M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Reana Berg


Anonymous


Vendég —
Gratulálunk, elfogadva!
fáradj beljebb, lépj be közénk


Az előtörténetedben nem találtunk kifogásolnivalót, így hát az istenek nevében felhatalmazunk rá, hogy birtokba vedd Oslo utcáit!

Mielőtt még azonban fejest ugranál a játéktérbe, lenne néhány fontos kérésünk. Az első és legfontosabb, hogy tégy egy kört a foglalóinknál! Mindenképpen szükséged lesz az avatarod és a neved lefoglalására, nehogy mást is megkísértsenek a vonásaid, vagy éppen a neved csengése. Feltételezzük azt is, hogy mindenkinek van munkahelye - legyen az legális, vagy kevésbé legális -, ami ráadásul remek kiinduló alapja lehet jövőbeli plotoknak, ne felejtsd hát el megmutatni, mivel foglalkozol! Oldalunk tematikája szorosan összefügg a skandináv mitológiával és annak valamennyi szereplőjével, de mindenkinek furcsa lenne, ha Mindenek Atyja egyszerre két ember képében is az emberek között járna, igaz? Nagyon fontos tehát, hogy lefoglald a rendeltetésedet is, amennyiben a skandináv mitológia egy jelentős szereplőjét alkottad meg, annak leszármazottja vagy, vagy éppen egy óriással gazdagítottad a karakterek táborát.

A foglalók maradéktalan kitöltése után mindenképp szakíts időt annak ellenőrzésére, hogy kitöltötted-e a profilodban a fő karakteredre vonatkozó részt. Ne aggódj, ezt csak a Staff látja majd, és ha nem szeretnéd, nem is adják tovább senkinek a titkodat, nekik azonban fontos információként szolgál mindez.

Ha pedig minden fenti kötelező lépéseken túl vagy, nincs más hátra, mint előre! Ne aggódj, ha nincs még partnered az első játékodhoz, csak be kell lesned a ebbe a topikba és feladni egy csábító hirdetést, vagy épp lecsapni egy hozzád hasonlóan pajti után ácsorgóra. Az sem baj, ha van a fejedben egy konkrét plot, az ilyen irányú kecsegtető hirdetéseknek is kialakítottuk a megfelelő platformot. Esetleg egy konkrét személy hiányzik az életedből? A keresett karaktereink között neki is lesz helye.

Ne feledd: ha úgy érzed, valami igazán nagy és meghatározó dolog történik veled, ami másokra is hatással lehet, ne habozz egyeztetni a Staffal, érdeklődve hallgatunk!

Plotban és reagokban gazdag időtöltést és jó játékokat kívánunk!

Vissza az elejére Go down
Reana Berg
Kiskép :
Reana Berg Oh-really-if-you-say-so
Rendeltetésem :
Angrboda vagyok
play by :
❅ Natalie Dormer
Posztok száma :
21
User neve :
❅ Nüx
Csoport :
❅ Jégóriás
Pontgyűjtő :
16
Lakhely :
❅ Sentrum
Foglalkozás :
❅ színésznő
Előtörténet :
All the world's a stage, And all the men and women merely players
Reana Berg 9ae9d581d0cda4d378f9bde025f21039
Keresem :
❅ Ragnarök


Reana Berg
Elküldésének ideje — Szer. Jan. 05, 2022 8:58 am
Reana  Berg
Jégóriás
Angrboda
A családom szerint meggyőző vagyok • Mindenki azt kapja, amit megérdemel, mindig teljesítem azt, amire vágynak. Egy gyönyörű képet festek eléjük, mintha ők maguk álmodták volna. De ez csak a hamis felszín, amit oly könnyedén elhitetek velük. Úgy keverem a kártyákat, hogy az én akaratom érvényesüljön, ehhez a kisujjamat se kell megmozdítanom. Elég kinyitnom a szépen ívelt ajkaimat, melyből hangzatos szavak buknak ki, hogy azáltal még jobban az ujjaim köré csavarjam őket. Természetesen a hazugságok se állnak messze tőlem, mindezt olyan könnyedén teszem, hogy az illető minden egyes szavam igaznak vél. Sikamlós vagyok, akár egy kígyó, mely egy hűvös eleganciával párosul.
Az ellenségeim szerint alattomos vagyok • Tudtam mit akarok, éppen ezért választottam egy igazán kellemes külsőt magamnak, mikor Midgardra érkeztem. Hosszú loknis szőke haj, telt idomok, egy tökéletes nő képét festettem a haladók elé, akik a lábam nyomát csókdossák. Mindenhol imádnak és ha meghallják a nevem egyből fejüket vesztve futnak a legközelebbi moziba, hogy legalább ott megcsodálhassanak a bugyuta filmjeikben. Míg én egy sejtelmes félmosollyal hagyom, hogy elárasszanak az odaadásukkal, legalább erre jók, hogy egy hozzám hasonló felsőbbrendű lényt bálványozzanak.
Szerintem szenvedélyes vagyok • Mindig van egy tervem, melyet bármi áron véghez viszek. Akarom, amit akarok és nem érdekel mit kell tennem hozzá. Az áldozataim listája hosszú és nem okoz problémát még egy névvel kiegészíteni. Hogy milyen a valódi arcom a különböző álarcok alatt? Azt csak kevesen láthatták, sőt ha jobban belegondolok a legtöbbjük halott, ellenben akad egy-két kiváltságos, akik életben maradtak.


play by
Natalie Dormer
életkor
777 év
foglalkozás
színésznő
a karakter
canon
hirdető
staff
fő karakterem
the Sun
 
Mindenkiben rejlik egy történet
meséld el a tiéd
"Kizárólag szenvedéllyel lehet igazi színházat csinálni, különben hazugságnak tűnik az egész és átlátnak rajtunk az emberek. El kell velük hitetni, hogy minden, amit látnak az maga a valóság, hogy mi magunk vagyunk a karakterünk. .... szerint, akkor lesz tökéletes egy szerep, ha az adott érzést, traumát a saját életünkből vesszük át ás újra éljük abban a pillanatban, amit a szerep megkíván." Unottan lapozok egyet a magazinban, valami régi számot lapozgatok, amiben egy idősebb, kiöregedő kolléganőm interjúja volt. A kérdések is banálisnak tűnnek. Nézzük például ezt;
- Hogy szereti a teát?
- Feketén, mint a szívem- Vágom rá egyből gondolatban, ezt követően odébb is dobom az újságot, mintha egy szemétkupac lenne. A következő percben kopogtatnak az ajtón, mire széles vigyorral nyitom ki azt, hogy betessékeljem a firkászt és jó vendéglátóhoz híven megkínálom kávéval. Egy kiadó ingatlanban vagyunk, mely úgy néz ki, mintha az enyém lenne az ügynököm intézte, hiszen a magánszféra a legfontosabb. Nincs szükségem rá, hogy fanatikusok lepjék el a házamat egyik napról a másikra. Ezen meggyőző érvek miatt döntött úgy az ügynököm, hogy kibéreli ezt az ingatlant pár órára. A kávét szürcsölgetve neki is állunk az interjúnak.
- Reana Berg, mindenki kedvence mondd csak ez egy művész név vagy az eredeti?
- Elárulok egy titkot, van egy másik nevem is - válaszolok sejtelmesen. Angrboda. Niflheimben és Asgardon ezen a néven ismernek, mely Midgard és a benne lakók számára felfoghatatlan. A szenvedések hírnöke néven is emlegettek egykor, talán az ősi énekek egyikében maradt fenn így.
- Tudom ilyen könnyedén nem fogom kiszedni belőled az információkat és a következő alkalomra is kell valamit hagynunk, így menjünk is tovább a következő kérdésre.
Kedvesen mosolygok, miközben egyet kortyolok a feketémből, szemeim hűvösen csillognak.
- Most van valakid?
Elnevetem magam, mintha olyan vicces lenne ez a kérdés, végül megrázom a fejem könnyedén és kiegészítem egy nemmel. Sosem hajtanám magam rabigába, nem vágyom a feleség, barátnő szerepre, hogy bárkihez kössem magam.
- Mi a helyzet Daniel Eriksennel?
- Dannel régre nyúlik vissza a kapcsolatunk, nagyon jó barátok vagyunk, de semmi több. Mindig elkísér egy-egy bemutatóra, ez furcsán fog hangzani, de számunkra ez a közös program. Mindketten elfoglaltak vagyunk, így nehéz időpontot egyeztetni egy-egy baráti találkozóhoz. - az előbbi szavaimban egyetlen igazság volt, mégpedig az, hogy régre nyúlik az ismeretségünk Daniellel, akarom mondani Lokival. Emlékszem az első talákozásunkra, leírhatatlan volt a maga nemében. Régóta figyeltem az óriást és tudtam, mikor kell felbukkannom, hogy felkeltsem az érdeklődését. Odinnal való szövetsége után annyira magabiztosnak érezte magát, mintha bármit és bárkit megkaphatna. Ekkor kerültem a látómezejébe és hagytam, hogy elcsábítson. Könnyű volt eljátszani a szerelmest, még csak lelkiismeret furdalás se gyötört, amiért csalást követett el velem. Hiszen otthon várta a felesége, míg mi ketten a szenvedélyek tengerében úsztunk. A szeretője lettem.
- Se férfi, se gyerek. Szóval mondhatjuk, hogy még várod az igazit?
- Igen, én az a romantikus lélek vagyok, aki nem ugrik fejest egy-egy kalandba, kizárólag a nagy szerelmet keresem - a nagy "szerelem" sose jött el, ellenben a vágy, szenvedély könnyedén az enyém lett, melyből megfogant a három legcsodálatosabb teremtmény. Fenrir, a hatalmas farkas. A fiam, aki ha eljön az idő Odin vesztét fogja okozni, mindazért, amit vele tettek. Hel, az alvilág gyönyörű istennője. Az egyetlen lányom, aki bármennyire próbálja távol tartani magát tőlem, sosem szbadulhat a bűvkörömből. Tudom, ha eljön az idő az én oldalomra fog állni, teszek róla. Addig hagyom, hadd játszadozzanak a bárjukban. Végül, de nem utolsó sorban ott van Jörmungandr, a világkígyó, aki a tengerben lakozva körül öleli Midgardot, legalábbis ez híresült el róla. Ő hasonlít rám a legjobban, épp olyan sikamlós és alattomos, mint jómagam. Tudom jól, hogy megteszi, amit tennie kell, amikor eljön az idő. Ők fogják elpusztítani az isteneket a Ragnarök idején.  
- Gratulálunk a legújabb díjadhoz. A legjobb színésznő dráma kategóriában. Mondanál pár szót arról, hogy mi történt azon a bizonyos Arany Szkarabeusz díjátadón?
- Az est úgy zajlott, ahogy mindegyik másik, felvonultunk a vörös szőnyegen, elkezdődtek a díjkiosztások. Őszintén? Mérhetetlenül izgultam, hiszen elég szoros volt a mezőny. Átvettem a legújabb díjam, de valahogy lefelé menet egy arra jéró pincér megbotlott és a gyönyörá hófehér Versace ruhámra ömlött az ital. Szerencsére Dan a segítségemre sietett, sietségében majdnem megbotlott. Látni kellett volna, bár jobb, hogy nem vette a kamera. Mivel oda lett a ruhám, ezért mi kénytelenek voltunk a kijárat felé indulni. Nem tudom mi történt az adással, hogy meg kellett szakítani. Odaben minden a legnagyobb rendben ment. - a szokásos sablon szöveget mondom, amit az ügynökömmel találtunk ki, míg az igazság ennél sokkalta durvább és zavarbaejtőbb. Emlékszem, hogy az utolsó simításokat végezték a hajamon, amikor meghallottam a limuzin hangját. Késve érkeztem az autóhoz, melyben tűkön ülve várt rám. Munkából jött, mindezek ellenére elegáns öltönyben várt. Gyönyörű látványt nyújtottunk, maga voltunk a tökéletes pár. A limuzin ajtaja kinyílik, ő pedig odébb csúszik, helyet adva nekem. Hagyom hadd lebegtesse pillantását testemen, hogy aztán újra nyafogásba kezdjen.
- Igen, muszáj - válaszolok könnyedén, mintha meg se hallanám a hangjában lévő csalódottságot. Kellemesebb lenne kettesben lenni erre a pár órára, de vannak olyan kötelezettségek, melyek alól nem bújhatok ki. Folytatja a duzzogást, mire egyetlen szó nélkül a combjára teszem a kezem, hogy egy óvatlan pillanatban feljebb csúsztatva megszorítsam a lábát. Tudom mit akar és ha jól viselkedik meg is fogja kapni. Panaszkodását hallgatva elmosolyodom, de nem mondok semmit, mert egyből felém is níújt egy kis díszszatyrot. Szóval Franciaországban járt, mi?
- Köszönöm, nem kellett volna - könnyedén bontom ki a kis dobozkát, hogy aztán magamra fújjak egy keveset a parfümből. A kérésének eleget téve indulás előtt nem használtam a saját készletemből. Megcsap az új illat aromája, majd köszönetképpen a nyakába csókolok, egyfajta zálogként is, hogy később mi vár rá. Közben megérkezik a kocsi és úriember módjára kisegít belőle, hogy aztán karon fogva kísérjen végig. A fotósok előtt már egyedül állok, különböző pozíciókban hagyom hadd fényképezzenek. Hatalmas mosoly terül szét az arcomon. Mielőtt a terembe érnénk Dan embere átnyújt nekem egy virágcsokrot, mely a kedvenceimből készült. Liliom. Gyönyörű, mégis mérgező. Helyet foglalunk a számunkra kihelyezett székeken, hogy kezdetét vegye a két órás díjátadó. Fél óra elteltével hirdetik ki az én kategóriámat, mire elhangzik a nevem. Meglepettséget mutatok a külvilág felé, hogy aztán teljes meghatottsággal felsétáljak az emelvényhez, átvéve a kis szobrot. Pár szívhez szóló szót követően elindulok vissza a helyemre, hogy teret adjak a többieknek. Éppen, hogy leérek a lépcsőn, amikor az egyik pincér megbotlik előttem és telibe találja vörösborral a hófehér ruhakölteményt. Loki hős megmentőként siet felém, de egy pillanatra elveszíti az egyensúlyát és mintha kiesne valami a zsebéből. De képtelen vagyok arra figyelni, hiszen a ruhámat kell takarnom, mely mostanra mindent láttatni enged. Végül Loki rám teríti az öltönyét, miközben kéjes sóhajok törnek elő a körülöttünk lévőkből, hogy aztán egyetlen jelzés vagy szó nélkül egymásra vessék magukat. Mi elindulunk a vészkijárat felé, miközben elérnek hozzánk az élvetek nyögések. Az üvegcse, a parfüm. A kocsiba ültet, miközben bennem forr a düh. Egyetlen dolgot kért az est folyamán, de a fekete hajú óriás ezt se tudta betartani. Képtelen rá nézni, az ablakon néz kifelé, miközben próbálra visszafogni magát, hogy ebben a pillanatban ne essenek narancs méretű jéggolyók a kocsira. Hallja a kérlelő hangját, de az se segít a helyzeten, hogy egy cseppnyi megbánást se tanusít. Végül rá emelem a pillantásom, ahogy egy fontos dologról kezd beszélni. Méghozzá arról, hogy az istenek kezdik elfeledni magukról, hogy kik ők valójában. A hangszigetelt limuzin motorja dorombol, ahogy kocsikázunk az éjszakában, miközben Loki részletesen elmesél mindent az Átokról.
- Végezetül, mikor láthatunk legközelebb?
- A következő havi magazin címlapján - válaszolok egyből hatalmas mosollyal az arcomon. Egyáltalán nem tervezték, hogy nekem adják a címlapot, de egy ilyen lehetőséget nem utasíthatnak vissza, hiszen mondhatom azt, hogy mégsem vállalom az interjút és nem engedélyeztetem a megjelenését. Így egyből meg is beszéljük a fotózás időpontját és az eredeti egy oldal helyett egyből hármat kapok plusz a kezdőlapot. Mindig elérem, amit akarok, legyen az egy ostoba újság címlapja vagy az Asgardiak bukása.
Vissza az elejére Go down
 
Reana Berg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reana Berg
» Reana & Trygve
» Reana & Trygve - Like mother like son
»  fellowship | Ylva & Reana
» Daniel & Reana - kiss me hard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Karakteralkotó mûhely
a karakteralkotás lépései
 :: A kilenc birodalom lakói ;; :: Elfogadott óriások ;;
-
Ugrás: