztonságban lehetnek egy életen át. Micsoda hazugság ez! Se nekem, se pedig az ikernővéremnek nem ez volt a sorsa: Katya bele is halt az elrendezett házasságába, én pedig itt ragadtam ebben az életben Antonnal, aki egyetlen hajszállal sem jobb, mint apám valaha is volt. Sokszor a smink a legjobb barátom.
Az ellenségeim szerint beletörődő vagyok • A legtöbben egyszerűen nem látnak túl a külsőségeken. Ennek talán az az oka, hogy nem akarnak belekezdeni olyan fáradtságos munkába, ami a megismeréssel jár. Ezért látnak engem sokan egy csinos, ápolt és gyönyörű szép babának, akivel bármit meg lehet tenni. Elvégre nézz csak meg: mindenki rám akar hasonlítani. Szürkés kék íriszeim, mint a lassan, sejtelmesen, folydogáló patak, amibe sokszor nem is pillantanak bele igazán, így nem veszik észre az élet lángját benne. Hamvas, szőke hajam, akár a méz, omlik szét a vállamon és a hátamon, amiből sokan arra következtetnek, üres vagyok, nincs bennem semmiféle tartalom, pedig rajongok a költészetért, az életem nagy részében tanultam. Hibátlan, porcelán bőrömön lesiklanak a tekintetek, csak megérinteni akarják, birtokolni, mert azt hiszik, csak egy betörésre váró kanca vagyok, akit meg kell fegyelmezni.
Szerintem rafinált vagyok • A világomban élő férfiak egyike sem gondolt bele abba, hogy ha ők nem tesznek boldoggá engem, és megfosztanak mindentől, ami nekem kedves, attól még meg fogom találni mindazt, amiben örömömet lelem. Ha kell titokban. Ha kell hát hazudok majd érte. Ha kell elviselek még több bántást, pofont és sértést. Mert egyetlen dolgot megtanultam apámtól: csupán egyetlen dologban kell dönteni: megtörsz vagy meghajolsz - és én önként nem adom meg magamat. Senkinek.  


play by
Lucy Boynton
életkor
harminc
foglalkozás
luxus(maffiózó)feleség
a karakter
keresett
hirdető
Ivan
fő karakterem
Freyja
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd

This evil of the devil creeps in through all the sensual approaches;
she gives herself to figures, she adapts herself to colours;
she abides in sounds; she lurks in smells, she infuses herself into flavours.

Az élet kegyetlenségéről, a valódi gonoszról nem szólnak történetek, amelyeket elmesélhetnének az anyák gyermekeiknek. Nincs semmi, ami felkészíhetné a lányokat és a fiúkat az élet sötétségére. És éppen ennyire nincsenek mesék arról sem, hogyan válik valakiből gonosz. Mert a meséinkben végül mindig a jó győzedelmeskedik: az igazság és a szerelem kerekedik felül. De a valóság fájdalmas, erőszakos, véres, sötét és rideg.

Az asztal, amelynek a főhelyén a férjem ül, roskadásig van étellel, nekem még sincs étvágyam. Szerencsére már nincs sok hátra, a desszertnél tartunk, utána pedig elrohanhatok ebből a helyzetből, ha szerencsém van még hozzád is… ekkor még nem tudhattam, hogy sok minden történik majd az éjszaka alatt, de semmiképpen sem nevezhetőek szerencsésnek az események. Alighogy leteszem a desszertes villát, a kezét nyújtja az asztal lapján, a tenyere felfelé néz, a kristálypoharak között pihen a fehér abroszon, nyilvánvalóan arra vár, hogy oda nyújtsam a kezem. A férjem nyilvánosság előtt nagyon kedvesnek tűnő gesztusokat tesz, én pedig eljátszom mennyire szeretem ezeket, éppen ahogy őt is. A fejemben azonban megszólal a vészharang. A pillantásom felsiklik Anton arcára - jóképű volt mindig is, sokan most is irigykednek rám, amiért Anton Federovot tudhatom a férjemnek, kár hogy én éppen azokat a nőket nézem irigyen, akik a helyemre pályáznak, a szabadságuk miatt. A kezemet az övébe csúsztatom, az ujjai az enyémekre zárulnak - a fogása erős, éppencsak nem annyira fájdalmas, hogy felszisszenjek tőle, ám annál jóval szorosabb, hogy csupán egy puha gesztus legyen a házasságban.

Mosolyogva hagyom el a termet, belül azonban sikítok, mert már pontosan tudom, mi fog következni, és abban nekem semmi élvezet nem lesz. Csak fájdalom. És abban a pillanatban, hogy a vendégeink szeme előtt becsukódik az ajtó az eddig sem kellemes érintés szorosabbá válik, a lépések már nem kísérnek, rángatnak, minél messzebb az egyetlen kijárattól.
– Te rohadt kis kurva! Hogy volt merszed az orrom előtt flörtölni Levvel?! – nem vár választ, sosem szokott, csak emeli a kezét és az ütés az arcomon talál el, nem tudok védekezni sem. Olyan erővel méri rám a pofont, hogy megtántorodom és az asztal sarkába kell kapaszkodnom, hogy ne essek a földre. – Anton, én nem… én igazán nem flörtöltem senkivel. Kérlek Anton! – mindez persze semmit sem ér, újra megüt, aztán még egyszer, nekem könnyek szöknek a szemembe. Mindig ugyanaz a forgatókönyv: addig ver, ameddig már nincs bennem ellenállás, és könyörgöm neki, hogy hagyjon békén, aztán ott hagy - most is erre számítok. Ám most valami más: Anton üvölt velem, csapkod, arról kiabál, hogy megaláztam, aztán felrángat a padlóról, az asztal felé fordít, a falapra nyom, én pedig nem küzdök, csak hagyom magamat, hagyom hogy eltépje a ruhám, megdugjon. Szinte érzéketlennek tűnök saját magam számára, pedig fáj, kurvára fáj. És amikor Anton ujjai a hajamba tépnek, és a fülemhez hajol, hogy közölje, az övé vagyok, nem is fókuszálok rá, mert tudom, hogy csak folytatná. És akkor végre elenged, megigazítja az öltönyét és rám csapja az ajtót, én pedig akkor végre összeomolhatok. Ott, a padlón, a fájdalomtól még arra sincs erőm, hogy feltápászkodjak és átmenjek a szobámba. Órák telnek el, a ház elcsendesedik, Anton sincs sehol, amikor a zuhany alatt próbálom ledörzsölni magamról a nyomait, melyeknek csak egy részét tudja eltüntetni a melegvíz. Már nem sírok, amikor a tükörben a feldagadt arcom köszön vissza, már nem tudok sírni rajta…

„searching for something in someone without a soul
running in circles 'cause I suck at letting go
starting to feel like there's no chance of breaking through
plenty time wasted, what am I waitin' for?”


Vissza az elejére Go down
 
sveta y. federova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sveta Fedorova
» happily ever after || Sveta & Katya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott halandók ;;
-
Ugrás: