M E T A N O I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Iris & Dimitriy - take me to the finish line
2 posters


Iris Gustafsson
Kiskép :
Iris & Dimitriy - take me to the finish line Iris
Rendeltetésem :
I'm HIS Wife
play by :
Jennifer Lawrence
Posztok száma :
1082
User neve :
Maze
Csoport :
Halandó
Pontgyűjtő :
1070
Lakhely :
Frogner
Foglalkozás :
Építész
Előtörténet :
My Fairytale
Keresem :
"Every Beauty needs her Beast, to protect her
Iris & Dimitriy - take me to the finish line 86e7ef57c9d3033624845559c57b497cccca1bbb

Iris & Dimitriy - take me to the finish line AdLAF4Y
from everything but Him."
Kor :
36


Iris Gustafsson
Elküldésének ideje — Szomb. Jún. 17, 2023 2:01 pm

Dimitriy V. Smolensky felhasználónak tetszik ez a poszt.



Iris & Dimitriy

Whatever it takes, we'll do this together.

Még mindig nem emlékszem kettőnkre, Rá, hogy miként lettünk azzá, amik most vagyunk, mikor nézett így rám először, mint ahogy most néz és, hogy mikor döntöttük el, hogy ezt akarjuk. Nem emlékszem az első lázas éjszakára vagy, hogy hány lépcsőfokon hagytuk ott a lábnyomunkat, mire eljutottunk idáig, hogy a velejèig romlott gengszter, akiről azt hittem, hogy csak fájdalmat és kínt tud okozni, most a lehető leggyengèdebben szorítson a kezemre, amit ugyanolyan gyengédséggel, mégis olyan határozottan zár tenyerébe, mintha soha nem akarná elengedni. És nem is akarja, hiszen épp ezért vagyunk most itt, ezért ültünk fel erre a gépre és repültünk el egészen idáig, Mexikóig, hogy válaszokat találjunk a kérdéseinkre, hogy visszakapjuk azt, ami a miènk, még akkor is, ha én nem emlékszem most rá, ha csak mindarra tudok támaszkodni, ami az elmúlt pár hét alatt jutott nekem. Mindazèrt pedig úgy érzem, hogy megèri.
Akkor is, ha legbelül még mindig rettegéssel tölt el a gondolat mindattól, amit nem rég megtudtam, hogy a természetfeletti igenis létezik, hogy vannak olyan megbűvölt vagy elátkozott ékszerek, melyek magukba szívják az emlékeidet, mint egy kibaszott Dementor, attól pedig végképp félelem tölt el, ha felteszem magamban a kérdést, hogy vajon mi mindent okozhatott még az az ékszer, amíg rajtam volt? Mi van, ha nem csak az emlékeimet piszkálta meg és lesz még valami következménye az ékszer viselésènek? Nem hagynak nyugodni a fejemben zakatoló kérdések, de talán most majd válaszokat találunk ezekre és talán... talán van rá remény, hogy visszakapom mindazt, ami az enyém volt és ami Rólunk szól.
Kérdése kizökkent gondolataimból, hallatán pedig apró mosoly jelenik meg ajkaimon, miközben én is finoman megszorítom a kezét és látványosan elgondolkozok. -Mármint alacsony, szakállas, mogorva kis lények, akikben semmi esetre sem szabad megbízni?- kérdezek vissza vigyorogva, de az az aggodalom és izgatottság, ami az Ő szemeiben is látható, bennem is jelen van, hiszen rendben van, hogy eljöttünk idáig, de nem igazán tudja egyikünk sem, hogy mire számítsunk. És egy törpe. Hát miféle fantasy filmbe csöppentünk mi? -Vagy azok a koboldok?- kérdezem elgondolkozva, de végül lepillanzok kezeinkre, ujjaimmal finoman megcirógatom kèzfejèt, a mosolyom pedig egészen elhalványul, mire felpillantok Rá újra. Elképesztő, hogy mire képes értem, Értünk és, ha nem is emlékszek sok mindenre erről a szerelemről, amit most érezhetően táplál irántam, kétségtelenül magával ragad ez az oldala, mert napról napra egyre jobban ragaszkodom hozzá, minél közelebb engedem magamhoz. Hozzá. A gengszterhez, aki bárkivel végez zokszó nélkül, aki képes mindenféle érzelmet egyetlen pillanat alatt úgy elrejteni, mintha nem is léteznének, irántam mégis olyan szerelmet táplál, amiről álmodni sem mertem volna.
Arcára simítom szabad kezemet, tekintetem mélyen tekintetèbe olvad és, miközben közelebb hajolok hozzá, hogy orrom hegyèvel finoman megsimítsam orra hegyét, újra előkerül az imént elveszett halvány mosolyom. -Bármi is lesz, semmi olyasmibe ne menj bele, ami veszélybe sodorhat, jó?- súgom végül halkan, idő közben megkomolyodott vonásokkal, finoman cirógatva közben arcèlèt. -Ha nem is lesznek meg azok az emlékek, majd szerzünk újakat. Emiatt ne kozkáztass túl sokat, kérlek.-sutyorgom halkan, a mondanivalómat pedig egy lágy, gyengéd csókkal zárom, mert ha valamitől végképp átjárja a félelem mindenemet, az az a gondolat, hogy ha akad is megoldás erre a problémára, annak bizonyára ára van, ha pedig ez a pasas, akihez igyekszünk, tényleg egy kibaszott törpe, nem biztos, hogy épp pénzt akar.


The Pool
Vissza az elejére Go down
Dimitriy V. Smolensky
Kiskép :
Iris & Dimitriy - take me to the finish line BlackHomelyFairybluebird-size_restricted
Rendeltetésem :
-
play by :
tom hardy
Posztok száma :
1091
User neve :
dimitriy
Csoport :
halandó
Pontgyűjtő :
1082
Lakhely :
frogner
Foglalkozás :
gangster
Előtörténet :
i didn't choose the thug life
the thug life chose me

Keresem :
find arms that will hold you
at your weakest,Iris & Dimitriy - take me to the finish line QcERZVh
eyes that will see you
at your ugliest,
Iris & Dimitriy - take me to the finish line A1644f5721e881aea878a1021b001c41db29c4db
and a heart that will love you
at your worst.
Iris & Dimitriy - take me to the finish line A62177ac1ae48d2b1a673a4e893083245ae49549
then you have found
true love
Kor :
44


Dimitriy V. Smolensky
Elküldésének ideje — Szer. Május 03, 2023 5:41 pm

Iris Gustafsson felhasználónak tetszik ez a poszt.

It has been said, 'time heals all wounds.' I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue and the pain lessens. But it is never gone.

Cancún, Mexikó

Egyszer sem szerepelt a terveim között, hogy a legnagyobb riválisomtól kérjek segítséget, de úgy tűnt, vannak olyan helyzetek, amikor a szükség egyértelműen törvényt bont. Még tisztán emlékeztem arra, hogy milyen is volt közeli barátságot ápolni Fredrik-el, szó szerint fel tudtam idézni az egymásnak tett ígéreteket, egy ostoba, még éretlen fiú szavait, ahogy bedőlt a világmegváltó terveknek, az adott szónak, hogy együtt tiporjuk majd el az öntörvényű apámat, pedig tudtam, hogy mivel jutalmazzák nálunk az árulást. Nem voltam Yelena helyében, nem néztem végig, ahogy az apánk golyót eresztett az anyánk fejébe, és bár mindketten azon a véleményen voltunk, hogy nem kár érte, mert anyának még a legnaivabb megközelítéssel sem nevezhettük volna, apám mégis elérte, amit akart: példát statuált, és nyilvánvalóvá tette, hogy milyen sorsra jutnak az árulók, függetlenül attól, hogy épp milyen közel vannak a tűzhöz. És emiatt volt nyilvánvaló, hogy ha az árulók sorába lépek, a terv viszont kudarcot vall, én magam is arra a sorsra jutok majd, mint az anyám, ezt a kockázatot pedig nem vállaltam be. Nem érdekelt, hogy Fredrik gyávának kiáltott, azzal sem, hogy szerinte megfutamodtam, mert én tudtam a saját igazamat. Tudtam, hogy egyszer, ha az apám már nem lesz, nekem kell majd átvennem a helyét, és akkor lesz itt az ideje, hogy végre leszámoljak ezzel a kibaszott szájhőssel.
Most mégis a segítsége kellett, hisz Ő volt az egyedüli kapcsolatom a természetfelettivel, amit messziről kerültem én is, és az egész családom is, még ha az apám hajlandó is volt lepaktálni a kurva ördöggel a békesség nevében. Arra viszont a legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy egy napon a szerelem fog rávenni erre a húzásra. Megadhattam volna az esélyt Iris-nak, hogy elengedem Őt, nem kényszerítem bele abba a mocsokba, amit életnek neveztem, mégsem tudtam elég önzetlen lenni ehhez, mióta pedig lekerült róla a gyűrű, már mindketten tudtuk, hogy valószínűleg használható nyomon járunk. És valójában nem is volt más a kezünkben, így amikor Fredrik közölte velünk, hogy a gyűrű elkészítése mögött egy törpe áll, kénytelen voltam hinni Neki, és elindulni ezen a szálon, elküldve minket a világ másik felére, így mikor végre landolt a repülőgép, Iris keze után nyúltam, kínlódó vigyorral pillantva Rá, gyengéden ujjaira szorítva. - Szerinted a törpék olyanok, mint a mesékben? - kérdeztem halkan, szándékosan élcelődve, mintha a saját feszültségemet igyekeztem volna leplezni ezzel, de ez nem is állt túl távol a valóságtól.

the chain
Vissza az elejére Go down
 
Iris & Dimitriy - take me to the finish line
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iris & Dimitriy - it's you, it's always been you
» Iris & Dimitriy - there is no right path only this one
» Iris & Dimitriy - chained
» Iris & Dimitriy - Every story has its End
» Iris & Dimitriy - Please, be My husband

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
M E T A N O I A :: Oslo határain túl
minden más játék
 :: A tengereken túl ;;
-
Ugrás: