M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


happily ever after || Sveta & Katya
2 posters


Ekaterina Petrova
Kiskép :
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
happily ever after || Sveta & Katya PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
happily ever after || Sveta & Katya 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Szomb. Márc. 04, 2023 8:11 pm
S v e t a  &  K a  t y a
I see the years of fear and pain on your face. You're never too broken.
Szeretlek drága kishúgom, hiszen te jelentesz mindent nekem ezen a földön. Ketten a világ ellen, kiskorunk óta ez volt a mottónk és egymásért ölre mentünk. Nem egyszer hazudtam apánknak, hogy téged megkíméljelek egy-egy nagyobb veréstől, akkoriban hozzám szegődtek a lila foltok, ahogy most is. Mégsem akarom, hogy ezekről tudj, mert ismerlek annyira, hogy kiborulnál és aggodalmadban a válást erőltetnéd. Nem tehetem. Nem én akartam Pjotr Petrov felesége lenne és ha nem is veszünk tudomást erről a tényről, akkor is ez a szörnyű igazság. De neked szerencséd van, Anton egy igazi lovag, ti szerelemből fogtok házasodni, amiért végtelenül boldog vagyok. Örülök neki és osztozom veled ebben az érzésben. Elnevetem magam a válaszod hallatán, hogy egyértelmű tény, miszerint én leszek a tanúd. Őszintén, szívből nevetek melletted, hálás vagyok a veled eltöltött időért. Már csak mosolygok, ahogy megemlíted, hogy te is éppen arra gondoltál, amire én. Végül is ikrek vagyunk, ha nem is egypetéjűek.
- Remélem tényleg minden rendben lesz. Egyet se félj drágám, mindenben segíteni fogok, hogy életed legtökéletesebb napja legyen - teszem hozzá teljes beleéléssel, hiszen tényleg azt szeretném, ha az a nap tökéletes lenne. Bár szorít minket az idő, ha most elkezdjük mindent meg fogunk tudni szervezni.
- Helyes! - teszem hozzá halkan, ahogy nevetve a tudtomra adod, hogy még nem lejátszott meccs a kültéri esküvő. Legurítom a maradék kávémat és minden figyelmem neked szentelem. Elkezdünk a dekorációról beszélgetni, hogy aztán a legfontosabbra terlődjön a téma.
- Ó Sveta ez mesebeli, annyira te vagy! Mint egy ősz tündér... Igen, mindenképpen kell bele az a kis bordó átmenet - helyeslek és megerősítelek a döntésedben. Mindig is tudtam, hogy nagyszerű az ízlésed, ezt kamatoztatjuk az én gyors reakció időmmel és szervezői készségemmel. Így egyből előkapom a telefonom én is, hogy listát nyitva sorra vegyem az elintézni valókat, miközben közösen ötletelünk. Órákkal később már az erkélyen álldogálunk, így könnyedén elszívhatok egy cigarettát. Tudom nem értesz egyet ezzel a szokásommal, de szükségem van rá, jobban mint az gondolnád. Mosollyal az arcomon szemlélem, ahogy belemerülve válogatsz a színes édességek közül. Aztán komoly arccal fordulsz felém, mire rám fagy az előbbi mosoly és elnézek a messzeségbe. Még egy utolsó slukkot szívok, majd elnyomom a cipőm talpán.
- Tudom és nem kell aggódnod, minden a legjobb rendben van. Megviselt az időeltolódás és lefárasztott az utazás. Pjotr elhalmoz mindennel - ezzel nem is hazudtam, csak az igazság egy részét hallgattam el. Hiszen a minden alatt legfőképpen a lila foltokra gondoltam, aminek köszönhetően a ruhatársam megváltozott.
- És a nászút? - teszem fel a kérdést, hiszen erre még nem volt alkalmunk kitérni. Nem szeretnék a saját gondjaimról beszélni, méh nem érzem, hogy eljött volna az ideje. Nem kell féltened.
- Ha szeretnék, adok pár tippet, hogy biztos tökéletes legyen az első éjszaka házastársakként - kissé megemelkedik a szemöldököm, mert mindketten tudjuk, hogy mire gondolok. Anton a legjobbat érdemli, ellenben Pjotr kidőlt hajnalban és akkor nem is háltuk el a nászéjszakát.
sista'●    ölelés     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Sveta Y. Federova
Kiskép :
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_inline_pln5wlBNZi1wrcvqb_100
Rendeltetésem :

play by :
lucy boynton
Posztok száma :
7
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
oslo
Foglalkozás :
luxusfeleség
Előtörténet :
she abides in sounds,
she lurks in smells,
she infuses herself into flavours

Keresem :
happily ever after || Sveta & Katya D3afd3648fca2d9e8d449d649ff942802784a001

when I die, you know
I'll be ready to go


Sveta Y. Federova
Elküldésének ideje — Hétf. Feb. 13, 2023 11:18 pm

Ekaterina Petrova felhasználónak tetszik ez a poszt.

katya & sveta
big little lies

Jól érzed, drága nővérem, nem tudsz teljesen meggyőzni, hogy minden rendben lenne a házasságoddal, mert valami nem stimmel: megváltozott valami, amíg nem voltál itthon, visszafogottabbnak tűnsz, és bár lehetne ez a házasélet hatása is, tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű. Így a gyerek témát is nehezemre esik teljesen és kérdések nélkül elhinni. Bár nem vagyunk tökéletesen egyformák, ikrek vagyunk, és igenis megérezzük, ha másikkal történik valami rossz. Így aztán, bár nem akarok erőszakos lenni veled, nem tudok felhőtlen boldogsággal reagálni egy esetleges gyerkőcre. Pedig szeretnék. El sem tudom mondani, mennyire szeretném, ha nem kellene azzal a kis hanggal foglalkoznom, ami arra figyelmeztet, valami baj van.

– Jó, jó… majd szólj, ha mehetek vásárolni – emelem fel a kezeimet, mintha csak védekeznék a vád ellen. Tényleg hajlamos vagyok azonnal elrohanni babaruhákat válogatni, akkor is, ha van veled kapcsolatban egy rossz megérzésem. Nagyon szeretném azt hinni, hogy csak az én radarjaim a rosszak, mert Pjotr-t még nem ismerem annyira, és nem tudtam száz százalékig meggyőződni arról, hogy jó kezekben vagy.

– Felkérésnek? Tény, Katyám! És nincs választásod – mondom nevetve, amikor visszakérdezel a tanú kérdésére. Nem volt neked sem más, aki a tanúd lehetett volna, és nekem sincs senki másom, akit jobban el tudnék képzelni ebben a szerepben. Tökéletesnek kell lennie az esküvőm napjának, és tudom, hogy ebben csak és kizárólag Te tudsz nekem ebben segíteni, mert csak Te értesz meg igazán. – Én is erre gondoltam – felelem rögtön a bordó szín említése kapcsán - pontosan ezért van rád szükségem az esküvőszervezésben. Amikor viszont kitérek arra, hogy Anton milyen gyorsan szeretné megtartani a nagy napunkat a Te arcodon is megjelenik az a hitetlenség, ami először az én arcomon is kiütközött. – Ó, tudom, tudom, de nem aggódom, annyi mindent megtapasztaltunk már a Te esküvődön, hogy biztosan nem lesz gond – nem is különösebben aggódom most már. Az elmúlt héten nagyon izgultam, de most hogy újra látlak, itt vagy velem, minden rendben lesz, minden kétséget kizáróan. A fintorodat látva aztán kibukik belőlem egy rövid kucogás: – Még győzködöm Antont, nyugalom – aztán megiszom a kávém maradékát és nekikezdek ecsetelni a kérdéseid kapcsán az elképzeléseimet a dekorációval és a színek kapcsán. A ruha egy teljes más kérdés, de természetesen arra is vannak már ötleteim. Előkapom a mobilomat és gyorsan előkeresem azt a két képet, amit már lementettem: – Hááát… arra gondoltam, hogy ilyen lehetne a ruha szabása – egy hosszú, buggyos ujjú ruhát mutatok neked, aminek derékből A-vonalú szoknyája van, hosszú uszállyal, – de lehetne benne egy picike csavar a színnel – és mutatom a következő képet, amin egy színátmenetes ruha látszik, ahol a szoknyát kezdem el magyarázni, hogy az lehetne bordóból halványrózsaszínbe hajló színátmenet, és az milyen tökéletes lenne…

***

Órákkal később, sok-sok esküvői kérdést átbeszélve, már nem is a nappaliban, hanem a fedett erkélyen ácsorogva, a macaronok között válogatva, amelyet Te hoztál nekem. A hangulatod mostanra sokkal jobb, nekem is, mert látom, hogy jobban érzed magadat. És nem is szeretném elrontani a kedvedet, de muszáj megkérdeznem, hogy mi történt veled Párizsban.
– Katya, ugye tudod, hogy bármit elmodhatsz nekem? – fordulok feléd, komolyabb tekintettel, mint ahogyan eddig zajlott a társalgásunk. – És akármi is történik veled, én melletted állok, ahogyan eddig is – folytatom, és nagyon szeretném, ha megnyílnál, ha elmondanád mi a helyzet veled, ha nem nyomasztana tovább a rossz érzés, ha alaptalan az egész.



Vissza az elejére Go down
Ekaterina Petrova
Kiskép :
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
happily ever after || Sveta & Katya PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
happily ever after || Sveta & Katya 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Hétf. Jan. 30, 2023 8:24 pm

Sveta Y. Federova felhasználónak tetszik ez a poszt.

S v e t a  &  K a  t y a
I see the years of fear and pain on your face. You're never too broken.
Önkéntelen és őszinte reakció volt a részemről az ölelés, amit egyáltalán nem bánok, hiszen viszonzod azt, amiért hálásabb nem is lehetnék. Végre biztonságban érzem magam, hosszú idő után először, amiről mélyen hallgatok. Nem akarom, hogy aggódj miattam, bár tudom a viselkedésem hagy némi kivetni valót maga után. Mégis próbálkozom, bármit megteszek a szabadságért. Ebben teljesen egyformák vagyunk, tisztában vagyok vele, hogy miért mondtál igent a férjednek a szerelmen kívül. Téged is megbabonázott a szabadság lenge illata, hogy minél távolabb lehess apánknál. Én is ezért mondtam igen Pjotrnak, hiába olyan nagy a korkülönbség közöttünk. Bíztam benne, hogy jobb lesz a sorsom, ha kikerülök apánk karmai közül. Nagyobb nem is tévedhettem volna és ezt te is látod rajtam. Egymás tükörképei vagyunk, minden megérzünk a másikkal kapcsolatban, ezért is van olyan nehéz dolgom veled szemben. Látom az arcodon lévő mosolyt az unokahugi hallatán, de nem tudsz becsapni drága húgom. Tudom, hogy nem teljesen őszinte a mosolyod.
- Ó, azért kérlek még ne kezd babaruhákat vásárolni - felnevetek, miközben magam elé képzelem, hogy holnap már a gyerekrészleget fogod bújni a tökéletes ajándék után kutatva. Bárcsak felhőtlen lenne a házasságom és a gyermek létrehozása lenne a legnagyobb problémám. De ha őszinte akarok lenni annak a szörnyetegnek sosem szülnék gyereket, előbb vetetném el. Örömmel terelem el a szót magamról az esküvődre, hiszen könnyebben hallgatok és osztozom veled a boldogságodban. Annak legalább tudok őszintén örülni.
- Ezt vegyem felkérésnek? - kérdezek rá egyértelműen, de mindketten tudjuk, hogy megsértődnék ha nem engem választanál. Nekem se volt más lehetőségem, nem mintha akartam volna bárkit helyetted. Te voltál a tökéletes tanú a számomra, hiszen a szervezés és az est alatt is végig mellettem voltál, én is szeretnék ugyan így tenni.
- Az őszi esküvők gyönyörűek és a bordó gyönyörűen menne a hamvas bőrödhöz és szőke hajadhoz - erősítelek meg könnyedén és magam elé képzelem a gyönyörű hulló falevelekben pompázó színvilágot - Egy éven belül? És még csak most szólsz? Rögtön neki kell vágnunk - kezdek bele és egyből bele is vetném magam a szervezésbe, de egyetlen pillanatra megállok, hogy a boldog arcodat nézzem. Nagyon remélem, hogy Antonban nem kell csalódnom és ha hozzá kötöd az életed akkor is a tenyerén fog hordozni. Kissé elfintorodom, ahogy megemlíted, hogy Anton nem akarja szabadtéren tartani, pedig olyan tökéletesen mutatni az őszi avaron.
- Oké, akkor először a színvilág, a dekor és persze a ruha! Valld be, hogy már nézelődtél - kissé oldalra döntöm a fejem egy csintalan félmosollyal, úgy szemléllek. Kiskorunkban mindig esküvőset kellett játszani és legtöbbször te voltál a menyasszony. A ruhák válogatása volt a játék első és legfontosabb része, hiszen nem érted be kevesebbel a tökéletesnél. Ezért is volt szerencsém, hogy velem voltál az én esküvőm alatt, nélküled nem lett volna olyan gyönyörű.
sista'●    ölelés     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Sveta Y. Federova
Kiskép :
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_inline_pln5wlBNZi1wrcvqb_100
Rendeltetésem :

play by :
lucy boynton
Posztok száma :
7
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
oslo
Foglalkozás :
luxusfeleség
Előtörténet :
she abides in sounds,
she lurks in smells,
she infuses herself into flavours

Keresem :
happily ever after || Sveta & Katya D3afd3648fca2d9e8d449d649ff942802784a001

when I die, you know
I'll be ready to go


Sveta Y. Federova
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 29, 2023 5:06 pm

Ekaterina Petrova felhasználónak tetszik ez a poszt.

katya & sveta
big little lies

Amint magadhoz ölelsz, az én karjaim is köréd zárulnak. Tudtam, hogy örülni fogsz, ha elmondom, Anton megkérte a kezemet, ezért sem akartalak Franciaországban zavarni téged, elvégre a Te esküvőddal és a Te nászutaddal most veszi kezdetét az az időszak, amikor talán végre megszabadulsz apánktól. És bármennyire is szerelmes voltam Antonba, komoly érv volt az is, amikor kimondtam az igent, hogy elkezdhettem végre vágni a centit. És szükségem volt a szabadságra. És tudom, neked is. Talán egy egészen picit még irigyellek is, hogy máris a tiéd mindez – mindezt azonban beárnyékolja a gyomromban maradt rossz érzés, amitől nem tudok szabadulni, hiába is ölellek téged és hiába kezdünk el az eljegyzésemről beszélgetni és a nászutadról.

Figyelmesen hallgatom végig a beszámolódat Párizsról, a nevezetességekről, a balettelőadásról, amelyről egyértelműen kiderül, mennyire oda voltál érte és… valahogy szöget üt a fejemben, hogy Pjotr neve nemigen hangzik el, egyetlen alkalmat leszámítva, amikor kitérsz némi egyedül töltött időre. És drága nővérem, ezt igenis furcsának találom, mert az esküvő előtt, az előkészületek alatt, amíg ruhát kerestünk és virágokat válogattunk olyan sokszor hallottam a jövendőbelid nevét, most azonban nem emlegeted, hogy a férjed lett. És a gyomromban kőként nehezedő kellemetlen érzés ettől is csak növekszik, attól is, ahogyan azt mondod, Pjotr talán nem fogja bánni, ha visszavonulsz és tanítani kezdesz. Ez egész hanghordozásodban van valami elkeseredettség. Ezt nem is tudom abban a pillanatban dekódolni, csak később, amikor már győzködni kezdesz, hogy csak a babáról van szó. Még sem támadlak tovább téged, mert annyira jól adod elő, hogy kizárólag a gyerek az oka mindennek. – Alig várom, hogy nagynéni legyek – kúszik az arcomra ismét a mosoly, ám talán az neked is feltűnik, a felszín alatt a feszültség nem oszlott el, még mindig nem múlt a gyomromban az az érzés, hogy valami baj történt veled. De nem akarom gyanúsítgatni az új sógoromat… Talán kellene?

Visszaveszem a kávét a kezembe, kortyolok egyet, míg Te megint rám tereled a szót, és én - mert annyira szeretnék hinni abban, hogy nem lehet rosszabb senki apánknál -, lelkesen válaszolok, ismét eltolva magamtól a férjed kapcsán a nyugtalanságomat. – Dehogy hagylak ki! Természetesen te leszel a tanúm, drágám! – vigyorgok rád, mert lehetetlenül boldognak érzem magamat azóta az este óta, hogy igent mondtam. – Még nem tűztünk ki konkrét dátumot, de én őszi esküvőt szeretnék, és ez az ötlet Antonnak is tetszett. De ragaszkodott hozzá, hogy egy éven belül tartsuk meg a lagzit, úgyhogy nem lesz túl sok időnk megszervezni mindent. Feltétlenül szükségem lesz a segítségedre – ecsetelem tovább, megemlítve, hogy szívem szerint szabadtéren tartanám meg az esküvőt, bár lehet ezt a vőlegényem annyira nem szeretné. Rengeteg dolgot kell megbeszélnünk még Antonnal is, de még több mindent veled, Katya, hiszen azt szeretném, ha mindennek a részese lennél, éppen úgy, ahogyan én is részesen voltam a Te esküvődnek. Hiszen mi csak ketten vagyunk egymásnak a világ ellen.



Vissza az elejére Go down
Ekaterina Petrova
Kiskép :
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
happily ever after || Sveta & Katya PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
happily ever after || Sveta & Katya 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 08, 2023 7:05 pm

Sveta Y. Federova felhasználónak tetszik ez a poszt.

S v e t a  &  K a  t y a
I see the years of fear and pain on your face. You're never too broken.
Boldog témákról akartam beszélgetni a kishúgommal, legalábbis addig, míg megtehettem. Nagyon nehéz előtte nem beszélni mindarról, amit két hét alatt átéltem. Talán ezért is terelem el a témát az ő szerelmi életére, ami sokkalta boldogabb, mint az enyém valaha lesz. Látom a  mosolyod, mire egyből felvonom a szemöldököm kérdőn, majd ahogy felém nyújtod a bal kezed egyből felsikkantok örömömben. Hosszú idő után most először a boldogságtól.
- Úristen! Miért nem ezzel kezdted?!? Annyira örülök nektek drágám! - egyből magamhoz ölelem őt kifejezve a gratulációmat. Szorosan tartottam, talán túlságosan is, hogy belé kapaszkodhassak erre a rövid időre. Nem akartam hazamenni, nem akartam élni a saját életem, nem tudom meddig fogom bírni Pjotr mellett. Végül elengedem és jobban szemügyre veszem a gyönyörűen csillogó gyémántot. Anton stílusosan rózsaszínt választott, ami tökéletesen illik az én Svetámhoz.
- Ugyan Sveta, te sosem zavarsz! - legyintek egyet továbbra is rá mosolyogva. Bárcsak zavart volna, akkor legalább lett volna okom rá, hogy a telefonon lógjak ahelyett, hogy Pjotrral kell parádéznom mindenhol. Az egyetlen örömöm az két órás előadás volt, amire egyedül mentem, Petyát elszólította a kötelesség valami ügylet miatt. Csak hallgatom a testvérem boldogságtól ittas ömlengését a vőlegényéről és kezdek egyre jobban megnyugodni tudva, hogy ő jó kezekben van. Anton a tenyerén hordozza és mindent megad neki, amit érdemel. A nászútról nem tudok sokat mesélni, leginkább a balettről, de nem vagyok rest megemlíteni a látványosságokat. A Montmartre, Notre Dame, Sacre Court és persze az Eiffel tornyot is elsoroltam neki, hogy mennyire szépek és egy kicsit kitértem a művésznegyedre. Mégis az előadásról könnyebb volt beszélni, mire egyből jössz azzal mennyire jól táncolok. Elejtek egy apró mosolyt, majd köszönömöt, de nem hiszek neki, amit említeni se kell, mert tudja.  Nem is vettem észre, hogy mennyire rosszul fogalmaztam csak már mikor késő volt. A húgom hangja élesen cseng, amiből tudom, hogy baj van, majd sóhajtok egy mélyet a kérdés hallatán. Mégis mihez kezdjek most?
- Úgy kellene értened, hogy Pjotr jobban örülne, ha nem készíteném ki teljesen az ízületeimet a gyerek előtt. Így a tanítás a legjobb ötlet, azon felül, hogy az én koromban már nap kap az ember lánya fiatal szerepeket. Júliát már nem rám osztanák - annyira beleélem magam a dologba, hogy még én is elhiszem a saját hazugságomat. Könnyebb arra fogni, hogy a tervezett gyerek miatt kell lemondanom a táncról, minthogy bevalljam az igazságot a foltjaimról.
- Tervben van a gyerek, de nem feszülünk rá igazán. Megadjuk neki a lehetőséget - teszem hozzá aztán egy legyintéssel egybekötve. A hangom sokkalta határozottabb, mint az előbb. De nem akarok a házasságomról beszélni, most nem. Végre kezdek teljesen megnyugodni.
- Mikor kezdjük tervezni az esküvőtöket? Ugye nem akarsz kihagyni belőle? Minden részletre kíváncsi vagyok - fogom meg a kezed könnyedén, hogy aztán biztosítsalak róla melletted állok mindenben.
sista'●    ölelés     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Sveta Y. Federova
Kiskép :
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_inline_pln5wlBNZi1wrcvqb_100
Rendeltetésem :

play by :
lucy boynton
Posztok száma :
7
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
oslo
Foglalkozás :
luxusfeleség
Előtörténet :
she abides in sounds,
she lurks in smells,
she infuses herself into flavours

Keresem :
happily ever after || Sveta & Katya D3afd3648fca2d9e8d449d649ff942802784a001

when I die, you know
I'll be ready to go


Sveta Y. Federova
Elküldésének ideje — Vas. Jan. 01, 2023 10:06 pm

Ekaterina Petrova felhasználónak tetszik ez a poszt.

katya & sveta
big little lies

Bizonytalannak tűnsz, miközben a válaszodat hallgatom, és egyre inkább megbizonyosodom róla, valami nincs rendben veled, az én nővérem nem így szokott viselkedni. De talán túl hamar próbáltam belőled kihúzni az igazságot, túl hamar akartam megtudni, ami a lelkedet nyomja, és lehet, hogy szükséged van egy kis időre, így felületesen, és kétkedő pillantással kísérve húzom vissza a kezemet, de jelnleg nem zaklatlak tovább a kérdéseimmel. A Te kérdéseidre viszont sokat sejtető mosoly ül ki az arcomra, mert nem tudom visszafogni az örömömet és a boldogságomat.

– Nos, nem történt semmi különösebben izgalmas, leszámítva ezt… – emelem fel a bal kezemet, amelynek gyűrűsujján egy rózsaszínesen fénylő, a napfényes szobában egyenesen szikrázó gyémánt gyűrű pihen. Nem fűzök hozzá egyelőre semmi egyebet, mert tudom, hogy érteni fogod az ékszer jelentését, amire őszintén szólva az esküvőtök óta számítottam, számítottunk is, de igazából nem tudtam, mikor fogja Anton feltenni a kérdést. – Nem akartalak zavarni vele, amíg Párizsban voltatok Pjotr-al, de már alig vártam, hogy megmutathassam neked, Katya – mondom, mielőtt belekortyolnék a kávémba és kényelmesen hátradőlök a kanapén, a jobb lábamat keresztbe vetem a balon, és magam elé emelem a kezemet. – Anton annyira drága volt, csodálatos estét szervezett, minden annyira tökéletes volt – nem bírom ki, hogy ne kezdjek el ömlengeni a vőlegényemről, mert tényleg olyan csodálatos volt a leánykérés, mint a mesében. Eddig is sejtettem, szerencsém van Antonnal, de ha nem történik valami komoly probléma a kapcsolatunkban, akkor igazán jó életem lehet mellette.

– De mesélj, milyen volt Párizs! Annyira kíváncsi vagyok, hogy telt a nászutatok – kérdezek aztán vissza ismét, csak mert szeretném, ha valami vidámról beszélnél, hogy jobb kedved legyen. Mert látom, mennyire feszült vagy, még ha nem is firtatom éppen ebben a pillanatban. És aztán végül belekezdesz, én pedig a mondandódba vágva megjegyzem, hogy a primabalerina szerepedet sosem fogod elveszteni, annyira csodálatosan táncolsz. Persze nem fogsz komolyan venni, de nem is baj. Kíváncsian hallgatom, amikor felhozod, hogy a következő évben inkább már a tanítással foglalkoznál, mint az előadásokkal, ami amúgy egy szép dolog lenne, még ha nem is értem, miért akarnád feladni a karrieredet, legalábbis a mostani részét, de mégsem ez üti meg a fülemet a mondandódban, hanem ahogyan Pjotr hozzáállását említed.

– Már miért bánná, ha tanítani kezdenél? – a hangom élesebben csendül, mint akartam, van benne értetlenség, de mégis az a rossz érzés dominál benne, ami miatt a korábbi “baj”, amiről nem beszéltél, összekapcsolódik a fejemben a férjeddel. – Katya, kérlek magyarázd meg, ezt hogyan kellene értenem, mert kezdek aggódni – mondom aztán, őszintén, mert soha nem titkoltam semmit sem előled, és nem most fogom elkezdeni.



Vissza az elejére Go down
Ekaterina Petrova
Kiskép :
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
happily ever after || Sveta & Katya PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
happily ever after || Sveta & Katya 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Szer. Aug. 10, 2022 2:55 pm

Sveta Y. Federova felhasználónak tetszik ez a poszt.

S v e t a  &  K a  t y a
I see the years of fear and pain on your face. You're never too broken.
Alig vártam, hogy az autó megálljon és kiszállhassak belőle. Természetesen a sofőr nyitott ajtót, Pjotr meg is ölné, ha nem így tenne, hiszen mi a felsőbb osztályhoz tartozunk. Azzal a jól betanult mosollyal az arcomon köszöntem meg, majd kiadtam a parancsot, hogy hívni fogom, ha szükségem van rá. A hangom egyértelmű, ellenkezést nem tűrő, ahogy a férjem szokta csinálni. Mégis volt benne egyfajta hamisság, ez a hang sosem volt az enyém és nem is lesz. De tudtam, hogy a rendszer ezt követeli meg tőlem, hogy ilyen legyek az alkalmazottakkal szemben. Nem lehetek engedékeny se gyenge, míg belül minden egyes pillanatban annak érzem magam. Őszintén örültem a kishúgomnak, aki a nyakamba borult. Önkéntelen szívtam be a kellemes illatát és most először éreztem magam otthon, biztonságban. Próbálom terelni a dolgot az ajándékkal, ahogy beljebb lépek, de a vak is látja, hogy más lettem ezalat a két hét alatt. A legtöbben azt gondolják, hogy felnőttem a nagy Pjotr nevéhez és méltó társaként ez az alapvető megjelenési kötelezettség. De Katya más, ő ismeri minden egyes rezdülésem mióta megfogantunk. A nyitott, fénnyel teli nappaliban foglalok helyet a kanapén, egyből elfogadom a felajánlott kávét. Kezemben szorongatom a csészét és mit sem törődök a forróságával. Jól esik végre egy kis melegség, amiben nem volt részem az utóbbi napokban, bár ezt sosem mutatnám ki.
- Semmi, semmi csak kifárasztott az utazás és a repülő út se volt könnyű - legyintek egy halovány, színtelen mosollyal az arcomon, míg a keze a térdemen pihen. Fáj az érintése, de nem mutatom ki, félek még neki is elárulni a csúfos igazságot, hogy apánk képmásához mentem férjhez és az életem mit sem változott.
- Mi történt, míg nem voltam itthon? Hogy vagy és a drága Anton? - kellemes társalgást akarok folytatni a kishúgommal, aki ragyog, míg én jobban hasonlítok a fakó falhoz friss ara létemre, mintha egy fényes napra. A szobát körül lengi a melegség, mely a kinti időjárásnak tudható be, mégsem veszem le a pulóverem. Nem akarom, hogy lássa a szivárvány színben pompázó testem. Lesütöm a pillantásom, nem tudom állni az övét, túlságosan őszinte és egyetlen apró mozzanat választ el a teljes összeomlástól. Szívesen kiadnám magamból minden bánatom, de belül rettegek, hogy bármelyik pillanatban ránk rontanak az ajtón keresztül és kicitálnak, mert meghallották, hogy beszéltem róla. A kávét kevergetem, mintha muszáj lenne, hogy aztán igyak egy jó nagy kortyot, hiszen addig se kell feleslegesen beszélnem.
- Képzeled Párizsban volt szerencsém megnézni egy balett előadást. Igazán tehetségesek a fiatalok - próbálok boldognak tűnni és talán a balett az egyetlen, ami igazán azzá is tesz, így arról könnyedebben mesélhetek - Lehet bajban van a helyem prímabalerinaként - nevetek könnyedén, legalábbis nekem annak tűnik, mégis keveredik bele egy kis hamisság, amitől megremeg az egész. Magam is egyfolytában remegek belül, szerencsére ezt még tudom palástolni és nem mutatkoznak a jelei a labilis állapotomnak. Az asztalra helyezem a csészét, mely már majdnem kiürült.
- Mostanság sokat gondolkodtam rajta, hogy jövőre elkezdem az oktatást, lassan úgy is öreg leszek ahhoz, hogy én legyek a fő attrakció a társulatnál, jobb lenne megalapozni a következő éveket és talán Pjotr se bánná - hangosan gondolkodom, miközben a kezeimet babrálom. Kíváncsi vagyok a véleményére, ugyanakkor nem voltam elég óvatos és a fogalmazásmódom hagy némi kivetnivalót maga után.
sista'●    ölelés     ● by barb
Vissza az elejére Go down
Sveta Y. Federova
Kiskép :
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_inline_pln5wlBNZi1wrcvqb_100
Rendeltetésem :

play by :
lucy boynton
Posztok száma :
7
User neve :
szuszu
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
4
Lakhely :
oslo
Foglalkozás :
luxusfeleség
Előtörténet :
she abides in sounds,
she lurks in smells,
she infuses herself into flavours

Keresem :
happily ever after || Sveta & Katya D3afd3648fca2d9e8d449d649ff942802784a001

when I die, you know
I'll be ready to go


Sveta Y. Federova
Elküldésének ideje — Szomb. Júl. 23, 2022 10:15 pm
katya & sveta
big little lies


Az életem most először fordult úgy, hogy fényt láttam az alagút végén. Anton, aki most már a vőlegényem volt, tökéletesnek tűnt, minden szempontból. A nővéremnek csak azért nem írtam meg azonnal, hogy eljegyeztek, mert éppen a párizsi nászútját töltötte és nem akartam elvonni a figyelmét semmivel sem erről az időszakról. Az esküvője napján felhőkön járt, amit nagyon is megérdemelt az apánk éveken át tartó viselkedése után. Mindkettőnknek járt a boldogság, ebben mélységesen hittem.

Amikor a telefonom megrezzent azonnal válaszoltam Katyának, hiszen alig vártam, hogy újra lássam a nővéremet. Rettenetesen kíváncsi voltam, milyen volt a nászútjuk, így aztán türelmetlenül vártam, hogy végre megszólaljon a csengő. S amikor ez megtörtént, jóformán átrohantam a lakáson, hogy beengedjem a testvéremet.

– Katya! – a nyakába borultam a testvéremnek, de abban a pillanatban, hogy megláttam, feltűnt a változás, feltűnt, hogy valami nincs rendben. Én voltam az egyetlen az egész világon, aki minden rezdülését ismertem a nővéremnek, és tudtam, valami történt vele. A megjelenése is megváltozott, a zárt ruhák nem voltak eddig jellemzőek rá, és bármennyire is komolyodott volna meg a házasságtól, nehezen tudtam volna elhinni, hogy csak ezért változott alig néhány hét alatt meg ilyen drasztikusan. – Köszönöm szépen – vettem át az ajándékot, bár igazán fel sem fogtam a dolgot, mert az agyam még mindig azon pörgött, hogy mi lelt téged. Előre engedlek, miután letetted a kabátodat és a cipődet, hogy aztán helyet foglalj magadnak a nappaliban. Kávéval kínállak, mielőtt én is leülnék, és csak azután keresem a pillantásodat.

– Mi történt, Katya? Látom a szemedben, hogy baj van – melletted ülök a kanapén, és a térdedre teszem a kezemet, amíg beszélek. Nem értem, hiszen az utolsó emlékem rólad olyan felszabadult és boldog, és úgy tűnt, végre a helyére billent körülötted a világ minden tekintetben. De most, nem vagyok ebben olyan biztos.



Vissza az elejére Go down
Ekaterina Petrova
Kiskép :
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_inline_o5zcugRSR91rifr4k_500
Rendeltetésem :
Oslo téged vár
play by :
Elizabeth Olsen
Posztok száma :
17
User neve :
Tory
Csoport :
Draugr
Pontgyűjtő :
11
Lakhely :
Oslo verte
Foglalkozás :
femme fatale
Előtörténet :
happily ever after || Sveta & Katya PRgd
You have to die a few times
before you actually live

Keresem :
One can fall in love and still hate
happily ever after || Sveta & Katya Tumblr_fb4341f7d5a53f0fe16f1a2f35c73efa_51f7e4a3_250
You walked into my life like you have always know me
happily ever after || Sveta & Katya 2652df202d9278865c07ce6599dc659db3cfc049



Ekaterina Petrova
Elküldésének ideje — Vas. Júl. 17, 2022 11:29 pm

Sveta Y. Federova felhasználónak tetszik ez a poszt.

S v e t a  &  K a  t y a
I see the years of fear and pain on your face. You're never too broken.
Beszív, benn tart, kifúj. Három apró, mégis elengedhetetlen mozzanat, ami életben tart. Hagyja, hogy a felszínen maradjak és ne zuhanjak alá és tegyek kárt magamban. Mégis mit számítana a több zúzódás mellett, amit az elmúlt két hétben szereztem. Úgy is tudom, hogy mit kell mondanom. Ügyetlen voltam és beütöttem a kezem, lábam, oldalam. Semmiség az egész csak egy kis karcolás. Jól vagyok. Ezeket a mondatokat hamar begyakoroltam, miközben az arcomon ott játszott az a mérhetetlenül hamis, mégis boldognak tűnő mosoly. Hiszen friss araként boldognak kell lennem, ezt várja el tőlem a társadalom, a család és a férjem is. Ellenben a rózsaszín köd hamar feloszlott és a kezdeti szimpátia hihetetlen gyorsan undorrá vált. Pjotr minden volt, amire egy magam fajta "buta" lány vágyhatott. Vagyonnal és temérdek - az apám számára - előnyös kapcsolattal rendelkezett, ami a családunkat előre mozdíthatta az norvég-orosz társadalomban. A párizsi nászút maga volt a pokol, főleg mikor kettesben maradtam a férjemmel, akinek a legújabb és kedvesebb szokásává vált, hogy minél több színes folttal díszítse ki porcelán bőrömet. Örültem, hogy végre hazatértünk és a kipakolással foglalkozhatok, amit persze megtett volna helyettem a szobalány, de addig se kell az ő társaságában lennem. Mire végeztem az egésszel egy üzenet várt, miszerint fontos tárgyalásra kellett mennie és ne várjam meg a vacsorával, későn ér haza. Egyből kaptam az alkalmon és írtam egy smst a húgomnak, hogy meglátogatom. Persze egy házas nőnek, aki most tért vissza a nászútjáról biztos temérdek szaftos mesével rendelkezik. Magamra húztam egy magasnyakú garbót, nadrágot és a kedvenc kabátom egy csizmával, úgy léptem ki a ház ajtaján kezemben egy apró ám figyelmes ajándékkal. A sofőrnek elég volt annyit mondani, hogy Yevgenievna kisasszony otthonához vigyen, egyből tudta kérdés nélkül a címet. Az ajtóban állva önkéntelen szorongattam a kis dobozkát, mintha az tartana életben csupán. Ahogy kinyílt a bejárat egyből mosollyal az arcomon köszöntettem a kishúgom.
- Sveta! Úgy örülök neked! - fél kézzel átöleltem, majd mint aki otthon van egyből beljebb is lépkedtem. Hallottam a motor zúgását, ahogy a sofőr elindult, ekkor önkéntelen sóhajtottam egyet - Tessék egy kis apróság Párizsból, remélem tetszeni fog - nyújtottam át neki a szépen csomagolt dobozkát, ami temérdek ínycsiklandó macaront rejtett magában. Gyorsan megszabadultam a lábbelitől és a kabáttól, hogy a nappaliba mehessünk.
- Mesélj el mindent mi történt veled, míg nem voltam itthon. Az összes pletykát hallani akarom - mosolygok, de érződik, hogy nem véletlen terelem a témát, mintha valami nyomasztana. Talán ő az egyetlen, aki kihallja a hangomban rejlő hamisságot, de nem akarok ezzel foglalkozni. Az is biztos feltűnt neki, hogy a szokásos lenge, elnyűtt pulóvereim helyett egy eléggé zárkózott darabra esett a választásom. Remélem betudja annak, hogy feleségként már visszafogom magam, holott csak a sebeimet takargatom az ikertestvérem elől. Félek beszélni az egészről, mégis örömmel tölt el, hogy végre vele vagyok, mellette nem kell minden pillanatban éberen figyelnem nehogy valamit rosszul csináljak vagy mondjak. Ő úgy szeret, ahogy vagyok és ez kölcsönös. Mindig is ketten voltunk egymásnak. Ő meg én és a világ, mióta anya elhagyott minket.
sista'●    ölelés     ● by barb
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom —
Vissza az elejére Go down
 
happily ever after || Sveta & Katya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» sveta y. federova
» Sveta Fedorova
» the magic in you - Katya & Andrej
» Russian style | Vanya & Katya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: Idősíkok;; :: A múlt ;;
-
Ugrás: